У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Количество страниц 240
ВУЗ СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20653.doc 
Содержание ЗМІСТ
ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ………………………………………..
ВСТУП...……………………………………………………………………….

РОЗДІЛ 1. МАТЕРІАЛЬНІ ПОТОКИ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ОБ’ЄКТ УПРАВЛІННЯ
1.1. Матеріальні потоки металургійного підприємства …………………..
1.2. Логістичний підхід до управління матеріальними потоками
підприємства……...………………………………………………………
1.3. Логістичні системи: поняття й принципи побудови …………………
Висновки до розділу 1...………………………………………...……………..

РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ ПЕРЕДУМОВ ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
2.1. Аналіз сучасних моделей логістичних систем ………………………..
2.2. Логістичні витрати: поняття та структура ……………………………...
2.3. Фактори, що визначають величину логістичних витрат ……………..
Висновки до розділу 2...……………………………………………………...

РОЗДІЛ 3. ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МОДЕЛЮВАННЯ РУХУ МАТЕРІАЛЬНИХ ПОТОКІВ
3.1 Розробка моделі логістичної системи металургійного підприємства на основі положень теорії відновлення
3.2 Формування інформаційного забезпечення моделі логістичної
системи підприємства ……………………………………………………
3.3 Апробація моделі логістичної системи на металургійних
підприємствах …………………………………………………………….
Висновки до розділу 3...……………………………………………………….

ВИСНОВКИ...…………………………………………………………………
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ...…………………………………...
ДОДАТКИ


ВСТУП

Актуальність теми. Процес проведення економічних реформ в Україні, зумовлений переходом на ринкові умови господарювання, потребує викорис-тання світового досвіду щодо організації й управління підприємствами. Особ-ливо це стосується підприємств тих галузей економіки, що є базовими для створення бюджету країни, зокрема металургійних підприємств. Великий об-сяг виробництва на підприємствах металургійної галузі України та вихід на світовий ринок роблять актуальним упровадження у виробничий процес уні-фікованих організаційно-управлінських систем, які надійно й ефективно фун-кціонують у розвинених країнах світу. Перш за все до таких систем треба від-нести логістичні системи, метою формування яких є інтегроване управління матеріальними та супутніми потоками, оперативний облік і аналіз витрат на їх обслуговування.
Одним з найважливіших напрямів організації діяльності металургійного підприємства є планування витрат на створення матеріальних запасів. Вдоско-налення планування таких витрат через реорганізацію системи управління ма-теріальними потоками дозволяє оптимізувати структуру та величину витрат, а також збільшити ефективність використання основних засобів, грошових і ма-теріальних ресурсів підприємства. Економічна ситуація в Україні характеризу-ється значними коливаннями впливу факторів, що визначають величину ви-трат підприємства й практично не підлягають довгостроковому прогнозуван-ню. Але досвід розвинених країн свідчить про те, що одним з основних ін-струментів зміцнення позицій на ринку є використання концепції логістики в організації економічної діяльності підприємства. Отже, формування логістич-ної системи, що охоплює підприємства металургії, транспорту, постачальни-ків, споживачів тощо, зумовлено відомими конкурентними перевагами, які дозволяють підприємству знизити ризики діяльності при здійсненні зовніш-ньоекономічних постачань, зменшити витрати на зберігання та транспорту-вання запасів, поліпшити якість і своєчасність обслуговування споживачів та в цілому знизити собівартість готової продукції.
У світовій теорії та практиці проблемам управління матеріальними по-токами із застосуванням концептуального підходу та методів логістики приді-ляється достатньо уваги. Результати досліджень провідних вітчизняних та за-рубіжних учених послужили науковою базою для формування логістичної си-стеми. Але зміна умов господарювання, галузева специфіка металургійних пі-дприємств потребують проведення подальших досліджень щодо розробки більш удосконаленої теоретичної та методичної бази управління матеріальни-ми потоками.
Необхідність удосконалення теоретичних і методичних положень щодо формування логістичної системи та планування логістичних витрат металур-гійного підприємства на основі моделювання руху матеріальних потоків зумо-вили вибір теми дослідження, її актуальність і практичну значущість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри обліку й аналізу господарської діяльності Східноукраїнського національного універ-ситету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України. За темою ДН-32-06 «Формування механізму корпоративного управління фінансовим та промисловим капіталом регіону» (номер державної реєстрації 0106U000292, 2005-2007 рр.) здобувачем сформульовано концептуальні положення щодо створення моделі логістичної системи металургійного підприємства та розроб-лено методичні підходи щодо формування його логістичних витрат.
Мета й завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка теоретичних, методичних і практичних положень щодо формування логістич-ної системи металургійного підприємства.
Відповідно до мети в дисертації були поставлені й вирішені такі завдан-ня:
обґрунтовано необхідність застосування логістичного підходу до управ-ління матеріальними потоками металургійного підприємства;
розглянуто поняття й принципи побудови логістичних систем;
досліджено та проаналізовано сучасні моделі логістичних систем;
розглянуто поняття та склад логістичних витрат підприємства;
досліджено й узагальнено фактори, що впливають на величину логістич-них витрат;
розроблено принципову економіко-математичну модель логістичної сис-теми металургійного підприємства;
представлено логістичну концепцію управління матеріальними потока-ми;
представлено порядок інформаційного забезпечення моделі логістичної системи підприємства;
використано в діяльності металургійних підприємств розроблені реко-мендації щодо формування логістичної системи.
Об'єктом дослідження є матеріальні потоки металургійного підприємс-тва.
Предметом дослідження є теоретичні питання, принципи, логіка, мето-ди та практичні аспекти управління матеріальними потоками металургійного підприємства з використанням логістичного підходу.
Методи дослідження. Методологічною основою дослідження є сукуп-ність способів наукового пізнання та загальнонаукових принципів проведення досліджень. Теоретичною основою роботи стали наукові праці та методичні розробки вітчизняних і зарубіжних учених у галузі логістики, менеджменту, управління витратами, діяльності металургійних підприємств, теорія віднов-лення Р. Беллмана. Правову основу дисертації склали чинні законодавчі та но-рмативні документи, що регулюють діяльність металургійних підприємств в Україні. Інформаційною базою дослідження є офіційні статистичні матеріали, періодичні наукові видання, звітні дані про діяльність українських металургій-них підприємств, ресурси та видання мережі Internet.
