У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Аналіз платоспроможності підприємства та шляхи її зміцнення
Количество страниц 92
ВУЗ СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Год сдачи 2011
Содержание ВСТУП

РОЗДІЛ 1
СУТНІСТЬ ТА ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
1.1 Податкова система України: сутність, ознаки, принципи
1.2 Система прямих і непрямих податків, їх сутність та характеристика
1.3 Сутність фіксованаго сільськогосподарського податку як пільгового механізму оподаткування підприємств аграрного сектору економіки


РОЗДІЛ 2
АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ТОВ АФ «ХОРУЖІВКА»
2.1 Загальна характеристика та аналіз фінансового стану ТОВ АФ «Хоружівка»
2.2 Аналіз впливу податків на фінансову діяльність ТОВ АФ «Хоружівка» через розрахунок показників податкового навантаження
2.3 Аналіз стану, оподаткування та державної пїдтримки аграрного сектору економіки України

РОЗДІЛ 3
УДОСКОНАЛЕННЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ТА МЕХАНІЗМУ ОПОДАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ
3.1 Удосконалення механізму управління податковими платежами на підприємстві ТОВ АФ «Хоружівка»
3.2 Зарубіжний досвід оподаткування аграрного сектору економіки
3.3 Удосконалення механізму оподаткування сільськогосподарських підприємств як одного з факторів розвитку агропромислового сектору економіки

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ










ВСТУП


Податки – дуже складний й надзвичайно впливовий на всі економічні явища і процеси фінансовий інструмент. Можна без перебільшення сказати, що з одного боку, податки – це фінансовий базис існування держави, який визначає її можливості у світовому економічному просторі щодо розвитку науки, освіти, культури, гарантування економічної безпеки, зростання суспільного добробуту народу. Із іншого боку, податки – це знаряддя перерозподілу доходів фізичних і юридичних осіб у державі.
На сьогодні податки – це найефективніший інструмент впливу держави на суспільне виробництво, його динаміку і структуру, на розвиток техніки і науки, масштаби соціальних гарантій населенню. Але без наукової концепції податкової політики вони можуть гальмувати економічний розвиток держави.
На сьогоднішній день перед нашою державою виникла проблема побудови гнучкої податкової системи, яка б здійснювала регулювання економічних процесів шляхом ефективного використання податкових важелів, спрямованих на підтримку економічного зростання, оптимального використання ресурсів, стимулювання інвестицій та підприємницької активностіПодаткова система будь–якої країни ставить собі за мету: по-перше, акумулювати фінансові ресурси в руках держави для того, щоб виконати свої обов’язки перед суспільством щодо забезпечення соціальних умов життя населення, утримання органів державного управління, армії, флоту і для створення резервів на покриття витрат, викликаних надзвичайними подіями; по-друге, стимулювати розвиток економіки держави за рахунок розширеного відтворення. Ця мета може справдитися в тому разі, якщо суб’єкти підприємницької діяльності здійснюють податкові відрахування і платежі до бюджетів усіх рівнів в потрібному обсязі, а частина нерозподіленого прибутку залишається в його розпорядженні.
І саме тому дослідження проблеми оподаткування є надзвичайно актуальним і важливим як для підприємств, так і для суспільства в цілому.
Предметом дослідження є фінансові відносини, які виникають в процесі оподаткування підприємств та контролю за своєчасним і повним перерахуванням податків в бюджет суб'єктами господарювання.
Об’єктом дипломної роботи роботи визначено підприємство ТОВ АФ «Хоружівка» , яке працює в галузі сільгоспвиробництва.
