У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Організаційно – економічний механізм формування та управління вартістю реалізації будівельного проекту
Количество страниц 223
ВУЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Год сдачи 2010
Содержание ЗМІСТ
Вступ 4
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО - МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВАРТІСТЮ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ 10
1.1.Соціально-економічні зміни, їх вплив на цільові установки діяльності будівельних підприємств 10
1.2.Критичний огляд традиційної методології планування, ціноутворення і нормативних джерел 14
1.3.Організаційно – економічні і методичні передумови управління вартістю реалізації будівельного проекту 50
Висновки до розділу 1 62

РОЗДІЛ 2. РОЗРОБКА МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ 65
2.1.Обгрунтування необхідності інтегрованої оцінки параметрів реалізації будівельного проекту 65
2.2.Основні принципи і вимоги до оцінки і управління вартістю будівельного проекту 89
2.3.Методика оцінки вартості реалізації будівельного проекту 97
2.3.1.Розподіл ресурсів і оцінка тривалості виконання робіт проекту 97
2.3.2. Оцінка тривалості і вартості 103
Висновки до розділу 2. 112

РОЗДІЛ 3. РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО - ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ВАРТОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ 114
3.1. Методичні основи розробки інтегрованої системи планування і контролю реалізації проекту 114
3.2.Планово – контрольні показники реалізації проекту 120
3.3.Механізм планування і контролю прямих витрат 135
3.4.Кконтроль собівартості будівельної продукції 156
3.5.Механізм оцінки реалізації проекту 162
Висновки до розділу 3 174

ЗАГАЛЬНІ ВСНОВКИ 176
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 179
ДОДАТКИ 202

ВСТУП

Актуальність теми. Ринкові умови господарювання і пожвавлення в економіці вимагають реалізації все більшої кількості найрізноманітніших будівельних проектів.
Не зважаючи на серйозні удосконалення наукової, методичної і нормативної бази, зриви запланованих термінів і перевищення початкової вартості реалізації проекту мають місце. Це пояснюється багатьма причинами, зокрема недоліками методології ціноутворення, практичним проявом яких є складання кошторису на основі обсягу робіт та нормативних даних і цілком недостатня увага до управління вартістю у процесі реалізації будівельного проекту. Окремий розгляд в рамках існуючої методології таких ключових параметрів реалізації проекту, як ресурси, час і вартість, має наслідком невідповідність фактичного результату плановому.
У процесі реалізації проекту управління в більшості випадків має організаційно-технологічний аспект, а в області вартості зводиться до простих зіставлень фактичної вартості з плановою.
Управління вартістю реалізації будівельного проекту повинно включати процеси, що забезпечують гарантії виконання проекту у рамках затвердженого бюджету (кошторису).
Метою системи управління вартістю (витратами) реалізації будівельного проекту має бути розробка принципів (політики), методів і прийомів (процедур), що дозволяють здійснювати планування, оцінювання і контроль витрат.
Питанням удосконалення управління будівництвом займалися і присвятили свої роботи Афанасьєв В.А., Балицький В.С., Бєлоконь А.І., Бушуєв С.Д., Васильєв В.М. Галкін І.Г., Гусаков А.А., Кірнос В.М., Крушевський А.В., Конащук В.Л., Момот Т.В., Олєйник П.П., Павлов І.Д., Писаревський І.М., Торкатюк В.І., Уваров Е.П., Ушацький С.О., Федоренко В.П., Черненко В.К., Цай Т.М., Шрейбер А.К., Яновчик В.А. та багато інших
Питаннями економіки будівництва, зокрема питаннями ціноутворення і його окремими аспектами займалися і займаються Тян Р.Б, Педан М.П., Панібратов Ю.П., Самусєєва Р.Ф., Ушацький С.О., Федоренко В.П., Федосова Е.В., Залунін В.Ф., Мітрофанаов Л.І., Резнік С.Д., Ткаченко В.А., Єфремов А.В.
Передумовами для удосконалення управління реалізацією будівельних проектів, включаючи питання управління вартістю, є методологія управління проектами і концепція контролінгу - відносно нові напрямки в економіці й управлінні.
З вищевикладеного виходить, що питання управління вартістю вимагають подальшого дослідження на базі теоретичного обґрунтування і розробки методів управління вартістю, адекватних до ринкових умов. Все це говорить про актуальність вибраної теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана відповідно до завдань, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2000 р. №1685 «Про визначення вартості будівництва». Наукові дослідження, подані в дисертації, виконувались відповідно до напрямку наукової роботи кафедри планування і організації виробництва Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, а саме програми науково-дослідної роботи “Розробка методів оцінки реалізації будівельних проектів і забезпечення їх необхідними ресурсами в умовах внутрішніх і зовнішніх обмежень ринкового середовища” (№0102U 002366 від 25.12.2001р.); програми науково-дослідної роботи “Розробка методології створення інтегрованих систем контролю економічних показників будівельних проектів на стадії реалізації” (№0104U000231 від 27.11.2003 р.).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка теоретико-методичних підходів і практичних рекомендацій з формування і управління вартістю реалізації будівельного проекту на основі методології управління проектами і концепції контролінгу.
Досягнення поставленої мети забезпечується вирішенням таких завдань дослідження:
- обґрунтування необхідності інтегрованого обліку ресурсів (потужності), часу, технології, організаційно-технологічних схем при формуванні й оцінці вартості реалізації будівельного проекту;
- дослідження впливу організаційно - технологічних факторів на вартість виконання робіт і реалізації будівельного проекту в цілому на основі нормативних документів;
- розробка методичних підходів до оцінки тривалості й вартості виконання робіт і реалізації проекту в цілому;
- розробка інтегрованої системи планування та контролю вартості реалізації будівельного проекту з урахуванням підвищення ефективності управління будівельним проектом;
- розробка практичних рекомендацій з управління вартістю реалізації будівельного проекту.
Об'єкт дослідження – процес реалізації будівельного проекту.
Предмет дослідження – формування і управління вартістю реалізації будівельного проекту.
Методи дослідження. Теоретичною і методичною основою дисертаційного дослідження стали наукові праці провідних вітчизняних і зарубіжних вчених-економістів, присвячені проблемам економіки будівництва; галузеві законодавчі й нормативні акти України.
Для досягнення поставленої мети використано систему загальнонаукових і спеціальних методів дослідження, зокрема: узагальнення методичних підходів при постановці й формуванні мети, розробці методичних і практичних рекомендацій; техніко-економічного та статистичного аналізу при визначенні впливу організаційно-технологічних факторів; мереживного й математичного моделювання при вирішенні комбінаторного завдання визначення тривалості та вартості будівельного проекту; методи контролінгу при розробці системи планово-контрольних розрахунків.
