У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Організація ситеми внітрішнього аудиту в групі компаній
Количество страниц 84
ВУЗ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Год сдачи 2014
Содержание ЗМІСТ
ВСТУП……………………………………………………………………………..4
Розділ 1. Теоретико-методологічні аспекти внутрішнього аудиту в групі компаній…………………………………………………………………………...7
1.1. Сутність, види та функції внутрішнього аудиту………………….7
1.2. Світовий досвід внутрішнього аудиту в країнах з ринковою економікою………………………………………………………………………15
1.3. Професійні стандарти внутрішнього аудиту…………………….20
Висновки до розділу 1………………………………………………………..…28
Розділ 2. Дослідження основ створення та функціонування внутрішнього аудиту в групі компаній………………………………………………………...29
2.1. Особливості та організаційні заходи при створенні служби внутрішнього аудиту на підприємстві………………………………………...29
2.2. Структура та вимоги до штату внутрішніх аудиторів…………....37
2.3. Управління службою внутрішнього аудиту…………………….....42
Висновки до розділу 2………………………………………………………….54
Розділ 3. Методика організації служби внутрішнього аудиту в групі компаній………………………………………………………………………...55
3.1. Методика проведення внутрішнього аудиту системи менеджменту якості на підприємстві………………………………………….……………...55
3.2. Організація внутрішньої аудиторської перевірки ефективності СВК бізнес-процесів компанії……………………………………………………….60
3.3. Вибірка як складова програми внутрішнього аудиту………….…71
Висновки до розділу 3……………………………………………………….....77
ВИСОВКИ……………………………………………………………..………..78
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………………………………81







ВСТУП
Діяльність груп компаній в сучасних умовах, яка пов’язана з деякою законодавчою невизначеністю відносно майбутнього та перспектив їх подальшого розвитку, супроводжується різноманітними ризиками. Перед керівниками підприємств виникають задачі прогнозування, оцінки ризиків і створювання ефективної системи управління. В цих умовах зростає роль системи внутрішнього аудиту.
В економічно розвинутих державах внутрішньому аудиту приділяється така ж сама пильна увага як і зовнішньому (аудиторські комітети зобов’язані створювати всі компанії, акції яких котуються на біржі). Але якщо становлення зовнішнього аудиту в Україні, можна сказати, вже відбулось, то вітчизняний внутрішній аудит і в професіональному, і в законодавчому, і в інституціональному аспектах сьогодні знаходиться ще в початковому стані. Варто відмітити також відсутність достатньої кількості науково-практичних розробок, присвячених внутрішньому аудиту. В той же час посилюється взаємодія зовнішнього та внутрішнього аудиту (стандарти зовнішнього аудиту передбачають використання роботи внутрішніх аудиторів при проведенні аудиторських перевірок). В зв’язку з цим виникає необхідність розробки системи критеріїв оцінки останнього.
Ефективна робота суб’єктів господарської діяльності в умовах ринкових відносин багато в чому залежить від організації системи внутрішньогосподарського контролю. Методи і форми економічного контролю, властиві командно-адміністративній системі, неспроможні задовольнити інформаційні потреби менеджерів та власників підприємств. Усе це вказує на актуальність впровадження на великих і середніх підприємствах внутрішнього аудиту.
Внутрішній аудит є важливою функцією управління, яка охоплює облік, фінансовий аналіз і контроль, порівняння і оцінку фактично досягнутого результату з поставленою метою і задачами підприємства. Внутрішній аудит систематично контролює діяльність всіх об’єктів управління, виявляє причини відступу від стандартів, відхилення від цілей поставлених перед конкретним об’єктом, що сприяє оперативному усуненню виявлених порушень. Організація внутрішнього аудиту як функції управління підприємством має на увазі строгу регламентацію своєї діяльності, визначення прав, обов'язків і відповідальності фахівців, кваліфікаційні вимоги, взаємостосунків з підрозділами і персоналом підприємства.
