У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Ринок цінних паперів та напрямки його розвитку
Количество страниц 94
ВУЗ КНЕУ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20470.doc 
Содержание Вступ 3

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи ринку цінних паперів 6

1.1. Сутність ринку цінних паперів та його структура 6

1.2. Характеристика основних інструментів ринку цінних паперів 19

1.3. Учасники ринку цінних паперів 30

1.4 Основні проблеми та протиріччя розвитку ринку цінних паперів України в умовах інтернаціоналізації 34

Розділ 2. Оцінка та аналіз розвитку ринку цінних паперів в Україні 40

2.1. Правове поле функціонування українського фондового ринку 40

2.2. Організація діяльності біржового та позабіржового ринку цінних паперів 45

2.3. Аналіз показників ефективності ринку цінних паперів 63

Розділ 3. Перспективи розвитку ринку цінних паперів України 76

3.1. Шляхи подальшого розвитку українського ринку цінних паперів 76

3.2. Взаємодія українського та світових ринків цінних паперів 84

Висновки 89

Список використаної літератури 95

Додатки 103





Актуальність дослідження. У конкурентному глобалізованому середовищі постійно виникають проблеми забезпечення економічного розвитку інвестиційними ресурсами, що переважно акумулюються і перерозподіляються на ринку цінних паперів (РЦП). Питання його еволюції у широкому контексті макроекономічного регулювання розглядались в фундаментальних працях Дж.Кейнса, А.Маршалла, Дж.Хікса з подальшою деталізацією досліджень М.Агарковим, М.Алексєєвим, М.Альохіним, Е.Бредлі, М.Гамільтоном, Дж.Герлі, Л.Гітманом, Р.Голдсмітом, А.Гропеллі, М.Джонком, М.Дікменом, У.Зілбергом, Дж.Лорі, Г.Марковіцем, Я.Міркіним, Є.Нікбахтом, Дж.Соросом, Р.Тьюлзом, Ф.Фабоцці, С.Фішером, В.Шарпом та іншими. Серед вітчизняних вчених слід виділити праці Мендрул О.Г., Павленко І.А., Дудяк Р., Мозговий О.М., Пасічник В.Г., Шелудько В.М. та ін.

На сьогодні практично для всіх країн нагальною проблемою є організація ефективного фінансового нагляду, яка, зокрема, актуалізувалась: об’єктивно – під впливом останньої світової фінансової кризи та суб’єктивно – після створення у Великобританії Органу з питань фінансових послуг для інтегративного нагляду за банківським, страховим та фондовим секторами економіки 58.

Становлення ринкових відносин, що на сучасному етапі виступає головним фактором стабілізації та піднесення економіки незалежної України, передбачає як першочерговий захід оздоровлення фінансової системи. Одним з шляхів досягнення цієї мети є створення ринку цінних паперів. Дійовий фондовий ринок виконує функції переміщення капіталу від інвесторів до виробництва, визначення ефективності використання фінансових ресурсів в окремих секторах економіки, перебігу капіталу з однієї галузі в інші тощо. У такому плані формування та розвиток ринку цінних паперів являє собою об'єктивний процес. На скільки успішно він буде здійснюватись, на скільки стабільно складатиметься інфраструктура фондового ринку, настільки можна сподіватися на розширення ринкових відносин взагалі, зростання виробництва, покращання добробуту народу.

Ринок цінних паперів є не тільки ключовим сегментом фінансового ринку, але й завдяки своїй інтегративний сутності відносно самостійним елементом сучасної ринкової інфраструктури.

Ринок цінних паперів є багатоаспектною соціально-економічною системою, на основі якої функціонує ринкова економіка в цілому. Він сприяє акумулюванню капіталу для інвестицій у виробничу і соціальну сфери, структурній перебудові економіки, позитивній динаміці соціальної структури суспільства, підвищенню достатку кожної людини шляхом володіння і вільного розпорядження цінними паперами, психологічній готовності населення до ринкових відносин.

