У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название МЕХАНІЗМ НАКОПИЧЕННЯ КОШТІВ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Количество страниц 298
ВУЗ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Год сдачи 2010
Содержание Вступ
РОЗДІЛ 1 Методологічні засади взаємодії економічних та соціальних знань в управлінні підприємством
1.1. Принципи моделювання інвестиційних процесів на підприємствах
1.2. Основи оцінки впливу соціального чинника в моделях економіки
1.3. Особливості моделювання процесів розвитку підприємств легкої промисловості
Висновки до розділу 1
Розділ 2 Передумови формування фінансових ресурсів для інвестування підприємств легкої промисловості
2.1 Діагностика інвестиційної кредитоємності підприємств легкої промисловості
2.2 Оцінка можливих джерел накопичення фінансових ресурсів
2.3 Особливості прояву чинника залучення тимчасово вільних грошових коштів населення
Висновки до розділу 2
Розділ 3. Науково-методичні основи накопичення коштів галузевим банком
3.1 Оцінка впливу довіри на залучення коштів для інвестування підприємств
3.2 Модель залучення та розподілу інвестиційних ресурсів
3.3 Методичний підхід до формування інвестиційних ресурсів на підприємстві
Висновки до розділу 3
Висновки
Додатки
Список використаних джерел

Список використаних джерел 287
ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Зі вступом України до Світової організації торгівлі (СОТ) зменшується конкурентоспроможність підприємств легкої промисловості, їх можливості збереження виробничих потужностей та кадрового потенціалу в зв’язку із суттєвими втратами на внутрішньому ринку, який буде відкритий для масового імпорту товарів з Китаю, Туреччини та інших країн.
Одним із шляхів подолання неминучого спаду, що супроводжуватиме галузь в період експансії зарубіжних фірм, є інвестування у впровадження новітніх технологій, які дозволять підвищити якість товарів широкого вжитку за умови здешевлення її виробництва.
Потреба в інвестиціях змушує підприємства легкої промисловості вести пошук грошових коштів, необхідних для відновлення виробництва. Основними джерелами капітальних вкладень є або власні кошти, або кредити банків. На сьогодні, головним чином власні кошти забезпечують сталі темпи середньорічного зростання обсягу реалізації продукції. В той же час частка вітчизняної продукції на внутрішньому ринку товарів легкої промисловості щорічно знижується в середньому на 4 %. Очевидно, що її збільшення можливе за умови впровадження інновацій, що потребує залучення кредитних ресурсів.
Пошук чинників залучення коштів для фінансування проектів розвитку підприємств легкої промисловості обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження пов’язане з планами науково-дослідних робіт, які виконувались в Київському національному університеті технологій та дизайну, за темами: "Проблеми розвитку підприємств на інноваційних засадах" (номер державної реєстрації 0205U007035, 2005 р.) – особистий внесок автора полягає у розробці методики розрахунку вартості ринку окремих товарів легкої промисловості; "Розробка сучасних інструментальних методів управління підприємством, технологічними процесами виготовлення конкурентоспроможної продукції" (номер державної реєстрації 0105U002389, 2005-2007 рр.) – особистий внесок автора полягає у розробці схеми залучення інвестиційних ресурсів для підприємств, які впроваджують продуктові та процесові інновації; "Вдосконалення системи управління розвитком підприємств легкої промисловості в умовах сучасних трансформаційних процесів України" (номер державної реєстрації 0107U002975, 2007-2008 рр.) – особистий внесок автора полягає у розробці методики розрахунку інвестиційного потенціалу підприємства.
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає у розробленні теоретичних та практичних положень, прикладних рекомендацій щодо засад формування і використання інвестиційних ресурсів підприємств легкої промисловості шляхом залучення тимчасово вільних коштів населення та підприємств.
Поставлена мета зумовила необхідність вирішення наступних завдань:
- визначити принципи моделювання інвестиційних процесів на підприємствах;
- систематизувати основи оцінки впливу соціального чинника в моделях інвестування підприємств;
- з’ясувати особливості моделювання процесів розвитку підприємств легкої промисловості;
- провести розрахунок кредитоємності підприємств легкої промисловості;
- оцінити альтернативні джерела накопичення фінансових ресурсів як основи системи інвестування підприємств;
- розкрити соціально-економічну сутність чинника залучення тимчасово вільних грошових коштів;
- розробити модель залучення та розподілу інвестиційних ресурсів з метою розвитку підприємств легкої промисловості;
- запропонувати організаційну схему управління механізмом накопичення коштів та визначити її основні функції;
- обґрунтувати основні напрямки інноваційного розвитку підприємств легкої промисловості на основі моделі накопичення інвестиційних ресурсів.