Наукова новизна отриманих у дисертаційній роботі результатів полягає в розробці теоретичних основ, методичних і практичних рекомендацій з підвищення ефективності управління вартістю реалізації будівельного проекту. Найбільш істотні результати, що визначають наукову новизну дослідження, наступні:
удосконалено:
- організаційно-економічний механізм формування і управління вартістю реалізації будівельного проекту, що визначається як інтегрована система планування та контролю вартості реалізації будівельного проекту, який, на відміну від існуючих, враховує при оцінці вартості реалізації будівельного проекту інтегрований вплив параметрів потужності (ресурсів), часу, технології і технологічних схем;
- метод визначення тривалості та вартості виконання робіт на основі розподілу обмежених ресурсів на технологічному графі в частині інтегрованого врахування при оцінці вартості таких параметрів, як ресурси (кількість і якість), технологія, час і технологічні схеми;
- систему планово-контрольних розрахунків на основі концепції контролінгу та інтегрованої системи планування та контролю вартості, що враховує цілі, альтернативи, фактичні результати реалізації управлінських рішень і відхилення від запланованих результатів реалізації будівельного проекту;
дістали подальший розвиток:
- метод побудови організаційно-технологічних схем будівництва об’єкта в частині врахування максимально можливого технологічного, просторового й часового поєднання робіт проекту;
- метод аналізу відхилень за вартістю і часом у причинно-наслідковій формі для окремої роботи та для проекту в цілому за кожним видом ресурсів на основі запропонованого показника очікуваних результатів.
Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що висновки й узагальнення автора можуть бути використані для визначення тривалості й вартості реалізації будівельного проекту, що підвищує ступінь реалістичності їх оцінок. Розроблені методичні підходи дозволяють побудувати технологічний граф на основі структуризації робіт проекту, розподілити обмежені ресурси по роботах проекту і тим самим визначати тривалість і вартість виконання робіт і реалізації будівельного проекту, а також побудувати технологічну схему. Запропонована методика планово-контрольних розрахунків і звітні форми можуть бути використані для оперативного планування і контролю реалізації будівельного проекту.
Отримані в дисертації результати доведені до рівня конкретних заходів та пропозицій. Методи розподілу обмежених ресурсів для визначення тривалості виконання робіт та реалізації проекту використані ДППІ „Придніпровський Промбудпроект” при проектуванні групи об’єктів (акт № 07/125 від 07.09.2007 р.). Форми документації для планування і контролю реалізації будівельного проекту використані концерном ТОВ „АВ Трейд” при розробці кошторисів на об’єкти будівництва (акт № 21/213 від 12.09.2007 р.). Окремі положення дисертації використані при підготовці лекцій і практичних занять з навчальних дисциплін „Економіка будівництва”, „Організація виробництва” у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (довідка № 09/147 від 19. 09.2007 р.).
Особистий внесок здобувача. Дисертаційне дослідження є самостійною роботою, в якій відображено авторський підхід до вирішення наукового завдання розробки організаційно-економічного механізму формування і управління вартістю реалізації будівельного проекту. З наукових праць, опублікованих у співавторстві, в дисертаційній роботі використані тільки ті положення, які отримані автором особисто.
Апробація результатів роботи. Основні наукові й практичні результати дисертаційної роботи доповідалися і дістали схвалення на науково-технічних конференціях „Реконструкція житла” (м. Київ, 2001р.), „Актуальні проблеми сучасного будівництва” (м. Пенза, 2001р.), „Проблеми збереження ресурсів України” (м. Дніпропетровськ, 2002р.), „Економіка і маркетинг ХХІ ст.” (м. Донецьк, 2002р.), „Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Проблеми ефективності” (м. Дніпропетровськ, 2005р).
Публікації. Основні результати роботи опубліковані в 11 наукових статтях загальним обсягом 3,1 друкованих аркушів, з яких авторові особисто належать 2,4 друкованих аркуші, з них 6 робіт опубліковано в спеціалізованих виданнях, що входять до списку, затвердженого ВАК України.
Структура і обсяг роботи. Дисертаційна робота складається із вступу, трьох розділів, висновків і списку використаних літературних джерел, загальним обсягом 178 сторінок машинописного тексту, включає 28 рисунків, 34 таблиці, список використаних джерел із 170 найменувань, 6 додатків на 20 сторінках.

Список литературы ВИСНОВКИ

Отже, у роботі виконано теоретичне узагальнення і нове вирішення науково-прикладного завдання – розробка теоретичних і методичних підходів та практичних рекомендацій з підвищення ефективності управління вартістю реалізації будівельного проекту на основі вдосконалення методу оцінки вартості, розробки планово-контрольних розрахунків, системи планування і контролю, що відображено в наступних наукових і практичних результатах:
1. Шляхом аналізу існуючих підходів, висвітлених у науковій літературі, до управління вартістю реалізації будівельного проекту встановлено, що оцінка вартості заснована на розрахунку обсягу робіт і використанні кошторисно-нормативної бази. Удосконалення методів оцінки спрямоване на підвищення її достовірності. Крім того, окремо при оцінюванні розглядаються такі ключові параметри, як ресурси, час і вартість; не враховуються такі чинники, як якість і кількість ресурсів, технологія і час; недостатньо приділяється уваги управлінню вартістю у процесі реалізації проекту. Використовувана проектно-кошторисна документація не відповідає цілям достовірного оцінювання ключових параметрів проекту і зорієнтована тільки на визначення кошторисної вартості об'єктів будівництва, яка не може бути надійною оцінкою вартості.
У роботі обґрунтовано й доведено необхідність інтегрованого розгляду ключових параметрів проекту – ресурсів, часу й вартості, з метою підвищення достовірності оцінок параметрів реалізації проекту, а також урахування при оцінці таких організаційно-технологічних чинників, як якість і кількість ресурсів, технологія, організаційно-технологічні схеми.
2. Розроблено й запропоновано метод інтегрованого розгляду параметрів реалізації будівельного проекту і врахування при цьому організаційно-технологічних чинників, який відрізняється від існуючих методів визначенням обсягів робіт в ресурсо-годинах і структури розподілу робіт проекту, є зручним і ефективним не тільки для оцінки, але й для планування і контролю вартості; побудовою технологічного графа з максимально можливим просторовим, часовим і технологічним поєднанням робіт; вирішенням завдання розподілу наявних або доступних обмежених ресурсів, на основі якого визначаються тривалість та вартість робіт і проекту в цілому.
Встановлено, що задана організаційно-технологічна схема з термінами визначає якість і кількість ресурсів і, навпаки, задана кількість і якість ресурсів визначає організаційно-технологічну схему, що забезпечує найбільш ефективне використання цих ресурсів і мнмізацію вартості.
3. Для оцінки тривалості й вартості та підвищення ефективності управління вартістю реалізації будівельного проекту розроблена необхідна структуризація цієї вартості: за видами (прямі й непрямі) витрат; за типами ресурсів (матеріали, оплата праці, ЕММ), по кожній роботі, за етапами, за часовими періодами.
4. Розроблено й запропоновано систему планово-контрольних розрахунків, за допомогою яких визначаються планові цілі проекту (планові, бюджетні показники в цілому і за періодами); альтернативи досягнення мети, фактичні результати й порівняння цих результатів з плановими показниками для оцінки ефективності діяльності з реалізації проекту за результатами аналізу відхилень
Запропоновано метод і схему аналізу відхилень фактичних результатів від планових показників у формі причинно-наслідкового зв'язку і на основі методів очікуваних результатів та структуризації відхилень за видами витрат (на матеріали, на оплату праці, на ЕММ); через причини змін у програмі (обсягах) робіт, змін цін на ресурси, змін у витрачанні ресурсів.
