У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название РОЗВИТОК ІНСТИТУТІВ СПІЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В УКРАЇНІ
Количество страниц 74
ВУЗ КНЕУ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20236.doc 
Содержание ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ІНСТИТУТІВ СПІЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В УКРАЇНІ 7

1.1. Поняття та види інститутів спільного інвестування 7

1.2. Нормативно-правове регулювання діяльності ІСІ в Україні 15

1.3. Сучасний стан ринку ІСІ в Україні 26

РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ІСІ НА ПРИКЛАДІ КУА „КІНТО” 31

2.1. Загальна економічна характеристика діяльності КУА „КІНТО” 31

2.2. Аналіз організації пайових інвестиційних фондів КУА „КІНТО” 34

2.3. Аналіз ефективності діяльності КУА „КІНТО” 43

РОЗДІЛ 3. ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІНСТИТУТІВ СПІЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В УКРАЇНІ 56

3.1. Загальні тенденції та проблеми розвитку ІСІ в Україні 56

3.2. Напрямки вдосконалення розвитку ІСІ в Україні 64

ВИСНОВОК 77

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 83




Однією з умов динамічного зростання української економіки є ефективне функціонування фінансового ринку. Запорукою цього є наявність різноманіт¬них фінансових інститутів у відповідних секторах фінансового ринку. Український фінансовий ринок доти не можна буде назвати зрілим і збалансованим, до¬ки не буде створено умов для діяльності основних класичних видів фінансово-кредитних установ, що функціонують сьогодні у країнах із розвине¬ною економікою. Нині в Україні тільки зароджуються такі установи, як пайові інвестиційні фонди, тому перспективи їхнього розвитку викликають особливе зацікавлення.

В економічній науці до проблеми розвитку небанківських фінансових установ зверталося чимало вчених-економістів, зокрема В. Геєць, М. Крупка, В. Лінніков. Досліджувалася переважно діяльність страхових, лізингових та фак¬торингових компаній. Сьогодні, на мою думку, інститутам спільного інвестування треба приді¬лити більшу увагу, бо з розвитком фінансової системи України в їх ефективно¬му функціонуванні є нагальна потреба.

Найближчим часом очікується активізація, пов'язана зі створенням нових інвестиційних фондів в Україні. Навіть попри вдвічі, а то й втричі більшу прибутковість інвестиційних фондів порівняно з депозитами, українці не поспішають вкладати туди свої гроші, пам’ятаючи прикрий трастів досвід початку дев’яностих. Саме тому вже третій рік поспіль інститути спільного інвестування (ІСІ) існують переважно у формі венчурних фондів, - своєрідних закритих клубів власників вільних фінансових активів. Та потреба у внутрішньому дрібному інвесторі змушує компанії з управління активами збільшувати маркетингові видатки та боротися за довіру народних мас.

Унаслідок низької активності українсь¬кого ринку цінних паперів на сучасному етапі розвитку, то на мою думку, швидшими темпами розвиватимуться пайові та корпоративні інвестиційні фон¬ди, оскільки вони передбачають гнучкішу політику інвестування, дають шир¬ший простір для впливу на об'єкти інвестицій, бо їхня інвестиційна діяльність не обмежена ринком цінних паперів, а поширюється і на боргові зобов'язання. Тому, виходячи з вище сказаного, особлива увага в моїй роботі буде приділена розвитку інститутів спільного інвестування в Україні.

Залучення коштів від населення інвестиційними фондами можливе лише за умови активізації і розширення фондового ринку. Для створення конкуренції банкам у залученні коштів фізичних осіб, інститутам спільного інвестування треба запроваджувати високі стандарти роботи з інвесторами, надавати комплекс додаткових послуг, консалтингових, аналітичних, інформаційних тощо. Для українського інвестора інститут спільного інвестування – це нова можливість вкладення своїх заощаджень з метою їх примноження, достойна альтернатива звичним банківським депозитам, що захищають кошти від інфляції.

В Україні перші інвестиційні фонди з’явились порівняно недавно – у 1994 році і стали важливим механізмом започаткування в Україні процесу масової приватизації, але для класичного спільного інвестування вони не були готові. У класичному вигляді, з точки зору їх природи та функцій, інвестиційні фонди почали створюватись в нашій країні у 2003 році, після прийняття у 2001 році Верховною Радою України Закону „Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)”. Протягом останніх 5 років свого розвитку ринок вітчизняних інститутів спільного інвестування продемонстрував позитивну динаміку зростання та забезпечував інвесторам достатньо високий рівень інвестиційного доходу, який перевищував доходність банківських депозитів. Таким чином, з’явилась нова для українського інвестора можливість вкладення своїх заощаджень з метою їх приросту, альтернативна звичним банківським депозитам.

