У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ АЕРОПОРТУ
Количество страниц 210
ВУЗ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20612.doc 
Содержание Стор.
ВСТУП 4
РОЗДІ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ АВІАТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ 12
1.1. Сутність логістичної інфраструктури підприємств та її складових 12
1.2. Теоретичні аспекти формування інфраструктури логістичних процесів авіапідприємств 37
1.3. Управління логістичною інфраструктурою аеропорту як
складовою інтегрованих транспортно-логістичних систем 53
РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
АВІАТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ 71
2.1. Аналіз стану та ефективності використання логістичної інфраструктури України та топології авіатранспортної системи 71
2.2. Аналіз функціонування аеропортів як інфраструктурної
підсистеми інтегрованих транспортно-логістичних систем 92
2.3. Методичні підходи до оцінки економічної ефективності
використання логістичної інфраструктури аеропортів 110
РОЗДІЛ 3. РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ ПІДХОДІВ ДО УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ АЕРОПОРТУ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ЇЇ РОЗВИТКУ 127
3.1. Методичні засади формування системи управління логістичною
інфраструктурою аеропорту 127
3.2. Моделювання та оптимізація напрямів розвитку логістичної інфраструктури аеропорту 143
3.3. Розробка практичних рекомендацій з формування логістичної інфраструктури аеропорту 173
ВИСНОВКИ 191
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 194
ДОДАТКИ 210



ВСТУП

В умовах жорсткого конкурентного середовища, глобалізації, інформати-зації та інтеграції транспортно-логістичних систем виникають проблеми організації оптимальних схем доставки вантажу за принципами «від дверей до дверей» та «точно в термін», координації й синхронізації процесів обробки ван-тажів між усіма учасниками транспортно-розподільчого процесу, а також задоволення вимог сучасної клієнтури щодо спектру послуг та якості обслуго-вування за оптимальними витратами, що обумовлює необхідність формування й розвитку саме логістичної інфраструктури, як на рівні країни, так і на рівні окремих транспортних підприємств, зокрема авіаційних.
Актуальність теми дослідження. Сучасні тенденції розвитку міжна-родних економічних відносин та інтеграції України до Європейського Союзу потребують структурних змін у функціонуванні транспортної системи країни, яка повинна бути зорієнтована на підсилення координації та взаємодії різних видів транспорту, задоволення потреб споживача щодо якості обслуговування, впровадження логістичних принципів управління в діяльності транспортних підприємств, зокрема авіаційних.
Збільшення обсягів авіаперевезень, посилення вимог безпеки польотів, надійності та регулярності авіаперевезень вимагають логістичного підходу щодо впровадження нових, більш ефективних технологій наземного обслуговування авіаперевізників, вантажів та вантажної клієнтури в аеропортах. Як свідчать статистичні дані, через слабкий розвиток логістичної інфраструктури та відсутність ефективної системи управління більшість вітчизняних аеропортів залишаються неконкурентоспроможними та фактично не дотримуються су-часних ринкових вимог до світового рівня транспортно-логістичного обслуговування. Тому можна стверджувати, що ефективна діяльність аеропорту значною мірою залежить від ефективного управління його логістичною інфра-структурою.
Загальні положення формування та розвитку логістичної інфраструктури висвітлені вітчизняними науковцями у працях Бакаєва О.О., Григорак М.Ю., Довби М.О., Крикавського Є.В., Кутаха О.П., Пономаренко Л.А., Пономарьової Ю.В, Постана М. Я., Чорнописької М.О. та інших. Також деякі питання з цієї проблеми дослідженні у працях таких зарубіжних учених, як Бауерсокс Д.Д., Гаджинський А.М., Кальченко А.Г., Клосс Д.Д., Ламберт Д.М., Миротін Л.Б, Михайлова О.І., Неруш Ю.М., Портер М., Сергєєв В.І., Сток Дж. Р, Уотерс Д., Харрисон А. та інші. Проблемою удосконалення діяльності аеропортів та вико-ристання логістичних принципів у різних галузях економіки займалися такі українські науковці, як Загорулько В.М., Запорожець В.В., Тофанчук А.Т., Ко-сарев О.Й, Крітова В.І., Кулаєв Ю.Ф., Личик В.І., Щелкунов В.І., Юн Г.М. та інші.
Однак у науковому колі досі не вироблено єдиного підходу щодо визна-чення змісту логістичної інфраструктури аеропорту, методичних підходів щодо її використання та управління як складовою глобальних інтегрованих транспо-ртно-логістичних систем і одночасно підсистемою аеропорту. Саме це і вплинуло на вибір напрямку дисертаційного дослідження та обумовило актуа-льність проблеми формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту, а також визначення її науково-практичного зна-чення в діяльності вітчизняних авіапідприємств.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисерта-ційна робота виконана відповідно до Державної комплексної програми розвитку авіаційного транспорту України на період до 2010 року, прийнятої постановою Кабінету Міністрів України від 27. 06. 2001 р. № 919 та Комплексної програми утвердження України як транзитної держави у 2002 – 2010 роках (Закон України від 07.02.02 № 3022 – ІІІ), а також відповідно до плану науково-дослідної роботи кафедри логістики Національного авіаційного університету №47/11.02.04 «Розробка механізмів та моделей функціонування логістичних систем на транспорті» (особистий внесок автора полягає у розробці методичних засад формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту, критеріїв оцінки ефективності логістичної інфраструктури, напрямів розвитку логістичної інфраструктури аеропорту).
Мета роботи. Метою дисертаційного дослідження є розробка теоретико-методичних підходів і практичних рекомендацій щодо формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту.
Основні задачі дослідження. Для досягнення поставленої мети в роботі було сформульовано та вирішено такі завдання:
 розкрито сутність та виявлено закономірності формування та розвитку логістичної інфраструктури аеропорту, обґрунтовано необхідність її дослі-дження в контексті розвитку інтегрованих транспортно-логістичних систем, систематизовано підходи до класифікації, структуризації та оцінки ефективності використання;
 узагальнено теоретичні та практичні засади управління логістичною інфраструктурою аеропорту, визначено методичний інструментарій досліджен-ня механізмів регулювання та оптимізації логістичної інфраструктури;
 досліджено сучасний стан і динаміку світового та національного ринку вантажних авіаперевезень, конкурентне середовище та вплив рівня розвитку логістичної інфраструктури на підвищення ефективності аеропортів, існуючі моделі логістичної інфраструктури аеропортів і процеси обслуговування ван-тажопотоків в аеропортах;
 визначено систему індикаторів використання логістичної інфраструктури аеропортів, проведено оцінку ефективності логістичної інфраструктури вітчиз-няних аеропортів;
 розроблено методичні засади формування системи управління логістичною інфраструктурою, сценарії розвитку та систему критеріїв ефективності використання логістичної інфраструктури;
 запропоновано шляхи підвищення ефективності використання логістичної інфраструктури та практичні рекомендації з її формування в аеропортах Украї-ни.
