У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Організація обліку та розрахунків з оплати праці» (на прикладі ДК „Укргазвидобування” ГПУ „Полтавагазвидобування”)
Количество страниц 147
ВУЗ Українська академія банківської справи Національного банку України
Год сдачи 2011
Содержание ЗМІСТ
ВСТУП……………………………………………………………………………7
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ОБЛІКУ І АУДИТУ РОЗРАХУНКІВ З ОПЛАТИ ПРАЦІ…………………………………………………10
1.1 Нормативне регулювання, економічна сутність, форми і системи оплати праці ……………………………………………………..10
1.2 Теоретичні основи обліку нарахувань та утримань з заробітної плати……………………………………………………………….22
1.3 Теоретичні основи аудиту оплати праці ………………… .29
1.4 Особливості обліку і аудиту оплати праці у порівнянні з міжнародним досвідом……...........................................................33
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І АУДИТУ РОЗРАХУНКІВ З ОПЛАТИ ПРАЦІ НА ДК «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» ГПУ «ПОЛТАВАГАЗВИДОБУВАННЯ»……………………………..48
2.1 Загальна організаційно-економічна характеристика ГПУ «Полтавагазвидобування»………………………………………..48
2.2 Організація первинного та аналітичного обліку розрахунків з оплати праці ………………………………………………………63
2.3 Організація синтетичного обліку розрахунків з оплати праці…74
2.4 Організація аудиту розрахунків з оплати праці на підприємстві.....................................................................................77
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛКУ І АУДИТУ РОЗРАХУНКІВ З ОПЛАТИ ПРАЦІ НА ДК «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» ГПУ «ПОЛТАВАГАЗВИДОБУВАННЯ»……………………………….83
3.1 Удосконалення організації обліку розрахунікв з оплати праці………………………………………………………………..83
3.2 Шляхи вдосконалення аудиту розрахунків з оплати праці…...101
ВИСНОВКИ………………………………………………………………..…...108
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………...113
ДОДАТКИ………………………………………………………………………124




ВСТУП


В рамках сучасної політики спрямованої на ефективність функціонування та розвиток суб’єктів господарювання, забезпечення формування відповідних індивідуальних і колективних стимулів, основною формою є оплата праці різних категорій персоналу. Заробітна плата є найважливішим засобом підвищення зацікавленості працюючих у результатах своєї праці, її продуктивності, збільшення обсягів виробленої продукції, поліпшення її якості та асортименту. Витрати на оплату праці є однією із складових вартості готової продукції. Заробітна плата, як головне джерело доходів населення, є визначальним фактором формування соціальної справедливості в суспільстві, платоспроможності, що у свою чергу, безпосередньо впливає на економічну активність у реальному секторі народногосподарського комплексу країни. За роки незалежності так і не створені умови щодо суттєвого поліпшення рівня життя народу, держава не спромоглася розмір мінімальної заробітної плати довести до рівня прожиткового мінімуму.
Вагомий внесок в розробку теоретико-методологічних аспектів проблем обліку оплати праці зробили такі українські вчені, як А.Батура, Д.Богиня, М.Калина, В.Карпенко, М.Кім, Т.Кір’ян, А.Колот, Г.Куліков, В.Лагутін, В.Липов, Л.Лисогір, В.Нижник, В.Новіков, О.Новікова, Н.Павловська, І.Петрова, М.Семикіна, С.Тютюнникова, М.Шаповал, Л.Шевченко та інші, а також російські дослідники Л.Абалкін, Н.Вишневська, Г.Дублянська, В.Куліков, Д.Львов, Р.Капелюшников, А.Соболевська, Р. Яковлев та інші. Значна кількість вчених ставила собі за мету організувати облік праці та оплати таким чином, щоб сприяти підвищенню продуктивності праці, зміцненню трудової дисципліни, підвищенню якості виробництва продукції, виконання робіт і надання послуг.
Сьогодні на перший план виходить перебудова організації заробітної плати, проведення відповідної реформи з метою поетапного підвищення заробітної плати і створення ефективного мотиваційного механізму, який ґрунтується на поєднанні економічних стимулів і соціальних гарантій. Все це і обумовлює актуальність даної теми.
Отже, практична значимість оплати праці, недостатній рівень дослідження теоретичних та прикладних питань, що стосуються заробітної плати обумовили вибір теми, мету та визначили цільову спрямованість дипломної роботи.