При виконанні досліджень використано конкретно-пошукові методи та методи логічного аналізу (при відборі, теоретичному аналізі й узагальненні лі-тературних джерел, що присвячені питанням логістичного підходу до управ-ління матеріальними потоками); методи спостереження й узагальнення (при дослідженні передумов формування логістичної системи); функціональний пі-дхід (при розгляді металургійного підприємства як цілісного комплексу взає-мопов’язаних, об’єднаних спільною стратегічною метою елементів; уточненні поняття логістичної системи металургійного підприємства; виявленні внутрі-шніх і зовнішніх зв’язків логістичної системи, дослідженні стану її організа-ції); методи системного та структурного аналізу (при дослідженні сучасних моделей логістичних систем та організаційного механізму планування логіс-тичних витрат); методи аналізу та синтезу (при формуванні інформаційного забезпечення управління логістичною системою); методи математичної стати-стики, економіко-математичний аналіз (при побудові моделі логістичної сис-теми; розробці системи показників і параметрів, що характеризують функціо-нування та стан логістичної системи); метод програмування Delphi 6.0 (при побудові комп’ютерної програми для розрахунку обсягу та термінів постачан-ня).
Наукова новизна отриманих результатів. Основний науковий результат дисертаційної роботи полягає у формуванні теоретичних і методичних поло-жень щодо створення логістичної системи металургійного підприємства на ос-нові розроблених моделі логістичної системи та логістичної концепції управ-ління матеріальними потоками.
Наукова новизна результатів дослідження полягає в такому:
уперше:
представлено логістичну концепцію управління матеріальними потока-ми, у якій, на відміну від існуючих концепцій, логістична система металургій-ного підприємства розглядається як ланка глобального ланцюга фінансово-виробничих відносин, за результатами аналізу елементів якого, їх співвідно-шень, взаємозв’язків і можливих змін створюються умови для розвитку під-приємства;
розроблено модель логістичної системи металургійного підприємства, критерієм побудови якої є рівень логістичних витрат і яка відображає сукуп-ність взаємозалежних можливостей технічних і матеріальних ресурсів підпри-ємства, процесів їх використання й організаційної структури логістичного ла-нцюга в системі управління підприємством;
розроблено аналітичну систему супроводу процесу управління логістич-ною системою підприємства, яка включає показники, параметри функціону-вання логістичної системи, порядок їх розрахунку, послідовність формування інформації про логістичні витрати;
удосконалено:
сукупність принципів організації логістичної системи шляхом додання до загальних принципів функціонування системи принципу рефлексивності, який забезпечує її відповідність локальним і глобальним законам рівноваги в економіці, робить визначеним і передбачуваним функціонування логістичної системи;
класифікацію логістичних витрат за функціями логістичної системи шляхом розмежування витрат за функціями й об’єктами управління, що до-зволяє визначити розмір прибутку (збитку), одержуваного при виконанні за-мовлення, шляхи скорочення витрат, виявити сховані логістичні витрати, по-казати формування витрат, які пов'язані з обслуговуванням клієнта, та частку у витратах кожного підрозділу підприємства;
класифікацію факторів, що впливають на величину логістичних витрат підприємства, шляхом уведення таких факторів, як «інтеграція зв’язків у лан-цюзі», «структура і функціональність витрат», «якість виконання логістичних операцій», які поодинці або разом істотно впливають на величину логістичних витрат.
Практичне значення отриманих результатів. Розроблені в дисертації під-ходи, рекомендації й отримані результати являють собою методичну базу фо-рмування логістичної системи металургійного підприємства.
До результатів, що мають найбільше практичне значення, належать про-позиції щодо:
планування руху матеріальних потоків на основі створеної комп’ютерної програми «БСК-1», вихідним продуктом якої є проста карта постачань;
показників, за якими аналізуються витрати логістичної системи.
Результати дисертаційної роботи використано в практичній діяльності промислових підприємств, що підтверджено відповідними документами, які подані в додатках до дисертації: ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» (довідка № 07/3-560 від 19.12.2005), Лутугинський державний науково-виробничий валковий комбінат (довідка № 04/112-010 від 27.12.2005); ВАТ «Холдингова компанія «Луганськтепловоз» (довідка № 019/129 від 21.12. 2005).
Особистий внесок здобувача. Наукові положення, розробки, висновки та рекомендації є результатом самостійно проведеного дослідження автора щодо формування логістичної системи металургійного підприємства. Внесок автора в колективно опубліковані праці конкретизований у списку публікацій.
Апробація результатів дисертації. Основні результати роботи, висновки та пропозиції доповідалися, обговорювалися та схвалені на I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Облік і контроль в управлінні підприємни-цькою діяльністю» (м. Кіровоград, 2003 р.), V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Комп'ютерне моделювання та інформаційні техноло-гії в науці, економіці та освіті» (м. Черкаси, 2003 р.), VII Міжнародній конфе-ренції «Контроль і управління в складних системах (КУСС-2003)» (м. Вінниця, 2003 р.), II Всеукраїнських науково-практичних конференціях «Україна у сві-товій економічній спільноті», «Економіка підприємства: проблеми теорії та практики» (м. Дніпропетровськ, 2004 р.)
Публікації. За результатами проведеного дослідження опубліковано 15 наукових праць, у тому числі 6 статей – у наукових журналах, 4 статті – у збі-рниках наукових праць, 5 публікацій – у матеріалах наукових конференцій. За-гальний обсяг публікацій – 4,5 д.а, з яких автору належить 3,9 д.а. Зареєстро-вано одне авторське свідоцтво № 7725 у Державному департаменті інтелектуа-льної власності України.
Структура й обсяг роботи. Дисертаційна робота складається зі вступу, трьох розділів і висновків, що викладені на 209 сторінках машинописного тек-сту. Матеріали дисертації містять 25 таблиць та 30 рисунків, які подано на 29 сторінках. Список використаних джерел із 198 найменувань уміщено на 16 сторінках, 6 додатків − на 86 сторінках.

Список литературы ВИСНОВКИ

У дисертаційній роботі здійснено теоретичне обґрунтування й вирішен-ня актуального науково-практичного завдання щодо формування логістичної системи металургійного підприємства на основі розроблених концептуальної моделі логістичної системи та логістичної концепції управління матеріальни-ми потоками. Основні висновки та результати, які здобуто в ході проведених досліджень, зводяться до наступного.
