У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
Количество страниц 190
ВУЗ ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.Н. КАРАЗІНА
Год сдачи 2010
Содержание Зміст
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1 АНАЛІЗ ПОДАТКОВИХ СИСТЕМ І ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В ЗАКОРДОННИХ КРАЇНАХ ТА КОНЦЕПЦІЯ РЕФОРМУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ 8
1.1. Податкове регулювання у країнах з ринковою і перехідною економікою 8
1.2. Вплив податків на зміни галузевої структури ВВП на стадії
виробництва 29
1.3. Концептуальні засади реформування податкової системи України 48
Висновки до першого розділу 65
РОЗДІЛ 2 ДОСЛІДЖЕННЯ ВАЖЕЛІВ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ 69
2.1. Аналіз податку на додану вартість в Україні 69
2.2. Моделювання розрахунків податкових надходжень 93
2.3. Аналіз акцизів як джерела податкових надходжень 102
Висновки до другого розділу 112
РОЗДІЛ 3 МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОДАТКОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ УКРАЇНИ 115
3.1. Методологічні підходи до економіко-математичного моделювання податкових систем 115
3.2. Напрями вдосконалення оподаткування прибутку підприємств 124
3.3. Організаційно-методичне забезпечення удосконалення системи податкового регулювання 143
Висновки до третього розділу 167
ВИСНОВКИ 170
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 173


ВСТУП
Податки виконують низку функцій і надають можливості державі ство-рювати підприємствам і організаціям умови для господарської діяльності, пере-озброєння виробництва, підвищення якості продукції. На макроекономічному рівні податкова політика чітко спрямована на заохочення підприємницької діяльності та створення сприятливих умов для досягнення темпів економічного росту.
Актуальність теми. Орієнтація України на побудову ефективного механізму використання національних ресурсів зумовлена необхідністю ради-кальних перетворень та впровадження нових активізуючих досліджень в умо-вах становлення перехідного типу організації, форм і методів управління суспільством. Економіко-адміністративні правові відносини, які об’єктивно відображають тенденції розвитку суспільства, перебувають у стані оновлення фундаментальних засад. Оновлення та реалізація економіко-правових засад по-кликано забезпечити рішення проблем ефективного регулювання бюджетно-податкових відносин.
Серед питань, що особливо привертають увагу дослідників, це надання переваг податковій формі впливу держави на найбільш дискусійні форми бюд-жетно-податкових відносин, що має стимулювати в першу чергу надходження інвестицій, інновацій, подальший розвиток інфраструктури для вирішення на-гальних проблем розвитку економіки України.
Багато питань стосовно державного регулювання економіки, включаючи пи-тання фінансового, грошово-кредитного і податкового регулювання, прогнозування і регулювання структури економіки, висвітлено у наукових працях М.А. Адамової, А.Ф. Бєліченко, О.Ю. Безгубенко, Т.В. Василькової, Є.М. Вишневської, В.М. Геєця, Б. Губського, В.В. Карлової, А.І. Крисоватого, А.Я. Кізима, Ф.Р. Фоміна та інших.
Вагомий внесок у вирішення проблем державного регулювання економіки і податкових систем внесли відомі західні економісти - А.Лаффер, М.Портер, Д. Рікардо, А.Сміт, І. Шумпетер та інші.
Однак питання державного податкового регулювання економічного роз-витку ще не мають остаточного методологічного та практичного вирішення. Потребують теоретичного обґрунтування функції податків, недостатньо оп-рацьована загальна схема, методи і механізми податкового регулювання економічної діяльності на макро- і регіональному рівнях, напрями оптимізації структури податкових надходжень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна в рамках планів науково-дослідних робіт кафедри економіки та менеджменту. Матеріали дослідження використовувалися при розробці таких державних науково-дослідних тем: «Розробка методологічних підходів трансформації системи та соціально-економічних відносин в Україні» (державний реєстраційний номер 0199U004423); «Соціально-економічна стратегія формування в Україні нової моделі економічного розвитку» (держав-ний реєстраційний номер 0101U002800); «Інноваційна модель стійкого розвит-ку науково-технічного і виробничого потенціалу України» (номер державної реєстрації 0104 U000676).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є системно-історичний аналіз ефективності бюджетно-податкового регулювання та теоретичне обґрунтування основ нових форм державного регулювання на різних етапах розвитку України
Для досягнення мети дослідження були поставлені наступні завдання:
- дослідити теоретичні основи податкового регулювання та закономірності становлення системи податків у країнах з ринковою і перехідною економікою;
- визначити вплив податків на зміни галузевої структури ВВП на стадії виробництва;
- сформувати концептуальні засади системи податкового регулювання в економічному розвитку України;
- дослідити основні тенденції становлення податку на додану вартість в Україні;
- розкрити особливості моделювання розрахунків податкових надходжень;
- обґрунтувати механізм функціонування акцизів як джерела податкових надходжень;
- визначити, систематизувати та науково обґрунтувати методологічні підходи до економіко-математичного моделювання податкових систем;
- на підставі проведеного дослідження змісту системи податкового регу-лювання запропонувати напрями удосконалення оподаткування прибутку підприємств;
- розробити систему податкового планування на базі прогнозних моделей;
- розробити пропозиції щодо удосконалення організаційно-методичного забезпечення системи податкового регулювання на основі планування надход-жень до бюджету.
Предметом дослідження є соціально-економічні закономірності пов’язані з податковим регулюванням економічної діяльності та особливості застосування бюджетно-податкового регулювання, спрямовані на ефективний розвиток економіки України.
Об’єктом дослідження є податкова сфера економіки України, її стан та зв'язок з економічним розвитком.
Методологічною основою дослідження є основні положення класичної економічної теорії: закони, принципи сучасної теорії ринкової економіки. Та-кож застосовано загальнонаукові та спеціальні методи дослідження, такі як: логіка, аналіз, синтез, індукція, дедукція, методи порівняльних величин, статистичні та математичні методи дослідження.
Використані методи адаптації податкової системи, тобто розкладання її на сукупність цілей та конкретних управлінських завдань.
Важливою складовою методології дослідження є сучасна законодавча та нормативно-правова база, що регламентує державне управління податковою системою.
Інформаційною базою дисертації є законодавчі та нормативні акти з пи-тань оподаткування в Україні, проекти Податкового кодексу України, офіційні видання Верховної Ради України, матеріали Державної податкової адміністрації України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, монографічна, періодична, довідкова література, інформаційно-аналітичні бюлетені і огляди, матеріали конференцій, збірники наукових праць.