Метою дипломної роботи є дослідження теоретичних аспектів обліку розрахунків з оплати праці, аналізу організації обліку і порядку здійснення контролю за операціями з оплати праці на практиці, розроблення практичних рекомендацій щодо забезпечення підвищення ефективності організації обліку і аудиту розрахунків з персоналом.
Дослідження проводилось на базі філії Дочірньої Компанії «Укргазвидобування» Газопромислове Управління «Полтавагазвидобування».
Реалізація вищезазначеної мети зумовила необхідність постановки та вирішення таких завдань:
 дослідити поняття, сутність та види оплати праці в Україні;
 здійснити огляд нормативно-правових документів, що регламентують облік розрахунків з оплати праці;
 розглянути особливості обліку та аудиту розрахунків з оплати праці на підприємстві;
 висвітлити порядок нарахування на заробітну плату та утримань з неї;
 дослідити організацію аналітичного та синтетичного обліку розрахунків з персоналом;
 дослідити організацію контролю за операціями з обліку оплати праці та розкриття інформації щодо неї у фінансовій звітності;
 виявити проблемні ділянки організації обліку та аудиту розрахунків з оплати праці та запропонувати шляхи їх вирішення.
Об’єктом дослідження є процес обліку розрахунків з оплати праці та контролю за їх здійсненням. Предметом дослідження є організація обліку та контролю здійснення підприємством розрахунків з персоналом.
У процесі роботи використовувалися такі методи дослідження: структурно-логічний аналіз (при побудові логіки та структури дипломної роботи); метод економічного аналізу (при оцінці динаміки та структури операцій з оплати праці); метод групувань (при дослідженні питання класифікації систем та форм оплати праці); різноманітні прийоми статистичних методів, зокрема порівняння – при зіставленні фактичних даних за відповідні періоди; методи аналізу та синтезу, індукції та дедукції.
В якості методологічної основи дослідження використовувалися теоретичні положення економічної науки, численні праці українських та зарубіжних учених з питань обліку та аудиту оплати праці, закони України та інші нормативно-правові акти. Основні положення роботи, висновки та пропозиції базуються на використанні та узагальненні матеріалів законодавчої бази України, даних періодичних видань, електронних ресурсів.
Список литературы ВИСНОВКИ


Перехід України до ринкової економіки на даному періоді супроводжується чималою кількістю негативних явищ, таких як кризовий стан промисловості та відсутність будь-якої підтримки товаровиробників з боку держави. В таких умовах особливо важливим для багатьох підприємств є не тільки вистояти (не стати банкрутом), а й по мірі можливості зміцнити свої позиції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Велику роль відіграє оптимальна організація бухгалтерського обліку, фінансової звітності та фінансового аналізу і планування на підприємстві.
За сучасних умов розвитку суспільства, особливо на даний момент, коли фінансова криза «лишила» робочих місць сотні українців, і цим самим основного доходу громадян, питання оплати праці дедалі більше привертає увагу вчених і практиків, і є чи не найболіснішою проблемою сьогодення. Тому на сьогодні на перший план виходить перебудова організації заробітної плати, проведення відповідної реформи з метою поетапного підвищення заробітної плати і створення ефективного мотиваційного механізму, який ґрунтується на поєднанні економічних стимулів і соціальних гарантій. Як відомо, заробітна плата – це одна з найскладніших економічних категорій і одне з найважливіших соціально–економічних явищ. Оскільки вона, з одного боку, є основним (і часто єдиним) джерелом доходів найманих працівників, основою матеріального добробуту членів їхніх сімей, а з іншого боку, для роботодавців є суттєвою часткою витрат виробництва і ефективним засобом мотивації працівників до досягнення цілей підприємства, то питання організації заробітної плати і формування її рівня разом з питаннями забезпечення зайнятості складають основу соціально-трудових відносин у суспільстві, бо включають нагальні інтереси всіх учасників трудового процесу.
В першому розділі даної роботи були розглянуті теоретичні основи організації обліку та аудиту розрахунків з персоналом, проведений огляд законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють порядок здійснення цих операцій, їх облік та аудит; огляд праць вітчизняних та зарубіжних вчених, що вивчають дану тему; визначені особливості аудиту оплати праці; визначені особливості організації обліку та аудиту оплати праці Польші.
В ході роботи було визначено економічну суть оплати праці, проаналізовано різні підходи до визначення поняття «заробітна плата», досліджено системи та форми оплати праці персоналу.
