У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Інвестиційні процеси
Количество страниц 119
ВУЗ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Год сдачи 2014
Содержание ВСТУП………………………………………………………………………………..4
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ…………………………………………………..
7
1.1. Сутність інвестицій та інвестиційного процесу………………….. 7
1.2. Фактори формування інвестиційного клімату……………………… 16
1.3. Пріоритетні галузі для іноземного інвестування в Україні…………
Висновки до розділу 1…………………………………………………….. 26
30
РОЗДІЛ 2. АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПАТ «ГІДРОСИЛА» ЯК УЧАСНИКА МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ…………….
31
2.1. Аналіз фінансово-економічної діяльності ……..………………….. 31
2.2. Оцінка зовнішньоекономічної діяльності…………………………. 58
2.3. Дослідження інноваційно-інвестиційної діяльності........................
Висновки до розділу 2…………………………………………………... 60
69
РОЗДІЛ 3. НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЛІТИКИ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ………………………………………………………………..

71
3.1. Шляхи підвищення інвестиційної привабливості підприємства…. 71
3.2. Умови підвищення ефективності інвестиційної діяльності……… 76
3.3. Напрями удосконалення регулювання інвестиційними процесами...
Висновки до розділу 3……………………………………………………… 82
94
РОЗДІЛ 4. ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПАТ «ГІДРОСИЛА»...... 95
4.1. Організація системи охорони праці………………………………..
4.2. Оцінка стану охорони праці на підприємстві…………………......
Висновки до розділу 4…………………………………………………... 95
101
107
ВИСНОВКИ………………………………………………………………………. 109
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………………………………… 113
ДОДАТКИ…………………………………………………………………………. 118
ЗМІСТ






ВСТУП
У сучасній Україні в умовах виходу економіки з кризового стану особливо важливого значення набуває активація інвестиційної діяльності, оскільки без неї неможливо здійснити прогресивні зрушення в економіці, підвищити конкурентоспроможність та загалом забезпечити сталий соціально-економічний розвиток держави.
Світова практика використання інвестицій доводить, що вони являють собою один з найбільш ефективних способів включення національної економіки у світове господарство, і, що особливо важливо, саме виробничого включення, а не того, що йде лише на рівні організації зв'язків у сфері обігу.
Формування в Україні принципово нової (ринкової) економічної системи передбачає подолання існуючого високого рівня відособлення української економіки від світового господарства, пошук оптимальних та ефективних механізмів її включення у цю систему. При цьому важливого значення набуває розширення співробітництва, пов’язаного з міжнародною міграцією капіталу і перш за все – прямими іноземними інвестиціями.
Актуальність роботи полягає в тому, що досягти підвищення ефективності інвестиційних процесів можливо лише при здійсненні якісного всебічного аналізу інвестиційного середовища та врахування інтересів усіх учасників інвестиційного процесу. Інтереси учасників майже завжди не співпадають і їх мотивація потребує вживання окремих механізмів впливу на прийняття рішення щодо участі в інвестиційному процесі. Класифікація механізмів державного регулювання інвестиційних процесів за окремими ознаками дозволить відокремити чинники впливу різних механізмів на активність кожного з учасників інвестиційних процесів і підвищити ефективність цих процесів на різних рівнях (на рівнях окремих підприємств, галузей, регіонів, держави в цілому), а також оцінити ефективність важелів державного регулювання інвестиційних процесів.
Окремі питання щодо регулювання інвестиційних процесів діяльності підприємства та вихід на зовнішні ринки, при здійсненні ЗЕД, знайшли своє висвітлення в роботах В. Базилевича, О. Василика, В. Гейця, В. Кравченка, І. Лютого, В. Мандибури, А. Мороза, Р. Пікус, М. Савлука, А. Чухна та ін. Теоретичні та методичні розробки стосовно регулювання інвестиційних процесів знайшли відображення у працях таких вітчизняних вчених: Ф. Бутинця, М. Дем’яненка, Г. Кірейцева, М. Маліка, А. Поддєрьогіна, П. Саблука, В. Шевчука та інших; а також зарубіжних вчених-економістів: І. Бланка, Б. Нідлза, Дж. Фостера, Е. Хендриксена, Ч. Хорнгрена, Я. Соколова та інших. Однак існує потреба в подальшому дослідженні даної проблематики.
