У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название МІСЦЕ ТА РОЛЬ ЗОВНІШНЬОЇ ВЗАЄМОДІЇ У СЛІДЧІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Количество страниц 220
ВУЗ ДОНЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Год сдачи 2006
Содержание ЗМІСТ

ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ…………………………………………….3-4
ВСТУП……………………………………………………………………………5-13
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВЗАЄМОДІЇ……………………………14
1.1. Історичний розвиток зовнішньої взаємодії слідчого органів внутрішніх справ……………………………………………………………………………..14-32
1.2. Поняття, зміст, принципи та форми взаємодії слідчого...……………….33-57
1.3. Зовнішня взаємодія слідчого як одна з форм боротьби зі злочинністю в сучасних умовах………………………………………………………………...58-82
ВИСНОВКИ ДО ПЕРШОГО РОЗДІЛУ.............................................................83-84
РОЗДІЛ 2. ВЗАЄМОДІЯ СЛІДЧОГО З ДЕРЖАВНИМИ ОРГАНАМИ У ПРОЦЕСІ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ……………………………………….85
2.1. Взаємодія слідчого з правоохоронними органами……………………...85-119
2.2. Взаємодія слідчого ОВС з іншими державними органами та об’єднаннями громадян………………………………………………………………………120-147
2.3. Міжнародне співробітництво у розслідуванні злочинів……………...148-175
ВИСНОВКИ ДО ДРУГОГО РОЗДІЛУ..........................................................176-178
ВИСНОВКИ…………………………………………………………………..179-181
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………182-214
ДОДАТКИ…………………………………………………………………….215-222

ВСТУП

Актуальність теми дослідження. Реформування правоохоронної діяльності в Україні вимагає оптимізації системи відповідних правовідносин, зокрема у діяльності слідчого, у вигляді конкретних заходів, які мають сприяти уникненню негативних тенденцій у цій найважливішій для українського народу галузі суспільної діяльності. Ці перетворення мають забезпечувати реалізацію та захист прав людини і громадянина, прав та законних інтересів суб’єктів кримінального процесу, правоохоронних органів та їх посадових осіб, інших юридичних осіб і держави в цілому. Відповідний комплекс проблем виникає у процесі зовнішньої взаємодії слідчого ОВС. Цей вагомий елемент організації діяльності слідчого завжди мав важливе криміналістичне та процесуальне значення.
Побудова демократичного суспільства та розвиток ринкових відносин вимагає перегляду наявної системи взаємодії слідчого не лише в рамках системи МВС, а як цілісної системи боротьби зі злочинністю, структурними елементами якої є правоохоронні органи, інші структури державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства. При цьому слід ураховувати специфічний характер відповідних правовідносин, що виникають під час такої взаємодії. До того ж сучасний стан зовнішньої взаємодії слідчого певною мірою зумовлений історичним розвитком системи досудового слідства в Україні, особливо у перші роки становлення незалежної держави, що істотним чином зумовило сучасну ситуацію в цій сфері.
Наукове розв’язання питань правового та організаційного забезпечення взаємодії слідчого ОВС, зокрема її зовнішньої складової, має сприяти вдосконаленню як системи законодавства, яка регулює суспільні відносини в цій сфері, так і підзаконних та відомчих актів, норми яких регулюють окремі напрямки зазначеної діяльності. Відсутність законодавчого акта, норми якого регулювали б взаємодію правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю, потреба в підзаконних актах, які б відповідно до сучасних умов регламентували питання зовнішньої взаємодії слідчого, зумовлюють необхідність відповідних проектів та концепцій.
Невирішеною залишається проблема загальної концепції сутності, принципів, характеру, завдань та форм зовнішньої взаємодії слідчого: ситуацію ускладнює відсутність усталеної правозастосовної практики в цій сфері. Проблемним є визначення ролі та місця недержавних суб’єктів зовнішньої взаємодії слідчого, особливо в сучасних умовах побудови демократичної, правової держави та громадянського суспільства.
Дослідження питань організаційних та правових засад зовнішньої взаємодії слідчого ОВС у нашій країні тривалий час залишалося неповним та деякою мірою епізодичним. Більшість наукових праць, що стосуються взаємодії слідчого, є заідеологізованими, морально застарілими, нежиттездатними в ХХІ ст. Окремі сучасні аспекти взаємодії розкрито в працях вітчизняних науковців, але комплексних монографічних досліджень, присвячених організаційно-правовим засадам зовнішньої взаємодії слідчого ОВС, дотепер, на жаль, не проводилось.
Важливе значення у дисертаційному дослідженні мали наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених, зокрема Р.С. Бєлкіна, В.В. Бірюкова, С.В. Бородіна, О.П. Бущана, Л.А. Висоцької, Л.З. Вірнхоста, А.Ф. Волобуєва, О.М. Городисського, В.М. Гребенюка, О.Д. Дорошенка, О.Л. Дудникова, О.О. Дульського, О.О. Зуєвої, О.В. Київця, В.П. Корж, С.О. Кравчука, О.І. Леженіної, Г.А. Матусовського, І.Л. Олійник, О.А. Романова, В.О. Романюка, А.С. Сизоненка, Ф.Л. Сініцина, С.М. Степіна, Ю.В. Стеценка, В.Ю. Шепітька, І.І. Ясинова та інших фахівців з криміналістики, кримінального процесу, теорії управління, оперативно-розшукової діяльності, конституційного, адміністративного, кримінального права, державного управління. Урахування новітніх наукових досягнень слугуватиме подальшому вдосконаленню практичного вирішення питань зовнішньої взаємодії слідчого ОВС.
Окреслення завдань та функцій компетентних органів у взаємодії зі слідчим ОВС сьогодні є неможливим у повному обсязі через відсутність належного рівня управління такою взаємодією, що зумовлює необхідність і комплексного наукового дослідження цих явищ як у практичному, так і теоретичному аспектах.
Зв’язок із науковими програмами, планами, темами. Роботу здійснено відповідно до Програми розвитку відомчої освіти та вузівської науки на період 2001-2005 рр., затвердженої наказом МВС України від 11.03.2001 № 365 Дослідження відповідає тематиці наукових досліджень МВС України (п. 119 розділу 2.8; п. 268, п. 271 розділу 12.5) Пріоритетних напрямків наукових та дисертаційних досліджень, які потребують першочергового розгляду і впровадження в практичну діяльність органів внутрішніх справ на період 2004-2009 рр., затверджених наказом МВС України від 05.07.2004 № 755, з урахуванням положень Комплексної програми профілактики злочинності на 2001-2005 рр., затвердженої Указом Президента України від 25.12.2000 № 1376. Дослідження проведено згідно з Планом науково-дослідних робіт Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ.
Мета і завдання дослідження. Головною метою дослідження є визначення сучасної наукової концепції зовнішньої взаємодії слідчого ОВС, а також внесення науково обґрунтованих пропозицій щодо вдосконалення організаційного та правового забезпечення зовнішньої взаємодії слідчого, зміцнення його статусу та ролі як необхідної форми реалізації цією посадовою особою власних повноважень.
Досягненню мети сприяло розв’язання автором таких основних завдань:
- аналіз природи, джерел, мотивації, особливостей такого соціально-управлінського феномену, як взаємодія, визначення її форм;
- визначення поняття, мети, завдань та принципів, з’ясування сутності та правової природи зовнішньої взаємодії, що здійснює слідчий ОВС;
- уточнення кола та класифікації суб’єктів, які беруть участь у зовнішній взаємодії слідчого ОВС;
- визначення організаційно-правових особливостей міжнародної взаємодії слідчого, її основних форм;
- розкриття особливостей взаємодії слідчого ОВС з органами слідства, дізнання, оперативно-розшуковими, адміністративними та контрольно-ревізійними підрозділами правоохоронних органів, що не входять до системи МВС;
- аналіз чинного законодавства та відомчих нормативних актів для встановлення правових джерел, які регламентують зовнішню взаємодію слідчого ОВС, визначення природи правовідносин, що виникають під час цієї взаємодії;
- характеристика взаємодії слідчого з територіальними громадами, громадськими організаціями та засобами масової інформації в умовах демократичної правової держави та громадянського суспільства;
- дослідження об’єктивних та суб’єктивних факторів, що заважають повноцінному здійсненню зовнішньої взаємодії слідчого ОВС, надання пропозицій щодо їх усунення або мінімізації відповідного негативного впливу.
Об’єктом дослідження є діяльність слідчого ОВС у процесі зовнішньої взаємодії з правоохоронними органами та іншими державними структурами під час розкриття та розслідування злочинів.
Предметом дослідження є нормативно-правове регулювання та організаційне забезпечення відносин, що виникають і реалізуються під час здійснення слідчим ОВС зовнішньої взаємодії.
Нормативно-правове регулювання, як предмет дослідження, вимагає вивчення таких джерел: 1) міжнародні угоди; 2) Конституція та закони України; 3) відомчі нормативні акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; 4) відомчі нормативні акти МВС України тощо.
Організаційне забезпечення як предмет аналізу спрямовано на вивчення таких складових, як: 1) спрямованість, 2) мотивація, 3) форми, 4) методи, 5) засоби, 6) принципи зовнішньої взаємодії слідчого ОВС з правоохоронними органами та іншими державними структурами в процесі досудового розслідування злочинів.
Методи дослідження. Методологічну основу дослідження склали теорія пізнання соціально-правових явищ і традиційні загальнонаукові методи: історико-правовий (для дослідження мети та розвитку зовнішньої взаємодії слідчого), порівняльний (для визначення змісту та меж зовнішньої взаємодії, стану її здійснення в різних правоохоронних та слідчих органах), логіко-юридичний (для визначення правової природи та змісту зовнішньої взаємодії, відповідних правовідносин), статистичний (для аналізу показників взаємодії, зокрема зовнішньої, органів досудового слідства), узагальнення позицій, анкетних матеріалів та матеріалів первинного обліку. Під час розв’язання окремих теоретичних і прикладних завдань використано методи конкретно-соціологічних досліджень: вивчення кримінальних справ, анкетування, опитування.