Другий розділ даної роботи був присвячений практичній організації обліку та аудиту заробітної плати. Як об’єкт дослідження була обрана філія Дочірньої Компанії «Укргазвидобування» Газопромислове Управління «Полтавагазвидобування». Підсумовуючи загальну характеристику ГПУ «Полтавагазвидобування» можна відмітити позитивні аспекти його діяльності, серед яких: широкий спектр послуг, ефективна організаційна структура, розгалужена мережа підрозділів, постійне нарощення обсягів діяльності та ін.
Організація обліку операцій з оплати праці здійснюється відповідно Кодексу Законів про Працю та Закону України «Про оплату праці». На практиці також було розглянуто облік оплати праці з різними видами нарахувань та утримань з неї.
Розглянуто організацію аудиту на підприємстві. Визначено, що аудит оплати праці не проводився останні 3 роки, що значно ускладнює контроль за розрахунками з персоналом.
Проте при дослідженні даної теми було виявлено ряд проблем та запропоновано можливі шляхи їх вирішення.
В деяких питаннях нормативно-законодавчої бази України з питань контрактної системи оплати праці виникає проблема неузгодженості. Внаслідок цього виникають спірні питання при врегулюванні окремих ситуацій. Крім того, в межах національного законодавства існує ряд проблем, які залишаються не вирішеними до сьогодні. Саме тому на нашу думку в таких умовах особливої актуальності набуває формування ефективної внутрішньої нормативної документації. Так, наприклад, доцільно прийняти нормативний акт, де б містився конкретний перелік працівників, з якими можна укладати строковий контракт. До цього переліку слід було б включити осіб, які працюють за суміщенням і працюючих пенсіонерів. Крім того, пропонуємо внести три норми: компенсацію працівникам за затримку заробітної плати у двократному розмірі ставки рефінансування; право працівників (якщо затримка виплат заробітної плати становить більш 10 днів) відмовитись від роботи із зберіганням оплати, як за простій з вини роботодавця; компенсацію працівнику за моральну шкоду. Саме реалізація приведених вище пропозицій дозволить активніше використовувати локальну правову нормотворчість на рівні трудових колективів та закріпити правову захищеність найманих працівників.
Оскільки персонал підприємства не отримує ніяких додаткових премій, надбавок чи пільг і цим самим скорочується продуктивність праці і знижується зацікавленість персоналу у кінцевому результаті виробництва, нами пропонується використання соціального пакету, який буде виступати своєрідним «мотиваційним інструментом». До нього входитимуть як базові соціальні гарантії, передбачені законодавством, так і додаткові матеріальні блага, надання яких здійснюється роботодавцем за всласною ініціативою (наприклад, відшкодування витрат на мобільний зв’язок, транспорт, оренду або придбання житла в іншому місті).
Досить часто не можливо прийняти рішення про притягнення працівників до дисциплінарної, матеріальної, а іноді і до адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення, пов’язані з невиконанням чи неналежним виконанням посадових обов’язків, оскільки не існує чіткого розмежування обов’язків персоналу. Тому ми вважаємо за доцільне ввести на підприємстві практику застосування посадової інструкції. Адже це дозволить чітко виокремити вид виконуваної роботи робітників та в майбутньому уникнути спірних ситуацій. Крім того, впровадження на підприємстві посадової інструкції дасть можливість вірно визначити, яку відповідальність понесе працівник у зв’язку з ситуацією, яка виникла на підприємстві та правильно визначити вид покарання.
Наступною проблемою, що потребує вирішення є аналітика 66 рахунка “Розрахунки за виплатами працівникам», яка не несе грунтовної інформації щодо обліку розрахунків з оплати праці, тому ми пропонуємо аналітику до даного рахунку, яка дасть змогу удосконалити, поглибити облік та аудит розрахунків по оплаті праці та сприятиме зниженню імовірності аудиторського ризику, скороченню терміну перевірки та підвищенню ефективності самого аудиту, а також отримати більш детальну інформацію щодо правильного розподілу фонду оплати праці.
Наступним кроком удосконалення є запровадження в ГПУ «Полтавагазвидобування» проекту графіку документообігу з обліку заробітної плати. Це обумовлюється тим, що графік документообігу на підприємстві дасть змогу забезпечити оптимальну кількість підрозділів і виконавців, через які проходить кожний первинний документ, визначити мінімальний термін його знаходження в підрозділі, а також сприяти поліпшенню облікової роботи, посиленню контрольних функцій бухгалтерського обліку розрахунків з оплати праці, підвищенню рівня його механізації та автоматизації.