Метою роботи є аналіз ефективності інвестиційної діяльності підприємства та обґрунтування напрямів її підвищення.
Для досягнення мети були поставлені та виконані такі завдання:
– визначити сутність основних понять теми дослідження;
– дати загальну характеристику результатам діяльності підприємства ПАТ «Гідросила» як учасника міжнародних інвестиційних процесів;
– дослідити інноваційно-інвестиційну діяльність підприємства;
– запропонувати шляхи підвищення інвестиційної діяльності та інвестиційної привабливості на підприємстві.
Об’єктом дослідження є напрями регулювання інвестиційних процесів.
Предметом дослідження є інвестиційна діяльність ПАТ Гідросила.
Аналітична частина роботи виконувалася за допомогою методів аналізу і синтезу, статистичних методів – порівняння, величини структури, динаміки, графічний і табличний метод. Цими методами були проведені аналіз показників підприємства та оцінка привабливості інвестиційних проектів. Також в роботі використані засоби економіко-математичного моделювання, а саме кореляційно-регресійний аналіз та побудова на основі його результатів аналітичних моделей для визначення кореляційного зв’язку між показниками. Розрахунки виконувалися за допомогою пакету «Аналіз даних» програмного продукту Microsoft Excel.
Інформаційною базою дослідження є статті, автореферати дисертацій та інші наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених, закони України, декрети Кабінету Міністрів України, інструкції, роз’яснювальні листи ДПА, фінансова і бухгалтерська звітність підприємства.
Практичне значення дослідження. Результати можуть бути використані при вдосконалені системи регулювання інвестиційних процесів на підприємстві.
Структура роботи. Робота містить вступ, чотири розділи, висновоки, список використаних джерел та додатки.


Список литературы ВИСНОВКИ
Результати проведеного дослідження дозволили зробити наступні висновки та пропозиції:
Аналіз економічних показників діяльності ПАТ «Гідросила» за 5 років (2007-2011 роки) свідчить про те, що підприємство за досліджуваний період збільшило вартість виробленої продукції на 63096 тис. грн. з 96699 тис. грн. у 2007 році до 159795 тис. грн. у 2011. У процентному співвідношенні це збільшення складає 65,25%.
Аналіз динаміки показників зовнішньоекономічної діяльності, що за рахунок вдосконалення сільськогосподарської продукції в 2010 році в порівнянні з 2009 роком збільшився експорт на 22,5 %, але в 2011 році в порівнянні з 2010 роком відбулося зменшення на 5,4 %, а в порівнянні з 2009 роком відбулося збільшення на 15,9 %. В 2011 році збільшився імпорт на 9,3 % в порівнянні з попереднім роком, але порівнюючи 2011 з 2009 роком, можна побачити зменшення імпорту на 2,8 %. Таким чином відбулося збільшення зовнішньоторговельного обороту на 0,02 % та зменшення зовнішньоторговельного сальдо на 26,5 % в 2011 році в порівнянні з 2010 роком.
Підсумовуючи дані аналізу фінансово-економічної діяльності можна зазначити, що підприємство розширило номенклатурний ряд виготовленої продукції, підтримує високу якість продукції і подальші перспективи розширення зовнішньоекономічних зв’язків між іноземними інвесторами, покупцями і продавцями.
Проаналізувавши капітальні інвестиції на ПАТ «Гідросила» можна зробити наступні висновки. Найбільше інвестицій було здійснено в 2010 році. В 2010 році порівняно з 2009 сума інвестицій зросла на 11962,9 тис. грн. або на 178,23%. В 2011 році інвестиції скоротились в порівнянні з 2010 роком на 3951 тис. грн.
На інноваційні витрати йде незначна частка інвестицій. До 2009 року сума інвестицій на інноваційні витрати зменшувалась, а з 2009 до 2011 років навпаки зросла на 214 тис. грн., більш ніж в два рази.