Наукова новизна одержаних результатів. У дисертаційній роботі досліджено підходи до удосконалення системи податкового регулювання в економічному розвитку України. Сутність здобутих наукових результатів і по-ложень, котрі розроблено особисто автором і які мають наукову новизну, полягає в наступному:
вперше:
- розроблено концептуальні засади удосконалення системи податкового регулювання, на базі формулювання об'єкта і суб'єкта оподаткування, рівня і диференціації ставок оподаткування, принципів, напрямків регулювання подат-кових надходжень до бюджету;
- запропоновано наукові підходи до розробки організаційно-методичного забезпечення системи податкового планування шляхом визначення принципів, методів, етапів та заходів податкового планування, а також можливих ризиків у податковій системі;
удосконалено:
- напрями оподаткування прибутку підприємств як важливого джерела бюджетних доходів для економіки на стадії становлення або розвитку;
- методологічні підходи до економіко-математичного моделювання щодо побудови оптимальної податкової системи;
дістало подальшого розвитку:
- вивчення досвіду країн, що розвиваються, та країн із перехідною економікою щодо запозичення методів податкового регулювання захисту вітчизняного товаровиробника;
- визначення ролі впливу податків на динаміку розвитку галузевої струк-тури ВВП;
- на підставі проведеного аналізу статистичних даних побудовані трендові моделі для прогнозування надходження податкових платежів до зведеного, дер-жавного та місцевого бюджетів України, що дозволить визначити основні напрямки удосконалення управління оподаткуванням на макро- та мікроекономічному рівнях.
Практичне значення одержаних результатів. Положення дисертації мають певне теоретичне та практичне значення для розробки заходів, спрямо-ваних на підвищення ефективності використання податку на додану вартість в якості джерела доходів бюджету та забезпечення його позитивного регулюючо-го впливу на економічні процеси, вирішення проблем із справлянням ПДВ в Україні, удосконалення законодавства. Результати дослідження використову-ються в роботі Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації щодо впровадження результаті дисертаційного дослідження при розробці проекту бюджету Харківської області на 2008 рік та при розробці Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2008 рік, а також у роботі Державної податкової адміністрації у Харківській області Окремі положення дисертації використовувались в нав-чальному процесі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за фахом «Менеджмент організацій» при вивченні курсів «Прогнозування та соціально-економічне планування», «Макроекономічний аналіз».
Особистий внесок здобувача. Наукові положення, розробки, висновки та рекомендації, які виносяться на захист, одержані автором самостійно.
Апробація результатів дисертації.
Основні результати дисертаційного дослідження доповідались і обгово-рювалися на засіданнях наукового товариства з вивчення спадщини М.І. Туган-Барановського, а також науково-практичних конференціях: 4-й Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми гуманізації та гармонізації управління» (м. Житомир, 2-9 листопада 2003 р.); 5-й Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Сучасні про-блеми гуманізації та гармонізації управління» (м. Житомир, 4-10 листопада 2004 р.); ІV Міжнародній науковій конференції «Проблеми економіки транспорту» (м. Дніпропетровськ, 28-29 квітня 2005 р.); 6-й Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми науки та освіти» (м. Алушта, 30 квітня-9 травня 2005 р.); 1-й Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Стратегія економічного розвитку України: тенденції, пріоритети, перспективи» (м. Харків, 12-13 грудня 2006 р.).
Публікації. За результатами дисертаційного дослідження опубліковано 10 наукових праць загальним обсягом 2,4 друк. арк., з яких 6 – у наукових фа-хових виданнях 2 друк. арк..

Список литературы ВИСНОВКИ
У дисертації наведено теоретичне узагальнення і нове вирішення науко-вого завдання, що виявляється у дослідженні проблем правового регулювання принципів оподаткування, розробки їх системи та класифікації за різними кри-теріями, розкриття процесу реалізації принципів оподаткування у податковому законодавстві України. У ході дослідження сформульовано наступні основні висновки:
1. Вивчено світовий досвід податкового регулювання економічних проце-сів. Організація оподаткування впливає на економічні процеси як на макро-, так і на мікроекономічних рівнях. У раціонально побудованій системі оподатку-вання податки використовують як інструмент ефективної економічної політики. В країнах з розвинутою ринковою економікою система оподаткування гнучко поєднує фіскальну і регулюючу функції податків. За допомогою диференціації ставок податків і податкових пільг досягається зростання зайнятості, підвищен-ня кваліфікації працівників, підтримка малого бізнесу, розвиток науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, стимулюються інвестиції, ресур-созбереження, концентрація капіталу, поява нових фірм і компаній з метою під-тримки конкурентного середовища. В основу формування вітчизняної податко-вої системи в Україні покладені міжнародні податкові системи, які не врахову-ють особливостей економічного розвитку країни. Податкова система може бути ефективною тільки тоді, коли при її формуванні враховуються специфічні умо-ви національної економіки, трудові традиції населення, а також інші чинники.
2. Дістало подальшого розвитку визначення ролі впливу податків на роз-виток галузевої структури ВВП. Дослідження впливу податків на структурні зрушення у виробництві показало, що через різний рівень податкового наван-таження на галузі, великий обсяг пільг та відсутність контролю за використан-ням вивільненого завдяки податковим пільгам прибутку, що підтримується здеформована структура виробництва, яка проявляється в поглибленні його си-ровинної спрямованості та витратного характеру, скороченні частки продукції для кінцевого споживання. Велика кількість пільг з оподаткування призводить до утворення різних умов господарювання, що порушує механізм ринкової конкуренції. Непрямі податки обернено пропорційно впливають на рентабель-ність галузей економіки. Надання пільг з оподаткування прибутку не впливає на зростання інвестицій, які відстають від зростання ВВП. Накопичення подат-кової заборгованості підприємств розмиває рамки їх бюджетних обмежень, призводить до зниження ефективності господарської діяльності.
3. Перехід української економіки на ринкові відносини потребує вдоско-налення податкової системи для оптимального виконання нею своїх завдань та функцій. Податкова система безпосередньо впливає на економіку, відтворення виробничих процесів, розподіл доходів у суспільстві та підвищення добробуту населення. На сьогодні існують значні проблеми в проведенні ефективної пода-ткової політики, відсутній глибокий аналіз фінансових зв'язків в економіці, по-треб держави у фінансових ресурсах для виконання покладених на неї функцій щодо регулювання темпів і пропорцій розвитку економіки, підтримки на нале-жному рівні суспільного добробуту, обороноздатності та систем державного управління. Недоліки існуючої податкової системи вимагають її реформування. З цією метою автором розроблено концептуальні засади щодо удосконалення системи податкового регулювання в економічному розвитку України, які охоп-люють обґрунтування теоретичних засад та принципів її побудови, виокрем-ленні основних напрямів розвитку її складових виходячи з необхідності забез-печення оптимального співвідношення податків та економічного зростання.