Так як, у ГПУ «Полтавагазвидобування» не існує окремого підрозділу внутрішнього аудиту, що значно усладнює ефективну діяльность апарату управління щодо захисту законних майнових інтересів підприємства, удосконалення системи бухгалтерського обліку і сприяння підвищенню ефективності роботи, зміцнення його фінансового стану. В зв'язку з цим, на нашу думку, у ГПУ «Полтавагазвидобування» доцільним є введення в штат посади внутрішнього аудитора. Це сприятиме підвищенню раціоналізації та якості аудиту операцій з оплати праці та дозволить заощадити час при проведенні виїзних перевірок.
Досить позитивно на проведення внутрішнього аудиту вплине впровадження певних методів щодо покращення проведення інвентаризації для того, щоб бухгалтер підприємства мав більш детальну інформацію про стан підприємства. Для відображення результатів інвентраизації пропонуємо застосовуватзи «Акт інвентаризації розрахуніків з оплати праці».
Для ефективного управління підприємством, підтримання його платоспроможності та ліквідності необхідна своєчасна та якісна інформація, яку в значній мірі можуть забезпечувати бухгалтерський облік та внутрішній аудит, надаючи таку інформацію та підтверджуючи її достовірність. Вдосконалення організації обліку і аудиту операцій з оплати праці в сучасних умовах має важливе значення. Адже чітко відлагоджене здійснення операцій з розрахунків з персоналом дає можливість більш ефективно провадити діяльність підприємства в цілому.









СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Бачевська, І.Л Теоретичні аспекти заробітної плати в умовах ринкової економіки [Текст] / І.Л. Бачевська // Актуальні проблеми економіки (укр.). – 2005. – №1. – С.10-16.
2. Безтелесна, Л. Удосконалення механізму мотивації продуктивності найманих працівників [Текст] / Л. Безтелесна, Г. Міщук, С. Мартинюк // Україна: аспекти праці (укр.). – 2006. – № 1. – C.42-49.
3. Білоченко, А.М. Розвиток фінансового ринку Республіки Польша [Текст] / А.М. Білоченко // Фінанси України. – 2007. – №5. – С.86-96.
4. Быков, В.М. Применение компьютерных технологий при кадровом аудите [Текст] / В.М. Быков, М.Г. Дороженко // Управление персоналом. – 2009. – № 1. – С. 53-57.
5. Бикова, Г. Виплати лікарняних працівнику підприємства [Текст] / Г.Бикова // Дебет-кредит. – 2006. – № 47. – C.21-24.
6. Бикова, Г. Коли і як нараховувати вихідну допомогу [Текст] / Г.Бикова // Дебет-кредит. – 2006. – №46. – С.30-31.
7. Близнюк, В. Гендерні відмінності оплати праці в Україні [Текст] / В. Близнюк // Україна: аспекти праці. – 2008. – № 6. – С.18-26.
8. Боброва, О.Г. Організація і стимулювання праці : навчально-методичний посібник для самост. вивч.дисц. у 2 ч. Ч.2 [Текст] / О.Г. Боброва ; Мін-во освіти і науки України, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. – 2-ге вид., без змін. – К. : КНЕУ, 2006. – 145 с. – ISBN 966-574-634-0
9. Богиня, Д.П. Основи економіки праці [Текст] : навчальний посібник / Д.П. Богиня, О.А. Грішнова ; Мін-во освіти і науки України, КНЕУ. – К.: КНЕУ, 2000. – 313 с. – ISBN 966-472-345-8
10. Бойченко, Г. Пільги, що надаються робітникам, які проходять виробниче навчання, перекваліфікацію або навчання іншим спеціальностям [Текст] / Г. Бойченко // Підприємництво, господарство і право. – 2007. – № 12. – C.81-83.