Інвестиційна діяльність – це послідовна сукупність дій її суб'єктів (інвесторів і учасників) щодо здійснення інвестицій з метою одержання доходу або прибутку. Кожна держава як суб'єкт інвестиційної діяльності визначає правові, економічні і соціальні умови цієї діяльності в своєму законодавстві. У вужчому тлумаченні цього поняття застосовують термін «інвестиційний процес». Це поняття звичайно пов'язується з обґрунтуванням і реалізацією інвестиційних проектів.
Дослідження питання інвестиційної діяльності підприємства було проведено за даними конкретного підприємства – ПАТ «Гідросила», що приватизується. Результати аналізу виявили недоліки фінансово-господарської діяльності (низка ліквідність активів, низька рентабельність власного капіталу, великий знос основних засобів) та допомогли визначити рівень його інвестиційної привабливості згідно існуючої методики оцінки.
Розглянувши різні методи оцінки інвестиційних проектів, можемо сказати, що один обраний метод не може бути використаний для оцінки всіх проектів, оскільки характеризуватиме лише один показник проекту, що є недоцільним. Деякі методи мають недоліки на математичній основі, тому для оцінки проектів необхідно застосовувати кілька методів, що дасть можливість реальніше оцінити доцільність інвестування того чи іншого проекту.
Аналіз структури фінансування інвестиційних проектів показав, що збільшення частки позикового капіталу та зростання його вартості негативно впливають на рентабельність інвестиційної діяльності. Однак через недоступність інших джерел фінансування (ринок цінних паперів, венчурні фонди тощо) та обмеженість пропозицій щодо співфінансування підприємство і надалі буде використовувати позиковий капітал. На основі аналізу ефекту фінансового левериджу нами було з’ясовано, що для підприємства безпечним є фінансування за рахунок позикових коштів (до 90%) за умови, що вартість позикового капіталу не перевищить 20%.
Ми пропонуємо такі рекомендацій для оцінки інвестиційних проектів з максимальною достовірністю:
а) при оцінці декількох проектів визначити, чи є дані проекти взаємовиключними (наприклад, різні варіанти використання одного буд майданчику). Дізнатися чи можливо повторити проект у майбутньому.
– якщо проекти взаємовиключні і їх можна повторити в майбутньому, то найкращими методами в даній ситуації будуть: NPV, IRR (MIRR).
– якщо проекти взаємовиключні, але їх неможливо повторити в майбутньому, то найдоцільнішим методом буде NPV;
– якщо проекти не взаємовиключні і їх можна повторити в майбутньому, то доцільно застосувати такі методи: IRR (MIRR);
– якщо проекти не взаємовиключні, але їх неможливо повторити в майбутньому, то найдоцільнішими методами будуть IRR (MIRR), NPV.
б) Якщо проекти мають різні рівні інвестування, тоді вам необхідний метод IRR (MIRR).
в) Порівнюючи значення IRR та MIRR, необхідно визначити адекватність IRR. Якщо IRR неадекватний, тоді використовуйте MIRR.
г) Побудуйте графік залежності NPV від ставки дисконтування і визначте, за якої ставки дисконтування NPV та IRR покажуть протиріччя. Проаналізуйте можливість виникнення такої ситуації.
д) Особливу увагу зверніть на показник IRR у випадку, якщо він має значно більшу (на порядок вище) величину від ринкової ставки дисконтування. Визначте можливість реінвестування за ставкою IRR.
Опираючись на ці узагальнені рекомендації, можна, уникнувши помилок, оцінити прибутковість і ризики запропонованого проекту.
Усі методи державного регулювання інвестиційної діяльності є взаємозв'язаними, а тому застосування їх не може бути довільним. Кожна модель державної інвестиційної політики є певним поєднанням заходів та відповідних державних інститутів, що розробляють та реалізують ці заходи. Відповідність організаційних форм і методів державного регулювання інвестиційної діяльності залежить від стану розвитку ринкових відносин, структури економіки та конкретної економічної ситуації. Недостатнє врахування взаємовпливу різних заходів інвестиційної політики може суттєво обмежити їхню ефективність.






СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Баб’як Н.Д. Вплив амортизаційних відрахувань на результати фінансово-господарської діяльності підприємств / Баб’як Н.Д. // Фінанси України. – 2011. – № 11. – С.34-37.