Об’єктом дослідження є процеси обслуговування вантажопотоків в аеропортах.
Предметом дослідження є теоретико-методологічні положення та мето-ди формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту.
Методи дослідження. Теоретичну та методологічну основу дисертацій-ного дослідження становлять концептуальні положення логістики, сервісної економіки, теорії організаційно-економічного управління, економіко-математичного моделювання, а також наукові праці провідних вітчизняних та зарубіжних учених. Робота виконана на основі статистичних матеріалів Мініс-терства транспорту та зв'язку України, даних Державного комітету статистики України, аналітичних оглядів спеціалізованих періодичних видань, а також да-них статистичної та оперативної звітності, зібраних автором у процесі досліджень вітчизняних та іноземних аеропортів.
У дослідженні застосовувалися принципи системного та процесного під-ходів як складових концепції управління логістичною інфраструктурою аеропорту; теорія інтегрованої логістики – у дослідженні механізмів логістич-ного управління суб’єктами господарювання взагалі та аеропортами зокрема; методи економіко-статистичного аналізу – у вивченні сучасного стану логісти-чної інфраструктури на макро- та мікрорівнях; методи маркетингових досліджень – у процесі визначення чинників впливу на формування логістичної інфраструктури аеропортів; методи економіко-математичного моделювання та оптимізації – для побудови узагальнюючого критерію ефективності логістичної інфраструктури аеропорту та моделі формування оптимальної логістичної ін-фраструктури для різних типів аеропортів; методи ситуаційного аналізу – у процесі розробки ситуаційного профілю зміцнення та розвитку логістичної інфраструктури при реалізації можливих стратегій аеропорту.
Наукова новизна одержаних результатів дисертаційного дослідження полягає у поглибленні та розвитку теоретико-методичних положень щодо управління логістичною інфраструктурою аеропорту та економічному обґрун-туванні ефективності її функціонування. В процесі дослідження автором отри-мані такі наукові результати:
вперше:
 запропоновані і науково обґрунтовані методичні підходи до формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту як сукупності ме-тодів, моделей та інструментів цілеспрямованого впливу на синхронізацію і координацію процесів обслуговування вантажопотоків в аеропорту, розширення можливостей аеропорту на ринку транспортно-логістичних послуг шляхом оп-тимізації його логістичної інфраструктури, яка забезпечить надання повного спектру логістичних послуг споживачеві упродовж ланцюга доставки «від две-рей до дверей» відповідної якості і за конкурентоспроможною ціною;
 розроблено комплекс моделей формування та розвитку логістичної інфра-структури аеропорту, які дозволяють визначити «вузькі місця» в ланцюгу доставки «від дверей до дверей» і розрахувати необхідну пропускну здатність ланок логістичної інфраструктури з метою максимізації сукупної економічної ефективності надання транспортно-логістичних послуг під час обслуговування вантажопотоків в аеропорту;
удосконалено:
 визначення логістичної інфраструктури аеропорту як сукупності об’єктів транспортної, складської, маніпуляційної, пакувальної, інформаційної та фінан-сової інфраструктур, що у взаємодії забезпечують ефективне логістичне обслуговування вантажного потоку за принципами «від дверей до дверей» та «точно в термін» з оптимальними витратами відповідно до вимог споживачів;
 систему чинників впливу зовнішнього та внутрішнього середовища на логістичну інфраструктуру аеропорту, що дозволяють визначити її сукупний потенціал;
дістали подальший розвиток:
 теоретичні положення логістичного обслуговування, спрямовані на опти-мальне управління вантажними та супутніми їм потоками в аеропорту, синхронізацію і координацію процесів обробки вантажів в аеропорту, а також у вантажовідправників, вантажоотримувачів та логістичних посередників, що до-зволяють визначити складові об’єкти логістичної інфраструктури;
 методичні підходи до оцінки економічної ефективності використання логі-стичної інфраструктури аеропорту з розробкою моделей оптимізації структури та напрямів розвитку складових інфраструктури при обслуговуванні авіаційної вантажної клієнтури, що дозволяють визначити оптимальний комплекс транс-портно-логістичних послуг;
 методологічні положення використання системного, процесного та пото-кового підходів у логістичних системах, що дозволяють визначити стратегічні напрямки розвитку інфраструктури аеропорту.
Практичне значення отриманих результатів. Практична цінність ди-сертаційної роботи полягає у тому, що розроблені теоретичні положення та методичні рекомендації з формування системи управління логістичною інфра-структурою можуть бути використані для реалізації стратегічних заходів, спрямованих на формування стійких конкурентних переваг, що сприятимуть зростанню економічної ефективності функціонування аеропорту на міжнарод-ному ринку транспортно-логістичних послуг. До результатів, які мають практичне значення, належать: методичні підходи до оцінки економічної ефек-тивності використання логістичної інфраструктури аеропорту та формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту.
Створений та обґрунтований автором методичний підхід до формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту, а також рекоме-ндації щодо розвитку логістичної інфраструктури знайшли практичне застосування в діяльності аеропорту «Бориспіль» (Акт упровадження від 25.09.2008 р.), аеропорту «Запоріжжя» (Акт упровадження від 13.09.2008 р.), аеропорту «Кривий Ріг» (Акт упровадження від 17.09.2008 р.)
Науково-методичні положення дисертації використовуються в навчаль-ному процесі Національного авіаційного університету під час вивчення дисциплін «Логістична інфраструктура» та «Логістика на повітряному транспо-рті» (Акт упровадження від 03.10.2008 р.)
Сформульовані у дисертації рекомендації можуть бути використані кері-вництвом аеропортів для удосконалення системи управління з метою підвищення ефективності та досягнення конкурентоспроможності на міжнаро-дному ринку транспортно-логістичних послуг.
Особистий внесок здобувача. Наукові положення, методичні розробки та практичні рекомендації дисертаційної роботи є результатом самостійного дослідження автора в напрямі управління логістичною інфраструктурою аеро-порту. В наукових публікаціях автора, які виконані одноосібно, пропонуються ідеї та розробки щодо підвищення ефективності логістичної інфраструктури ае-ропорту та її оптимізації.
Апробація результатів дослідження. Результати проведених досліджень, висновки і пропозиції, що містяться в дисертаційній роботі, доповідалися та обговорювалися на IV–V Міжнародних науково-практичних конференціях «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища» (м. Київ, НАУ, 2006-2007 рр.); 9 Міжнародній науково-практичній конференції «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логістики» (м. Київ, Міністерство транспорту і зв'язку України, 2007 р.), Міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація економіки та глобалізації: підсумки та перспективи» (м. Ставрополь, СДАУ, 2008 р.); 6 Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми управління бізнесом, підприємствами та проектами» (м. Харків, ХАІ, 2008 р.); 10 Міжнародній науково-практичній конференції «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логістики» (м. Київ, Міністерство транспорту і зв'язку України, 2008 р.).