Правове регулювання ринку цінних паперів має на меті впорядкування всіх видів діяльності на фондовому ринку з метою узгодження інтересів ринку та усіх його суб’єктів. Ефективний розвиток ринкової економіки неможливий без існування розвиненого фінансового ринку, найважливішою ланкою якого виступає ринок цінних паперів – невід’ємний атрибут як розвинених країн, так і країн з ринковою економікою, що формується.

Незважаючи на значну кількість теоретичних досліджень в області регулювання та розвитку фондового ринку в країнах з ринково незрілими економіками, можна говорити лише про певну законодавчо-нормативну формалізованість їх РЦП, а не про ефективність функціонування у середовищі реального бізнесу з дійовими функціями мотивації підприємницької діяльності власників цінних паперів на засадах ринкової соціальної справедливості. Саме тому актуальним є питання оцінки та визначення напрямків розвитку вітчизняного фондового ринку.

Отже, метою даної роботи є аналіз стану ринку цінних паперів України та визначення напрямків його розвитку.

Для досягнення мети роботи необхідно дослідити наступні поставлені завдання:

- провести дослідження економічного змісту ринку цінних паперів України, в якому з’ясувати сутність та структуру ринку цінних паперів, навести характеристику основних інструментів ринку цінних паперів, охарактеризувати його учасників та навести правове поле функціонування українського фондового ринку;

- проаналізувати розвиток ринку цінних паперів України, а саме: дослідити правове поле функціонування українського фондового ринку; розглянути організацію діяльності біржового та позабіржового ринку цінних паперів; проаналізувати показники ефективності ринку цінних паперів України;

- виявити проблеми та перспективи розвитку ринку цінних паперів України.

Предметом дослідження в даній роботі виступають процеси розвитку фондового ринку, що відбуваються на даний час.

Об’єктом дослідження дипломної роботи є фондовий ринок України.

Інформаційною базою дослідження слугували теоретичні розробки вітчизняних та зарубіжних вчених, статті періодичного друку, статистична інформація органів влади та офіційних організацій, нормативно-правові акти України.

При написанні роботи були використані методи наукового пізнання, аналізу та синтезу, методи статистичного аналізу, показники динаміки, методи прогнозування.

Структура роботи. Робота складається з вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків.





На нашу думку, мету дипломної роботи на тему «Ринок цінних паперів України та напрямки його розвитку», а саме – аналіз стану ринку цінних паперів України та визначення напрямків його розвитку, є досягнуто.

Теоретичний розділ дипломної роботи містить дослідження теоретичних питань, що стосуються:

- сутності ринку цінних паперів та його структури. Сутність ринку цінних паперів визначається законами розвитку капіталістичного суспільства, такими як всезагальний закон капіталістичного накопичення, закон тенденції норми прибутку до зниження, закон попиту, пропозиції та інші.

Ринок цінних паперів складається, як і любий інший ринок, з попиту, пропозиції і ціни, яка їх порівнює. Закон попиту та пропозиції визначає курс цінних паперів на ринку, який може відхилятися від їх вартості, яка визначається дивідендом та позичковим відсотком.

Ринок цінних паперів охоплює (об’єднує) частину кредитного ринку (зокрема, ринок позикових боргових інструментів, або ринок боргових зобов’язань) і повністю ринок інструментів власності. Іншими словами, цей ринок інтегрує операції щодо випуску та обігу боргових інструментів, інструментів власності, а також їхніх похідних;

- характеристики основних інструментів ринку цінних паперів. Класичними інструментами фондового ринку виступають облігації та акції, адже розвиток самого фондового ринку був пов'язаний з емісією та обігом білетів державних позик - облігацій, а пізніше і акцій. Акція — це титул власності, цінний папір без установленого строку обігу, що засвідчує дольову участь у статутному фонді акціонерного товариства, підтверджує членство в акціонерному товаристві та право на участь в управлінні ним, дає право його власникові на одержання частини прибутку у вигляді дивіденду, а також на участь у розподілі майна при ліквідації акціонерного товариства. Облігація - борговий цінний папір, що засвідчує внесення її власником грошових коштів і підтверджує зобов'язання відшкодувати йому номінальну вартість цього цінного наперу у передбачений у ньому строк із виплатою фіксованого процента (якщо інше не передбачено умовами випуску). Також на фондовому ринку України обертаються наступні цінні папери: облігації зовнішніх державних позик України, казначейські зобов'язання України, вексель, приватизаційні цінні папери, ощадний сертифікат, депозитний сертифікат;