Мета роботи полягає в комплексному вивченні теорії і практики оподаткування підприємств в Україні, виявленні шляхів його оптимізації та в розробці пропозицій по його вдосконаленню. Поставлена мета зумовила необхідність вирішення таких завдань:
 дослідити становлення оподаткування підприємств в Україні;
 провести дослідження діючої системи оподаткування підприємств на прикладі конкретного суб’єкта господарювання;
 ознайомитись із зарубіжним досвідом оподаткування підприємств;
 провести систематизацію принципів оптимізації оподаткування підприємств;
 ознайомитись із загальною характеристикою діяльності ТОВ АФ «Хоружівка»;
 провести оцінку фінансового стану об’єкта дослідження;
 проаналізувати фінансовий стан ТОВ АФ «Хоружівка»
 проаналізувати сплату фіксованого сільськогосподарського податку;
 розробити пропозиції щодо вдосконалення обчислення фіксованого сільськогосподарського податку і його впливу на фінансово-господарську діяльність підприємств;
У процесі дослідження було використано ряд методів: розрахунковий, економічний, монографічний, аналітичний, балансовий, метод середніх, відносних та абсолютних величин, структури, порівняння та співставлення. В основу ж покладено діалектичний підхід до вивчення економічних та фінансових явищ, який передбачає виявлення закономірностей, тенденцій і взаємозалежностей, що постійно змінюються і розвиваються. В роботі використовувались метод аналізу і синтезу, методи порівняльного аналізу при проведенні дослідження діючої практики оподаткування підприємств, графічного зображення, витримано системний підхід.
Інформаційну базу дослідження складають відповідні законодавчі та нормативні акти, офіційні статистичні матеріали, бухгалтерська звітність суб'єктів господарювання, інформація податкових, фінансових органів і підприємств, літературні джерела.
Темою оподаткування цікавиться чимало науковців, зокрема професор КНЕУ Поддєрьогін А.М., кандидати економічних наук Садеков А.А., Лащак В.В., Чацкіс Ю.Д., Литвиненко Є.О., Василик О.Д. та багато інших. Їхні праці були використані при написанні теоретичної частини роботи і зазначені у списку використаної літератури. Також у процесі дослідження значний акцент ставився на нормативно – правову базу України, оскільки діяльність всієї системи оподаткування базується саме на законодавчих актах.
Список литературы ВИСНОВКИ


Практика сьогодення свідчить про низький рівень ефективності вітчизняної моделі оподаткування підприємств, її неадекватність умовам функціонування ринкового господарства. Саме тому питання оподаткування прибутку підприємств сьогодні знаходиться в числі важливих фінансово-економічних проблем, від позитивного вирішення якого значною мірою залежить доля трансформаційних процесів в Україні.
Податки є однією з найважливіших фінансових категорій. Історично це найдавніша форма фінансових відносин між державою і членами суспільства. Саме виникнення держави спричинило появу платежів та внесків до державної скарбниці для фінансового забезпечення виконання державою її функцій.
Податки – це обов'язкові платежі юридичних та фізичних осіб до бюджету. За економічним змістом це фінансові відносини, які виникають між державою з одного боку та фізичними і юридичними особами з іншого під час перерозподілу фінансових ресурсів на користь держави при формуванні централізованих грошових фондів на загальнодержавному та місцевих рівнях. На відміну від фінансів у цілому, ці взаємовідносини мають односторонній характер – від платників до держави. Слід зазначити, що податки – це специфічна форма економічних відносин, яка носить вторинний характер в системі виробничих відносин. Таким чином податки приймають безпосередню участь в розподілі вартості суспільного продукту, але на етапі вторинного розподілу цієї вартості.
Функції податків випливають із змісту економічних відносин, які виникають під час їх впровадження та стягнення: фіскальна, регулююча, стимулююча.
Сукупність податкових платежів, які сплачуються юридичними та фізичними особами в Україні, можна розділити, насамперед, виходячи з виду податку:
 прямі податки;
 непрямі податки;
 відрахування до фондів соціального страхування, які мають податковий характер.
Одним з особливиих податків у системі оподатування юридичних осіб є фіксований сільськогосподарський податок – податок, який не змінюється протягом визначеного Законом терміну і справляється з одиниці земельної площі. Платниками ФСП можуть бути сільськогосподарські підприємства різних організаційно-правових форм, передбачених законами України, селянські та інші господарства, які займаються виробництвом (вирощуванням), переробкою та збутом сільськогосподарської продукції, а також рибницькі, рибальські та риболовецькі господарства, які займаються розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах), у яких сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний(податковий) рік перевищує 75 відсотків загальної суми валового доходу. Введення цього податку дозволило знизити податковий тиск, спростити механізм нарахування і сплати податків, податковий облік, забезпечити стабільність та прогнозованість податкових умов протягом визначеного терміну.