Публікації. Основні положення дисертаційних досліджень опубліковані у 9 наукових працях, загальним обсягом 5,6 д.а., з них 4 статті у фахових виданнях, загальним обсягом 2,28 д.а., та 5 статей і тез в інших виданнях та збірниках матеріалів науково-практичних конференцій.
Структура та обсяг роботи. Дисертація складається зі вступу, трьох ро-зділів, висновків, списку використаних джерел, який нараховує 187 найменувань. Основний текст дисертації викладено на 173 сторінках. Дисертаційна робота містить 54 рисунки, 41 таблицю та 9 додатків.
Список литературы ВИСНОВКИ

У дисертаційній роботі на основі аналізу сучасних теоретико-методичних підходів до побудови логістичної інфраструктури вирішено наукове завдання розробки методичних засад формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту, що має суттєве значення для забезпечення ефек-тивності функціонування та конкурентоздатності вітчизняних авіапідприємств на ринку авіаційних послуг. Проведене дослідження дозволяє зробити такі висновки:
1. Сучасні тенденції глобалізації світової економіки потребують, з одного боку, стрімкого розвитку транспортної інфраструктури (зокрема авіаційної), а з іншого боку, формування ефективної інфраструктури окремих авіапідприємств, що є ланками інтегрованої транспортно-логістичної системи. У зв’язку з цим стають актуальними проблеми пошуку теоретичних і практичних основ інфраструктури аеропортів та удосконалення існуючих принципів управління її складовими об’єктами, застосування нових методів її формування й розвитку.
2. Аналіз теоретичних та концептуальних положень логістики свідчить про те, що зміст та сутність понять «логістична інфраструктура», «логістична інфраструктура аеропорту» є недостатньо вивченою проблемою серед науков-ців. Автором запропоновано власне бачення цієї категорії, а також визначено, що залежно від рівня просторового обмеження логістичних послуг доцільно виокремлювати внутрішню й зовнішню логістичну інфраструктуру підприємст-ва, логістичну інфраструктуру ланцюга доставки та макрологістичну інфраструктуру.
3. Процес формування системи управління логістичною інфраструктурою не може розглядатися окремо від логістичної системи аеропорту, певного логіс-тичного ланцюга. Автором запропоновано виокремити внутрішню та зовнішню складові системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту, які в інтегрованому управлінні взаємодіють між собою та дозволяють вирішити спільні управлінські завдання.
4. Дослідження сучасного стану та ефективності використання логістичної інфраструктури України, а також топології авіатранспортної системи дозволило визначити «вузькі місця» та перспективи розвитку інтегрованих транспортно-логістичних систем країни. Рішення проблеми інтеграції України в міжнародну транспортно-логістичну систему потребує не лише забезпечення координації, взаємодії різних видів транспорту, але й швидкого розвитку логістичної інфраструктури окремих транспортних підприємств, зокрема авіаційних.
5. Аналіз діяльності міжнародних і регіональних аеропортів України показав, що наявна вантажна інфраструктура збиткова та використовується ли-ше на 10 %, а деякими аеропортами зовсім не використовується. Визначено, що існуюча інфраструктура вітчизняних аеропортів не відповідає світовим вимогам до переліку та якості послуг, що надаються клієнтам.
6. Аналіз методичних підходів до оцінки ефективності використання логістичної інфраструктури аеропорту дозволив визначити найбільш раціона-льні параметри її функціонування, головними з яких є: обсяги вантажопереробки в аеропорту, доходи аеропорту від надання логістичних пос-луг, витрати на виконання логістичних операцій, вартість основних засобів, що належать до певного типу логістичної інфраструктури, вартість обігових активів, які пов’язані з виконанням певних логістичних процесів, ефективність інвестицій в логістичну інфраструктуру.
7. Система управління логістичною інфраструктурою аеропорту являє собою сукупність методів, моделей та інструментів цілеспрямованого впливу суб’єкта управління на синхронізацію і координацію процесів обслуговування вантажів в аеропорту, розширення можливостей аеропорту на ринку транспор-тно-логістичних послуг шляхом оптимізації його логістичної інфраструктури, яка забезпечить надання повного спектру логістичних послуг споживачеві упродовж ланцюга доставки «від дверей до дверей» відповідної якості і за конкурентоспроможною ціною. Запропонована система управління ЛІА дозво-ляє оцінити можливі стратегії розвитку аеропорту та визначити напрями розвитку його логістичної інфраструктури шляхом нарощування, модернізації, стабілізації або зменшення її потенціалу.
8. Автором розроблено комплекс моделей формування та розвитку логіс-тичної інфраструктури аеропорту, які дозволяють визначити «вузькі місця» в ланцюгу доставки «від дверей до дверей» і розрахувати необхідну пропускну здатність ланок логістичної інфраструктури з метою максимізації сукупної економічної ефективності надання транспортно-логістичних послуг під час обслуговування вантажопотоків в аеропорту.
9. Отримані результати розрахунків дозволили визначити перспективний напрямок розвитку аеропортів України у напрямку створення сучасного аеропортового комплексу з оптимальною логістичною інфраструктурою. В роботі подано практичні рекомендації щодо формування логістичної інфраструктури аеропорту та її складових об’єктів.
10. Напрямком подальших наукових досліджень слід вважати формування національної мережі аеропортових логістичних центрів та механізму її управління.






СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Авдеенко В.Н. Производственный потенциал промышленного предприя-тия / В.Н. Авдеенко, В.А. Котлов. – М.: Экономика, 1989. – 239 с.
2. Адаптация промышленных предприятий к научно-техническим новшест-вам / [Гончаров В.Н., Дибнис Г.И., Пекин А.Ю. и др.]; под ред. В.Н. Гончарова. – К.: Техника, 1993. – 132 с.
3. Аеропорт «Львів». – Режим доступу: http://www.airport.lviv.ua/.
4. Алексахин А.А. Логистический подход к управлению хозяйственной ин-фраструктурой / А.А. Алексахин // Логистика и управление цепями поставок. – М., 2005.– № 1 (6). – С. 64.
5. Алесинская Т.В. Основы логистики. Общие вопросы логистического управления: учебное пособие. / Т.В. Алесинская. – Таганрог: Изд-во ТРТУ, 2005. – 121 с.
6. Артёмова Л.В. Инвестиции и инновации. Словарь-справочник от А до Я. / Л.В. Артёмова – М: Дело и сервис, 1998. – 146 с.