На основі методичних розробок з визначення тривалості й вартості, підвищення ефективності планування і контролю, а також аналізу відхилень запропоновані кількісні параметри планування і контролю, спрямовані на підвищення ефективності управлінського обліку.
5. Для підвищення ефективності управління вартістю, яке включає оцінку вартості, її планування, контроль, порівняння і аналіз фактичних результатів реалізації будівельного проекту з плановими, запропоновані різні форми планово-контрольних розрахунків за тривалістю і вартістю. Пропонується єдина форма планово-контрольних розрахунків за вартістю, в якій наводяться планові показники на конкретний часовий період (тиждень, місяць, квартал, рік), а після закінчення планового періоду - фактичні результати, а також результати аналізу відхилень із структуризацією цих відхилень, що дозволяє значно підвищити ефективність управлінського процесу.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1 Афанасьев В.А. Поточная организация строительства / Афанасьев В.А. – Л.: Стройиздат. 1990.-302 с.
2 Афанасьев В.А Проблемы поточной организации строительства и реконструкции объектов // Афанасьев В.А Строительство в России: прогресс науки и техники. 1993.-№ 1. – С. 21-25.
3 Абрамов Л.И., Минаенкова Э.А. Организация и планирование строительного производства. Управление строительной организацией: / Абрамов Л.И., Минаенкова Э.А Учебник для вузов. – М.: Стройиздат, 1990. – 400 с.
4 Анохин П.К. Узловые вопросы теории функционирования системы / Анохин П.К. – М.: Наука, 1980. – 177 с.
5 Антанавичус К.А., Бивайнис Ю.П. Современная технология управления строительным производством / Антанавичус К.А., Бивайнис Ю.П. – М.: Стройиздат, 1990.-224 с.
6 Автоматизация организации, планирование и управление строительством: Минвуз. темат. сб. тр./ Ленинградский инж.-стр. инст-т; / Редкол.; В.А. Афанасьев (отв. ред) и др. – Л.: ЛИСИ, 1987.-110 с.
7 Алгоритмы и программы решения задач на графах и сетях. Нечепуренко М.И., Попков В.К., Майнагашев С.М. – Новосибирск: Наука, Сиб. отделение, 1990. – 515 с.
8 Анин В.И. Оптимізація стратегії будівельної організації в ринкових умовах. / Анин В.И. – К: Ратібор, 2004-242 с.
9 Афанасьев А.А. Технология строительных процессов / Афанасьев А.А., Данилов Н.Н., Копылов В.Д.и др. – М.: Высшая школа, 2001. – 464 с.
10 Арутюнян И. А. Оптимальный подход к планированию и управлению организационно-техническими решениями // Арутюнян И. А; Прогрессивные технологии и система машиностроения: Сб. науч. тр. – Донецк. – 2002. – С. 3-7.
11 Арутюнян И. А. Повышение эффективности организационно-технического развития // Арутюнян И. А., Вестник Харьковского государственного политехнического университета. - 2000. – Вып. № 122. – С. 38-40.
12 Ахьюджа Х. Сетевые методы управления в проектировании и производстве. / Ахьюджа Х.– М.: Мир, 1979.-638 с.
13 Ардзинов В.Д. Ценообразование и сметное дело в строительстве. / Ардзинов В.Д - СПб.: Питер, 2004. – 176 с.
14 Артемьев С.П. Проектно – сметное дело: / Артемьев С.П., Литвин Ю.Н.; Учебник. – 3-е изд., перераб. и доп. – М.: Финансы и статистика, 1987. – 206 с.
15. Адріанов В.П. Використання будівельних машин у сучасних умовах // Адріанов В.П., Білявський Ю.В., Трофімов О.П.; Будівництво України. – 1998.-№1. – С. 34-36.
16. Арендные операции и лизинг: бухгалтерский и налоговый учет.3-е изд. перераб. И доп. – Днепропетровск: Изд. дом «Владимир Дудник», 2000. – 152 с.
17. Бакунин Н.В. Выбор рациональных технологических решений при капитальном ремонте и реконструкции зданий: / Бакунин Н.В.; Автореф. дис… к.т.н. 05.23.08 / ЦНИИОМТП. – М., 1996.-16 с.
18. Балк В.А. Влияние организации строительства на продолжительность реконструкции и надежности функционирования промышленного предприятия в условиях ее проведения // Балк В.А., Большаков В.А., Клименко В.Г.; Промышленное строительство. – 1984.- № 7. – С. 23-25.
19. Белоконь А.И. Организационно – технологические аспекты обоснования и количественного состава строительных машин для реконструкции: / Белоконь А.И. Автореф. дис… д.т.н.: 08.06.01 / Харьковский техн. ун-т стр-ва и арх-ры. – Харьков, 1998. – 34 с.
20. Белоконь А.И. Организационно-технологические аспекты обоснования качественного и количественного состава строительных машин для реконструкции // Белоконь А.И.; Автореф. дис. на соиск. учен. степ. д.т.н. – Днепропетровск. – 1997. – 60 с.
21. Беляков Ю.И. Реконструкция промышленных предприятий. / Беляков Ю.И., Снежко А.П.; К.:Вища школа. Головне изд – во, 1998. – 256 с.
22. Беренс В. Руководство по оценке эффективности инвестиций. / Беренс В., Хавренек П.; Пер. с англ. – М.: АОЗТ «Интерэксперт», 1995. – 450 с.
23. Беринский И.И. Вычислительная техника проектирование технологии и организации строительства. / Беринский И.И., Николаев В.П. – Львов: Вища шк. , 1994. – 251 с.
24. Бирман Г. Экономический анализ инвестиционных проектов: / Бирман Г., Шмидт С.; пер. с англ. – М.: Банки и биржи. ЮНИТИ, 1997. – 631 с.
25. Булгаков С.Н. Технологические инновации в инвестиционно – строительном комплексе. – М.: изд-во РААСН, 1998.-547 с.
26. Бушуев С.Д. Динамічне лідерство в управлінні проектами. / Бушуев С.Д., Морозов В.В. – К.: Українська асоціація управління проектами, 1999.-312 с.
27. Балицкий В.С. Научные основы проектирования строительных организаций. / Балицкий В.С. – Диссертация д.т.н. - К.: НИИСП, 1986.-483 с
28. Балицкий В.С. Программно-целевое совершенствование работы строительных организаций. – К.: Будівельник, 1987. 160 с.
29. Бромвич М. Анализ экономической эффективности капиталовложений: Пер. с англ. – М.: 1996. – 432 с.
30. Булавский В.А. Численные методы линейного программирования (спец. задачи)/ В.А. Булавский, Р.А. Звягина, М.А. Яковлева; Под ред. Л.В. Конторовича. – М.: Наука, 1987.-367 с.
31. Бушуев С.Д. Автоматизирование системы управления строительством / С.Д. Бушуев, В.С. Михайлов, С.Д. Лямка – К.: Будівельник, 1989. – 254 с.
32. Балицкий В.С., Дамаскин Б. С., Третяк Т.П. Подготовка строительного производства при реконструкции промышленных предприятий //Строительное производство: Респ. межвед. науч.-технич. сб. – К., 1984. – Вып. 23.-С. 31.