- учасників ринку цінних паперів. Учасниками ринку цінних паперів є емітенти, інвестори та особи, що здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів. Емітентом цінних паперів є держава в особі уповноваженого органу, юридична особа і у випадках, передбачених законодавством, фізична особа. Інвестор на ринку цінних паперів - фізична або юридична особа, яка придбаває цінні папери від свого імені та за свій рахунок з метою одержання доходу чи збільшення вартості цінних паперів або набуття відповідних прав, що надаються власнику цінних паперів відповідно до чинного законодавства.

Другий розділ дипломної роботи присвячений аналізу розвитку ринку цінних паперів в Україні. На початку розділу проаналізовано види професійної діяльності, що здійснюють учасники фондового ринку. Аналіз організації біржового та позабіржового ринку цінних паперів в Україні показав наступне.

Біржовий ринок цінних паперів представлений фондовими біржами. Серед фондових бірж України Українська фондова біржа (УФБ), Українська міжбанківська валютна біржа (УМВБ), Київська міжнародна фондова біржа (КМФБ), Донецька, Придніпровська та Кримська фондові біржі. В розділі було докладно розглянуто діяльність УФБ, порядок проведення торгів та обсяги діяльності за 2008-2009 роки.

Поряд із біржовим ринком існує позабіржовий – це частина фондового ринку, що перебуває поза сферою діяльності фондових бірж. Існування двох відокремлених частин фондового ринку пояснюється тим, що кожна з них пристосовується до тих чи інших умов економіки конкретних країн та етапів розвитку ринку. Незважаючи на те, що біржовий і позабіржовий ринки конкурують між собою, їх слід розглядати не як такі, що взаємовиключають, а як такі, що взаємодоповнюють один одного. В розділ було докладно розглянуто діяльність Першої фондової торговельної системи.

Також у розділі було розраховано біржовий індекс – індекс ПФТС на 1.06.09. Динаміка Індексу ПФТС показує, що індекс значно знизився у останньому кварталі 2008 року, що пов‘язано із занепадом ринку під час розвитку фінансової кризи. Український лідер ПФТС з лідерів росту 2007-го перетворився на лідера падіння 2008-го і з результатом -74,33% завершив цей рік на рівні 301,42 пункту.

Торгівля цінними паперами на фондових біржах є досить ефективною, що зумовлюється підвищеною надійністю вкладення капіталу завдяки жорсткому контролю за угодами і глибокою перевіркою фінансового стану емітента. Загальним негативним інформаційним фоном січня 2009 року стало напруження ситуації щодо поставок російського газу в Європу та в Україну. Погіршення економічної кон'юнктури в країні та несприятливі умови на світових товарних ринках спричиняли тиск на український фондовий ринок. Разом з тим, зниження індексу ПФТС було зіставним з фондовими індексами провідних країн світу.

В цілому основний індикатор українського фондового ринку знизився у січні на 26,83 і.п. (або -8,90%) до 274,59 і.п. (що відповідає рівню початку квітня 2005 року, тоді як за січень 2008 року індекс ПФТС знизився на 80,17 і.п., або -6,83%).

На динаміку індексу ПФТС впливали як негативні фактори, зокрема:

- скорочення обсягів промислового виробництва в Україні в грудні 2008 року на 26,6% (у річному вимірі), а в цілому за рік - на 3,1%; уповільнення зростання реального ВВП у 2008 році до 2,1% (попереднього року зростання склало 7,9%); інші,

так і позитивні:

- укладення 10-річного контракту між Україною та Росією на поставку газу споживачам України та транзит російського газу через територію України; задоволення інспекторів Європейського футбольного союзу поточним станом підготовки України та Польщі до прийняття фіналу європейської першості з футболу в 2012 році; підвищення рейтинговим агентством Standard&Poor's рейтингу компанії "Інтерпайп" з СD до CCC+; інші.

Також в розділі було проведено аналіз тенденцій на світовому та вітчизняному ринку цінних паперів під час світової фінансової кризи.

