У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название ПОДАТКОВЕ СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Количество страниц 291
ВУЗ НАЦІОНАЛЬНИЙ АЕРОКОСМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. М. Є. ЖУКОВСЬКОГО «ХАІ»
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20633.doc 
Содержание ЗМІСТ

Вступ 3
1. Інвестиційна діяльність як об’єкт податкового регулювання……. 9
1.1. Інвестиції: сутність та класифікація……………………………… 9
1.2. Тенденції розвитку інвестиційної діяльності……………………. 30
1.3. Інвестиційний процес та особливості окремих фаз життєвого циклу інвестицій………………………………………………………. 48
1.4. Основні напрями державної інвестиційної політики ………....... 58
Висновки до розділу 1…………………………………………………. 72
2. Система інструментів податкового стимулювання інвестицій 74
2.1. Іноземний досвід податкової підтримки інвестиційного розвитку…………………………………………………………………. 74
2.2. Регулятивний потенціал прямого оподаткування в стимулюванні інвестицій……………………………………………… 98
2.3. Аналіз регулятивних можливостей непрямого оподаткування… 113
Висновки до розділу 2…………………………………………………. 123
3. Організаційно-методичне забезпечення податкового регулювання інвестицій……………………………………………….. 127
3.1. Загальна методика визначення доцільності застосування інструментів податкового регулювання інвестиційної діяльності…. 127
3.2. Методичні підходи до оцінювання ефективності податкових важелів інвестиційного розвитку……………………………………… 137
3.3. Організація податкового регулювання реінвестицій……………. 178
Висновки до розділу 3………………………………………………….. 191
Висновки……………………………………………………………….... 194
Додатки………………………………………………………………….. 199
Список літератури……………………………………………………… 263

ВСТУП

Сучасний стан української економіки, потребує перебудови основних економічних підходів до формування стійких конкурентних позицій національної економіки. Особливе значення, з точки зору забезпечення соціально-економічного розвитку держави, підвищення рівня конкурентоспроможності національної економіки, набуває сприяння інвестиційному розвитку та створення ефективної інвестиційної політики.
У сьогоднішніх умовах розвиток економіки України підтримується, в основному, за рахунок екстенсивних механізмів, ресурс яких практично вичерпаний. І зараз Україна стоїть перед необхідністю глибокої корекції економіки, мета якої – не просто економічний розвиток, а набуття нею інноваційної природи як основи стійкого економічного прогресу. Цим продиктована потреба не тільки в прикладних дослідженнях, розрахованих на безпосередній результат, а й у дослідженнях фундаментального характеру, теоретичного переосмислення ряду категорій і понять з метою пошуку адекватного вирішення назрілих проблем [160]. Слід відмітити, що інноваційний розвиток, розробка та використання біо-, нанотехнологій можливі за рахунок підтримки й поширення інвестиційної діяльності підприємств.
Економічне зростання можливе лише при взаємодії вітчизняних підприємств, що повинні створювати міцну виробничу базу за участю інвестованого капіталу, та держави, що має стимулювати підприємства до активної інвестиційної діяльності за рахунок виваженої податкової політики. Ця проблема набуває особливої актуальності у зв’язку з тим, що переважну частку інвестицій в основний капітал за джерелами фінансування (56,5 % у 2007 році) займають власні кошти (інвестиції) підприємств та організацій. Це обумовлює необхідність створення передумов для формування конкурентних переваг у суб’єктів інвестиційної діяльності шляхом податкового стимулювання інвестиційного розвитку та розробки науково-методичного забезпечення податкового стимулювання розвитку інвестиційної діяльності.
Значний науковий внесок в дослідження теоретичних проблем інвестицій, інвестиційної діяльності та її державного регулювання внесли такі закордонні та вітчизняні вчені, як Г. Александер, Д. Бейли, І. Бланк,
Г. Бірман, Т. Єфименко, Ю. Іванов, В. Загорський, С. Захарін, М. Крупка,
Т. Лепейко, С. Лондар, І. Луніна, О. Пересада, О. Посилкіна,
В. Пономаренко, П. Рогожин, А. Соколовська, Я. Хонко, У. Шарп,
В. Шевчук, С. Шмідт, О. Ястремська та ін. Однак низку завдань теоретико-методичного обґрунтування впливу податкової політики на інвестиційну діяльність та вибору засобів податкового регулювання інвестиційної діяльності розроблено недостатньо повно і за сучасних умов розвитку та трансформації української економіки вони вимагають уточнення та розвитку.