4. У роботі проаналізовано загальнодержавні податки та збори, а саме: податок на прибуток підприємств, податок з доходів фізичних осіб, акцизний збір, податок з продажів та ПДВ. Проведений аналіз податку на додану вартість в Україні показує, що до диференційованих ставок ПДВ переходити недоціль-но, оскільки це значно ускладнить адміністрування цього податку і створить додаткові можливості для зловживань. Податок на додану вартість у меншій мірі спотворює споживчий вибір, ніж інші податки. Так, ПДВ, базою якого є всі товари і послуги, залишає споживачу вибір тільки між благами, що продаються і не продаються (а виходить, і не оподатковуються), такими як, наприклад, са-мостійне виготовлення товарів. Серед усіх податків із продажів саме податок із роздрібних продажів є найбільш прийнятним з огляду на мінімізацію економіч-них наслідків, що спотворюють, його введення.Одним із найбільш суперечли-вих питань під час обговорення порівняльних переваг ПДВ і податку з роздріб-них продажів є питання про усталеність того або іншого податку до ухиляння від його сплати. Існує велика кількість чинників, загальних для розглянутих податків, що різнонаправлено впливають на ухиляння від податків у різних кра-їнах: наприклад, рівень правової культури платників податків або спроможність податкової адміністрації змусити сплачувати встановлені податки. У той же час кожний із податків має свої особливості, що ведуть до різних рівнів ухилянь.
5. Визначено, що основними відмінностями акцизів від інших податків і обов'язкових платежів на споживання є, по-перше, їхня специфічна сфера за-стосування - споживання конкретного товару (послуги) або групи товарів (по-слуг) і, по-друге - безеквівалентність. Якщо перше відрізняє акцизи від таких податків на споживання із широкою базою обкладання, як ПДВ або податок із продажів, то друге - від усіляких платежів і зборів за користування суспільними товарами або послугами (гербові збори, збори за перетинання кордону і т.д.)
6. Основним напрямом удосконалення системи податкового регулювання в України є запровадження планування для створення більш ефективної і раці-ональної податкової системи, що дозволить забезпечити сприятливі умови для ведення бізнесу, здійснення інвестицій, зростання споживчого попиту на внут-рішньому ринку, а також за збільшення сукупних податкових надходжень до усіх рівнів бюджетів та державних цільових фондів.
7. Проведений аналіз основних податкових надходжень у зведений бю-джет, державний бюджет та місцеві бюджети України свідчить, що на сьогодні залишаються невирішеними питання переорієнтації діючої податкової системи на стимулювання процесів економічного розвитку країни, а стан справ, що склався у сфері податків і податкової політики, суперечить принципам ефекти-вної роботи й управління складними системами, до яких відноситься податкова система. Проблема наповнення дохідної частини бюджету не повинна безпосе-редньо залежати від рівня податкового навантаження. Зростання податкових "надходжень повинно забезпечуватися за рахунок прискорення оборотності ка-піталу і підвищення ділової активності суб'єктів господарювання.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Конституція України, прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 року - К: Юринком, 1996. // www.rada.kiev.ua.
2. Закон України «Про систему оподаткування» № 1251 – XII від 25.07.1991 р.
3. Про внесення змін до Закону України „Про систему оподаткування”: За-кон України від 18.02.1997 р.№ 77/97 - ВР // Відомості Верховної Ради України. - 1997. - №16. - С.255 - 263.
4. Закон України «Про Державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990 р. 509-XIII//www.sta.ua.
5. Закон Украины «О налогообложении прибыли предприятий» / Украина. Законы; перевод О.Верховень. – Х.: Фактор, 2002. – 134 с.
6. Закон України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-III // www.sta.ua.
7. Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері го-сподарської діяльності” від 11.09.2003 №1160 – IV//www.rada gov.ua.
8. Закон України «Про податок на додану вартість» № 168/97 від 03.04.1997 р.
9. Про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість»: Закон України від 16.01.2003 р.№ 469-IV - ВР // Відомості Верховної Ра-ди України. – 2003 р.
10. Указ Президента України “Про внесення змін до Указу Президента України № 727 від 03.07.1998 р. “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності сіб’єктів малого підприємництва” від 28.06.1999 р. №746/99 // Урядовий кур’єр. – 1999. - №128.
11. Проект Податкового кодексу України (третє читання) / Державна подат-кова адміністрація України. Єдиний веб-портал органів виконавчої вла-ди: http://www.sta.gov.ua/content.php3projects_npa.
12. Адамов Н.А., Тилов А.А. Лизинг. Правовые и экономические основы. – СПб.; М.; Х.; Минск: Питер, 2005. – 128 с.
13. Амоша О., Вишневський В. До питання про оцінку рівня податків в Україні //Економіка України. – 2002. - № 8. – С.15
14. Амоша О.О., Вишневський В.П. Бавін Є.В. Шляхи реформування подат-кової системи України. Финансы, учет, банки. Сборник научных трудов. Выпуск 8. Часть 2/Под общ. ред. П.В. Егорова. - Донецк: ДонНУ, 2002. - С.16 - 22.
15. Андрущенко В.Л., Ляшенко Ю.І. Економічні та позаекономічні аспекти оподаткування // Фінанси України. - 2005. - №1. - С.36 - 43.
16. Ансофф И. Стратегическое управление: Пер. с англ. М.: Экономика, 1989.
17. Антонов А.В. Розвиток податкових підходів регіонального регулювання інвестиційної діяльності: автореф. Дис…канд. Екон. наук: 08.10.01. – Сімферополь: Б.в., 2005. – 28 с.
18. Архангельский Ю. Без НДС возрастут другие налоги // Украина и мир.- 2004.- №30. - С. 3.
19. Бабич С.Н. Совершенствование системы регулирования налогообложения предпринимательства: Дис… канд. Экон. наук: 08.02.03. – Х.:, 2000. – 154 с.
20. Бавін Є.В. Механізм оподаткування прибутку і ефективності функціонуван-ня промислових підприємств: автореф. Дис…канд. Економ. Наук: 08.04.01. – Донецьк, 2005. – 18 с.
21. Бардола К.Ю. Система налогообложения в Византии IV-IX вв.: Дис…канд. Ист. наук: 07.00.02. – Х., 2003. – 198 с.
22. Безгубенко О.Ю. Прогнозування у податковому менеджменті. // Фінанси України. - 2003. - №2. - С.33 - 38.
23. Бережний Є.Б. Податкове регулювання підприємницької діяльності: ав-тореф. Дис…канд. Економ. Наук: 08.06.02. – Харків, 2000. – 17 с.