2. Бандурка О.М. Фінансова діяльність підприємства: Підручник 2-ге вид. перероб. і доп / Бандурка О.М., Коробов М.Я., Орлов П.І., Петрова К.Я. – К.: Либідь, 2009. – 384 с.
3. Батура О. Корпоративний капітал в умовах становлення і розвитку ринкових відносин в Україні / Батура О. , Корягіна Т. // Економіка України. – К. – 2012. – № 10 – С.23-28.
4. Безуглий А. Про вилучення частини амортизаційних відрахувань та використання потужностей підприємств / Безуглий А. // Економіка України. – 2011. – №1. – С.34 – 40
5. Білик М.Д. Управління фінансами державних підприємств / Білик М.Д. – К.: Т-во «Знання», КОО, 2011. – 312 с.
6. Бланк И.А. Инвестиционный менеджмент. / Бланк И.А. - Киев: МП «ИТЕМ» Лтд., «Юнайтед Лондон Трейд Лимитид», 2011. – 448 с.
7. Блонська В.І. Вдосконалення формування та використання прибутку підприємства / Блонська В.І. // Науковий вісник НЛТУ. – 2012. – №18. – С. 122-128.
8. Богодухов Д. Ефективна дивідендна політика акціонерного товариства: основні принципи, методи та практика використання в Україні / Богодухов Д. // Актуальні проблеми економіки. – 2012. – № 10. – С.41-47.
9. Болдуєва О.В. Стан забезпеченості фінансовими ресурсами інвестиційного процесу в Україні / Болдуєва О.В. // Науковий вісник ЧДІЕУ. 2010. – №4 – С.18-24.
10. Ванькович Д.В. Оpганізація упpавління фінансовими pесуpсами підпpиємств у пеpехідній економіці Укpаїни (на пpикладі відкpитих акціонеpних товаpиств: автоpеф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. екон. наук. 08.02.03 / Ванькович Д. В. – Львів. нац. ун. ім. І. Фpанка. – Львів, 2010. – 20 с
11. Василик О.Д. Теорія фінансів: Підручник / Василик О.Д. – К.: НІОС. – 2011. – 416 с.
12. Вівчар О.Й. Власний капітал як основне джерело функціонування підприємства / Вівчар О.Й. // Науковий вісник НЛТУ. 2009. – №19. – С. 146-150.
13. Волков О. И. Экономика предприятия / Волков О. И., Скляренко В.К. – М. – «ИНФРА», 2010. – 601 с.
14. Гайдук І.О. Класифікація фінансових ресурсів підприємства / Гайдук І.О. // Науковий вісник НЛТУ. – 2010. – № 15. – С. 204-208.
15. Гайдук І.О. Механізм формування власних фінансових ресурсів / Гайдук І.О. // Науковий вісник НЛТУ. – 2010. – № 15. – С. 326-328.
16. Ганієв А. Капітал акціонерного товариства: принципи формування, оптимізація структури: [Акціонерне товариство ( корпорація ) ] / Ганієв А. // Ринок цінних паперів України. – 2010. – № 7. – С.41-45.
17. Голов С. Управлінський облік як фактор зростання прибутковості підприємства / Голов С. // Податкове планування. – 2009 – №31. – С. 31-40.
18. Гpиньов А.В. Бізнес-планування pозвитку акціонеpного товаpиства: Автоpеф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. екон. наук. 08.06.01 / Гpиньов А. В / Хаpк. деpж. екон. ун -т. – Х., 2009. – 17 с.
19. Гребельник О.П. Основи зовнішньоекономічної діяльності / Гребельник О.П., Романовський О.О. – К.: Деміург, 2010. – 296 с.
20. Довгань Л.П. Державне регулювання фінансової діяльності акціонерних товариств / Довгань Л. П. // Фінанси України. – 2010. – № 1. – С.52-58.
21. Дроздова Г.М. Менеджмент внешнеэкономической деятельности предприятия / Дроздова Г.М. – Донецк, 2009. – 154 с.
22. Єрмошкіна О.В. Управління фінансовими ресурсами та фінансовими потоками: концепції проблеми перспективи / Єрмошкіна О.В. // Вісник національного гірничого університету. – 2010. – №13. – С. 33-38.
