У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ ПРАЦІ ТА ЇЇ ОПЛАТИ НА БАЗІ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Количество страниц 240
ВУЗ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Год сдачи 2010
Содержание ЗМІСТ

ВСТУП.................................................................................................................…4

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО – МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКІВ З ОПЛАТИ ПРАЦІ
1.1. Праця як соціально – економічна та облікова-аналітична категорія.……13
1.2. Особливості організації обліку та аналізу розрахунків з оплати
праці в умовах використання сучасних інформаційних технологій....................………………………………………………………28
1.3. Основні концептуальні підходи до побудови автоматизованої обліково–аналітичної системи розрахунків з оплати праці на підприємстві.......….45
Висновки до першого розділу ..........................................…….................….….64

РОЗДІЛ 2. МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ Й АНАЛІЗУ РОЗРАХУНКІВ З ОПЛАТИ ПРАЦІ В УМОВАХ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
2.1. Методологічні та організаційні аспекти обліку розрахунків
з оплати праці на підприємствах і в установах............………….….…….66
2.2. Основні методи та факторний аналіз оплати праці...........………..…….…83
2.3. Аналіз та оцінка автоматизованих облікових систем
розрахунків з оплати праці…………………………………………………….106
2.4. Нормативно-правова база організації обліку розрахунків з
оплати праці................................................................……………………..123
Висновки до другого розділу.....................................................................….…138

РОЗДІЛ 3. ОСНОВНІ НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛІКУ ТА ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ РОЗРАХУНКІВ З ОПЛАТИ ПРАЦІ В УМОВАХ ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
3.1. Нові організаційні підходи до обліку та аналізу розрахунків з оплати праці з використанням автоматизованої обліково-аналітичної системи...………………………………………….…………………….….140
3.2. Покращення формування звітності з оплати праці за допомогою автоматизованої обліково-аналітичної системи..........................…….….161
3.3. Удосконалення характеру й змісту обліково-аналітичної роботи по розрахунках з оплати праці……...................................................………..184
Висновки до третього розділу ..................................................................….…199

ВИСНОВКИ.................................................................................................….…201
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ..................................................……...205
ДОДАТКИ.....................................................................................................…....222
ВІДОМОСТІ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ УЧАСТЬ АВТОРА У
НАУКОВИХ РОЗРОБКАХ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЇХ У ВИРОБНИЦТВО............


ВСТУП
Облік та аналіз розрахунків з праці та її оплати необхідно здійснювати всім підприємствам, установам та організаціям. Однак питання правильності та оперативності таких розрахунків актуальне не тільки для суб’єктів підприємницької діяльності, а й окремих громадян, і держави в цілому. Адже за допомогою обліку праці та її оплати визначається дохід більшості громадян, розраховуються податки та внески до державного бюджету. Отже, облік праці та її оплати регулює відносини трьох суб’єктів: людини, підприємства й держави, що надає цьому процесу особливої важливості.
У процесі становлення і розвитку ринкових відносин нормативно-законодавча база, яка регулює організацію та методику розрахунків праці та її оплати, постійно змінюється. Це значно ускладнює проведення розрахунків праці та її оплати працівниками обліково-аналітичної служби, часто спричиняє збільшення кількості помилок, невпорядкованість інформації в облікових регістрах, а тому потребує додаткових часових та грошових витрат.
Окрім обліку, важливе значення має також аналіз праці та її оплати. Оперативне прийняття управлінських рішень на підприємстві залежить від швидкого отримання відповідної аналітичної інформації, а зробити це можна тільки при використанні спеціальних технічних засобів.
Актуальність теми. Ефективність організації обліку та проведення аналізу оплати праці в сучасних умовах істотно залежить від розвитку інформаційних технологій. Застосування автоматизованих облікових систем, насамперед у бухгалтерському обліку та аналізі оплати праці, дозволяє спростити розрахункові операції, зменшити кількість помилок, підвищити упорядкованість інформації в облікових регістрах. Найголовнішою з переваг використання інформаційних технологій є одержання необхідної інформації у найкоротші строки, що дає змогу підвищити оперативність прийняття управлінських рішень на підприємстві.