Емпіричну базу дослідження становлять результати вивчення практики діяльності правоохоронних та контрольно-ревізійних органів, органів досудового слідства, прокурорської, судової практики (за 1997-2005 рр.), зокрема на базі Донецької області. Дисертантом розглянуто велику кількість кримінальних справ, за якими проведено досудове розслідування, інших матеріалів, що документують зовнішню взаємодію слідчого (міжнародних слідчих доручень, журналів первинного обліку взаємодії тощо). Крім того, за спеціально розробленою анкетою у 2005 році опитано 563 слідчих та керівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ різних регіонів України, методом інтерв’ювання опитані працівники різних правоохоронних та контрольно-ревізійних органів, прокуратури та суду. Ці дослідження дали змогу визначити певне коло питань щодо зовнішньої взаємодії слідчого та умов її здійснення, детермінант, що впливають на таку слідчу діяльність. Використано аналітичні й статистичні матеріали Генеральної прокуратури України та МВС України, а також власний досвід, набутий під час роботи на посаді слідчого.
Теоретичним підгрунтям дисертації стали наукові праці вітчизняних і зарубіжних учених у царині загальної теорії права, філософії, соціології, теорії управління, криміналістики, кримінально-процесуального та кримінального права, оперативно-розшукової діяльності, а також в інших галузях знань. У порівняльно-правовому аспекті досліджено компетенцію щодо зовнішньої взаємодії слідчих інших правоохоронних органів України.
Наукова новизна одержаних результатів полягає насамперед у тому, що це перше в сучасній українській криміналістичній науці монографічне комплексне дослідження зовнішньої взаємодії слідчого органів внутрішніх справ, виконане відповідно до чинної Конституції та законодавства України. У дисертації обґрунтовано низку новітніх положень і висновків, удосконалені чи отримали подальшого розвитку положення, які істотно розширюють і поглиблюють зміст, структуру та понятійний апарат теорії криміналістики. До найбільш суттєвих висновків слід віднести такі:
- визначено поняття, сутність та зміст взаємодії слідчого як особливої форми реалізації ним власної компетенції та повноважень;
- окреслено місце та сформульовано визначення зовнішньої взаємодії слідчого органів внутрішніх справ як особливої форми взаємодії, що виходить за межі системи кримінального судочинства та перебуває поза компетенцією системи правоохоронних органів МВС України;
- доведено, що зовнішня взаємодія слідчого не може бути вичерпно врегульована нормами кримінально-процесуального законодавства, аргументовано необхідність урахування інших правових джерел такого врегулювання;
- визначено коло суб’єктів зовнішньої взаємодії слідчого, до яких слід віднести правоохоронні та інші державні органи, що не входять до системи МВС. Це органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, громадські об’єднання, засоби масової інформації та інші структури, що водночас не є об’єктами кримінально-процесуальних відносин;
- вперше доведено, що фізичні особи, які не мають спеціального статусу (посадової або службової особи тощо), не можуть бути окремими суб’єктами зовнішньої взаємодії слідчого;
- запропоновано авторську характеристику і класифікацію зовнішньої взаємодії слідчого як своєрідної форми взаємин слідчого та інших суб’єктів;
- з нових позицій визначено позитивні риси та недоліки організації взаємодії слідчого ОВС зі слідчими та оперативно-розшуковими підрозділами інших правоохоронних органів, вказано на необхідність більш ретельного адміністративно-правового забезпечення цих процесів та усунення окремих негативних особливостей вітчизняного процесуального законодавства, зокрема подвійної підслідності окремих складів злочинів;
- вперше проаналізовано зовнішню взаємодію слідчого з територіальними громадами, незалежними засобами масової інформації, громадськими об’єднаннями, зокрема встановлено необхідність адміністративного примусу який на сьгодні не застосовується в зазначеній сфері, та обмеженість процесуальних можливостей слідчого під час такої взаємодії;
- дано авторську характеристику міжнародної взаємодії слідчого як особливої форми його зовнішньої взаємодії, розглянуто її форми та недоліки, серед яких відсутність належного нормативно-процесуального і фінансового забезпечення, визначено відмінності міжнародної процесуальної взаємодії слідчого і так званої поліцейської взаємодії;
- вперше констатовано, що процесам зовнішньої взаємодії слідчого заважають як суб’єктивні (відсутність нормативного та організаційного забезпечення, перманентна реформа та нестабільність системи правоохоронних органів), так і об’єктивні чинники; причому наявність останніх зумовлена сутністю та завданнями різних соціальних систем, які перетинаються під час зовнішньої взаємодії слідчого.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що сформульовані й аргументовані в дисертації теоретичні положення, висновки і пропозиції є певним внеском у розвиток науки криміналістики, оскільки розширюють і поглиблюють уявлення про сутність, зміст і специфіку зовнішньої взаємодії слідчого ОВС. Результати дослідження можуть бути використані:
- з науково-дослідною метою – для подальшого розроблення науково обґрунтованих положень і рекомендацій щодо законодавчого врегулювання зовнішньої взаємодії слідчого ОВС;
- у законотворчій роботі – під час внесення змін і доповнень до чинного КПК, а також у процесі доопрацювання проекту КПК України, внесення змін до законів України та розроблення підзаконних нормативних актів, що визначають компетенцію окремих правоохоронних органів;
- безпосередньо працівниками правоохоронних органів при досудовому розслідуванні злочинів;
- у навчальному процесі – під час написання окремих розділів підручників і навчальних посібників з курсів „Криміналістика”, „Кримінальний процес України”, „Судові, правоохоронні та правозахисні органи України” та в підготовці лекцій.
На основі матеріалів дисертаційного дослідження підготовлені методичні рекомендації та впроваджені у практичну діяльність слідчих ОВС України.
Матеріали дисертаційного дослідження використовуються під час викладання дисциплини „Криміналістика” (розділи „Криміналістична тактика” та „Криміналістична методика”), а також спецкурсу „Організація розкриття та розслідування злочинів” в Донецькому юридичному інституті Луганського державного університету внутрішніх справ.
Апробація результатів дисертації. Матеріали дослідження обговорено на кафедрі криміналістики та міжкафедральному семінарі в Донецькому юридичному інституті Луганського державного університету внутрішніх справ. Окремі положення дисертації оприлюднено на міжвузівській науково-практичній конференції студентів, курсантів та слухачів (2003) у Донецькому юридичному інституті, всеукраїнській науково-практичній конференції (2003) у Донецькому юридичному інституті, міжнародній науково-практичній конференції у 2004 році (м. Дніпропетровськ).
Публікації. Наукові результати проведеного дисертантом дослідження одноосібно опубліковано у 5 наукових статтях, що віднесені ВАК України до фахових видань, і тезах 3 доповідей на конференціях.
Структура роботи обумовлена метою та предметом дослідження, відповідає логіці наукового пошуку та вимогам ВАК України, становить перелік умовних скорочень, вступ, 2 розділів, що складаються з 6 підрозділів, висновків, списку використаних джерел, додатків. Повний обсяг дисертації становить 222 сторінки.
Список литературы ВИСНОВКИ

Здійснене дисертаційне дослідження дозволило нам дійти таких висновків та внести низку пропозицій:
1. Зовнішня взаємодія слідчого органів внутрішніх справ є особливою формою взаємодії, що виходить за межі системи кримінального судочинства та перебуває поза компетенцією системи правоохоронних органів МВС України; до суб’єктів такої взаємодії слідчого, слід віднести правоохоронні та інші державні органи, що не входять до системи МВС. Крім того, такими суб’єктами є органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, комерційні та банківські структури, засоби масової інформації, інші структури, що водночас не є суб’єктами кримінально-процесуальних відносин та їх посадові особи.
2. Зовнішня взаємодія слідчого не може бути вичерпно врегульована нормами кримінально-процесуального законодавства; це обумовлюється непроцесуальним статусом іншої сторони такої взаємодії. Саме тому вкрай необхідним є систематизація правових джерел такого врегулювання, які містяться в нормативних актах муніципально-правової, адміністративно-правової, фінансово-правової спрямованості, та приведення їх до відповідності нормам кримінально процесуального закону.
3. Фізичні особи, які не мають спеціального статусу посадової або службової особи тощо, не можуть бути окремими суб’єктами зовнішньої взаємодії слідчого, оскільки у відносинах слідчого з фізичними особами останні виступають в ролі учасників процесу (свідки, поняті, фахівці тощо). Сутність зовнішньої взаємодії полягає в тому, що її стороною є суб’єкти, які не можуть бути учасником процесу, а це властиво, насамперед для юридичних осіб.
4. Під час зовнішньої взаємодії слідчого з територіальними громадами, незалежними засобами масової інформації, громадськими об’єднаннями, досить важко визначити природу актів, які регулюватимуть відповідні процеси та будуть обов’язковими для обох сторін. Обмеженість застосування в цих випадках адміністративного примусу та обмеженість процесуальних можливостей слідчого під час такої взаємодії обумовлюють необхідність пошуку механізмів стимулювання відповідних суб’єктів до надання слідчому допомоги в реалізації його процесуальних інтересів; таке заохочення може носити як матеріальний, так і процесуальний характер.
5. Процесам зовнішньої взаємодії слідчого заважають як суб’єктивні так і об’єктивні чинники. До останніх слід віднести відсутність нормативного та організаційного забезпечення, перманентна реформа та нестабільність системи правоохоронних органів, відсутність нового процесуального законодавства, яке відповідало б стандартам демократичної правової держави та вимогам європейської спільноти. Крім того, об’єктивні труднощі полягають у різній сутності та завданнях тих соціальних систем, які перетинаються під час зовнішньої взаємодії слідчого (наприклад, структур банківській галузі, органів місцевого самоврядування, громадських організацій).
6. Міжнародну взаємодію слідчого слід визначати, як особливу форму його зовнішньої взаємодії, яка відбувається насамперед при розслідуванні кримінальних справ з іноземним елементом, носить двосторонній характер та відбувається у формах екстрадиції, передачі кримінального переслідування, наданні доказів та інших матеріальних об’єктів і документів, забезпеченні можливості спілкування слідчого з учасниками процесу (свідками, потерпілими тощо). Водночас слід відрізняти міжнародну процесуальну взаємодію слідчого і так звану поліцейську (оперативну) взаємодію, яка відбувається здебільшого в рамках обміну інформацією, надання та виконання оперативних доручень.
7. Зовнішня взаємодія слідчого з комерційними та банківськими структурами й контрольно-ревізійними органами є ускладненою різними факторами, зокрема, недосконалістю та навіть суперечливістю відповідних правових актів, що регулюють аспекти комерційної та банківської таємниці, відсутністю в Україні єдиної цілісної незалежної системи контрольно-ревізійних органів тощо.