33. Белоконь А.И. Обоснование состава строительных машин при реконструкции промзданий // Белоконь А.И; Сб. научно-исслед. трудов ПГАСА, 1996. - 11 с.
34. Белоконь А.И. Информационное обеспечение для обоснования и нормирования комплектов грузоподъемных машин // Белоконь А.И.; Управление строительными проектами: Сб. науч. тр. ПГАСА / Под редакцией д.т.н. проф. Тяна Р.Б. – Выпуск 1 – Днепропетровск, 1996. – С. 46-58.
35. Белоконь А.И. Технологическое совмещение монтажа конструкций при реконструкции одноэтажных промзданий // Белоконь А.И., Мартыш А.П.; Управление строительными проектами: Сб. науч. тр. ПГАСА / Под ред. д.т.н. проф. Тяна Р.Б. – Вып. 2 – Днепропетровск, 1997. – С. 59-63.
36. Белоконь А.И. Анализ и оценка затрат на механизацию монтажных работ // Белоконь А.И. Трифанов И.В.; Вісник ПДАБА. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 1999. - № 4-5 – С. 28-32.
37. Белоконь А.И. Обоснование потребности в механизированных ресурсах на план монтажных работ // Белоконь А.И., Залунин В.Ф.; Управление строительными проектами: Сб. науч. тр. ПГАСА / Под ред. д.т.н. проф. Тяна Р.Б. – Вып. 2 – Днепропетровск, 1997. – С. 55-58.
38. Белоконь А.И. Учет производительности грузоподъемных машин при анализе, планировании и управлении проектами реконструкции предприятия // Белоконь А.И Управление строительными проектами Сб. науч. тр. ПГАСА / Под ред. д.т.н. проф. Тяна Р.Б. – Вып. 2 – Днепропетровск, 1997. – С. 50-54.
39. Беркута А.В. Будівельний комплекс України: досягнення, перспективи проблеми // Беркута А.В.; Будівництво України – 2004 № 5.
40. Беркута А.В. Реформування ціноутворення та взаємовідносини у будівництві / Беркута А.В. – К.: Инпроект, 2000. - 431 с.
41. Васильев В.М. Управление строительными инвестиционными проектами: Учебн. Пособие. / Васильев В.М., Панибратов Ю.П. – М.: Изд-во АСВ, 1997. - 307 с.
42. Васильев В.М. Управление строительным производством / Васильев В.М. – Л.: Сторйиздат Ленингр. отд., 1990. – 208 с.
43. Васильев В.М. Организация и управление капитальным строительством министерства обороны. / Васильев В.М., Кузьменко А.К., Терстепанов Г.А. – Л: ЛВВИСКУ, 1990. – 451 с.
44. Вечеров В.Т. Методы и модели управления контрактацией в строительстве. / Вечеров В.Т.; Авторефер. докт. дисс. – С. – Петербуг:1993. – 31 с.
45. Воробьев В.С. Имитационное моделирование в планировании и прогнозировании строительства. / Воробьев В.С. – Новосибирск: СГУПС, 1998. – 147 с.
46. Воропаев В.И. Управление проектами в России: Основные понятия, история достижения, перспективы / Воропаев В.И. Российская Ассоциация Управления проектами (СОВНЕТ). – М.: Аланс, 1995. – 225 с.
47. Гаевой А.Ф. Технологическое обеспечение НТП в строительстве. / Гаевой А.Ф. – Харьков: Высш. шк., 1985. – 169 с.
48. Галкин И.Г. «Сборник задач по организации и планированию строительного производства». / Галкин И.Г. – М.: Высшая школа, 1985. – 240 с.
49. Голубов С.В. Об управлении в строительстве. Опыт, анализ, рекомендации. / Голубов С.В. – К.: Будівельник, 1987. – 225 с.
50. Гусаков А.А. Систематехника. - М.: Фонд «Новое тысячелетие» 2002. 768 с.
51. Гусаков А.А. Организационно – технологическая надежность строительства. / Гусаков А.А. – М.: SVP APSYS, 1994. – 427 с.
52. Гусаков А.А. Системотехника строительства. - М.: Стройиздат. 1995. 386 с.
53. Грабовый П.Г. Риски в современном бизнесе. / Грабовый П.Г., Петрова С.Н. - М.: Аланс,1994.-200 с.
54. Гусаров В.М. Теория статистики: / Уч. пособие для вузов. - М.: Аудит, ЮНИТИ, 1998.-247 с.
55. Гусаков Б.И. Обеспечение надежности реализации строительных проектов // Гусаков Б.И., Тарелко В.В., экономика строительства. 1999. - № 7. - С.24-29.
56. Голенко Д.И. Статические методы сетевого планирования - М.: Наука,1968.-400 с.
57. Дикман Л.Г. Организация и планирование строительного производства: Управление строительными предприятиями с основами АСУ.. – М.: Высш. шк., 1988. – 559 с.
58. Давыдов В.А. Научно-методические принципы обоснования органиционно-технических решений реконструкции промышленных зданий: / Давыдов В.А.; Автореф. дис…д-ра техн. Наук: 05.23.08 / Санкт-Петерб. гос. строит. ун-т. СПб., 1992.-60 с.
59. Друри К. Введене в управленческий и производственный учет. / Друри К. – М.: Аудит. 1998 г.
60. Друри К Управленчиский и производственный учет. / Друри К. М.: - ЮНИТИ 2003.
61. Данилова Т.В. Особенности управления проектами реконструкции жилого фонда Украины // Вестник Харьковского государственного политехнического университета. / Данилова Т.В.; – Харьков: ХГПУ, 2000. – Выпуск 122: технический прогресс и эффективность производства. – Часть 3. – с. 71-73.
62. Данилова Т.В. Оценка реализуемости проектов реконструкции жилых зданий // Материалы III международной конференции молодых ученых экономистов «Экономика третьего тысячелетия». / Данилова Т.В. – Донецк: ДонГТУ Минобразования и науки Украины, 2000. – Т.2. Микроэкономика: проблемы, тенденции, перспективы. – с. 44-45.
63. ДБН IV-16-96. Порядок определения стоимости строительства, осуществляемого на территории Украины. – К.: Укрархстройинформ, 1996. – 12 с.
64. ДБН IV-16-98. Правила складання кошторисної документації і визначення базисної та розрахункової кошторисної вартості будівництва. – К.: Укрархбудінформ, 1998. – 32 с.
65. ДБН А.2.2-3-97. Состав, порядок разработки и утверждения проектной документации для строительства. – К.: Укрархстройинформ, 1997. – 35 с.
66. ДБН А.3.1-5-96. організація будівельного виробництва. – К.: Держкоммістобудування України, 1996 – 352 с.
67. ДБН Д.1. 1. – 1. – 2000 / Правила определения стоимости строительства.
68. ДБН Д.1. 1. – 1. – 2000 / (Справочное приложение 1-16)
69. Доброноженко О.В. Дослідження та розробка ефективних технологічних та організаційних рішень реконструкції багатоповерхових каркасних будівель: / Доброноженко О.В., Автореф. дис...к.т.н. 05.23.08 / Харків: ХДТУБА. – 1997. – 12 с.
70. Драгун Л.Н. Система управления эффективностью производства (на примере ремонтных служб): / Драгун Л.Н.; Дис…д.т.н. 08.06.01. – Днепропетровск, 1985. – 175 с.