23. Загородній А.Г. Фінансовий словник / Загородній А.Г., Вознюк Г.Л., Смовженко Т.С. –К.: Т-во «Знання», КОО, 2010. – 587 с.
24. Закон України “Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон” №2674-ХІІ від 13.10.1992 р., зі змінами та доповненнями від 15 травня 2003 р. № 762-IV, від 19 січня 2006 року № 3370-IV.
25. Закон України “Про захист від недобросовісної конкуренції” №236/96-ВР від 07.06.1996 р. зі змінами та доповненнями від 15.05.2003 р. № 762-IV, від 18.12.2008 р. № 689-VI.
26. Закон України “Про зовнішньоекономічну діяльність” №959-ХІІ від 16.04.1991 р., зі змінами та доповненнями від 16.11.2006 р. № 360-V, від 10.04.2008 р. №253-VI, від 04.02.2009 р. № 923-VI.
27. Закон України “Про інвестиційну діяльність” №1560-ХІІ від 18.09.1991 р. зі змінами та доповненнями від 29 червня 2010 р. № 2367-VI, від 9 вересня 2010 р. № 2518-VI.
28. Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні” №280/97 від 21.05.1997 р. зі змінами та доповненнями від 2.06.2011 р. № 3460-VI, від 7.07.2011 р. № 3610-VI.
29. Закон України “Про місцеві державні адміністрації” №586-ХIV від 9.04.1999 р. зі змінами та доповненнями від 15.05.2009 р. № 732-IV, від 18.11.2009 р. № 621-VI.
30. Закон України “Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах” №327/95-ВР від 15.09.1995 р. зі змінами та доповненнями від 11.09.2010 р. № 710-IV, від 02.12.2010 р. № 678-VI.
31. Закон України “Про торгово-промислові палати в Україні” №671 від 2.12.1997 р. зі змінами та доповненнями від 15.03.2011 р. № 789-IV, від 21.02.2011 р. № 632-VI.
32. Зеленський С.М. Сучасні тенденції та перспективи забезпечення інвестиційної діяльності фінансовими ресурсами / Зеленський С.М., Зеленська О.О. // Науковий вісник ЧДІЕУ. – 2012. – №1. – С. 84-94.
33. Зятковський І.В. Фінанси підприємств: Навч. посіб. для студ. екон. спец. вищ. навч. закл. / Зятковський І.В. — К.: 2009. – 365 с.
34. Ізмайлова К. В. Фінансовий аналіз: Навч. Посіб. / Ізмайлова К. В. – К.: МАУП, - 2010. – 152 с.
35. Іщенко Н.А. Особливості формування амортизаційної політики підприємства // Вісник національного економічного університету 2009. – 2 № 18. – 2 С. 36-42.
36. Качмарик Я.Д. Ефективність формування фінансових ресурсів підприємств / Качмарик Я.Д., Хуткий Р.І. // Фінанси України – 2009. - №10. – С. 138-144.
37. Кірейцев Г.Г. Фінансовий менеджмент: Навчальний посібник / За ред. проф. Г.Г. Кірейцева – Київ: „Центр навчальної літератури”, 2009. – 531 с.
38. Климовская М. Налоговая амортизация в бухгалтерском учете / Климовская М. // Вестник бухгалтера и аудитора Украины. – 2012. – №2. – С.15-17.
39. Козій І.С. Місце і значення фінансового забезпечення в структурі фінансового механізму / Козій І.С. // Науковий вісник НЛТУ України. 2008. – С. 223-229.
40. Кузьмін О. Є. Амортизаційна політика підприємств / Кузьмін О. Є. // Фінанси України. – 2009. – №12 – С. 20-25.
41. Лук’янченко О.О. Амортизаційна політика в Україні / Лук’янченко О.О. // Фінанси України. – 2009. – №10. – С.46.
42. Лях Л. Основне протиріччя державної амортизаційної політики та шляхи подолання / Лях Л., Короткевич О. // Економіст. – 2009. – №3 – С. 104-107.