8. Взаємодія слідчого органів внутрішніх справ з органами дізнання та досудового слідства, які не входять до системи МВС, ускладнюється невирішеністю проблеми альтернативної підслідності у вітчизняному кримінальному процесі та відсутністю відповідного нормативного забезпечення. Особливий характер носить взаємодія слідчого ОВС із слідчими підрозділами прокуратури, що обумовлено одночасним виконанням цим правоохоронним органом функцій нагляду за досудовим слідством у системі МВС та провадженням досудового слідства слідчими прокуратури.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


1. „Брудні гроші” шкодять економіці // Обрiй. – 2002. – 4-10 липня. – № 27. – С. 6.
2. 50 лет Союза ССР и актуальные проблемы развития советского государства, укрепления социалистической законности и совершенствования деятельности следственного аппарата / Высшая следственная школа МВД СССР / Отв. ред. Ю.П. Еременко и др. – Волгоград: НИиРИО, 1974. – 255 с.
3. Аверьянова Т. В., Белкин Р. С., Корухов Ю. Г., Россинская Е. Р. Криминалистика: Учебник для вузов / Под ред. Заслуженного деятеля науки Российской федерации, профессора Р. С. Белкина. – М.: Издательская группа НОРМА-ИНФРА-М, 1999. – 990 с.
4. Адміністративне право України: Підручник для юрид. вузів і фак-в ун-в / За ред. Ю.П. Битяка. – Х.: Право, 2001. – 528 с.
5. Азаров М.Ю. Деякі аспекти управління у сфері боротьби з організованою злочинністю // Боротьба з організованою злочинністю і корупцією (теорія і практика) // .
6. Александров Г.Н., Молчанова И.А. Использование кибернетических и синергетических аналогий при разработке новых информационных технологий обучения / Северо-Осетинский Государственный Университет им. К. Хетагурова // http://www.ito.edu.ru/2001/ito/II/4/II-4-19.html.
7. Андреев Г.В. Противодействие правоохранительных органов преступлениям в сфере налогообложения (на примере федеральных органов налоговой полиции и органов внутренних дел) / Главное организационно-инспекторское управление ФСНП России // http://www.optim.ru/bh/2002/2/randreev/randreev.asp.
8. Андреева Г.Н. Социальная психология: Учебник для фак. псих. ун-тов. – М.: Знание, 1980. – 320 с.
9. Андросюк В.Г. Психологія слідчої діяльності: Навч. пос. – К.: Українська академія внутрішніх справ, 1994. – 325 с.
10. Анохин П.К. Философские аспекты теории функциональной системы. – М.: Наука, 1978. – 400с.
11. Аркуша Л.І. Проблеми взаємодії та інформаційного забезпечення правоохоронних органів у боротьбі з економічною організованою злочинною діяльністю // Інформаційне забезпечення протидії організованій злочинності: Збірник наукових статей / За ред. М.П. Орзіха, В.М. Дрьоміна. (Бібліотека журналу „Юридичний вісник”). − Одеса: ФЕНИКС, 2003. – С. 109-117.
12. Асташенков В.Г., Белозеров Ю.Г. Организация суда и прокуратуры в СССР: Учебник для слушателей МВД СССР. – М.: Юрид. лит., 1988. – 288 с.
13. Ахтирська Н. Форми протидії розслідуванню злочинів, вчинених у сфері комп’ютерних технологій // Юридичний журнал – 2003. – № 3. – С. 23-29.
14. Бабаев В.К. Правовая система общества. Общая теория права: Курс лекций. – Н. Новгород, 1993. – 231 с.
15. Бажанов С.В. Историческая преемственность следственных групп (бригад) // Законность. – 1998. – № 5. – С. 41-45.
16. Балашов А.Н. Взаимодействие следователей и органов дознания при расследовании преступлений: Дис… канд. юр. наук: 12.00.09 / Московский гос. ун-т. – М., 1973. – 324 с.
17. Барсуков М.В. За дальнейшее совершенствование организации и деятельности советской милиции // Советское государство и право. – 1957. – № 4. – С. 54-59.
18. Бахін В.П., Гора І.В, Цимбал П.В. Криміналістика: Курс лекцій. – Ірпінь: Академія ДПС України, 2002. − Ч. 1. – 356 с.
19. Белкин Р.С. Криминалистическая энциклопедия. – М.: Консум, 1997. – 453 с.
20. Белозеров Ю.Н., Гуткин И.М., Чувилев А.А., Чугунов В.Е. Органы дознания и предварительного следствия системы МВД и их взаимодействие. – М.: Юр. лит-ра, 1973. – 218 с.
21. Березенко Г. Головна задача Служби – попереджувати злочини // Новини тижня. − 2005. – №12. – 18 квітня. – С. 3.
22. Бирюков П.Н. Международное сотрудничество в сфере уголовного судопроизводства. – Воронеж, 2002. – 214 с.
23. Бондар Г. Проблеми взаємодії слідчих правоохоронних відомств при розслідуванні особливо складних злочинів у кредитно-фінансорвій та банковській системах // Підприємництво, господарство і право. – 2003. – № 2. – С. 94-96.
24. Бородин С.В., Ляхов Е.Г. Международное сотрудничество в борьбе с уголовной преступностью. Проблемы деятельности ООН в области предупреждения преступности и обращения с правонарушителями. – М.: Международные отношения, 1983. – 200 с.
25. Боротьба з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом: результати та пріоритети // http://www.nceai.gov.ua/target/t-plan/tp2004.doc
26. Бояров В.И. Убийства, совершенные в процессе противостояния организованных преступных группировок (особенности расследования): Методическое пособие. – Х.: Изд-во „Крим Арт”, 1997. – 132 с.
27. Букалов А.В. Общество как психоинформационная система: Доклад на 2-ой Всесоюзной конференции по соционике. – Новосибирск, 1989. – 56 с.
28. Бущан О.П. Взаємодія правоохоронних органів в розслідуванні злочинів, що вчиняються у сфері банківського кредитування // Вісник Академії правових наук України. – Х., 1997. − № 1(8). – С. 194-197.
29. Валерко В. Аби вдало протидіяти торгівлі людьми, треба вдосконалити українське законодавство // Крiзь призму подiй. ЦГЗ МВС України. – 2002. – 23 грудня. // mvs.gov.ua
30. Великанов С. Питання застосування теорії ситуацій у вдосконаленні методик розслідування злочинів // http://jur-lib.konsum.kharkov.ua/velikanov/1.htm
31. Великий тлумачний словник сучасної української мови / Уклад. і голов. ред. В. Т. Бусел. – К.; Ірпінь: ВТФ “Перун”, 2001. – 1440 с.
32. Венская декларация о преступности и правосудии: ответы на вызовы ХХІ века от 17 апреля 2000 г. // ООН. Генеральная Ассамблея. Сессия (55; 2000; Нью-Йорк): Резолюции. – Нью-Йорк: ООН, 2000. – 7 с.
33. Взаимодействие следователя с органами дознания // http://encycl.yandex.ru/cgibin/art.pl?art=buppdic/source/g0000013.htm&encpage= buppdic
34. Викторов Б.А. Общие условия предварительного расследования в советском уголовном процессе: Учебное пособие – М.: Юрид. лит-ра, 1971. – 228 с.
35. Викторов Б.А. Общие условия предварительного расследования. – М.: ВШ МВД СССР, 1971. – 67 с.
36. Виноградова О.І. Міжнародне співробітництво України у галузі боротьби зі злочинністю (кримінально-процесуальний аспект): Автореф. дис… канд. юр. наук: 12.00.09 / Нац. юридична академія ім. Я. Мудрого. – Х., 2000. – 18 с.
37. Вірнхост Л.З. Видача осіб в аспекті співвідношення міжнародного та національного права: Автореф. дис… канд. юр. наук: 12.00.11 / Нац. юридична академія ім. Я. Мудрого. – Х., 2003. – 18 с.
38. Висновок проекту Закону України “Про систему органів досудового слідства” № 5372 від 4 жовтня 2004 р. / Керівник Головного управління А.Р. Мацюк, виконавці: М.І. Хавронюк С.С.Трофімов // http://www.rada.gov.ua:8080/pls/zweb/webproc4_1?id=&pf3511=17724
39. Виступ Президента України Л.Д. Кучми на розширеному засіданні Координаційного Комітету по боротьбі з корупцією й організованою злочинністю 10 березня 1999 року // Право України. – 1999. − № 4. – С. 3-6.
40. Власенко С.И. Организационно-правовые основы участия трудящихся в деятельности правоохранительных органов УССР в 1921-1925 гг. // Проблемы социалистической законности. – 1987. − № 19. – С. 39-44.
41. Волеводз А.Г. Правовое регулирование новых направлений международного сотрудничества в сфере уголовного процесса. − М., 2002. − 516 с.
42. Волобуєв А.Ф. Взаємодія слідчого з оперативними працівниками в стадії порушення кримінальних справ про економічні злочини // Вісник Національного університету внутрішніх справ. − 2003. − Вип. 22. − С. 3-7.
43. Волобуєв А.Ф. Загальні положеня криміналістичної методики: Лекція. − Харків: Ун-т внутр. справ, 1996. − 36 с.
44. Волобуєв А.Ф. Проблеми протидії легалізації злочинно здобутого майна і шляхи їх вирішення // Вісник прокуратури. − січень 2003. − № 1(19). − С. 53-56.
45. Гаврилов Б.Я. Реализация органами предварительного следствия норм о защите конституционных прав и свобод человека и гражданина: Дисс... канд. юр. наук (12.00.09) / Академия управления МВД РФ. – М., 2001. – 216 с.
46. Гайтынов В.Г., Рязанов В.Д., Федотов Г.И. Взаимодействие следователей с оперативными аппаратами в процессе раскрытия и расследования преступлений. – М., 1994. – 145 с.
47. Галаур В. Голова облдержадміністрації відвідав супермаркет // Президентський вісник. – 2004. – № 2. – 31 березня. – С. 5.
48. Галенская Л.И. Международная борьба с преступностью. − М.: Международные отношения, 1972. – 167 с.
49. Гасико В.I. , Желєзнов Є.О. До питання про підготовку фахівців для забезпечення взаємодії правоохоронних органів у боротьбі з організованною злочинністю // Вісник Академії правових наук України. − Х., 1997. − Вип. 1. – С. 149-154.
50. Герасимов И.Ф. Взаимодействие органов предварительного следствия и дознания при расследовании особо опасных преступлений: Автореф. дис... канд. юр. наук: 12.00.09 / Свердловский гос. ун-т. – Свердловск, 1966. – 18 с.
51. Герасимов И.Ф. Некоторые проблемы раскрытия преступлений. – Свердловск, 1975. – 148 с.