В третьому розділі досліджуються перспективи розвитку ринку цінних паперів України. З матеріалів даного розділу було з’ясовано, що в Україні всі складові інфраструктури фінансового ринку – інституційні, правові, інформаційні, соціальні – є перехідними, незрілими. Відзначається низький рівень використання сучасних інформаційний систем (особливо в галузі українізації діловодства і технічного аналізу діяльності сегментів фінансового ринку), здійснення професійного аналізу, прогнозування ситуації та надання рекомендацій ДКЦПФ. Залишається незадовільною діяльність фінансових посередників щодо забезпечення населення комерційно-фінансовою інформацією, чим обумовлюється фактична відсутність на фондовому ринку фізичних осіб як ключових інвесторів економіки країни. Економічне і «біржове» мислення громадян знаходиться на початковому рівні, що не дозволяє їм активно включитися у функціональну систему фінансового ринку. Зберігається деформація структури фондового ринку. Значна частина операцій з цінними паперами здійснюється поза межами організованого ринку. Фондовий ринок України за ступенем своєї зрілості та ризиків належить до ринків, які перебувають на початкових стадіях свого розвитку. Він не здатний витримати жорсткої конкуренції з фондовими ринками розвинутих країн за обмежений обсяг інвестиційних ресурсів. Суттєвою перешкодою для притоку вітчизняного та іноземного капіталу є випадки порушення прав інвесторів, непрозорість і низька ліквідність фондового ринку України.

Щоб підвищити конкурентоспроможність фондового ринку та інтегрувати його в міжнародні ринки капіталу, необхідно вдосконалити систему виконання угод і обліку прав власності на цінні папери.

На часі налагодження адекватного економічній ситуації ефективного державного регулювання і високого рівня управління виробничими об’єктами, прозорих прав власності та сучасної моделі функціонування фондового ринку, приведення рівня його капіталізації, а також банківської системи і небанківських фінансових установ до європейських стандартів. Одним із основних завдань четвертого етапу функціонування фондового ринку (2006–2021 рр.) є перетворення ДКЦПФР на ефективного регулятора, здатного створити умови для формування в Україні центру фінансової торгівлі.

Таким чином, на сучасному етапі розвитку економіки України фондовий ринок поки що не готовий виконувати завдання, пов'язані з вирішенням проблем забезпечення економіки інвестиційними ресурсами.

Між тим, основним завданням фондового ринку нині має бути мобілізація тимчасово вільних коштів населення та господарюючих суб'єктів та перерозподіл цих коштів в ті сектори економіки, які потребують додаткового фінансування для подальшого розвитку. Необхідно переорієнтувати фондовий ринок з функції перерозподілу прав власності при приватизаційних процесах на акумулювання та перерозподіл інвестиційних ресурсів.

Для реалізації вказаних завдань необхідно усунути ряд перешкод, які заважають подальшому розвитку фондового ринку. До основних з таких перешкод слід віднести наступні:

1) психологічне неприйняття та недооцінка потенціалу фондового ринку як важливого елемента фінансової системи ринкової економіки;

2) окремі характеристики та особливості структури вітчизняного фондового ринку;

3) низький рівень специфікації прав власності, що зумовлює численні корпоративні конфлікти;

4) слабкість внутрішніх інституційних інвесторів, представлених інститутами спільного інвестування (ІСІ), недержавними пенсійними фондами (НПФ) та страховими компаніями, низька активність фізичних осіб на ринку цінних паперів;

5) слабка зацікавленість стратегічних іноземних інвесторів у вітчизняному фондовому ринку.

6) повільність приведення нормативної бази, що врегульовує відносини в фінансовій сфері, до вимог міжнародних стандартів.