1. Матеріальні потоки підприємства є важливим об’єктом управління, який вимагає постійної уваги керівництва. Виходячи з того, що на металур-гійних підприємствах стратегічно важливі для виробництва запаси та облад-нання постачаються з-за кордону і більша частина готової продукції експор-тується, виникають серйозні перешкоди в управлінні постачанням і збутом, такі як особливості ринків і конкуренція, митні й фінансові бар'єри, контроль витрат, пов'язаних з рухом матеріального потоку. У зв'язку із цим, розглянуто ряд загальних аспектів, з якими зіштовхуються металургійні підприємства при здійсненні зовнішньоекономічних операцій, та виділені фактори, що впли-вають на швидкість та вартість матеріальних потоків металургійних підпри-ємств: засоби державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, ор-ганізація умов здійснення ЗЕД, організація управління матеріальними потока-ми на підприємстві. Дія цих факторів впливає на вартість потоку, терміни по-стачань та потребує особливої організації управління.
2. У межах дослідження особливостей матеріальних потоків металур-гійних підприємств та існуючої системи управління ними обґрунтовано доці-льність впровадження концепції логістики в управлінні матеріальними пото-ками та створення логістичної системи. Розглянуто сутність та особливості ло-гістичного підходу до управління матеріальними потоками, який укладається в єдиній функції управління колись розрізненими матеріальними потоками, ін-теграції окремих ланок матеріалопровідного ланцюга в єдину систему, що за-безпечує ефективне управління наскрізними матеріальними потоками. Дове-дено, що вирішальну роль в створенні та розміщенні логістичних систем, ін-теграції виробничо-логістичних ланцюжків відіграє правило «семи факторів»: економічний ріст, логістичний ланцюжок, регіоналізація ринку, інформаційно-технологічний прогрес, дерегулювання економіки, екологія й сировинні ресур-си. Дія цих факторів, як окремо, так й у сукупності, неоднозначна в діяльнос-ті металургійних підприємств: вона тим ефективніше, чим вище рівень техно-логічного укладу національної економіки. Також, ряд чинників мають негати-вний вплив при формуванні інтегрованої логістичної системи: національні ри-нки, конкуренція, фінансові бар’єри.
3. Серед загальних принципів організації й функціонування логістичних систем, таких як принцип ієрархічної систематизації, принцип мінімальності сукупних витрат, принцип TQM, основним і регулюючим принципом є прин-цип рефлексивності − принцип відповідності локальним і глобальним законам рівноваги в економіці, що робить певним і передбачуваним функціонування мікрологістичних систем, забезпечує можливість моделювання логістичних операцій й їхнього обслуговування за допомогою комп'ютерних технологій.
4. На підприємствах металургійної галузі, що утворюють складні логіс-тичні ланцюги, використання проаналізованих моделей логістичних систем “тягнучого” й “штовхального” типів викликає певні складності. Ці моделі майже не здатні синхронізувати наскрізні матеріальні потоки в логістичному ланцюзі при заданих параметрах матеріального потоку, найважливішим з яких є рівень логістичних витрат. Відома модель оптимального розміру замовлення (EOQ) має суворі математичні обмеження, що робить її швидше ілюстратив-ним, ніж робочим апаратом управління, а система JIT взагалі не має чіткої економіко-математичної моделі. Тому виникає необхідність створення гнучкої моделі логістичної системи, адаптованої до невизначеного зовнішнього сере-довища, критерієм побудови якої є рівень логістичних витрат.
5. Наскрізний матеріальний потік, проходячи через безліч різних під-розділів, якісно й кількісно видозмінюється. Традиційні методи обліку, що здійснюють калькуляцію витрат з окремих функціональних областей (транс-портно-заготівельні витрати, виробництво, збут, адміністративні витрати) не дозволяють виділяти витрати з окремих логістичних процесів, формувати ін-формацію про найбільш значимі витрати й про характер їхньої взаємодії один з одним. Модель логістичної системи повинна характеризуватися параметром оптимального обсягу запасів, що врівноважує попит та пропозицію. Очевидно, що величина цього параметра повинна визначатися законом продажів. Мінімі-зація витрат на збереження запасів є вторинним завданням, що не впливає на розмір оптимального обсягу запасів. При такій організації створення логісти-чної системи вирішується проблема виміру логістичних витрат і віддачі від капіталу, вкладеного в логістику.
6. Визнання ролі логістичних витрат у функціонуванні логістичної сис-теми що такі витрати повинні піддаватися виміру. Для того, щоб систематизу-вати інформацію про логістичні витрати, розглянута їх класифікація за загаль-ноприйнятими ознаками, та запропоновано додати ознаку класифікації витрат з точки зору прийняття управлінських рішень. Облік за цьому напрямку до-зволяє виявити та запобігти зайвим та надмірним витратам, які виникають при виконанні логістичних операцій. Запропоновано структурна класифікація логі-стичних витрат за основними логістичними функціями та підхід до формуван-ня інформації про витрати, що дозволяє визначити розмір прибутку (збитку), одержуваного при виконанні замовлення, шляхи скорочення витрат, виявити сховані логістичні витрати, показати як формуються витрати, пов'язані з об-слуговуванням даного клієнта, яка частка в них кожного з підрозділів.
7. На логістичні витрати впливає безліч різних чинників. Визначено й досліджено фактори, що впливають на величину логістичних витрат підприєм-ства: інтеграція зв’язків у ланцюзі, структура та функціональність витрат, якість виконання логістичних операцій. Приведення в дію кожного із зазначе-них факторів або їхніх груп здатне зробити самий істотний вплив на величину витрат.
8. Представлено логістичну ERC-концепцію, що визначає основним об’єктом управління глобальний ланцюг фінансово-виробничих відносин. Сутність концепції ERC полягає в тому, що всі виробничі підрозділи підпри-ємства, забезпечуються ресурсами в кількості й у строки, які необхідні для ви-конання замовлення, заданого підрозділом-споживачем. Особливістю ERC – концепції, що відрізняє її від інших логістичних концепцій, є її інтегральний характер, що дозволяє адаптуватися до ринкового попиту та пропозиції. Осно-вною ідеєю створення ERC – концепції було положення про те, що будь-яка продукція виробляється у відповідному глобальному ланцюзі, який складаєть-ся з підприємств, що реалізують певний етап технологічного перетворення ви-хідної сировини. Таким чином, собівартість основної продукції формується з урахуванням діяльності всіх підприємств у глобальному ланцюзі фінансово-виробничих відносин. У зв'язку із цим виникає необхідність інтегрування цих підприємств у систему, що здійснює діяльність із мінімальними витратами при високій якості обслуговування споживчого попиту. Це досягається за допомо-гою використання TVS-правил, діаграмної техніки, введенню визначення «ва-ртість рівайвингу», законам відновлення, розрахованих на основі рівнянь Бел-лмана.