Необхідність теоретичного обґрунтування, визначення системи інструментів податкового стимулювання інвестицій та розробки організаційно-методичного забезпечення податкового регулювання інвестицій обумовила вибір теми дисертації, її актуальність, мету та завдання дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану наукових досліджень Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» та Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України. В основу дисертації покладено виконані особисто автором теоретико-методичні й практичні розробки, що є частиною держбюджетної науково-дослідної роботи Д604-36/03 (номер державної реєстрації 0103U005067), держбюджетної науково-дослідної роботи Д604-39/2006 (номер державної реєстрації 0106U001066), держбюджетної науково-дослідної роботи «Обґрунтування стратегічних напрямів соціально-економічного розвитку регіону в умовах євроінтеграційних процесів» (номер державної реєстрації 0105U004636) та госпдоговірної науково-дослідної роботи «Розробка стратегії соціально-економічного розвитку Харківської області до 2015 року» (номер державної реєстрації 0107U009113), в яких автор брав безпосередню участь як виконавець.
Метою дослідження є узагальнення та розвиток теоретичних і методичних основ, а також розроблення практичних рекомендацій щодо податкового стимулювання розвитку інвестиційної діяльності. Досягнення поставленої мети обумовило необхідність вирішення таких завдань:
визначити сутність та зміст категорій інвестування та класифікації інвестицій;
узагальнити та проаналізувати тенденції розвитку інвестиційної діяльності;
обґрунтувати необхідність застосування оподаткування в регулюванні інвестиційної діяльності на окремих фазах життєвого циклу інвестицій;
проаналізувати регулятивний потенціал прямого оподаткування в стимулюванні інвестицій;
дослідити регулятивні можливості непрямого оподаткування в стимулюванні інвестиційної діяльності;
розробити методичний підхід до визначення доцільності застосування інструментів податкового регулювання інвестиційної діяльності;
обґрунтувати методичне забезпечення оцінювання ефективності податкових важелів інвестиційного розвитку;
визначити особливості й розробити рекомендації щодо податкового стимулювання реінвестицій.
Об’єкт дослідження – процес податкового регулювання інвестиційної діяльності на мікро- і макрорівні.
Предмет дослідження – теоретичні, методичні та практичні аспекти, основні принципи та методи податкового стимулювання розвитку інвестиційної діяльності.
Теоретичною і методологічною основою проведених у дисертації досліджень є наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних вчених в галузі інвестування та податкової політики.
У процесі дослідження використано такі загальнонаукові та спеціальні методи: логічного аналізу – для уточнення понятійного апарату категорій інвестування; статистичного аналізу – для вивчення та групування емпіричних даних і обґрунтування регулятивних можливостей інструментів податкового стимулювання інвестицій. Як спеціальні методи дослідження використано: кореляційно-регресійний аналіз – для визначення впливу ставки пільги, капіталомісткості та рентабельності проекту на річний ефект від застосування податкової пільги; ретроспективне прогнозування – для визначення ступеню адекватності побудованих моделей та динаміки ефекту від зменшення ставки податку; імітаційне моделювання – для прогнозування та графічного відображення ефекту від впровадження податкових пільг у вигляді зменшення ставки податку на прибуток підприємств та інвестиційно-інноваційного податкового кредиту.
Інформаційну базу дослідження склали законодавчі та нормативні акти, праці провідних вітчизняних та зарубіжних вчених з питань інвестиційної діяльності та її податкового регулювання, матеріали наукових конференцій, офіційні матеріали Державного комітету статистики України, звітно-статистичні дані підприємств.