43. Ляшенко. О.О. Управління капіталом підприємства: конспект лекцій. / Ляшенко. О.О. – К., Видавництво ЦНЛ, 2009. – 240 с.
44. Марченко А. Аналіз джерел формування фінансових ресурсів / Марченко А. // Фінанси України. – 2009. – №9. – С. 102-108.
45. Музиченко А. О. Методи оптимізації структури фінансових ресурсів / Музиченко А. О. // Економіка. Фінанси. Право. – 2012. – №6. – С. 12-15.
46. Павлюк К.В. Фінансові ресурси держави: Монографія / Павлюк К.В. – К.: НІОС, 2009. – 175 с.
47. Петренко Ю.В. Оптимізація джерел фінансових ресурсів підприємств / Петренко Ю.В. // Фінанси України – 2010. – №6. – С. 91-95.
48. Поддєрьогін А.М. Фінансовий менеджмент: навч.-мет. посібник / А. М. Поддєрьогін, Л. Д. Буряк. – К.: КНЕУ, 2009 – 294 с.
49. Поддєрьогін А.М. Фінанси підприємств: Підручник / Керівник авт. кол. і науковий редактор проф. А.М. Поддєрьогін. 3-є вид., перероб. та доп. – К.: КНЕУ, 2009. – 460 с.
50. Познаховський В. А. Проблеми нарахування та виплати дивідендів в акціонерному товаристві / Познаховський В. А. // Українська держ. акад. водного госп-ва. – 2009. – С.45-51.
51. Попов О. Розробка і реалізація дивідендної політики акціонерного товариства / Попов О. // Фінанси України. – 2010. – №10. – С. 42-47.
52. Пройда-Носик Н.Н. Фінансові ресурси підприємства / Пройда-Носик Н.Н. // Фінанси України – 2012. – №1. – С. 96-103.
53. Протопопова В. Особливості формування фінансових ресурсів акціонерних товариств / Протопопова В., Вожжова О. // Торгівля і ринок України: Темат. зб. наук. пр. з проблем торгівлі і громад. харчування. – Донецьк, 2009. – 2 Вип.12, т.4. – С. 99-103.
54. Родіонова О. М. Основи економіки/ Родіонова О. М. – К.: “Зодіак-Еко”. – 2009 р. – 244 с.
55. Рудченка О.Ю. Реформування відносин власності в Україні: Монографія. / Під редакцією О.Ю. Рудченка, С.Ю.Лєдомської – К.: КФ ДП НДЕІ Мікроекономіки та з питань європейської інтеграції. 2009. – 502 с.
56. Слав’юк Р.А. Фінанси підприємств: Навчальний посібник. / Слав’юк Р. А. – Волинь.: “Вежа” Волин. держ. ун-ту ім. Л.Українки, 2010. – 456 с.
57. Стецько М. В. Фінанси акціонерних товариств: проблеми і перспективи / М. В. Стецько, І. С. Юрій. // Фінанси України. – 2010. – № 4. – С.54 –56.
58. Тpетьяк О. Д. Організаційно-економічний механізм управління фінансовими ресурсами акціонерного товариства: Автоpеф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. екон. наук. 08.02.03 / Хаpк. нац. ун-т ім. В. H. Каpазіна. – Хаpків, 2009. – 21 с.
59. Терещенко О.А. Статутний фонд, як джерело формування власних засобів підприємства / Терещенко О.А // Економіка підприємства 2009. – № 2-3. – С.2-15.
60. Терещенко О.О. Фінансова діяльність суб’єктів господарювання: Навч. – метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / О. О. Терещенко, Я. І. Невмержицький, А. П. Куліш та ін.; За заг. ред. О. О. Терещенка. — К.: КНЕУ, 2009. — 312 с.
61. Топчак М.В. Дивідендна політика як стратегія розвитку акціонерного товариства у сфері розподілу прибутку / Топчак М.В. // Науковий вісник НЛТУ. – 2009. – №15. – С. 355-359.
62. Третяк Н.М. Діагностика забезпечення діяльності підприємства фінансовими ресурсами / Третяк Н.М. // Вісник університету банківської справи Національного банку України. – 2012. – №3. – С.188-191.