24. Бех Г.В. Правове регулювання непрямих податків в Україні: автореф. Дис…канд. Юрид. Наук: 12.00.07. – Харків, 2002. – 19 с.
25. Бечко П.К. Податкова система: Навч. посібник для вузів. К.: Центр на-вчальної літератури, 2006. – 365 с.
26. Бєліченко А.Ф., Міночкіна О.М. Удосконалення процесу податкового контролю // Вісник Дон дует. - 2003. - №3(19). - С. 184 - 190.
27. Білик М.Д., Золотько І.А. Податкова система України: Навч.-метод. по-сібник для сам ост. вивч. дисц.. – К.: КНЕУ, 2000. – 190 с.
28. Білоцерковська Г.П., Богдан О.В., Гриб Ю.В. Податок на додану вар-тість: становлення та розвиток: Посібник / Упоряд. – К.: Б.в., 2003. – 180 с. (Вісник податкової служби України).
29. Білуха М.Т. Курс аудиту: Підручник. - К.: Вища шк. - Знання, 1998. - с. 517.
30. Бодюк А. В. Податкова політика: шляхи її реалізації //Фінанси України. - 2002. - №2. - С.82 - 87.
31. Бодюк А. В. Посилення ролі органів Державної податкової служби в удосконаленні податкової політики // Фінанси України. - 2003. - №12. - С. 70 - 74.
32. Бойко Є.І., Крисоватий А.І. Податкове планування на підприємстві як складова податкового менеджменту // Фінанси України. - 2003. - №12. - С.127 - 128.
33. Борисов А.Б. Большой энциклопедический словарь. – М: Книжный мир, 1999. – 895 с.
34. Брезвін О. І. Пріоритет - інтереси платників податків // Консультант. - 2002. - №12.
35. Буряк П.Ю., Беркита К.Ф., Ярема Б.П. Податкова система: теорія і прак-тика застосування активних методів навчання: Навчальний посібник для вузів. – К.: Професіонал, 2004. – 223 с.
36. Буряковський В.В. Податки: Учбовий посібник. - Дніпропетровськ: По-роги, 1998. - 611 с.
37. Бутко А.Д. Внутрішній фінансовий контроль у системі фінансового кон-тролю держави // Фінанси України. - 2003. - №8. - С. 127 - 136.
38. Вакулич І.П. Податкове адміністрування та ефективність податкової си-стеми // Фінанси України. - 2003. - №2. - С.54 - 59.
39. Василик О.Д.. Податкова система України: Навчальний посібник. – К.: Поліграфкнига, 2004. – 447 с.
40. Василькова Т.В. Удосконалення планування податкових платежів //Фінанси України. - 2003. - №6. - С.36 - 39.
41. Ватуля І.Д., Рибалко Л.В. Податки, збори, платежі: Навч. посібник для вузів. К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 352 с.
42. Вельбицкая И.И. Единый налог для юридических и физических лиц: Практическое пособие / Вельбицкая И.И., Орел А.Л., Бодяк Ю.А. – К.: ООО Редакция газеты «Бухгалтерия. Налоги. Бизнес», 2002. – 240 с.
43. Вишневская Е.Н. Проблемы формирования системы принципов налого-обложения. Финансы, учет, банки. Сборник научных трудов. Выпуск 8. Часть 2/Под общ. ред. П.В. Егорова. - Донецк: ДонНУ, 2002. - С.116 - 121.
44. Вишневский В.П., Веткин А.С., Вишневская Е.Н., Бавин Е.В. Налогооб-ложение: теория, проблемы, решения. – Донецк: ДонНТУ; Донецк: Из-дательство ИЭП НАН Украины, 2006. – 501 с.
45. Вишневский В.П., Липницкий Д. Оценка возможностей снижения нало-гового бремени в переходной экономике // Вопросы экономики. - 2000. - №2. - С.107 - 116.
46. Воронкова О.М. Контрольна і аналітична робота податкової служби України // Фінанси України. - №8. - 2001. - С. 135-141.
47. Воронкова О.М. Податкове регулювання економічних процесів // Фінан-си України. - 2003.- №6. - С.42.
48. Все договоры об изложении двойного налогообложения: сборник систе-матизированного законодательства / Пер. Р. Ляшенко; Сост.: В. Кузне-цов. – Х.: Фактор, 2005. – 910 с.
49. Галкин В.Ю. Некоторые вопросы теории налогов // Финансы. – 1993. - №1. - С. 35 - 40.
50. Гарасим П.М., Журавель Г.П., Хомин П.Я. Податковий облік і звітність на підприємствах: Підручник для вузів. – К.: Професіонал, 2004. – 447 с.
51. Геєць В. М. Бюджетна політика в Україні: проблеми і перспективи // Дзеркало тижня.-2004.- №5(480).- 7.02.04. - С. 8.
52. Глущенко В.В., Греченко В.В., Червяков І.М. Система місцевих податків в Україні: становлення, сучасний стан, перспективи. – Х.: Б.в., 2005. – 163 с.
53. Головач І. Поняття „податок”: історія виникнення та розвитку // Еконо-міка, фінанси, право. - 2002. - №9. - С.18 - 23.
54. Горб В.А. Управління податковими платежами підприємства: автореф. Дис…канд. Екон. наук: 08.06.01. – Маріуполь: Б.в., 2005. – 19 с.
55. Греченко В. В. Становлення системи місцевих податків в Україні в умо-вах ринкових відносин: Дис… канд. Екон. наук: 08.04.01. – Захищена 17.11.03. – Х.: Б.в., 2003. – 218 с.
56. Гридчина М. В., Вдовиченко Н.И., Калина А.В. Налоговая система Ук-раины: Учеб. Пособие. - К.: МАУП, 2000. - 128 с.
57. Гусакова О.С. Податковий облік: Навч. посібник для вузів. К.: Центр на-вчальної літератури, 2006. – 359 с.
58. Дадалко В.А., Румянцева Е.Е., Демчук Н.Н. Налогообложение в системе международных экономических отношений: Учебное пособие для вузов. – Минск: Армита-маркетинг; Менеджмент, 2000. – 367 с.
59. Данілов О.Д. Податок на додану вартість: Навчальний посібник для ву-зів. – К.: Комп’ютерпрес, 2003. – 254 с.
60. Данілов О.Д., Лапшин Ю.В. Онищенко В.А. Оподаткування місцевими, ресурсними, рентними податками та зборами. Неподаткові платежі: На-вч. посібник для вузів. – К.: Ірпінь: ВТФ «Перун», 2002. – 292 с.