71. Драгун Л.Н.К вопросу исследования эффективности капитальных вложений на стадии инвестиционно – организационного проектирования // Проблеми реконструкції та експлуатації промислових та цивільних об’єктів. / Драгун Л.Н., Шпарбер М.К.; Зб. наук. праць. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 1999. – с. 66-69.
72. ДБН IV-16-98 / правила составления сметной документации и определения базисной и расчетной сметной стоимости строительства. – К.: ЦМИС «Инпроект», 1998. – 587 с.
73. ДБН Д.1.1-2-99 / Вказівки щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи. – Дніпропетровськ, ЦМДБ НВО “Созидатель”, 2000. – 10 с.
74. ДБН А.1.1-2-93 / Порядок розробки, вимоги до побудови, викладу таоформлення нормативных документів. – К.: НПФ «Инпроект», 1993.
75. ДБН А.3.1 – 5 – 96 / Управление, организация и технология. Организация строительного производства. – К.: НПФ «Инпроект», 1996.
76. Дятлова Н.В. Модель определения экономически целесообразного способа обеспечения предприятие оборудованием // Экономика, менеджмент, организация. Управление проектами: / Дятлова Н.В.; Сб. науч. трудов. – Днепропетровск: Наука и образование, 2003. – Вып.3. – с. 198-03.
77. Євдоченко О.М. Економетричні та організаційні основи управління ціною будівельного контролю. / Євдоченко О.М. Дис. К.е.н. м. Київ КНУБ иА 2005г.
78. Жван В.Д. Эффективные методы монтажа при реконструкции промышленных предприятий. / Жван В.Д., Котляр Н.И., Мартыненко В.Е. – К.: Будівельник, 1990. – 136 с.
79. Завадскас Э.К. Применение методов принятия решений при подготовке строительства. / Завадскас Э.К., Вайгаускас Э.Р.; – Вильнюс: 1985. – 64 с.
80. Завадскас Э.К. Вариантное проектирование прогрессивной технологии строительного производства. / Завадскас Э.К., Карабликов А., Шимкус Р. – Вильнюс: 1987. – 62 с.
81. Завадскас Э.К. Многоцелевая селектоновация технологических решений строительного производства (Теоретические основы). / Завадскас Э.К. – Вильнюс: 1989. – 107.
82. Завадскас Э.К. Систематихническая оценка технологических решений строительного производства. / Завадскас Э.К.; 1991. – 254 с.
83. Залунин В.Ф. Проблемы оценки стоимости строительных проектов // Проблеми реконструкції та експлуатації промислових та цивільних об’єктів. Зб. наук. праць. / Залунин В.Ф. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 1999. – с.15-17.
84. Залунин В.Ф.Проблемы оценки производственного риска строительного проекта // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. пр. / Залунин В.Ф., Поповиченко И.В. – Дніпропетровськ: ПДАБА, 2000. – с. 27-32.
85. Залунин В.Ф. Модель оценки и выбора управленческой стратегии реализации строительных проектов // Управление строительными проектами: Сб. науч. тр. Приднепровская государственная академия строительства и архитектуры / Залунин В.Ф. Под редакцией д.т.н., проф. Тяна Р.Б. – Выпуск 2 – Днепропетровск, 1997. – с. 28-36.
86. Залунин В.Ф. Определение минимального уровня ресурсов при фиксированной продолжительности реализации строительного проекта. Управление строительными проектами: Сб. науч. тр. Приднепровской государственной академии строительства и архитектуры / Под редакцией д.т.н., проф. Тяна Р.Б. / Залунин В.Ф. – Выпуск 2 – Днепропетровск, 1997. с.13-18.
87. Залунин В.Ф.Выбор режима управления строительным производственным процессом // Управление строительными проектами. / Залунин В.Ф., Млодецкий В.Р.; Сб. науч. тр. – Днепропетровск: ПГАСА. – 1996.Выпуск 1 –. с.135-142.
88. Конащук В.Л. Управління будівельними проектами: теоретичні аспекти формування цінової політики будівельних підприємств // Экономические проблемы и перспективы стабилизации экономики Украины. Сб. науч. тр. Института экономики промышленности НАН Украины. / Конащук В.Л. – Донецк, 2002. – с. 176-179.
89. Конащук В.Л.Некоторые аспекты повышения надежности оценки стоимости строительно-монтажных работ // Конащук В.Л., Оскома Е.В.; Вісник ПДАБА. – 2000.- № 12. – с. 41-45.
90. Конащук В.Л. Формуння цінвої політики будівельних підприємств // Конащук В.Л. Науково-практичний журнал „Регіональні перспективи”. – 2001.- 5-6. – с.101-103.
91. Конащук В.Л Вплив часового фактору на динаміку вартості будівльно-монтжних робіт // Економіка: проблеми теорії та практики. Збірник наукових праць. / Конащук В.Л Вип. 167. – Дніпропетровськ: ДНУ, 2002. – с. 66-72.
92. Кірнос В.М. Науково-методологічні основи організаційно – технологічного регулювання тривалості та вартості реконструкції промислових підприємств. / Кірнос В.М.; Автореф. докт. дис. – Харків: 1994. – 42 с.
93. Кірнос В.М. Розробка та аналіз планів реалізації будівельних проектів методами моделювання послідовності виконання БМР. / Кірнос В.М.; – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2000. – 256 с.
94. Колпаков В.М. Теория и практика принятия управленческих решений: Учеб. пособие. / Колпаков В.М. – Киев.: МАУП, 2000. – 256 с.
95. Комплексный экономический анализ строительного производства. / М.В. Гридчина., Н.И. Кучерявая., М.П. Педан., Б.А. Шутко. – К.: Будівельник, 1988. – 182.
96. Кремер Н.Ш. и др. Исследование операций в экономике: Учебное пособие. – М.: ЮНИТИ, 1997.
97. Куликов Ю.А. Имитационные модели и их применение в условии строительства. / Куликов Ю.А. – М.: Стройиздат, 1990. – 135 с.
98. Катан Л.І. Оцінка чутливості інвестиційних проектів до факторів ризику // Катан Л.І., Лях О.І.; Фінанси України. – 1997. - № 2. – с. 83-88.
99. Кирнос В.М. Договорные отношения в условиях регулируемой рыночной экономике // Кирнос В.М.; Экономика строительства, 1991. - №3. 10-13 с.
100. Кирнос В.М. Организационно-экономическое прогнозирование работ НСО // проблеми реконструкції та експлуатації промислових та цивільних об’єктів. / Кирнос В.М., Конанюк О.Е.; Зб. наук. праць – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 1999. – с. 18-22.
101. Кирнос В.М. Научно-методические основы обоснования продолжительности и стоимости реконструкции промышленных предприятий: / Кирнос В.М. Дис… д.т.н.: 05.23.08. – Харьков, 1994. – 351 с.
102. Кирнос В.М. Обоснование продолжительности остановочного периода и трудоемкости СМР при реконструкции промышленных предприятий (на примере прокатных производств черной металлургии): / Кирнос В.М.; Дис…к.т.н..: 05.23.08. – Днепропетровск, 1985. – 175 с.