У розробку питань організації внутрішнього аудиту вагомий внесок зробили вітчизняні науковці: М.Т. Білуха, О.С. Бородкін, Ф.Ф. Бутинець, Б.І. Валуєв, З.В. Гуцайлюк, Г.М. Давидов, Н.І. Дорош, І.М. Дмитренко, С.Я. Зубілевич, А.М. Кузьмінський, М.В. Кужельний, О.А. Петрик, І.І. Пилипенко, О.Ю. Редько, В.С. Рудницький, В.Я. Савченко, В.В. Сопко, Л.О. Сухарєва, Б.Ф. Усач, В.О. Шевчук та інші. Водночас важливим є вивчення аспектів теорії та практики внутрішнього аудиту, що узагальнені в працях: Р.Адамса, Х.Андерсона, Е.А.Аренса, Р.Доджа, Ф.Л.Дефліза, Г.Р.Дженіка, Д.Кармайкла, Дж.К.Лоббека, Р.Монтгомері, Дж. К. Робертсона.
Віддаючи належне проведеним дослідженням у галузі аудиту, слід зазначити, що ряд актуальних питань залишаються вивченими фрагментарно, не мають достатнього наукового обґрунтування.
Метою дипломної роботи є організація системи внутрішнього аудиту в групі компаній.
Для досягнення поставленої мети сформульовано наступні завдання:
– дослідити сутність, види та функції внутрішнього аудиту;
– узагальнити світовий досвід внутрішнього аудиту в країнах з ринковою економікою;
– визначити особливості та організаційні засади при створені служби внутрішнього аудиту на підприємстві;
– оцінити методику проведення внутрішнього аудиту системи менеджменту якості на підприємстві;
– проаналізувати організацію внутрішньої аудиторської перевірки ефективних СВК бізнес-процесів компанії.
Об’єктом дослідження є група компаній.
Предметом дослідження є теоретико-методологічні засади, системи внутрішнього аудиту.
Методи дослідження. Теоретико-методологічною основою дипломної роботи є діалектичний метод пізнання. Методичний інструментарій склали наступні загальнонаукові методи і прикладні прийоми: індукція, дедукція, статистичне спостереження та фінансово-економічний.
Інформаційну базу дослідження склали: положення економічної теорії, фінансово-господарського контролю, наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених, законодавчі та нормативні акти України, Міжнародні стандарти аудиту, дані статистичної звітності суб’єктів аудиторської діяльності.
Список литературы ВИСНОВКИ
Таким чином, внутрішній аудит – це складник системи внутрішньогосподарського контролю підприємства. Потреба у внутрішньому аудиті виникає у зв’язку з тим, що система внутрішнього контролю за станом обліку має тенденцію з плином часу змінюватись, якщо відсутній механізм постійної її верифiкацiі. Потреба у створенні внутрішнього аудиту в Україні виникає на великих підприємствах з різними видами діяльності, зі складною розгалуженою структурою i великою кількістю територіально віддалених філій, дочірніх підпорядкованих підприємств. Рекомендації і висновки внутрішніх аудиторів повинні сприяти скороченню витрат і підвищенню ефективності діяльності підприємства, цим самим створюючи умови для реалізації його генеральної стратегії.
Внутрішній аудит може розглядатися як невід'ємна частина загальної системи фінансового контролю. За сто років свого розвитку характер внутрішнього аудиту змінювався. З погляду на еволюцію виділяють підтверджувальний аудит, сис-темоорієнтований аудит та аудит, який базується на ризику. Прикладом організації внутрішнього аудиту є американська транснаціональна корпорація «Істмен Кодак» — всесвітньо відомий лідер з продажу товарів та надання послуг високої якості. В цій фірмі внутрішній аудит здійснюється більше сімдесяти років, відповідальність за нього покладена на загальний відділ аудиту, що знаходиться у Рочестері (штат Нью-Йорк). Керівництво «Істмен Кодак» вважає аудит важливим елементом процесу управлінського контролю.