7. Аудит сетевой и телекоммуникационной инфраструктуры: (Журн.Сетевые решения A-Z) [Електронный ресурс] / М. Клочков. - Режим доступа: http://www.nestor.minsk.by/sr/2005/07/sr50714.html. Заголовок с екрана.
8. Ашфорд Н. Проектирование аэропортов / Н. Ашфорд, П.Х. Райт. – М.: Транспорт, 1988. – 320 с.
9. Ашфорд Н. Функционирование аэропорта / Н. Ашфорд, Х.П.М. Стентон, К.А. Мур. – М.: Транспорт, 1991. – 372 с.
10. Бакаєв О.О. Теоретичні засади логістики / О.О. Бакаєв, Л.А. Пономарен-ко – К., 2003. – 489 с.
11. Бауерсокс Д.Д. Логистика: интегрированная цепь поставок / Д.Д. Бауер-сокс, Д.Д. Клосс - М.: ЗАО "Олимп-Бизнес", 2001. – 640 с.
12. Безкоровайна Л.В. Організаційно-економічний механізм ефективної операційної діяльності підприємства: дис. … канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.В. Безкоровайна. – Х., 2005. – 269 с.
13. Бєлявцев М.І. Інфраструктура товарного ринку / М.І. Бєлявцев, Л.В. Ше-стопалова. – Київ: Центр навчальної літератури, 2005. – 416 с.
14. Бизнес: Оксфордский толковый словарь. Англо-русский. – М.: Изд-во «Прогресс - Академия», Изд-во РГГУ, 1995. – 734 с.
15. Біленький П.Ю. Механізми розвитку ринкової інфраструктури в Україні / П.Ю. Біленький // Вісник. – К., 2002. – № 4 – С. 21.
16. Большой экономический словарь [сост. Борисов А.Б.]. – М.: Книжный мир, 2003.
17. Васєчко О.О. Транскордонна статистика у системі регіональної статис-тики, збірник наукових праць / Васєчко О.О.// Соціально - економічні дослідження в перехідний період: зб. наук. пр../ за ред. Долішного М.І. – Львів, 2004. – Випуск 4 (XLVIII) – С. 9-15.
18. Введение в рыночную экономику / [под ред. А.Я. Лившица, И.Н. Нику-линой]. – М.: Высш. шк., 1994. – 447 с.
19. Внукова Н.М. Управління розвитком послуг підприємств ринкової ін-фраструктури (Методологічні та організаційні аспекти): автореф. дис. … д-ра екон. наук: спец. 08.06.02 / Н.М. Внукова: Харків. держ. економ. ун - т. – Хар-ків, 1999. – 35 с.
20. Воронкова А.Э. Стратегическое управление конкурентоспособным по-тенциалом предприятия: диагностика и организация: монография / А.Э. Воронкова – [2-е изд., стереотипное]. – Луганск: Изд-во Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля, 2004. – 320 с.
21. Гаджинский А.М. Логістика / А.М. Гаджинский – М.: Маркетинг, 2000. – 375 с.
22. Гончаров В. И. Комплексное управление ритмичностью производства / В. И. Гончаров, А.Э. Воронкова, Г.И. Дибнис. – М.: 1988. – 48 с. – (Технология, оборуд., орг. и экономика машиностроит. пр-ва. Сер.9. Экономика и специализация машиностроения: Обзор. информ. ВНИИТЭМР, Вып.4).
23. Грачев И.И. Новые организационные формы экономического управле-ния / И.И. Грачев, Н.А.Круков – М.: МИПК Миннефтехимпрома, 1991. – 114 с.
24. Григор’єв Г.С. Транспортна інфраструктура регіонів України: проблеми територіально-економічного реформування / Г.С. Григор’єв, В.І. Щелкунов. – К.: Наук. думка, 2006. – 220 с.
25. Григорак М.Ю. Логістика як фактор підвищення якості авіаційного сер-вісу та ступеня задоволеності авіаційної клієнтури / М.Ю. Григорак, О.В. Карпунь // Матеріали четвертої Міжнародної науково-практичної конференції «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логіс-тики». – К., 2002. – С. 101-109.
26. Григорак М.Ю. Тенденции логистического рынка Украины и развитие логистической инфраструктуры цепей поставок Киевского региона / М.Ю. Гри-горак // Збірник доповідей 9 Міжнародної науково-практичної конференції «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логіс-тики». – К.: Міністерство транспорту і зв'язку України, 2007. – С. 3-9.
27. Гузик С. Информационная система под лупой аудита. Журнал сетевой для ИТ профессионалов / С. Гузик. - Режим доступа: /http://www.setevoi.ru/cgi-bin/text.pl/magazines/2001/9/46.
28. Дебабов С.А. Место экономической инфраструктуры в науке о регионах / С.А. Дебабов // Материалы научной конференции «Теоретические проблемы региональной экономики». – М., 1973.
29. Державна авіаційна адміністрація. Міністерство транспорту і зв’язку України. – Режим доступу: / http://www.avia.gov.ua.
30. Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». – Режим доступу: / http:// www.boryspil-airport.kiev.ua.
31. Державний комітет статистики. – Режим доступу:
/http://www.ukrstat.gov.ua.
32. Державний міжнародний аеропорт Бориспіль. – Річний звіт, 2005.
33. Державний стандарт України «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO 9001:2000, IDT): ДСТУ ISO 9001:2000. – [Чинний від 27 червня 2001 р.]. – К.: Держстандарт України, 2001. – 272 с. – (Національний стандарт України).
34. Дніпропетровська обласна державна адміністрація головне управління промисловості та розвитку інфраструктури. – Режим доступу: /http://who-is-who.com.ua/bookmaket/ukrtrans/2/16/2.html.
35. Довба М.О. Стратегія розвитку логістичної інфраструктури прикордон-них територій: дис. … кандидата економ. наук: 08.10.01 / Довба Микола Олексійович. – Львів, 2007. – 189 с.
36. Довба М.О. Теоретико-методичні засади створення і функціонування логістичної інфраструктури. / М.О. Довба, М.О. Чорнописька// Вісник Націона-льного університету «Львівська політехніка». – Львів, 2004. – № 499. – С. 40 - 44.
37. Донец Ю. Ю. Эффективность использования производственного потен-циала / Ю. Ю. Донец. – К.: Знание, 1998. – 123 с.
38. Друри К. Введение в управленческий и производственный учёт / К. Друри: Пер. с англ. – М: Аудит, ЮНИТИ, 1994. – 560 с.
39. Дудник І.М. Територіальна організація послуг: Курс лекцій / І.М. Дуд-ник. – Полтава: ПІБ МНТУ, 2002. – 100 с.