Також в третьому розділі розглянуто заходи щодо підвищення ефективності взаємодії українського та світового фінансового ринку. На даний час із-за світової фінансової кризи більшість заходів в цьому напрямку призупинені. Проте, продовжується діяльність щодо гармонізації законодавства країни щодо фондового ринку, що поряд з іншими заходами має позитивно вплинути на розвиток взаємодії вітчизняного та світового фондового ринку.
Список литературы 1. Господарський кодекс України // www.rada.gov.ua

2. Цивільний кодекс України // www.rada.gov.ua

3. Закон України "Про господарські товариства" // www.rada.gov.ua

4. “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” // www.rada.gov.ua

5. Законом України “Про банки і банківську діяльність” // www.rada.gov.ua

6. “Про страхування” // www.rada.gov.ua

7. “Про інститути спільного інвестування (корпоративні та пайові інвестиційні фонди)” // www.rada.gov.ua

8. “Про колективне сільськогосподарське підприємство” // www.rada.gov.ua

9. “Про фермерське господарство” // www.rada.gov.ua

10. “Про місцеве самоврядування в Україні” // www.rada.gov.ua

11. Закон України "Про цінні папери та фондову біржу " // www.rada.gov.ua

12. Закон України "Про приєднання України до Женевської конвенції 1930 року", якою запроваджено "Уніфікований закон про переказні векселі та прості векселі" // www.rada.gov.ua

13. Адно Ю.Л., Александрова И.И., Байков Н.М., Березной А.В. Мировая экономика: глобальные тенденции за 100 лет / Под ред. И.С.Королева. - М.:Юристъ, 2008. – 604 с.

14. Анісімов А.Є. Проблеми концентрації капіталу в глобальній економіці // Науково-практичний журнал. Держава. Право. Економіка (малий і середній бізнес). – 2004. - №1. – С.212-216.

15. Базилевич В.Д., Баластрик Л.О. Державні фінанси: Навч. Посібник / За ред. В.Д. Базилевича. - 2-ге вид., доп. і перероб. - К.: Атіка, 2006. – 368 с.

16. Бевз О.П., Скотнікова М.М., Кушнір Т.Б. Економіко-організаційні основи біржової торгівлі: Навч. посібник для студентів вищих навч. закладів. У 2-х ч., Ч.2: Брокерська діяльність. - К.: КНТЕУ, 2008. – 154 с.

17. Баула О. В. Модель сучасного вітчизняного ринку цінних паперів // Збірник наукових праць. Луцький національний технічний університет. Випуск 5 (20). – Ч. 1. – Редкол.: відп. Ред. Д.е.н., професор Герасимчук З.В. – Луцьк, 2008. – 367 с.

18. Булгакова С.О., Василенко Л.І., Єрмошенко Л.В., Державні фінанси: Фінанси. Бюджетна система України: Інтегрований навчально-атестаційний комплекс: Навч. підручник для студентів вищих навч. закладів: У 5-ти т. / За ред. А.А. Мазаракі. - Т.1: Фінанси. Бюджетна система. - К.: АВТ, 2006

19. Булатов В.В. Фондовый рынок в структурной перестройке экономики: Монография. - М.: Наука, 2007. – 416 с.

20. Бухтийчук П., Дяченко С.А., Каплан С.Л., Карпиков Е.И. Фондовый рынок на рубеже веков. Итоги и перспективы: Сборник статей / Под ред. П.Э. Кирюхова, Е.В. Миронова. - М.: ФИД "Деловой экспресс", 2005. – 205 с.

21. Василенко Л.І., Василенко А.В. Фінанси: Навч. посібник для студентів вищих навч. Закладів / За ред. Л.І. Василенко. - К.: КНТЕУ, 2006. – 199 с.

22. Владиславлев Д.Н. Конкуренция и монополия на фондовом рынке. - М.: Экзамен, 2006. – 256 с.

23. Гранцев І.В., Довгий С.О., Коляденко В.А., Литвин В.М. Приватизація, інвестиції та фондовий ринок: правові засади та практика: У 4-х т. / За заг. ред. С.О. Довгого та В.М. Литвина; За ред. С.О. Довгого, Т.І. Лозової. Т.4: Цінні папери та фондовий ринок. - К.: Укртелеком, 2006. – 728 с.

24. Гіл Чарлз В.Л. Міжнародний бізнес: конкуренція на глобальному ринку / Пер. з англ. А. Олійник, Р.Ткачук. - К.: Основи, 2006. – 856 с.

