У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Рекламний менеджмент в європейському бізнесі
Количество страниц 106
ВУЗ КНЕУ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20453.doc 
Содержание ВСТУП 3

РОЗДІЛ І. МЕТОДОЛОГІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕКЛАМНОГО БІЗНЕСУ В ГЛОБАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ 6

1.1. Суть та особливості рекламного менеджменту в глобальній економіці 6

1.2. Еволюція рекламного бізнесу 18

1.3. Методика оцінки ефективності рекламних кампаній 29

РОЗДІЛ ІІ. АНАЛІЗ ОСОБЛИВОСТЕЙ РЕКЛАМНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В КРАЇНАХ ЄС 36

2.1. Особливості регулювання рекламного ринку в ЄС 36

2.2. Конкурентні позиції провідних рекламних компаній 59

2.3. Трансформація рекламних ринків країн ЦСЄ 68

РОЗДІЛ ІІІ. МЕХАНІЗМИ ТА ІНСТРУМЕНТИ СТВОРЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РЕКЛАМНОГО РИНКУ 74

3.1. Особливості рекламного ринку в Україні 74

3.2. Механізми конвергенції українського та європейського рекламних ринків 84

3.3. Інструменти створення нових рекламних продуктів 93

ВИСНОВКИ 103

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 108




Актуальність і значення. Реклама в теперішньому її розумінні з’явилась в США в середині ХІХ століття і незабаром стала невід’ємною частиною підприємницької діяльності. На сьогоднішній день рекламна діяльність набуває принципово нових рис, характеризується всеохоплюючою роллю у суспільстві.

Хоча реклама і виникла в США, в середині ХХ століття її поширення у європейських країнах набуло великих масштабів. Посилення інтеграційних світових процесів значною мірою сприяло розвитку європейського рекламного ринку.

Об’єктом дослідження є рекламний бізнес в його сучасному розумінні. Століттями рекламна діяльність розвивалась і відточувалась майстерність рекламістів. На сьогоднішній день ми маємо розвинутий ринок рекламних послуг, якими користуються практично всі бізнесмени, підприємства, корпорації, великі міжнаціональні та мультинаціональні компанії.

Відповідність дипломної роботи темі і завданню, комплексність вирішення питань. Дипломна робота відповідає поставленій темі дослідження та основним завданням, які було визначено в роботі. Проблемні питання та завдання, що стояли перед написанням роботи, вирішуються за допомогою комплексного аналізу та вивчення нормативної та спеціалізованої.

Оцінка дипломної роботи і рекомендації для її практичного використання. Дипломна робота заслуговує високої оцінки, оскільки проведене дослідження надає можливість практичного застосування викладеного матеріалу в подальшому аналізі проблемних питань сьогодення, які безпосередньо пов’язані із темою дослідження.




Актуальність теми дослідження. Реклама в теперішньому її розумінні з’явилась в США в середині ХІХ століття і незабаром стала невід’ємною частиною підприємницької діяльності. На сьогоднішній день рекламна діяльність набуває принципово нових рис, характеризується всеохоплюючою роллю у суспільстві.

Хоча реклама і виникла в США, в середині ХХ століття її поширення у європейських країнах набуло великих масштабів. Посилення інтеграційних світових процесів значною мірою сприяло розвитку європейського рекламного ринку.

Розвиток економічних і суспільних відносин вплинув на формування рекламної діяльності і в Україні. Характер рекламного ринку, зміст самої реклами, її форми постійно змінюються в умовах удосконалення продуктивних сил суспільства, зміни соціально–економічних формацій, що, у свою чергу, впливає на зміну ринкових продуктів, рівня витрат на їх виробництво, особливості розвитку рекламних агенцій використовуваних ними засобів рекламування.

Для проведення дослідження велике значення мають праці Ч.Сендиджа, В.Фрайбургера, К.Ротцолла, У.Уеллса, Ф.Котлера, Д.Делла, Т.Лінда, Т.К.Серьогіної, Є.В.Ромата, Ф.Г.Панкратова, С.Н.Шестова, Т.І.Лук’янець та багатьох інших фахівців з рекламного менеджменту.

У працях згаданих фахівців розкривається сутність, зміст та еволюція рекламного ринку, аналізується роль і значення реклами у житті суспільства протягом історичних етапів розвитку. Проте сучасні трансформації, особливо в європейському просторі вимагають удосконалення існуючих підходів до рекламного менеджменту, що пояснюється бурхливим розвитком рекламного ринку. Основоположні ідеї, закладені у теоретичних та методичних доробках відомих дослідників, потребують адаптації до сучасних умов розвитку європейської спільноти та значення рекламного менеджменту в європейському просторі.