40. Дыбская В.В. «Провайдеры логистических услуг – кто они? (Аналитиче-ский обзор по материалам немецкой печати). / В.В. Дыбская // Логистика и управление цепями поставок – № 1 (1) апрель – 2004. – С. 57-65.
41. Дыбская В.В. Управление складами в логистической системе / В.В. Ды-бская – М.: КИАцентр, 2000. – 110 с.
42. Економічна і соціальна географія України: атлас: Державна служба гео-дезії, картографії та кадастру. – К.: Картографія, 2006.
43. Економічний словник - довідник [ уклад. Сухарський В.С.]. – Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2002. – 328 с.
44. Економічний словник-довідник / [За ред. док. екон. наук, проф. С.В. Мо-черного] – К: Феміна, 1995. – 368 с.
45. Елфимова И.Ф. Проектирование адаптивных структур управления прои-зводством / И.Ф. Елфимова // Стратегия и тактика предприятий при переходе к рынку: сб. научн. тр. – Воронеж: ВГТУ, 1994. – С.99-101.
46. Європа / Ж-л ЄС. Спец. випуск про транспорт, 1997. – № 1 (30) січень - лютий – С. 14-15.
47. За даними Державної митної служби України. – Режим доступу: /http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=836625
48. Запорожець В. В. Аеропорт: організація, технологія, безпека / В.В. Запо-рожець, М.П. Шматко. –К.: Дніпро, 2002. – 168 с.
49. Запорожець В.В., Личик В.І. Функціонування аеропорту / В.В. Запоро-жець, В.І. Личик. – К.: Нац. авіац. ун-т, 2001. – 52 с.
50. Захаров С. И. Информационная интегрированная поддержка управления цепями поставок торговой компании / С. И.Захаров // Логистика и управление цепями поставок, 2004. – № 1 (1), апрель – С. 41-52.
51. Ибрагимов Л.А. Инфраструктура товарного рынка / Л.А. Ибрагимов – М.: ПРИОР, 2001. – 256 с.
52. Информационные системы в экономике / Под ред. В.В. Дика. – М.: Фи-нансы и статистика, 1996. – 272 с.
53. Інфраструктурне забезпечення конкурентної економіки регіонів (мето-дологія і механізми) / Науковий редактор доктор економічних наук, професор П.Ю. Бєлєнький. – Львів, 2006. – 308 с. – (Препринт / НАН України, Інститут регіональних досліджень).
54. Карпунь О.В. Концептуальні засади формування логістичних центрів вантажних авіаперевезень / О.В. Карпунь, О.М. Гармаш // Сборник докладов V МНПК «Проблемы подготовки профессиональных кадров по логистике в условиях глобальной конкурентной среды», 4-6 октября 2007 г. – К.: НАУ, 2007. – С. 91-93.
55. Качан Є.П. Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка / Є.П. Качан, Т.Є. Царик, Д.В. Ткач. – К.: Видавничий Дім «Юридична книга», 2005. – 704 с.
56. Клиланд Д. Системный анализ и целевое управление / Д. Клиланд, В. Кинг. – М.: Советское радио, 1974. – 280 с.
57. Ковалёв В.В. Финансовый анализ: Управление капиталом. Выбор инвес-тиций. Анализ отчётности: 2-е изд., перераб. и доп./ В.В. Ковалёв – М.: Финансы и статистика, 1997. – 512 с.
58. Козаченко А.В. Механизм стратегического управления крупными прои-зводственно-финансовыми системами промышленности / А.В. Козаченко – Донецк: ИЭП НАН Украины, 1998. – 348 с.
59. Коломийчук В.С. Соціально-економічний розвиток адміністративного району: теорія, методологія, практика / В.С.Коломийчук – Тернопіль: ТзОВ «Терно-Граф», 1998. – 314 с.
60. Комплексна Програма утвердження України як транзитної держави у 2002 – 2010 роках (Закон України від 07.02.02 № 3022 – ІІІ) / Верховна Рада України. – Офіц. вид. – К.: Парлам. вид-во, 2002. – С. 2-3. – (Бібліотека офіцій-них видань).
61. Корпоративная логистика. 300 ответов на вопросы профессионалов / Под общ. и научн. ред. проф. В. И. Сергеева. – М.: ИНФРА – М, 2006. – 976 с.
62. Краснокутська Н.С. Потенціал підприємства: формування та оцінка / Н.С. Краснокутська – К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 352 с.
63. Крикавський Є.В. Глобальна інфраструктура і розвиток регіонів / Є.В. Крикавський // Національні інтереси: зб. наук. пр. – Львів: Українські технології, 2003. – Вип. 8. – С.65–73.
64. Крикавський Є.В. Логістичне управління. / Є.В. Крикавський – Л.: Вид-во НУ «Львівська політехніка», 2005. – 683 с.
65. Круглов М. И. Стратегическое управление компанией / М. И. Круглов – М.: Русская деловая литература, 1998. – 768 с.
66. Кулаев Ю.Ф. Экономика гражданской авиации Украины: монография / Ю.Ф. Кулаев – К: Изд-во «Феникс», 2004. – 667 с.
67. Леншин И.А. Логистика. Ч. 1 / И.А. Леншин, Ю.И. Смольняков. – М.: Машиностроение, 1996. – 246 с.
68. Логистика / Под ред. Б.А. Аникина. 2-е изд. – М.: ИНФРА-М, 2001. – 352 с.
69. Лукин С.Ю. Логистическое обслуживание как фактор обеспечения кон-курентоспособности предприятия / С.Ю. Лукин, О.В. Карпунь // 5 Міжнародна науково-практична конференція «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логістики». – К., 2003. – С. 161-166.
70. Лукинский В.С. Логистика автомобильного транспорта: концепция, ме-тоды, модели / [В.С. Лукинский, В.И. Бережной, Е.В. Бережная и др.] – М.: Финансы и статистика, 2002. – 368 с.
71. Маликов О. Б. Деловая логистика / О. Б. Маликов – СПб.: Политехника, 2003. – 223 с.
72. Мельников А.В. Оптимизация товарных потоков регионального логис-тического центра (на примере товаров хозяйственного назначения): автореф. дис. … канд. экон. наук: 08.00.05 / А.В. Мельников: Уральский государственный экономический университет. – г. Екатеринбург, 2004. – 26 с.
73. Мильнер Б.З. Системный подход к организации управления / Б.З. Ми-льнер, Л.И. Евенко, В.С. Рапопорт. – М.: Экономика, 1983. – 211 с.
74. Мильнер Б.З. Теория организации / Б.З. Мильнер – М.: ИНФРА-М, 1998. – 336 с.
75. Миротин Л.Б. Эффективная логистика / Л.Б. Миротин, Ы.Э. Ташбаев, О.Т. Порошина. – М.: Экзамен, 2002. – 160 с.