25. Горбачев М.С., Кувалдин В.Б., Арбатов А.С., Богомолов О.Т. Грани глобализации: Трудные вопросы современного развития / С предисл. и послесл. М.С. Горбачева; Отв. ред. А.Б. Вебер. - М.: Альпина Паблишер, 2008. – 592 с.

26. Довгий С.О., Васильєв В.В., Горенко В.В., Дерев'янченко В.Л. Приватизація, інвестиції та фондовий ринок: правові засади та практика: У4-х т. / За заг. ред. С.О. Довгого та В.М. Литвина; За ред. С.О. Довгого, Т.І. Лозової. Т.1: Передприватизаційна підготовка та корпоративне управління у відкритих акціонерних товариствах (на прикладі ВАТ "Укртелеком"). - К.: Укртелеком, 2006. – 776 с.

27. Довгий С.О., Єхануров Ю.І., Ільницький Д.А., Литвин В.М. Приватизація, інвестиції та фондовий ринок: правові засади та практика: У4-х т. /За заг. ред. С.О. Довгого та В.М. Литвина; За ред. С.О. Довгого, О.А. Підопригори. Т.3: Інвестиційна діяльність в Україні. - К.: Укртелеком, 2006. – 560 с.

28. Довгий С.О., Лебідь Н.П., Литвин В.М., Лозова Т.І. Приватизація, інвестиції та фондовий ринок: правові засади та практика: У4-х т. / За заг. ред. С.О. Довгого та В.М. Литвина; За ред. С.О.Довгого, Т.І. Лозової. Т.2: Приватизація відкритих акціонерних товариств (на прикладі ВАТ "Укртелеком"). - К.: Укртелеком, 2006. – 552 с.

29. Дудяк Р. Основи біржової діяльності на товарному і фондовому ринках: Навч. посібник. - К.: Українські технології, 2006. – 184 с.

30. Дэвидсон А. Скользящий по лезвию фондового рынка: История риска, жадности и искушения / Пер. с англ. - М.: Аналитика, 2007. – 344 с.

31. Дудяк Р. Основи біржової діяльності на ринку цінних паперів: Навч. посібник. - К.: Українські технології, 2006. – 297 с.

32. Дудяк Р.П., Бугіль С.Я. Організація біржової діяльності: основи теорії і практикум: Навч. посібник для студентів вищих закладів освіти. - 2-ге вид., доп. - Л.; К.: Новий світ-2005; Магнолія плюс, 2008. – 360 с.

33. Задорожна Р. Первинне публічне розміщення цінних паперів як засіб розвитку фондового ринку України //Економіст. - 2006. - №4. - С48-50.

34. Економіка та організація біржової торгівлі: Опорний конспект лекцій / Уклад.: О.П.Бевз, М.М.Скотнікова, Ч.2. - К.: КНТЕУ, 2008. – 73 с.

35. Карлін М.І. Фінанси зарубіжних країн: Навч. посібник для студентів вищих навч. закладів. - К.: Кондор, 2006. – 382 с.

36. Крамаренко В.І., Холод Б.І., Воробйов Ю.Н., Дудар А.П. Біржова діяльність: Навч. посібник для студентів вищих навч. закладів. - К.: ЦУЛ, 2008. – 261 с.

37. Колодко Г.В. Глобализация и перспективы развития постсоциалистических стран. - Мн.: ЕГУ, 2007. – 200 с.

38. Кушнір Т.Б. Економіка і організація біржової торгівлі: Навч. посібник для студентів економічних спеціальностей. - Х.: ХДУХТ; Консум, 2008. – 216 с.

39. Луцишин З.О. Трансформація світової фінансової системи в умовах глобалізації: Монографія. - К.: ДрУк, 2007. – 320 с.

40. Макуха С.М. Україна в міжнародних економічних відносинах в умовах глобалізації. - Х.: Легас, 2008. – 352 с.

41. Матросов С.В. Европейский фондовый рынок. - М.: Экзамен, 2007. –

256 с.

42. Мацегора І.А. Облік і аналіз операцій з цінними паперами власної емісії в акціонерних товариствах: Дис... канд. екон. наук / 08.06.04 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит; Наук.кер. А.Д. Бутко. - Луцьк, 2008. – 182 с.