103. Киронос В.М. Обоснование стоимости, продолжительности и трудоемкости строительства // Материаловедение, строительство и отраслевое машиностроение. / Киронос В.М., Гупало О.Ю., Данилова Т.В.; Сб. науч. трудов ПГАСА. – Днепропетровск: ПГАСА, 1998. – Вып. № 7. - с. 200-201.
104. Киронос О.И. Управление проектами реконструкции жилых зданий // Киронос О.И., Данилова Т.В.; Будінформ, 2000. – Спец. випуск с. 32-36.
105. Киронос О.И. Экономические проблемы оценки проектов реконструкции зданий // Киронос О.И., Данилова Т.В.; Економічний вісник національної гірничої академії України. – Дніпропетровськ: РИК НГА України, 1999. – т. 2. – с. 74-76.
106. Ковалев В.В. Введение в финансовый менеджмент. / Ковалев В.В.; М.: Финансы и статистика. 2000.
107. Ковалев В.В. Финансовый анализ. / Ковалев В.В.; М.: Финансы и статистика. – 1996.
108. Ковалев Ю.А. Имитационные модели и их применение в управлении строительством. / Ковалев В.В.; – М.: Стойиздат, 1990. – 135 с.
109. Конторчик А.Я. Обоснование выбора методов монтажа промышленных зданий в условиях реконструкции действующих предприятий: Дис… к.т.н.: 05.23. 08. / Конторчик А.Я.; – Днепропетровск, 1990. – 172 с.
110. Клочко Б.Г. Исследование воздействия организационно-технологических факторов на параметры реализации объектов строительства // Новини науки Придніпров’я. Серія: Інженерні дисципліни. / Клочко Б.Г., Чашин Д.Ю. – Днепропетровск: Дніпро – VAL, № 5, 2003. – с. 69-80.
111. Киронс В.М.К вопросу развития и изменения методов и средств активного управления поведением строительных проектов // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. пр. / Киронс В.М., Тян Р.Б., Уваров П.Е., Уваров Е.П.; – Дніпропетровськ ПДАБА, 2000. – с. 5-27.
112. Коски Х. Производственное планирование и управление строительным объектом: / Коски Х.4 Пер. с финского – М.: Филинъ, 2000. – 134 с.
113. Конащук В.Л. Організаційно - економічний механизм формування ціновой політики будівельних підприємств. / Конащук В.Л.; Дис., к.е.н., Харьков. 2004.
114. Контроллинг как инструмент управления предприятием / Под ред. Н.Г. Данилочкиной. – М.: Аудит, ЮНИТИ, 2001 – 297 с.
115. Ларичев О.И. Наука и искусство принятия решений. / Ларичев О.И.; – М.: Наука, 1979. – 200 с.
116. Лысоев В.П. Эффективность производства бетонных работ в строительстве. / Лысоев В.П.; – Минск: Беларусь, 1982. – 95 с.
117. Литвин Б.М. Учет затрат и калькулирование себестоимости в строительстве. / Литвин Б.М., Пушкарь М.С., Наринский А.С.; – М.: Финансы и статистика, 1984. – 125 с.
118. Либерман И.А. Составление смет в строительстве: Для северных районов: / Либерман И.А.; Справочник – 2-е изд., перераб. и доп. – Л.: Стойиздат, Ленингр. отд-е, 1990. – 224 с., ил. ISBN 5-274-00381-8.
119. Малюгин В.И. Система сметного нормирования и ценообразования на строительную продукцию в странах членах СЭВ. / Малюгин В.И.; М.: Стройиздат, 1985-140 с.
120. Мазурин Л.И. Проектно-ремонтное дело. / Мазурин Л.И.; М.: Финансы и статистика, 1986. – 156 с.
121. Момот Т.В. Вартісно-орієнтоване корпоративне управління від теорії до практичного впровадження. / Момот Т.В.; – Харків: ХНАМГ. – 2006. – 380 с.
122. Момот Т.В. Фінансово-будівельні холдинги: фінансовий аспект залучення коштів // Економіка: проблеми теорії та практики. Збірник наукових праць. / Момот Т.В.; Вип.. 207. Том IV. – Дніпропетровськ: ДНУ, с. 1226-1230.
123. Момот Т.В. Внутрішній аудит у системі корпоративного управління будівельного акціонерного товариства // Культура народов Причорномор’я. / Момот Т.В.;-2006. № 84. – с. 84-85.
124. Момот Т.В. Накладні витрати підприємств: проблеми ідентифікації та галузева специфіка // Стратегія економічного розвитку України / Момот Т.В., Чалий І.Г.; – К.: КНЕУ. – 2001.- № 7. – с. 426-432.
125. Момот Т.В. Нюанси формування кошторисної вартості будівництва // Все про бухгалтерський облік. / Момот Т.В.; – 2003.- № 19 (807). – с. 29.
126. Момот Т.В. Будівля як товар // Вісник бухгалтера и аудитора Украйни. / Момот Т.В.; – 2003.-№15-16. – с. 6-7.
127. Момот Т.В Учет в строительстве: сравнение стандартов бухгалтерского учета Украины, Великобритании, США, Росси и Комитета по Международным стандартам // Все про бухгалтерський облік. / Момот Т.В. Чалий И.Г. – 2002.-№9 (011).-с.25-32.
128. Мир управления проектами / Под ред. Х.Рекше, Х.Шелле: Пер. с англ.. – М.: «Альянс», 1993. – 304 с.
129. Писаревский И.М. К вопросу концентрации ресурсов и сроках строительства / Писаревский И.М.; Сб. науч. труд. – Х.: ХИИТ. – Вып. 14. – 1994. – с. 68-71.
130. Писаревский И.М. К вопросу учета фактора времени при проведении реконструктивных мероприятий на железной дороге // Коммунальное хозяйство городов. / Писаревский И.М. Научно-технический сборник вып. 34. – К.: Техника, 2001.-с. 228-233.
131. Писаревський І.М. Роль планування у забезпеченні конкуренто стійкості підприємств / Вісник економіки транспорту і промисловості / Писаревский І.М. – Х.: УкрДАЗТ,. - №4. – 2003. с. 47-51.
132. Писаревський И.М. Концептуальные подходы к совершенствованию проектирования и организации работ / Формування ринкових відносин в Україні: Збірник наукових праць. / Писаревский И.М.; – К.-Вип. 1 (44). – 2005.-с. 139-141.
133. Прилепова М.А. Реконструкция предприятия в условиях переходной экономики: Економіка: проблеми теорії та практики. / Прилепова М.А., Галич Е.Г. - Дніпропетровськ 2000
134. Прилепова М.А. Сравнительный анализ информативности систем калькуляции (финансового и управленческого учета). : Економіка: проблеми теорії та практики Збірник наукових праць. / Прилепова М.А., Головкова Л.С.; Вип. 108. – Дніпропетровськ: ДНУ, 2001. – 124 с.
135. Прилепова М.А. Информационная ценность систем калькуляции себестоимости продукции: Економіка: проблеми теорії та практики Збірник наукових праць. / Прилепова М.А., Дзензерский Д.В.; Вип. 85 – Дніпропетровськ: ДНУ 2001 – 100 с.