61. Дедекаєв В. Ухилення від сплати податків в Україні: витоки проблеми та шляхи її розв’язання / Економічний часопис - XXI. - 2004. - №9. - С. 33 - 34.
62. Дейнека А., Котик В., , Сонин М.,Реуцкая Л. Теоретические подходы построения модели распределения ресурсов в Украине// Вісник ХНУ. Серія економічна: Тенденції, пріорітети, перспективи. – Харків. – 2006. - № 754. - С.231-235.
63. Демиденко Л.М. Розвиток теорії оподаткування вченими Заходу // Фі-нанси України. - 2004. - №5. - С. 111 - 117.
64. Дикань Л.В., Вовнова Т.С., Бережний Є. Б. Деякі аспекти оподаткуван-ня в Україні // Фінанси України. - 1999. - №4. - С. 107 - 112.
65. Дорофиенко В.В. Колосюк В.П. Менеджмент в научно – технической деятельности: Учебное пособие. – Х.: Основа, 1999. – 153 с.
66. Економічна енциклопедія: У трьох томах. Т. 3 / Редкол.: ... С.В. Мочер-ний (відп. ред.) та ін. – К.: Видавничий центр „Академія”, 2002. – 952с.
67. Економічна енциклопедія: У трьох томах. Т.1/ Редкол.: ... С.В. Мочер-ний (відп. ред.) та ін. – К.: Видавничий центр „Академія”, 2000. – 864 с.
68. Економічний розвиток України: Інституціональне та ресурсне забезпе-чення / О.М. Алимов, А.І. Даниленко, В.М. Трегобчук та ін. – К.: Об’єднаний інститут економіки НАН України, 2005.
69. Ефимов Н. Гражданское право и налоговое законодательство: оптимиза-ция налогообложения. – К.: Юстиниан, 2007. – 230с.
70. Єфименко Т.І. Податкове регулювання економічного розвитку: автореф. Дис…докт. Економ. Наук: 08.02.03. – Київ, 2003. – 37 с.
71. Завгородний В.П. Налоги и налоговый контроль в Украине. - Киев: «А.С.К.», 2000. - 639.
72. Загорський В.С., Благун І.Г. Принципи функціонування податкової сис-теми ринкового типу // Фінанси України. - 2003. - №10. - С.92 - 99.
73. Задорожный А., Синица Г., Тимощук С., Юхименко Н., Кривенко С., Гуцуляк В. Тематический выпуск: «Обсуждаем проект налогового коде-кса Украины» // ж. Вестник налоговой службы Украины. – 2007, № 23 (450), С.17-33.
74. Задояний М., Форостовець В. Організаційні проблеми становлення та розвитку Державної податкової служби України // Економіка. - 2002. - №7. - С.3 - 9.
75. Зазвонова Л.А., Фомин Ф.Ф. Налоги и налогообложение: Учебное посо-бие. – К.: Издательство Европейского университета, 2003. – 265 с.
76. Захаров А.С.; Предисл. Г.П. Толстопятенко Налоговое право Европейс-кого союза: действующие директивы ЕС в сфере прямого налогообло-жения = European Union Tax Law: EC Directives on direct taxation in force. – М.: Волтерс Клаувер, 2006. – 119 с.
77. Заявление Государственной налоговой администрации Украины О стра-тегии модернизации государственной налоговой службы Украины // Ве-стник налоговой службы Украины. – 2001. - №42. - С.3 - 4.
78. Иванов Б.И., Давыскиба Е.В. Системы налогообложения зарубежных стран: учебное пособие для вузов. – Х.: ИД «ИНЖЭК», 2006. – 223 с.
79. Іванов Ю.Б. Альтернативні системи оподаткування. Монографія. - Хар-ків: ХДЕУ - Торнадо, 2003. - 517 с.
80. Іванов Ю.Б. Система оподаткування в схемах і таблицях. Ч. 1: Загально-державні та місцеві податки і збори в Україні: Навчальний посібник для вузів. Х.: ВД “ІНЖЕК”, 2004. – 412 с.
81. Іванов Ю.Б. Система оподаткування в схемах і таблицях. Ч. 2: Оподат-кування фізичних осіб. Ч 3: Податковий менеджмент: Навчальний посі-бник для вузів. Х.: ВД “ІНЖЕК”, 2004. – 301 с.
82. Ігнатишин М.В. Оптимізація податкового та кредитного регулювання як фактор розвитку підприємництва в регіоні (на матеріалах Закарпатської області): автореф. Дис…канд. Економ. Наук: 08.02.03. – Ужгород, 2004. – 20 с.
83. Інноваційна стратегія українських реформ. /Гальчинський А.С., Геєць В.М., Кінах А.К., Семеноженко В.П., - К.: Знання України, 2002. – 336с.
84. Караваева И.В. Налоговое регулирование рыночной экономики: Учеб.пособие для вузов. - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2000. - 215 с.
85. Карпінський Б., Залуцька Н. Податок на додану вартість як основа бю-джетоутворення.
86. Карпова В.В. Формування системи податкового планування на підпри-ємстві: автореф. Дис…канд. Економ. Наук: 08.06.01. – Київ, 2005. – 21 с.
87. Кириллов С. Акции: право, налогообложения, бухгалтерский учет. – Х.: Фактор, 2004. – 393 с.
88. Кізим А.Я. Податкове планування у системі податкового менеджменту // Фінанси України. - 2003. - №2. - С. 15 - 19.
89. Козаченко С. //Экономичный часопик.- 1999 - №10.
90. Конторщикова О. Податковий менеджмент як інструмент мінімізації по-даткових платежів // Економіка, фінанси, право. - 2002. - №8. - С. 25 - 27.
91. Концепція реформування податкової системи України / Б.Губський, В. Альошин, В. Макеєнко, В. Рибак. – К.: Славутич-Дельфін, 2000. – 50 с.
92. Кофлан В.М. Правові основи місцевого оподаткування в Україні: авто-реф. Дис…канд. Юрид. Наук: 12.00.07. – Ірпінь, 2002. – 18 с.
93. Крисоватий А.Г., Десятнюк О.М. Податкова система: Навч. посібник для вузів. Тернопіль: Карт-бланш, 2004. – 331 с.
94. Крисоватий А.І., Кізим А.Я. Податковий менеджмент: Навчальний посі-бник для вузів. – Тернопіль: Карт-бланш, 2004. – 304 с.
95. Кулик В.В. Податки у системі відтворення національної економіки // Фі-нанси України. - 2003. - №11. - С.91 - 97.
96. Куркина К.А. Гостиничный бизнес. Особенности бухгалтерского учета и налогообложения. – М.: Вершина, 2006. – 240 с.