63. Уставный и прочий капитал: Практическое руководство / [авт.тексту Іванов В.М.] – Днепропетровск.: ООО „Баланс-клуб”, 2009 – 192 с.
64. Цалко. Ю. С. Фінансова звітність підприємства та її аналіз: Навч. Посібник / Цалко. Ю. С. – К.: ЦУЛ, 2009. – 360 с.
65. Чумаченко М. Амортизаційні відрахування – суттєве джерело фінансування інвестицій підприємства / Чумаченко М. // Бухгалтерський облік і аудит. – 2010. – №8. – С. 6-8.
66. Badan A. Introduction of Western-type norms in communication as one of Ukraine’s ways of becoming globally civilized, in. Kiyv, 2008, p.p. 166-170.
67. Elenkov D.S. (2007), Environmental Scanning System and Performance: an empirical study of Russian Companies, Journal of Management Development, vol. 16, No 2, p.p. 111-123.
68. Gregory P.R. (2009), Soviet bureaucratic behavior: Khozyaistvennike and Apparatchiki, Soviet Studies, October, p.p. 511-525.
69. Hostede G. (2010), Management Scientist are Human, Management science, Vol. 40, No 1 p.p. 4-9.
70. Mahoney J. (2011), Gifts, grease and graft, Financial Times Mastering Management, Pitman Publishing, London, p.p. 371-374.
71. Perlmutter H.V. (2011), Becoming Globally Civilized, Financial Times Mastering Management, Pitman Publishing, London, p.p. 408-413.
72. Robins S. First Insights into Business, Pearson Education Limited, Fourth ed., Harlow, England, 2010.
73. Shekshnia S. (2010), Managing People in Russia: Challenges for Foreign Investors, European Management Journal, vol. 12, No 3, p.p. 298-305.
74. Wood J.D. (2011), Culture ist not English, Financial Times Mastering Management, Pitman Publishing, London, p.p. 414-419.
75. Lytvytsky V.A. Planned Pregnancy // The Day, January 13, 2004, P.5
76. Roger LeRoy Miller, David VanHoose, Macroeconomics: Theories, Policies, and International Applications. 2-en ed. – South Western College Publishing, 2011.
77. World Investment Report, 2003: FDI Policies for Development (National and International Perspective). – UN, N.Y. and Geneva, 2003.
78. UN: Implementation of the United Nations Millennium Declaration: Report of the Secretary-General ( General Assembly, A/58/323, 2003).
79. Marilyn Carr and Martha Chen: “Globalization, social exclusion and work: with special reference to informal employment and gender”, background paper prepared for the World Commission, Geneva, 2003.
80. Views of a changing world, Washington DC, the Pew Research Center for the People and the Press, June 2003, p.10.
81. Kenneth F. and Matthew J. Slaughter: Globalization and the Perceptions of American Workers (Washington DC, Institute for International Economics, March 2002).
82. International Labour Organization, Decent Work in the Informal Economy, Report VI, International Labour Conference, 90th Session (Geneva, ILO, June 2002).
83. Agell J. Incentives and Redistribution in the Welfare State: The Swedish Tax Reform – N.- Y.: Palgrave, 2008. – 518 p.
84. Boucher L. Tradition and change in Swedish education. – Oxford: Pergamon, 1982. – 215 p.
85. Davidson A. Two models of welfare: The origins and development of the welfare state in Sweden and New Zealand 1888-1998. – Uppsala: Acta Universitatis Upsaliensis, 1998. – 234 p.
86. Esping-Andersen G., Friedland R., and Wright E.O. Modes of class struggle and the capitalist state // KapitaliState. – 2009. - №4/5. – p.p. 52-73.
87. Piazza J. A. Going Global: Unions and Globalization in the United States, Sweden and Germany. – N. C.: Lexington Books, 2001. – 457 p.
88. Schein E.H. Organisational Culture and Leadership. A. Dynamic View. San Francisco – Washington – London. Jossey – Bass Publishers, 2005.
89. The Postwar Transformation of the European Countries / by Brady J., Crawford B., Wiliarty S. The University of Michigan Press, 2009.
90. World Economic Outlook. – Washington, DC, USA: International Monetary Fund. – September.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.