Наукова новизна одержаних результатів полягає в розробленні комплексу теоретичних і методичних положень щодо оцінки та вибору інструментів податкової підтримки інвестиційної діяльності і міститься у такому:
дістали подальшого розвитку:
теоретичний підхід до класифікації інвестицій, який, на відміну від існуючих, базується на виділенні видів інвестицій, що потребують застосування інструментів державної підтримки, в т.ч. й податкового стимулювання інвестиційного розвитку;
методичний підхід до вибору найбільш доцільних інструментів заохочення інвестицій, який, на відміну від традиційних підходів, передбачає врахування пріоритетів державної соціально-економічної політики, обмежень щодо застосування конкретних інструментів, а також ефективності їх використання з позицій держави і платників податків;
теоретичний підхід до організації податкового регулювання дивідендної політики господарських товариств, відмінність якого полягає в стимулюванні реінвестицій з урахуванням статусу власника корпоративних прав, що дозволяє впливати на інтенсивність реінвестиційних процесів та структуру акціонерів засобами податкової політики;
удосконалено:
методичне забезпечення оцінювання економічної ефективності заходів податкового регулювання інвестиційних процесів, яке, на відміну від існуючого, враховує ефекти на макро- і мікрорівні, що дозволяє вибрати найбільш раціональні інструменти податкового регулювання;
склад та зміст системи критеріїв податкової підтримки інвестицій, до яких віднесені: відповідність спрямованості інвестицій загальнодержавним пріоритетам; кількісні параметри інвестицій; рівень зростання конкурентоспроможності підприємства; інноваційний характер інвестиційних проектів, створення додаткових робочих місць, джерела інвестицій, розмір додатково вивільнених коштів; скорочення строку окупності вкладених інвестицій.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що використання в практиці податкового регулювання запропонованих науково-практичних розробок щодо оцінки інструментів податкового регулювання інвестиційного розвитку дозволяє визначити перелік найбільш доцільних, з позицій держави та суб’єктів інвестиційної діяльності інструментів, що забезпечує ефективну реалізацію державного регулювання інвестиційних процесів. Використання рекомендації щодо удосконалення податкового регулювання дивідендної політики сприятиме розвитку процесів реінвестування та залучення вторинних інвестиційних ресурсів. Практичне впровадження результатів дослідження спрямоване на інтенсифікацію інвестиційних процесів, що забезпечуватиме стале економічне зростання та підвищення національної конкурентоспроможності.
Розроблена методика оцінювання ефективності застосування конкретних інструментів податкового регулювання інвестицій впроваджена в практичну діяльність Харківської обласної державної адміністрації (довідка № 32/1 від 14.05.2008 р.). Рекомендації щодо обґрунтування доцільності застосування конкретних інструментів податкової підтримки інвестицій прийняті до використання Державною навчально-науковою установою «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України (довідка № 77000-12/0632 від 18.09.2008 р.).
Особистий внесок здобувача. Дисертація є самостійною науковою роботою. З наукових праць, опублікованих у співавторстві, в дисертаційній роботі використано лише ті положення, які є результатом особистого дослідження автора. Особистий внесок автора в ці спільні публікації відображено в списку опублікованих праць за темою дисертації в авторефераті.
Апробація результатів дисертації. Основні положення та висновки, викладені в дисертації, доповідалися і одержали схвалення на Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях, зокрема, на: Всеукраїнській науково-практичній конференції «Управління в сфері фінансів, страхування та кредиту» (м. Львів, 2007 р.); Міжнародній науково-практичній конференції «Конкурентоспроможність та інноваційний розвиток України: проблеми науки і практики» (м. Харків, 2007 р.); Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансові ринки та інститути» (м. Харків, 2007 р.); Міжнародній науково-практичній конференції «Соціально-економічний розвиток України та її регіонів: проблеми науки і практики» (м. Харків, 2008 р.); Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми соціально-економічного розвитку промисловості в сучасних умовах» (м. Краматорськ, 2008 р.).
Публікації. За темою дисертації опубліковано 10 наукових праць, у тому числі 6 статей у фахових наукових виданнях, 4 тези доповідей на науково-практичних конференціях. Загальний обсяг публікацій складає
4 ум.-друк. арк., з яких особисто автору належить 2,85 ум.-друк. арк.
Список литературы СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Аждаров Тахмасіб Гусейн Огли. Проблеми формування та удосконалення податкового механізму в Азербайджанській Республіці : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра. екон. наук : спец. 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» / Тахмасіб Гусейн Огли Аждаров. – К., 2002. – 28 с.
2. Актуальные проблемы налоговой политики в условиях модернизации экономики: опыт Украины и Белоруссии / Под. Ред. д.э.н., проф. С. В. Онышко: Монография – Ирпень : Национальный университет ГНС Украины, 2007. – 396 с.
3. Алексеев Ю. Н. Имитационное моделирование социально-экономических систем / Алексеев Ю. Н., Биткова Т. В., Годи В. В. – М. : МИУ, 1986. – 70 с.
4. Аналітичне забезпечення управління інвестиційною діяльністю підприємства. Наукове видання / В. М. Гриньова, Л. В. Гриневич. – Харків : Вид.ХНЕУ, 2007. – 256 с.