52. Герасимов И.Ф. Понятие и виды взаимодействия участников расследования преступлений // Вопросы взаимодействия следователя и других участников расследования преступлений: Межвуз. сборник научных трудов. – Свердловск, 1984. – С. 3-9.
53. Герасун А.А. Бригадный метод расследования в советском уголовном процессе: Дисс... канд. юрид. наук / ВШ МВД СССР. − М., 1968. – 196 с.
54. Гессен И.В. История русской адвокатуры: В 6-ти т. – СПб.: Изд-во совета присяжных помощников, 1914. – Т. 1. – 620 с.
55. Гибов В.В. Сыскная полиция в механизме Российского государства (теоретический и историко-правовой аспект): Дис… канд. юрид. наук: 12.00.01. – СПб., 1998. – 210 с.
56. Глазунов М., Митрофанов Б. Первые дела следственных комиссий // Социалистическая законность. − 1982. − № 2. − С. 25-27.
57. Голинков Д. Первая Следственная Комиссия // Социалистическая законность. – 1967. – № 4. – С. 17-21.
58. Голобородько И. Работорговля в Украине катастрофически растет // Правое Дело. – 2003. – № 22. – С.2.
59. Городиський О.М. Питання взаємодії правоохоронних органів у виявленні способів приховування коштів в іноземній валюті // Вісник Академії правових наук України. – Х., 1997. − № 1(8). – С. 197-199.
60. Горский Г.Ф. Научные основы организации и деятельности следственного аппарата в СССР. − Воронеж: Изд-во Воронежского ун-та, 1970. – 143 с.
61. Горшенин К. ХХV лет советской прокуратуры // История советской прокуратуры в важнейших документах – М.: Юрид. изд-во, 1947. – C. 5-14.
62. Гребенюк В.М. Договірні відносини України у сфері взаємодопомоги у кримінальних справах (теорія і практика): Автореф. дис… канд. юр. наук: 12.00.11 / НАН України, Ін-т держави і права ім. В.Я. Корецького. – К., 1997. – 20 с.
63. Громадське формування по охороні громадського порядку діє (За інформацією МВ УМВС) // Контакт. − 2003. – № 132. – 1 листопада. – С. 4.
64. Гросс Г. Руководство для судебных следователей как система криминалистики. − М.: ЛексЭст, 2002. – 320 с.
65. Губар С.В. Історія розвитку попереднього слідства в Україні // Науковий вісник Національної академії внутрішніх справ України. − 2001. – № 1. – С. 258-267.
66. Губар С.В. Становлення і розвиток органів дізнання і досудового слідства в Україні (1917-60-ті роки ХХ століття): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / НАВСУ. – К., 2002. – 19 с.
67. Гусев Л.Н. История законодательства и суда СССР и РСФСР по уголовному процессу и организации суда и прокуратуры. 1917-1954 гг.: Сборник документов / Под ред. С.А. Голунского. – М.: Госюриздат, 1955. – 438 с.
68. Гуткин И.М. Органы дознания и предварительного следствия системы МВД и их взаимодействие. − Волгоград: ВШ МВД СССР. − 1975. − 72 с.
69. Гуткин И.М. Органы дознания и предварительного следствия системы МВД и их взаимодействие: Учебн. пособие. – М.: Юр. лит-ра, 1973. – 160 с.
70. Державна податкова адміністрація України звітує про результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. − 2004. – 26 лютого. – // http://partyofregions.org.ua/ukrainiannews/issue_0383.shtml
71. Див: http://www.naiau.kiev.ua/tslc/pages/biblio/visnik/nomer1/savch.html
72. Доброта В. Рахункова палата та МВС підписали угоду про запобігання незаконному використанню бюджетних коштів / Архів новин ТСН 27 травня 2005 р. // http://www.1plus1.kiev.ua/news/?
73. Доля Л. Про практику міжнародного співробітництва в питаннях протидії легалізації доходів, отриманих протиправним шляхом // Вісник прокуратури. – 2002. − № 3 (15). – С. 108-120.
74. Дорошенко А.Д. Фактор транснаціональної злочинності в сучасних міжнародних відносинах: Автореф. дис… канд. політ. наук: 23.00.04 / НАН України, Ін-т світ. економіки та міжнародн. відносин. – К., 2003. – 26 с.
75. Драпкин Л.Я. Организационно-управленческие аспекты взаимодействия участников процесса раскрытия преступлений // Вопросы взаимодействия следователя и других участников расследования преступлений: Межвуз. сборник научных трудов. – Свердловск: Изд-во СвЮИ, 1984. – С. 1-33.
76. Драпкин Л.Я. Тактические приемы в структуре следственных действий и тактических операций // Научная информация по вопросам борьбы с преступностью. – М., 1989. – № 76 (Вопросы криминалистики). − С. 22-24.
77. Дудніков О.Л. Криміналістична концепція взаємодії правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю // Вісник Академії правових наук України. – Х., 1997. − № 1(8). – С. 185-189.
78. Дудніков О.Л. Проблеми взаємодії правоохоронних і контролюючих органів при розслідуванні злочинів, що вчинюються у сфері економічної діяльності // Проблеми законності: Республіканський міжвідомчий науковий збірник. – Харків, 2002. – Вип. 52. – С. 136-142.
79. Дудоров О.О. Порушення законодавства про бюджетну систему: проблеми кваліфікації злочину // Вісник Академії правових наук України. – 2002. – № 2. – С. 145-157.
80. Дулов А.В., Дворак Г.А. Взаимодействие следователя с государственными органами и общественными организациями при расследовании преступлений путем проведения тактических операций // Проблемы теории и практики борьбы с преступностью. – Томск, 1983. – С. 175-183.
81. Дульський О.О. Взаємодія у сфері боротьби з організованою злочинністю − стратегічний напрям діяльності правоохоронних органів // Боротьба з організованою злочинністю і корупцією (теорія і практика) – 2003. – № 8 //
82. Еникеев З.Д. Уголовное преследование: Учебн. пособие. – Уфа: Изд-во БашГУ, 2000. − 131 с.
83. Эсбергенов М.Т. Правовые основы в истории возникновения и становления следственно-оперативных групп // Вестник Карагандинского юридического института МВД Республики Казахстан. − 2004. – Вып. 2 (10). − С. 90-94.
84. Живой товар из Украины // Cлово. – 2004. – № 1. – 10 января. − С. 3-4.
85. Журнал обліку екстрадиції, передачі кримінального переслідування та міжнародних слідчих доручень УМВС України в Донецькій області [2001-2003]. – Донецьк, Архів УМВС. – 74 с.
86. Журнал обліку екстрадиції, передачі кримінального переслідування та міжнародних слідчих доручень УМВС України в Донецькій області [2004]. – Донецьк, Архів УМВС. – 38 с.
87. Журнал обліку міжнародних слідчих доручень, що надійшли до УМВС України в Донецькій області [2001] – Донецьк, Архів УМВС. – 36 с.
88. Журнал обліку міжнародних слідчих доручень, що надійшли до УМВС України в Донецькій області [2002-2003]. – Донецьк, Архів УМВС. – 82 с.
89. Журнал обліку міжнародних слідчих доручень, що надійшли до УМВС України в Донецькій області [2004]. – Донецьк, Архів УМВС. – 46 с.
90. Загвоздкин Н.Н. О некоторых итогах развития нового органа предварительного расследования – подразделений федеральной службы налоговой полиции РФ // http://www.coast.ru/referats/literatura/17.htm
91. Задорожний В.П. Деякі аспекти державного управління податковою службою України // http:// nc.ufei.ukrsat.com/ konf2000/ txhtml/ istaxation/ zadorojny_tez.html
92. Закирова Э.Ф. Формы взаимодействия следователя и органа дознания по приостановленному уголовному делу в связи с розыском подозреваемого или обвиняемого // Материалы Всероссийской научно-практической конференции, посвященной 95-летию Башкирского государственного университета. − Уфа: РИО БашГУ, 2004. – Ч. I. − С. 56-64.
93. Закон України: Про міліцію: За станом на 01.03.99 р. – Х.: Арсіс, 1999. – 32 с.
94. Заходи, що вживаються в Україні з вдосконалення національної системи протидії легалізації (відмиванню) коштів, одержаних незаконним шляхом інформаційно-аналітична довідка) // Україна – Європейський союз: Офіційний сайт представництва України при Європейскому Союзі // http://ukraine-eu.mfa.gov.ua/cgi-bin/valmenu.sh?p01030019.html
95. Звіт про здійснення державної регуляторної політики ГоловКРУ у 2004 р. // http://dkrs.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=34335&cat_id=34286
96. Зуєва О.О. Питання взаємодії органів Антимонопольного комітету України та правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю // Вісник Академії правових наук України. – Х., 1997. − № 1(8). – С. 190-191.
97. Историография и источники истории государственных учреждений и общественных организаций СССР: Сборник статей. – М.: ГИАИ, 1983. – 155 с.
98. Іванов Ю.А. Міжнародно-правове регулювання боротьби з тероризмом у сучасних умовах: Автореф. дис… канд. юр. наук: 12.00.11 / НАН України, Ін-т держави і права ім. В.Я. Корецького. – К, 2000. – 16 с.
99. Історiя виникнення кримiналiстичних пiдроздiлiв / Державний науково-дослiдний експертно-кримiналiстичний центр // http://dndekc.centrmia.gov.ua/str01.htm
100. Казміренко Л. І. Психологічна підготовка до спілкування у процесі судового розгляду кримінальної справи (з використанням технічних засобів) // Центр суддівськіх студій. Архів (17-11-00440k)
101. Караючий меч закону дістане відмивачів брудних коштів і у Жмеринці і на Кайманових островах / Головне слідче управління МВС України. − 2004. – 21 липня. – // http://mvsinfo.gov.ua/events/2004/07/072104_12.html
102. Карнеева Л. М., Галкин И. С. Расследование преступлений группой следователей. − М.: Юриздат, 1965. – 162 с.
103. Картохина О.А. Начало и прекращение уголовного преследования следователями органов внутренних дел: Дисс... канд. юрид. наук. − СПб., 2003. – 214 с.
104. Київець О.В. Міжнародно-правове регулювання боротьби з відмиванням ”брудних” грошей: Автореф. дис… канд. юр. наук: 12.00.11 / НАН України, Ін-т держави і права ім. В.Я. Корецького. – К, 2003. – 17 с.
105. Клочков В. Генеральна прокуратура і Рахункова палата. Шляхи взаємодії та співпраці у контексті інтересів людини і держави // Юридична газета. – 2004. – № 1. – 15 січня. – С. 3-4.