В цілому, український ринок спільного інвестування знаходиться на початковому етапі становлення і є значно меншим, аніж російський, не говорячи вже про європейські, що мають багаторічну історію розвитку , але молодший на десять років і значно менший за обсягами український ринок ІСІ за темпами сьогодні випереджає російський ринок спільних інвестицій.

Серед секторів фінансового ринку України за 2006 рік найбільшу динаміку показали інститути спільного інвестування. За темпами приросту вони залишили позаду як капіталізацію фондового ринку, так і депозити фізичних осіб. Тому , на мою думку дане питання потребує дослідження та аналізу і є досить актуальним на сучасному етапі розвитку фондового ринку.

Метою даної роботи є дослідження стану і перспектив розвитку інститутів спільного інвестування в Україні.

При написанні роботи було поставлено наступні завдання:

- розглянути підходи до поняття та видів інститутів спільного інвестування;

- дослідити нормативно-правове регулювання діяльності ІСІ в Україні;

- дослідити сучасний стан ринку ІСІ в Україні;

- навести загальну економічну характеристику діяльності КУА „КІНТО”;

- провести аналіз організації пайових інвестиційних фондів КУА „КІНТО”;

- провести аналіз ефективності діяльності КУА „КІНТО”;

- розглянути загальні тенденції та проблеми розвитку ІСІ в Україні;

- дослідити напрямки вдосконалення розвитку ІСІ в Україні.

Об‘єктом роботи виступає КУА ВАТ „КІНТО”.

Предметом роботи є проблеми розвитку інститутів спільного інвестування в Україні.

При написанні роботи була використана сучасна література провідних вітчизняних та зарубіжних вчених в галузі фінансового менеджменту та управління інвестиційними фондами, статті періодичного друку, а також дані обліку та звітності досліджуваного підприємства.

При написанні роботи були використані методи наукового пізнання, аналізу і синтезу, системного аналізу, методи фінансового та економічного аналізу.



В результаті проведеного дослідження можна зробити наступні висновки.

В першому розділі дипломної роботи було досліджено сутність, види та правові засади створення та управління інстиутатми спільного інвестування в Україні.

Відповідно до Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", Інститут спільного інвестування – корпоративний інвестиційний фонд або пайовий інвестиційний фонд, який провадить діяльність, пов'язану з об'єднанням (залученням) грошових коштів інвесторів з метою отримання прибутку від вкладення їх у цінні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість.

ІСІ залежно від порядку здійснення його діяльності може бути: відкритого типу; інтервального типу; закритого типу. ІСІ може бути диверсифікованого та недиверсифікованого виду.

Відповідно до інвестиційної стратегії інвестиційні фонди можуть бути: ризикованими (фонди акцій); консервативними (фонди облігацій); збалансованими (змішані за структурою активів).

Далі було розглянуто нормативно-правове регулювання діяльності ІСІ в Україні. У 2001 році набрав чинності Закон України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", відповідно до якого в Україні почали створюватися інститути спільного інвестування нового зразка, він дав поштовх створенню якісно нових інститутів спільного інвестування, які покликані сприяти становленню та вдосконаленню фондового ринку, а також підвищенню доходів інвесторів - юридичних та фізичних осіб. Законом України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)" визначено правові та організаційні основи створення, діяльності та відповідальності суб'єктів спільного інвестування в Україні. Ним врегульовані суспільні відносини, що виникають у сфері спільного інвестування щодо створення та діяльності суб'єктів спільного інвестування, забезпечення гарантій прав власності на цінні папери та захист прав учасників фондового ринку.

Із Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" виключено застереження щодо порядку формування та розподілу коштів спільного інвестування відповідно до Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)".

Для забезпечення ефективної діяльності інститутів спільного інвестування, фонд має низку обслуговувачів: зберігачем цінних паперів, аудитор , депозитарій, незалежним оцінювачем майна і т.д. , залежно від типу та виду фонду.