5. Антонов Андрій В'ячеславович. Розвиток податкових підходів регіонального регулювання інвестиційної діяльності : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра. екон. наук : спец. 08.10.01 «Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка» / Андрій В'ячеславович Антонов. – Сімферополь, 2005. – 28 с.
6. Балабанов И. Т. Анализ и планирование финансов хозяйствующего субъекта / Балабанов И. Т. – М. : Финансы и статистика, 1994. – 90 с.
7. Балабанов И. Т. Основы финансового менеджмента. Как управлять капиталом? / Балабанов И. Т. – М. : Финансы и статистика, 1995. – 384 с.
8. Башкина У. Дивидендная политика западных фирм и ее регулирование / У. Башкина // Акционерные общества. – 2005. – № 6 (18) С. 13–20.
9. Беренс И. В. Руководство по оценке эффективности инвестиций / И. В. Беренс, П. М. Хавранек [Пер. с англ., перераб. и дополн. изд.]. – М. : АОЗТ «Интерэкс¬перт», «ИНФРА–М», 1995. – 528 с.
10. Бессалов А. В. Эконометрика: Учебное пособие для студентов экономических специальностей вузов / Бессалов А. В. – К. : Кондор, 2007. – 196 с.
11. Бирман Г. Экономический анализ инвестиционных проектов / Бирман Г., Шмидт С. [пер. с англ. под ред. Л. П. Белых]. – М. : Банки и биржи, ЮНИТИ, 1997. – 631 с.
12. Бланк И. А. Инвестиционный менеджмент / Бланк И. А. – К. : МП «ИТЕМ» ЛТД, «Юнайтед Лондон Трейд Лимитед», 1995. – 448 с.
13. Бланк И. А. Инвестиционный менеджмент / Бланк И. А. – К. : Эльта – Н. Ника-центр, 2001. – 448 с.
14. Большой экономический словарь. – М. : Правовая культура, 1994. – 426 с.
15. Бочаров В. В. Развитие финансово-кредитного меха¬низма в инвестиционной среде / В. В. Бочаров, Р. Г. Попова. –– М. : Финансы и статистика, 1991. – 320 с.
16. Бурденко I. М. Аналіз стану й напрямки розвитку податковох системи України та її вплив на зростання економіки / I. М. Бурденко, О. В. Кравченко // Економіка. Фіанси. Право. – 2004. – № 7. – С. 3–8.
17. Бурлуцький Богдан Валентинович. Формування ефективного податкового середовища господарювання підприємств : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.06.01 «Економіка, організація і управління підприємствами» / Богдан Валентинович Бурлуцький. – Луганськ, 2004. – 18 с.
18. Васильєва Т. А. Проблеми і перспективи реформування системи оподаткування інвестиційної діяльності на рівні регіону / Т. А. Васильєва, О. С. Грищенко // Інтеграційні процеси та розвиток фінансової системи України : матеріали Всеукр. науково-практичної конф., 29–30 листоп. 2006 р. – Х. : ФОП Лібуркіна Л. М., 2006. – С. 11–13.
19. Волощенко Лариса Михайлівна. Інтеграція України у світову систему господарства через спеціальний режим інвестування : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.05.01 «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» / Лариса Михайлівна Волощенко. – Донецьк, 2003. – 20 с.
20. Габриэл Эрик. Культурный аспект управления проектами. Мир
управления проектами. Основы. Методы организации. Применение / Эрик Габриэл [Под редакцией X. Решке и X. Шелле]. – М. : «Алане», 1994. – С. 62–67.
21. Газеев М. Х. [и др.] Показатели эффективности инвестиций в условиях рынка / М. Х. Газеев. – М. : ВНИИОЭНТ, 1993. – 286 с.
22. Галій Ірина Іванівна. Економічні методи активізації інвестиційної діяльності : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.02.03 «Організація управління, планування та регулювання економікою» / Ірина Іванівна Галій. – К., 2001. – 16 с.
23. Гендлер Г. Г. Напрямки податкового стимулювання інвестиційної активності підприємств / Г. Г. Гендлер // Фінансові ринки та інститути : тези доповідей міжнар. наук.–практ. конф., 7–8 груд. 2007 р.У 2–х т. – Х. : ВД «ІНЖЕК», 2007. – С. 151–153.
24. Гендлер Г. Податкові пільги як фактор залучення інвестиці в розвиток депресивних територій / Г. Гендлер // Вісник податкової служби України. – 2005. – № 27. – С. 43–48.