106. Кнорринг В.И. Теория, практика и искусство управления: Учебник. – М.: ИНФРА-М Норма, 1999. – 528 с.
107. Компьютер и закон: Классификация следственных ошибок, допускаемых при сборе и легализации доказательств о компьютерных преступлениях // http://computerlaws.spb.ru/modules/news/article.php?storyid=49
108. Конвенция о правовой помощи и правовых отношениях в гражданских, семейных и уголовных делах от 22 января 1993 г. // Ведомости Верховного Совета Украины. – 1994. – № 46. – Ст. 417.
109. Корж В.П. Деякі проблеми взаємодії слідчого з учасниками розкриття та розслідування економічних організованих злочинів // Вісник прокуратури. – 2002. − № 1(13). – С. 60-65.
110. Корж В.П. Теоретические основы методики расследования преступлений //
111. Кравчук С. Міжнародне співробітництво Генпрокуратури // Юридична газета. – 2003. – № 12. – 24 грудня
112. Кравчук С. Міжнародно-правова допомога у кримінальних справах // Право України. – 1999. – № 12. – С. 59-61.
113. Краткий словарь по философии / Под общ. ред. И. В. Блауберга, И. К. Пантина. – 3-е изд., доработ. и доп. – М.: Политиздат, 1979. – 413 с.
114. Криминалистика // http://school6klgd.narod.ru/bib/uch_ob/uch_ob_29.txt
115. Криминалистика / Под ред. Н. П. Яблокова. – М., 2000. – 468 с.
116. Криминалистика / Под ред. Р. С. Белкина. – М.,1999. – 638 с.
117. Криминалистика: Криминалистическая тактика и методика расследования преступлений: Учебник для студ. юрид. вузов и факультетов / В.Ю. Шепитько, В.Е. Коновалова, Г.А. Матусовский и др. / Под ред. В. Ю. Шепитько – Х.: Одиссей, 2001. – 230 с.
118. Криминалистика: Учеб. для вузов / А.Ф. Волынский, Т.В. Аверьянова, И.Л. Александрова и др. / Под ред. проф. А.Ф. Волынского. – М.: Закон и право, ЮНИТИ-ДАНА, 1999. – 615 с.
119. Криминалистика: Учеб. для вузов / И.Ф. Герасимов, Л.Я. Драпкин, Е.П. Ищенко и др. / Под ред. И.Ф. Герасимова, Л.Я. Драпкина. – М.: Высшая школа, 1994. – 528с.
120. Криминалистика: Учеб. для юрид. спец. / Под ред. И.Ф. Герасимова, Л.Я. Драпкина. – 2-е изд., перераб. и доп. – М.: Высшая школа, 2000. – 672 с.
121. Криминалистика: Учебник / Под ред. И.Ф. Герасимова, Л.Я. Драпкина. – М.: Высшая школа, 2000. – 672 с.
122. Криминалистика: Учебник / Под ред. И.Ф. Крылова, А.И. Бастрыкина. – М.: Дело, 2001. – 800 с.
123. Криминалистика: Учебник / Под ред. И.Ф. Пантелеева, Н.А. Селиванова. – М.: Юрид. лит., 1988. – 672с.
124. Криміналістика: Підручник для студентів юрид. спец. вищих закладів освіти / Кол. авторів: В.М. Глібко, А.Л. Дудніков, В.А. Журавель та ін. / За ред. В.Ю. Шепітька. – К.: Видавничий Дім „Ін Юре”, 2001. – 684 с.
125. Кругликов А. П. Сущность и правовые формы взаимодействия органов предварительного следствия и дознания. – Волгоград: ВСШ МВД СССР, 1985. – 217 с.
126. Кругликов А.П. Правовое положение органов и лиц, производящих дознание в советском уголовном процессе: Учебн. пособие. – Волгоград: ВСШ МВД СССР, 1986. – 207 с.
127. Круглий стіл з питань взаємодії правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю // Вісник Академії правових наук України. – Х., 1996. – № 6. – С. 166-172.
128. Крылов А.В. Понятие, правовые основы и виды взаимодействия следователя со средствами массовой информации при расследовании преступлений // Российский следователь. – 2002. – № 1. – С. 16-23.
129. Кузьменко О. Проблеми співвідношення компетенції парламенту і Рахункової палати у контрольно-бюджетній сфері // Право України. – 2001. – № 3. – С. 101-106.
130. Курман О.В. Методика розслідування шахрайства з фінансовими ресурсами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. – Х., 2002. – 20 с.
131. Лапин Е.С. Проблемы расследования хищений, совершенных с использованием товарных кредитов / Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09. – Саратов, 2001. – 18 с.
132. Ларин А.М. Расследование по уголовному делу: процессуальные функции. – М., 1990. – 185 с.
133. Леженіна О.І. Організаційно-правові засади участі органів внутрішніх справ України у міжнародній правоохоронній діяльності: Дис… канд. юр. наук: 12.00.07. – Х., 2003. – 244 с.
134. Липатов М.И. Организационное обеспечение взаимодействия органов внутренних дет с иными государственными органами, общественными организациями и трудовыми коллективами: Лекция / Академия МВД СССР. – М., 1990. – 56 с.
135. Лист слідчого управління МВС України в Донецькій області першому заступнику начальника ГСУ МВС України від 18 серпня 2004 р.: вих. № 4. – 2 с.
136. Лиходіїв скрутять як в кіно ДНД і ДСО / Головне управлiння МВС України в Київськiй областi // Новини. 2004. – 5 квітня. // http://mvdobl.kiev.ua/index04-2004.html?date=20040405
137. Ломов В.С. Создание органов предварительного следствия советского государства. − Волгоград: ВШ МВД СССР, 1978. – 284 с.
138. Маручек А.А. Из истории взаимодействия органов советской милиции с иными правоохранительными органами в деятельности по предварительному расследованию преступлений (1917-1936 гг.) // Исторический опыт и современность // Труды Академии МВД СССР. − М., 1990. – С. 45-56.
139. Марфицин П.Г., Рашевский Ю.Н. Обеспечение прав и законных интересов личности в стадии возбуждения уголовного дела: Учебн. пособие. – М.: УМЦ при ГУК МВД РФ, 1994. – 165 с.
140. Масленников М.Я. Взаимодействие органов дознания, следствия и прокуратуры с органами административной юрисдикции // Российский следователь. – М.; Юрист, 2002. – № 3. – С.40-43.
141. Матусовський Г.А. та ін. Правоохоронні органи у боротьбі з організованою злочинністю: компетенція та взаємодія // Питання боротьби зі злочинністю. – Х., 1997. – Вип. 2. – С. 41-46.
142. Матусовський Г.А. Взаємодія правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю (правовий та поняттєво-нормативний аспекти) // Проблеми боротьби з корупцією та організованою злочинністю. – К.: НДІ „Проблеми людини”, 1997. – Т. 7. – С. 104-107.
143. Матусовський Г.А. Теоретичні питання взаємодії правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю // Вісник Академії правових наук України. – Х., 1997. − № 1(8). – С. 157-159.
144. Мелик-Шахназаров Б. Управление и культура. – Ереван, 2000. – 189 с.
145. Мельничук В. Фінансовий контроль в системі державного управління // Банківська справа: Науково-практичне видання. – 2002. – № 2(44). – С. 45-49.
146. Менеджмент и внешнее окружение организации //
147. Михайленко П.П. Боротьба зі злочинністю в Українській РСР. − К.: Вища школа МООП УРСР, 1966. − Т. 1: 1917-1925 р. − 831 с.
148. Михайленко П.П. Громадські формування з охорони порядку і боротьби зі злочинністю: минуле і сьогодення // Міліція України. – 2001. – № 3. – С. 6.
149. Михайлов В.А. Практикум по прокурорскому надзору. – М.: Юридическая литература, 2000. – 432 с.
150. Мишанина Н.В. Органы предварительного следствия в уголовно-процессуальном механизме государства: Дис … канд. юрид. наук: 12.00.09. – СПб., 2003. – 212 с.
151. Міжнародне співробітництво України у правовій сфері: Зб-к міжнародних документів / Упоряд.: В. Дріжчаний, О. Павличенко, О. Уманський. – Х.: Фоліо, 1998. – 217 с.
152. Міжнародні угоди України про надання правової допомоги //
153. Моллинз Л. Менеджмент и организационное поведение. – М.: Новое знание, 2003. – 1039 с.
154. Мулукаев Р.С. Развитие организационных форм участия трудящихся в охране общественного порядка в период построения социализма в СССР (1917-1937 гг.) // Труды Высшей школы МООП СССР. – М., 1968. – № 18. – С. 66-114.
155. Наказ МВС та Державної судової адміністрації України від 06.09.2004 № 1003дск/149/04дск
156. Наказ СБУ, ДПА, ДМС, Адміністрації державної прикордонної служби, МВС, Міністерства аграрної політики України від 23.02.2005 № 111/85/121/138/126/79ДСК
157. Наказ СБУ, МВС, Адміністрації державної прикордонної служби України від 15.09.2004 № 145/ДСК/655/ДСК/666/ДСК
158. Наказ судебным следователям от 8 июня 1860 г. // История полиции России. Краткий исторический очерк и основные документы: Учебное пособие / Под ред. В.М. Курицына. – М.: Щит-М, 1998. – С. 12-16.
159. Накази МВС України / Пошук / Законодавство //
160. Наукове забезпечення антикорупційної діяльності в органах державної влади // Уклад. М.І. Мельник. – К.: Основа, 1999. – 22 с.
161. Наумкин Ю.В. Взаимодействие органов внутренних дел с учреждениями массовой информации в борьбе с преступностью: Учебн. пособие МВД СССР – М., 1990. – 128 с.
162. Невский С.А. Расследование преступлений в России во второй половине XIX – начале XX века // Российский следователь. – 2002. – № 6. – С. 5-7
163. Норт Д. Институты, институциональные изменения и функционирование экономики: Пер. с англ. – М.: Фонд экономической книги ”Начала”, 1997. – 423 с.
164. О народном Суде РСФСР: Декрет ВЦИК Советов от 30 ноября 1918 г. // Издание судебно-следственных документов советского периода: Методическое пособие. – М.: Росархив, ВНИИДАД, 1998. – С. 67-69.