Незважаючи на велику роль автоматизованих систем, майже кожне десяте підприємство в Україні не використовує їх в обліково-аналітичній роботі. Крім того, автоматизовані облікові системи розрахунків з оплати праці недосконалі через часткову автоматизацію операцій й документообігу, низький рівень розробки алгоритмів формування звітності, відсутній ефективний механізм архівації та зберігання даних. Більшість таких систем не пристосовані для проведення аналізу оплати праці, що нині є одним із головних завдань працівників обліково-аналітичної служби підприємств. Тому виникає потреба в розробці нових і вдосконаленні діючих автоматизованих облікових систем розрахунків з оплати праці, використання яких сприятиме підвищенню ефективності виробництва й управління на підприємствах.
Фундаментальним питанням методології й організації обліку, аналізу та аудиту присвятили свої праці багато вітчизняних вчених-економістів, зокрема: Ф. Ф. Бутинець, М. Т. Білуха, Н. І. Дорош, І. К. Дрозд, Г. І. Купалова, М. В. Ку-жельний, Ю. А. Кузьмінський, В. Г. Швець. Проблеми удосконалення обліку, аналізу праці та її оплати вивчалися такими науковцями, як: А. Г. Загородній, С. В. Івахненков, Т. В. Микитенко, Є. В. Мних, Т. А. Писаревська, М. М. Ско-пень, Л. К. Сук, В. Д. Шквір. Вагомий внесок у розробку цих проблем внесли також зарубіжні дослідники, як: В. В. Дик, К. Долан, О. В. Ковальова, Е. В. Мі-хєєва, Г. В. Савицька, Е.Саммерс, П. Форсіф, Е. Л. Шуремов та інші.
Проте більшість науковців акцентували увагу на організації й методиці розрахунків з оплати праці або на застосуванні інформаційних технологій в обліку й аналізі. Тим часом недостатньо уваги приділялося теоретико-методологічним засадам дослідження обліку праці в контексті використання сучасних інформаційних систем.
Актуальність, теоретичне й практичне значення розв’язання вказаних проблем, а також необхідність пошуку шляхів удосконалення обліку й аналізу розрахунків праці та її оплати за допомогою використання сучасних інформаційних технологій визначили вибір теми дисертаційної роботи.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Розвиток внутрішнього ринку України в умовах глобалізації: закономірності та протиріччя” (шифр 01БФ–040–01), підрозділ “Розробка основних положень Концепції адаптації статистики, бухгалтерського обліку і звітності до стандартів Європейського Союзу”. В межах цієї теми дисертантом розроблено теоретичні та організаційні підходи до обліку й аналізу праці та її оплати з використанням сучасних інформаційних технологій.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розкриття та удосконалення теоретико–методологічних і практичних засад організації обліку й аналізу праці та її оплати в контексті використання сучасних інформаційних технологій.
Для досягнення поставленої мети в дисертації вирішувалися такі завдання:
- розкрити сутність праці як соціально-економічної та обліково–аналітичної категорії;
- виявити особливості організації обліку й аналізу розрахунків з оплати праці в умовах використання сучасних інформаційних технологій;
- сформулювати концептуальні підходи побудови облікової та аналітичної системи розрахунків з оплати праці на підприємстві;
- дослідити методологічні та організаційні питання обліку розрахунків з оплати праці на підприємствах і в установах;
- здійснити аналіз оплати праці та розрахувати вплив факторів на її розмір на підприємствах та в організаціях;
- розкрити методичні підходи щодо оцінки автоматизованих облікових систем розрахунків з оплати праці;
- визначити основні напрями вдосконалення організації обліку та економічного аналізу розрахунків з оплати праці в умовах використання сучасних інформаційних систем.
Об`єктом дослідження є господарські операції, пов’язані з розрахунками по оплаті праці в умовах використання сучасних інформаційних технологій на підприємствах обробної промисловості України.
