У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Оцінка інвестиційної привабливості підприємства ЗАТ „КИЇВМІСЬКБУД-1”
Количество страниц 103
ВУЗ СНАУ
Год сдачи 2012
Содержание ЗМІСТ
Стор.
Вступ
1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ В КОНТЕКСТІ ПЛАНУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.…………………….

9
1.1. Сутність інвестицій та інвестиційної діяльності.…………………... 9
1.2. Стратегічне планування інвестиційної діяльності …………........... 17
1.3. Інвестиційна привабливість на мікро-, мезо- та макрорівні…........ 30
2. ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ЗАТ „КИЇВМІСЬКБУД-1”………………………………………………..
36
2.1. Фінансово-економічна характеристика ЗАТ «Київміськбуд-1». Оцінка інвестиційної привабливості………………………………….....
36
2.2. Дослідження кон’юнктури вітчизняного ринку будівництва……………………………………………….…………….
37
3. ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ЗАТ „КИЇВМІСЬКБУД-1”
55
3.1. Основні напрямки стимулювання залучення іноземних інвестицій в економіку України……………………………….................
55
3.2. Фінансові аспекти маркетингової діяльності будівельних підприємств...……………………………………………………………
60
3.3. Відтворення інвестиційного потенціалу підприємства…………… 70
4. ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВА.…………………………………

75
5. ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАХОДІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ…. 81
6. ЕКОЛОГІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ…. 87
Висновки та пропозиції.............................................................................. 95
Список використаних літературних джерел............................................. 98
Додатки......................................................................................................... 105





ВСТУП

У період трансформації економічної системи суттєво зростає значення інвестиційної діяльності в країні. Від інтенсивності й результативності інвестиційних процесів залежить успіх перетворень, насамперед у сферах економічного, політичного та соціального життя. Ось чому сьогодні необхідно приділяти увагу питанням, пов’язаним з інвестуванням, способами і методами його активізації, вивченням умов створення сприятливого інвестиційного клімату, залученням інвестицій та їх ефективним використанням на усіх рівнях: держави, галузі, регіону, підприємства.
Інвестиції відіграють виключно важливу роль в діяльності підприємства, вони необхідні, в першу чергу, для простого і розширеного відтворення виробництва, структурних змін, максимізації прибутку і на цій основі – для вирішення багатьох соціальних проблем, а також для забезпечення нормального функціонування підприємства в майбутньому, стабільності його фінансового становища. Це потребує комплексного і системного підходу, вивчення зарубіжного та вітчизняного досвіду, проведення досліджень та відповідних методичних розробок.
Актуальність теми. В сучасних умовах розвитку економіки України та її структурної перебудови особливе значення має оновлення виробничого потенціалу підприємства. Необхідною передумовою його прискорення і забезпечення на цій основі сталого й конкурентоспроможного функціонування та розвитку підприємств є необхідна та достатня наявність інвестиційних ресурсів та можливість їх залучення з урахуванням інвестиційної привабливості підприємств.
Широке коло питань, пов’язаних з дослідженнями інвестиційної діяльності підприємств, знайшло відображення в працях відомих зарубіжних вчених-економістів: Ю. Блеха, Е. Брігхема, У. Гетце, Г. Мунцеля, Ф. Фабоцці, У. Шарпа та ін. Значний внесок в економічну теорію з проблем інвестиційної політики та управління інвестиціями належить українським вченим І.О. Бланку, А.А. Пересаді, В.М. Гриньовій, В.С. Пономаренку, П.Г. Перерві, П.А. Орлову, а також російським вченим В.В. Ковальову, Р.А. Фатхутдінову, В.В. Шеремету та ін.
