У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Звіт про проходження переддипломної практики у Ірпінському відділенні Київської філії ПАТ «Брокбізнесбанк»
Количество страниц 65
ВУЗ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Год сдачи 2012
Содержание Зміст
Вступ…………………………………………………………………………...6
1. Загальне ознайомлення із АКБ «Індустріалбанк». Вивчення організації та фінансової роботи …………………………………………………………8
2. Управління грошовими потоками АКБ «Індустріалбанк» від операційної, інвестиційної та фінансової діяльності………………………19
3. Управління формуванням прибутком АКБ «Індустріалбанк».
Управління розподілом і використанням прибутку……………………….26
4. Управління оборотними та необоротними активами
АКБ «Індустріалбанк»……………………………………………………..32
5. Управління власним капіталом АКБ «Індустріалбанк»……………….34
6. Управління інвестиційною діяльністю АКБ «Індустріалбанк»………37
7. Фінансовий аналіз діяльності АКБ «Індустріалбанк»…………………44
8. Внутрішньобанкове прогнозування та планування
АКБ «Індустріалбанк»……………………………………………………...49
9. Антикризове банківське управління АКБ «Індустріалбанк»…………51
10. Аналіз організації охорони праці в АКБ «Індустріалбанк»…...……..53
Висновки……………………………………...…………………………..…64
Список використаних джерел…………………………...…………….…..66
Додатки………………………………………………………………………70


Вступ

Метою проходження переддипломної практики у Ірпінському відділенні Київської філії ПАТ «Брокбізнесбанк» є поглиблення знань, одержаних в процесі навчання, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності, оволодіння сучасними формами та методами фінансової роботи, формування відповідальності при прийнятті управлінського рішення, вміння орієнтуватися в сучасних умовах ринкової економіки України.
Актуальністю проходження практики саме в банківській установі є:
- по-перше, велика роль банків у сучасних фінансових відносинах у сучасному світі в цілому;
- по-друге, великий спектр послуг, що надаються банківськими установами, а отже і різноманітний вибір місця можливого майбутнього працевлаштування;
- по-третє, високий кар’єрний ріст та ін.
При проходженні практики необхідно ознайомитися з діяльністю банку, вивчити, як здійснюється процес кредитування, депозитна діяльність тощо.
Одним із ключових елементів ефективної діяльності ПАТ «Брокбізнесбанк» є комплекс заходів, спрямованих на оптимальне управління їхніми активами і пасивами, що пов'язано із необхідністю реалізації двох важливих завдань:
- забезпечення ліквідності банку і, відповідно, підтримання належного рівня його фінансової стійкості на ринку;
- забезпечення максимальної доходності банківських операцій, що є необхідною умовою отримання прибутку комерційним банком як суб’єктом господарювання, тому ця тема є актуальною на сьогоднішній час.
Процес управління активами і пасивами – це формування стратегії та проведення заходів, які призводять структуру банківського балансу у відповідність із балансуванням багато в чому протилежних інтересів акціонерів банку та його клієнтів.
Залежно від стратегічних завдань банку та обраного ним кола клієнтури, керівництво ПАТ «Брокбізнесбанк» визначає оптимальну для нього структуру активів і пасивів. Процесу управління активами і пасивами передує впорядкування стратегічного плану банку, в якому визначаються основні сектори фінансового ринку, де буде працювати банк, а також основні показники його діяльності у плановому періоді.
На практиці реалізація зазначеного пріоритетного завдання може бути забезпечена лише при застосуванні комплексу заходів, орієнтованих на досягнення максимальної ефективності управління діяльністю ПАТ «Брокбізнесбанк», тобто збалансування структури залучених банком ресурсів і зроблених вкладень для створення оптимальних умов щодо підтримання ліквідності попри збереження прибутковості здійснюваних на фінансовому ринку операцій.
Джерелами інформації при досліджені вибраної фінансової установи є Конституція України, закони України, постанови і рішення Верховної Ради та Кабінету Міністрів, річні звіти подані на офіційному сайті банку тощо.
Список литературы Висновки