Предмет дослідження – сукупність теоретичних і організаційних засад бухгалтерського обліку, звітності та економічного аналізу розрахунків з оплати праці в контексті використання сучасних інформаційних технологій.
Методи дослідження. Теоретичною й методологічною базою дисертаційної роботи стали загальновизнані наукові положення фундаментальної, загальнонаукової теорії пізнання досліджуваних явищ і процесів. Зокрема, дослідження обліково-аналітичної та соціально-економічної сутності праці здійснено за допомогою діалектичного, історичного і системного методів. У дослідженні організації обліку й аналізу праці та її оплати на базі сучасних інформаційних технологій застосовано методи порівняння, аналізу й синтезу, індукції та дедукції.
У процесі вивчення особливостей автоматизації обліку розрахунків з оплати праці на підприємствах різних форм власності та господарювання при застосуванні сучасних інформаційних систем використано табличний, графічний і соціологічний методи.
Аналіз фонду та рівня оплати праці підприємства, а також факторів впливу на них, проведено за допомогою таких статистико-економічних методів: порівняння, групування, середніх величин, графічного, рядів динаміки, індексного, інтегрального, логарифмічного, різниць, кореляційно-регресійного аналізу, побудови дерева рішень та ін.
Інформаційною базою для проведення дослідження стали: матеріали Державного комітету статистики України, Міністерства праці та соціальної політики України, нормативно-правові акти (документи), первинна інформація бухгалтерського обліку, звітність підприємств, наукові праці та публікації у періодичних виданнях вітчизняних й іноземних вчених-економістів, результати соціологічних обстежень, проведених дисертантом. Обробку кількісної інформації, одержану в процесі дослідження, та апробацію розроблених наукових рекомендацій здійснено за допомогою ПЕОМ із використанням стандартних комп’ютерних програм пакетів Microsoft Excel, 1C: Предприятие 7.7, STATISTIKA 6.0.
Наукова новизна одержаних результатів. У дисертаційній роботі одержано нові наукові результати, які в сукупності вирішують наукове завдання розробки теоретико–методологічних засад і практичних рекомендацій щодо вдосконалення організації бухгалтерського обліку й економічного аналізу праці та її оплати в контексті використання сучасних інформаційних технологій. Найбільш суттєвими теоретичними й практичними результатами, які характеризують новизну дослідження й особистий внесок автора, є такі:
вперше:
- виділено основні групи організаційних та якісних характеристик розрахунків з оплати праці як об’єкта бухгалтерського обліку й економічного аналізу; вони включають у себе організаційні аспекти обліку (мобільність, терміновість, регламентованість, плановість, достовірність), соціально-економічні параметри працівників (продуктивність праці, рівень професійної підготовки, сімейний стан працівника, наявність пільг) і середовища (умови праці, специфіка діяльності підприємства (галузі), законодавче регулювання заробітної плати); врахування цих характеристик дасть змогу забезпечити організацію обліку, звітності, економічного аналізу та вибору ефективних автоматизованих обліково-аналітичних систем розрахунків з оплати праці на наукових засадах;
удосконалено:
- методику комплексного економічного аналізу фонду та рівня оплати праці в умовах автоматизованої обліково-аналітичної системи за рахунок використання сукупності методів (табличного, графічного, індексного, рядів динаміки, елімінування, багатофакторного кореляційно-регресійного аналізу), що сприятиме оперативному прийняттю зважених, науково обгрунтованих управлінських рішень;
- методику оцінки ефективності автоматизованих облікових систем шляхом упорядкування існуючих показників за рахунок введення параметрів, які характеризують функціональні можливості системи та рівень використання праці обліковців; виділення та оцінки витрат на створення, впровадження й супроводження автоматизованої обліково-аналітичної системи розрахунків з оплати праці; це дозволяє визначити оптимальну для умов конкретного підприємства автоматизовану облікову систему розрахунків з оплати праці з урахуванням її вартості, складності, універсальності, рівня розвитку інфраструктури ринку інформаційних технологій;