Досліджуване підприємство було засновано у 21 лютого 2000 р. шляхом реорганізації АПТ ЗТ «Родина» в ТОВ АФ «Хоружівка» і подальшого викупу майна. В даний момент ТОВ АФ «Хоружівка» є перспективним підприємством з рентабельністю, набагато вищою ніж середньогалузева.
Майновий стан підприємства є задовільним оскільки показник зносу складає менше 50%, проте спрямувавши певні кошти на переозброєння підприємства, менеджмент зміг би знизити собівартість продукції за рахунок використання енергозберігаючого обладнання, зменшення витрат на обслуговування і ремонт обладнання тощо. Також існують проблеми з ліквідністю, оскільки поточні зобов’язання не можуть бути покриті за рахунок оборотних активів. Показники фінансової стійкості також демонструють негативну тенденцію, а саме ступінь залежності від позикових коштів з року в рік стає все більшим і більшим. Показники ділової активності дещо покращуються, оскільки зменшився термін як фінансового так і операційного циклів. На нашу думку негативні тенденції ТОВ АФ «Хоружівка» перш за все спричинені сектором економіки, в якому воно працює.
Що стосується податкового навантаження на підприємстві ТОВ АФ «Хоружівка», то в результаті проведеного аналізу можна сказати, що податкове навантаження на підприємство (у частині ФСП) є невеликим. В першу чергу це спричинено тим, що ФСП фактично є пільговим механізмом оподаткування підприємств аграрного сектору економіки.
Зважаючи на нестабільність і чутливість АПК до багатьох чинників, а також важливості його як однієї із складових продовольчої безпеки, ми вважаємо, що цей сектор потребує постійної державної підтримкиі регулювання. Одним з найважливіших елементів державного регулювання аграрного сектору економіки є система оподаткування, яка впливає на обсяги, спеціалізацію та розміщення аграрного виробництва, на вибір організаційно-правової форми підприємництва та рівень ефективності використання наявних ресурсів. Від того, яка система оподаткування застосовується в сільському господарстві, залежить стан справ в інших галузях і секторах економіки та макроекономічна ситуація в цілому. Аналіз податкової підтримки державо. Аграрного сектору позав, що обсяги державної підтримки за період 2002–08 рр. зросли у 2,68 рази, а обсяг виробництва сільськогосподарської продукції лише на 20%. Виходячи з цих цифр можна сказати, що пільги, надані підприємствам АПК державою, використовуються вкрай неефективно. Тобто, можна сказати, що агропромисловий сектор знаходиться на даний момент у досить скрутному становищі. Виною всьому цьому став необгрунтований і несистематичний підхід до питання державного регулювання діяльності підприємств сільського господарства. Це послужило сильним ударом по сектору і заклало незадовільну динаміку росту виробництва, привабливості і прибутковості сектору на десятиліття вперед.
Становлення і розвиток податкової системи України свідчать про її переважну роль у формуванні та розподілі фінансових ресурсів держави. Надання державою податковій системі фіскальної спрямованості призвела до надмірного навантаження на платників і як наслідок – зниження їх економічної активності. Такі обставини обумовлюють необхідність управління податками не тільки на макро–, але й на мікроекономічному рівні. Податковий менеджмент підприємства, як складова частина фінансового менеджменту, передбачає розробку управлінських рішень, спрямованих на формування фінансового потенціалу і підвищення його ефективності. До основних елементів податкового менеджменту підприємства належать такі: податкове планування; організація та ведення оперативного бухгалтерського й податкового обліку; оптимізація податкового навантаження при застосуванні різних підходів до економічної мотивації працівників; податковий контроль. Але, оскільки податки є одним з найпоширеніших інстументів впливу в руках держави, то одного корпоративного податкового менеджменту недостатньо для ефективного регулювання економічної активності і функціонування сектору. Саме тому держава повинна приймати безпосередню участь розробці і постійному удосконаленні механізму оподаткування сільського господарства. Такі цілі можуть бути досягнені шляхом залучення досвіду оподаткування в країнах, де сільське господарство функціонує більш ефективно.