Об’єктом дослідження є система накопичення інвестиційних ресурсів в частині залучення тимчасово вільних грошових коштів з метою інвестування розвитку підприємств легкої промисловості.
Предметом дослідження є сукупність теоретичних положень, принципів, методів та способів накопичення інвестиційних ресурсів підприємств легкої промисловості шляхом залучення і розподілу грошових коштів.
Методи дослідження. Дисертаційне дослідження базується на методологічних засадах, розроблених провідними вченими в галузі соціальних і економічних знань. Наукові результати одержано з використанням спеціальних та загальних методів дослідження соціально-економічних об’єктів і процесів: системного аналізу (при дослідженні взаємодії економічних та соціальних знань в моделюванні економічних процесів); семантичного аналізу (для встановлення меж застосування понять та термінів при обґрунтуванні механізму накопичення коштів для інвестування підприємств); порівняльного аналізу (для розробки методики обґрунтування інвестиційних проектів підприємств); рядів динаміки, відносних та середніх величин, графічного моделювання (для оцінки вартості ринку товарів легкої промисловості, кредитоємності галузі та визначення стану накопичення грошових ресурсів в окремих банках); кластерного аналізу (при обґрунтуванні змісту соціально-психологічного чинника формування банківських зобов’язань); контент-аналізу (для з’ясування особливостей впливу соціального чинника на накопичення грошових коштів); опитування (для оцінки рейтингів окремих ринкових продуктів та фінансових установ, що дозволяють зберігати та накопичувати кошти); експертних оцінок (при визначенні часток роздрібного та оптового ринку товарів легкої промисловості та значень інших показників).
Робоча гіпотеза дослідження полягає у визначенні та обґрунтуванні можливості формування і використання інвестиційних ресурсів підприємств легкої промисловості шляхом залучення тимчасово вільних коштів населення та підприємств.
Інформаційною базою дослідження є законодавчі та нормативні акти України, статистичні матеріали Державного комітету статистики України, Міністерства промислової політики України та Національного банку України, монографії провідних вчених, матеріали наукових конференцій, періодичних друкованих видань та сайтів Інтернету, фінансова та статистична звітність підприємств легкої промисловості, комерційних банків, матеріали проведених автором опитувань підприємців, споживачів товарів та послуг.
Наукова новизна одержаних результатів полягає в наступних положеннях:
вперше:
- запропоновано механізм накопичення інвестиційних ресурсів з метою прискорення розвитку підприємств легкої промисловості шляхом створення організаційних структур на нових засадах;
- розроблено методику оцінки валової кредитоємності підприємств легкої промисловості для визначення потенційних обсягів фінансування проектів впровадження інноваційних технологій;
удосконалено:
- методи оцінки чинників формування довіри суб’єктів господарювання до галузевих банків з метою залучення коштів для інвестування проектів розвитку вітчизняних підприємств;
- механізм інвестування підприємств легкої промисловості з позиції галузевого банку, що дозволяє знизити кредитні ризики на всіх етапах реалізації проектів впровадження інноваційних технологій;
дістали подальший розвиток:
- принципи оцінки впливу соціального чинника економічних процесів на розвиток підприємств, що дозволило визначити показники довіри суб’єктів господарювання;
- організаційна схема управління формуванням джерел накопичення коштів для інвестування проектів розвитку підприємств легкої промисловості.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що запропоновані в роботі методики, підходи, висновки та пропозиції спрямовані на формування механізму накопичення та розподілу коштів, внаслідок чого суттєво зростають можливості інвестування розвитку підприємств легкої промисловості. Окремі складові моделі залучення та розподілу інвестиційних ресурсів використано в практичній діяльності Департаменту розвитку легкої та деревообробної промисловості Міністерства промислової політики України (довідка про впровадження від 05.09.07 р. № 01/7-3-763), Центра наукових досліджень Національного банку України (довідка про впровадження від 03.07.07 р. № 53-108/290). Наукові результати дисертаційної роботи знайшли практичне застосування на ряді підприємств легкої промисловості, що підтверджено відповідними довідками: ЗАТ Полтавська фірма "Ворскла" (довідка про впровадження від 17.09.07 р. № 185/01), Хмільницької швейної фабрики "Лілея" (довідка про впровадження від 13.09.07 р. № 502) та приватного підприємства "Елегант" (довідка про впровадження від 07.09.07 р. № 17), АКБ "Легбанк" (довідка про впровадження від 26.11.07 р. № 01/1-2391).
Матеріали дисертаційного дослідження використовуються в навчальному процесі у Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України при викладанні дисципліни "Економіка підприємства", "Маркетинг" та "Банківські операції" (акт впровадження від 26.10.07 р.).
