У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Проект технічного переоснащення відділу науково-технічної інформації на «Агрохолдинг Мрія»
Количество страниц 46
ВУЗ КПИ
Год сдачи 2016
Содержание ЗМІСТ
ВСТУП 3
Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ 4
1.1 Поняття проекту та його характеристика 4
1.2 Проблеми управління проектами 8
1.3 Програмне та інформаційне забезпечення управління 11
Розділ 2 СТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ПЛАНУВАННЯ ПРОЕКТУ 18
2.1 Аналіз роботи відділу науково-технічної інформації на «Агрохолдинг Мрія» 18
2.2. Підготовка початкових (вхідних) даних для управління проектом 19
Розділ 3 РОЗРОБКА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЕКТУ ПО ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ВІДДІЛУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА «АГРОХОЛДИНГ МРІЯ» 25
3.1. Планування процесу реалізації проекту засобами MS Project 25
3.2. Регулювання процесу виконання проекту у відповідності зі зміною умов його реалізації. 28
3.3. Складання та формування звітів про хід виконання проекту. 32
3.4. Створення та планування реалізації мультипроекту засобами MS Project. 36
ВИСНОВОК 41
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ: 43







ВСТУП

Актуальність теми роботи. Ключовими факторами успіху проектного управління є складання чіткого плану проекту, мінімізація ризиків і відхилень від плану.
У ході проекту виникає кілька видів ризиків: зовнішні, внутрішні та незалежні. До зовнішніх ризиків можна віднести ризики, пов'язані з вибором системи і підрядників (зокрема, ризик через недостатній рівень професіоналізму у команди консультантів, відсутність необхідного досвіду).
До внутрішніх ризиків можна віднести ризики планування (зокрема, надмірне урізання бюджету або строків проекту та завантаження проектної команди), відсутність зацікавленості керівників вищої ланки, непрофесіоналізм команди експертів, відсутність чітко сформульованої методології та опису бізнес-процесів, опір персоналу змінам.
Незалежні ризики пов'язані з глобальними змінами законодавства, положення компанії на ринку, в конкурентному середовищі, стратегії розвитку підприємства і т.д.Діяльність практично будь-якого сучасного проекту, незалежно від тривалості, сфери діяльності, кількості і складу учасників, бюджету, намічених цілей і завдань проекту, на сучасному етапі неможливо уявити без використання сучасного програмного забезпечення.
Управління проектами - це один з двох підходів до управління діяльністю підприємства. Цей підхід використовується, якщо діяльність підприємства спрямована на досягнення певного відокремленого результату (у даному випадку це надання послуги). У ряді галузей більшість організацій все своє діяльність структурують у вигляді проектів (інжинірингові, будівельні, ІТ, консалтингові, авіабудівні підприємства), оскільки кожен результат їх діяльності унікальний. Але і для організацій, що мають налагоджені процеси надання послуг, може знадобитися відокремлення окремих робіт у вигляді проектів.
Аналіз останніх досліджень і публікацій. Теоретичному формуванню управлінню проектами присвячено дуже багато наукових праць зарубіжних вчених, таких як В.А. Рач, С.Д. Бушуєв, Н.С. Бушуєва, І.О. Бабаєв, В.Б. Яковенко, Є.В. Гриша, С.В. Дзюба, А.С. Войтенко, О.С. Балан, І.С., Каленюк, Н.І., Холявко, І.І. Мазур, В.Д. Шапіро, Н.Г. Ольдероггєта та багато інших. В їх роботах повністю розкрито сутність проекту та управління ним у різних галузях науки..
Мета роботи створення проекту технічного переоснащення відділу науково-технічної інформації.
Об’єктом дослідження є відділ науково-технічної інформації.
Предметом дослідження є розробка проекту в програмному продукті MSProject.
Список литературы ВИСНОВОК