- організацію бухгалтерського обліку та економічний аналіз розрахунків з оплати праці шляхом модернізації існуючої автоматизованої системи до сучасних вимог ведення обліково-аналітичної роботи; це дозволяє забезпечити неперервність функціонування повного документообігу та формування звітності з оплати праці, оперативно отримувати інформацію з необхідною деталізацією аналітичного обліку, проводити моніторинг заборгованості по заробітній платі на підприємстві;
дістали подальшого розвитку:
- наукові принципи побудови автоматизованої обліково-аналітичної системи розрахунків з оплати праці в частині доповнення існуючих, а саме: економічна доцільність, надійність, системний підхід, сумісність, гнучкість, контроль, захист і безпека даних, універсальність, принцип першої особи, безперервний розвиток; із використанням запропонованих принципів визначено такі основні етапи побудови автоматизованої системи: підготовчий, створення й впровадження; це дозволяє виявити основні характеристики, притаманні сучасним обліково-аналітичним системам розрахунків з оплати праці;
- методологія та організація бухгалтерського обліку розрахунків з оплати праці для різних груп підприємств (бюджетних, банківських установ та інших підприємств і організацій) у частині врахування особливостей ведення обліку для кожної з цих груп при автоматизації розрахунків, що прискорює процес створення та впровадження сучасної інформаційної системи;
- пропозиції щодо удосконалення законодавчої бази у частині розробки й впровадження типових форм звітності з оплати праці на основі застосування автоматизованої обліково-аналітичної системи, уніфікації форматів електронних даних з оплати праці, які подаються до державних органів, створення нових способів передачі даних за допомогою використання мережевих технологій; це дасть змогу підвищити оперативність і своєчасність передачі звітності підприємствами до державних органів;
- практичні підходи щодо впровадження автоматизованих обліково-аналітичних систем розрахунків з оплати праці з урахуванням дії зовнішніх (зміна законодавства в країні, розвиненість інфраструктури ринку інформаційних технологій) і внутрішніх (розмір і форма власності підприємства, вид автоматизованої системи, рівень базової підготовки бухгалтерів у сфері інформаційних технологій) факторів; використання цих підходів сприятиме зменшенню затрат часу та коштів на ведення бухгалтерського обліку, формування звітності, проведення економічного аналізу оплати праці на підприємстві.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що вони формують теоретико-методологічну базу для дослідження і практичного розв’язання проблем удосконалення обліку й аналізу праці та її оплати за допомогою використання сучасних інформаційних технологій. Наукові розробки доведені до практичного використання.
Результати дисертаційної роботи викладено у п’яти доповідних і наукових записках, висновках і рекомендаціях та використані у практичній діяльності такими державними органами: Секретаріатом Кабінету Міністрів України при розробленні проекту Державної програми соціально-економічного розвитку України на 2007 рік (довідка № 26329/34/1-06 від 27.12.2006), Міністерством фінансів України при розробці пропозицій щодо виконання плану з підвищення кваліфікації працівників обліково-аналітичної служби у сфері інформаційних технологій (довідка № 31-29020-06-17/24160 від 14.11.2006 р.), Міністерством праці та соціальної політики України при запровадженні моніторингу щодо реалізації Державних соціальних стандартів і нормативів та змінах до Закону України “Про прожитковий мінімум” (довідка від 10.02.2005 № 1/0/09-05), Апаратом Ради національної безпеки і оборони України у практичній роботі (довідка від 20.12.2006 № 6/9-4722-6-6), Білоцерківською районною державною адміністрацією при розробці рекомендацій щодо вдосконалення організації бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств Білоцерківського району Київської області (довідка від 27.11.2006 № 06-20-441).
Результати дослідження можуть бути використані у навчальному процесі при викладанні лекційних курсів: “Аналіз господарської діяльності”, “Інформаційні системи в бухгалтерському обліку”.
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є самостійно виконаною науковою працею, в якій викладено підхід до розв’язання важливого наукового завдання – вдосконалення теоретико-методичних і прикладних основ застосування в бухгалтерському обліку й економічному аналізі праці та її оплати сучасних інформаційних технологій. Наукові положення, висновки й рекомендації, які виносяться на захист, є особистим авторським здобутком. Усі наукові праці опубліковані одноосібно.
