У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Анализ систем подвижной спутниковой связи с ретрансляторами на негеостационарных орбитах и выбор наилучшей для Украины
Количество страниц 62
ВУЗ СевНТУ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 17575.doc 
Содержание РЕФЕРАТ

Дипломный проект: 52 стр., 9 табл., 6 рис., 2 прилож.,14 источников.

Обьект исследования: – система спутниковой связи с МДКР.

Цель работы: – приведение сравнительного анализа систем подвижной спутниковой связи с ретрансляторами на негеостационарных орбитах и выбор наилучшей для Украины. Расчет энергитических параметров.

Метод иследования – теоритический расчёт пропускной способности ретранслятора системы GLOBALSTAR. На основе этого и зон покрытия Украины спутниками GLOBALSTAR расчитано возможное колличество одновременно работающих абонентов в Украине.
Используя новые методы оценки инвестиций, был проведён анализ сравнения инвестиций, которые будут вложены в шлюзовую станцию на Украине.

СПУТНИКОВАЯ СИСТЕМА СВЯЗИ, ЗЕМНАЯ СТАНЦИЯ, МНОГОСТАНЦИОННЫЙ ДОСТУП, МНОГОСТАНЦИОННЫЙ ДОСТУП С КОДОВЫМ РАЗДЕЛЕНИЕМ, УЗЕЛ ДОСТУПА К СПУТНИКУ, GLOBALSTAR.

Условие получения дипломного проекта: с разрешения проректора УГАС им. А. С. Попова по учебной работе.

ЗМІСТ
стор.

ВСТУП 7

1 МЕТОДИ БАГАТОСТАНЦІЙНОГО ДОСТУПУ В
СУПУТНИКОВИХ СИСТЕМАХ ЗВ'ЯЗКУ 10
1.1 Багатостанційний доступ з частотним, часовим
та кодовим розділенням 10
1.2 Методи роботи переваги та недоліки багатостанційних доступів 10
1.3 Порівняння методів багатостанційних доступів 13

2 СОВРЕМЕННЫЕ СИСТЕМЫ СПУТНИКОВОЙ СВЯЗИ
С РЕТРАНСЛЯТОРАМИ НА НЕГЕОСТАЦИОНАРНЫХ ОРБИТАХ 16
2.1 Большие системы спутниковой связи с ретрансляторами
на негеостационарных орбитах 16
2.2 Сравнение больших систем спутниковой связи с
ретрансляторами на негеостационарных орбитах и выбор
оптимальной для территории Украины 27

3 РАСЧЁТ ЭНЕРГЕТИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ С МДКР 30
3.1 Пропускная способность систем с МДКР 30
3.2 Эффективность систем с МДКР 36

4 СТРУКТУРНАЯ СХЕМА ЗЕМНОЙ СТАНЦИИ СИСТЕМЫ
СПУТНИКОВОЙ СВЯЗИ С МДКР 37
4.1 Основные характеристики земной станции системы
спутниковой связи с МДКР 37
4.2 Радиочастотная подсистема 39
4.3 Подсистема МДКР 40
4.4 Подсистема интерфейса с сетью общего пользования 40

5 ТЕХНИКО–ЭКОНОМИЧЕСКОЕ ОБОСНОВАНИЕ 42

ЗАКЛЮЧЕНИЕ 48

ПЕРЕЧЕНЬ ССЫЛОК 49
ПРИЛОЖЕНИЕ А

ВСТУП

Системи супутникового зв'язку та мовлення в Україні мають реальні перспективи подальшого розвитку завдяки своїм унікальним можливостям. Вартість каналу супутникового зв'язку не залежить від відстані між пунктами зв'язку, у той час як для наземних систем зв'язку вартість каналу пропорційно відстані. Супутниковий зв'язок дозволяє виключити що дорого коштує транзити територіями третіх країн. Для України це питання важливе у зв'язку з тим, що у схемі організації міжнародних зв'язків України існують що дорого коштує транзити низької якості по території Росії та інших країн СНД.
Системи супутникового зв'язку дозволяють задовольнити негайні потреби в каналах зв'язку, забезпечити швидке перекидання груп каналів на інші напрями в залежності від модифікації трафіку, організувати оперативний зв'язок в умовах стихійного лиха та катастроф. Системи супутникового зв'язку широко використовуються для резервування наземних каналів. Практично всі сучасні лінії волокнооптичного зв'язку із ділянками акваторіями морів та океанів резервуються каналами супутникового зв'язку.
Сучасні технології супутникових телекомунікацій забезпечують велику гнучкість при створенні мереж відомчого та ділового зв'язку в інтересах державних та комерційних структур. В останні роки інтенсивно розвиваються методи рухомого супутникового зв'язку та персонального радіовиклику. Ці види зв'язку є додатковими до стільникових систем рухомого й фіксованого наземного радіозв'язку на територіях, не охоплених подібними послугами. Рухомий супутниковий зв'язок стає особливо актуальної у зв'язку з очікуваним введенням до дії в 1998–2000 рр. глобальних систем з використанням низькоорбітальних ретрансляторів. На базі терміналів рухомого супутникового зв'язку можливо також розгортання мереж фіксованого телефонного зв'язку за типом “переговорних пунктів” у сільській місцевості, де організація телефонних каналів іншими методами економічно недоцільна.
Нині у світі знаходяться у стадії розроблення понад 40 різноманітних систем супутникового зв'язку з використанням низькоорбітальних ретрансляторів. Частина проектів визначена для надання послуг зв'язку на значній території земної кулі і класифікуються як глобально–регіональні. Ряд систем забезпечують типовий набір послуг: цифрова телефонія, низькошвидкістна передача даних, передача факсиміле, електронної пошти, пейджинг.
Основні причини появи низькоорбітальних систем:
– перевантаження геостаціонарної орбіти діючими та заявленими сис-темами зв'язку, значні труднощі координації заново систем, що заявляються в усіх дозволених діапазонах частот;
– велика вартість й складність космічних апаратів на геостаціонарній орбіті та пов'язана з цим значна частка ризику фінансових втрат при невдалому запуску;