Підґрунтям внутрішнього аудиту та головним правилом у роботі внутрішніх аудиторів є стандарти професійної діяльності, які сприяють ефективному функціонуванню відділу внутрішнього аудиту. Основний обсяг робіт у службі внутрішнього аудиту виконують аудитори. Характерною рисою професії бухгалтера та аудита є прийнятт відповідальності перед громадскістю.
Особливу увагу внутрішні аудитори повинні приділити у своєму напрямку - методичній підтримці інших підрозділів підприємства. Для цього необхідно, щоб СВА щомісячно випускала інформаційний бюлетень з рекомендаціями по веденню обліку, оподаткуванню, нормативним актам, надавати консультації.
Ефективність функціонування СВА у значній мірі залежить від наукової організації праці (НОП). Правильне визначення НОП дозволяє аудиторам економити рух, найповніше завантажувати свій час та інше. Це впливає позитивно на виконання службових обов'язків.
Важливим принципом організації СВА і праці внутрішніх аудиторів є кооперування. Дотримання цього принципу означає поєднання зусиль окремих спеціалізованих підрозділів або спеціалістів різного фаху на всебічне дослідження суб'єкта господарювання.
Якість внутрішнього аудиту визначає такі основні поняття, як професійна компетентність і відповідність професійним стандартам (як технічним, так і етичним) при складанні висновку за результатами внутрішнього аудиту або при наданні інших послуг.
Оцінка ефективності та якості функціонування служби внутрішнього аудиту на сьогодні ґрунтується на таких показниках, як кількість виконаних перевірок, суми встановлених незаконних виплат та крадіжок, дотримання строків проведення перевірок, суми штрафів та пені, якої уникло підприємство, число проведених профілактичних заходів. Але ці показники не дають повної та об'єктивної оцінки діяльності служби.
Тому оцінку діяльності внутрішнього аудиту доречно доповнити системою показників, в основу яких покладається ступінь (рівень) досягнення головного завдання - підтвердження функціонування бухгалтерського обліку та внутрішнього контролю:
Говорячи про якісне проведення аудиту, особливу увагу необхідно приділити складанню та використанню контрольних листків. Під контрольним листком будемо розуміти інструмент (своєрідну пам'ятку), що дозволяє аудиторові пам'ятати про інформацію, яку він повинен одержати, і про те, що фактично має бути перевірено в ході аудиту.
В процесі аудиту можуть бути виявлені випадки невиконання запланованих заходів. І аудиторові потрібно стежити за тим, щоб у Звіті про невідповідності правильно викладалася суть невідповідностей з виявленням їх корінних причин і забезпечувалося впровадження відповідних коригувальних дій. Аудиторська вибірка представляє собою відібрані за певними правилами елементи для формування перевіреній сукупності у вигляді окремих документів, записів і т.п. Метод вибіркової перевірки заснований на принципах теорії ймовірностей, згідно з якими можна отримати досить точні дані про цілому по його відносно малої частини.
Аудиторська вибірка проводиться з метою застосування аудиторських процедур відносно менш ніж 100% об'єктів перевіреній сукупності, під якими розуміються елементи, складові сальдо рахунків, або операції, що представляють обороти по рахунках, для збору аудиторських доказів, що дозволяють скласти думку про всю перевіреній сукупності. Для побудови вибірки аудиторська організація повинна визначити порядок перевірки конкретного розділу бухгалтерської звітності, що перевіряється сукупність, з якої буде зроблена вибірка, і обсяг вибірки.
Здійснюючи вибірку, аудитор може розбити всю досліджувану сукупність на окремі групи (подсовокупности), елементи, кожен з яких має подібні характеристики. Критерії розбиття сукупності повинні бути такими, щоб для будь-якого елемента можна було чітко вказати, до якої подсовокупности він належить. Дана процедура, звана стратифікацією, дозволяє знизити розкид (варіацію) даних, що може полегшити роботу аудиторської організації.






СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Алборов Р. А. Аудит в организациях промышленности, торговли и АПК / Р.А. Алборов. — М.: Дело и Сервис, 2008. - 464 с.
2. Антонов А. С. Аудит: проблемы организации и становления / А.С. Антонов // Бух. учет. — 2011 - №3. С. 45-54.
3. Баклан В. П. Независимый финансовый контроль во Франции / В.П. Баклан // Контролинг. - 2011.- №4. - С. 87-93.
4. Білуха М. Т. Аудит у бізнесі: Посібник для бізнесменів / М.Т. Білуха - Дніпропетровськ. 2009. – 491 с.
5. Бурцев В. Організація внутрішнього аудиту в компанії / В. Бурцев // Фінансовий ринок України. – 2011. - №2 (40). – С.25-30
6. Бутинець Ф. Ф. Організація бухгалтерського обліку: Навч. посіб. для студентів вузів спеціальності 7.050106 "Облік і аудит". 2-е вид., доп. і перероб / Ф.Ф. Бутинець. - Житомир: ЖІТІ, 2011. -576 с.
7. Власюк Г.В. Проблеми організації бухгалтерського обліку та шляхи їх вирішення / Г.В. Власюк // Держава та регіони. – 2009. – №6. – С. 40-44.
8. Гик О. В. Міжнародні стандарти аудиту, надання впевненості та етики / пер. з англ. О. В. Селезньов, О. Л. Ольховікова, О. В. Гик [та ін.]. – К., 2011. – 1172 с.
9. Голов С. Ф. Бухгалтерський облік за міжнародними стандартами: Приклади і коментарі.: Практичний посібник / С.Ф. Голов. - К.: Лібра, 2010. — 840 с.
10. Гончарук Я. А. Аудит: навч. посіб. / Я. А. Гончарук, В. С. Рудницький. – Львів : Оріяна-Нова, 2010. – 292 с.
11. Господарський кодекс України від 16.01.2003 p. №436-IV (зі змінами і доповненнями).
12. Данкевич А.Є. Розвиток орендних земельних відносин в сільському господарстві /A.Є. Данкевич // Економіка АПК. - 2010. - № 5. - С. 43-46.
13. Дорош Н. І. Аудит : теорія і практика / Н. І. Дорош. – К., 2011. – 495 с.
14. Дорош Н. I. Аудит: методологія і організація / Н.І. Дорош. — К.: Т-во "Знання", КОО, 2011. - 402 с.
15. Єфіменко В. Аудиторські послуги (супутні аудиту роботи) / В. Єфіменко // Бух. облік та аудит. — 2009. - №81. – С. 56-62.
16. Жила В. Г. Ревізія і аудит: Навч. Посіб / В.Г. Жила - К.: МАУП, 2008. - 96 с.
17. Закон України "Про аудиторську діяльність" від 22.04.93 р., зі змінами і доповненнями.
18. Закон України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні" від 16.07.99 р. №996-ХІV, зі змінами і доповненнями.
19. Закон України "Про господарські товариства" від 19.09.91 р., зі змінами і доповненнями.
20. Закон України "Про оплату праці" від 24.03.95 р. № 108/995-ВР, зі змінами і доповненнями.
21. Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" від 25.03.05 р. №2505-ІУ, зі змінами і доповненнями.
22. Закон України "Про оподаткування прибутку підприємств'' у редакції від 22.05.1997 р. №283/97-ВР, від 23.09.99 р. №1105-ХІУ зі змінами і доповненнями.
23. Закон України "Про податок на додану вартість" від 03.04.97 р. № 168/97-ВР, зі змінами і доповненнями.
24. Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 9.07.2003 рокуЖ058-ІУ
25. Закон України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" від 23.09.94 р.№185/94-ВР.