76. На бедность не попадают», комментарий: о доступных и недоступных украинскому бизнесу кредитных инструментах // Дистрибуция и логистика – М., 2006 – № 5. – С. 47.
77. Нагловский С.Н. Логистика проектирования и менеджмента производс-твенно-комерческих систем / С.Н. Нагловский – Калуга: Манускрипт, 2002. – С. 5-6.
78. Нагловский С.Н. Логистика: монография / С.Н. Нагловский – Ростов-на-Дону: РГЭА ,1997. – 286 с.
79. Никифорук О. І. Становлення і функціонування транспортно- логістичної інфраструктури в Україні: автореф. … дис. канд. екон. наук: 08.10.01 / О. І. Никифорук: Нац.академія наук України. – Київ, 2005. – 23 с.
80. Николайчук В.Е. Логистика в сфере распределения / В.Е. Николайчук. – СПб: Питер, 2001. – 160 с.
81. Новая технология и организационные структуры: [пер. с англ. под. ред. И. Пиннингса и А. Бьюитандама]. – М.: Экономика, 1990. – 260 с.
82. Новіков А.М. Вдосконалення транспортного сполучення через держав-ний кордон України / А.М. Новіков, Ю.С.Пащенко – К.,2001. – 210 с.
83. Окландер М.А. Контуры экономической логистики / М.А. Окландер. – К.: Наукова думка, 2000. – 174 с.
84. Окландер М.А. Логістична система підприємства: монографія / М.А. Окландер. – Одеса: Астропринт, 2004. – 312 с.
85. Остапчук Н.Н. Развитие логистических центров в транспортном про-странстве Европейского Союза/ Н.Н. Остапчук. – Режим доступа: / http: //www.bali.ostu.ru/arhiv/2007/1/Ostapchuk.doc.
86. Павліха Н. В. Застосування логістичного підходу з метою управління потоками відходів в регіоні / Н.В. Павліха // Научные труды ДонНТУ. Серия економическая. – Донецк, 2004. – Вып. 75 – С. 139.
87. Петрович Й.М. Економіка підприємства / Й.М. Петрович – Львів: «Маг-нолія плюс», Вид-во СПД ФО В.М. Піча, 2006. – С. 202-205.
88. Пономарьова Ю.В. Логістика: Навчальний посібник / Ю.В. Пономарьова: вид. 2-ге., перероб. та доп. – К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 328 с.
89. Портер М. Международная конкуренция / М. Портер: [пер. с англ. под ред. и с пред. В.Д. Щетинина]. – М.: Международные отношения, 1993. – 896 с.
90. Програма розвитку комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Кривий Ріг» на 2002 – 2003 роки. Додаток до рішення міської ради ХХІІІ скликання від 23.01.2002 № 817. – 19 c.
91. Регіональна економіка: навчальний посібник / [Олійник Я.Б., Запотоць-кий С.П., Кононенко О. Ю., Мельничук А.Л. та ін..]: за ред. Я.Б. Олійника. – К.: КНТ, Вид-во Фурса С.Я., 2007. – 444с.
92. Рєпіна І.М. Підприємницький потенціал: методологія оцінки та управ-ління / І.М. Рєпіна // Вісник Української Академії державного управління при Президентові України, 1998. – №2. – С. 262-271.
93. Русинов И.Я. Механизация наземного обслуживания воздушных перево-зок / И.Я. Русинов – М.: Транспорт, 1971. – 252 с.
94. Савицкая Г.В. Анализ хозяйственной деятельности предприятия / Г.В. Савицкая – [4-е изд., перераб. и доп.] – Минск: ООО «Новое знание», 1999. – 688 с.
95. Савченко Л.В. Уточнение методики нахождения оптимального местора-сположения предприятия / Л.В. Савченко// Сборник докладов IV МНПК «Проблемы подготовки профессиональных кадров по логистике в условиях глобальной конкурентной среды», 5 - 7 октября 2006 г. – К.: НАУ, 2006. – С. 270-273.
96. Самоукин А.И. Потенциал нематериального производства / А.И. Само-укин. – М.: Знание, 1991. – 214 с.
97. Саркисов С.В. Управление логистикой / С.В. Саркисов – М.: Дело, 2004. – 368 с.
98. Саркисов С.В. Управление логистическими цепями поставок / С.В. Сар-кисов – М.: Дело, 2006. – 368 с.
99. Сергеев В.И. Глобальные логистические системы / В.И. Сергеев – Спб.: Бизнес-пресса, 2001. – 240 с.
100. Система управления фондами и активами предприятия MAXIMO Enterprise Suite.- Режим доступа: http://www.bellwood.ru/offers_eam.html.
101. Слєпинін О.«Аеропорт Черкаси»: перерваний зліт/ О. Слєпинін// журнал «Дзеркало тижня/гроші». – 15-21 січня, 2005. – № 1 (529). – Режим доступу: // http:www.dt.ua/2000/2600/48911.
102. Словник термінів ринкової економіки / [під ред. В.І.Науменко]. – Ки-їв:«Глобус», 1996. – 288 с.
103. Смирнов И. Выбор вида транспорта и перевозчика / И.Смирнов // Новый маркетинг, 2003. – № 1(19). – Режим доступа: /http://marketing.web. standard.net.
104. Смирнов І.Г. Міська логістика і створення логістичних парків в Україні / І.Г. Смирнов // Коммунальное хозяйство городов: зб.наук.пр.. – К., 2006. – № 69. – С. 137-139.
105. Соболєв Ю.В. Єдина транспортна система. / Ю.В. Соболєв – Харків: «Олант», 2002. – C. 269-286.
106. Советский энциклопедический словарь / [под ред. Прохорова А.М.]. – М.: Советская энциклопедия, 1989. – 1632 с.
107. Создание «логистического каркаса» Московского региона / А. Колик. – Режим доступа: /http://www.sk-vitrina.ru/articles/sozdanie_logisticheskogo_karkasa
108. Соколова Е.Е. Управление логистической инфраструктурой аэропорта / Е.Е. Соколова // Материалы Международной научно-практической конференции «Модернизация экономики и глобализации: итоги и перспективы»: Ставропольский государственный аграрный университет.¬– Ставрополь: АГРУС, 2008. – С. 411-414.
109. Соколова О.Є. Методичні засади формування системи управління логістичною інфраструктурою аеропорту / О.Є. Соколова // Проблеми підвищення ефективності інфраструктури: зб. наук. пр. – Вип. 19. – К.: НАУ, 2008. – С. 99-105.
110. Соколова О.Є. Проблеми управління логістичною інфраструктурою підприємств / О.Є. Соколова // Проблеми системного підходу в економіці: електр. наук. фах. вид. – 2007. – Вип. 2. – Режим доступу:
/http://www.nbuv.gov.ua/e-journals/PSPE/2007-2/index.html.
