У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Управління розвитком інноваційних структур в Україні
Количество страниц 117
ВУЗ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
Год сдачи 2017
Содержание ЗМІСТ

ВСТУП 7
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ІННОВАЦІЙНИХ СТРУКТУР В УКРАЇНІ 10
1.1. Поняття інновацій та їх значення для діяльності підприємства 10
1.2. Інноваційна політика держави як основа модернізації економіки 19
1.3. Нормативно-правові засади діяльності інноваційних структур 30
Висновок до розділу 1 34
РОЗДІЛ 2. СУЧАСНИЙ СТАН УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ІННОВАЦІЙНИХ СТРУКТУР В УКРАЇНІ НА ПРИКЛАДІ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ 35
2.1. Сучасний стан та необхідність розвитку інноваційної діяльності в аграрному секторі економіки 35
2.2. Організаційні заходи щодо вдосконалення розвитку інноваційних структур в аграрному секторі економіки 44
2.3. Інвестування в аграрний сектор як необхідна умова його інноваційного розвитку 51
Висновок до розділу 2 76
РОЗДІЛ 3. НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ СТРУКТУР В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ 78
3.1. Перспективи створення інноваційних структур в аграрному секторі економіки 78
3.2. Напрями підвищення ефективності діяльності інноваційних структур в аграрному секторі економіки 87
Висновок до розділу 3 99
ВИСНОВКИ 101
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 105









ВСТУП

Актуальність теми. В наше ХХІ-е, інформаційне століття, розвиток економіки напряму залежить від інновацій. Розвиток економіки, яка ґрунтується на інноваціях, може здійснюватися лише завдяки тісній та ефективній співпраці між науково-дослідними інститутами, вищими навчальними закладами та комерційними організаціями. Об’єднання інтелектуальних, матеріальних, трудових, інформаційних та інших видів ресурсів з метою створення нового інноваційного продукту потребує вироблення чітких організаційних механізмів та структур управління інноваційними процесами. Адже кризовий стан багатьох інноваційних організацій є насамперед наслідком незадовільних зв’язків між суб’єктами ринку, недосконалих організаційно-економічних структур управління, відсутності методів оцінювання рівня розвитку цих організацій та рекомендацій щодо урахування ризиків у їхній діяльності.
Створення нових видів продукції, упровадження передових технологій, удосконалення бізнес-процесів на підприємствах є визначальними чинниками їхньої успішної діяльності. Кожне підприємство формує підрозділи та структури, які покликані знаходити та впроваджувати у їхню діяльність інновації. Різноманітність завдань інноваційної діяльності, залучення різних суб’єктів до розроблення та впровадження інновацій, наявність різноманітних ризиків та непередбачуваність характеру проходження інноваційних процесів зумовили необхідність формування та удосконалення різних видів інноваційних структур, що зумовлює актуальність обраної теми.
Стан наукової розробки. Питання управління розвитком інноваційних структур в Україні, інноваційного розвитку підприємств розглядалися в роботах таких науковців, як С.П.Барановська [1-12], О.П. Казьміна [13-22], С. В. Радинський [23-41], К.Ю. Вергал [42-58] та ін. Однак не всі аспекти даної тематик досліджені належним образом, що зумовлює необхідність проведення нових досліджень.
Метою даної роботи є дослідження управління розвитком інноваційних структур в Україні.
Відповідно до поставленої мети, нами окреслено наступне коло завдань:
1. Визначити поняття інновацій та їх значення для діяльності підприємства.
2. Розглянути інноваційну політику держави як основу модернізації економіки.
3. Дослідити нормативно-правові засади діяльності інноваційних структур.
4. Визначити сучасний стан та необхідність розвитку інноваційної діяльності в аграрному секторі економіки.
5. Розглянути організаційні заходи щодо вдосконалення розвитку інноваційних структур в аграрному секторі економіки.
6. Проаналізувати інвестування в аграрний сектор як необхідну умову його інноваційного розвитку.
7. Охарактеризувати перспективи створення інноваційних структур в аграрному секторі економіки.
8. Окреслити напрями підвищення ефективності діяльності інноваційних структур в аграрному секторі економіки
Об’єктами дослідження є суспільні відносини в сфері інноваційної діяльності в Україні.
Предметом дослідження є управління розвитком інноваційних структур в Україні.
Методи дослідження. Методологічною основою та теоретичною базою дослідження є наукові праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених у галузі інноваційного та стратегічного менеджменту, управління підприємствами України.