Щоб у подальшому поліпшити свою діяльність ПАТ «Брокбізнесбанк» повинен постійно вживати заходів щодо збільшення обсягів залучених коштів, підтримання на прийнятому рівні показників ліквідності (чого можна досягти шляхом узгодження строків залучених коштів і вкладів) забезпечення оптимального співвідношення між власними та залученими коштами, що сприятиме зменшенню витрат і підвищенню прибутковості діяльності.
Нині формування ресурсної бази комерційних банків є одним із найважливіших завдань для забезпечення економічного зростання. Банківська система має володіти сукупністю ресурсів, достатніх для кредитування поточних потреб суб’єктів господарської діяльності, так і для фінансування інвестиційної діяльності, формування відповідних резервів і підтримки власної ліквідності. Обсяг фінансових ресурсів визначає їхній попит на фінансовому ринку й безпосередньо впливає на розмір процентних ставок як за пасивними, так і за активними операціями.
Актуальним для українських банків залишається питання підвищення якості капіталу, щоб він повною мірою виконував захисну функцію щодо банківських ризиків. Банкам необхідно закріпити тенденцію щодо зростання капіталу за рахунок збільшення обсягів резервного фонду і прибутку, які є безплатними ресурсами банків.
Для переходу економіки у новий стан необхідне істотне збільшення як капіталу банківської системи, так і ресурсів в цілому. Фінансова стійкість та ефективність діяльності банків значною мірою залежить від якості, стабільності їх ресурсної бази, оптимального співвідношення між такими складовими ресурсної бази, як статутний капітал, резервний фонд, кошти суб'єктів господарювання, вклади населення, субординований борг, міжбанківські кредити та депозити тощо. Прогресивна структура зрушення та раціональна структура зобов'язань є необхідною умовою забезпечення ліквідності та платоспроможності ПАТ «Брокбізнесбанк», його прибуткової діяльності.
Незважаючи на позитивні зміни та в структурі зобов’язань банків, актуальною проблемою для них залишається розширення та підвищення стабільності ресурсної бази банків.
Для покращення діяльності банки мають вживати заходи щодо збільшення обсягів залучених коштів, особливо довгострокових зобов'язань юридичних і фізичних осіб, та узгодження строків залучених коштів і вкладень банків шляхом збільшення обсягів довгострокових зобов'язань та короткострокових вкладень. Підвищення ефективності управління зобов'язаннями сприятиме зниженню рівня витрат та зростанню рівня прибутковості діяльності банків.
Враховуючи особливу значимість залучення коштів фізичних осіб у формуванні ресурсної бази банків, необхідно розробити систему заходів щодо стимулювання вкладів фізичних осіб, які мають вживатися як з боку самих банків, так і Національного банку України, держави, зокрема щодо посилення гарантування державою повернення коштів фізичних осіб.
Одним з основних шляхів стимулювання зростання вкладів фізичних осіб є підвищення довіри до банківської системи. Основою такої довіри є прибуткова діяльність, стабільне функціонування та розвиток банків шляхом підвищення рівня капіталізації, ліквідності та платоспроможності банків. Тому зниження кількості проблемних банків та підвищення рівня капіталізації банків створило б необхідні умови для зростання вкладів фізичних осіб як важливої складової ресурсного забезпечення банків. На сучасному етапі розвитку банківської системи, одним із найважливіших завдань українських банків залишається підвищення рівня ліквідності, оскільки наявність в достатньому обсязі високоліквідних коштів є необхідною умовою надійності та конкурентоспроможності банків на внутрішньому і міжнародних ринках.
Список використаних джерел