111. Соколова О.Є. Ефективність використання логістичної інфраструктури аеропортів України / О.Є. Соколова // Проблеми системного підходу в еконо-міці: зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2007. – Вип. 23.– С.195-204.
112. Соколова О.Є. Логістична інфраструктура підприємств / О.Є.Соколова// Сборник докладов IV международной научно-практической конференции « Проблемы подготовки профессиональных кадров по логистике в условиях глобальной конкурентной среды» – К.: НАУ, 2006. – С.292-299.
113. Соколова О.Є. Моделювання стратегій розвитку логістичної інфра-структури аеропорту / О.Є. Соколова // Проблеми системного підходу в економіці: електр. наук. фах. вид. – 2008. – Вип. 3. – Режим доступу: / http://www.nbuv.gov.ua/e-journals/PSPE/2008-3/index.html.
114. Соколова О.Є. Організаційно-економічний механізм управління логіс-тичною інфраструктурою аеропорту / О.Є. Соколова // Проблеми системного підходу в економіці: зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2008. – Вип. 25.– С. 96-103.
115. Соколова О.Є. Потенціал логістичної інфраструктури аеропорту / О.Є. Соколова // Шестая Международная научно-практическая конференция «Акту-альные проблемы управления бизнесом, предприятиями и проектами». – Харьков: Национальный аэрокосмический университет им. Н.Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт», 2008. – С. 202-204.
116. Соколова О.Є. Сучасний стан та перспективи розвитку логістичної інфраструктури аеропортів України / О.Є. Соколова // Десята міжнародна нау-ково-практична конференція «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логістики». – К.: Міністерство транспорту і зв’язку України, 2008. – С.60-64.
117. Солюс Г.П. Инфраструктура / Г.П. Солюс // Экономическая энцикло-педия. – 1975. – т. 2. – С.61.
118. Сосунова Л.А. Услуги и их инфраструктурная сущность / Л.А Сосунова // Материалы международной нучно-практической конференции «Логистика, менеджмент, маркетинг, коммерция: теория и практика». – Самара, 2001.
119. Сотниченко Б.Ф. Основы технической эксплуатации зданий и соору-жений аэропортов / Б.Ф. Сотниченко, О.М. Критова. – К.: КИИГА, 1988. – 88 с.
120. Спирин В.С. Анализ экономического потенциала предприятия / В.С. Спирин – М.: Финансы и статистика, 1994. – 295 с.
121. Спицнадель В.Н. Основы системного анализа / В.Н. Спицнадель. – Спб.: Изд. дом «Бизнес-пресса», 2000. – 326 с.
122. Стаханов В.Н. Экономическая природа логистики / В.Н. Стаханов // Материалы международной научно-практической конференции «Логистика, менеджмент, маркетинг, коммерция: теория и практика». – Самара: СГЭА, 2001.– С.89-91.
123. Сток Дж.Р., Ламберт Д.М. Стратегическое управление логистикой: Пер. с 4-го англ. изд./ Дж.Р. Сток, Д.М. Ламберт. – М.: ИНФРА-М, 2005. – 797 с.
124. Томпсон А. Стратегический менеджмент / А. Томпсон. – М.: ИНФРА-М, 2000. – 412 с.
125. Томпсон А.А. Стратегический менеджмент: концепции и ситуации / А.А. Томпсон, А.Дж. Стрикленд – М.: ИНФРА-М., 2001. – 412с.
126. Транспортна політика держави на 2001 – 2015 роки для збалансованого розвитку країни / Міністерство транспорту і морського господарства. – Варшава, 2001. – С. 155.
127. Транспортная логистика: Учебник для транспортных вузов / Под общей редакцией Л.Б. Миротина. – М.: Издательство "Экзамен", 2002. – 512 с.
128. Транспортне право України / Е.Ф. Демський, В.К. Гіжевський, С.Е. Демський, А.В. Мілашевич. – К.: Юрінком Інтер, 2002. – 416 с.
129. Транченко Л.В. Організаційно-економічний механізм управління підп-риємств машинобудівної галузі: дис. … канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.В. Транченко. – К., 2005. – 223 с.
130. Уваров С.А. Логистика: общая концепция, теория, практика / С.А. Ува-ров – СПб.: ИНВЕСТ-НП, 1996. – 232 с.
131. Универсальный бизнес-словарь [сост. Л.Ш. Лозовский и др.]. – М.: ИНФРА-М., 1997. – 640 с.
132. Уотерс Д. Логистика. Управление цепью поставок: Пер. с англ. – М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2003. – 503 с.
133. Уровни зрелости ИТ-инфраструктуры предприятия.- Режим доступа: http://www.microsoft.com/rus/midsizebusiness/solutions/itinfrastructure/stages/ default.mspx.
134. Фарберов В.И. Формирование эффективного механизма управления выставочными предприятиями: дис. … канд. екон. наук: 08.06.01 / В.И. Фарбе-ров – Донецк, 2002. – 201 с.
135. Федько В.П. Упаковка и маркировка: Учебно-практическое пособие / В.П. Федько – М.: Приор, 2000. – С. 18-25.
136. Фролова Л.В. Логістичне управління підприємством: теоретико-методологічні аспекти: моногр. / Л.В. Фролова – Донецьк: ДонДУЕТ ім. М.Туган-Барановського, 2004. – 161 с.
137. Хайн Т. Всё об упаковке / Т. Хайн – Спб.: Азбука-Терра, 1997. – С. 43-51.
138. Харрисон Алан, Ван Хоук Ремко. Управление логистикой: разработка стратегий логистических операций / Пер. с англ.; под научн. ред. А.Е. Михей-цева. – Днепропетровск: Баланс Бизнес Бук, 2007. – 368 с.
139. Хачатуров С.Е. Организация производственных систем (теоретическое основание организационной науки) / С.Е. Хачатуров – Тула: Шар, 1996. – 276 с.
140. «Чистое небо» / Всеукраинский авиационный аналитический журнал. – К., 2007. – № 4-5 (2-3). – С.20.
141. Чорней Ю. «Кому аеропорт? Налітай..» / Ю. Чорней // Журнал «Дзер-кало тижня/гроші» № 29 (608) 29 липня-4 серпня 2006. – Режим доступу: /http://www.dt.ua/2000/2600/54093.
142. Чудаков А.Д. Логистика: учебник / А.Д. Чудаков. – М.: Издательство РДЛ, 2003. – 480 с.
143. Чухрай Н.І. Інновації та логістика товарів: монографія / Н.І. Чухрай, Р. Патора. – Львів: Видавництво Національного університету "Львівська політех-ніка", 2002. – 262 с.