Визначальною тенденцією сучасної реклами є безупинне зростання інтегрованих маркетингових комунікацій. Концепція філософії маркетингу підкреслює об’єднання в одне всіх складових маркетингової структури, засобів масової інформації, дій, за допомогою яких підприємство досягає своєї цільової аудиторії. Інша тенденція полягає в набутті рекламою глобального характеру. На початку 1990–х років повсюдно зникають бар’єри, що перешкоджали торгівлі. Рекламодавці опановують нові ринки, а рекламні агенції утворюють багатонаціональні конгломерати з міжнародними можливостями досліджень і широким доступом до засобів масової інформації.

Метою дослідження є аналіз ролі і значення рекламного менеджменту в європейському бізнесі.

На сучасному етапі рекламний менеджмент в європейському бізнесі володіє значними ресурсами, як матеріальними та технічними, так і людськими і нематеріальними, що виявляються у знаннях, здібностях, навиках створення сучасних рекламних продуктів.

Об’єктом дослідження є рекламний бізнес в його сучасному розумінні. Століттями рекламна діяльність розвивалась і відточувалась майстерність рекламістів. На сьогоднішній день ми маємо розвинутий ринок рекламних послуг, якими користуються практично всі бізнесмени, підприємства, корпорації, великі міжнаціональні та мультинаціональні компанії.

Предметом дослідження виступають бізнесові структури, що використовують рекламу для досягнення конкурентних переваг на певних ринках. Саме підприємницькі компанії, організації тощо стимулюють появу нових рекламних продуктів, нових рекламних технологій для забезпечення переваги над конкурентами. Зростання конкуренції неминуче призводить до удосконалення рекламної практики.

Виходячи з мети роботи, основними завданнями дослідження є:

? виявлення сутності та особливостей рекламного менеджменту в глобальній економіці;

? характеристика еволюційного процесу розвитку рекламної діяльності;

? аналіз методики оцінки ефективності рекламних кампаній;

? виявлення особливостей регулювання рекламного ринку в країнах Європейського Союзу;

? аналіз рівня конкуренції на європейському рекламному ринку в сучасних умовах;

? характеристика трансформаційних процесів у країнах ЦСЄ в період становлення рекламного менеджменту;

? виявлення особливостей рекламного ринку України;

? аналіз механізмів конвергенції українського та європейського рекламних ринків;

? характеристика новітніх інструментів створення сучасних рекламних продуктів.





Отже, за результатами проведеного дослідження можна зробити висновок, що світовий рекламний ринок є середовищем, у якому здійснюється продаж товарів і послуг при умовах жорсткої конкуренції. Для того, щоб мати успіх у комерційній діяльності, особливо на міжнародному рівні, комерційні структури повинні проводити активні рекламні компанії на міжнародному рівні.

Для того, щоб у зовнішньоекономічній сфері проводилися досить професійні й адекватні маркетинговому оточенню рекламні кампанії необхідно ретельно вивчати основи рекламного менеджменту.

Таким чином, реклама відіграє значну роль у міжнародній торгівлі, оскільки на світових товарних ринках наявна велика кількість крупних, середніх та дрібних фірм, яким необхідно рекламувати свою продукцію. Поряд з цим сама реклама стає важливим бізнесом для тих, хто розуміє добре її специфіку, вміє вчасно зреагувати на потреби ринку та виявити перспективні напрямки у рекламній сфері.

У роботі виявлено, що початком розвитку рекламної індустрії є середина ХІХ століття. Реклама як така зародилась у США під час промислової революції коли серед маси товарів кожне підприємство прагнуло виділити свої, вказуючи на їх переваги. З появою та широким розповсюдженням засобів масової інформації реклама набуває нових рис. На цьому етапі виникли і сформувались такі напрямки, як реклама в пресі, друкована реклама, зовнішня реклама та інші. Паралельно з рекламою формувались також інші типи комерційних комунікацій: пабліситі, комі вояж, виставки, пряма поштова реклама, фірмовий стиль тощо.

Рекламні агенції також розвивались, збільшувалась їх кількість, вони ставали великими підприємствами з повним циклом обслуговування клієнтів. Активізувались процеси формування товарних марок великих товаровиробників. У ХХ столітті теорія реклами стала предметом наукових досліджень, удосконалювалась не тільки практика формування рекламних продуктів, але й наукові основи раціональної реклами.