97. Кушнарьова Т.Є. Кучерявченко М.П. Система податкових органів Укра-їни. – Х.: Торсінг, 2000. – 239 с.
98. Ластовецький А. Оподаткування як інструмент організаційно-правового ре-гулювання підприємництва // Право України. - 2004. - №9. - С.76 - 80.
99. Лондар С. Определение параметров кривой Лаффера для украинской экономики // Бізнес Информ. - 1998. - № 13-14. - С. 19 - 24.
100. Лукінов І. І. Інвестиційна активність в економічному оновленні та зрос-танні // Економіка України. – 1997. – № 8. – С. 4-9.
101. Луцик А.І. Організаційні засади державного податкового менеджменту // Фінанси України. - 2003. - №2. - С.28 - 32.
102. Луцик А.І. Податки як інструмент фіскального адміністрування // Фі-нанси України. - 2004. - №9. - С.42 - 47.
103. Лыкова Л.Н. и МГУ им. М.В. Ломоносова Налоги и налогообложение в России: Учебник для вузов. – М.: БЕК, 2001. – 363 с.
104. Лютий І.О., Дрига А.Б., Петренко М.О. Податки та споживання в еконо-міці України. – К.: Знання, 2005. – 335 с.: іл. (Київському національному ун-ту ім. Тараса Шевіенка – 170 років).
105. Малишев А.В. Характерні аспекти організації державного фінансового кон-тролю за рубежем // Фінанси України. - 2003. - №11. - С. 126 - 136.
106. Маркс К., Энгельс Ф. Соч. т.4. - М.: Политиздат, 1995. - 615 с.
107. Матвеева В.В. Бюджетные организации: Бюхгалтерский учет и налогоо-бложение. – Х.: Фактор, 2002. – 688 с.
108. Матвієнко В. П., Матвієнко П. В. Філософсько - економічні погляди. - Київ: наукова думка, 2003, - 304 с.
109. Математические модели трансформационной экономики: Учебное посо-бие / Клебанова Т.С., Раевнева Е.В., Стрижиченко К.А., Гурьянова Л.С.,Дубровина Н.А.-Х.: ИД«ИНЖЕК», 2004. - 280 с.
110. Мельник В. М. Генеза теорій податків // Фінанси України. - 2004. - №8. - С.42 - 53.
111. Мельник Д.Ю. Налоговый менеджмент. - М.: Финансы и статистика, 2000. - 352 с.
112. Мельник П.В. Розвиток податкової системи у перехідній економіці. - Ір-пінь: АДПСУ, 2001. - 362 с.
113. Мельничук В. Економічне зростання і проблеми державного фінансово-го контролю // Економіка України. - 2002. - №12. - С.24.
114. Мескон М.Х., Альберт М., Хедоури Ф. Основы менеджмента. - М.: Дело, 1997.-704 с.
115. Милявська Е.П., Сердюк О.М. Податкова система: Навч. посібник для вузів / Е.П. К.: Слово, 2005. – 336 с.
116. Миронова Т.Н. Налоги и налогообложение: учебное пособие для вузов. – Минск: Издательство Белорусского университета, 2002. – 86 с.
117. Михасюк І., Мельник А., Крупка М., Залога З. Державне регулювання економіки. - Львівський національний університет ім. І.Франка.- К.: Аті-ка, Ельга - Н, 2000. - 592с.
118. Міночкіна О.М. Розвиток системи податкового регулювання діяльності промислових підприємств в Україні: автореф. Дис…канд. Економ. Наук: 08.02.03. – Харків, 2006. – 22 с.
119. Московкин В. Рост национального капитала и кривая Лаффера // Бизнес Информ. - 1998. - №13 - 14. - С. 25 - 26.
120. Налоги и налогообложение / Под ред. Романовского М.В., Врублевской О.В. - СПб: Питер, 2000. - С. 528.
121. Налоги и налогообложение / Романовский М.В., Врублевская О.В., Бан-хаева Ф.Х., Барабаш А.Я. / Учебник для вузов. – СПб.; М.; Х.; Минск: Питер, 2000. – 527 с.
122. Налоги и налогообложение: Энцикл. словарь / Сост. А.В. Толкушкин. – М.: Юрист, 2000. – 509 с.
123. Налоги налогообложение и налоговое законодательство / Харченко Г.П., Викторова Н.Г., Кумачев А.А., Ткачева Е.Г. / Под ред. Е.Н. Евстигнеева. – СПб.; М.; Х.; Минск: Питер, 2000. – 311 с.
124. Налогообложение: проблемы науки и практики: сборник статей / Науч-но-исследовательский центр индустриальных проблем развития НАН Украины и Харьковский экономический университет. – Х.: ИД «ИН-ЖЕК», 2006. – 231 с.
125. Налогообложение: терминология законодательных и нормативных актов: Словарь-справочник / Сост. Ю.Б. Иванов. – Х.: ИД «ИНЖЭК», 2003. – 704 с.
126. Овчаренко М.В., Филимонов А.С., Шевченко О.Ю. Реорганизация юри-дических лиц (комментарий законодательства, налогообложение и бух-галтерский учет, судебная практика, формы документов). – М.: Юрайт, 2001. – 304 с.
127. Ожегов С. И. Словарь русского языка: М. Рус. яз. – 1984. – 816 с.
128. Олійник О.В., Філон І.В. Податкова система: Навчальний посібник для вузів. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 452 с.
129. Омельянович Л.А., Папаика А.А., Орлова В.А., Демьяненко Г.Е., Севка В.Г. Налоги и налоговые системы. - Донецк: ДонДУЕТ им. М. Туган-Барановского, 2002. - 204 с.
130. Онисько С.М., Тофан І.М., Грицина О.В. Податкова система: Підручник. – 3-тє вид., випр. і доп. – Львів: Магнолія Плюс; Львів: Видавець В.М. Піча, 2005. – 334 с.
131. Онишко С.В. Підвищення ефективності системи оподаткування: авто-реф. Дис…канд. Економ.наук: 08.04.01. – Київ., 1999. – 24 с.
132. Онишко С.В. Підвищення рівня адміністрування податку на прибуток // Фінанси України. - 2003. - №6. - С. 47 - 50.
133. Онищенко В.А. Податковий контроль (основи організації): - К.: Ред. журн. „Вісник податкової служби України”, 2002. - 432 с.
134. Онищенко В.А. Удосконалення процесів підготовки до проведення по-даткової перевірки. // Фінанси України. - 2003. - №6. - С. 14 - 21.
135. Опарін В.М. Фінанси (загальна теорія). - К: КНЕУ, 1999. - 164 с.