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота містить особисті наукові ідеї здобувача і має наукове та практичне значення. Всі результати дослідження одержані особисто автором і знайшли відображення в його друкованих працях.
За результатами проведених досліджень автором опубліковано 10 наукових праць загальним обсягом 2,9 друк. арк., з яких 7 у фахових виданнях загальним обсягом 2,4 друк. арк., у тому числі: 2 публікації в колективних монографіях, 5 статей у наукових періодичних виданнях. В інших виданнях опубліковано 3 тези. У співавторстві написані та опубліковані одні тези обсягом 0,2 друк. арк., з яких автору належать 0,1 друк. арк.
Апробація результатів дисертації. Результати дослідження опубліковано на наступних конференціях: ІV-ій Всеукраїнській ювілейній науковій конференції молодих вчених та студентів "Наукові розробки молоді на сучасному етапі", яка відбулася 17-19 травня 2005 р. в м. Києві; міжнародній науково-практичній конференції "Україна – Латвія – Європейський Союз: сучасний стан та перспективи", яка відбулася 15-20 березня 2008 р. у столиці Латвії м. Рига; міжнародній науково-практичній конференції "Україна – Чехія – ЄС: сучасний стан та перспективи", яка відбулася 2-6 травня 2008 р. в столиці Чехії м. Прага.
Публікації. Автором дисертаційного дослдіження опубліковано: два параграфи у виданих Науково-дослідним економічним інститутом в м. Києві колективних монографіях "Економіка України: інвестиційно-інноваційні проблеми розвитку" (2006 р.) та "Економіка України: соціальні аспекти інноваційної моделі розвитку" (2007 р.); пять статей у фахових наукових журналах – "Управління сучасним містом" в № 3-4/7-12 (23-24) за 2006 р., "Легка промисловість" в № 1 за 2008 р., "Інвестиції: практика та досвід" в № 2 тв № 9 за 2008 р., "Економіка та держава" в № 4 за 2008 р.; три тези доповідей на трьох згаданих вище наукових конференціях.
Список литературы СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Аналіз роботи легкої промисловості в 2005 р. [Текст] // Легка промисловість. — 2006. — № 2. — С. 5-6.
2. Барр, Р. Политическая экономика [Текст] : пер. с фр. : В 2-х т. / Р. Барр. — М. : Междунар. отношения, 1995. — Т. 1. — 608 с.
3. Беккер, Г. С. Экономический анализ и человеческое поведение [Текст] // Альманах THESIS. — М. : Начала-Пресс, 1993. — т. 1 — вип. 1. — С. 24-40.
4. Бём-Баверк, Е. Основы теории ценности хозяйственых благ [Текст] / К. Менгер, Е. Бем-Баверк, Ф. Визер // Австрийская школа в политической экономии : пер. с нем. — М. : Экономика, 1992. — С. 253-347.
5. Бентам, И. Введение в основания нравственности и законодательства [Текст] : [пер. с англ.] / И. Бентам. — М. : РОССПЭН, 1998. — 415 с.
6. Берка, К. Измерения [Текст] : пер. с чешского / К. Берка. — М. : Прогресс, 1987. — 320 с.
7. Бирман, Г. Экономический анализ инвестиционных проектов [Текст] : пер. с англ. / Г. Бирман, С. Шмидт. — М. : Банки и биржи, ЮНИТИ, 1997. — 631 с.
8. Біологічний словник [Текст] / За ред К. М. Ситника, В. О. Топачевського : 2-ге вид. — К. : Головна редакція УРЕ, 1986. — 680 с.
9. Бланк, И. А. Управление инвестициями предприятия [Текст] / И. А. Бланк. – К. : Ника-Центр, Эльга, 2003. – 480 c.
10. Большев, Л. Н. Таблицы математической статистики [Текст] : 3-е изд. / Л. Н. Большев, Н. В. Смирнов. — М. : Наука, 1983. — 416 с.
11. Брігхем, Є. Ф. Основи фінансового менеджементу [Текст] : пер. з англ. / Є. Ф. Брігхем. — К. : Молодь, 1997. — 1000 с.
12. Бункина, М. К. Экономика и психология [Текст] / М. К. Бункина, В. А. Семенов. — М. : Дело и Сервис, 1998. — 400 с.
13. Бурлачук, Л. Ф. Словарь-справочник по психологической диагностике [Текст] / Л. Ф. Бурлачук, С. М Морозов. — К. : Наукова думка, 1989. — 200 с.