43. Мендрул О.Г., Павленко І.А. Фондовий ринок: операції з цінними паперами: Навч. посібник. - 2-ге вид., доп. та перероб. - К.: КНЕУ, 2005. – 156 с.

44. Науменко О.О. Депозитарний облік та обслуговування обігу цінних паперів: Практичний посібник. - К.: АДС УМКЦентр, 2007. – 361 с.

45. Мозговий О.М. Фондовий ринок: Навч.-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни (спеціальності "Менеджмент" і "Міжнародна економіка"). - К.: КНЕУ, 2006. – 96 с.

46. О`Нил У. Как делать деньги на фондовом рынке. Стратегия торговли на росте и падении /Пер. с англ. - 3-е изд. - М.: Альпина Паблишер, 2008. – 329 с.

47. Осаволюк С.Л. Розвиток світового фінансового ринку в умовах глобалізації: Автореферат дис... канд. екон. наук / 08.05.01 - світове господарство і міжнародні економічні відносини. - К.: Інститут світової економіки і міжнародних відносин, 2008. – 16 с.

48. Павлов В.І., Пилипенко І.І., Кривов'язюк І.В. Цінні папери в Україні: Навч. посібник для студентів вищих навч. закладів. - 2-ге вид., доп. - К.: Кондор, 2006. – 398 с.

49. Пасічник В.Г., Акіліна О.В. Ринок цінних паперів: Навч. - методичний комплекс для студентів економічних спеціальностей усіх форм навчання. - К.: ЦНЛ, 2007. – 163 с.

50. Пилипенко І.І., Жук О.П. Цінні папери в Україні: Навч. посібник для студентів вищих навч. закладів. - К.: ІВЦ Держкомстат України, 2006. – 306 с.

51. Портфельне інвестування: Навч. посібник / А. А. Пересада, О. Г. Шевченко, Ю. М. Коваленко, С. В. Урванцева. — К.: КНЕУ, 2004. — 408 с.

52. Професійна діяльність на ринку цінних паперів: депозитарна діяльність: Практичний посібник / Уклад.: Ю.О. Буша, Л.М. Буянова, А.Т. Головко, О.Л. Зубрицька. - К.: АДС УМКЦентр, 2007. – 318 с.

53. Професійна діяльність на ринку цінних паперів: торгівля цінними паперами: Практичний посібник / Уклад.: К.К. Бовкун, О.Г. Величко, Н.В. Дегтярьова, Л.Б. Долінський. - К.: АДС УМКЦентр, 2007. – 343 с.

54. Ринок цінних паперів: Опорний конспект лекцій для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за напрямами підготовки "Економіка і підприємництво" та "Менеджмент" денної форми навчання / Уклад. В.В. Адаменко. - К.: КНТЕУ, 2008. – 137 с.

55. Романенко О.Р. Фінанси: Підручник для студ. вищ. навч. закл. -К.: Центр Навчальної Літератури, 2008. – 310 с.

56. Ромашко О.Ю. Регулювання міжнародних фондових ринків: Навч. посібник. - К.: КДТЕУ, 2005. – 240 с.

57. Солодкий М.О. Біржовий ринок: Навч. посібник. - 2-ге вид., випр. - К.: Джерела М, 2007. – 336 с.

58. Сохацька О.М. Біржова справа: Підручник для студ. вищ. навч. закл. - Тернопіль: Карт-бланш, 2008. – 603 с.

59. Смалюк Г.Ф. Оцінка ризиків при формуванні портфеля цінних паперів з різними формами доходності: Наук. вид. - Тернопіль: Економічна думка, 2007. – 83 с.

60. Царенко О.М., Бей Н.О., Мартиненко О.Д., Сало І.В. Корпоративне управління і фондовий ринок: Підручник / За ред. І.В. Сала. - Суми: Університетська книга, 2007. – 333 с.

61. Чалдаева Л.А. Фондовая биржа. Организационно-управленческие структуры: Организационно-управленческие структуры. - М.: Экзамен,2007. - 320 с.