У дослідженні використовувалися такі загальнонаукові прийоми та методи дослідження: системний підхід; методи аналізу та синтезу, індукції і дедукції, наукової абстракції; метод логічного узагальнення; методи економіко-статистичного аналізу (для дослідження фінансово-економічного стану й перспектив інноваційного розвитку споживчої кооперації) та ін.
Обсяг і структура роботи. Робота складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел із 92 джерел. Обсяг роботи складає 117 сторінок комп’ютерного тексту.
Список литературы ВИСНОВКИ

Таким чином, в результаті проведеного дослідження, слід зробити наступні висновки:
1. Інновацією є нововведення в галузі техніки, технології, організації праці або управління, засноване на використанні досяг¬нень науки і передового досвіду. Інновація виступає кінцевим результатом інноваційної діяльності — тобто діяльності, пов'язаної з трансформацією нау¬кових досліджень і розробок, інших науково-технологічних досягнень у новий чи покращений продукт, введений на ринок, у новий чи покращений техно¬логічний процес, що використовується в практичній діяльності, чи новий під¬хід до соціальних послуг.
2. Наразі в Україні, незважаючи на низькі показники інноваційної активності, спосте¬рігається позитивна тенденція до розвитку інно¬вацій. У разі успішної реалізації державної політи¬ки науково-технічного розвитку буде сформульована інноваційна модель держави з конкурентною національною економікою. Розумне використання інноваційних розробок на рівні держави, а також, зокрема, впровадження їх на промислових підпри¬ємствах створить позитивний образ інноваційного потенціалу в Україні, залучить у країну іноземних інвесторів, що є необхідним для розвитку країни.
3. Для переходу економіки країни на інноваційний шлях розвитку необхідне досконале нормативно-правове забезпечення. Норми про інноваційну діяльність, що містяться в багатьох актах різних галузей законодавства України і за якими інновації є складовими інвестиційного процесу, утворюють в Україні законодавчу базу для здійснення і розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності. Однак чисельність нормативно-правових актів у цій сфері знижують ефективність регулювання інноваційних відносин. Зазначене зумовлює необхідність прийняття Інноваційного кодексу України.
4. На сучасному етапі основне завдання державної аграрної політики в Ук¬раїні полягає в забезпеченні наукових та інноваційних засад, які б дозволили зупинити спад і сприяли нарощуванню обсягів виробництва конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції. Для розв'язання цих завдань необ¬хідно визначити пріоритети в аграрній науці та інноваційній діяльності на найближчу перспективу, і зокрема передбачити перебудову соціально-еконо¬мічних відносин, розвиток сільських територій, вітчизняного сільськогоспо¬дарського машинобудування і технічного сервісу, розширення застосування біотехнологій, ресурсо- й енергозбереження. Аграрний сектор України потребує не тільки відродження агропромислового виробництва за попередніми параметрами, якими б якісними вони не здавалися, але й на здійснення інноваційних структурних перетворень, досягнення випереджа¬ючих параметрів розвитку продуктивних сил та суспільних відносин та становлення якісно нової структури АПК.
5. Інновації та інноваційні технології на сучасному етапі стають критично-важливим чинником успішного розвит¬ку сільськогосподарських та переробних підприємств АПК. Ін¬новацію в аграрній сфері слід розглядати як кінцевий результат інноваційної діяльності, який набув форми принципово нового або значно вдосконаленого виду продукції (роботи, послуги), техніки чи технології і якому передували науково-дослідні робо¬ти з використанням нових методів, технологій, методик.
6. Наразі, у сучасних тяжких економічних умовах, інвестування є необхідною умовою інноваційного розвитку в Україні, у тому числі й в аграрному секторі. Однак іноземні інвестори не хочуть вкладати кошті у підприємства сільськогосподарської галузі, бо не мають гарантії їх окупності та можливості повернення. Сільськогосподарські підприємства на сьогодні, в переважній більшості, є збитковими, мають застарілу матеріально-технічну базу та низку боргів чи то державі, чи то кредиторам. Після земельної реформи практично залишилися відкритими права власності на землю, адже так до кінці не виписані механізми розпорядження та відчуження земельних паїв. Вважаємо, що активізувати процес залучення іноземних інвестицій в сільське господарство можна тільки чітко вирішивши земельне питання. Загалом, без створення зацікавлених потенційних інвесторів в розширенні об'ємів вкладення у вітчизняну економіку, зокрема й інноваційну діяльність, неможливо вирішувати завдання по формуванню нових господарських зв'язків, розвитку виробництва, ефективної діяльності різних галузей економіки, підвищення добробуту населення.