14. Бюлетень Національного банку України [Електронний ресурс] / Національний банк України. — Режим доступу : http://www.bank.gov.ua/Publication/Of_vydan/index.htm#Бюлетень%20Національного%20банку%20України — Назва з титул. екрану.
15. Вальрас, Л. Элементы чистой политической экономии или Теория общественного богатства [Текст] : пер. с фр. / Л. Вальрас. — М. : Изограф, 2000. — 421 с.
16. Величковский, Б. М. Современная когнитивная психология [Текст] / Б. М. Величковский. — М. : Изд-во Моск. ун-та, 1982. — 336 с.
17. Витрати і ресурси домогосподарств України у 2006 році (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств України) [Текст] : статистичний збірник : ч. І / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2007. — 430 с.
18. Витрати і ресурси домогосподарств України у 2007 році (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств України) [Текст] : статистичний збірник : ч. І / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2008. — 432 с.
19. Гласс, Дж. Статистические методы в педагогике и психологии [Текст] : пер. с англ. / Дж. Гласс, Дж. Стэнли. — М. : Прогресс, 1976. — 496 с.
20. Дамодаран, А. Инвестиционная оценка. Инструменты и техника оценки любых активов [Текст] : пер. с англ. / А. Дамодаран. — М. : Альпина Бизнес Букс, 2004. — 1342 с.
21. Дем’яненко, М. Я. Фінансові проблеми формування і розвитку аграрного ринку [Текст] / М. Я. Дем’яненко // Економіка АПК. — 2007. — №5. — С.4-13.
22. Денисенко, М. П. Організаційно-економічний механізм інвестування [Текст] : монографія / М. П. Денисенко. – К. : Наук. світ, 2001. – 414 с.
23. Джевонс, У. С. Краткое сообщение об общей математической теории политической экономии [Текст] : [перевод] / У. С. Джевонс // Вехи экономической мысли / сост. и общ. ред. В. М. Гальперин : в 3-х т. — Т. 1. : Теория потребительского поведения и спроса. — СПб. : Экономическая школа., 2000. — С. 70-77.
24. Дипиаза, С. А. Будущее корпоративной отчетности [Текст] : пер. с англ. / С. А. Дипиаза, Р. Дж. Экклз. — М. : Альпина Паблишер, 2003. — 211 с.
25. Дружинин, В. Н. Экспериментальная психология [Текст] : учебное пособие / В. Н. Дружинин. — М. : ИНФРА-М, 1997. — 256 с.
26. Дюфло, Р. Держава, банк, громадянин: Довіра – ключовий чинник інвестування та зростання [Текст] / Р. Дюфло // Тенденції української економіки. — 1999. — № 9. — С. 50-55.
27. Зинченко, В. П. Как возникает чувство доверия [Текст] / В. П. Зинченко // Педагогика. — 1998. — № 6. — С. 27-35.
28. Ильин, Е. П. Мотивация и мотивы [Текст] / Е. П. Ильин. — СПб. : Питер, 2003. — 512 с.
29. Інноваційний розвиток економіки: модель, система управління, державна політика [Текст] / За. ред. Л. І. Федулової. – К. : "Основа", 2005. – 552 с.
30. Кейнс, Дж. М. Общая теория занятости, процента и денег [Текст] : пер.с англ. / Дж. М. Кейнс. — М. : Гелиос АРВ, 1999. — 352с.
31. Кларк, Дж. Б. Распределение богатства [Текст] : пер. с англ. / Дж. Б. Кларк. — М. : Гелиос АРВ, 2000. — 368 с.
32. Корнаи, Я. Честность и доверие в переходной экономике [Текст] / Я. Корнаи // Вопросы экономики. — 2003. — № 9. — С. 4-17.
33. Кухленко, О. В. Інвестиції в Україні: сучасний стан, проблеми, песпективи розвитку [Текст] / О. В. Кухленко, М. П. Денисенко, С. Ф. Ревуцький. — К. : Ваклер, 1998. — 36 с.
34. Лагутін, В. Д. Монетарна політика в трансформаційній економіці: довіра, стратегія, механізми реалізації [Текст] / В. Д. Лагутін, Т. О. Кричевська. — К. : КНТЕУ, 2004. — 268 с.
35. Левин, К. Теория поля в социальных науках [Текст] : [перевод] / К. Левин. — СПб. : Сенсор, 2000. — 368 с.
36. Легка промисловість України в 2007 р. [Текст] // Легка промисловість. — 2007. — № 2. — С. 5-6.
37. Леонтьев, А.Н. Избранные психологические произведения [Текст] / А. Н. Леонтьев : в 2-х т. — Т. 1. — М. : Педагогика, 1983.— 392 с.