Історично відомі різні типи культури організації діяльності. Сучасним є проектно технологічний тип організаційної культури, який полягає в тому, що продуктивна діяльність людини (або організації) розбивається на окремі завершення цикли, які називаються проектами.
Процес здійснення практично будь нерутинний діяльності можна розглядати в рамках проекту, що реалізується в певній временнoй послідовності по фазах, стадіях і етапах, причому послідовність ця є спільною для всіх видів діяльності. Завершеність циклу діяльності (проекту) визначається трьома фазами:
- фаза проектування, результатом якої є побудована модель створюваної системи і план її реалізації;
- технологічна фаза, результатом якої є реалізація системи;
- рефлексивна фаза, результатом якої є оцінка реалізованої системи та визначення необхідності або її подальшої корекції, або «запуску» нового проекту.
Проект як об'єкт управління вивчається в такому розділі сучасної теорії управління як управління проектами (УП). Історично склалися чотири великих розділу теорії управління проектами.
1. Календарно-мережеве планування і управління (КВПУ), що використовує методи теорії графів для побудови та оптимізації мережевого графіка проекту і розподілу ресурсів. Це напрямок з'явився на початку 50-х років XX століття і довгий час під управлінням проектами розумілося саме КВПУ.
2. «Методологія» управління проектами, що відображає сформовану на сьогоднішній день термінологію і успішний досвід реалізації проектів. Це напрямок, який умовно можна вважати розділом менеджменту, виділилося в самостійне на початку 80-х років XX століття, і сьогодні більшість, як теоретичних досліджень, так і практико-орієнтованих робіт з управління проектами, відносяться саме до цього напрямку.
3. Механізми управління проектами - організаційні процедури прийняття управлінських рішень, що грунтуються на розробці та аналізі математичних моделей організаційного управління проектами. Це напрямок з'явився на початку 70-х років XX століття і може розглядатися як розділ загальної математичної теорії управління організаційними та соціально-економічними системами.
4. Інформаційні системи управління проектами (ІСУП), що дозволяють отримувати, зберігати, переробляти і використовувати для прийняття рішень інформацію про проект та його оточенні. Інформаційне забезпечення УП стало самостійним напрямком інформаційних систем з середини 80-х років XX століття, і на сьогоднішній день існує безліч програмних засобів управління проектами самого різного масштабу.
Сьогодні вже ні в кого не може бути й тіні сумнівів у тому, що розвиток країни і заняття України займає провідні місця на світовому ринку можливо тільки на основі серйозного розширення інноваційної діяльності в усіх сферах національної економіки. Інновації розглядаються як проекти з розробки нововведень і перетворенню їх у вироби або послуги, що реалізуються на ринках для задоволення різноманітних потреб людей і організацій. При цьому, з одного боку, завданням ефективного управління є забезпечення стабільності функціонування організації, а з іншого - впровадження різних за цілями, масштабами, формами, змістом, необхідних ресурсів проектів, що забезпечують оновлення продуктів, технологій, організаційних структур, підсистем організації.
Відомий американський учений, основоположник сучасного менеджменту Пітер Друкер вважає, що «комерційне підприємство - і взагалі будь-яка сучасна організація - має бути вибудовано таким чином, щоб зміни для нього були нормою, і щоб воно саме провокувало зміни, а не займалося пошуками нових форм і рішень після того, як зміни вже відбулися». Управління проектами є особлива специфічна діяльність, яка спрямована на пошук і створення нового, більш ефективного, ніж те, що існує сьогодні. Це відноситься до всього спектру видів діяльності та управління портфелем проектів дозволяє отримати синергетичний ефект і перевести організацію на якісно новий рівень розвитку.
У сферу проектного менеджменту входить різноманітна діяльність : від генерування ідей майбутніх інновацій до продажів нових виробів і послуг на ринку та аналізу використання цієї продукції споживачами. При цьому управління більшістю робіт проектного циклу може здійснюватися тільки людьми творчого складу. Тому успіх проектів може забезпечити спеціально підібраний і навчений менеджмент.
У навчальному посібнику викладено положення та методичні рекомендації з розробки та реалізації проектів. Проект спрямований на досягнення унікальних цілей в умовах жорстких ресурсних обмежень. Сучасними проектами притаманна висока ступінь невизначеності досягнення мети. При реалізації проекту висока ймовірність отримання несподіваних, що представляють самостійну комерційну цінність, проміжних і кінцевих результатів.









СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ:
4. Авдеев Ю. А. Оперативное планирование в целевых программах. Одесса: Маяк, 1999. - 132 с.
5. Айвазян С. А., Мхитарян B.C. Прикладная статистика и основы эконометрики. М.: ЮНИТИ, 1998. 1022 с.
6. Мазур И. И., Шапир В. Д. Управление проектами: Справочное пособие. М.: Высшая школа, 2001. - 350 с.
7. Мескон М., Альберт М., Хедори Ф. Основы менеджмента. М.: Дело, 1998. 800 с.
8. Месарович М., Мако Д., Такахара И. Теория иерархических многоуровневых систем. М.: Мир, 1973. — 344 с.
9. Мильнер Б. 3., Евенко JL И., Раппопорт В. С. Системный подход к организации управления. М.: Экономика, 1983. 224 с.
10. Фатрелл Р.Т. Управління програмними проектами / Р.Т. Фатрелл, Л.І. Шафер. - М. : Вільямс, 2003.
11. Фрайлінгер К., Фішер І. Управління змінами в організації / Пер. з нім. Н.П.Береговой, І.А.Сергеевой. - М. : кнігопісних палата, 2002.
12. Хассі Д. Стратегія і планування / Пер.с англ. Трофімової Л.А. - СПб. : Питер, 2001.
13. Царьков А.С. Інновації за рахунок порядку / / Гроші. - 2001. - № 7. -С. 22-24.
14. Чейз Р.Б., Еквілайн Н.Д., Якобі Р.Ф. Виробничий та операційний менеджмент / Пер. з англ. - М.: Изд. дім «Вільямс », 2001.
15. Шарп У. та ін Інвестиції. - М.: «Инфра- М», 1999.
16. Шестаков С.С. Основи інформаційного менеджменту / С.С. Шестаков. Іркутськ : ІГЕА, 1999.
17. www.afitep.fr/main.html- сайт французька асоціація управління проектами ;
18. www.apm.org.uk - сайт асоціації управління проектами.
19. www.apmorg.uk - сайт асоціації управління проектами ;
20. www.asg.osd.mil/pm - сайт, присвячений додаткової вартості, з посиланнями і сторінками програмних інструментів.
21. www.dab.uts.edu.au - сайт австралійського інституту управління проектами
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.