1. Конституція України від 28.06.1996р. зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
2. Податковий кодекс України від 02.12.2010р. №2755-VI // www.rada.gov.ua.
3. Про акціонерні товариства: Закон України від 17.09.2008р. №514-VI // www.rada.gov.ua.
4. Про банки і банківську діяльність: Закон України №2121-III від 07.12.2000р. зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
5. Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності: Закон України №1105-ХIV від 23.09.1999р. зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
6. Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму: Закон України від 28.11.2002р. №249-IV зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
7. Про Національний банк України: Закон України від 20.05.1999р. №679-XIV зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
8. Про охорону праці: Закон України №2694-ХІІ від 14.10.1992р. зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
9. Про пожежну безпеку: Закон України №3745-ХІІ від 17.12.1993р. зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
10. Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті: Закон України № 185/94-ВР від 23.09.1994р. зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
11. Про цінні папери та фондовий ринок: Закон України від 23.02.2006р. №3480-IV зі змінами та доповненнями // www.rada.gov.ua.
12. Про затвердження Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності в Україні: Постанова Кабінету Міністрів України від 03.04.1993р. №250 // www.rada.gov.ua.
13. Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті: Постанова НБУ від 15.05.2009р. №296 // www.rada.gov.ua.
14. Про затвердження Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах: Постанова НБУ від 12.11.2003р. №492 // www.rada.gov.ua.
15. Про затвердження змін до Інструкції про порядок регулювання та аналіз діяльності комерційних банків: Постанова НБУ вiд 18.07.2000р. №288 // www.rada.gov.ua.
16. Про внесення змін до Інструкції №1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України: Постанова НБУ від 04.12.2002р. №470 // www.rada.gov.ua.
17. Про затвердження Положення про організацію бухгалтерського обліку та звітності в банках України: Постанова НБУ від 30.12.1998р. №566 // www.rada.gov.ua.
18. Про затвердження Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами: Постанова НБУ від 03.12.2003р. №516 // www.rada.gov.ua.
19. Про організацію роботи з охорони праці у акціонерному банку «Брокбізнесбанк»: Положення АБ «Брокбізнесбанк» від 22.01.2006р. №57.
20. Порядок складання та надання податкової звітності в АТ «Брокбізнесбанк»: Постанова Правління АТ «Брокбізнесбанк» від 05.10.2009 р. №10-05/2.
21. Програма здійснення фінансового моніторингу операцій фізичних осіб АТ «Брокбізнесбанк»: Постанова Правління АТ «Брокбізнесбанк» від 11.08.2009р. №08-11/1.
22. Програма ідентифікації і вивчення клієнтів АТ «Брокбізнесбанк»: Постанова Правління АТ «Брокбізнесбанк» від 11.08.2009р. №08-11/1.
23. Про впровадження Інструкція з охорони праці №187 під час роботи на персональному комп’ютері: Наказ АБ «Брокбізнесбанк» від 05.05.2006р. №186.
24. Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці в АБ «Брокбізнесбанк»: Наказ АБ «Брокбізнесбанк» від 22.01.2006р. №56.
25. Про призначення відповідальної особи за протипожежну безпеку в Ірпінському відділенні: Наказ АБ «Брокбізнесбанк» від 01.09.2008р. №36/3.
26. Про проведення заходів щодо облаштування робочих місць касирів: Наказ АБ «Брокбізнесбанк» від 21.11.2007р. №185.
27. Вимоги щодо облаштування робочих місць касирів в приміщеннях банку: Розпорядження АБ «Брокбізнесбанк» від 20.02.2006р. №57/2.
28. Вступний інструктаж з питань охорони праці: Інструкція з охорони праці АБ «Брокбізнесбанк» від 22.01.2007р. №1.2.
29. Про заходи пожежної безпеки в приміщеннях АБ «Брокбізнесбанк»: Інструкція з охорони праці АБ «Брокбізнесбанк» від 22.01.2007р. №1.1.
30. Спецвипуск Брокбізнесбанк №32 від 09 квітня 2010 року.
31. Аналіз банківської діяльності: Підручник / А. М. Герасимович, М. Д. Алексеєнко, І. М. Парасій-Вергуненко та ін. – К.: КНЕУ, 2004. – 599 с.
32. Банківські операції: Підручник. – 2-ге вид., випр. і доп. / А. М. Мороз, М.І. Савлук, М.Ф. Пуховкіна та ін. – К.: КНЕУ, 2002. – 476 с.
33. Звіт АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК" як емітента цінних паперів за III квартал 2010 р. – www.bankbb.com.ua.
34. Річний звіт АБ «Брокбізнесбанк» за 2008 р. – www.bankbb.com.ua.
35. Річний звіт АБ «Брокбізнесбанк» за 2009 р. – www.bankbb.com.ua.
36. Фінансовий звіт АБ «Брокбізнесбанк» за 2008 р. – www.bankbb.com.ua.
37. Фінансовий звіт АБ «Брокбізнесбанк» за 2009 р. – www.bankbb.com.ua.
38. www.bankbb.com.ua – офіційний сайт «Брокбізнесбанк».
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
200





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.