9. Розроблена економіко-математична модель логістичної системи мета-лургійного підприємства зі складним багатостадійним виробничим процесом на основі інтегральних рівнянь беллмановського типу, дозволяє контролювати рівень запасів у будь-який момент часу, оцінити витрати підприємства при ро-зміщенні та функціонуванні логістичної системи. Запропонована модель ло-гістичної системи розглядається як ефективний мотивований підхід до управління матеріальним потоком з метою зниження витрат виробницт-ва. Змістова практична частина підсумкової інформації міститься у економі-чному реєстраційному сертифікаті (ERC), який має п’ять обліково-аналітичних форм.
10. Розроблений методичний підхід до формування логістичної системи дозволяє зменшити величину витрат виробництва за рахунок реорганізації си-стеми управління матеріальними потоками, економії запасів, виявленню «схо-ваних» витрат, підвищенню ритмічності виробництва, зниженню витрат на об-слуговування матеріалопотоку. Використання ТVS-правил дає можливість більш точніше планувати вагомі фінансово-економічні показники, зокрема со-бівартість продукції. Уведені поняття TVS-зв'язків та правила розміщення зв'я-зків у діаграмах простих і розгалужених глобальних ланцюгах фінансово-виробничих відносин разом з рівайвінгом утворюють аналітичну основу су-проводу процесу управління логістичними витратами.
11. Формування інформаційного забезпечення моделі логістичної систе-ми включає визначення основних етапів створення нової системи управління; характеристику інформації про учасників логістичного ланцюга, що викорис-тається при формуванні ЛС; види та джерела інформації, що повинна знахо-диться в базах даних ЛС металургійного підприємства; створену комп'ютерну програму «БСК-1», вихідним продуктом якої є проста карта постачань (ПКП).
12. Упровадження в практику розроблених у дисертації положень допо-могло створити комплексний підхід до формування логістичної системи мета-лургійного підприємства, що сприяло підвищенню виробничо-економічних показників.


СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Абдулагамадов Н., Губанов С. Глобализация: трактовка и действитель-ность // Экономист. – 2001. − № 9. − С. 25-42.
2. Аксененко А.Ф., Бобиженов М.С., Пиримбаев Ж.Ж. Управленческий учет на промышленных предприятиях в условиях формирования рыночных от-ношений. – М.: Финансы и статистика, 1994. – 247 с.
3. Алесинская Т.В. Основы логистики. Общие вопросы логистического управления. – Таганрог: ТРТУ, 2005. – 121 с.
4. Ангелин Д. Логика логистики: [Логистика в Украине и в Европе] // Бизнес. – 2005. − № 43. – С. 66-70.
5. Аникин В.А. Логистика: Учебник. – М.: ИНФРА – М, 2001. − 352 с.
6. Бажин И.И. Логистика. – Харьков: Консум, 2004. – 240 с.
7. Бакаєв О.О., Кутах О.П., Пономаренко Л.А. Теоретичні засади логістики: Підручник. У 2 т. − К.: КУЕТТ, 2003. − Т.1. − 429 с.
8. Бауэрсокс Д.Дж., Клосс Д.Дж. Логистика: интегрированная цепь поста-вок: Пер. с англ. – М: ЗАО «Олимп Бизнес», 2001. – 640 с.
9. Бегле К., Клуглов С. Проблемы современной логистики: взгляд специали-стов // Логистика сегодня: [Электрон. журн.]. – 2005. − № 2 // http://www.google.com.ua
10. Безруких П.С., Кашаев А.Н., Комисарова И.П. Учет затрат и калькулиро-вание в промышленности (Вопросы теории, методологии и организации). – М.: Финансы и статистика, 1989. – 223 с.
11. Беллман Р., Кук К.Л. Дифференциально-разностные уравнения: Пер. с англ. / Под ред. Л.Э. Эльсгольца. – М.: Издательство «Мир», 1967. – 548 с.
12. Белоусова И.А., Чумаченко Н.Г. Управление себестоимостью продукции в промышленности (управленческий учет). – Донецк: ИЭП НАН Украины, 2000. – 72 с.
13. Бирман Г., Шмидт С. Экономический анализ инвестиционных проектов: Пер. с англ. / Под ред. Л.П. Белых. – М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 1997. – 631 с.
14. Блауг М. Экономическая мысль в ретроспективе. − М.: Дело ЛТД, 1994. – 533 с.
15. Бобина М. Стратегические альянсы в глобальной экономике // Мировая экономика и международные отношения. – 2001. – № 11. – С. 106-109.
16. Бодо Ж. Глобальный капитализм: необходимость в обновлении универса-листской модели // Мировая экономика и международные отношения. – 1998. – № 12. – С. 94-100.
17. Бодриков М. Экономический механизм логистических решений // Логи-стика сегодня: [Элетрон. журн.]. – 2005. – № 1. // http://www.google.com.ua.
18. Бородкин А.С. Внутрихозяйственный (управленческий) учет: концепция и организация // Бухгалтерский учет и аудит. – 2001. – № 2. – С. 45-53.
19. Бородкин А.С. Учет производственных затрат в промышленности. – М.: Финансы, 1973. – 112 с.
20. Бортова М.П. Современные проблемы транснационализации производства и капитала // Менеджмент в России и за рубежом. – 2000. – № 3. – С. 118-128.
21. Бузько И.Р., Вартанова Е.В., Голубенко А.А. Стратегическое управление инвестициями и инновационная деятельность предприятия: Монография. – Луганск: ВНУ им. В. Даля, 2002. – 176 с.
22. Бутинець Ф.Ф. Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності. – Жито-мир: Рута, 2001. – 544 с.
23. Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – Житомир: ЖИТІ, 2000. – 640 с.
24. Бутинець Ф.Ф., Горецька Л.Л. Бухгалтерський облік у зарубіжних країнах. – Житомир: ПП «Рута», 2002. – 544 с.
25. Бахрушина М.А. Бухгалтерский управленческий учет: Учебник для вузов. 2-е изд., доп. и пер. – М: ИКФ Омега – Л; Высш. шк., 2002. – 528 с.
26. Вебер Ю., Блум Х. Логистический контроллинг: концепция и эмпирическое исследование // Логистика сегодня: [Электрон. журн.]. – 2004. – № 2. // http://www.google.com.ua.