Огляд закордонних механізмів оподаткування сільськогосподарських підприємств дав зрозуміти, що особливості оподаткування АПК в різних країнах спричинений, перш за все, особливостями організації фінансових відносин в державі, обраним напрямом економічної політики, а також природними особливостями, як то структура сільськогосподарського виробництва. Кожен з цих механізмів має свої пеерваги та недоліки, але застосуванняв Україні якого-небудь конкретного механізму без підведення під реалії української економіки неможливе.
Використовуючи зарубіжний досвід оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, можна запропонувати регресивне оподаткування підприємств. Запропонована модель оподаткування дасть змогу регулювати підприємницьку діяльність і підвищити ефективність податкової системи України. Проведені розрахунки доводять, що регресивне оподаткування є стимулом до розширення виробництва, тому що в цьому разі спостерігається зниження ставки податку на прибуток. Крім того, використання регресивної моделі оподаткування стимулює і дає можливість підприємцям збільшувати свої прибутки і обсяги коштів, які спрямовуються на рефінансування діяльності. Держава ж поступово збільшує надходження д бюджету. Отже, з одного боку, враховуються інтереси підприємців, а з другого — фіскальні інтереси держави.







СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


1. dit.perm.ru/articles/nalog/data/031608.htm — [Електронний ресурс] / НАЛОГОВЫЙ АНАЛИЗ КАК СОСТАВНАЯ ЧАСТЬ АНАЛИЗА ХОЗЯЙСТВЕННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПРЕДПРИЯТИЯ. – Режим доступу: http://dit.perm.ru/articles/nalog/data/031608.htm - Назва з домашньої сторінки Інтернету
2. Анализ финансовых результатов – теория и практика финансового анализа [Електронний ресурс] / Анализ финансовых результатов, Чернов В. А. – Режим доступу: http://www.cfin.ru/ press/afa/2001—3/01.shtml - Назва з домашньої сторінки Інтернету
3. Андрущенко, В.Л. Податкові системи зарубіжних країн [Текст] / В.Л. Андрущенко – К.: Комп’ютер прес, 2004. – 300 с. - ISBN 978-966-2123-07
4. Антоненко, В.Н. Регрессивное налогообложение как фактор повышения регулирующей роли налога на прибыль [Текст] / В.Н. Антоненко // Финансы Украины. — 2002. — №11. – С.37-40. - ISBN 5-7707-3316-0
5. Бех, Г.В. Правовое регулирование косвенных налогов в Украине [Текст] / Г.В. Бех — Харьков: Легас, 2003. — 128 c. - ISBN: 966-8202-05-8
6. Білик, М. Оптимальне оподаткування в умовах дефіциту державного бюджету [Текст] / М. Білик // Економіст. — 2002. — № 5. – С.11. - ISBN 5-7702-0940-2
7. Богословська, І. Українська податкова політика як фактор пригнічення ділової активності [Текст] / І. Богословська // Економічний Часопис XXI. — 2000. — №1. - С. 31. - ISBN 5-238-00016-2
8. Буряковский, В. В. Налоги [Текст] / В. В. Буряковский - Днепропетровск : Пороги, 1998. - 611 с. - ISBN 966-525-103-1
9. Винницкий, Д. В. Субъекты налогового права [Текст] / Д. В. Винницкий. - М. : НОРМА, 2000. - 192 с. - ISBN 5-89123-436-Х
10. Вітковський, М. П. Посилення ролі держави при переході до ринку [Текст] / М.П. Вітковський // Економіка АПК. - 2007. - №7. - с.134. - УДК 478.11:1666.32
11. Гега, П. Т. Основи податкового права [Текст] / П. Т. Гега. - К. : Знання, 1998. - 273 с. - ISBN 966-7293-09-2