25. Герасимчук М. С. Структурна перебудова – нагальна вимога часу / М. С. Герасимчук // Діловий вісник. – 1994. – № 1. – С 19–20.
26. Гитман Л. Дж. Основы инвестирования / Л. Дж. Гитман,
М. Д. Джонк [Пер. с англ]. – М. : Дело, 1997. – 1008с.
27. Глазунов В. Й. Финансовый анализ и оценка риска реальных
инвестиций / Глазунов В. Й. – М. : Финстатинформ, 1997. – 136 с.
28. Глущенко Ярослава Іванівна. Податкове планування в системі управління підприємством : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.06.01 «Економіка, організація і управління підприємствами» / Ярослава Іванівна Глущенко. – Донецьк, 2005. – 19 с.
29. Гончаренко Олена Миколаївна. Фінансові методи управління інвестиційними проектами : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.06.01 «Економіка, організація і управління підприємствами» / Олена Миколаївна Гончаренко. – О., 2006. – 20 с.
30. Горленко І. Інвестиційні процеси реґіону: сутність та фактори формування / І. Горленко, Л. Гарингул // Науковий вісник Українського фінансово-еконо¬мічного інституту. – 1997. – № 1. – С 15–24.
31. Гриневич Л. В. Аналітичне забезпечення дослідження інвестиційної діяльності підприємств / Л. В. Гриневич // Комунальне господарство міст. Науково-технічний збірник. Сер. економ. науки. – 2008. – Вип.80. – С. 350-354.
32. Губський Б. В. Інвестиційні процеси в глобальному середовищі / Б. В. Губський. – К. : Наукова думка, 1998. – 390 с.
33. Гурова К. Д. Формирование рейтинга инвестиционной привлекатель¬ности региона / К. Д. Гурова // Весник международного славянского университета. – 1999. – № 5. – Т. 2. – С. 3–8.
34. Дагаев А. Налоговое стимулирование инноваций в предпринимательском секторе экономики / А. Дагаев // Проблемы теории и практики управления. – 2004 г. – №3 – ст. 80–86.
35. Далин С. А. Критика теорий современных буржуазных экономистов: монография / [С. А. Далин, А. В. Аникин, Ю. Я. Ольсевич,
Я. Н. Гузеватый] ; под ред. И. Н. Дворкина; Академия наук СССР (М.); Институт мировой экономики и международных отношений. – М. : Экономгиз, 1963. – 212 с.
36. Данілов О. Д. Інвестування [Електронний ресурс] / Данілов О.Д., Івашина Г. М., Чумаченко О. Г. – Ірпінь, 2001. – 377с. (Навчальний посібник). – Режим доступу до книги : http://www.vuzlib.net/invest_D/1.htm
37. Данілов О. Д. Податкові пільги в контексті стимулювання інвестиційної діяльності / О. Д. Данілов, Т. В. Паєнтко // Стан і проблеми оподаткування в умовах ринкової економіки : МатеріалиVI-ої Міжнар. наук.-практ. конф. – Донецьк : ДонДУЕТ, 2006. – С. 53–55.
38. Дейніс Людмила Марківна. Регулювання економічних інтересів господарчих суб'єктів: податкові важелі та стимули : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.02.03 «Організація управління, планування і регулювання економікою» / Людмила Марківна Дейніс. – О., 2000. – 19 с.
39. Державний комітет статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу до сайту : www.ukrstat.gov.ua
40. Дмитрієва Н. А. Визначення економічної ефективності на макро- та макрорівні / Н. А. Дмитрієва // Фінанси України. – 2000. – №9 – С. 68–72.
41. Довганюк Леся Володимирівна. Науково-методичні основи державного регулювання інвестиційної діяльності : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.02.03 «Організація управління, планування та регулювання економікою» / Леся Володимирівна Довганюк. – К., 2005. – 19 с.
42. Дулік Тетяна Олександрівна. Прямі податки в системі державного регулювання доходів юридичних і фізичних осіб : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» / Тетяна Олександрівна Дулік. – К., 2001. – 16 с.
43. Економіка підприємства: Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / За ред. М. В. Афанасьєва. – Харків : ВД «ІНЖЕК», 2003. – 410 с.
44. Економічний словник-довідник / За ред. проф.
С. В. Мочерного. – К. : Феміна, 1995. – 368 с.
45. Економічний словник : банківська справа, фондовий ринок (українсько-англійсько-російський тлумачний словник) [Текст] : словник /
Л. М. Алексеєнко, В. М. Олексієнко, А.І. Юркевич. – К. : Видав. будинок «Максимум» ; К. : Економічна думка, 2000. – 591 с.