11. Бутинець, Т.А. Бухгалтерський облік [Текст] : навчальний посібник для студентів вузів / Т.А. Бутинець, Л.В. Чижевська – Житомир: ЖІТІ, 2000. – 569 с. – ISBN 966-683-201-4
12. Бутинець, Ф.Ф. Бухгалтерський облік у зарубіжних країнах [Текст] : навчальний посібник для студентів спеціальності 7.050106 «Облік і аудит» вищих навчальних закладів / Ф.Ф. Бутинець, Л.Л. Горецька – Житомир : ПП «Рута», 2002. – 544 с. – ISBN 966-7570-84-3
13. Бутинець, Ф.Ф. Бухгалтерський фінансовий облік [Текст] : підручник для студентів спеціальності «Облік і аудит» вищих навчальних закладів / Ф.Ф. Бутинець. – 5-те вид., доп. і перероб. – Житомир : ПП «Рута», 2003. – 726 с. – ISBN 966-264-726-0
14. Бутинець, Ф.Ф. Інформаційні системи бухгалтерського обліку [Текст] : підручник для студентів вищих навчальних закладів. – 2-е вид., перероб. і доп. / Ф.Ф. Бутинець, С.В. Івахненков, Т.В. Давидюк, Т.В. Шахрайчук – Житомир : ПП «Рута», 2002. – 544 с. – ISBN 966-683-000-0
15. Бутинець, Ф.Ф. Організація бухгалтерського обліку [Текст] : навчальний посібник для студентів вузів / Ф.Ф Бутинець, С.М. Лайчук, О.В. Олійник, М.М. Шигун – Житомир: ПП “Рута”, 2002. – 591 с. – ISBN 966-8059-10-7
16. Валентинова, Т. Платіжні картки на підприємстві: застосовуємо правильно [Текст] / Т. Валентинова // Все про бухгалтерський облік. – 2006. – № 13. – C.22-40
17. Вахрушина, М.А. Международные стандарты учета и финансовой отчетности [Текст] : учебное пособие / М.А. Вахрушина, Л.А. Мельникова, Н.С. Пласкова – М.: Вузовский учебник, 2005. – 320 с. – ISBN 5-9558-0026-3
18. Ващуленко, О.С. Тенденції розвитку системи оплати праці в науковій сфері України [Текст] / О.С. Вашуленко // Проблеми науки. – 2008. – № 8. – C.18-25.
19. Верига, Ю.А. Звітність підприємств [Текст] : навчальний посіб. / В.Я. Верига. – Мін-во освіти і науки України – К.: КНЕУ, 2005. – 322 с. – ISBN 966-578-358-1
20. Волинський, Г. З досвіду ринкової трансформації Східної Німеччини і Польщі [Текст] / Г. Волинський // Економіка України.– 2007. – №6. – С.77-82.
21. Вороная, Н. Вчимося на чужих помилках [Текст] / Н. Вороная, А. Свіріденко, М. Ковенко // Податки та бухгалтерський облік. Спеціальний випуск. – 2009. – № 4. – С. 4-120.
22. Вороная, Н. Щорічна відпустка: нюанси надання [Текст] / Н. Вороная // Податки та бухгалтерський облік (укр.). – 2006. – №34. – C.21-24.
23. Відпустки та путівки (надання, оплата) [Текст] // Податки та бухгалтерський облік. – 2006. – № 34. – С.35-37.
24. Галузина, С.М. Международный учет и аудит [Текст] : учебное пособие / С.М. Галузина, Т.Ф. Пуптис – СПб.: Питер. – 2006. – 272 с. – ISBN 966-128-819-4
25. Гарасим, П.М. Первинний та аналітичний облік на підприємстві [Текст] : навчальний посібник / П.М. Гарасим, Г.П. Журавель, Р.Ф. Бруханський, П.Я. Хомин – Тернопіль. – 2005. – 464 с. – ISBN 966-308-109-0
26. Голов, С. Міжнародні стандарти фінансової звітності: вдосконалення та застосування [Текст] / С. Голов // Бухгалтерський облік і аудит. – 2008. – № 11. – С. 43-47.
27. Гольда, А.В. Формування системи мотивації та стимулювання трудової діяльності з орієнтацією на кінцевий результат [Текст] / А.В. Гольда // Формування ринкових відносин в Україні (укр.). – 2006. – № 9. – C.158-162.
28. Дієсперов, В. Оплата праці як похідна від її продуктивності та дохідності [Текст] / В. Дієсперов // Україна: аспекти праці. – 2008. – № 7. – С. 32-38.
29. Дікань, Л.В. Контроль і ревізія [Текст] : навчальний посібник – 2-е вид., перероб. і доп. / Л.В. Дікань – Київ: Знання, 2007. – 327 с. – ISBN 966-346-345-7
30. Домбровський, В. Автоматизація виплати заробітної плати: методичні та практичні підходи [Текст] / В. Домбровський // Бухгалтерський облік і аудит. – 2006. – № 6. – C.52-56.