В Україні існує значний нереалізований інвестиційний потенціал фізичних осіб. Так, по різних розрахунках, у населення знаходиться 1-1,5 млрд. доларів США, тоді як банківською системою України мобілізовано в депозити і цінні папери близько 2 млрд. гривень 6. Розвиток і вдосконалення інститутів спільного інвестування може стати одним з основних механізмів мобілізації заощаджень населення і спрямування їх на задоволення інвестиційних потреб економіки.

В другому розділі роботи було проведено аналіз діяльності компанії з управління активами ВАТ „КІНТО”. Об‘єктом дослідження виступає Компанія управління активами „КІНТО”. КУА ВАТ «КІНТО» є українською небанківською фінансовою установою. Створена у 1992 році компанія «КІНТО» є найстаршим учасником і визнаним лідером українського фондового ринку, активним чинником його творення та розвитку.

Статутний капітал підприємства сформований з акцій на суму 850 тис. грн. за останні 3 роки не змінювався. Активи КУА ВАТ „КІНТО” постійно зростають і склали в 2008 році 108977,3 тис. грн. У 2006 році активи КУА зросли на 357,2%, а в 2007 році відбулося зростання на 171,2%.

На даний час в компанії КУА ВАТ „КІНТО” діють 10 пайових інвестиційних фондів. В роботі було розглянуто 5 інвестиційних фондів: відкритий диверсифікований пайовий інвестиційний фонд „Класичний”, інтервальний диверсифікований пайовий інвестиційний фонд „Народний”, закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд „Синергія -3”, закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд „Синергія -4”, закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд „Синергія Бонд”.

З початку року ІФ «Класичний» збільшив оцінну вартість інвестиційного сертифіката на 77,7%; середньорічна доходність з початку діяльності при цьому (3,5 роки) склала 60,6% (на початок 2007 року - 54.3%). Активи фонду протягом року збільшилися у 2,7 рази: з 40,08 млн.

до 108,67 млн. гривень. Вартість чистих активів ІФ «Класичний» за

2 квартал 2008 р. зменшилася в більшій мірі, аніж вартість інвестиційного сертифіката, а саме на 27,7% (з 99,9 млн. грн. до 72,2 млн. грн.), причина - відтік коштів інвесторів з фонду. Так, протягом квітня-червня 2008 р. було викуплено 46 771 інвестиційний сертифікат на суму 22,9 млн. грн., тоді як придбано лише 7 210 цінних паперів фонду обсягом 3,5 млн. гривень (результат: -19,4 млн. грн.).

За 2007 рік чисті активи фонду „Народний” виросли з 8 954 751,90 грн. до 44 573 603,39 грн. (зростання - 35 618 851,49 грн. або 397,8%). При цьому чисті надходження грошових коштів до фонду (різниця фінансових потоків від розміщення і викупу сертифікатів) склала 25 109 489,25 грн. В результаті падіння ринку у 2 кв. 2008 року фонд втратив за другий квартал 8,9%. Композиційний індекс за цей самий час знизився на 15,4%. В умовах падіння ринку та невизначеності щодо його подальшої поведінки фонд, докуповував невеликі пакети акцій до свого портфеля, проте не проявляв зайвої активності.

Фонд „Синергія-3” є не тільки найбільшим за вартістю чистих активів, а і серед лідерів українських публічних інститутів спільного інвестування за доходністю. Вартість чистих активів фонду знизилася протягом 2 кварталу 2008 року на 13,7%, продемонструвавши втрати, менші ніж індикатор ринку - індекс ПФТС (-20,0%).

У 4-му кварталі 2007 року продовжувалося остаточне формування портфеля фонду „Синергія-4”: придбавалися нові об'єкти, робилися додаткові інвестиції в існуючі позиції. Активи найбільшого українського публічного фонду акцій знизилися протягом 2 кварталу 2008 року на 27,7 млн. грн., навіть незважаючи на розміщення ще 1 346 своїх цінних паперів на суму

17,7 млн. гривень. Зрозуміло, що в умовах ведмежого тренду на ринку це було обумовлено зниженням оцінної вартості портфеля фонду (негативний результат показали 41 із 48 позицій) загалом на 43,9 млн. гривень. Поточні витрати фонду склали 2,0 млн. грн., а пасивні доходи (відсотки за депозитами та отримані дивіденди) - 0,5 млн. гривень.