На сучасному етапі поява і розвиток мережі Інтернет ще більше посилили інтеграційні процеси у рекламному бізнесі. Інтернет практично стирає кордони між товарними ринками та ринками послуг. Рекламна діяльність набуває нових форм, ускладнюється її структура, формуються все нові і нові напрямки.

У зв’язку з бурхливим розвитком рекламного бізнесу та становлення його наукових основ, удосконалюється методологія виявлення та оцінки ефективності рекламних кампаній. Реклама потребує витрачення значних коштів, які товаровиробники закладають або у вартість продукції, або ж використовують з отриманого прибутку, що призводить до його зменшення. Тому виявлення ефекту від кожного виду рекламного звернення має неабияке значення за сучасних умов.

Оцінка ефективності рекламної кампанії – це складний і досить тривалий процес. Аналізом займаються висококваліфіковані фахівці з рекламної справи, вони відслідковують ефект від проведення кожного рекламного заходу, прогнозують зміни попиту та виявляють отримані відхилення, в результаті чого можуть виявити перспективні напрямки рекламної кампанії. Дуже часто реклама не приносить ефекту відразу, для того щоб зрозуміти чи була ефективною проведена рекламна кампанія потрібен певний час. У роботі визначено головні методичні напрямки визначення ефективності рекламної кампанії в залежності від обраних маркетингових інструментів. Представлена методика не є єдиною і не може, звичайно, бути дієвою для всіх без винятку комерційних структур. Для кожного окремого випадку залежно від специфіки, ця методика може мати свої варіанти.

У роботі також визначено, що бурхливий розвиток реклами у сучасному європейському просторі вимагає не тільки становлення наукових підходів до рекламування, але й вироблення правових основ здійснення рекламної діяльності. Країни Євросоюзу ставлять чітко визначені вимоги до рекламного ринку своїх країн та європейського співтовариства загалом. Правове регулювання рекламного ринку в європейських країнах спрямоване насамперед на забезпечення етичних норм у рекламі, квотування ефірного часу щодо реклами на радіо та телебаченні, ставлять певні вимоги до змісту реклами та реклами окремих категорій товарів і послуг.

Приведений у роботі перелік обмежень рекламування алкогольних напоїв показує, що у більшості країн здійснюється саморегулювання рекламного ринку, але деякі категорії регулюються державами і накладають певні обмеження на рекламодавців. Такі країни, як Греція, Данія та деякі інші накладають обмеження на рекламування алкогольних напоїв на національному телебаченні, радіо тощо. Майже у всіх країнах заборонено спонсорство у спортивних та дитячих програмах, що є дуже важливим для розвитку суспільства і, звичайно, дещо стримує рекламний ринок.

Аналогічно реклама тютюнових виробів практично повсюдно заборонена в країнах Євросоюзу за винятком тільки спеціалізованих журналів для фахівців. В Україні ж, на відміну від ЄС така реклама ще зустрічається у пресі та у вигляді зовнішньої реклами, хоча за вимогами вступу в ЄС Україні також прийдеться заборонити таку рекламу.

Також жорсткі вимоги ставляться до реклами лікарських препаратів та продуктів, що містять харчові добавки. Така реклама повинна містити всі дані про продукцію, розкривати її властивості тощо. Відмітно, що в Україні на продуктах, що містять харчові добавки заборонено писати про їх лікувальні властивості, оскільки вони не підтверджені Міністерством охорони здоров’я.

Під час дослідження здійснено також аналіз конкуренції у європейському рекламному просторі та виявлено, що основними гравцями на ринку перш за все були великі американські компанії, і це не дивно, адже США є лідером на рекламному ринку, основоположником рекламного бізнесу. Проте останнім часом в Європі рекламна діяльність характеризується виникненням і значним розвитком власне європейських рекламних агенцій.

Найголовнішою проблемою таких міжнародних та міжнаціональних рекламних кампаній є ризик провалити рекламну кампанію на іноземному ринку. Це викликає необхідність глибокого дослідження іноземних рекламних ринків, навіть у межах Євросоюзу, коли вимоги до реклами різні у різних країнах. Таким чином необхідно враховувати національні особливості рекламного ринку кожної країни, де буде проводитись рекламна кампанія для того, щоб реклама відповідала особливостям країни.