Але у фундаментальних роботах перелічених вчених відсутня єдина точка зору стосовно обґрунтування залежності інвестиційної привабливості суб’єкта господарювання від сфери діяльності, стадій життєвого циклу і впливу зовнішніх та внутрішніх ризиків. Практично немає системних розробок з оцінки інвестиційної діяльності підприємств. Недостатня розробка цих проблемних питань, а також їх методична та практична значущість визначили вибір теми, мету та задачі роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до напрямів науково-дослідних робіт Сумського національного аграрного університету. Наукові результати, теоретичні положення та висновки дипломної роботи використані при виконанні науково-дослідної теми: «Фінансове забезпечення інноваційного розвитку АПК» (№ДР 0105U001719).
Мета і задачі дослідження. Метою дипломної роботи є узагальнення теоретичних підходів та методичних основ оцінки інвестиційної привабливості підприємства як фактора сталого розвитку суб’єктів господарювання. Для досягнення зазначеної мети сформульовані та вирішуються такі завдання:
— проведення теоретичного аналізу сутності та змісту поняття інвестиційна привабливість;
— дослідження основних напрямків стратегічного планування інвестиційної діяльності;
— оцінка фінансових результатів діяльності підприємств з іноземними інвестиціями;
— визначення перспективних напрямків розвитку інвестиційної діяльності;
— розробка механізмів залучення іноземних інвестицій вітчизняними суб’єктами господарювання.
Об’єктом дослідження є підприємство з іноземними інвестиціями ЗАТ «Київміськбуд-1».
Предметом дослідження є теоретичні, науково – методичні та практичні аспекти стратегічного планування інвестиційної діяльності.
Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою досліджень стали основні положення економічної теорії, наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених з проблем теорії і практики інвестиційної діяльності, законодавчі та нормативні акти, аналітичні і статистичні матеріали Державного комітету статистики та Державного агентства сприяння залученню іноземних інвестицій, Асоціації Українських Банків.
У процесі дослідження використані такі методи економічних досліджень: абстрактно-логічний (теоретичні узагальнення і формування висновків), статистико-економічний (аналіз фінансового становища підприємств та сучасного стану інвестиційної діяльності), монографічний (здійснення моніторингу інвестиційної діяльності в регіоні), розрахунково-конструктивний та експериментальний та інші.
Інформаційна база дослідження ґрунтується на законодавчо-нормативних актах з питань розвитку інвестиційної діяльностія. Опрацьовані статистичні матеріали Національного банку України, Міністерства фінансів України, Держкомстату України та Національної іпотечної асоціації, фінансова звітність підприємств за 2000-2009 роки.
Наукова спрямованість одержаних результатів полягає у такому:
- запропоновано основні напрямки стимулювання інвестиційної діяльності на підприємствах з іноземними інвестиціями вітчизняного ринку. Практичне значення отриманих результатів. Практичне значення одержаних результатів дослідження визначається обґрунтованими пропозиціями щодо розробки і запровадження методологічних і методичних основ розвитку стратегічного планування інвестиційної діяльності в Україні.
Особистий внесок здобувача. Магістерська робота повністю є результатом самостійного наукового дослідження.
Апробація результатів дослідження. Основні положення і результати виконаного дослідження були оприлюднені на конференціях і семінарах.
Крім того, результати дослідження доповідалися автором на щорічних наукових конференціях викладацького складу Сумського національного аграрного університету (2009, 2009 роки).
Публікації. За результатами виконаних досліджень опубліковано 3 наукові праці, загальним обсягом 0,31 д.а.
Обсяг та структура дипломної роботи роботи. Дипломна робота складається із вступу, шістьох розділів, висновків, списку використаних літературних джерел з 78 найменувань, 2 додатків. Загальний обсяг роботи складає 106 сторінок, у тому числі 15 таблиць та 11 рисунків.
Список литературы ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Дослідження, проведені при написанні дипломної роботи дозволяють зробити наступні висновки та пропозиції.