– монополізм декількох світових лідерів, що забезпечують вивід на геостаціонарну орбіту важких космічних апаратів й намагання багатьох інших підприємств та фірм ракетно–космічної галузі поширити рамки збуту своєї продукції і реалізувати програми конверсії, наявність у багатьох країнах запасу ракет–носіїв, здатних виводити корисне навантаження на низькі орбіти;
 широке освоєння наземних стільникових систем персонального рухомого радіозв'язку та поява, у зв'язку з цим, значної частки абонентів, що бажають користуватися послугами рухомого зв'язку за межами дії стільникових систем;
 близькість технічних рішень та технологій організації зв'язку в наземних стільникових і супутникових низькоорбітальних системах рухомого зв'язку та можливість їхньої інтеграції на цій основі в єдину систему.
Характерні особливості супутникових систем зв'язку з низькоорбітальними ретрансляторами:
 використання в космічному угрупуванні великого числа супутників–ретрансляторів, які рухаються низьким, як правило, коловими орбітам; глобальний характер зони обслуговування системи (при відповідному плануванні космічного угрупування та повному її роз-гортанні);
 малі габарити і вага супутників–ретрансляторів та можливість, у зв'язку з цим, групових запусків однією ракетою–носієм;
 висока пропускна здатність ретрансляторів та систем у цілому за рахунок застосування багатопроменевих антен, комутації інформаційних потоків на борті, багаторазового використання виділених для зв'язку смуг частот, поляризаційного й просторового рознесення, сучасних методів багатостанційного доступу, мовного та завадостійкого кодування;
 використання у множині проектів методів багатостанційного доступу з кодовим розділенням сигналів, що дозволяє запозичати дослід розробки подібних наземних систем, полегшує виконання норм з електромагнітної сумісності і забезпечує додатковий захист від несанкціонованого доступу;
 малі габарити та вага, низька вартість абонентських терміналів;
 малий, у порівнянні з геостаціонарними системами, час затримки сигналу в радіолінії, що дозволяє здійснювати телефонний зв'язок з подвійним стрибком у супутниковому сегменті.
За набором запропонованих послуг, зонам обслуговування та запропонованим тарифам супутникові системи з низькоорбітальними ретрансляторами подають зацікавлення для включення до інфраструктури системи зв'язку України, оскільки можуть виявитися вдалим доповненням до інших методів радіозв'язку (наземним стільниковим системам, супутниковим системам фіксованого та рухомого зв'язку через ретранслятори на геостаціонарній орбіті).
Для використання в інфраструктурі зв'язку України рекомендується відбирати системи, що надають основний набір послуг (ТЛФ, ПД, факс). До таких відносяться:
– “великі” системи розробки зарубіжних фірм: GLOBALSTAR, ICO, ODYSSEY та IRIDIUM;
Список литературы ЗАКЛЮЧЕНИЕ

В данном дипломном проекте выполнен сравнительный анализ систем подвижной спутниковой связи с ретрансляторами на негеостационарной орбите. Доказано, что система GLOBALSTAR наиболее перспективна для Украины. Рассмотрены характеристики и особенности систем с МДКР, а также расчитаны эффективность и пропускная способность. Приведён анализ эффективности инвестиций службы GLOBALSTAR в Украине.

ПЕРЕЧЕНЬ ССЫЛОК

1. В. Л. Банкет и др. Цифровые методы передачи информации в спутниковых системах связи: Учебное пособие. – Одесса: УГАС, 1996. – с. 176.
2. Л. Е. Варакин. Системы связи с шумоподобными сигналами: – Москва: Радио и связь, 1985. – с. 5–11.
3. А. М. Бонч–Бруевич и др. Системы спутниковой связи: Учебное пособие. – Москва: Радио и связь, 1992. – с. 71–87.
4. С. В. Бородич. О применении систем спутниковой связи со спутниками на низких орбитах. // Электросвязь, 1995. – № 9. – с. 19–24.
5. В. Л. Банкет. Современные и перспективные системы спутниковой связи: . – Одесса: УГАС, 1996. – с. 30–63.
6. Л. Я. Кантор. К вопросу о применении спутниковых систем связи со спутниками на низких орбитах. // Электросвязь, 1995. – № 11. – с. 40.
7. GLOBALSTAR. Description of the GLOBALSTAR system. 1994.
8. Концепция развития спутниковой связи и вещания. – Киев. 1996.
9. Рекламные проспекты системы спутниковой связи ICO.
10. Подготовка прогноза денежных потоков для каждой альтернативы. // Холт Н., Роберт, Барнес Б. Сет. – 1992.
11. ДСТУ 3008–95. Документація, звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення. – Київ: Держстандарт України, 1995.
12. Susie Helme. ’’Eighteen More Months Before GMPCS Tekes To The Skies’’, Mobil Comm. Int; December 1996/January 1997, p. 47–51.
13. М. А. Шнепс. Системы распределения информации. Методы рас-чёта. – Москва: Связь, 1979.
14. TeleNokia. Симпозиум ’’Сотовые сети радиотелефонной связи’’. – Москва, Март, 1990.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
800
Скачать бесплатно 17575.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.