27. Веснин В.Р. Основы менеджмента. – М.: Триада ЛТД, 1997. – 348 с.
28. Виханский О.С. Стратегическое управление. – М.: Гардарини, 1999. –
296 с.
29. Волкова О.И., Девяткина О.В. Экономика предприятия (фирмы). – М.: ИНФРА – М, 2002. – 601 с.
30. Воронкова А.Э. Управление материальными потоками на промышленных предприятиях на основе принципов производственного менеджмента и ло-гистики // Маркетинг: теория и практика. Зб. наук. праць Східноукраїнсь-кого національного університету імені Володимира Даля. Вип. 8. – Лу-ганськ: СНУ ім. В. Даля. – 2002. – С. 34-37.
31. Ворст Й., Ревентлоу П. Экономика фирмы: Пер. с датск. – М.: Высшая школа, 1994. – 398 с.
32. Гаврилишин Б. Глобалізація та її наслідки для України // Банківський ауди-тор. – 2001. – № 7-8. – С. 6-7.
33. Гаврилюк О.В. Міжнародні злиття і поглинання як атрибут глобальної ко-рпоративізації розвитку // Проблемы развития внешнеэкономических свя-зей и привлечения иностранных инвестиций: региональный аспект. Сб. науч. тр. – Донецк: Дон НУ, 2002. – С. 99-102.
34. Гаджинский А.М. Логистика. – М.: Маркетинг, 1999. – 228 с.
35. Газин Г. Феномен новой экономики // ЛогИнфо: [Электрон. журн.]. – 2001. – № 1 // http://www.loginfo.ru.
36. Гелбрейт Дж. Кризис глобализации [мировая экономика] // Проблемы теории и практики управления. – 1999. – № 6. – С. 32-37.
37. Герасимчук В.Г. Стратегічне управління підприємством. Графічне моде-лювання. – К.: КНЕУ, 2000. – 360 с.
38. Геттинг Б. Международная производственная кооперация в промышлен-ности. Роль логистики в усилении конкурентоспособности хозяйственных структур. М.: Дело, 2000. – 216 с.
39. Голов С.Ф., Костюченко В.М. Бухгалтерський облік за міжнародними ста-ндартами. – К.: Екаунтінг, 2000. – 384 с.
40. Гончаров В.Н., Чиж В.И. Влияние организации производства на выбор конкурентной стратегии предприятия // Организатор производства. – 2002. – № 1. – С. 54-55.
41. Григорак М.Ю. От теории к практике // Прикладная логистика, № 1. – М.: Панорама, 2006. – С. 52-55.
42. Григорак М.Ю. Стратегічні новації на ринку логістичних послуг в Україні // Економіка, підприємництво та менеджмент. – Зб. наук. праць Націона-льного авіаційного університету. Вип. 9. – К.: НАУ, 2007. –
С. 85-93.
43. Гурч Л. Современное состояние логистики в Украине и кадровые пробле-мы // Персонал. – 2003. − № 4-5. – С. 94-100.
44. Дафт Р.Л. Менеджмент. – СПб: Питер, 2001. – 832 с.
45. Дем’яненко С.І. Менеджмент виробничих витрат у сільському господарст-ві. – К.: КНЕУ, 1998. – 264 с.
46. Джокер Д. Продажи и управление продажами. – М.: ЮНИТИ, 2002. –
622 с.
47. Джонсон Дж.С., Вуд Д.Ф., Вардлоу Д.Л. Современная логистика: Пер. с англ. – М.: Вильямс, 2002. – 624 с.
48. Добровский А. Согласование бухгалтерского и налогового учета, затрат на импортное сырье и материалы // Бухгалтерский учет и аудит. – 2002. – № 2. – С. 14-18.
49. Долгов А., Козлов В., Уваров С. О свойствах и классификации логистиче-ских систем // Логистика сегодня: [Электрон. журн.]. – 2005. – № 3. // http://www.google.com.ua.
50. Думикян В.М. Внешнеэкономическая деятельность в Украине. (Пособие предпринимателю). – Луганск: Книжковий світ, 2002. – 104 с.
51. Друри К. Управленческий и производственный учет: Пер. с англ. – М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2002. – 1071 с.
52. Дыбская В.В. Логистика для практиков. Эффективные решения в склади-ровании и грузопереработке. – М.: ВИНИТИ РАН, 2002. – 264 с.
53. Евстегнеева Л.П., Евстегнеев Р.Н. Экономическая глобализация и по-стмодерн // Общественные науки и современность. – 2000. – №1. – С. 5- 15.
54. Житна І.П., Щолокова Т.В. Аналітичні моделі Беллмана в економіці // Те-зи доповідей VII міжнародної науково-технічної конференції. «Контроль і управління в складних системах». – Вінниця: УНІВЕРСУМ – Вінниця, 2003. – С. 187.
55. Житная И.П., Щолокова Т.В. Внешнеэкономическая деятельность пред-приятий Украины и проблема сокращения непроизводственных расходов в экспортно-импортных операциях // Вісник Східноукраїнського національ-ного університету імені Володимира Даля. – 2002. – № 12 (58). Ч.2. – С. 136-140.
56. Житная И.П., Щолокова Т.В. Модификация внешнеэкономических связей Украины в условиях глобализации мировой экономики // Вісник Східно-українського національного університету імені Володимира Даля. – 2002. – № 5 (51). – С. 80-87.
57. Житная И.П., Щолокова Т.В. Некоторые аспекты моделирования в эконо-мике (строгие результаты) // Наукові праці Кіровоградського державного технічного університету: Економічні науки. Бухгалтерський облік, аналіз і аудит. Вип. 4. Ч. 1. – Кіровоград: КДТУ, 2003. – С. 43-50.
58. Завгородний В.П. Бухгалтерский учет, контроль и аудит в системе управ-ления предприятием. – К.: ВАКЛЕР, 1997. – 976 с.
59. Іваницька Л.Л. Теоретична концепція логістичної системи // Вісник міжна-родних відносин. – 2002. – № 21-24. – С. 115-120.
60. Иванов Н. Глобализация и проблемы оптимальной стратегии развития // Мировая экономика и международные отношения. – 2000. – №3. – С.
12-19.
61. Ивашкевич В.Б. Использование данных учета издержек для обоснования заказов и цен // Бухгалтерский учет. – 1992. – № 2. – С. 9-12.
62. Ивашкевич В.Б. Организация управленческого учета по центрам ответст-венности и местам формирования затрат // Бухгалтерский учет. – 2000. – № 5. – С. 56-59.