12. Д`яконова, І. І. Податки та податкова політика України [Текст] / І. І. Д`яконова. - К. : Наукова думка, 1997. - 122 с. - ISBN 966-00-0147-9
13. Данілов, О. Д. Податкова система та шляхи її реформування [Текст] / О. Д. Данілов - К. : Парламентське вид-во, 2001. - 216 с. - ISBN 966-611-113-6
14. Дем`яненко, М. Я. Основи податкових відносин в АПК [Текст] / М. Я. Дем`яненко - К. : ІАЕ УААН, 1999. - 72 с. - УДК 336.22.338.43
15. Дернберг, Р. Л. Международное налогообложение [Текст] / Р. Л. Дернберг. - М. : ЮНИТИ, 1997. - 375 с. - ISBN 5-85171-021-7
16. Джаарбеков, С. М. Методы и схемы оптимизации налогообложения [Текст] / С. М. Джаарбеков. - 2-е изд. - М. : МЦФЭР, 2004. - 672 с. - ISBN 5-7709-0267-1
17. Дикань, Л. В. Налогообложение [Текст] / Л. В. Дикань. - 2-е изд.,перераб. - Х. : Фактор, 1996. - 192 с. - ISBN 5-7763-9201-2
18. Дубенец, С.В. Этапы налогового планирования, планирование налога на добавленную стоимость, планирование налога на прибыль [Текст] / С.В. Дубенец // Финансовая консультация. — 2003. — №1. – С.25. - ISBN 966-574-010-5
19. Жежера, М. Визначення міри податкового тягаря і його впливу на фінансовий стан підприємства [Текст] / М. Жежера // Економіка. Фінанси. Право. — 1999. — №9. - С. 42 – 45. - ISBN 966-7299-19-4
20. Задорожный, Э. М. Бухгалтерский учет и налогообложение малых и совместных предприятий [Текст] / Э. М. Задорожный - К. : Логос, 1996. - 176 с. - ISBN 5-87534-248-Х
21. Захарін, А.В. Удосконалення механізму податкового регулювання сталого економічного розвитку [Текст] / А.В. Захарін // Фінанси України. —2005. — №2. — С.92—101. - ISBN 966-537-075-8
22. Заяц, Н. Е. Теория финансов [Текст] / ред. Н. Е. Заяц. - 2-е изд., стереот. - Минск : Вышэйшая школа, 1998. - 368 с. - ISBN 985-06-0422-0
23. Іванов, Ю. Б. Альтернативні системи оподаткування [Текст] / Ю. Б. Іванов. - Х. : ХДЕУ : Торнадо, 2003. - 517 с. - ISBN 966-635-421-7
24. Іванов, Ю.Б. Податковий менеджмент [Текст] / Ю.Б. Іванов - К. : Знання, 2008 . ─ 526 с. ─ ISBN 978-966-346-501-2
25. Іголкін, І.В. Податкова реформа як об’єктивна необхідність зміцнення дохідної частини державного бюджету[Текст] / І.В. Іголкін // Фінанси України. — 2005. — №8. — С.22—24. - ISBN 966-537-075-8
26. Ісаншина, Г. Ю. Податковий менеджмент [Текст] / Г. Ю. Ісаншина - Донбаська держ. машинобудівна академія. - К. : ЦУЛ, 2003. - 260 с. - ISBN 966-8253-22-1
27. Каламбет, С. В. Удосконалення механізму оподаткування прибутку з метою ефективного регулювання інвестиційної діяльності підприємств в Україні [Текст] / С.В. Каламбет // Вісник податкової служби. — 2001. — № 8. - С.27-29. - ISBN 5-88045-015-5
28. Караваева, И. В. Что ждать от налога на прибыль? [Текст] / И.В. Караваева // Финансы. — 2001. — №11. - С.42-44. - ISBN 5-225-115-4
29. Кириленко, І. Г. Аграрна реформа в Україні: надбання, проблеми [Текст] / І.Г. Кириленко // Економіка АПК. - 2005. - №5. - 8-14 с - УДК 562.22:456.45
30. Киян, И. Приятнее учится на чужих ошибках (налог на прибыль) [Текст] / И. Киян // Баланс. — 2001. — №11. - С. 29. - ISBN 966-574-198-5
31. Князев, В. Г. Налоговые системы зарубежных стран [Текст] / В. Г. Князев – 2-е изд.перераб.и доп. – М. : Закон и право : ЮНИТИ, 1997. – 191 с. – ISBN 5-85171-038-1
32. Кулеш, В. А. Законные способы оптимизации налоговых платежей. Защита интересов налогоплательщиков [Текст] / В. А. Кулеш. - М. : Бизнес-школа "Интел-Синтез", 1997. - 288 с. - ISBN 5-7849-0052-8