Визначено також, що країни Західної Європи володіють розвинутішим рекламним ринком, оскільки процес проникнення реклами в них почався набагато раніше ніж у країнах Центральної та Східної Європи. Країни ЦСЄ значною мірою до кінця ХХ століття були "відірвані" від західноєвропейських країн з притаманним їм своїм рівнем розвитку. Про рекламний ринок у ті часи не могло бути навіть мови. Звичайно, реклама у своїх специфічних проявах була присутня, але її спрямування було більш соціальним, спрямовувалось на діяльність людей. Після розвалу СРСР та проголошення незалежності більшістю країн почався невідворотний процес інтеграції та проникнення на східноєвропейські ринки західноєвропейських рекламних агенцій та і масової реклами загалом.

Подібним чином розвивався і рекламний ринок в Україні, яка також після розпаду СРСР у 1991 р. отримала незалежність і виявила бажання активної співпраці з європейськими країнами. Український ринок, як і ринки країн ЦСЄ стали відкритими для міжнародної торгівлі, а отже і для реклами. На сьогоднішній день український рекламний ринок розвивається дуже активно і показує значні темпи приросту. На українському рекламному ринку діє близько п’яти глобальних груп агенцій, серед яких дві, що належать США, дві французькі і по одній англійська та японська.

Зростання рекламного ринку в Україні пояснюється активними процесами конвергенції з європейським ринком. Нажаль, поки що проникнення відбувається практично одностороннє, тобто зарубіжні рекламодавці та рекламні агенції широко проникають на український ринок, але українські рекламодавці не мають достатньо конкурентних переваг щоб достойно показати себе на європейському ринку.

Великою мірою це пояснюється відсутність власного досвіду створення якісних рекламних продуктів. Хоча і тут слід відмітити деякі позитивні зрушення. Прискорення науково–технічного прогресу викликало значні зміни у технологіях створення рекламних продуктів, і у цей момент Україна вже приймала активну участь у впровадженні науково–технічних інновацій. Тому можна сказати, що такі новітні інструменти створення рекламних продуктів, як різні види реклами, фірмовий стиль, використання мережі Інтернет для рекламних цілей, використання технологічних розробок, створення іміджу тощо, Україна опановує дуже вдало.
Список литературы 1. Закон України „Про телебачення і радіомовлення” від 21.12.93 № 3759-ХІІ.

2. Закон України „Про рекламу” від 3.07.96 № 271/96-ВР (Із змінами та доповненнями, внесеними згідно з Законом N 1407-IV (1407-15) від 03.02.2004).

3. Абрамова Г. П. Маркетинг: вопросы и ответы. – М.: Агропромиздат, 1991. – 159 с.

4. А. Джером Джулер, Бонни Л. Дрюниани. Креативные стратеги в рекламе / Пер. с англ.. под ред. Ю.Н. Каптуревского – СПб.: Питер, 2003. – 384 с.

5. Айзенберг М. Менеджмент рекламы. – М.: ТОО “Интел Тех”, 1993. – 80 с.

6. Академия рынка: маркетинг./ А. Дайан, Ф. Букерель, Р. Ланкар и др. – М.: Экономика, 1993. – 572 с.

7. Актуальні проблеми розвитку реклами в Україні. – Харків: Студцентр, 2004. – 224 с.

8. Ассэль, Генри. Маркетинг: принципы и стратегия: Учебник для вузов. – М.: ИНФРА - М, 1999. – 804 c.

9. Бейкер У., Фолкнер Р., Фишер Дж. Риски рынка: продолжение и разрыв межорганизационных рыночных связей // Экономическая социология. – 2006. – Т.7. – №3. – С. 27-52.

10. Бове К., Аренс У. Современная реклама. – Тольятти: Дом Довгань, 2001. – 704 с.

11. Викентьев И.Л. Приёмы рекламы: методика для рекламодателей и рекламистов. – Новосибирск: ЦЭРИС, 1993. – 140 с.

12. Гаркавенко С.С. Маркетинг. Підручник. – К.: Лібра, 2002. – 712 с.

13. Горлов О. Особливості української рекламної індустрії // Києво-Могилянська Бізнес Студія. – 2005. – №12. – С. 31–37.

14. Дейян А. Реклама / Пер. с фр.; Общ. ред. В. С. Загашвили. – М.: АО Издательская группа "Прогресс", 1993. – 176 с.

15. Денисов Д., Тоби Л. Учебник по рекламе: Как стать известным, не тратя денег на рекламу. – Минск: СЛК, 1996. – 320 с.