38. Леонтьев, А. Н. Деятельность. Сознание. Личность [Текст] / А. Н. Леонтьев — М : Политиздат, 1975. — 304 с.
39. Лоренц, К. Агрессия : (Так назывемое "зло") [Текст] : пер.с нем. / К. Лоренц. — М. : Прогресс : изд. фирма "Универс", 1994. — 269 с.
40. Макконнелл, К. Р. Экономикс: Принципы, проблемы и политика [Текст] : в 2 т. : пер. с англ. 11-го изд. / К. Р. Макконнелл, С. Л. Брю. — Т. 1. — М. : Республика, 1992. — 399 с.
41. Мангейм, Дж. Б., Рич Р. К. Политология. Методы исследования [Текст] : пер. с англ. / Дж. Б. Мангейм, Р. К. Рич. — М. : Изд-во "Весь Мир", 1997. — 544 с.
42. Марков, В. В. Первичная обработка льна и других лубяных культур [Текст] : учебник для сред. спец. учеб. заведений / В. В. Марков. — М. : Легкая и пищевая промышленность, 1981. — 376 с.
43. Маршалл, А. Принципы политической науки [Текст] : пер. с англ. : в 3 т. / А. Маршалл. — Т. 1. — М. : Прогресс, 1993. — 415 с.
44. Маслова, С.О. Межі кредиту: [Електронний ресурс] / С. О. Маслова. — Режим доступу : http://buklib.net/index.php?option=com_jbook&task=
view&Itemid=99999999&catid=78&id=701/ — Назва з титул. екрану.
45. Маслоу, А. Г. Мотивация и личность [Текст] : пер. с англ. / А. Г. Маслоу — СПб. : Евразия, 1999. — 478 с.
46. Матвієнко, І. В. Становлення ринку інвестиційного банківського кредитування в Україні [Текст] / І. В. Матвієнко // Економіка і прогнозування. – 2005. – № 4. – С. 107-113.
47. Менгер, К. Основания политической экономии [Текст] / К. Менгер, Е. Бем-Баверк, Ф. Визер // Австрийская школа в политической экономии : пер. с нем. — М. : Экономика, 1992. — С. 25-39.
48. Мильнер, Б. Фактор доверия при проведении экономических реформ [Текст] / Б. Мильнер // Вопросы экономики. — 1998. — № 4. — С. 27-38
49. Моніторинг розвитку вітчизняної легкої промисловості [Текст] // Легка промисловість. — 2006. — № 4. — С. 3-5.
50. Москалюк, С. С. Ринок швейної продукції: сучасний стан та тенденції розвитку [Текст] / С. С. Москалюк // Легка промисловість. —2006. — № 4. — С. 46-47.
51. Музиченко, А. С. Науково-методичні основи державного регулювання інвестиційної діяльності [Текст] : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора економ. наук : спец. 08.02.03 "Організація управління, планування і регулювання економікою" / А. С. Музиченко ; Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України. — К., 2001. — 35 с.
52. Найссер, У. Что такое когнитивная психология? [Текст] : [перевод] / У. Найссер // История зарубежной психологии (30—60-е гг. ХХ в.) : ред. П. Я. Гальперин, А. Н. Ждан — М. : Изд-во Московского университета, 1986. – С. 116–129.
53. Наукова та інноваційна діяльність в Україні в 2004 році [Текст]: статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2005.— 360 с.
54. Наукова та інноваційна діяльність в Україні в 2006 році [Текст]: статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2007.— 352 с.
55. Нейман, Дж фон. Теория игр и экономическое поведение [Текст] : пер. с англ. / Дж. фон Нейман, О. Моргенштерн. — М. : Наука, 1970. — 707 с.
56. Николаев, И. А. Доверие как экономическая категория [Текст] : аналитический доклад / И. А. Николаев, С. В. Ефимов, Е. В. Марушкина. — М. : АКК "ФБК", 2005. — 35 с.
57. Нормы продолжительности строительства и задела в строительстве предприятий, зданий и сооружений [Текст] : часть I : СНиП 1.04.03-85* — Взамен СН 440-79 ; Введ. 01.01.91 — М. : [б. и.], 1991. — 291 с.
58. Олейник, А. Институциональная экономика [Текст] / А. Олейник .// Вопросы экономики. — 1999. — № 4 — С. 132-148.
59. Основи економічної теорії [Текст] : підручник / ред. С. В. Мочерного. — Тернопіль : АТ "Тарнекс", 1993. — 688 c.
60. Основи економічної теорії: політекономічний аспект: [Електронний ресурс] — Режим доступу : http://www.readbookz.com/book/56/2184.html — Назва з титул. екрану.