46. Економічні та соціальні аспекти управління інвестиційною діяльністю / [Пономаренко В. С., Гриньова В. М., Лисиця Н. М., Ястремська О. М.]. – Харків : Вид. ХДЕУ, 2003. – 180 с. – (Монографія).
47. Ємельянов Олександр Юрійович. Планування та регулювання інвестиційної діяльності підприємств : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.02.03 «Організація управління, планування та регулювання економікою» / Олександр Юрійович Ємельянов. – Львів, 2002. – 21 с.
48. Єрмілова К. В. Податкове регулювання інвестиційної діяльності / К. В. Єрмілова // Стан і проблеми оподаткування в умовах ринкової економіки : Матеріали VII–ої Міжнар. наук.–практ. конф., 23 листопада 2007 / МОН України, Державна податкова адміністрація України [та ін.]. –Донецьк : ДонДУЕТ, 2007. – С. 188–190.
49. Єфименко T. I. Hoвi підходи до адміністрування податків /
T. I. Єфименко, A. M. Соколовська // Фіанси України. – 2004. – № 10. – С. 3–15.
50. Єфименко Т. Пільги у системі оподаткування в Україні /
Т. Єфименко // Вісник Української академії державного управління. – 2001. – №2. – Ч.2. – С. 255–260.
51. Єфименко Тетяна Іванівна. Податкове регулювання економічного розвитку : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д–ра. екон. наук : спец 08.02.03 «Організація управління, планування і регулювання економікою» / Тетяна Іванівна Єфименко. – К., 2003. – 33 с.
52. Жаліло А. Конкурентоспроможність економіки України в умовах глобалізації / А. Жаліло // Видання Центру антикризових досліджень. – 2005. – 325 с. (Наукове видання).
53. Жарко Р. П. Обґрунтування функції податків на сучасному етапі розвитку продуктивних сил / Р. П. Жарко // Фіанси України. – 2004. – № 6. – С. 96 – 99.
54. Жерліцин Дмитро Михайлович. Синтез системи податкового менеджменту підприємства : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.06.01 «Економіка, організація і управління підприємствами» / Дмитро Михайлович Жерліцин. – Донецьк, 2004. – 16 с.
55. Загорський В. С., Податкові аспекти дивідендної політики / В. С. Загорський, Ю. Б. Іванов, Т. М. Філіпович / В кн. «Корпорації та інтегровані структури бізнесу» : Монографія. – Х. : ВД «ІНЖЕК», 2007. – С. 180-201.
56. Закон України «Про господарські товариства» від 19.09.91р. № 1576–ХII (із змінами) // Відомості Верховної Ради України. – 1991. – № 49. – ст. 682.
57. Закон України «Про інвестиційну діяльність» із змінами та доповненнями / Вісник Верховної Ради. – 1991. – № 47. – С 15–17.
58. Закон України «Про інноваційну діяльність» від 2002р. // Відомості Верховної Ради України. – 2002. – №36. – ст. 266.
59. Закон України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97–ВР зі змінами та доповненнями) / В зб. Систематизованого законодавства «Оподаткування прибутку підприємств». – Бухгалтерія. – 2003. – Вип. 1. – С. 97–72.
60. Закон України «Про податок на додану вартість» від 3 квітня 1997 р. № 168/97 (зі змінами і доповненнями) / В кн. Основи податкового законодавства. Збірка основних законодавчих актів. – Х : ВД «ІНЖЕК», 2005. – С. 174–218.
61. Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22 травня 2003 року № 889–IV / В кн. Основи податкового законодавства. Збірка основних законодавчих актів. – Х : ВД «ІНЖЕК», 2005. – С. 227–278.
62. Затонацька Т. Г. Економіко–правові аспекти бюджетного інвестування в інноваційній сфері / Т. Г. Затонацька // Фінанси України. – 2007. – №4. – С. 36–43.
63. Захарін С. В. Вплив оподаткування на заощадження та інвестиції / С. В. Захарін // Фінанси України. – 2005. – №10. – С. 83–90.
64. Зятковский Володимир Ігорович. Податкова та бюджетна політика в системі інструментів державного регулювання відтворення капіталу підприємств : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» / Володимир Ігорович Зятковский. – К., 2005. – 20с.