16. Джи Б. Имидж фирмы: планирование, формирование, продвижение. – М.: Наука, 2000. – 495 с.

17. Диксон Питер Р. Управление маркетингом / Пер. с англ.; Под общ. ред. Ю.В. Шлёнова. – М.: Бином, 1998. – 556 с.

18. Доти Дороти И. Паблисити и паблик рилейшнз: Пер. в англ. – М.: Филинъ, 1998. – 288 с.

19. Електронний журнал українського маркетингу. – http://www.e-mkg.info/.

20. Завьялов П.С., Демидов В.Е. Формула успеха: маркетинг (сто вопросов – сто ответов о том, как эффективно действовать на внешнем рынке). – М.: Международные отношения, 1991. – 416 с.

21. Зверинцев А.Б. Коммуникационный менеджмент. – СПб., 1997. – 293 с.

22. Інформація про ринок реклами, прес–релізи, аналітика компанії ZenithOptimedia. – http://www.zenithoptimedia.com/gff/index.cfm?id=77.

23. Карпова С. Международное рекламное дело Учебное пособие. – 2-е изд., перераб. и доп. – М.: КноРус, 2007. – 288 с.

24. Картер Гарри. Эффективная реклама. – М: Прогресс, 1991. – 306 с.

25. Катернюк А.В. Современные рекламные технологии: коммерческая реклама: Учеб. Пособие. – Ростов н/Д.: "Феникс" 2001. – 320 с.

26. Котлер Ф. Основы маркетинга / Пер. с англ. Боброва В.Б.; Под. общ. ред. Пеньковой Е.М. – М.: Прогресс, 1990. – 736 с.

27. Котлер Ф., Армстронг Г. Маркетинг. Загальний курс, 5-те видання.: Пер. з англ. : М.: Видавничий дім „Вільямс”, 2001 – 608 с.

28. Лук’янець Т.І. Маркетингова політика комунікацій: Навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2000. – 380 с.

29. Лук’янець Т. І. Рекламний менеджмент: Навч. посібник. – 2-ге вид., доп. – К.: КНЕУ, 2003. – 440 с.

30. Маркетинг: Учебник / А.Н. Романов, Ю.Ю. Корлюгов, С.А. Красильников и др.; Под ред. А.Н. Романова. – М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 1996. – 560 с.

31. Маркетинг для магістрів: Навчальний посібник / За заг. ред. д.е.н., проф. С.М.Ілляшенка. – Суми: ВТД "Університетська книга", 2007. – 928 с.

32. Маркетингові дослідження європейського рекламного ринку: результати 2008 р., прогнози на 2009 р. – http://media.parlament.org.ua/reklama_zar_dosvid/.

33. Международный кодекс рекламной практики / Пер. Н. В. Репиной, В. Е. Демидова. – К.: Укрреклама, 1995. – 240 с.

34. Назайкин А.Н. Эффективная реклама в прессе: Практическое пособие. – М.: Изд-во Международного института рекламы, 2002. – 208 с.

35. Правове регулювання реклами і спонсорства в ЗМІ: стандарти ЄС, досвід країн-членів Євросоюзу та українська практика.: Підготовлено Інститутом прикладних правових досліджень „Право” в рамках проекту „Розробка пропозицій щодо адаптації інформаційного права України до вимога права ЄС”. – К., 2007. – 19 с.

36. Прогнози розвитку рекламного ринку в Україні на 2009–2011 рр. – http://www.telekritika.ua/media-rinok/.

37. Рекламная деятельность: Учебник для студ. высш. и средних спец. заведений / Ф. Г. Панкратов и др. – М.: Маркетинг, 1998. – 244 с.

38. Рекламное дело / Э. Уткин и др. – М.: Тандем, 1998. – 272 с.

39. Ромат Е.В. Реклама в системе маркетинга. – Харьков: Студцентр, 1999. – 480 с.

40. Рожков И. Я. Международное рекламное дело. – М.: ЮНИТИ, 1994. – 175 с.

41. Росситер Дж. Р., Перси Л. Реклама и продвижение товаров: пер. с англ../ Под ред. Л. А. Волковой – СПб.: Питер, 2000. – 656 с.

42. Руководство по практике продаж. – Люксембург: Европ. сообщество, 1996. – 740 с.

43. Румянцев А.П., Коваленко Ю.О. Світовий ринок послуг: Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 456 с.

44. Серегина Т.К, Титкова Л.М. Реклама в бізнесі. Інформаційно-впроваджувальний центр “Маркетинг”, 1995. – 374 с.