26. Заруба О. Д. Банківський менеджмент та аудит / О.Д. Заруба. — К.: Лібра, 2006. — 224 с.
27. Інструкція №291 — Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств та організацій, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 30.11.99 р. №291.
28. Інструкція про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затверджена постановою Правління Національного банку України від 29.03.2001 №135, зі змінами і доповненнями.
29. Інструкція про організацію роботи по готівковому обігу установами банків України, затверджена постановою правління НБУ від 19.02.2001 р. №69. зі змінами і доповненнями.
30. Каменська Т.О. Внутрішній аудит. Сучасний погляд: [моногр.] / Т.О. Каменська: Нац. Акад. статистики, обліку та аудиту. – К.: ДП «Інформ. - аналіт. агенство», 2010. – 499 с.
31. Камышанов П. И. Практическое пособие по аудиту / П.И. Камішанов — М.: ИНФРАМ, 2009.- 522 с.
32. Крамаренко Г. О. Фінансовий аналіз [Текст] : підручник / Г. О. Крамаренко, О. Є. Чорна. – К. : Центр навч. л-ри, 2008. – 392 с. – ISBN 978-966-364-698-5.
33. Кужельний М. В. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник / М.В. Кужельний. — К.: КНЕУ. 2011. - 334 с.
34. Кулаковська Л. П. Основи аудиту: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів освіти / Л.П. Кулаковська. — К.: "Каравела", Львів: "Новий світ-2000", 2009. - 504 с.
35. Пархоменко В. М. Реформування бухгалтерського обліку в Україні / В.М. Пархоменко. — Луганськ: Арамдрук, ДСД "Лугань", 2010. - 240 с.
36. Петрик О. А. Організація та методика аудиту підприємницької діяльності : навч. посіб. / О. А. Петрик, В. Я. Савченко, Д. Є. Свідерський ; за заг. ред. О. А. Петрик. – К., 2011. – 472 с.
37. План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 30.11.99 р. №291, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21.12.99 р. №892/4185.
38. Податковий кодекс України [Teкст]. – К.: ДР «ІВЦ ДПА України», 2012. – 336 с. – ISBN 978-966-1609-21-0.
39. Положення (стандарти) бухгалтерського обліку. Збірник систематизованого законодавства. Вип. 7, за липень 2003 р.
40. Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене постановою Правління НБУ від 19.02.2001 р. №72, зі змінами і доповненнями.
41. Редько А. Аудит: просто о сложном или введение в практический аудит / А. Редько. К.: — 96 с.
42. Ришар Ж. Аудит и анализ хозяйственной деятельности предприятия: Пер, с франц. / Под ред. Л. П. Белых. - М.: Аудит, ЮНИТИ. 2007. - 375 с.
43. Рованів І. І. Політика формування капіталу і фінансова звітність підприємства : аналіз взаємозалежності показників на прикладі Укріїни [Текст] / І. І. Романів // Вісник Хмельницького національного університету. – 2009. – № 4. – С. 115 – 119.
44. Романов А. Н. Автоматизация аудита / А.Н. Романов. - М.: ЮНИТИ, 2009. -336 с.
45. Рудницький В. С. Методологія і організація аудиту / В.С. Рудницький. — Тернопіль: Економічна думка. 2008. - 192 с.
46. Савицька Г. В. Економічний аналіз діяльності підприємства [Текст]: навч. посіб. / Г. В. Савицька // 3-тє вид., випр. і доп. – К. : Знання, 2011. – 668 с. – ISBN 966-346-291-4.
47. Скобара В. В. Аудит: методология и организация / В.В. Скобра - М.: Дело и Сервис, 2008.- 576 с.
48. Сопко В. В. Власний капітал акціонерних товариств : особливості визначення та обліку [Текст] / В. В. Сопко // Науковий вісник Львівської академії і права. – 2010. – 17.6. – С. 246 – 253. – 24
49. Статут Аудиторської Палати України, прийнятий Засіданням Аудиторської Палати України 28.10.93 р.