31. Домбровський, В.А. Організація і методика обліку та аналізу праці та її оплати на базі сучасних інформаційних технологій : Спец. 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності) [Текст] / : автореф. дис. канд. економ. наук / В.А.Домбровський ; Київський нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. – К. :  Б.В., 2007. – 20 с.
32. Дорош, Н.І. Аудит: методологія і організація [Текст] : навчальний посібник / Н.І. Дорош – К.: ТОВ «Знання», 2001. – 102 с. – ISBN 966-620-082-1
33. Економіка праці і соціально-трудові відносини [Текст] : навчальний посібник / Мін-во освіти і науки України, Донбаська держ. машинобудівна академія ; ред. В.М. Ковальов. – К. : ЦНЛ, 2006. – 256 с. – ISBN 966-364-267-Х
34. Єсінова, Н.І. Економіка праці та соціально-трудові відносини [Текст] : навчальний посібник / Н.І. Єсінова. – К. : Кондор, 2006. – 432 с. – ISBN 966-7982-41-6
35. Экономика труда и социально-трудовые отношения [Текст] : учебник / Р.П. Колосов. – М. : Изд-во МГУ : ЧеРо, 1996. – 623 с. – ISBN 5-211-03712-Х
36. Жигалкин, И.П. Основополагающие аспекты учета труда и заработной платы [Текст] : учебно-практическое пособие / И.П. Жигалкин, Л.А. Мирошниченко. – Х. : Консум, 2002. – 260 с. – ISBN 966-7920-30-5
37. Жиглей, І.В.Колективний договір на підприємстві: заходи організації обліку та оподаткування [Текст] / І.В. Жиглей, К. Шиманська // Бухгалтерський облік і аудит. – 2008. – № 9. – С. 45-57.
38. Заробітна плата від А до Я [Текст] // Дебет-Кредит. – 2008. – № 29. – С.24-36
39. Інструкція зі статистики заробітної плати [Електронний ресурс] : затверджено наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004р. №5 – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
40. Калина, П.В. Облік та аналіз заробітної плати на підприємстві [Текст] / П.В. Калина // Формування ринкових відносин в Україні. – 2005. – №2. – С. 61-64.
41. Карась, О. Кзпп для бухгалтера і керівника: як скласти посадову інструкцію співробітника бухгалтерії [Текст] / О. Карась, Л. Броуман // Все про бухгалтерський облік. – 2003. – №43. – С. 6-11.
42. Кельперис, И. Повышение квалификации в процессе управления персоналом [Текст] / И. Кельперис // Управление персоналом (рус.). – 2007. – № 7. – C.56-60.
43. Кім, Г.Бухгалтерський облік: первинні документи та їх заповнення [Текст] : навчальний Посібник / Г. Кім, В.В. Сопко, С.Г. Кім. – Київ: Центр навчальної літератури, 2004. – 440 с. – ISBN 966-8568-42-7
44. Кодацький, В.П. Совершенствование материального стимулирования на предприятиях [Текст] / В.П. Кодацький // Економіка. Фінанси. Право (укр.). – 2006. – № 9. – C.3-6.
45. Кодекс законів про працю України з постатейними матеріалами [Текст] / Мін-во праці та соціальної політики України. – К. : Юрінком, 1997. – 1040 с.
46. Кононенко, О. Аналіз фінансової звітності [Текст] / О.Кононенко. – 3-тє вид., перероб. і доп. – Харків: Фактор, 2005. – 156 с. – ISBN 966-364-88-54
47. Кочерга, С.В. Бухгалтерський облік у зарубіжних країнах [Текст] : навчальний посібник / С.В. Кочерга, К.А. Пилипенко. – К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 216 с. – ISBN 966-364-063-4
48. Кравченко, О.Б. Пріоритетні напрями актуалізації політики зайнятості в Україні для забезпечення інноваційного зростання економіки [Текст] О.Б. Кравченко // Формування ринкових відносин в Україні. – 2007. – № 10. – C.56-64.
49. Краевая, А. «Оплата за результат» спасает от текучести кадров [Текст] / А. Краевая // Банковская практика за рубежом. – 2006. – № 3. – C.58-62.
50. Крищенко, К. Удосконалення організаційно-економічного механізму управління оплатою праці [Текст] / К. Крищенко // Україна: аспекти праці. – 2007. – № 6. – С.9-17.
51. Лазарев, А. Система мотивации, выгодная для всех [Текст] / А. Лазарев // Управление персоналом (рус.). – 2007. – № 17. – C.58-62.