165. О повышении эффективности деятельности следственного аппарата, прокурорского надзора за исполнением законов органами предварительного следствия и дознания: Приказ Генерального прокурора СССР № 47 от 22 июля 1983 г. // История законодательства СССР и РСФСР по уголовному процессу. 1955-1991 гг.: Сборник правовых актов / Сост.: В.Н Галузов. – М.: Спарк, 1997. – С. 139-145.
166. О предоставлении права производства предварительного следствия органам охраны общественного порядка: Указ Президиума Верховного Совета СССР от 6 апреля 1963 г. // Издание судебно-следственных документов советского периода: Методическое пособие. – М.: Росархив, ВНИИДАД, 1998. – С. 73-77.
167. О проведении эксперимента по перестройке системы следственного аппарата органов внутренних дел: Приказ министра внутренних дел СССР № 163 от 4 августа 1987 г. // История законодательства СССР и РСФСР по уголовному процессу. 1955-1991 гг.: Сборник правовых актов / Сост.: В.Н Галузов. – М.: Спарк, 1997. – С. 151-155.
168. О результатах работы следственных подразделений ОВД УМВД Украины в Донецкой области по выполнению требований Европейской и Минской конвенций, других международных документов, регламентирующих вопросы оказания правовой помощи по уголовным делам за 10 месяцев 2004 года: Справка следственного управления УМВД Украины в Донецкой области от 3 ноября 2004 г.
169. О суде: Декрет Совета Народных комиссаров РСФСР № 1 от 22 ноября 1917 г. // Издание судебно-следственных документов советского периода: Методическое пособие. – М.: Росархив, ВНИИДАД, 1998. – С. 43-48.
170. Об устранении фактов волокиты в расследовании уголовных дел: Приказ Генерального прокурора СССР № 63 от 19 марта 1952 г. // История советской прокуратуры в важнейших документах / Под ред. К.А. Мокичева – М.: Госюриздат, 1952. – С. 543-548.
171. Об утверждении Инструкции о взаимодействии следователей, оперативных работников УР, БХСС и дежурных частей при возбуждении уголовных дел и расследовании преступлений: Приказ МВД СССР № 64 от 20 февраля 1979 г. // Издание судебно-следственных документов советского периода: Методическое пособие. – М.: Росархив, ВНИИДАД, 1998. – С. 102-104.
172. Об утверждении Инструкции по организации взаимодействия подразделений и служб внутренних дел в расследовании и раскрытии преступлений: Приказ МВД РФ № 334 от 20 июня 1996 г. – М.: МВД РФ, 1998. – 14 с.
173. Обозов А.А. Межличностные отношения. – Л.: Изд-во ЛГУ, 1979. – 152 с.
174. Общая характеристика органов предварительного следствия и их полномочия // http://kurec1.narod.ru/News-011820.html
175. Овчинский С.С. Оперативно-розыскная информация / Под ред. А.С. Овчинского и В.С. Овчинского − М.: ИНФРА-М, 2000. − 367 с.
176. Огвоздин В.Ю. Структура и принципы менеджмента // Менеджмент в России и за рубежом. − 2002.− № 6. − С. 39-46.
177. Ожегов С.И. Словарь русского языка. – М.: Наука, 1987. – 832 с.
178. Озерський І.В. Юридико-психологічні аспекти взаємодії слідчого з органом дізнання : Навч. посібник / Національна академія внутрішніх справ України. – К.: Знання, 2000. – 120 с.
179. Олійник І.Л. Деякі аспекти міждержавного співробітництва міліції та поліції у протидії злочинності // Вісник Одеського існтитуту внутрішніх справ. – 2003. – № 4. – С. 50-55.
180. Онищук З.М. Следователь в советском уголовном процессе: Дисс… канд. юр. наук / Киевский гос. ун-т. – К., 1964. – 214 с.
181. Осика І.М. Огляд Міжнародного науково-практичного семінару „Протидія економічній злочинності” // http: // www.univd.edu.Ua/_projects/ezloch_kor/docs/
182. Основы борьбы с организованной преступностью / Под ред. В.С. Овчинского, В.Е. Эминова, Н.П. Яблокова. – М.: ИНФРА-М, 1996. – 340 с.
183. Павлык Л.З. Договорные отношения Украины по оказанию правовой помощи по гражданским, семейным и уголовным делам (становление и развитие): Автореф. дисс… канд. юр. наук: 12.00.03 / Московский гос. ун-т межд. отношений. – М., 1999. – 23 с.
184. Панов В.П. Сотрудничество государств в борьбе с международными уголовными преступлениями: Учеб. пособие. − М.: Юристъ, 1993. – 157 с.
185. Патов Н.А. Процессуальные и организационные основы производства по уголовным делам, приостановленным в связи с неустановлением лица, подлежащего привлечению в качестве обвиняемого: Дисс. … канд. юр. наук: 12.00.09 / Московский гос. ун-т. – М., 1997. – 199 с.
186. Перспективний план дій Міністерства внутрішніх справ України у сфері європейської інтеграції та співробітництва з ЄС: Розпорядження МВС України від 30.12.2002 № 618.
187. Письмо следственного управления УМВД Украины в Донецкой области начальникам следственных подразделений ГУ, ГО, ГРО, РО ЛО УМВД Украины в Донецкой области от 10.01.2003 исх. № 4/Фр.
188. Письмо УМВД Украины в Донецкой области начальникам ГУ, ГО, ГРО, РО, заместителям начальника по следствию, руководителям службы штатного дознания от 25 декабря 2001 г. исх. №5749/Фр.
189. Питання Державного казначейства: Постанова Кабінету Міністрів України від 31.07.1995 № 590 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
190. План роботи міжвідомчої робочої групи з дослідження методів та тенденцій у відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом, на ІV квартал 2004 р. / Затверждений Рішенням 12 засідання міжвідомчої робочої групи з дослідження методів та тенденцій у відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом 28 вересня 2004 р. // http: // sdfm. Gov .ua / articles .php ?cat _id = 87 & art_id=58&lang=uk
191. Плішкіна Н.О. Історичний аспект взаємодії органів внутрішніх справ та засобів масової інформації (1920-1985 рр.) // Науковий вісник НАВСУ. – К., 2000. – № 1. – С. 248-256.
192. Погорецький М.А. Форми взаємодії слідчого й органу дізнання // Нова Конституція України і проблеми вдосконалення законодавства: Тематична збірка наук. праць. – Херсон, 1998. – С. 58-61.
193. Погосян Г.А. Процессуальные и криминалистические аспекты взаимодействия следователя и оперативного сотрудника службы криминальной милиции // http://ej.kubagro.ru/2003/02/pdf/18.pdf
194. Познышев С.В. Элементарный учебник русского уголовного процесса. – М.: Типография А. И. Мамонтова и Ко, 1913. – 373 с.
195. Попов И.В., Бирюков В.В., Шехавцов Р.Н. Организация расследования умышленных убийств: Методические рекомендации / МВД Украины, Луган. ин-т внутр. дел. − Луганск: РИО ЛИВД, 2001. − 70 с.
196. Порфімович О. Оригінальні методи співпраці правоохоронних органів та ЗМІ в контексті „кримської війни” із криміналітетом // Інформаційна сфера як духовне явище: Збірник. – К., 1999. – С. 99-104.
197. Посібник керівному складу відомчої воєнізованої охорони щодо оформлення матеріалів службового розслідування та обліку крадіжок, скоєних на залізничному транспорті України / Державна адміністрація залізничного
198. Правила адвокатської етики: Схвалено Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури при КМУ 01.10.1999 протоколом № 6 – VI // Юридичний вісник України. − 1999. − № 46. – 18-24 листопада – С. 2-8.
199. Правові основи міжнародної діяльності МВС України / Відп. за випуск: С.М. Безрутченко, Г.О. Свислоцький, О.М. Болбот: У 2-х т. – К.: Відділ міжнародних зв’язків МВС України, 1997. – Т. 2. – 262 с.
200. Прес-реліз до пресконференції в МВС 4 листопада 2004 року „Про діяльність слідчих підрозділіворганів внутрішніх справ України” / Департамент зв’язків з громадськістю МВС України // http://mvsinfo.gov.ua/official/2004/11/ 110504_1.html
201. Про вдосконалення процедури застосування спеціальних санкцій: Наказ Міністерства економіки та МВС України від 12.01.2001 № 6/110 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
202. Про взаємодію Міністерства внутрішніх справ України та Державної податкової адміністрації України стосовно розшуку осіб, які переховуються від слідства та суду: Наказ МВС України та ДПА України від 01.09.1999 № 658/475 // hptt:/www.rada.gov.ua/
203. Про взаємодію органів внутрішніх справ України та органів Державного пожежного нагляду МНС України в попередженні, розкритті та розслідуванні злочинів, пов’язаних із пожежами: Наказ МВС України та Міністерства України з питань надзвичайних ситуації та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 26 серпня 2003 р. за № 943/302 // hptt:/www.rada.gov.ua/
204. Про вивчення, врахування і використання в практичній діяльності Методичних рекомендацій щодо порядку підготовки та направлення звернень до правоохоронних органів іноземних держав з питань надання правової допомоги у кримінальних справах та виконання міжнародно-правових доручень слідчими органів внутрішніх справ України: Вказівка МВС від 12.07.2004 № 8169/Зб. – К., 2004. – 24 с.
205. Про відповідальність керівників органів виконавчої влади та прокуратури в забезпеченні законності і правопорядку, додержанні прав і свобод громадян на території Одеської області: Указ Президента України від 28.08.2003 № 944//2003 // Урядовий кур’єр. – 2003. – № 161. – 28 серпня. − С. 4-5.
206. Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні: Закон України від 26 ciчня 1993 р. № 2939 // Відомості Верховної Ради України. – 1993. – № 13 – Ст.110): станом на 25 червня 2005 р. // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
207. Про додаткові заходи щодо запобігання зникненню людей, удосконалення взаємодії правоохоронних та інших органів виконавчої влади в їх розшуку: Указ Президента України від 18.01.2001 № 20/2001 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
208. Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: Закон України // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 1. – Ст. 2.