63. Ивашкевич В.Б. Управленческий учет в информационной системе пред-приятия // Бухгалтерский учет. – 2000. – № 7. – С. 99 -102.
64. Интегрированная логистика накопительно-распределительных комплексов (склады, транспортные узлы, терминалы): Учебник для транспортных ву-зов/ Под ред. Л.Б. Миротина. М.: Экзамен, 2003. – 448 с.
65. Кальченко А.Г. Логістика: Підручник. – К.: КНЕУ, 2004. – 284 с.
66. Кальченко А.Г., Кривещенко В.В. Логістика. Навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2006. – 467 с.
67. Каменкова М., Шматолюк А. Комплексный подход к совершенствованию логистических процессов // Логистика сегодня: [Электр. журн.]. – 2005. – № 4. // http://www.google.com.ua.
68. Карданская Н.Л. Основы принятия управленческих решений. – М.: Рус-ская деловая литература, 1998. – 288 с.
69. Карминский С. Планирование производственно-логистической цепочки [Оперативное планирование] // Логистика сегодня: [Электр. журн.]. – 2005. – № 6. // http://www.google.com.ua.
70. Карминский С. Планирование производственно-логистической цепочки [Планирование спроса] // Логистика сегодня: [Электр. журн.]. – 2005. – № 4. // http://www.google.com.ua.
71. Карнаухов С.Б. Логистические системы в экономике России. – Москва: Благовест, 2002. – 216 с.
72. Карп У.М. Роль інтегрованої логістики в управлінні підприємством // Ак-туальні проблеми економіки. – 2004. – № 2. – С. 166-171.
73. Карпова Т.П. Управленческий учет: Учебник для вузов. – М.: Аудит, ЮНИТИ, 1998. – 350 с.
74. Клочко В. Глобализация и ее влияние на страны с переходной экономикой // Економіка України. – 2001. – № 10. – С. 51-58.
75. Кнорринг В.И. Теория, практика и искусство управления: Учебник. – М.: Норма – Инфра, 1999. – 528 с.
76. Козаченко А.В., Ляшенко А.Н., Ладыко Ю.И. и др. Управление крупным предприятием: Монография. – К.: Либра, 2006. – 384 с.
77. Козаченко Г.В., Погорєлов Ю.С., Хлапьонов Л.Ю., Макухін Г.А. Управлін-ня затратами підприємства: Монографія. – К.: Лібра, 2007. – 320 с.
78. Козаченко А.В., Пономарев В.П., Ляшенко А.Н. Экономическая безопас-ность предприятия: сущность и механизм обеспечения: Монография. – К.: Либра, 2003. – 279 с.
79. Козин В.В., Панкова Л.А., Даниленко Н.Б. Международные экономические отношения. – К.: Знання - Прес, 2001. – 277 с.
80. Козловский В.А., Козловская Э.А., Савруков Н.Т. Логистический менедж-мент. – СПб.: Политехника, 1999. – 275 с.
81. Коллонтай В. Эволюция западных концепций глобализации // Мировая экономика и международные отношения. – 2002. – № 2. – С. 32-39.
82. Колобов А.А., Омельченко И.Н. Основы промышленной логистики. – Мо-сква: МГТУ им. Н.Э. Баумана, 1998. – 116 с.
83. Комп’ютерна програма «БСК-1». Авторське свідоцтво № 7725. Щолокова Т.В., Хмеловський Т.Г. (Україна). // Бюлетень Державного департаменту інтелектуальної власності. – 2003. – № 3. – С. 390.
84. Кормнов Ю. Внешнеэкономические связи России в условиях глобализации мировой экономики // Экономист. – 2002. − № 9. – С. 31-36.
85. Корпоративная логистика. 300 ответов на вопросы профессионалов /Под ред. В.И. Сергеева. – М.: Инфра-М., 2004. – 976 с.
86. Котляров С.А. Управление затратами. – СПб.: Питер, 2001. – 160 с.
87. Крикавський Є. Логістика. Для економістів: Підручник. – Львів: Львівська політехніка, 2004. – 448 с.
88. Кристофер М. Логистика и управление цепочками поставок. Как сокра-тить затраты и улучшить обслуживание потребителей. – СПб.: Питер, 2004. – 316 с.
89. Курс переходной экономики: Учебник для вузов. / Под ред. Л.И. Абалки-на. – М.: ЗАО «Финстатинформ», 1997. – 640 с.
90. Лаврентьев М.А., Шабат Б.В. Методы теории функций комплексного пе-ременного. – М.: Наука, 1973. – 736 с.
91. Ларіна Р.Р. Регіональні логістичні системи (формування, управління та стратегія розвитку): Монографія. – Донецьк: ВНК, 2004. – 372 с.
92. Ларина Р.Р. Роль логистики в обеспечении транспортных связей региона // Менеджер. – 2001. − № 4. – С. 35-38.
93. Лебедев Ю.Г. Логістика. Теория гармонизованных целей поставок. – Мо-сква: МГТУ им. Н.Э. Баумана, 2005. – 448 с.
94. Линдерс М.Р., Фирон Г.Е. Управление снабжением и запасами. Логистика: Пер. с англ. – СПб.: ООО «Виктория плюс», 2002. – 768 с.
95. Лисицин Е. Глобалізація: об’єктивні корні, ґенеза та наслідки для України // Економічний часопис. – 2001. − № 10. – С. 9-12.
96. Литвин Д.Б., Тамбовцев С.Н., Шумейко Н.В. Логистические издержки. – Ростов-на-Дону: РГСУ, 2000. – 162 с.
97. Лукашева И.А. Совершенствование учета операций по экспортно-импортным поставкам товаров: Дисс… канд. эконом. наук. Донецк, 2002. – 224 с.
98. Макаров В., Пилипчук С. Организационно-техническое проектирование микрологистической системы предприятия // Логистика сегодня: [Электр. журн.]. – 2005. − № 2. // http://www.google.com.ua.
99. Макогон Ю.В., Кравченко В.А. Внешнеэкономическая деятельность: орга-низация, управление, прогнозирование. – Донецк: Донеччина, 1999. – 496 с.
100. Малышев М. Построение логистической системы производственного предприятия // Логистика сегодня: [Электр. журн.]. – 2004. − № 4. // http://www.google.com.ua.
101. Малышев М. Концепция логистики фирмы и ее потенциал // Логистика сегодня: [Электр. журн.]. – 2004. − № 6. // http://www.google.com.ua.