Апробація результатів дисертації. Результати досліджень, висвітлені в дисертації, обговорювалися та були схвалені на Міжнародних науково-практичних конференціях: “Шевченківська весна. Сучасний стан науки: досягнення науки, проблеми та перспективи розвитку” (м. Київ, травень 2004 р., березень 2005 р.); “Фінансово-кредитне стимулювання економічного зростання” (м. Луцьк, червень 2005 р.); “Актуальні проблеми економічного розвитку в глобальному середовищі” (м. Київ, березень 2006 р.); “Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: традиції, проблеми, перспективи” (м. Київ, березень 2006 р.); “Філософія економіки Івана Франка й сучасні економічні проблеми” (м. Львів, травень 2006 р.); “Информация, анализ, прогноз – стратегические рычаги эффективного государственного управления” (м. Київ, червень 2006 р.); науково-практичній конференції «Теорія та практика державного управління в умовах євроінтеграції» (м. Луцьк, червень 2006 р.).
Публікації. Основні результати дисертаційної роботи, висновки і пропозиції автора викладені в 17 наукових працях загальним обсягом 5,6 друк. арк., у тому числі в 10 статтях у фахових виданнях загальним обсягом 4,5 друк. арк.
Структура та обсяг дисертації. Дисертація складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних літературних джерел і додатків. Повний обсяг дисертації налічує 227 сторінок комп’ютерного тексту. Дисертація містить 18 таблиць на 9 сторінках, 33 рисунки на 17 сторінках, список використаних джерел, що включає 176 найменувань на 16 сторінках, і 7 додатків на 6 сторінках.

Список литературы ВИСНОВКИ

У дисертації наведене теоретичне узагальнення і здійснено нове вирішення важливої наукової проблеми щодо удосконалення організації та методики обліку й аналізу праці та її оплати на базі сучасних інформаційних технологій. Результати дослідження свідчать про досягнення поставленої мети і дали підставу дисертанту зробити такі висновки:
1. Вивчення понятійного апарату праці та її оплати як соціально-економічної категорії з точки зору бухгалтерського обліку та економічного аналізу надзвичайно актуальне. Ретроспективний аналіз існуючої термінології з питань праці дозволяє краще зрозуміти його еволюцію, закласти базу для дослідження його розвитку в обліково-аналітичному контексті. При цьому доцільно виділити групи організаційних та якісних характеристик, які надають оплаті праці нового змісту і характеризують її як обліково-аналітичну категорію. Одна група включає в себе організаційні аспекти обліку: мобільність, терміновість, регламентованість, плановість і достовірність. Інша група охоплює соціально-економічні параметри працівників і середовища. Врахування цих характеристик сприятиме формуванню наукового підходу до вибору ефективних автоматизованих обліково-аналітичних систем розрахунків з оплати праці. Розвиток сучасних інформаційних технологій є ще одним фактором, який забезпечує постійне розширення поняття праці в обліково-аналітичному аспекті.
2. Застосування сучасних інформаційних технологій характеризується появою особливостей організації обліку та аналізу розрахунків з оплати праці. Ці особливості залежать від ряду факторів, а саме: форма оплати праці; розмір та організаційна структура підприємства; схема документообігу; рівень кваліфікації бухгалтерів; вид діяльності підприємства; технічне та програмне забезпечення; організація архіву бухгалтерських документів; забезпечення належних умов зберігання та використання облікової інформації. Порівняння дії цих факторів в умовах різної організації розрахунків з оплати праці (ручної, напівавтоматизованої, автоматизованої) дозволяє встановити, що останній варіант оптимальний за умови врахування визначених особливостей.
3. Існуючі принципи та підходи побудови автоматизованої обліково-аналітичної системи необхідно адаптувати саме для розрахунків з оплати праці, що дозволить керівникам підприємства чітко визначитися із ступенем охоплення облікових функцій і можливістю функціонального розширення обліково-аналітичної системи розрахунків з оплати праці. Дотримання встановленої послідовності виконання етапів побудови системи на підприємстві є головною вимогою для швидкого введення її у дію.