136. Прилепова М.А. Проблемы сбережения электроэнергии: Сборник научных трудов. / Прилепова М.А. Дніпропетровськ 2002
137. Прилепова М.А. Финансирование инвестиционных проектов: Экономика и методы в Х в. / Прилепова М.А., Кирнос В.М.; - Донецк: РВА, ДонНТУ, 2002 – 168 с.
138. Прилепова М.А. К вопросу разработки гибких планов Сборник научных трудов, Экономика, менеджмент, маркетинг, управление проектами, организация. / Прилепова М.А., Оскома Е.В.; Вып. 3 – Днепропетровск: Наука и образование, 2003-268 с.
135. Прилепова М.А. Процедура оценивания стоимости строительного проекта. Сборник научных трудов, Строительство, материаловедение, машиностроение. / Прилепова М.А.; Вып. 31. Дн-ск: ПГАСА, 2005-200 с.
136. Прилепова М.А. Оценка стоимости реализации строительного проекта. / Прилепова М.А., Тян Е.Р.; Держава та регіони. Науково-виробничий журнал. Серія: Економіка та підприємство, - 2005,- р, № 5
137. Прилепова М.А. Принципы и требования к управлению стоимости строительного проекта. / Прилепова М.А., Клочко Б.Г.; Держава та регіони. Науково-виробничий журнал. Серія: Економіка та підприємство, - 2005 - р., № 6
138. Прилепова М.А. Совершенствование методов экономической оценки стоимости реализации строительного проекта. / Прилепова М.А.; „Науково – теоретичний журнал” № 1(13) 2005.
139. Прилепова М.А.Учет факторов риска в украинской модели ипотечного кредитования и роль страховых компаний. / Прилепова М.А., Бажанова В.Ю.; Науковий виробничо-економічний часопис. „Будівництво. Наука. Проекти. Економіка” № 1(5), 2006
140. Прилепова М.А., Снитко Е.А Управление проектами стоительства на основе концепции контроллинга. / Прилепова М.А., Снитко Е.А.; Сб. Управление проектами № 3. СУН им. В Даля. 2007. с.112-118.
141. Олейник П.П. Научные основы организации подготовки ускоренного создания промышленных комплексов. / Олейник П.П. – М.: Диссертация д.т.н. МИСИ, 1989. – 398 с.
142. Организация, планирование и управление строительным производством / Под ред. И.Г. Галкина. – М.: Высш. школа., 1978. – 496 с.
143.Организация и планирование строительного производства: Уч. для вузов по спец. ПГС / А.К. Шрейбер., Л.И. Абрамов., А.А. Гусаков и др. Под ред. А.К. Шрейбера. – М.: Высш. шк., 1987. – 368 с.
144. Организация, экономика и управление строительством: Учеб. пособие для вузов / Т.Н. Цай., Л.Н. Лаврецкий., А.Е. Лейбман, Г.К. Романова. Под ред. Т.Н. Цая. – М.: Наука, Главная ред. физ.-матем. лит-ры, 1980. – 367 с.
145. Олейник П.П. Планирование и распределение трудовых ресурсов в строительном производстве. / Олейник П.П.; – К.: Будівельник, 1986. – 115 с.
146. Олейник П.П. Проблемы и опыт реконструкции панельных домов первого поколения // Проблеми реконструкції та експлуатації промислових та цивільних об’єктів. / Олейник П.П.; Зб. Наук. Праць. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 1999. – с.12-14.
147. Павлов И.Д. Организационно-технологические аспекты формирования производственных программ // Сборник научных трудов: экономика, менеджмент, маркетинг. / Павлов И.Д.; Управление проектами, организация. Выпуск 3. – Днепропетровск: Наука и образование, 2003. – с. 56-62.
148. Павлов И.Д. Системотехнічні основи вироблення оптимальних організаційно-технологічних рішень будівельного виробництва: / Павлов И.Д.; Автореф. дис…д.т.н.:05.02.21. – Хрків, ХДТУБА, 1997. – 41 с.
149. Приказ Госстроя Украины «О Дополнении № 3 к ДБН Д.1.1 – 1 – 2000 / СБ.Ценообразование в строительстве». – К.: НПФ «Инпроект», 2002. - № 5. - с. 8.
150. Практика формирований взаимоотношений в строительстве в условиях одноуровневой системы ценообразования: Сборник официальных нормативных документов / Состав. Беркута А.В., Губень П.И., Иванькина В.Г., Шарапова Т.А. – НПФ «Инпроект», 2002. – 320 с.
151. Павлов І.Д. Оптимальні моделі організації будівельного виробництва: / Павлов І.Д.; Навч. посібник. – К.: СДО, 1993. – 220 с.
152. Положение о подрядных контрактах в строительстве Украины // Все о бухгалтерском учете. Спец.выпуск. – 1999. - № 43 (346). – 48 с.
153. Проекты и Управление проектами в России и Восточной Европе // Сб. науч. трудов международного симпозиума. – М.: Аланс и Российская Ассоциация Управления проектами, 1993. – 416 с.
154. Павлов И.Д. Разработка плана организационно – технического развития строительной организации // Економiка: проблеми теорії та практики. / Павлов И.Д., Арутюнян И.А.; Вып. 76. – Д.: Вид-во ДНУ, 2001. – с. 6-10.
155. Павлов І.Д. «Оптимальні моделі організації будівельного виробництва». / Павлов І.Д.; – К.: ІСДО, 1993. – 220 с.
156. Порядок определения затрат, включаемых в сводные сметные расчеты на строительство / Госстрой УССР; А.В. Беркута, Т.С. Лысюк, Л.А. Захарченко. – К.: Будівельник, 1987. – 88 с
157. Педан М.П. «Экономика строительства». / Педан М.П. – М.: Стройиздат, 1987. – 575 с.
158. Педан М.П. Управление экономикой строительства / Педан М.П. – Киев: Высш. школа. 1990 – 534 с.
159. Радкевич А.В. Визначення раціонального періоду відновлення об’єктів житлово-комунального комплексу: / Радкевич А.В. Автореф. дис…к.т.н.: 05.23.08 / ПДАБА. – Дніпропетровськ, 1995. – 20 с.
160. Резниченко В.С. Методы оценки экономической эффективности инвестиционно-строительных проектов и программ // Резниченко В.С., Ларин С.Н., Суханов Ю.А., Клакоцкий В.В. Экономика строительства. – 1998. - № 11. – с. 216-218.
161. Ресурсов В.А., Торкатюк В.И. Формирование и оценка качества проектных решений в строительстве. / Ресурсов В.А., Торкатюк В.И.; – К.: Будівельник, 1988. – 207 с.
162. Рязанова И.А. Риски в бизнесе. – М.: Темп, 1995. – 245 с.
163. Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів / Состав. Беркута А.В., Губен П.І., Іванькіна В.Г. – К.: НПФ «Инпроект», 2001. – 248 с.
164. Рач В.А. Принципы системного похода в проектном менеджменте // Рач В.А. Управління проектами і розвиток виробництва. – 2000. - № 1. – с. 7-9.
165. СН 202-76 / Инструкция по разработке проектов организации строительства и проектов производства работ. – М.: Стройиздат, 1976. – 86 с.
166. СН 273-74 / Расчетные нормативы для составления проектов организации строительства. – М.: Стойиздат, 1974. – 74 с.