62. Депозитарна інфраструктура: світовий досвід рейтингування // Цінні папери України. – 2007. – №32. – С. 8-10

63. Деякі проблеми Оподаткування інвестиційних операцій та доходів від інвестиційної діяльності // Ринок цінних паперів України. – 2008. - № 3-4.

с. 31-35

64. Звіт державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2007 рік // Ринок цінних паперів України. – 2008. - № 7-8

65. Посилення ролі фондового ринку та корпоративного управління у підвищенні капіталізації підприємств та збільшенні надходжень від привати // Ринок цінних паперів України. – 2008. - №5-6. - С. 6-9

66. Ринок єврооблігацій: становлення і розвиток // Ринок цінних паперів України. – 2008. - № 5-6. - С. 12-14

67. Розвиток фондового ринку і політика державного дирижизму в Україні // Ринок цінних паперів України. – 2008. - № 1-2. - С. 5-9

68. Розміщення та обіг цінних паперів за межами України // Цінні папери України. – 2008. - №. 28. – С. 12-15

69. Системні проблеми в діяльності фондового ринку України та їх вплив на реалізацію національних інтересів у фінансовій сфері // Економічний Часопис-XXI. 2008. - №3-4. - С. 21-39

70. Сучасні напрями розвитку міжнародного ринку капіталу // Ринок цінних паперів України. – 2008. - №3-4. - С. 11-15

71. Українські фондові біржі: проблемні питання і рекомендації // Ринок цінних паперів України. – 2008. - №4. - С. 13- 19.

72. Форми інформаційного забезпеченні фондового ринку // Ринок цінних паперів України. – 2008. - № 5-6. - С. 19-22

73. Формування конкурентоспроможної моделі розвитку фондового ринку України з урахуванням європейського досвіду // Ринок цінних паперів України. – 2008. - № 3-4. - С. 19-21

74. Шелудько В.М. Фінансовий ринок: Підручник. – 2-ге вид., стер. – К.: Знання, 2008 – 535 с.

75. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку України // www.ssmsc.gov.ua

76. Другие европейские рынки // www.krugosvet.ru

77. Індекси фондового ринку // www.usfa.org.ua

78. Інвестиційне середовище в Україні: погляд з фондового ринку // www.kinto.ua

79. Інформаційна довідка щодо стану розвитку фондового ринку України // www.ssmsc.gov.ua

80. Європейський фондовий ринок у період глобалізації // www.kontrakty.com.ua

81. Новини Української асоціації інвестиційного бізнесу // www.uaib.com.ua

82. Обзор мировых фондовых рынков за 2008 год //subscribe.ru

83. Обзор мировых фондовых рынков // www.nwbroker.ru

84. Офіційний сайт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України. // www.ssmsc.gov.ua

85. Основы инвестиционной деятельности. Акции // k2kapital.com

86. Практичні аспекти випуску корпоративних і муніципальних єврооблігацій: крізь юридичні тернії до фінансового успіху // www.justinian.com.ua

87. Привлечение капитала на биржевом и внебиржевом рынке. Проведение IPO // www.martex.ru

88. Подайте на процвітання // www.kontrakty.com.ua

89. Публічні гроші // www.kontrakty.com.ua

90. Ринок цінних паперів і інвестиції. Правові особливості обігу цінних паперів українських емітентів на іноземних фондових ринках // ur.com.ua

91. Регулирование рынка ценных бумаг в США // k2kapital.com

92. Світова економіка у 2008-2009 р. зростатиме // www.niss.gov.ua

93. Український фондовий ринок переходить під контроль великих іноземних бірж - кому це вигідно? // news.finance.ua

94. Фінансова глобалізація і стратегія формування фондового ринку в країнах з перехідною економікою // www.niisp.gov.ua

95. Щодо орієнтирів забезпечення дієздатності фондового ринку України // niss.gov.ua

96. Світові економічні індекси // www.ereport.ru

97. Аналітична записка "Аналіз фондового ринку" // www.bank.gov.ua

98. www.ukrse.kiev.ua – Офіційний сайт Української фондової біржі

99. http://www.pfts.com – Офіційний сайт ПФТС
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
705
Скачать бесплатно 20470.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.