1. Інвестиції відіграють виключно важливу роль в діяльності підприємства, вони необхідні, в першу чергу, для простого і розширеного відтворення виробництва, структурних змін, максимізації прибутку і на цій основі – для вирішення багатьох соціальних проблем, а також для забезпечення нормального функціонування підприємства в майбутньому, стабільності його фінансового становища. Це потребує комплексного і системного підходу, вивчення зарубіжного та вітчизняного досвіду, проведення досліджень та відповідних методичних розробок.
2. Термін “інвестиція” походить від лат. invest, що означає “вкладати”. Нині інвестиції — це вкладання капіталу з метою подальшого його збільшення. Приріст капіталу в результаті його інвестування є компенсацією за ризик втрат від інфляції та неодержання процентів від банківських вкладень капіталу.
3. Інвестиційна діяльність підприємства не зводиться тільки до фінансування поточних інвестиційних потреб підприємства. У сучасних умовах все більше керівників пріоритетного значення надає формуванню перспективних напрямів інвестиційної діяльності підприємства, ефективним інструментом чого є стратегічне планування. Стратегічне планування інвестиційної діяльності являє собою найбільш складну форму планування. Ця складність зумовлена, насамперед, довгостроковим періодом здійснення стратегічного планування й виникаючою звідси високою мірою непередбачуваності реалістичності планових рішень.
4. Ключовим моментом вибору стратегії є визначення інвестиційної привабливості сфер і напрямів вкладання коштів. Варто розглянути схему оцінки інвестиційної привабливості галузі й регіону для визначення пріоритетів у стратегії.
5. В цілому аналізуючи проведені розрахунки показників платоспроможності і фінансової стійкості можна зробити невтішний висновок, що станом на кінець 2009 року підприємство є платоспроможним, проте фінансова стійкість потребує покращення. Для іноземних інвесторів підприємство є інвестиційно привабливим.
6. Політика держави щодо перспектив розвитку інвестиційної діяльності, має спрямовуватися, перш за все, на формування стратегій розвитку, на визначення пріоритетних галузей, на забезпечення зайнятості населення та зростання його добробуту. Ця політика повинна враховувати реальну ситуацію, яка склалася в окремих регіонах і галузях економіки, захищати як державні інтереси, так і інтереси окремих підприємств. Перед їх формуванням законодавчого поля, сприятливого для інвестиційної діяльності, велике значення має створення надійної та ефективної інфраструктури.
7. Підсумовуючи, зазначимо, що останнім часом будывництво в Україні значно зросло. Одночасно існує багато перешкод, що стримують потенційно можливий розвиток цього сектора економіки. Це пов’язано як з відсутністю державної підтримки, так і з внутрішніми економічними проблемами. Однак, незважаючи на непрості умови, в яких доводиться працювати будівникам, в Україні все ж таки будують якісні будівлі, які вже важко відрізнити від іноземних.
8. Дослідження моделі індексів росту вартості інвестицій в розрізі окремих видів потенціалу та індексу росту товарообороту відображають процес управління інвестованим капіталом та служить основою для побудови інформаційної моделі росту інвестиційної привабливості за рахунок оптимізації структури інвестованого капіталу.
10. Комп'ютерні технології є найбільш впливовим засобом для рішення економічних задач. Про це свідчать проведені розрахунки. За допомогою прикладних програм MS Excel, відповідний фахівець, фінансист може прискорити відповідні розрахунки, а також підвищити їх результативність. Використання комп'ютерної технології дозволяє отримувати необхідну і достовірну інформацію для прийняття рішень з управління виробництвом.
11. Послідовна “екологізація” виробничого процесу й екологічна оптимізація життєвого циклу продукції (сировина, напівфабрикати, виробництво, розподіл, збут, утилізація відходів) є запорукою врахування екологічного фактора в забезпеченні конкурентоспроможності товару і товаровиробника.






СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

1. Азаренко Г.М. Фінанси підприємств: Навчальний посібник. – 2-е вид., випр. і доп. – К.: Знання-Прес, 2006. – 287 с.