61. Основи психології [Текст] : підручник для студ. вищих закл. освіти / О. В. Киричук, В. А. Роменець, В. О. Татенко та ін. — К. : Либідь, 2002. — 632 с.
62. Оссовский, В.Л. Формирование трудовых ориентаций молодежи : методологические и методические проблемы социологического исследования [Текст] / В. Л. Оссовский. — К. : Наукова думка, 1985. — 124 с.
63. Офіційний сайт Державного комітету статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.ukrstat.gov.ua. – Назва з титул. екрану.
64. Офіційний сайт державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" [Електронний ресурс]. — Режим доступу : http://www.smida.gov.ua/emitents/zvit_menu.php?id=29642&forma=
BUS_TEXT&zvit_type=vat177&kod=05467978. — Назва з титул. екрану.
65. Пашута, М. Т. Промисловість в національній інноваційній системі України [Текст] / М. Т. Пашута, Л. І. Федулова, О. М. Кондрашов. – К. : Наук. світ, 2005. – 76 с.
66. Пересада, А. А. Управління інвестиційним процесом [Текст] / А. А. Пересада. — К. : Лібра, 2002. — 472с.
67. Петренко, В. Ф. Основы психосемантики [Текст] : учебник для высшей школы / В. Ф. Петренко : 2-е изд. — СПб. : Питер, 2005. — 479 с.
68. Петренко, В. Ф. Психосемантические аспекты картины мира субъекта [Электронный ресурс] : доклад на междисциплинарном семинаре "Философско-методологические проблемы искусственного интеллекта" 5 октября 2005 / В. Ф. Петренко / РАН : отделение общественных наук. — Режим доступу : — http://scmai.miem.edu.ru/I03.htm — Загл. с титул. экрана.
69. Петренко, В. Ф. Конструктивистская парадигма в психологической науке [Текст] / В. Ф. Петренко // Психологический журнал. — 2002. — Т. 6. — № 3. — С. 113-121.
70. Пигу, А. Экономическая теория благосостояния [Текст] : пер. с англ. : в 2 т. / А. Пигу. — Т. 1. — М. : Прогресс,. 1985. — 511с.
71. Попазова, О.В. Проблеми сільськогосподарського виробництва [Електронний ресурс] / О. В. Попазова / Мелітоп. держ. педагог. ун-т : III мiжнар. наук.-практ. Iнтернет-конф. — Режим доступу : http://conference.
mdpu.org.ua/viewforum.php?f=24&sid=7f8127ba440b3ebdada7a275e33e9c05/ — Назва з титул. екрану.
72. Почепцов, Г. Г. Информационные войны [Текст] / Г. Г. Почепцов .— М .: Рефл-бук, Ваклер, 2000. — 573 с.
73. Предмет экономической теории : экономическая теория: [Электронный ресурс]. — Режим доступа : http://www.rureferat.ru/lectures/
ekonomicheskaya-teoriya/373/ — Загл. с титул. экрана.
74. Промисловість України у 2001-2006 роках [Текст] : статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2007.— 302 с.
75. Психология: Словарь [Текст] / Общ. ред. А. В. Петровского, М. Г. Ярошевского. — М. : Политиздат, 1990. — 494 с.
76. Психологічний словник [Текст] / ред. В. І. Войтка. — К. : Вища школа, 1982. — 216 с.
77. Роббинс, Л. Предмет экономической науки [Текст] : [перевод] / Л. Роббинс // Альманах THESIS. — М. : Начала-Пресс,1993. — т. 1 — вип. 1. — С. 10-23.
78. Роздрібна торгівля України у 2006 р. [Текст] : статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Держкомстат України, 2007.— 186 с.
79. Роздрібний товарооборот підприємств за 2007 р. Продаж і запаси товарів у торговій мережі та мережі ресторанного господарства (ІІ том) за 2007 рік [Текст] : статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2008.— 227 с.
80. Савлук, М. Довіра населення як чинник ефективної банківської діяльності [Текст] / М. Савлук // Вісник НБУ. — 2003. — № 8. — С. 8-10.
81. Сайт акціонерного комерційного банку "Легбанк" [Електронний ресурс]. — Режим доступу : "http://www.legbank.kiev.ua/html/uanews.html — Назва з титул. екрану.
82. Сайт маркетингової дослідницької компанії ГФК Юкрейн [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.gfk.ua/news/pr/ — Назва з титул. екрану.
83. Сайт мережевої маркетингової агенції ТНС Юкрейн [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.tns-global.com.ua/site/page951.html — Назва з титул. екрану.
84. Самооцінка домогосподарствами України рівня своїх доходів (за даними вибіркового опитування домогосподарств) [Текст] : статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2006. — 86 с.