136. Панасюк В.М., Ковальчук Є.К., Бобрівець С.В. Податковий облік: Навч. посібник для вузів. – Тернопіль: Карт-бланш, 2002. – 260 с.
137. Перов А.В., Толкушкин А.В. Налоги и налогообложение: Учебное посо-бие: 2-е изд., перераб. и доп.. – М.: Юрайт, 2003. – 363 с.
138. Піхоцький В.Ф. Ресурсні платежі та місцеві податки і збори: Навч. посі-бник для вузів. К.: Професіонал, 2005. – 301 с.
139. Погорлецкий А.И. Принципы международного налогообложения и меж-дународного налогового планирования. – СПб.: Издательство СПбГУ, 2005. – 385 с.
140. Податкове право: Навчальний посібник / Бех Г.В., Дмитрик О.О. и Кобиль-нік Д.А. / За ред. Кучерявенко М.П.. – К.: Юрінком Інтер, 2003. – 400 с.
141. Попович В. М. Реформування податкової системи – підґрунтя для зміц-нення дохідної частини держбюджету // Фінанси України. - 2003. - №6. - С. 22 - 26.
142. Портер М. Международная реструктуризация: Конкурентные преиму-щество стран: Пер. с англ. М.: Прогресс, 1994.
143. Про податки і засоби населенню України: Навч. Посібник для вузів / Янович М., Азаров Г.І., Бондаренко, Мельник П.В. Лєкарь С.І. – К.: Б.в., 2000. – 182 с.
144. Проблемы бухгалтерского учета, экономического анализа и налогооб-ложения промышленных предприятий: Сб. научн. труд. / Под ред. Соко-лова А.А.. – Воронеж: Издательство Воронежского университета, 2002. – 128 с.
145. Рева Д.М. Правове регулювання податкового контролю в Україні: авто-реф. Дис…канд. Юрид. наук: 12.00.07. – Х.: Б.в., 2005. – 20 с.
146. Рева Т.М. Податковий менеджмент: Навч. посібник для вузів. – К.: Центр навчальної літератури, 2003. – 282 с.
147. Рикардо Д. Сочинение. Т.1. Начала политической экономии и налогово-го обложения. - М.: Госполитиздат, 1955. - 360 с.
148. Роль держави у довгостроковому економічому зростанні / Ред. Кваснюк Б.Є. – К., 2003.
149. Рябошлик В. Європа відмовляється від ПДВ. Зворотний механізм нара-хування зобо’язань щодо ПДВ, який діє в ЄС. «Економіст» №10, жов-тень 2006.
150. Рябошлик В. Новий «рецепт». «Економічна правда»: ПДВ від БЮТ. УП, 10.11.2006.
151. Садовенко М.М. Оподаткування прибутку підприємств та його оптимі-зація в умовах перехідної економіки: автореф. Дис…канд. Економ. Наук: 08.04.01. – Київ, 2004. – 23 с.
152. Свердан М. Проблеми податкової політики і реформування податкової системи України. Вісник Української Академії державного управління при Президентові України. - 2003. - №2. - С.184 - 193.
153. Сипатова Л.П., Москалев В.Э. Некоторые вопросы информационного обеспечения налоговой службы Украины. Финансы, учет, банки. Сбор-ник научных трудов. Выпуск 8. Часть 2 / Под общ. ред. П.В. Егорова. - Донецк: ДонНУ, 2002. - С.133 - 138.
154. Система оподаткування та її інформаційно-облікове забезпечення: На-вчальний посібник для вузів / Герасим П.М., Десятнюк О.М., Журавель Г.П., Крисоватий А.Г., Хомин П.Я. – К.: Професіонал, 2006. – 735 с.
155. Система оподаткування та податкова політика: Навчальний посібник для вузів / Захожай В.Б., Литвиненко Я.В., Захожай К.В., Литвиненко Р.Я. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 465 с.
156. Скворцов Н. Н. Налоговый менеджмент: стратегия и тактика: В 10 кн. Кн. 10. Управленческое консультирование. Налоговый инспектор - кон-сультант налогоплательщика. Практ. рук. / Под ред. В.П. Давыдовой. - К.: Вища шк., 2003. - 239 с.
157. Скворцов Н.Н. Налоговый менеджмент: стратегия и тактика: В 10 кн. Кн. 1. От стагнации к стабилизации. К.: Вища школа, 2002. - 222 с.
158. Смит А. Исследование о природе и причинах богатства народов. - М.: Соцэкгиз. - 1962. - С. 588 - 589.
159. Соболєв М.Н. Очерки финансовой науки. - 2-е изд., пересм. и доп.- [б.м.]: Пролетарий, 1926. - 215 с.
160. Современная теория и практика налогообложения / Куцын Н.А., Калю-жный В.В., Мозенко О.В., Балыкин В.Д. – Х.: Прапор, 2001. – 511 с.
161. Соколовська А.М. Податкова система держави: теорія і практика стано-влення. К.: Знання-Прес, 2004. – 454 с.
162. Соколовська А.М. Податкова система держави: теорія і практика становлен-ня: автореф. Дис…докт. Економ. Наук: 08.04.01. – Київ, 2002. – 28 с.
163. Соколовський Д.Б. Еволюційний аспект ухилення від обов’язкових пла-тежів і „проблема сумісності”/ НАН України. Ін-т пром-сті. - Донецьк, 2002. - 84 с.
164. Статистичні щорічники України за 2000-2005 р. Під ред. Осауленка О.Г. – К.: Консультант.
165. Сто ответов на актуальные вопросы по учету и налогообложению / Бе-лова Н., Бойцова М., Винокуров Д., Высоцкая Ю. / 3-е изд., перераб. и доп.. – Х.: Фактор, 2006. – 216 с.
166. Стратегія економічного і соціального розвитку України (2004-2015) “Шляхом європейської інтеграції” / Гальчинський А.С., Геєць В.М. та ін. – К: ІВЦ Держкомстату України, 2004. – 416 с.
167. Стратегія економічного розвитку України: Наук.–зб. Мін.осв. і науки У.,:К.:КМЕУ, 2001р.
168. Стратегія розвитку України до 2010 року Між регіон. Науки. – практ. 2000 р. 75 с.
169. Суторміна В.М., Федоров В.М., Андрущенко В.Л. Держава - податки - бізнес (із світового досвіду фіскального регулювання ринкової економі-ки). Монографія. - К.: Либідь. - 1992. - 328 с.
170. Тимошенко Ю.В. Державне регулювання податкової системи: автореф. Дис…канд. Економ. наук: 08.02.03. – Київ., – 1999. – 19 с.
171. Тимченко О.М. Податковий менеджмент. - К.: КНЕУ. - 2001. - 150 с.