209. Про затвердження Iнструкцiї про порядок взаємодiї Прикордонних вiйськ України i податкової мiлiцiї Державної податкової адмiнiстрацiї України: Наказ Деравного комітету у справах охорони державного кордону України, Державної податкової адміністрації України від 07.03.2001 № 197/189 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
210. Про затвердження Державної програми „Контрабанді – СТОП” на 2005-2006 роки: Постанова Кабінету Міністрів України від 01.04.2005 р. № 260 // hptt:/www.rada.gov.ua/
211. Про затвердження Інструкції про виділення каналів і засобів електрозв’язку Міністерству внутрішніх справ України для здійснення основних завдань у мирний час: Наказ МВС України, Держкомзв’язку та інформатизації України вiд 30.09.1999 № 745/90-ДСК: Зареєстровано в Міністерстві юстиції України вiд 25.10.1999 № 726/4019 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
212. Про затвердження Інструкції про визначення номерів телефонів, що використовуються з протиправною метою: Наказ Міністерства зв’язку та МВС України від 11.03.1997 № 30/186 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
213. Про затвердження Інструкції про організацію проведення ревізій і перевірок органами державної контрольно-ревізійної служби в Україні за зверненнями правоохоронних органів: Наказ Головного контрольно-ревізійного управління від 26.11.1999 № 107 // Офіційний вісник України. – 1999. – № 51. – Ст. 439.
214. Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії Державної інспекції електрозв’язку України та її регіональних підрозділів і органів внутрішніх справ України щодо запобігання порушенням законодавства в галузі зв’язку, у сфері інформатизації та використання радіочастотного ресурсу: Наказ Держкомзв’язку та інформатизації України, МВС України від 25.11.2002 № 223/1205 // Офіційний вісник України. – 2002. – № 51. – Ст. 2340.
215. Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії органів внутрішніх справ України та органів державної виконавчої служби при примусовому виконанні рішень судів та інших органів (посадових осіб): Наказ МВС України та Міністерства юстиції України від 25.06.2002 № 607/56/5 // hptt:/www.rada.gov.ua/
216. Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії органів Державної прикордонної служби України та Міністерства внутрішніх справ України під час виконання завдань у межах території, яка зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи: Наказ Адміністрації державної прикордонної служби та МВС України від 12.01.2004 р. № 27/57 // hptt:/www.rada.gov.ua/
217. Про затвердження Інструкції про порядок виконання європейських конвенцій з питань кримінального судочинства: Наказ Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС України, Верховного суду України, ДПА України, Державного департаменту з питань виконання покарань від 29.06.1999 № 34/5/22/130/512/326/73 // Офіційний вісник України. – 1999. – № 28.– Ст. 185.
218. Про затвердження Інструкції про порядок зносин органів внутрішніх справ України з компетентними правоохоронними органами іноземних держав з питань запобігання, розкриття та розслідування злочинів: Наказ МВС України від 06.09.1995 № 600 //
219. Про затвердження Інструкції про спільну діяльність щодо виявлення викраденого автомототранспорту та порядок контролю транспортних засобів, які перетинають державний кордон України: Наказ МВС України та Державного комітету у справах охорони державного кордону України від 07.08.2000 № 520/390 // hptt:/www.rada.gov.ua/
220. Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім’ї та молоді, служб у справах неповнолітніх, центрів соціальних служб для молоді та органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї: Наказ Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді, МВС України від 09.03.2004 № 3/235 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
221. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії незаконному виробництву та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, їх фальсифікації на 2004 рік: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.03.2004 № 321-р // hptt:/www.rada.gov.ua/
222. Про затвердження Плану заходів щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією на 2003 рік: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.03.2003 № 270-р // hptt:/www.rada.gov.ua/
223. Про затвердження Положення про Відділ зовнішніх зносин МВС України: Наказ МВС України від 10.03.1992 № 137 //
224. Про затвердження Положення про порядок надання Прикордонним військам та виконання ними доручень правоохоронних органів щодо осіб, які перетинають державний кордон України: Постанова Кабінету Міністрів України від 22.01.2001 № 35 // Офіційний вісник України. – 2001. – № 4. – Ст. 119.
225. Про затвердження Порядку взаємодії відомчої воєнізованої охорони з органами (підрозділами) внутрішніх справ, Служби безпеки, Збройних Сил, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у разі виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки: Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 № 460 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
226. Про затвердження Порядку надання Держфінмоніторингом МВС України узагальнених матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів або фінансуванням тероризму, та отримання інформації про хід їх опрацювання: Наказ Міністерства фінансів України, Державного департаменту фінансового моніторингу, МВС України від 30.07.2003 № 83/787 // Офіційний вісник України. – 2003. – № 32. – Ст. 1726.
227. Про затвердження Порядку складання та передачі за належністю довідки щодо бюджетного правопорушення та її форми: Наказ Міністерства фінансів України від 31.03.2004 № 238 // Офіційний вісник України. – 2004. – № 16. – Ст. 1149.
228. Про затвердження Програми протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 2003 рік: Постанова Кабінету Міністрів України і Національного Банку України від 29.01.2003 № 140 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
229. Про затвердження Програми формування позитивного іміджу міліції на 2003-2007 роки: Наказ МВС України від 13.03.2003 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
230. Про затвердження Стандарту Рахункової палати „Порядок підготовки і проведення перевірок та оформлення їх результатів”: Постанова Колегії Рахункової палати від 27.12.2004 № 28-6 // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
231. Про заходи щодо дотримання законності при затриманні осіб, підозрюваних у вчиненні злочину, обранні щодо них запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та додержанні встановлених законом строків затримання і тримання під вартою під час досудового слідства: Наказ МВС та Державного департаменту з питань виконання покарань України від 23.04.2001 № 300/73 // hptt:/www.rada.gov.ua/
232. Про заходи щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: Указ Президента України від 10.12.2001 № 1199/2001 // Офіційний вісник України. − 2001. – № 50. – Ст. 2230.
233. Про заходи щодо запобігання небезпечним діям з боку осіб, які страждають на тяжкі психічні розлади: Наказ Міністерства охорони здоровя України, МВС України від 19.12.2000 № 346/877 // Офіційний вісник України. – 2001. – № 6. – Ст. 247.
234. Про заходи щодо підвищення ефективності контрольно-ревізійної роботи: Указ Президента України від 27.08.2000 № 1031/2000 // Офіційний вісник України. – 2000. – № 35. – Ст. 1479.
235. Про заходи щодо розвитку системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму: Указ Президента України від 22.08.2003 № 740/2003 // hptt:/www.rada.gov.ua/
236. Про зміцнення фінансової дисципліни та запобігання правопорушенням у бюджетній сфері: Указ Президента України від 25.12.2001 № 1251/2001 // Офіційний вісник України. – 2001. – № 52. – Ст. 2335.
237. Про Комплексну програму профілактики злочинності на 2001-2005 роки: Указ Президента України // Офіційний вісник України. – 2000. – № 52. – Ст. 2258
238. Про Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Львівській облдержадміністрації: Розпорядження голови Львівській областної державної адміністрації від 27.03.2003 № 485. − Львів, 2003. − 25 с.
239. Про Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю: Указ Президента України від 26.11.1993 № 561/93 // hptt:/www.rada.gov.ua/
240. Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією: Указ президента України від 06.02.2003 № 84/2003 // Офіційний вісник України. – 2003. – № 6. – Ст. 228.
241. Про обмін інформацією: Угода між Державним департаментом фінансового моніторингу та Міністерством внутрішніх справ України від 05.09.2003 № 20 – К.: Держфінмоніторінг України. – 24 с.
242. Про оперативно-розшукову діяльність: Закон України // Відомості Верховної Ради України. – 1992. – № 22. – Ст. 303.
243. Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю: Закон України // Відомості Верховної Ради України. − 1993. – № 35. – Ст.358.
244. Про підвищення ефективності взаємодії органів внутрішніх справ та державних органів лісового господарства з питань охорони лісів: Наказ Державного комітету лісового господарства України, МВС України від 26.12.2003 № 211/1637 // hptt:/www.rada.gov.ua/
245. Про Положення про Головне контрольно-ревізійне управління України: Указ Президента України від 28.11.2000 № 1265/2000 // Офіційний вісник України. – 2000. – № 48. – Ст. 2080.
246. Про порядок взаємодії органів і установ виконання покарань, територіальних органів внутрішніх справ та центрів зайнятості населення щодо надання особам, які звільнені від відбування покарання, допомоги в трудовому і побутовому влаштуванні, соціальній адаптації: Наказ МВС України, Державного департаменту з питань виконання покарань, Міністерства праці та соціальної політики від 12.12.2003 № 250/1562/342 // hptt:/www.rada.gov.ua/
247. Про Рахункову палату: Закон України від 11.07.1996 № 315/96-ВР // Відомості Верховної Ради України. – 1996. - № 43. – Ст.212: станом на 25 червня 2005 р. // http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi
248. Про результати роботи Національного центрального бюро Інтерполу в Україні протягом 2003 року: Довідка НЦБ Інтерполу в Україні. – К., 2004. – 11с.
249. Про розгляд Інструкції про порядок проведення перевірок, ревізій Рахунковою палатою Постанова Колегії Рахункової палати від 03.12.1999 № 25-1 // Офіційний вісник України. – 1999. – № 51. – Ст. 347.
250. Про серйозні недоліки у виконанні законодавства щодо забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян у Львівській області: Указ Президента України від 04.06.2003 № 477/2003 // Урядовий кур’єр. – 2003. – № 103. – 6 червня. − С. 3.
251. Про Службу безпеки України // Відомості Верховної Ради України. – 1992. – № 27. – Ст. 382.
252. Про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України: Угода між Російською Федерацією та Україною вiд 28 травня 1997 // hptt:/www.rada.gov.ua/
253. Про створення Міжвідомчої робочої групи з дослідження методів і тенденцій у відмиванні грошових коштів та інших доходів, одержаних злочинним шляхом: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 № 386-р. // hptt:/www.rada.gov.ua/
254. Про утворення Координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Київській обласній державній адміністрації: Розпорядження голови Київської міської державної адміністрації від 05.06.2003 № 310. − К., 2003. − 15 с.
255. Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону: Закон України від 22.06.2000 № 1835-III // Відомості Верховної Ради України. – 2000. – № 40. – Ст. 338.
256. Про систему органів досудового слідства: Проект Закону України від 04.10.2004 № 5372 (Внесений народним депутатом України В.В. Гаврилюком в/о 147) // http: //www.rada.gov.ua:8080/pls/zweb/webproc4_1?id= &pf3511=17724
257. Рішення Конституційного Суду від 07.04.2004 № 9-рп/2004 // Офіційний вісник України. – 2004. – № 16. – Ст. 1122.
258. Роль та значення фінансового контролю в удосконаленні системи управління державними фінансами: функції Парламенту, внутрішнього та зовнішнього аудиту: Матеріали Міжнародної конференції (Київ, 4-5 квітня 2003 р.) // http://www.derzhaudit.kiev.ua/files/26_materialsforconference_ukr.doc
259. Романов А. Из хроники становления правоохранительных органов Росии // Человек и закон. – 2000. – № 9. – С. 76-82.