За 2007 рік середньорічна доходність фонду „Синергія Бонд” збільшилася на 124 базисних пункти (зростання з 13,69% до 14,93%). При цьому за звітний рік ВЧА на акцію фонду збільшилася на 17,27%. Слід зазначити, що доходності корпоративних облігацій (основний об'єкт інвестування фонду) протягом року в середньому знизилися з 15% до 13%.

Доходність фонду в другому кварталі 2008 року склала 2,3%, що на 80 базисних пунктів покращило результат попереднього кварталу. В той самий час, доходність індексу KINBOND склала 2,8% (зростання порівняно з попереднім кварталом - 8 б.п.).

Станом на кінець першого півріччя поточного року вартість чистих активів фонду склала 4 101 968,85 гривень.

Консервативна стратегія управління активами інвестиційного фонду дає найнижчий середньорічний прибуток, але при цьому його коливання незначні. Слід також зазначити, що за період два роки найбільш прибутковими були ризикові стратегії КУА ВАТ „КІНТО” – це фонд „Синергія Ріал Істейт” (235,2%) та „Синергія-2” (328,9%). Серед фондів , які існують більше 3 років найбільш прибутковим виявився збалансований фонд „Достаток” (549,6%). Якщо вивчити доходність фондів з початку їх діяльності, то легко зробити висновок, що найбільш доходними інвестиційними фондами є ті, що мають більш довгий період існування.

В третьому розділі роботи було проведено аналіз перспектив розвитку фондового ринку та інститутів спільного інвестування. Позитивна тенденція розвитку фондового ринку України, що розпочалася в 2007 році, нажаль різко обірвалась у березні 2008 року. Інформація про початок рецесії найбільшої в світі економіки США викликала тотальний обвал на світових фондових ринках, зокрема, глобальне падіння торкнулося й України.

17 березня торги на головній українській фондовій біржі ПФТС закінчилися здешевленням абсолютно всіх акцій. Зниження індексу ПФТС на українському фондовому ринку аналітики НБУ певною мірою пов'язують з іпотечною кризою США, яка спричинила падіння основних індексів на світових фондових ринках. Разом з цим знизилась зацікавленість іноземних інвесторів в інвестуванні коштів у цінні папери країн з перехідною економікою, зокрема і України. Загальний обсяг торгів у першому півріччі 2008 р. на торговельному майданчику Фондової біржі ПФТС (яка є найбільшим організатором торгівлі цінними паперами в Україні) збільшився у порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. у 2.4 раза - до 20.54 млрд. грн.

В таких умовах дуже складно провести прогнозування розвитку інститутів спільного інвестування в Україні, але на мою думку – це ринок молодий і знаходиться на стадії розвитку. Але на даний час умови не дуже сприятливі. Довіра фізичних та юридичних осіб, потенційних споживачів, до ІСІ в Україні значно зросла в 2007 році. З початку 2008 року інвестори тільки продають сертифікати ІСІ, формування нових фондів майже не відбувається. На мою думку, така ситуація протримається до 2009 року, і зі зміною політичної та економічної напруженості в країні стане більш зрозумілим становище українського бізнесу. Прозорість і зрозумілість економічної ситуації для інвесторів стане поштовхом до нового етапу розвитку як фондового ринку, так і інститутів спільного інвестування в Україні.

Для визначення напрямків розвитку інститутів спільного інвестування в Україні було проведено дослідження розвитку цього ринку в розвинутих країнах та найближчих країнах, що розвиваються.

Індустрія спільного інвестування завдяки достатньо високій дохідності, перевагам в оподаткуванні, можливостям зниження ризиків за рахунок диверсифікації та використанню професійного управління інвестиційними ресурсами набуває все більш широкого розповсюдження у світі. Сьогодні активи пайових трастів у Великобританії складають близько 150 млн. ф. ст. Спільні активи, якими управляють французькі менеджери, досягають більш півмільярда доларів США. Кожна четверта французька сім’я володіє акціями інвестиційних фондів. Активи публічних фондів Німеччини вже на початок 90-х років складали майже 150 млрд. марок, і зараз цей процес набирає обертів. Особливо різноманітним за формами і масштабним за обсягами є спільне інвестування у США. За статистикою, тут більше 80 млн. осіб, або кожне друге домогосподарство, інвестують в інвестиційні фонди.