7. Створення інноваційних структур в аграрному секторі економіки дозволить широко залучити сільськогосподарські, переробні та харчові підприємства до інноваційної діяльності. Запровадження електронного інноваційного аграрного обслуговуючого кооперативу повинно спричинити активізацію інноваційної діяльності в аграрному секторі як на регіональному, так і на загальнодержавному рівнях.
8. Як показало проведене дослідження, на сучасному етапі потребує удосконалення управління інвестиційною діяльністю інноваційних структур в аграрному секторі економіки, що необхідно здійснювати двома шляхами: 1) зміни умов середовища діяльності підприємств як прояв політичної волі; 2) удосконалення організаційних аспектів внутрішнього середовища підприємств завдяки прояву волі власників або менеджерів. З боку держави необхідно забезпечити наступне: підвищення ефективності механізмів банкрутства і санації в економіці; відсутність фінансового і адміністративного втручання державної влади у процес виробництва та реалізації продукції; захист прав власників та кредиторів; формування ефективної системи соціального забезпечення в сільській місцевості та розвиток несільськогосподарського бізнесу для пом’якшення наслідків вивільнення працівників з аграрних підприємств; створення офіційного і прозорого ринку сільськогосподарських активів в тому числі землі; інформаційну підтримку суб’єктів прийняття інвестиційних рішень на рівні господарств для підвищення якості рішень (розвиток інформаційної інфраструктури); оскільки головними джерелами появи інвестиційних рішень є досвід інших господарств та партнерів, необхідно підтримувати між ними інформаційний обмін та використовувати його ефективніше; розвиток фінансових ринків, зокрема через вирівнювання умов діяльності на лізинговому ринку, розвиток небанківських фінансових установ тощо; розвиток системи дорадництва, який в Україні можна розглядати як надзвичайно важливий шлях підвищення рівня інвестиційного менеджменту на аграрних підприємствах; дію системи поширення успішного досвіду реалізації успішних інвестиційних проектів (successful stories) на аграрних підприємствах; потрібно подавати короткий опис поширеної на господарствах проблеми та шляхів її вирішення, бо згідно зарубіжного досвіду, фермери не сприймають проблемної інформації, доки не можуть бачити вирішення проблеми.
9. Удосконалення системи інвестиційного менеджменту інноваційних структур в аграрному секторі економіки відбувається через зміну чинників на рівні окремих підприємств. Система інвестиційного менеджменту на підприємствах має бути життєздатною, саморегульованою, розвиватися в умовах змінного ринкового середовища.









СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Барановська С.П. Актуальні проблеми інноваційної політики України та шляхи їхнього вирішення / С.П. Барановська // „Проблеми економіки та управління”. - Львів: Національний університет “Львівська політехніка”. - 2007. - № 579. - С. 17-21.
2. Барановська С.П. Інноваційні структури та їх значення у розвитку підприємств України / С.П. Барановська // „Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку”. - Львів: Національний університет „Львівська політехніка”. - 2007. - № 599. - С. 223-227.
3. Барановська С.П. Інноваційні структури у національній економіці / С.П. Барановська // „Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку”. - Львів: Національний університет „Львівська політехніка”. - 2007. - № 606. - С. 237-244.
4. Барановська С.П. Маркетингове дослідження бар’єрів розвитку інноваційних структур у машинобудуванні / С.П. Барановська // „Логістика”. - Львів: Національний університет „Львівська політехніка”. - 2008. - № 623. - С. 8¬15.
5. Барановська С.П. Організаційно-економічний розвитокінноваційних структур на засадах співпраці суб’єктів ринку / С.П. Барановська // Економіка: проблеми теорії і практики. Зб. наук. праць. - 2008. - № 240. - С. 776-782.
6. Барановська С.П. Планування розвитку інноваційних структур у машинобудівній промисловості / С.П. Барановська // „Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку”. - Львів: Національний університет „Львівська політехніка”. - 2008. - № 624. - С. 160-168.
7. Барановська С.П. Ризики діяльності інноваційних структур та методи їх зниження / С.П. Барановська // „Проблеми економіки та управління”. - Львів: Національний університет “Львівська політехніка”. - 2008. - № 628. - С. 376-380.
8. Барановська С.П. Класифікація та сутність функцій інноваційних структур / С.П. Барановська // Вісник Хмельницького національного університету. - 2008. - № 4. - С. 79-82.