102. Матье Э., Тинсье Д. Логистика: Пер. с франц. / Под ред. Н.В. Куприенко. – М.: Олма-Пресс Инвест, 2003. – 128 с.
103. Менеджмент (современный российский менеджмент) / Под ред. Ф.Н. Ру-синова и М.М. Разу. – М.: ФБК – Пресс, 1998. – 370 с.
104. Мескон М.Х., Альберт М., Хедуори Ф. Основы менеджмента: Пер с англ. – М.: Дело, 1992. – 704 с.
105. Миротин Л.Б. Эффективная логистика. – М.: Экзамен, 2002. – 160 с.
106. Миротин Л.Б., Ташбаев Ы.Э., Касенов А.Г. Логистика: обслуживание по-требителей. М.: ИНФРА – М, 2002. – 190 с.
107. Мишенин А.И. Теория экономически информационных систем. – М.: Эко-номика, 1999. – 251 с.
108. Негода А., Негода Ю. Правила ИНКОТЕРМС: где, когда и зачем // Бух-галтерия. – 2002. − № 43 / 1-2 (510). – С. 149-161.
109. Некрасов А. Е. Концепция расширяющегося взаимодействия // Логистика. – 2003. − № 2. – С. 19.
110. Некрасов А. Г. Феномен снижения затрат на взаимодействие в интегри-рованных логистических цепочках //http://big.spb.ru/publications/ other/logistics/ fenomen_low_zatrat_na_vzaim.shtml
111. Неруш Ю.М. Логистика: Учебник для вузов. − М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2003. – 495 с.
112. Николаева С.А. Особенности учета затрат в условиях рынка: система «ди-рект-костинг». Теория и практика. – М.: Финансы и статистика. – 1993. – 128 с.
113. Николаева С.А. Учетная политика предприятия. – М.: ИНФРА-М, 1995.
114. Николаева С.А. Формирование себестоимости в современных условиях // Бухгалтерский учет. – 1997. − № 11. – С. 60-64.
115. Николайчук В.Е. Логистика: Учебное пособие. – СПб.: Питер, 2001. – 160 с.
116. Новиченко П.П., Попова Т.Д. Учет затрат на улучшение качества продук-ции. – М.: Финансы и статистика, 1986. – 104 с.
117. Новосельский В. Перспектива развития экономики в условиях глобализа-ции и научно-технического прогресса // Экономист. – 2000. − № 10. – С. 3-10.
118. Оголева Л.Н. Реинжиниринг производства: Учебное пособие. – М.: КНОРУС, 2005. – 304 с.
119. Организация логистических систем для перевозок экспортно-импортных грузов /Под ред. А.В. Кириченко. – СПб.: ИПО «Базис», 2001. − 306 с.
120. Плахута А.А., Решетникова И.Л. Управление логистическими процесса-ми на промышленных предприятиях: Монография. – Луганск: ВНУ им. В. Даля, 2003. – 195 с.
121. Плотников В.Н. Эффект логистической интеграции: Монография. – М.: Научная книга, 2002. – 104 с.
122. Полонский В.Г. Корпоративное управление в непроизводственной сфере. – К.: ЦУЛ, 2003. – 460 с.
123. Портнов А. Экономика и организация логистики снабжения на металлур-гических предприятиях: проблемы и решения // http://www.adandzo.com/
124. Пушкар М.С. Контролінг: Монографія. – Тернопіль: Поліграфіст, 1997. – 146 с.
125. Радионов А.Р., Радионов Р.А. Логистика: Нормирование сбытовых запа-сов и оборотных средств предприятия: Учеб. пособ. − М.: Проспект, 2006. − 416 с.
126. Райан Б. Стратегический учет для руководителя: Пер с англ. / Под ред. В.А. Микрюкова. – М.: Аудит, ЮНИТИ, 1998. – 616 с.
127. Резер С.М., Родников А.Н. Логистика. Словарь терминов. − М.: ВИНИТИ РАН, 2007. − 412 с.
128. Рибак С.О. Податкове регулювання ЗЕД України в умовах ринкової тран-сформації: Дис… канд. економіч. наук. – К.: НАН України, Ін-т світ. Еко-номіки і міжнародних відносин, 2000. – 211 с.
129. Румянцева З.П. и др. Общее управление организацией: принципы и про-цессы. – М.: Инфра-М, 1999. – 336 с.
130. Рынок и логистика / Под ред. М.П. Гордона. – М.: Экономика, 1993. – 143 с.
131. Саркисов С.В. Управление логистикой. – М.: ЗАО «Бизнес-школа «Интел-Синтез», 2001. – 416 с.
132. Семененко А.И., Сергеев В.И. Логистика. Основы теории: Учебник для вузов. – СПб.: Союз, 2001. – 544 с.
133. Сергеев В.И. Логистика в бизнесе. – М.: ИНФРА-М, 2001. – 608 с.
134. Сергеев В.И., Эльяшевич П.А. Формирование макрологистических систем. – СПб.: Знание, 1997. – 166 с.
135. Сивохина Н.П., Родионов В.П., Горбунов Н.М. Логистика: Учеб. пособие. – М.: ООО «АСТ», 2000. – 224 с.
136. Сидоров И.И. Логистическая концепция управления предприятием. – СПб.: Знание, 2001. − 364 с.
137. Скоун Т. Управленческий учет / Пер с англ.; под ред. Н.Д. Эриашвили. – М.: Аудит, ЮНИТИ, 1997. – 415 с.
138. Словарь современной экономической теории Макмиллана. – М.: ИНФРА-М, 1997. – 608 с.
139. Смехов А.А. Введение в логистику. – М.: Транспорт, 1993. – 112 с.
140. Смирнов Э.А. Управленческие решения. – М.: ИНФРА-М, 2001. – 263 с.
141. Современный экономический словарь /Сост. Б.А. Райзберг, Л.Ш. Лозов-ский, Е.Б. Стародубцева – М.: ИНФРА-М, 2005. – 478 с.
142. Сопко В.В. Концептуальні основи побудови бухгалтерського обліку в умовах ринкової економіки // Світ бухгалтерського обліку. – 1998. − № 7-8 (13-14). – С. 2-10.
143. Сопко В.В., Мельничук Г.М., Науменко Г.О. Облік та аналіз в управлінні підприємством. – К.: Техніка, 1992. – 182 с.
144. Стивенсон Дж. Вильям. Управление производством / Пер. с англ.; под ред. Ю.В. Шленова. – М.: ЗАО «БИНОМ», 1999. – 927 с.