2. Александрова В. П. Прогнозування ввпливу інноваційних факторів на розвиток економіки України // Економіка і прогнозування: науко-во-аналітичний журнал.- 2007. - №2. - с.9-26.
3. Андрійчук В.Г. Ефективність діяльності аграрних підприємств: теорія, методика, аналіз. 2-е вид., без змін.- К.: КНЕУ, 2006. – 292 с.
4. Багриновський К.А. Нові інформаційні технології», М., ЭКО, 2006. – 441с.
5. Бизнес-анализ с помощю Microsoft Excel / Пер. с англ.. – М.: Изда-тельский дом «Вильямс», 2006. – 464 с.
6. Білик М. Д. Сутність і оцінка фінансового стану підприємств // Фінанси України. – 2005. – № 3. – с. 117-128.
7. Білик М.Д., Павловські О.В., Притуляк Н.М. Фінансовий аналіз: Навчальний посібник. 2-е вид., без змін. – К.: КНЕУ, 2007. – 592 с.
8. Бойчик І.М. Економіка підприємства: Навчальний посібник. – 2-е вид., доповн. і переробл. – К.: Атака, 2007. – с. 251-259.
9. Бойчук Ю. Д. та ін. / Екологія: охорона навколишнього середовища: Навчальний посібник. 3-тє вид., випр. і доп. Ю. Д. Бойчук, Е. М, Солошенко, О. В. Бугай. – Суми: ВТД «Університетська книга», К.: Видавничий дім «Княгиня Ольга», 2005. 302 с.
10. Борисова В.А. Відтворення природного ресурсного потенціалу АПК: економічні аспекти. – Суми: Видавництво «Довкілля», 2003. – 372 с.
11. Буряк П.Ю. Формування і надання інформації про фінансові ресурси підприємства // Фінанси України.- 2006. - № 10. – с. 45-51.
12. Буткевич С.О. Умови залучення іноземних інвестицій в економіку України // Економіка АПК. – 2001. – №6. – С. 79-84.
13. Васюк Т. М. Вихідні положення територіально-галузевого підходу оцінки інвестиційної привабливості // Вісник Київського національ-ного університету технологій та дизайну. – К., 2006.- №5.- с.133-138.
14. Васюк Т. М. Теорія економічного аналізу: Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – с.300.
15. Воронович З. Тепличні троянди ростуть під крапельницями // Високий замок. – 2007. – 4 вересня. №159(3566). – С. 5.
16. Гандзюк М.П., Жиліпко Є.П. Основи охорони праці: Підручник для студентів вищих навчальних закладів.- К.: Каравела, 2005.- 408с.
17. Гоцуєнко Н. Сто мільйонів троянд від вітчизняного виробника // Дзеркало тижня. – 2007. – 30 червня. – 6 лип. (№ 25). – С. 11.
18. Грицюк Н. Ієрархія квіткового продажу // www.academia.org.ua
19. Дацій Н.В. Державне регулювання залучення внутрішніх та зовнішніх джерел фінансування інвестицій // Інвестиції: практика та досвід. – 2007. – №21. – С. 11-14.
20. Денисенко М.П. Основи інвестиційної діяльності: Підручник длля студентів вищих навчальних закладів. – К.: Арерта, 2005. - 338 с.
21. Дука А.П. Теорія та практика інвестиційної діяльності: Навчальний посібник. – К.: Каравелла, 2007. – 424 с.
22. Захарченко В. О., Счасна С. І. Систематизація методів оцінки фіна-нсового стану підприємства // Фінанси України. – 2005. - № 3. – с.137 – 144.
23. Іваненко Л. А. Удосконалення механізму іноземного Інвестування в Україні // Інвестиції:практика та досвід.- К.: 2007.- №3. - с.18-20.