50. Терещенко О.О. Фінансова діяльність суб’єктів господарювання: Навч. – метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / О.О. Терещенко, Я.І.Невмержицький, А.П. Куліш та ін.; За заг. ред. О.О. Терещенка. — К.: КНЕУ, 2009. — 312 с.
51. Тихонов А.Г. Наукові аспекти економічного обороту землі в Україні / А.Г. Тихонов, Л.В. Паламарчук // Землевпорядкування. - 2010. - № 3. - С. 3-14.
52. Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підруч. для студ. вищ. навч. закладів економ, спец. — 5-е вид., доп. і пе-рероб / Н.М. Ткаченко. - К.: А.С.К. 2010. - 784 с.
53. Трегобчук В.М. Удосконалення земельних відносин в аграрній сфері: наук. доп. / B.М. Трегобчук, Н.М. Скурська, В.Д. Яровий. - К. : Об'єднаний ін-т економіки НАН України, 2010. - 47 с.
54. Третяк А.М. Земельні ресурси України та їх використання / А.М. Третяк, Д.І. Бамбід-ра. - К. : Вид-во ТОВ "ЦЗРУ". - 2009. - 143 с.
55. Третяк А.М. Фінансове регулювання використання та охорони сільськогосподарських земель у процесі ринкового обороту / А.М. Третяк // Економіка АПК. - 2009. - № 5. - С. 52-56.
56. Цивільний кодекс України (зі змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 19.06.03 p. №980-IV).
57. Федоров М.М. Особливості формування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні / М.М. Федоров // Економіка АПК. - 2009. - № 5. - С. 73-78.
58. Хорт Ю. Мінімальний розмір статутного капіталу акціонерних товариств [Електронний ресурс] / Ю. Хорт // НБУ ім. Вернадського. – 2009. – Режим доступу : http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Pgip/2009_11/Khort. pdf. – Загл. з екрану
59. Цалко. Ю. С. Фінансова звітність підприємства та її аналіз: Навч. Посібник / Цалко. Ю. С. – К.: ЦУЛ, 2009. – 360 с.
60. Чекин В. Д. Курс лекций по аудиту: Учеб. пособие для вузов / В.Д. Чекин // ВЗФЭИ. -М.: Финстатинформ, 2007. — 190 с.
61. Швиданенко Г. О. Управління капіталом підприємства [Teкст] : навчальний посібник / Г. О. Швиданенко, Н. В. Шевчук ; Мін-во освіти і науки України, Київський нац. економічний ун-т ім.Вадима Гетьмана. – К. : КНЕУ, 2011. – 440 с. – ISBN 966-574-882-3.
62. Шебаніна О.В. Орендні земельні відносини: сучасний стан та основні напрями удосконалення / О.В. Шебаніна // Економка АПК. - 2011. - № 7. - С. 7-13.
63. Шеремет А. Д. Аудит: Учеб. Пособ / А.Д. Шеремет. - М.: ИФРА, 2010. - 240 с.
64. Шпак Н. З. Система управління капіталом підприємства [Текст] / Н. З. Шпак, О. М. Рудницька // Науковий вісник НЛТУ України. – 2010. − № 2010 – С. 257 – 261.
65. Штепо Н. А. Формирование совственного капитала в акционерных обществах [Електронний ресурс] / Н. А. Штепо, Ю. Н. Воробьев / НБУ ім. Вернадського. – 2009. – Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Nvfbi/2009_2/Magazine_02_09_st46_pp81-84.pdf. – Загл. з екрану.
66. Щадилова С. Н. Бухгалтеру о внутреннем аудите / С.Н. Щадилова. - М.: АО "ДИС", 2008. -144 с.
67. Юхименко О.М. Розвиток орендних відносин в аграрному секторі економіки / О.М. Юхименко // Економіка АПК. - 2010. - № 1. - С. 18-21.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.