145. Сток Дж.Р., Ламберт Д.М. Стратегическое управление логистикой: Пер. с англ. − М.: ИНФРА-М, 2005. − 797 с.
146. Терещенко С.А. Некоторые аспекты снижения непроизводственных рас-ходов и пути совершенствования управления в условиях рыночной эко-номики // Финансы, учет, банки – Донецк: Каштан, 2004. – С. 134-139.
147. Томас Р. Количественные методы анализа хозяйственной деятельности: Пер. с англ. – М.: Дело и сервис, 1999. – 432 с.
148. Тренев Н.Н. Управление финансами: Учебн. пособ. – М.: Финансы и ста-тистика, 2002. – 496 с.
149. Трубочкина М.И. Управление затратами предприятия: Учебн. пособ. – К.: ЦУЛ, 2004. – 217 с.
150. Турило А.М. Уточнення сутності поняття «витрати» і їхньої економічної оцінки на підприємстві // Актуальні проблеми економіки. – 2004. − № 11. – С. 85-88.
151. Умови й фактори розвитку та розміщення чорної металургії // http://ru.wikipedia.org.
152. Уотерс Д. Логистика. Управление цепью поставок. – М.: ЮНИТИ, 2003. – 503 с.
153. Управление по результатам: Пер. с финск. / Общ. ред. и предисл. Я.А. Лейманна. – М.: Прогресс, 1993. – 320 с.
154. Управление организацией: Учебник / Под ред. А.Г. Поршнева, З.П. Ру-мянцевой, Н.А. Соломатина. – М.: ИНФРА-М, 1998. – 482 с.
155. Фалмер Р.М. Энциклопедия современного управления. В 5-и томах. Т.4. – М.: ВИПКэнерго, 1997. – 586 с.
156. Хант Р., Базан Т. Как создать интеллектуальную организацию: Пер. с англ. – М.: ИНФРА-М, 2002. – 230 с.
157. Хендфилд Р., Николс Э. Реорганизация цепей поставок. – Москва: Виль-ямс, 2003. – 416 с.
158. Цал-Цалко Ю.С. Витрати підприємства: Навч. посібник. – Київ: ЦУЛ, 2003. – 656 с.
159. Чеботарев А.А. Логистика. Логистические технологии: Учеб. пособ. – М.: Издательско-торговая корпорация «Дашков и К», 2002. – 172 с.
160. Чернов В.А. Управленческий учет и анализ коммерческой деятельности / Под ред. М.И. Баканова. – М.: Финансы и статистика, 2001. – 320 с.
161. Чистяков В.П. Курс теории вероятностей: Учеб. – 3-е изд. – М.: Наука. – 1987. – 240 с.
162. Чудаков А. Логистика: 500 вопросов и ответов: Учеб. пособ. – М.: РДЛ, 2005. – 184 с.
163. Шанк Дж., Говиндараджан В. Стратегическое управление затратами: но-вые методы увеличения конкурентоспособности: Пер. с англ. – СПб.: Биз-нес Микро, 1999. – 288 с.
164. Шим Д., Сигел Д. Методы управления стоимостью и анализа затрат: Пер. с англ. – М.: Филинъ, 1996. – 344 с.
165. Шишков Ю. Глобализация – враг или союзник развивающихся стран? // Мировая экономика и международные отношения. – 2003. − №4. – С. 3- 14.
166. Шумаев В.А. Логистика товародвижения. – М.: Новый век, 2001. – 194 с.
167. Щелокова Т.В. Анализ современных моделей микрологистических сис-тем // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Воло-димира Даля. – 2005. − №1(83). – С. 136-142.
168. Щелокова Т.В. Аналитические методы в экономике и беллмановская тео-рия восстановления // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. – 2003. − №12(70). – С. 252-258.
169. Щелокова Т.В. Логистическая концепция ERC // Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених “Економіка підприємства: проблеми теорії та практики”. Т. 2. – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2004. – С. 94-95.
170. Щелокова Т.В. Локальные законы равновесия в экономике // Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в науці, економіці та освіті. Зб. наук. праць Інституту соціального управління, економіки і права. – Черка-си: Брама ІСУЕП, 2003. – С. 185-187.
171. Щелокова Т.В. Основы аксиоматической теории экономического анализа. Часть I. // Економіка: проблеми теорії та практики. Зб. наук. праць Дніп-ропетровського національного університету. Вип. 189. Т.2. – Дніпропет-ровськ: ДНУ, 2004. – С. 543-559.
172. Щелокова Т.В. Основы аксиоматической теории экономического анализа. Часть II. Економіка: проблеми теорії та практики. Зб. наук. праць Дніпро-петровського національного університету. Вип. 190. Т.2. – Дніпропет-ровськ: ДНУ, 2004. – С. 543-560.
173. Щелокова Т.В. Проблемы реформирования и базисные элементы внешне-экономической деятельности предприятий Украины // Економіка: про-блеми теорії та практики. Зб. наук. праць Дніпропетровського національ-ного університету. Вип. 177. Т.2. – Дніпропетровськ: ДНУ, 2003. – С. 539-546.
174. Щелокова Т.В. Стратификация форм внешнеэкономических связей в ус-ловиях рынка // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. – 2003. − №1(59). – С. 165-168.
175. Щелокова Т.В. Учет и анализ логистических затрат в условиях ривайвинга // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володи-мира Даля. – 2006. ¬¬– № 5(99). – С.122-130.
176. Щелокова Т.В. Факториальная база и классификация уровней глобализа-ции логістики // Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених “Україна у світовій економічній спільноті”. – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2004. – С. 67-69.
177. Щолокова Т.В. Логістична система металургійного підприємства: поняття й принципи побудови // Економіка: проблеми теорії та практики. Зб. наук. праць Дніпропетровського національного університету. Вип. 226. Т.3. – Дніпропетровськ: ДНУ, 2007. – С. 603-613.
178. Экономика предприятия: Университетский учебник: Пер. с немец. / Под ред. Ф.К. Беа, Э. Дихтла, М. Швайтцера. – М.: ИНФРА-М, 1999. – 928 с.
179. Янсен Феликс. Эпоха инноваций: Пер. с англ. – М.: ИНФРА-М, 2002. – 308 с.
180. Ballon R.H. Basic Business Logistics. – New York: John Wiley & Sons, 1987. – 438 p.
181. Bammi D. Northern Borden Pipeline Logistics Simulation // Interfaces, May – June 1990, p. 10.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50
Скачать бесплатно 20653.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.