24. Ігнатова О. Гроші пахнуть трояндами // http://status.net.ua
25. Інвестування в аграрній сфері / За ред. А.В. Чупіса. – Суми: Довкілля, 2003. – 244 с.
26. Каpатигін С. Бази даних: найпростіші засоби опрацювання інформації; системи управління базами даних, М., ABF, 2005. – 330с.
27. Катан Л. І., Жиленко К. М. Фінансування і кредитування підприємств АПК: теорія і практика/ Навчальний посібник. – Суми: Довкілля, 2006. – с. 182..
28. Катеринич М. Б. Аналіз та оцінка інвестиційних проектів // Інвестиції: практика та досвід. – 2007.- №16. - с.11-17.
29. Кашенко О.Л. Фінанси природокористування. – Суми: Видавництво «Університетська книга», 2000. – 421 с.
30. Киценко П. Ф., Москаленко А. М. Інвестиційний клімат в АПК: тен-денції та напрями поліпшення // Економіка АПК. – 2005. - №10. – с.66 – 72.
31. Кінах А. Прямі іноземні інвестиції в економіку України. // Інвестиції: практика і досвід. – 2007. – №22. – С. 2.
32. Ковальчук М.І. Економічний аналіз діяльності підприємств АПК: Підручник. – К.: КНЕУ, 2005. – 390 с.
33. Козак В.П. Удосконалення методики аналізу фінансового стану в підприємствах України // Економіка АПК: міжнародний науково-виробничий журнал. – 2005. - №3. – с. 52-63.
34. Кондратова С. Інформаційні технології в управлінні. –К.: МАУП, 2007. – 412с.
35. Котик О. Поняття, ознаки та класифікація інвесторів // Юридична Україна. – 2007. - №2.- с. 79-83.
36. Крилов І. В. Інформаційні технології: теорія і практика, М., Центр, 2006. – 415с.
37. Кулик А.А. Якість та перспективи конкурентноспроможності виробництва готової продукції // Економіка АПК: міжнародний науково-виробничий журнал.-2007.- №8. - с. 114-122.
38. Кучеркова С. О. Сутність прибутку та методи визначення фінансових результатів діяльності підприємства // Економіка АПК. – 2005. - № 5. – с.78-84.
39. Лавров Є.А. та ін./ Інформаційні технології бізнес-планування: Навчальний посібник. Є.А. Лавров, Н.Б Пасько., Г.А Смоляров., А.О.Курило, С.М Виганяйло. – Суми: Довкілля, 2007. – 98 с.
40. Ланченко Є.О. Іноземні інвестиції у сільському господарстві Украї-ни: проблеми та перспективи // Аграрна наукова освіта. Т 7. № 1-2. – К., 2006. – с. 114-120.
41. Ліга: ЗАКОН (www.liga.kiev.ua).
42. Мельник Л. Г. Екологічна економіка: Підручник. 2-ге вид., випр. і доп. – Суми: ВТД «Університетська книга», 2005. – 348с.
43. Миколюк О. 100 мільйонів троянд щорічно // День. – 2007. – 18 квітня. № 66(2518). – С. 2
44. Михайлова С.І. Менеджмент: Навчальний посібник. – Вінниця: НОВА КНИГА, 2006. – 416 с.
45. Морозова А.М. Аналіз фінансової звітності як фактор прийняття інвестиційних рішень // Економіка АПК: міжнародний науково-виробничий журнал. – 2006. - №2. – с. 92-97.
46. Музиченько А.С. Інвестиційна діяльність в Україні: Навчальний посібник. – К.: Кондор, 2005. – 406 с.
47. Олійник С. І квіти для коханої // Експрес. – 2006. – 2-9 березня. № 24(2682). – С. 7
48. Опря А.Т. Особливості економічного аналізу динаміки виробничо-комерційної діяльності підприємств // Економіка АПК: міжнородний науково-виробничий журнал. – 2005. - №5. – с. 63-67.