52. Лазер, К. Інтеграція Польщі в аспекті розподілу праці в ЄС: приклад для України [Текст] / К.Лазер, К.Шрадер // Журнал європейської економіки. – 2006. – №3. – С.267-286.
53. Лебедева, С. Регулирование зароботной платы и обеспечение устойчивого экономического развития: методологические и методические подходы [Текст] / С. Лебедева // Україна: аспекти праці. – 2008. – № 8. – С. 12-23.
54. Левицька, Н.М. Як ефективно оптимізувати документообіг [Текст] / Н.М. Левицька // Податкове планування. – 2006. – №3. – С. 22-23.
55. Леонова, Н. Надання путівок працівникам [Текст] / Н. Леонова // Податки та бухгалтерський облік (укр.). – 2006. – №34 – С.24-28.
56. Лікарняні та інші соціальні виплати працівникам у прикладах [Текст] // Збірник систематизованого законодавства. – 2009. – № 2. – С.12-32.
57. Лисицький, В.І. Економічна стабільність як умова піднесення перехідних економік. Досвід Польщі та уроки для України [Текст] / В.І. Лисицький // Вісник Національного банку України. – 2000. – № 2. – C.5-7.
58. Лучко, М.Р. Бухгалтерський облік у зарубіжних країнах [Текст] : навчальний посібник / М.Р. Лучко, І.Д. Бенько – К.: ТОВ «Знання», 2006. – 311 с.– ISBN 966-346-171-3
59. Майстерний звіт і документообіг [Текст] / П.О. Кузніцова //Дебет-Кредит. – 2008. – №15. – С.43-46.
60. Марчак, О. Досвід організації оплати праці в країнах з розвиненою ринковою економікою [Текст] / : автореф. дис. канд. економ. наук / О.Марчак ; Київський нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. – К. :  Б.В., 2005. – 40 с.
61. Марченко, О.П. Як уникнути проблем під час впровадження системи автоматизованого обліку [Текст] / О.П. Марченко // Дебет-Кредит (укр.). – 2006. – №38. – С. 25-27.
62. Мірошниченко, А.М. Алгоритм розрахунку лікарняних відповідно до ч.3 ст.4 Закону №2240 [Текст] / А.М. Мірошниченко // Податки та бухгалтеський облік. – 2008. – № 11. – C.169-172.
63. Мортіков, В. Проблема реалізації трудових угод [Текст] / В. Мортіков, А. Моклякова // Україна: аспекти праці. – 2009. – № 1. – С.17-21.
64. Мурашко, В.М. Контроль і ревізія фінансово-господарської діяльності [Текст] : навчальний посібник / В.М. Мурашко, Т.М. Сторожук, О.В. Мурашко – Київ: ЦУЛ, 2003. – 311 с. – ISBN 966-8253-06-1
65. Новак, І. Соціальний пакет як механізм удосконалення оплати праці [Текст] / І. Новак // Україна: аспекти праці. – 2008. – № 2. – C.6-13.
66. Оплата труда [Текст] // Баланс-библиотека. – 2007. – № 5. – С. 24-27.
67. Основи трудового права України [Текст] : підручник / ред. П.Д. Пилипенко. – 2-ге вид., випр. і доп. – К. : Магнолія плюс, 2006. – 280 с. – ISBN 966-8340-22-1
68. Пантелійчук, Л. Бухгалтерський облік та оподаткування виплати відпусток, нарахування зарплати інвалідам та утримання з неї (у запитаннях та відповідях) [Текст] / Л. Пантелійчук, Н. Хрустальова // Бухгалтерський облік і аудит (укр.). – 2006. – №11 – С. 36-39.
69. Петрик, О. Аудит розрахунків з оплати праці та інших виплат працівникам: вимоги до організації та методики [Текст] / О. Петрик, Н. Шульга // Бухгалтерський облік і аудит. – 2008. – № 12. – C.47-55.
70. Петрик, О.А. Аудит у зарубіжних країнах [Текст] : навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / О.А. Петрик, М.Т. Фенченко – К.: КНЕУ, 2005. – 168 с. – ISBN 966-574-370-8
71. План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій [Електронний ресурс] : затверджено наказом Міністерства фінансів України від 30.11.1999 №291 із змінами і доповненнями – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
72. Покрищук,В. Що таке неформальна зайнятість? [Текст] / В. Покрищук // Праця і зарплата. – 2005. – № 48. – C.6-9.
73. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 26 «Виплати працівникам» [Електронний ресурс] : затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.10.2003 р. №601 – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
74. Порядок обчислення середньої заробітної плати [Електронний ресурс] : затверджено наказом КМУ від 08.02.95р. №100 – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
75. Про відпустки [Електронний ресурс] : Закон України від 15.11.96р. №504/96 – ВР – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
76. Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування [Електронний ресурс] : Закон України від 09.07.03р. №1058 – VI – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
77. Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності [Електронний ресурс] : Закон України від 22.02.01р. №2272-III – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
78. Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття [Електронний ресурс] : Закон України від 02.03.00р. №1533-III – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
79. Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням [Електронний ресурс] : Закон України від 18.01.01р. №2240-III – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
80. Про оплату праці [Електронний ресурс] : Закон України від 24.03.1995р. №108/95 – ВР – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
81. Про охорону праці [Електронний ресурс] : Закон України у редакції від 21.11.02р. №229 – VI – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
82. Про податки з доходів фізичних осіб [Електронний ресурс] : Закон України від 22.05.2003р. №889 – Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi. – Законодавство України.
83. Пшенична, А. Аудит [Текст] : навчальний посібник. / А. Пшенична. – К.: Центр учбової літератури, 2008. – 320 с. – ISBN 978-966-364-643-5
84. Ревенко, А. Заробітна плата в операційних витратах підприємств [Текст] / А. Ревенко // Україна: аспекти праці. – 2008. – № 7. – С. 7-15.
85. Ревенко, А.П. Оплата праці у структурі виробництва [Текст] / А.П. Ревенко // Економічна теорія. – 2007. – № 2. – C.70-81.
86. Ротань, В.Г. Науково-практичний коментар до законодавства України про працю [Текст] / В.Г. Ротань, І.В. Зуб, Б.С. Стичинський. – 8-ме вид., доп. та перероб. – К.– Севастополь : А.С.К. : Ін-т юр. досліджень, 2007. – 944 с. – ISBN 978-966-539-496-7
87. Рябець, А.П. Удосконалення правового регулюваня оплати праці [Текст] / А.П. Рябець // Економіка. Фінанси. Право. – 2008. – № 2. – C.3-5.
88. Скрипник, А. Оцінка податкового навантаження і детінізація фонду оплати праці [Текст] / А.Скрипник, Г.Гендлер // Економіка України. – 2007. – № 5. – C.17-26.
89. Смачило, В. Формування механізму перерозподілу трудових ресурсів із застосуванням систем стимулювання праці [Текст] / В. Смачило, О. Колмакова // Україна: аспекти праці (укр.). – 2007. – № 3. – C.32-40.
90. Смолінська, О.Є Стратегія організації та управління людськими ресурсами [Текст] / О.Є. Смолінська // Актуальні проблеми економіки (укр.) – 2007. – № 6. – C.107-115.
91. Сурков, С. Зарплата как средство самоутверждения работников: действия менеджеров [Текст] / С. Сурков, Е. Трофимова // Управление персоналом. – 2008. – № 7. – C.23-28.
92. Тимофеев, А.В. Организация бюджетирования и оплата труда персонала компании [Текст] / А.В. Тимофеев // Менеджмент в России и за рубежом. – 2005. – № 2. – C.101-109.
93. Тимофеев, А.В. Особенности организации оплаты труда руководителей управляющей компании промышленного концерна [Текст] / А.В. Тимофеев // Менеджмент в России и за рубежом. – 2008. – № 1. – C.113-119.
94. Труд и зарплата [Текст] // Библиотека главбуха. – 2008. – № 3. – С.18-21.
95. Труд и зарплата: все, что должен знать бухгалтер [Текст] // Библиотека главбуха. – 2009. – N 4. – С.3-14.
96. Шаповал, О. «Звіт» після хвороби (документальне оформлення тимчасової непрацездатності працівника) [Текст] / О.Шаповал // Податки та бухгалтеський облік. – 2008. – № 11. – C.172-175.
97. Шляхетко, В.В. Мотивація до праці як джерело господарського поступу держави [Текст] / В.В. Шляхетко, А.М. Штангрет // Формування ринкових відносин в Україні. – 2007. – № 12. – C.141-144.
100. Як правильно налагодити документообіг на підприємстві [Текст] // Практична бухгалтерія. – 2006. – №39. – С.22-25.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
500





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.