33. Кучерявенко, Н. П. Налоговое право [Текст] / Н. П. Кучерявенко. - 2-е изд., перераб. и доп. - Х. : Консум, 1998. - 448 с. - ISBN 966-7124-11-8
34. Лащак, Є.О. Податкове стимулювання розвитку промислового виробництва [Текст] / Є.О. Лащак // Фінанси України. — 2004. — №4. — С. 69—75. - ISBN 5-364-360-2
35. Лащак, Є.О. Податкове стимулювання розвитку промислового виробництва [Текст] / Є.О. Лащак // Фінанси України. — 2004. — №4. — С.69—75. - ISBN 656-563-062-9
36. Лелюх, И.А. Что лучше: налог на прибыль или на затраты? [Текст] / И.А. Лелюх// Экономика Украины. — 1999. — №5. - С. 56. - ISBN 5-86225-724-1
37. Литвиненко, Я.В. Податкові системи зарубіжних країн [Текст] / Я.В. Литвиненко — К. : МАУП, 2004. — 208 c. - ISBN: 966-608-389-2
38. Метелиця, В.М. Порівняльний аналіз ефективності прямої та непрямої державної фінансової підтримки сільськогосподарського виробництва в Україні [Текст] / В.М. Метелиця // Облік і фінанси АПК. – 2009. – №3. – С. 17 - 21. - УДК 631.162:258.521
39. Миргородська, Л. О. Фінансові системи зарубіжних країн [Текст] / Л. О. Миргородська - Таврійський нац. ун-т. - К. : ЦНЛ, 2003. - 240 с. - ISBN 966-8253-60-4
40. Налоговое бремя и инвестиции [Електронний ресурс] / Налоговое бремя и инвестиции (к обсуждающейся сейчас налоговой реформе). – Режим доступу: http://www.voskres.ru/articles/taxes.htm - Назва з домашньої сторінки Інтернету
41. Опарін, В.М. Фінанси [Текст] / В.М. Опарін - КНЕУ. — К.: КНЕУ, 2004. — 240 с. - ISBN 5-86225-675-3
42. Павлюк, Н.А. Проблеми нормативно-правового забезпечення пільгового оподаткування сільгосппідприємств [Текст] / Н.А. Павлюк // Облік і фінанси АПК. – 2006. – №5. – С. 22 - 23. - УДК 618.11:321.20
43. Паранчук, С. В. Податковий менеджмент [Текст] / С.В. Паранчук – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2009. - 288 с. - 978- ISBN 966-553-829-5
44. Педько, А.С Концептуальные основы регрессивного налогообложения [Текст] / А.С. Педько // Экономист. — 2000. — № 10. – С. 35. - ISBN 5-6549-0078-8
45. Педько, А.С. Система регрессивного налогообложения: сущность и экономический потенциал [Текст] / А.С. Педько // Бизнес—Информ. — 1999. — № 13. – С. 13. - ISBN 5-279-01262-9
46. Піхоцький, В.Ф. Реформування податкової системи України — вимога сьогодення[Текст] / В.Ф. Піхоцький // Фінанси України.— 2003.— № 9. — C.80—85. - ISBN 5-7849-0052-8
47. Поддєрьогін, А.М. Фінанси підприємств [Текст] / А.М. Поддєрьогін - КНЕУ. — К.: КНЕУ, 2002.—571 с. - ISBN 7-6451-158-1
48. Про єдиний митний тариф: Закон України від 5 лютого 1992 р. № 2097. [Електронний ресурс] / Сторінка Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi? nreg=2097-12 – Назва з домашньої сторінки Інтернету.
49. Про оподаткування прибутку підприємств: Закон України N 335/94—ВР від 28.12.94 [Електронний ресурс] / Сторінка Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=283%2F97-%E2%F0 – Назва з домашньої сторінки Інтернету.
50. Про податок на додану вартість: Закон України №168 від 3 квітня 1997 р. [Електронний ресурс] / Сторінка Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ main.cgi?nreg=168% – Назва з домашньої сторінки Інтернету.
51. Про систему оподаткування: Закон України від 18 лютого 1997 р. № 1254 [Електронний ресурс] / Сторінка Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi? nreg=1251-12 – Назва з домашньої сторінки Інтернету.