49. Пархомчук Д. Деньги, которые пахнут // Инвестгазета. – 2007. – 7-13 мая // http://cityofdreams.com.ua (сайт Союзу українських квіткарів)
50. Пирог О. В. Концептуальні засади комплексної оцінки інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання регіону // Економіка: проблеми теорії та практики: Збірник наукових праць. № 206: У 4-х т. – Дніпропетровськ: ДНУ, 2005. – Т.1. – с. 265-277.
51. Подольська В.С., Яріш О.В. Фінансовий аналіз: Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2007. – 488 с.
52. Попова В., Попов В. Підсумки та напрями інвестиційної політики в Україні // Економіка України. – 2007. – №5. – С. 35-42.
53. Приказнюк О.В. Методи оцінки рентабельності підприємств аграрного сектору // Облік і Фінанси АПК: міжнародний науково-виробничий журнал. – 2006. - №5. - с. 100-105.
54. Про загальнообов'язкове соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності: Закон України від 23.09.99 №1105-ХІV // Податки і бухгалтерський облік.- 2005.- № 4.
55. Про інвестиційну діяльність: Закон України від 18.09.1991р. №1561-ХІІ // Відомості Верховної Ради України. – 1991. – № 47. – С. 646-674.
56. Про охорону праці: Закон України № 229-ІV від 21.11.2004 .
57. Про режим іноземного інвестування: Закон України від 19.03.1996 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1996. – №19. – С. 80.
58. Прокопенко Н. С. Фінансово-економічна стійкість підприємств аг-ропромислового комплексу: сутність, оцінка, регулювання // Формування ринкових відносин в Україні: Збірник наукових праць. – К.: Науководослідний економічний інститут, 2007.-№3.– с. 113-118.
59. Рябенко А.Я. Формування інвестиційної привабливості аграрного сектора економіки // Аграрний вісник Причорномор’я : Збірник наукових праць. – 2006. - №36. – с. 136-146.
60. Салига С.Я., Дацій Н.В., Корецька С.О: Фінансовий аналіз: Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 210 с.
61. Симоненко А. Цветы к празднику // Фокус. – 2009. – 7 марта. №10 // http://focus.in.ua
62. Смаглій О. Ф. та ін./ Агроекологія: Навчальний посібник О. Ф. Сма-глій, А. Т. Кардашов, П. В. Литвак. – К.: Вища освіта, 2006. – 671с.
63. Стецюк П.А. Бізнес-план в управлінні фінансами сільськогоспо-дарських підприємств. – К.: ННЦ ІАЕ, 2007. – 110 с.
64. Удалих О.О. Управління інвестиційною діяльністтю підприємств: Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури,2006.–292с.
65. Уткин В.Б., Балдин К.В Информационны системы и технологии в экономике: Учебник для вузов. – М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2005. – 335 с.
66. Филюк Г. Інвестиційна складова в інноваційній системі України.// Банківська справа: науково-практичне видання. – 2009.- №1.-с.43-51.
67. Череп А.В. Інвестознавство: Підручник. – К.: Кондор, 2006. – 398 с..
68. Чупіс А.В. Оцінка, аналіз планування фінансового становища підп-риємства: Науково-методичне видання. – Суми: «Довкілля», 2006. – 404 с.
69. Шваб Л.І. Економіка підприємства: Навчальний посібник для сту-дентів вищих навчальних закладів. 3-є вид. – К.: Каравелла, 2006. – с. 221-227.
70. Шило В.П. Фінанси підприємств: Теоретичний посібник. – К.: Про-фесіонал, 2006. – 288 с.
71. Шморгун Н.П., Головко І.В. Фінансовий аналіз: Навчальний посіб-ник. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 528 с.
72. Ярошенко І.Ф. Безпека життєдіяльності в інженерних конструкціях: Навч. посібник. – Суми. Видавництво „Довкілля”, 2003. – С.327-349.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.