167. Савйовский В.В. Будівельно – монтажні роботи в умовах реконструкції: / Савйовский В.В.; Навч. посібник. – К.: ІСДО, 1994. – 156 с.
168. Савйовский В.В. Ремонт и реконструкция гражданских зданий. / Савйовский В.В., Болотских Н.С.; – Харьков ВАТЕРПАС, 1999. – 287 с.
169. Спектор М.Д. Выбор оптимальных вариантов организации и технологии строительства. / Спектор М.Д. – М.: Стройиздат, 1980. – 159 с.
170. Справочник экономиста – строителя / Рогожин П.С. – 4-е изд., перераб. и доп. – Киев: Будивельник. 1980. – 368 с.
171. Сухачев И.А. Организация и планирование строительного производства. Управление строительной организацией. / Сухачев И.А.; – М.: Стройиздат, 1985. – 752 с.
172. Спектор М.Д. Ориентация строительного производства на конечные цели. / Спектор М.Д. – М.: Стройиздат, 1997. – 167 с.
173. Степаненко В.А. Механизм регулирования рынка США. – К.: УкрИНТЭИ, 1990. – 270 с.
174. Сметное дело в строительстве: Г.М. Хайкин, А.Е. Лейбман, Л.И. Мазурин, М.Ф. Митин; Под ред. Г.М. Хайкина. – М.: Стройиздат, 1991. – 336 с.
175. Торкатюк В.И. Сокращение трудоемкости монтажа сборных железобетонных конструкций. / Торкатюк В.И., Шулипа А.Н., Панченко В.А. – К.: Будівельник, 1990. – 144 с.
176. Тян Р.Б. Планирование и контроль деятельности предприятий: / Тян Р.Б., Ткаченко В.А.; – Днепропетровск: Наука и образование, 2003. – 300 с.
177. Тян Р.Б. Управління проектами. / Тян Р.Б., Холод Б.І., Ткаченко В.А.; Навч. посібник. – Дніпропетровськ: Дніпропетровська академія управління бізнесу та права, 2000. – 224 с.
178. Тян Р.Б. Методика комплексного проектирования возведения промышленных объектов // Интенсификация строительства на стадиях планирования и проектирования. / Тян Р.Б., Уваров Е.П. – Вильнюс: 1986. с. 74-76.
179. Тян Р.Б. Вопросы оценки стоимости строительного проекта экономика: проблемы теории и практики. Сборник научных трудов. / Тян Р.Б., Чашин Д.Ю.; Выпуск 25. – Днепропетровск: ДНУ, 2000. – с. 46-56.
180. Тян Р.Б. Проблема учета косвенных расходов в затратах на реализацию строительного проекта // Строительство. Материаловедение. Машиностроение. Сборник научных трудов. / Тян Р.Б., Чашин Д.Ю.; Выпуск 11 – Днепропетровск: ПГАСА, Gaudeamus, 2000. – с. 180-190.
181. Ушацький С.А. Вибір пріоритетів щодо об’єктів інвестиційного процесу в умовах недостатньої інформаційної визначеності // Зб. наук. праць «Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин в Україні». / Ушацький С.А., Поколенко В.О.; К.: КНУБА, 1998. – 34-43 с.
182. Ушацкий С.А. Информационные основы управления строительным производством. / Ушацкий С.А.; – К.: Будівельник, 1977. – 169 с.
183. Ушацкий С.А. Выбор оптимальных решений в управлении строительным производством. / Ушацкий С.А.; – К.: Будівельник, 1974. – 168 с.
184. Уваров Е.П. Региональные проблемы формирования и реализации комплексных проектов инвестиционно-инновационной строительной деятельности // Проблеми реконструкції та експлуатації промислових та цивільних об’єктів. / Ушацкий С.А.; Зб. наук. праць. – Дніпропетровськ: ПДАБА. – 1999. – с. 3-12.
185. Фокин В.И. Сметная стоимость строительства. / Фокин В.И.; – М.: Стройиздат, 1986. – 166 с.
186. Фольмут Х.И. Инструменты контроллинга. М.: Экономика 2003. – 288 с.
187. Федоренко В.Г. «Діяльність підприємств будіндустрій в умовах приватизації» // Будівельне виробництво, / Федоренко В.Г., Денисенко М.П., Гаврилова Т.В., Кабанов В.Г. в 43 – КНДІБЗ, 2002 . с. 69-72.
188. Хаттабе Ахмед Али. Обоснование продолжитености строительства жилищно-гражданских объектов / Хаттабе Ахмед Али: Дис…к.т.н: 05.23.08. – Днепропетровск, 1993. – 167 с.
189. Хайкин Г.М. Капитальное вложение и сметные цены: региональный аспект. / Хайкин Г.М.; М.: Экономика, 1987. – 184 с.
190. Хан Д. Планирование и контроль: концепция контроллинга: / Хан Д. Пер. с нем. / Под ред и с предисл. А.А. Турчака, Л.Г. Головача, М.Л. Лукашевича. – М.: Финансы и статистика, 1997. – 800 с.
191. Ценообразование в строительстве – Сборник официальных документов и разъяснений. (Редакционная коллегия): Беркута А.В., Губень П.И, Шарапова Т.А., Юровский А.Ю.) - № 5, 2002. – К.: НПФ «Инпроект» с.98.
192. Ценообразование в строительстве. Сборник официальных документов и разъяснений (ред. коллегия Беркута А.В., Губень П.И., Шарапова Т.А., Юровский А.Ю.) № 1, 2003. – К.:НПР «ИНпроект», 98 с.
193. Чашин Д.Ю. Проблема Интеграции планирования и контроля реализации строительного проекта // Материалы 1-й Международной научно-практичексой конференции / Чашин Д.Ю.; «Наука и освіта» - том 15. – Днепропетровск – Харьков – Одесса: «Наука и освіта». 2001 – с. 19-20.
194. Шрейбер А.К. Организация и планирование строительного производства. / Шрейбер А.К., Олейник П.П. – М.: Высшая школа, 1987. – 368 с.
195. Шрейбер К.А. Научно-методические основы организации проектирования реконструкции жилых зданий: / Шрейбер К.А.; Автореф. дис…д.т.н.:05.23.08 / ЛИСИ. – Л., 1991. – 42 с.
196. Шутенко Л.Н. Технологические основы формирования и оптимизации жизненного цикла городского жилого фонда: / Шутенко Л.Н.; Дис… д.т.н.: 05.23.08. – М., 2002. – 550 с.
197. Шим Дж. Методы управления стоимостью и анализ затрат. / Шим Дж., Сигел Дж – М.: 1996. – 269 с.
198. Шапиро В.Д. Управление проектами = Project Management: / Шапиро В.Д., Ольдерогге Н.Г., Юркевич А.А Толковый англо-русский словарь – справочник / Проект Менеджмент Колсантинг, ЗАО / В.Д. Шапиро (ред). – М.: Высшая школа, 2000. – 379 с.
199. Экономика строительства / Под ред. И.С. Степанова. – М.: Юрайт, 1997. – 416 с.
200. Яковлев А.К. Организация сметно-договорной работы в строительстве. / Яковлев А.К.; – 2-е изд., перераб. и доп. – К.: Будівельник, 1981. – 152 с.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.