172. Ткаченко Н.М. Бухгалтерський фінансовий облік, оподаткування і звіт-ність: Підручник для вузів. – К.: Алерта, 2006. – 1079 с.
173. Ткаченко Н.М., Горова Т.М., Ільєнко Н.О. Податкові системи країн світу та України. Облік і звітність: Навчально-методичний посібник для вузів. К.: Алерта, 2004. – 553 с.
174. Трансформаційні процеси та економічне зростання в Україні/ Ред. Геєць В.М. – К., 2003.
175. Туган – Барановский М.И. Экономические очерки. – М. “Российская по-литическая энциклопедия” (РОССпЄИ), 1998. – 527с.
176. Федоров В.М., Льовочкін С.В. Проблеми розбудови податкової системи України // Фінанси України. - 1999. - №6. - С.40 - 48.
177. Федорченко Ф., Кузнецов В. Посредническая деятельность: правовое ре-гулирование, учет и налогообложение. – 2-е изд., перераб. и доп.. – Х.: Фактор, 2005. – 251 с.
178. Федько В. О необходимости усовершенствования налогового планиро-вания и прогнозирования // Вестник налоговой службы Украины. - 2001. - №11. - С.7 - 9.
179. Фокин Ю., Кирова Е. Налоговая нагрузка: проблемы и пути решения // Экономист. - 1998. - №10. - С. 52 - 59.
180. Хмільовська К.В. Організаційні засади податкового контролю // Фінанси України. - 2003.- №2. - С.50 - 53.
181. Цал-Цалко Ю. Податковий контроль об’єктів оподаткування та пробле-ми застосування прийомів фактичного контролю/Вісник податкової служби. - 2000.- №43. - С.55 - 57.
182. Чередниченко О.М. Непряме оподаткування в Україні на шляху інтегра-ції до Європейського Союзу: автореф. Дис…канд. Економ. наук: 08.04.01. – Київ., – 2005. – 20 с.
183. Чередниченко О.М. Непряме оподаткування у податковій системі Укра-їни // Фінанси України. - 2003. - №11. - С.98 - 104.
184. Чередніченко А.П. Податковий контроль в умовах трансформаційної економіки України: автореф. Дис…канд. Екон. наук: 08.04.01. – Одеса: Б,в., 2005. – 18 с.
185. Чернелевский Л.М., Редзюк Т.Ю. Податковий облік і контроль: Навча-льний посібник для вузів. – К.: Пектораль, 2004. – 328 с.
186. Чернов В.В. Податкова система: Навч. посібник ХНУ ім. В.Н. Каразіна. – Х.: Б.в., 2001. – 92 с.
187. Чернявский О.П., Хомутенко В.П., Немченко В.В. Організація податко-вих перевірок: Навчальний посібник для вузів. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. – 287 с.
188. Черняк В. Нотатки про податки // Голос України. - 1999. - №7. - С.3
189. Чорний М. П. Організація планових податкових перевірок // Фінанси України. - 2003. - №2. - С.11 - 14.
190. Шаблиста Л.М. Палатки як засіб структурної перебудови економіки. – К.: Ін-т економіки НАН України, 2000. – 218 с.
191. Шадура М.П. Оподаткування доданої вартості в Україні // Вісник ХНУ. Серія економічна: Проблеми стійкого соціально-економічного розвитку України. – Харків. – 2006. - № 730. - С.17-22.
192. Шадура М.П. Правові аспекти державної політики інвестування в Укра-їні // Вісник ХНУ. Серія економічна: Ефективність економіки промисло-вості і її вплив на транспорт. – Харків. – 2002. - №565. - С.190-193.
193. Шадура Н.П. Налоговые рычаги активизации инвестиционной деятель-ности // Вісник ХНУ. Серія економічна:Шляхи рішення проблем функ-ціонування економічних систем. – Харків. – 2004. - № 630 (ІІ). – 198-202.
194. Шадура Н.П. Организация управления налогообложением предприятия // Вісник ХНУ. Серія економічна: Еволюція наукових знань і сучасні проблеми економічної теорії. – Харків. – 2005. - № 663. - С.29-33.
195. Шадура Н.П. Проблемы экономико-правовой мотивации и стимулиро-вания предпринимательской деятельности // Вісник ХНУ. Серія еконо-мічна: Актуальні проблеми гуманізації управління та регулювання еко-номіки. – Харків. – 2003. - № 612. - С.30-37.
196. Шадура Н.П. Экономико-правовые основы управления развитием мало-го предпринимательства на Украине // Вісник ХНУ. Серія економічна: Економіко-організаційний механізм економічного розвитку промисло-вості України. – Харків. – 2001. - №503. – С.10-15.
197. Шумпетер И. Теория экономического развития 1911-1936 – М., Прогре-ссс,1982.
198. Юрай Немец, Глена Райт. Державні фінанси: Теорія і практика перехід-ного періоду в Центральній Європі. - К.: Основи, 1998. - 542 с.
199. Юркевич О.М. Система пріоритетів державної фінансової підтримки на-уково-технічної інноваційної діяльності // Фінанси України. - 2004. - №12. - С.46 - 49.
200. Юткина Т.Ф. Налоги и налогообложение: Учебник. - М.: ИНФРА - М, 1998. - 429с.
201. Янжул И.И. Исторический очерк английского акциза. - М: [Б.И.], 1905.-121 с.
202. Ярема Б.П. Податковий менеджмент: Навч. посібник для вузів. – Львів: Магнолія Плюс, 2006. – 222 с.
203. Ярошенко Ф. О. Трансформація Державної податкової служби України. Ірпінь: Національна Академія ДПС України, 2004. - С.207.
204. Classics in the Theory of Public Finance // Ed. by R. A. Musgrave, A. T. Peacock. – London etc.: Macmillian New York: St. Martin’s Press. - 1967. - P. 31.
205. Fayol Henri, General and Indastrial Management. London: Pitman, 1949, p. 5 - 6.
206. Harrison Frank E., The Managerial Decision Making Process, 3rd ed.Boston: Houghton Mifflin, 1987, p.63.
207. Musgrave R. A., A. T. Peacock A. T.. Classics in the Theory of Public Finance. - London etc.: Macmillian New York: St. Martin’s Press. - 1967. - P. 31.
208. Rosen H. S. Public Finance. - Boston etc.: Irwin; McGraw-Hill. - 1995. - P. 348.
209. Scaffer M.E. Do Firms in Transitional Economies Have Soft Budget Constraint. A Reconsideration of Concepts and Evidence // Journal of Comparative Economics. - 1998. - №26 (March). - Р.97.

Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.