65. Иванов Ю. Б. Механизмы налогового стимулирования инновационной деятельности предприятий / Ю. Б. Иванов, А. С. Иванченко // Бизнес Информ. – 2005. № 9–10. – С.81–89.
66. Идрисов А. Б. Планирование и анализ эффективности инвестиций / Аудит и финансовый анализ / А. Б. Идрисов. – 1996. – № 2. – С. 37–80.
67. Идрисов А. Б., Стратегическое планирование и анализ эффективности инвестиций / А. Б. Идрисов, С. В. Картышев, А. В. Постников – М. : «ФИЛИНЪ», 1996. – 272 с.
68. Имтационное моделировании производственных систем. Под ред. А. А. Вавилова – М. : Машиностроение, Берлин: Техника, 1983. – 416 с.
69. Іванов Ю. Б. Методика оцінки ефекту від упровадження податкових пільг з податку на прибуток підприємств / Ю. Б. Іванов,
Г. В. Комарова // Економіка розвитку. – 2008. – № 3 (47). – С. 79–84.
70. Іванов Ю. Б. Податкові стимули розвитку підприємств.
/ Ю. Б. Іванов, В. В. Колесник // Вісник Донбаської державної машинобудівної академії. – 2008. – № 2 (12). – с. 108 –114.
71. Іванов Ю. Б. Сучасне оподаткування: мотиваційний аспект / Ю. Б. Іванов, О. Л. Єськов : Монографія. – Х. : ВД «ІНЖЕК», 2007. – 328 с.
72. Іванов Ю. Б. Оподаткування та інноваційна діяльність підприємств // В кн. «Інновації: проблеми науки і практики». Монографія. – Харків : ВД «ІНЖЕК», 2006. – С. 253–293.
73. Інновацій: Проблеми науки і практики : Монографія. – Х. : ВД «ІНЖЕК», 2006. – 336 с.
74. Каламбет С. Розвиток податкового регулювання через систему пільг / С. Каламбет // Економіка, фінанси, право. – 2001. – № 3. – С. 31–33.
75. Караваева И. В. Налоговое регулирование рыночной экономики: Учеб. пособие для вузов / И. В. Караваева – ЮНИТИ–ДАНА, 2000. – 215 с.
76. Киселева Н. В. Инвестиционная деятельность : [учеб. пособие для студентов вузов] / Н.В. Киселева, Т. В. Боровикова, Г. В. Захарова ; под ред. Г.П. Подшиваленко, Н.В. Киселевой. – М. : Кнорус, 2005. – 421 с.
77. Кірнос Олександр Іванович. Організаційно-економічний механізм мотивації інвестиційної діяльності підприємств: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.06.02 «Підприємництво, менеджмент та маркетинг» / Олександр Іванович Кірнос. – Луганськ, 2000. – 21 с.
78. Клебанова Т. С., Дубровина Н. А., Раевнева Е. В. Эконометрия: Учебное пособие. – 2-е изд., испр. – Х. : ИД «ИНЖЭК», 2005. – 160 с.
79. Колесник В. В. Інвестиції як об'єкт податкового регулювання
/ В. В. Колесник // Конкурентоспроможність та інноваційний розвиток України: проблеми науки і практики : міжнар. науково-практичн. конф., 23-24 жовтня 2007 р. : тези допов. – Х., 2007. – С. 134–136.
80. Колесник В. В. Критерии налоговой поддержки инвестиций / В. В. Колесник // Фінансові ринки та інститути : міжнар. науково-практичн. конф., 7-8 грудня 2007 р. : тези допов. – Х., 2007. – Том ІІ. – С. 64–68.
81. Колесник В. В. Методический подход к определению целесообразности применения инструментов налоговой политики для стимулирования инвестиционной деятельности / В. В. Колесник // Бизнес Информ. – 2008. – № 8. – С. 79–87.
82. Колесник В. В. Механізми стимулювання інвестиційної діяльності задопомогою прямого і непрямого оподаткування / В. В. Колесник // Управління в сферіфінансів, страхування та кредиту : Всеукр. науково-практичн. конф., 8-10 листопада 2007 р. : тези допов. – Львів, 2007. – С. 23–25.
83. Колесник В. В. Налогообложение дивидендов и стимулирование реинвестиций / В. В. Колесник // Бизнес Информ. – 2008. – № 6. – С. 95–100.
84. Колесник В. В. Необходимость государственной поддержки инвестиций в контексте классификации их видов / В. В. Колесник // Бизнес Информ. – 2008. – № 5. – С. 81–87.