45. Смит П. Маркетинговые коммуникации: комплексный подход: Пер. с англ. – К.: Знання-Прес, 2003 – 796 с.

46. Сэндидж Ч. Реклама: теория и практика, пер. с англ. – М.: "Сирин", при участии "МТ-ПРЕСС", 2001. – 620 с.

47. Сэндидж Ч.Г., Фрайбургер В., Ротцолл К. Реклама: теория и практика. – М.: Прогресс, 1989. – 686 с.

48. Тайнгет М. Всемирная история рекламы. – М.: Издательство "Альпина Бизнес Букс", 2008. – 270 с.

49. Токарев Б. Е. Методы сбора и использования маркетинговой информации: Учебно-практическое пособие – М.: Юристь, 2001 – 256 с.

50. Ученова В.В., Старых Н.В. История рекламы. 2-е изд-е. – СПб.: Питер, 2002. – 304 с.

51. Уэллс Уильям, Берет Джон, Сандра Мориарти. Реклама: принципы и практика. Изд.2-е, испр. Серия „Теория и практика менеджмента”, пер. с англ. – СПб.: Питер, 2001 – 736 с.

52. Черномаз П.А. Международный маркетинг: Учебное пособие. – Х.: ХНУ имени В.Н.Каразина, 2008. – 232 с.

53. Щепакин М.Б., Петровский В.И., Фролов И., Капитонов А.Н., Разработка и технологии производства в рекламе. – М.: Изд-во Международного института рекламы, 2002. – 272 с.

54. Council Directive 89/552/EEC of 3 October 1989 on the coordination of certain provisions laid down by Law, Regulation or Administrative Action in Member States concerning the pursuit of television broadcasting activities – http://europa.eu.int/eurlex/lex/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31997L0036:EN:NOT.

55. Directive 97/36/EC of the European Parliament and of the Council of 30 June 1997 amending Council Directive 89/552/EEC on the coordination of certain provisions laid down by law, regulation or administrative action in Member States concerning the pursuit of television broadcasting activities. – http://europa.eu.int/eurlex/lex/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31997L0036:EN:NOT.

56. Directive 2003/33/EC of the European Parliament and of the Council of 26 May 2003 on the approximation of the laws, regulations and administrative provisions of the Member States relating to the advertising and sponsorship of tobacco products (Official Journal L 152 , 20/06/2003 P. 0016 - 0019). – http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:32003L0033:EN:HTML.

57. Directive 2005/29/EC of the European Parliament and of the Council of 11 May 2005 concerning unfair business-to-consumer commercial practices in the internal market and amending Council Directive 84/450/EEC, Directives 97/7/EC, 98/27/EC and 2002/65/EC of the European Parliament and of the Council and Regulation (EC) No 2006/2004.

58. Council Conclusions of 5 June 2001 on a Community strategy to reduce alcohol related harm (2001/C 175/ 01). – http://www.eurocare.org/pdf/eu/01_c175.pdf.

59. Council Recommendation of 5 June 2001 on the drinking of alcohol by young people, in particular children and adolescents (2001/458/EC). – http://www.eurocare.org/pdf/eu/01_458ec.pdf.

60. Аоcker D. A., Mayers J. G. Advertising management. – Berkly, California, 1987. – 280 Р.

61. Ali Kanso. International Advertising Strategies: Global Commitment to Local Vision // Journal of Advertising Research. – 1992. – January/February. – Р. 10-14.

62. Inside the Minds: Leading Marketers // Reiny M., Rozenkranc E., Brennan B., Bell D. – Interpublic Group, 2004. – 180 Р.

63. Madhu Agraval. Review of а 40-year debate in international advertising. Practitioner and academician perspectives to the standardization/adaptation issue // International Marketing Review. – 1995. – Vol. 12 No.1. – Р. 26-48.

64. Robert Е. Hite and Cynthia Fraser. International Advertising Strategies of Multinational Corporations // Journal of Advertising Research. – 1988. – Vol. 28 Nо. 4. – Р. 9-17.

65. Sаllу Dіbb, Lyndon Simkin and Rex Yuen. Pan-European Advertising: Think Europe – Act Local // International Journal of Advertising. – 1994. – No. 13. – Р. 125-136.

66. White Roderick. Advertising: What it is and how to do it. 3rd edition. – McGraw – Hill, 1993. – 290 p.

67. World Economic Outlook. – IMF, 1998.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
795
Скачать бесплатно 20453.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.