Далі в роботі було надано рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності КУА ВАТ „КІНТО”. На даному етапі розвитку досліджуваній компанії КУА ВАТ „Кінто” слід переглянути такий вид послуг як додаткове пенсійне страхування та недержавні пенсійні фонди. Все більше українців бажають отримувати додаткову пенсію і шукають інформацію про такі послуги.

Також важливими рекомендаціями щодо припинення кризи та продовження розвитку фондового ринку в Україні та ринку інститутів спільного інвестування в тому числі, є підвищення ефективності державного регулювання.
Список литературы 1. Закон України „Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)”// Голос України, 26.03.2002.

2. Положенням про інвестиційні фонди та компанії, затверджено Указом Президента України від 19 лютого 1994 р. N 55/94.

3. Аналітичний огляд ДКЦПФР за 1 кв. 2008 р. // http://www.ssmsc.gov.ua

4. Батищев В.О. Фондовая биржа и инструменты фондового рынка.- М.: Международные отношения, 2005.- 272 с.

5. Бельзецкий Анатолий Иосифович. Фондовые индексы: оценка качества. — М. : Новое знание, 2006. — 309с.

6. Бєлєнький П. Механізм розвитку ринкової інфраструктури в Україні // Вісник НАН України №4, 2006р., с.11-17

7. Блинов А., Лямец С. Индикаторы. Финансовый рынок Украины. // Эксперт №1-2 2008 г. – с. 66

8. Быков А.В. и др. Биржевая торговля. ИСИ - что это такое? - Красноярск: Скиф, 2004.- 163с.

9. Варенков С.В. Инвестиционный сертификат, как особый фондовый инструмент // Фондовый рынок, №39, 2003.- с. 39-42.

10. Васильев Г. А., Каменева Н. Г. Организация фондового рынка в Западной Европе / ВЗФЭИ. - М.: Экономическое образование, 2006.- 324 с.

11. Васильев Г. А., Каменева Н. Г. Фондовый рынок и товарные биржи.,

3-е изд. переработанное. - М.: Высшая школа, 2001.-317с.

12. Дронжкевич Ю. Максимально надійно // „Діловий вісник” № 01 (152), 2007.

13. Дегтярева О.И., Кандинская О.А. Биржевое дело, 2-е изд. - М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 2002.-237с.

14. Драчев С. Н. Фондовые рынки США. Основные понятия, механизмы, терминология.- М.: Церих-ПЭЛ, 2004.- 184 с.

15. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2007 р. // http://www.ssmsc.gov.ua

16. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2006 р. // http://www.ssmsc.gov.ua

17. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2005 р. // http://www.ssmsc.gov.ua

18. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2004 р. // http://www.ssmsc.gov.ua

19. Інформаційно-аналітичні матеріали щодо тенденцій розвитку та регулювання фондового ринку у 2007 році та основних напрямків розвитку державного регулювання фондового ринку у 2008 році // Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку http://www.ssmsc.gov.ua.

20. Калина Алла Василівна, Кощеєв Олександр Олександрович. Фондовий ринок: Навч. посіб. для дистанц. навч. / Відкритий міжнародний ун- т розвитку людини "Україна". — К. : Університет "Україна", 2006. — 207с.

21. Коваленко Микола Андрійович, Радванська Людмила Миколаївна. Фінанси спільного інвестування: Навч. посібник. — Херсон : ОЛДІ-плюс, 2002. — 247с.

22. Кологойда Олександра В'ячеславівна. Правове регулювання фондового ринку України: навч. посібник. — К. : Юрінком Інтер,

2008. — 320c.

23. Кондрашихін Андрій Борисович. Організаційно-економічний механізм управління регіональними ринками цінних паперів. — Севастополь : СТ "Просвіта" ім. Т.Г.Шевченка, 2003. — 246с.

24. Кондрашихин А. Б., Рожманов В. Г., Пепа Т. В., Федорова В. А. Фондовый рынок (Рынок ценных бумаг): учебное пособие. — К. : Центр учебной литературы, 2008. — 376c.

25. Кублікова Тетяна Борисівна, Кубліков Володимир Костянтинович. Інвестиції на ринку цінних паперів: Підручник / Національна академія держ. управління при Президентові України. Одеський регіональний ін-т держ. управління; Одеський держ. економічний ун-т. — О. : Видавництво ОРІДУ НАДУ, 2006. — 424с.