85. Колесник В. В. Проблематика стимулювання інвестицій в проекті Податкового кодексу / В. В. Колесник // Соціально-економічний розвиток України та їїрегіонів : міжнар. науково-практичн. конф., 22-23 травня 2008 р. : тези допов. – Х., 2008. – С. 193–196.
86. Комаров И. К. Инвестиции и рынок / И. К. Комаров – М. : Знание, 1991. – 64 с.
87. Корнус В. Г. Пільги з податку на додану вартість та нерівномірність податкового навантаження / В. Г. Корнус // Фіанси України. – 2004. № 11. – С. 20–25.
88. Корпорації та інтегровані структури: проблеми науки та практики. – Харків : ВД «ІНЖЕК», 2007. – 344 с. – (Монографія).
89. Красніков Дмитро Анатолійович. Оцінка впливу податкової політики на економічні процеси : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.02.03 «Організація управління, планування і регулювання економікою» / Дмитро Анатолійович Красніков. – Д., 2002. – 18 с.
90. Краткий экономический словарь / [Под ред. Ю. А. Белим]. – М. : Политиздат, 1999. – 400 с.
91. Крейнина М. Н. Анализ финансового состояния и инвестиционной привлекательности акционерных обществ в промышленности, строительс¬тве, торговле / М. Н. Крейнина – М. : АО «ДИС», «MB – Центр», 1994. – 256 с.
92. Крившиц Л. Инвестиционные расчеты / Крившиц Л. ; пер. с нем. под общей ред. В. В. Ковалева и З. А. Сабова. – СПб. : Питер, 2001. – 432 с.
93. Крисоватий А. І. Моніторинг реалізації податкової політики України / А. І. Крисоватий // Вісник ТДЕУ. – № 1. – 2006. – С. 18–30.
94. Крисоватий А. І. Податковий менеджмент: Навчальний посібник / А. І. Крисоватий, А. Я. Кізима – Тернопіль : Карт-бланш, 2004. – 304 с.
95. Крисоватий А. І. Теоретико-організаційні домінанти та практика реалізації податкової політики в Україні: Монографія / Крисоватий А. І. – Тернопіль : Карт-бланш, 2005. – 371 с.
96. Крупка М. І. Фінансово-кредитний механізм інноваційного розвитку еконо¬міки України / М. І. Крупка – Л. : Вид. центр Львів, нац. ун-ту ім. І. Франка, 2001. – С. 85–90.
97. Кулінченко Ганна Володимирівна. Податкові важелі активізації інвестиційної діяльності в Україні : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.02.03 «Організація управління, планування та регулювання економікою» / Ганна Володимирівна Кулінченко. – К., 2006. – 21 с.
98. Лайко П. А. Податкове регулювання підприємницької діяльності : Монографія / П. А. Лайко – К. : – 2007. – 252 с.
99. Лалаєва Вікторія Михайлівна. Податкові регулятори екологічної безпеки пепехідної економіки України : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» / Вікторія Михайлівна Лалаєва. – Х., 2002. – 20 с.
100. Лащак Віктор Васильович. Посилення регулюючої і стимулюючої функції механізму прямого оподаткування суб’єктів ринкової економіки : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.04.01 «Фінанси, грошовий обіг і кредит» / Віктор Васильович Лащак. – Львів, 2006. – 20с.
101. Лащак В. В. Стимулювальна роль прямих податків
/ В. В. Лащак // Фінанси України. – 2005 р. – №2. – с. 85–91.
102. Ли Ч. Ф. Финансы корпораций: теория, методы и практи¬ка / Ч. Ф. Ли, Дж.И. Финнерти – М. : Инфра, 2000. – 686 с.
103. Липсиц И.В. Инвестиционный проект: методы подго¬товки и анализа. Учеб.-справ. пособие. / И. В. Липсиц, В. В. Коссов – М. : Изд. БЕК, 1996. – 304 с.
104. Литвиненко Я. Податкові пільги: їх вплив, значення і зарубіжний досвід застосування / Я. Литвиненко // Економіка, фінанси, право. – 2002. – № 6. – С. 21–25.
105. Лобунець Т. В. Податкові пільги як важіль стимулювання інвестиційного процесу / Т. В. Лобунець // Фінансові ринки та інститути : тези доповідей міжнар. наук.-практ. конф., 7–8 груд. 2007 р.У 2–х т. – Х. : ВД „ІНЖЕК”, 2007. – С. 72–74.

Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50
Скачать бесплатно 20633.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.