85. Самооцінка домогосподарствами України рівня своїх доходів (за даними вибіркового опитування домогосподарств у січні 2007 року) [Текст] : статистичний збірник/ Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2007. — 86 с.
86. Самооцінка домогосподарствами України рівня своїх доходів (за даними вибіркового опитування домогосподарств у січні 2008 року) [Текст] : статистичний збірник / Держ. ком. статистики України. — К. : Державний комітет статистики України, 2008. — 84 с.
87. Самуэльсон, П. Экономика [Текст] : пер. с англ. : в 2 т. / П. Самуэльсон. — Т. 1. — М. : НПО "АЛГОН" Машиностроение, 1997. — 335 c.
88. Сафонов, В. С. О психологии доверительного общения [Текст] / В. С. Сафонов // Проблема общения в психологии. — М. : Наука, 1981. — С. 264-272.
89. Сборик № 1 укрупненных показателей восстановительной стоимости зданий и сооружений, имеющихся в организациях и учреждениях, состоящих на государственном бюджете, для переоценки основных фондов [Текст] — Изд. офиц. — М. : Стройиздат, 1971. — 145 с. ; 20 см.
90. Сборик № 3 укрупненных показателей восстановительной стоимости зданий и сооружений внешнего водоснабжения, канализации, теплофикации и энергоснабжения для переоценки основных фондов, имеющихся в учреждениях и организациях,, состоящих на государственном бюджете [Текст] — Изд. офиц. — М. : Стройиздат, 1971. — 142 с. ; 20 см.
91. Сборик № 5 укрупненных показателей восстановительной стоимости зданий и сооружений электрических станций, электрических и тепловых сетей для переоценки основных фондов [Текст] — Изд. офиц. — Л. : Энергия, Ленингр. отд-ние, 1970. — 224 с. ; 22 см.
92. Сборик № 14 укрупненных показателей восстановительной стоимости зданий и сооружений, легкой и текстильной промышленности для переоценки основных фондов [Текст] — Изд. офиц. — М. : Легкая индустрия, 1970. — 101 с. ; 21 см.
93. Сборик № 33 укрупненных показателей восстановительной стоимости зданий и сооружений торговых предприятий для переоценки основных фондов [Текст] — Изд. офиц. — М. : Экономика, 1970. — 70 с. ; 20 см.
94. Сиберт, Ф. С. Четыре теории прессы [Текст] : пер. с англ. / Ф. С. Сиберт, У. Шрамм, Т. Питерсон. — М. : Нац. ин-т прессы : Вагриус, 1998. — 223 с.
95. Сидоренко, Е. В. Методы математической обработки в психологии [Текст] / Е. В. Сидоренко — СПб : Речь., 2000. — 350 с.
96. Сидоренков, А. В. Психологические особенности доверия дошкольников [Текст] / А. В. Сидоренков — Ростов-на-Дону : Изд-во РГУ., 2001. — 134 с.
97. Скиннер, Б. Оперантное поведение [Текст] : [перевод] / Б. Скиннер // История зарубежной психологии (30—60-е гг. ХХ в.) : ред. П. Я. Гальперин, А. Н. Ждан — М. : Изд-во Московского университета, 1986. — С. 60-95.
98. Скрипкина, Т. П. Психология доверия [Текст] / Т. П. Скрипкина. — М. : Издат. центр "Академия", 2000. — 264 с.
99. Смит, А. Теория нравственных чувств [Текст] : пер. с англ. / А. Смит. — М. : Республика, 1997. — 350 с.
100. Солсо, Р. Л. Когнитивная психология [Текст] : пер. с англ. / Р. Л. Солсо. — М. : Тривола, 1996.— 600 с.
101. Суходольский, Г. В. Основы психологической теории деятельности [Текст] / Г. В. Суходольский. — Л. : Изд-во Ленингр. ун-та, 1988. — 168 с.
102. Толмен, Э. Поведение как молярный феномен [Текст] : [перевод] / Э. Толмен // История психологии (10-е — 30-е гг. Период открытого кризиса). — 2-е изд./Под ред. П. Я. Гальперина, А. И. Ждан. — М. : Изд-во Моск. ун-та, 1992. — 364 с.
103. Торндайк, Э. Принципы обучения, основанные на психологии. [Текст] : пер. с англ. / Э. Торндайк // Основные направления психологии в классических трудах : бихевиоризм. — М. : АСТ-ЛТД, 1998. — 704с.
104. Уотсон, Д. Психология как наука о поведении [Текст] : пер. с англ. / Д. Уотсон // Основные направления психологии в классических трудах : бихевиоризм. — М. : АСТ, 1998. — 701 с.