260. Романов О. Досудове слідство: законодавчі аспекти // Юридичний журнал. – 2004. – № 11. – С. 4-7.
261. Романюк В.О. Міжнародне співробітництво в боротьбі проти незаконного обігу наркотиків (міжнародно-правові аспекти): Автореф. Дис… канд. юрид. наук: 12.00.11 / НАН України, Ін-т держави і права ім. В.Я. Корецького. – К, 1998. – 16 с.
262. Ростов В.Н. Взаимодействие следователя и органа дознания с пресс-службой УВД и средствами массовой информации при расследовании преступлений: Дис... канд. юрид. наук / Волгоградская академия МВД России. − Волгоград, 2002. – 245 с.
263. Рощина Ю. Роль судебного следователя в уголовном процессе дореволюционной России // Российская юстиция. – 2002. – № 12. – С. 64-65.
264. Савченко Л.А. Правові проблеми фінансового контролю в Україні / Державна податкова адміністрація України; Академія держ. податкової служби України. − Ірпінь: Видавничий центр Академії ДПС України, 2001. – 408 с.
265. Саєнко В. Види порушень законодавства про бюджетну систему та відповідальність за них // Юридичний журнал. – 2004. – № 9. – С. 17-24.
266. Самарський Б. Створюємо сприятливий правовий клімат // Житомирщина. – 2000. – 25 січня. – С. 3.
267. Сафронов А.М. Проблемы сотрудничества правоохранительных органов разных стран в предупреждении, пресечении и устранении последствий транснациональных форм отмывания доходов, полученных незаконным путем // Международное сотрудничество в борьбе с отмыванием доходов, полученных незаконным путем. – М.: АО „ЦентрЮрИнформ”, 1999. – С. 56-59.
268. Свиридов Б. Слідчі особливого призначення. Історія створення Національного бюро розслідувань: новітній этап // Юридична газета. – 2005. – №9 (21) – С. 5-6.
269. Свод законов Российской империи // История полиции России. Краткий исторический очерк и основные документы / Под ред. В.М. Курицына: Учебное пособие. – М.: Щит-М, 1998. – С. 21-56.
270. Селютин А.В. Разграничение подследственности уголовных дел о преступлениях, связанных с легализацией незаконных доходов // Международное сотрудничество в борьбе с отмыванием доходов, полученных незаконным путем. – М.: АО „ЦентрЮрИнформ”, 1999. – С. 60-64.
271. Сергеев А.Б. Особенности формирования органов дознания в России // История государства и права. – М.; Юрист, 2002. – № 5. – С.39-46.
272. Сергушев М. Супруги из Винницкой области убивали киевлян, дававших в газету объявления о продаже шуб из натурального меха // Факты и комментарии. – 2002. – 2 марта. – С. 5.
273. Серебрянський В.В. Заходи УМВС України в Донецькій області щодо відродження діяльності громадських формувань з охорони правопорядку // Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності: Зб-к наук. ст. – 2000. – № 2. – С. 13-17.
274. Сизоненко А.С. Використання доказів, отриманих на території інших країн, в кримінальному процесі України: Автореф. дис… канд. юрид. наук: 12.00.09 / Нац. академія внутрішніх справ України. – К., 2004. – 18 с.
275. Сінчук І. Добровільний помічник – надійна опора для правоохоронців / Крiзь призму подiй. Департамент зв’язків з громадськістю МВС України. – 2004. – 19 жовтня // http://www.mvsinfo.gov.ua/events/2004/10/101904_2.html
276. Слинько С.В. Сущность, формы и правовые основы взаимодействия следователя с органом дознания: Автореф. дис… канд. юрид. наук / Харьковский юрид. ин-т. – Х., 1991. – 18 с.
277. Слідче управління податкової міліції Державної податкової адміністрації // http://www.sta.gov.ua/page.php3?p_funk_slid_milic
278. Случевский В.К. Учебник русского уголовного процесса. – СПб., б.и., 1913. – 435 с.
279. Советская криминалистика. Методика расследования отдельных видов преступлений / Под ред. В.К. Лисиченко. – К.: Вища школа, 1988. – 254 с.
280. Современная прикладная теория управления. / Под ред. А.А. Колесникова. – М.: ФЦ „Интеграция”, 2000. – Ч. 2. – 138 с.
281. Социологический энциклопедический словарь / Редактор-координатор акад. РАН Г. В. Осипов. – М.: Издательство НОРМА (издательская группа НОРМА-ИНФРА-М), 2000. – 488 с.
282. Социология: Учебное пособие – М.: Мысль, 1990. – 674 с.
283. Співпраця органів державної влади України щодо недопущення втрат бюджету // http://www.sta.gov.ua/news.php3?7004.
284. Степаненко К. Взаємодія міліції з поліцейськими організаціями іноземних країн // Право України. – 2003. – № 3. – С. 56-61.
285. Стеценко Ю.В. Комунікація і розшукова діяльність слідчого // http://police.naiau.kiev.ua/tslc/pages/biblio/visnik/2002_1/stecenko.htm.
286. Стеценко Ю.В. Криміналістичні засади використання повідомлень засобів масової інформації для протидії організованій злочинності / Одеський інформаційно-аналітичний центр по проблемам боротьби з організованою злочинністю при ОНЮА-2002 // http://www.inter.criminology.org.ua/ modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=520.
287. Стосовно порядку зносин компетентних установ при виконанні процесуальних та інших дій у кримінальних справах: Угода між Генеральними прокурорами держав-учасниць щодо Протоколу до Конвенції СНД про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року: вiд 29 червня 2000 р. − К., 2000. − 36 с. Суд, правоохоронні та правозахисні органи України / за ред. В. Маляренко // http://www.ebk.net.ua/Book/SptpoU/1-2/133.htm.
288. Тарасов А.А. Правовые и социально-психологические проблемы сочетания единоличных и коллегиальных начал в уголовном процессе Российской Федерации: Дис... канд. юр. наук: 12.00.09 / Самарский гос. ун-т.; Ин-т гос-ва и права РАН. – М., 2001. − 210 с.
289. Тарасов А.А. Расследование преступлений группой следователей: процессуальные и тактико-психологические проблемы // http://www.ssu.samara.ru/~process/library/works.html.
290. Тарасов А.И. Институт судебных следователей по реформам середины ХIХ века (историко-правовой анализ): Дис… канд. юрид. наук: 12.00.01. – СПб., 2001. – 201 с.
291. Теория взаимодействия организаций / Socio Ego 2003 //
292. Теория и практика планирования расследования преступлений: Учебное пособие / Авт. кол.: В.В. Бирюков, О.Б. Мельникова, Р.Н. Шехавцов, И.В. Попов / МВД Украины, Луган. акад. внутр. дел МВД им. 10-летия независимости Украины. − Луганск: РИО ЛАВД, 2002. − 90 с.
293. Тертышник B.M., Слинько С.В. Взаимодействие следователя с иными подразделениями органов внутренних дел при расследовании преступлений. – Х.: Университет внутренних дел, 1995. – 66 с.
294. Томин В.Т. Проблемы оптимизации сферы функционирования органов внутренних дел. – Горький, 1978. – 120 с.
295. Уголовная юстиция: проблемы международного сотрудничества. Международный научно-исследовательский проект / Рос. АН. Ин-т государства и права. – М.: БЕК, 1995. – 279 с.
296. Управление персоналом: Энциклопедический словарь / Под ред. А. И. Кибанова. – М.: ИНФРА-М, 1998. – 453 с.
297. Управление социалистическим производством: Словарь / Под ред. О. В. Козловой. – М.: Экономика, 1983. – 238 с.
298. Устав уголовного судопроизводства России 1864 г. // Российское законодательство Х-ХХ веков: В 9-ти т. / Отв. ред. Виленский Б. В. – М.: Юридическая литература, 1991. – Т. 8: Судебная реформа. – С. 4-136.
299. Философский словарь / Под ред. М. М. Розенталя. – Изд. 3-е – М.: Наука, 1972. – 564 с.
300. Фойницкий И. Я. Курс уголовного судопроизводства: В 2-х т. − Издание 3-е. − СПб.: Альфа, 1996. – Т. 2. − 624 с.
301. Формы (виды) взаимодействия следователя с органом дознания // http://encycl.yandex.ru/cgibin/art.pl?art=buppdic/source/g0000292.htm&encpage=buppdic.
302. Хизоненко А. Відеозв’язок як засіб проведення слідчих дій за межами України // Право України. – 2003. – №3. – С. 39-42.
303. Царьова Л. К. Фінансові правопорушення: деякі причини їх скоєння та профілактика // Актуальні проблеми держави і права. – 2002. – № 16. – С. 54-65.
304. Чувилев А.А. Новшества в регламентации подследственности уголовных дел // Законность. – 1997. – С. 3-6.
305. Шведюк В.Ф. Меры совершенствования деятельности правоохранительных органов по борьбе с организованной преступностью / Выступление на коллегии МВД РК по итогам 1999 г. – Астана, 2000. – 14 с.
306. Шейфер С.А. Понятие и взаимоотношения судебной, прокурорской и следственной властей // Уголовная ответственность: основания и порядок реализации. – Самара, 1991. – С. 64-69.
307. Шейфер С.А. Следственные действия. Система и процессуальные формы. – М.: Юрлитинформ, 2001. – 278 с.
308. Шестак В.С. Державний контроль в сучасній Україні (теоретико-правові питання): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Нац. ун-т внутр. справ. – Х., 2002. – 18 с.
309. Шиканов В.И. Теоретические основы тактической операции в расследовании преступлений. – Иркутск: Изд-во Иркут. ун-та, 1983. – 200 с.
310. Шумов С. История спецслужб в России. – М.: Красут, 2004. – 459 с.
311. Щепанский Я. Элементарные понятия социологии. – М.: Наука, 1969. – 284 с.
312. Щодо координаційних груп Антитерористичного центру при регіональних органах служби безпеки України: Наказ СБУ, МВС, Міністерства України у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Державного комітету у справах охорони кордону,Управління державної охорони, Національної гвардії України від 31.08.1999 № 168ДСК/628ДСК/219ДСК/38ДСК/392ДСК/7/1-402
313. Юрченко И.А. Основы оперативно-розыскной деятельности //
314. Яблоков Н.П. Расследование организованной преступной деятельности. – М.: Юристъ, 2002. – 172 с.
315. Янковский С. Общая теория информации. 1998-2000 //
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.