4. Для виявлення особливостей використання інформаційних технологій різними групами підприємств необхідно виділити основні напрями дослідження методології та організації обліку розрахунків з оплати праці. Поділ підприємств на групи зумовлений застосуванням різних планів рахунків, що безпосередньо впливають на організацію обліку. Виявлені особливості організації та методології обліку розрахунків з оплати праці для вибраних груп підприємств слід враховувати при розробці автоматизованої обліково-аналітичної системи.
5. Пріоритетними напрямами дослідження оплати праці є: економічний аналіз рівня й фонду оплати праці, співвідношення оплати праці та її продуктивності. Розробка аналітичного блоку в автоматизованих облікових системах значно прискорить прийняття управлінських рішень, дозволить оперативно проводити моніторинг та аналіз заробітної плати, а також визначати чинники, які на неї впливають.
6. Наявність великої кількості автоматизованих облікових систем розрахунків з оплати праці ставить перед керівництвом підприємства серйозну проблему вибору. Аналіз цих систем за спеціально підібраними характеристиками дозволить вибрати для підприємства найоптимальніший варіант. Адаптовані методики оцінки вартості та ефективності автоматизованої системи розрахунків з оплати праці дають змогу розрахувати економічний ефект від її застосування для конкретного підприємства.
7. Необхідність вирішення проблем належного нормативно-правового забезпечення обліку та аналізу оплати праці вимагає вдосконалення правових засад його ведення. Для усунення недоліків існуючої законодавчої бази необхідно удосконалити діючі звітні форми з оплати праці з урахуванням застосування на підприємстві автоматизованої обліково-аналітичної системи. Слід також уніфікувати формати електронних даних з оплати праці, що подаються в державні органи, використовувати нові способи передачі інформації за допомогою мережевих технологій.
8. Автоматизована обліково-аналітична система розрахунків з оплати праці повинна включати в себе такі структурні елементи: константи, види розрахунків, довідники, документи, регістри, звітні форми. Вона може бути розроблена на базі комп’ютерної платформи “1С:Предприятие” і використовуватися будь-яким підприємством. Це забезпечить повний електронний документообіг на підприємстві, введення автоматичного сторно та перерахунків, що особливо важливо для розрахунків за минулі періоди, оперативний моніторинг заборгованості по заробітній платі, можливість архівації даних кожного розрахункового періоду, що гарантує їхню незмінність.
9. Автоматизована обліково-аналітична система розрахунків з оплати праці може бути реалізована за допомогою різного програмного забезпечення, гнучка до змін у законодавстві й частково дає вносити ці зміни без втручання спеціалістів. Вона проста у застосуванні, тому працівникам обліково-аналітичної служби легко з нею працювати. Важливими її перевагами є також швидкодійність та надійність; автоматизовані розрахункові операції виключають можливість помилок, які залежать від людського чинника.
10. Важливим призначенням автоматизованої обліково-аналітичної системи є оперативне одержання звітності з оплати праці. Це досягається за допомогою спеціально розроблених механізмів одержання звітних даних із первинних складових елементів системи. Розробка таких механізмів передбачає забезпечення спеціальних взаємозв’язків між регістрами та електронними документами автоматизованої облікової системи розрахунків з оплати праці на базі комп’ютерної платформи “1С:Предприятие”. Розкриття функціонування таких взаємозв’язків здійснено при максимальній деталізації звітної інформації. Механізми автоматизованої системи дозволяють також здійснювати аналіз формування та використання фонду оплати праці.
11. Впровадженню автоматизованої обліково-аналітичної системи розрахунків з оплати праці на підприємстві сприятиме належна організація підготовки та підвищення кваліфікації працівників обліково-аналітичної служби. Кращими формами навчання для великих підприємств є заняття, що проводяться спеціальним відділом автоматизації; для середніх та малих підприємств – заняття, що проводить фірма-розробник автоматизованої системи, семінари та самонавчання.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.