144. Шаблій О.І. Транспорт як підсистема виробничої інфраструктури / О.І. Шаблій // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. Геогр. – Львів, 1976. – Вип.10. – С. 75-79.
145. Шапиро Дж. Моделирование цепи поставок / Дж. Шапиро; [пер. с англ. под ред. В.С. Лукинского] – Спб.: Питер, 2006. – 720 с.
146. Экономика предприятия / Под ред. Кантор Е. – СПб.: Питер, 2002. – 352 с.
147. Экономическая кибернетика / Под ред. П.В. Конюховского, Д.Н. Коле-сова. – СПб.: Питер, 2000. – 560 с.
148. Яркина Т.В.Основы экономики предприятия: Учебное пособие. [Элек-тронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.aup.ru /books/m64.
149. About logistics in the North-West Region on Russia. M. Pimonenko. – Режим доступу: /http:// www.latgale.lv/lv/files/download?id=512.
150. Abt Stefan. Zaradzanie logistyczne w presiebiorstwie. Stefan Abt – Warszawa: Polskie Wydawnictwo Economiczne, 1998. – 372 s.
151. Advanced Logistic Systems. Air Cargo Handling Systeme. - Режим досту-пу: /http://www.advanced-logistic.de/index.php?id=18
152. Airports Council International. Cargo Traffic 2007 FINAL. – Режим дос-тупу: / http://www.aci.aero/cda/aci_common/display/main/aci content07 c.jsp?zn=aci&cp=1-5-54-4819_666_2.
153. Ballou R.H. Basic Business Logistics / R.H. Ballou. – L., 1987. – 438 p.
154. Ballou R.H. Business Logistics Management / R.H. Ballou. – [Third Edition]. – Prentice-Hall International, Inc., 1993. – 484 р.
155. Bernard J., LaLonde, Martha C. Cooper, and Thomas G.Noordewier. Customer Service: A Management Perspective. Oak Brook, I11.: The Council of Logistics Management, 1988.
156. Bernard J., LaLonde and Paul fl.Zins7.er. Customer Service: Meaning and Measurement. Chicago, I11.: The Council of Logistics Management, 1976.
157. Berry L. L. Services Marketing is Different / L. L. Berry //Business, 1980. – 30 (May-June). – P. 24-29.
158. Berry L. L. Competing through Quality / L. L. Berry, P. Parasuraman. – New York: The Free Press, 1991.
159. Best Practice Handbook for Logistics Centres in the Baltic Sea Region.– Klaipeda: Cooperation project NeLoC, European Regional Development Fund., 2003. – 230 p.
160. Blauwens G.,De Baere P., Van de Voorde E. Transport Economics: Uitgeverij De Boeck nv / G. Blauwens, P. De Baere, E. Van de Voorde – Antwerpen, 2006. – 217 p.
161. Bowersox D.J. Logistical management / D.J. Bowersox, D.I. Closs, K. Helfericо– [3rd.ed.] – New York: McMillen Publishing 1991. – 322 р.
162. Bowersox D.J. Logistical Management. The Integrated Supply Chain Process / D.J. Bowersox, D.I. Closs – The McGRAW-HILL Companies, inc. New York, 1996.
163. Bowersox D.J. Introduction to Transportion. / D.J. Bowersox, R.J. Calabro, G. Wagenheim – New York: MacMillan, 1982.
164. Castels M. The information Age: Economy, Society and Culture / M. Castels–Vol. III: End of Millennium. – Oxford: Blackwell, 1998. – 461 p.
165. Cieselski M. Logistika w strategiach firm. / M. Cieselski – Warsawa: Poznan PWN, 1999. – S. 142
166. Coyle J.J. The Management of Business Logistics / J.J. Coyle, E. J. Bardi, C. J. Langley. – [5- th ed.] – St. Paul, MN: West Publishing Co., 1992.
167. Coyle J.J. Transportation. / J.J. Coyle, E.J. Bardi, J.L. Cavitano – [5rd ed.] – St.Paul: West Publishing Co., 1990.
168. Edwards C. The Essence of Information Systems / C. Edwards, J.Ward, A. Bytheway. – Prentice-Hall, 1995. – 442 p.
169. Environmental optimisation good transport in the Building and Construction sector – NTU: Nordic Transport Development, 2002.
170. Euerologistika – droga do sukcesu firmi. – Wyd. AE.Poznan, 2001.
171. Freight Village 2000, NTU Nordic Transport Development, EC DG TREN, 2000.
172. Gołembska E. Zarządzanie produktem w logistyce przedsiębiorstw / E. Gołembska, H. Mokrzyszczak. – Poznań: SGPiS, 1997. – 270 s.
173. Hamer J.M. Facility Management Systems / J.M. Hamer – N.Y.: Van Nostrand Reinhold Company, 1998.
174. Jonson J.C. Contemporary Logistics / J.C. Jonson, D.F. Wood –[4th ed.] – N.Y.: MacMillan, 1990.
175. Kalakota Ravi. Frontiers of Electronic Commerce / Ravi Kalakota, A.B. Whinston. – New York: Addison-Wesley Publishing Company, 1996. – 238 p.
176. Kompedium wiedzy o logistyce / Pod redaksją Elżbieti Gołembskiej. – Warszawa, Poznań: Wydawnictwo Naukowe PWN, 1999. – 315 s.
177. Logistika ponad granicami / Poel red. St.Abta. – Poznan, 2000.
178. Magee J.E. Modern Logistics Management: Integration Marketing, and Physical Distribution. / J.E. Magee, W.F. Capacino, D.B. Rosenfield – N.Y.: John Wiley, 1985.
179. Malpensa Logistica Europa. - Режим доступу: /http: //www.mle.it.
180. McNurling Barbara C. Information Systems Management in Practice / McNurling Barbara C., Sprague Ralph H.Jr. – [Fourth Edition]. – New Jersey: Prentice-Hall, 1998. – 332 p.
181. O’Brien James A. Management Information Systems: managing information technology in the internetworked enterprise / James A. O’Brien. – [4th ed.] – McGraw-Hill, 1999. – 700 p.
182. Plowman E.G. Elements of Business Logistics / E.G. Plowman – Stanford, CA: Stanford Graduate School of Business, 1964. – P. 87.
183. PRINCIPLES of Cargo Handling and Perishable cargo Handling Guide.
184. Terminology in Logistics. ANNEX Dictionary – European Logistics Association, 1994. – P.56.
185. Tyworth J.E. Traffic Management: Planning, Operations, and Control./ J.E. Tyworth, Jr.J.C. Cavinato Reading – Addison-Wesley, 1987.
186. White Paper. European transport policy for 2010: Time to decide. – Brussels. Com, 2001.
187. www.teravia.narod.ru/pro_aero.htm.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
150
Скачать бесплатно 20612.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.