52. Про фіксований сільськогосподарський податок: Закон України від 17.12.1998 № 320-XIV [Електронний ресурс] / Сторінка Верховної Ради України. – Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=320-14 – Назва з домашньої сторінки Інтернету.
53. Русакова, И.Г. Налоги и налогообложение [Текст] / И.Г. Русакова. — М.: ЮНИТИ, 2000. — 495с. - ISBN 5-77649-078-9
54. Садеков, А.А. Оподаткування суб`єктів господарювання [Текст] / А.А. Садеков // Фінанси України. — 2002. — № 1. — C.45—50. - ISBN 966-7387-12-7
55. Слав’юк, Р.А. Фінанси підприємств [Текст] / Р.А. Слав’юк. — К.: ЦУЛ, 2002. — 460 с. - ISBN 5-88732-044-3
56. Стоєв, В.Л. Оптимізація оподаткування та поліпшення фінансово—економічного стану підприємств [Текст] /В.Л. Стоєв// Держава і регіони. – 2006. — № 3. - С.301. - ISBN 5-89329-067-2
57. Субботович, Ю.Л. Податок на прибуток – регулятор підприємницької діяльності [Текст] / Ю.Л. Субботович // Фінанси України. — 2001. — №12. — С.81—84. - ISBN 966-7293-09-2
58. Сутырин, С. Ф. Налоги и налоговое планирование в мировой экономике [Текст] / С. Ф. Сутырин. - СПб. : Полиус, 1998. - 577 с. - ISBN 5-8016-0016-7
59. Теліцина, О.О. Розвиток оподаткування в Україні: ретроспективний аналіз [Текст] / О.О. Теліцина // Актуальні проблеми економіки.— 2003.— № 2. — C.43—49. - ISBN 456-4587-7
60. Тимченко, О. М. Податковий менеджмент [Текст] / О. М. Тимченко - КНЕУ. - К. : КНЕУ, 2001. - 150 с. - ISBN 966-574-205-1
61. Ткаченко, Н. М. Податкові системи країн світу та України. Облік і звітність [Текст] / Н. М. Ткаченко - К. : Алерта, 2004. - 554 с. - ISBN 966-8533-11-9
62. Тулуш, Л. Д Формування інструментарію прямого оподаткування сільськогосподарських товаровиробників [Текст] / Л.Д. Тулуш // Облік і фінанси АПК. – 2010. – №1. – С. 43 – 45. - УДК 631.16:336.22
63. Тулуш, Л.Д. Вдосконалення підходів до визначення бази земельного оподаткування [Текст] / Л.Д. Тулуш // Облік і фінанси АПК. – 2007. – №10. – С. 41 - 43. - УДК 336.226.1:631.16
64. Угляренко, О.М. Визначення оподаткованого прибутку та його вплив на формування фінансових ресурсів підприємств [Текст] / О.М. Угляренко // Фінанси України. — 2004. — № 2. — C.94—101.- ISBN 966-7306-57-7
65. Філімоненков, О. С. Фінанси підприємств [Текст] / О. С. Філімоненков. - К. : Ніка-Центр : Ельга, 2002. - 360 с. - ISBN 966-521-166-8
66. Філімоненков, О.С. Фінанси підприємств [Текст] / О.С. Філімоненков. — К.:Ельга, 2002. – 360 с. - ISBN 5-89240-028-3
67. Черник, Д. Г. Налоги [Текст] : учебное пособие / Д. Г. Черник. - 3-е изд. - М. : Финансы и статистика, 1998. - 688 с. - ISBN 5-279-01694-2
68. Черник, Д. Г. Налоги в рыночной экономике [Текст] / Д. Г. Черник. - М. : Финансы : ЮНИТИ, 1997. - 383 с. - ISBN 5-8173-084-6
69. Шиндирук, І.П. Організація фінансування підприємств методами податкової підтримки [Текст] / І.П. Шиндирук // Облік і фінанси АПК. – 2006. – №7. – С. 32 - 35. - УДК 631.162:338.434
70. Юрий, С.И. Фискальная и стимулирующая эффективность упрощенных режимов налогообложения для предприятий [Текст] / С.И. Юрий // Финансы Украины. — 2002. — № 8. – С.45. - ISBN 5-279-01541-5
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.