105. Философский энциклопедический словарь / Гл. редакция: Л. Ф. Ильичев, П. Н. Федосеев, С. М. Ковалев, В. Г. Панов — М. : Сов. Энциклопедия, 1983. — 840 с.
106. Фостер, Р. Обновление производства: атакующие выигрывают [Текст] : пер. с англ. / Р. Фостер. – М. : Прогресс, 1987. – 272 с.
107. Фрейд, З. Основные психологические теории в психоанализе : очерк истории психоанализа [Текст] : [перевод] / З. Фрейд — СПб. : Алетейя, 1999. — 251 с.
108. Фридмен, М. Количественная теория денег [Текст] : пер. с англ. / М. Фридмен. — М. : Эльф пресс, 1996. — 131 c.
109. Фукуяма, Ф. Доверие: социальные добродетели и путь к процветанию [Текст] : пер. с англ. /Ф. Фукуяма. — М. : ООО "Издательство АСТ": ЗАО НПП "Ермак", 2004. — 730 с.
110. Фукуяма, Ф. Що таке соціальний капітал? [Текст] / Ф. Фукуяма // День. – 2006. – 17 жовт. – № 177. – С. 4.
111. Халл, К. Принципы поведения [Текст] : [перевод] / К. Халл // История зарубежной психологии (30—60-е гг. ХХ в.) : ред. П. Я. Гальперин, А. Н. Ждан — М. : Изд-во Московского университета, 1986. — С. 38-58.
112. Харрис, Л. Денежная теория [Текст] : пер. с англ. / Л. Харрис. – М. : Прогресс, 1990. – 750 с.
113. Харрис, Р. Психология массовых коммуникаций [Текст] : пер. с англ. / Р. Харрис. — СПб.; М. : прайм-Еврознак : Нева : ОЛМА-ПРЕСС, 2001. — 445с.
114. Хекхаузен, Х. Мотивация и деятельность [Текст] : пер. с нем. : в 2-х т. / Х. Хекхаузен. — Т. 1 — М. : Педагогика, 1986. — 408 с.
115. Хекхаузен, Х. Мотивация и деятельность [Текст] : пер. с нем. : в 2-х т. / Х. Хекхаузен. — Т. 2 — М. : Педагогика, 1986. — 392 с.
116. Хикс, Д. Р. Стоимость и капитал [Текст] : пер. с англ. / Д. Р. Хикс. — М. : Прогресс-Универс, 1993. — 488 с.
117. Шумпетер, Й. Теория экономического развития. (Исследование предпринимательской прибыли, капитала, кредита, процента и цикла конъюктуры) [Текст] : пер. с нем. / Й. Шумпетер. – М. : Прогресс, 1982. – 456 с.
118. Экономика легкой промышленности [Текст] : учебник для студентов вузов легкой промышленности / В. А. Афанасьев, Т. А. Грызлова, К. И. Волынкин, В. Л. Полукаров — М. : Легкая индустрия, 1979. — 390 с.
119. Энджел, Дж. Ф. Поведение потребителей [Текст] : пер. с англ. / Дж. Ф. Энджел, Р. Д. Блэкуэлл, П. У. Миниард. — СПб : Питер Ком, 2000. — 759 с.
120. Эткинд, A. M. Эмоциональные компоненты самоотчетов и межличностных суждений [Текст] / А. М. Эткинд // Вопросы психологии. — 1983. — № 2. — С. 106-112
121. Ядов, В. Я. Социологическое исследование: методология, программа, методы [Текст] / В. Я. Ядов — М. : Наука, 1987. — 248 с.
122. Якубовський, М. М. Структурна перебудова економіки: інвестиційний аспект [Текст] / М. М. Якубовський // Моніторинг інвестиційної діяльності в Україні. – 1999. – № 4. – С. 10-19.
123. A Course in Business Statistics [Текст] / P. W. Shannon, D. F. Groebner, Ph. C. Fry, K. D. Smith. — Upper Saddle River : Prentice Hall, 2005. — 808 p.
124. Brealey, R. A. Principles of Corporate Finance [Текст] / R. A. Brealey, S. C. Myers, F. Allen. — NY : McGraw-Hill/Irwin, 2006. — 1062 p.
125. Jacobs, J. The Death and Life of Great American Cities [Текст] / J. Jacobs. — NY : Random House, 1993. — 624 p.
126. Modigliani, F. Life Cycle, Individual Thrift, and the Wealth of Nations [Текст] / F. Modigliani // The American Economic Review. — 1986 — Vol. 76. — No. 3. — Pp. 297-313.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.