26. Лацис Ю. Ждем перемен //Деньги ua № 35 2008 р. – с. 14.

27. Ляшенко Вячеслав Иванович, Павлов Константин Викторович. Фондовые индексы зарубежных рынков. — М. : Магистр, 2007. — 558с.

28. Лисенков Ю. М., Фетюхіна Н. Б. Ринок цінних паперів: Основні поняття і терміни.- К.: Київський інститут банкірів банку "Україна", 2005.- 346 с.

29. Лысенков Ю. М., Фетюхина Н. В., Зельцер Е. Р. Международный фондовый рынок., 3-е изд. - К.: Киевский институт банкиров банка "Украина", 2004.- 451 с.

30. Марченко О.О Введение в рынок ценных бумаг- К.: Діло., 2003.-265 с.

31. Монетарний огляд 2 кв. 2008 р. // НБУ http://bank.gov.ua/

32. Мертенс А. В. Инвестиции: курс лекций по современной финансовой теории., 7-е изд., - К.: Либідь, 2004.- 679 с.

33. Мозговий О., Головко А., Науменко О., Ровинський Ю. Цінні папери: історія та сучасність: Історико-економічний нарис. — О. : КП ОМД, 2003. — 192с. : іл. — Бібліогр.: с. 191.

34. Остапович Ганна Михайлівна. Державний контроль на ринку цінних паперів України / Київський національний торговельно-економічний ун-т. — К. : КНТЕУ, 2007. — 176с.

35. Парсяк В. Н., Зельдіс В. В. Ринок цінних паперів: маркетингові дослідження. — К. : Центр учбової літератури, 2007. — 222c.

36. Пілецький Володимир Тимофійович, Куликова Наталя Анатоліївна. Ринок цінних паперів: Навч. посібник / Донбаський держ. технічний ун-т. — Алчевськ : ДонДТУ, 2005. — 152с.

37. Плиса Володимир Йосипович, Блага Наталія Василівна. Державне регулювання фондового ринку в Україні: монографія / Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л. : ННВК "АТБ", 2007. — 168с.

38. Продаева Е. Торг уместен // Власть денег, №47 2007 р. с. 34

39. Рубцов Борис Борисович. Современные фондовые рынки: Учеб. пособие для студ., обучающихся по спец. "Финансы и кредит" / Инвестиционная компания "Еврофинансы" ; Финансовая академия при Правительстве Российской Федерации ; Институт мировой экономики и международных отношений РАН. — М. : Альпина Бизнес Букс,

2007. — 925с.

40. Рынок ценных бумаг и его финансовые институты / Под ред. В. С. Торкановского.- Спб.: АО "Комплекс", 2002.- 421 с.

41. Рынок ценных бумаг: учебник (под ред. В. А. Галанова и А. И. Басова.- М.: Финансы и статистика, 2002.- 352 с.

42. Стан і перспективи розвитку ІСІ, КУА та НПФ // Цінні папери України № 23 (415) 2006 р. – 12 с.

43. Старинський Микола Володимирович, Завальна Жанна Вікторівна. Правове регулювання відносин у сфері випуску та обігу цінних паперів в Україні: навч. посіб. для студ. ВНЗ. — Суми : Університетська книга, 2007. — 404с.

44. Шелудько В.М. Фінансовий ринок: Підручник. — 2-ге вид., стер. — К.: Знання, 2008. — 535 с.

45. Щотижневий аналітичний огляд діяльності відкритих ІСІ в Україні за 21/08/08 – 27/08/08 // http://fundstore.com.ua.

46. Фабоцци Ф. Управление инвестициями: Пер. с англ. – М.: ИНФРА – М, 2000. – 256 с.

47. Фондовий ринок України виглядає перспективно у порівнянні з іншими країнами // Foyil Asset Management Ukraine www.foyil.com.ua.

48. Шмелев О.Б. Паевые фонды Германии // Рынок ценных бумаг,

№7, 2003, с.15-18.

49. Ярмольник Г.Н. Банки, биржи, ценные бумаги., М.: Финансы и статистика., 2003г., - 278с.

50. Якименко П.П. Биржевая деятельность: учебник., Таганрог, 2002г., - 351с.

51. http://www.kinto.com/ukr.html Офіційний сайт КУА „Кінто”

52. http://www.ssmsc.gov.ua Офіційний сайт ДКЦПФР.

Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
555
Скачать бесплатно 20236.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.