9. Пирин С.П. Використання ресурсних економетричних функцій для аналізу інноваційного оновлення основних засобів / В.В. Войцеховська, С.П. Пирин // Управління інноваційним процесом в Україні: проблеми, перспективи, ризики. Зб. наук. праць за матеріалами науково-практичної конференції, 29-31 травня 2006 р. - Львів: Національний університет „Львівська політехніка”, 2006. - С. 232.
10. Барановська С.П. Проблеми розвитку інноваційної діяльності у машинобудуванні / С.П. Барановська // Генезис інституційної системи транзитивних економік. Зб. наук. праць за матеріалами науково-практичної конференції, 7-8 травня 2008 р. - Чернівці: ЧНУ ім. Ю. Федьковича, 2008. - С. 192-194.
11. Барановська С.П. Оцінювання рівня розвитку інноваційних структур у машинобудуванні / С.П. Барановська // Управління інноваційним процесом в Україні: проблеми, перспективи, ризики. Зб. наук. праць за матеріалами науково- практичної конференції, 29-31 травня 2008 р. - Львів: Національний університет „Львівська політехніка”, 2008. - С. 24-25.
12. Барановська С.П. Суть стратегії розвитку інноваційних структур та особливості її формування / С.П. Барановська // Актуальні проблеми економічного та соціального розвитку виробничої сфери. Зб. наук. праць за матеріалами науково- теоретичної конференції, 5-6 червня 2008 р. - Донецьк : ДНТУ, 2008. - С. 47-49.
13. Бондаренко В.П., Галенко І.В., Корнута О.П. Стратегія інноваційних підприємств на втраченому ринку твердосплавних виробів // Проблеми науки.- 2003.- №6.- С. 44-52.
14. Корнута О.П. Сучасний стан інноваційного розвитку вітчизняних підприємств твердосплавної підгалузі кольорової металургії України // Проблеми науки.- 2005.- № 11.- C. 41-46.
15. Корнута О.П. Перспективи інноваційного розвитку вітчизняних підприємств твердосплавної підгалузі кольорової металургії України // Проблеми науки.- 2006.- № 2.- C. 22-28.
16. Корнута О.П., Коваль М.М. Концепція управління ефективністю персоналу – Performance Management // Економіст.- 2002.- № 10.- С. 72-75.
17. Корнута О. Концепція управління ефективністю організації – Performance management // Сучасні технології ведення бізнесу. М-ли конф.- К.: В-во “Економіка. Фінанси. Право”.- 2002. - С. 64-65.
18. Бондаренко В.П., Галенко И.В., Корнута Е.П., Монастырев Н.К., Гордашник К.З. Проблемы возрождения и развития твердосплавного производства в Украине // Інструментальний світ.- 2003.- № 3.- С. 8-11.
19. Корнута О.П. Інноваційні структури для сприяння розвитку твердосплавних підприємств // Матеріали ІІІ Міжнародної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління”.- К.- 2004.- С. 212-213.
20. Бондаренко В.П., Галенко И.В., Корнута Е.П. “Круглый стол”: “Инновационные разработки в твердосплавной подотрасли. Проблемы и решения” // Інструментальний світ.- 2004.- № 2.- С. 4-5.
21. Корнута О.П. Інтеграція інноваційної діяльності підприємств твердосплавної підгалузі // Матеріали ІV Міжнародної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління”).- К.- 2005.- С. 12-15.
22. Корнута Е.П. Обзор рынка металлорежущего инструмента Украины: металл глазами не просверлишь // Бизнес-тема.- 2006.- №2.- С. -22-28.
23. Радинський С. В. Аналітичне обґрунтування ціни технологічних знань / С. В. Радинський // Г алицький економічний вісник. - 2012. - № 4. - С. 31 - 36.
24. Радинський С. В. Концептуально-аналітичні основи управління інноваційним процесом на підприємстві / С. В. Радинський // Галицький економічний вісник». - 2009. - № 1. - С. 47 - 50.
25. Радинський С. В. Характеристика показників, що використовуються для оцінки ефективності інноваційної діяльності підприємств / С. В. Радинський // Наукові записки : Зб. наук. пр. каф. екон. аналізу. - Тернопіль, ТАНГ : «Економічна думка». - 2004. - Випуск 13., част.2. - С. 149 - 153.
26. Радинський С. В. Основні тенденції і форми управління інноваціями суб’єктів господарювання / С. В. Радинський // Наукові записки : Зб. наук. пр. каф. екон. аналізу. - Тернопіль, ТАНГ : «Економічна думка». - 2003. - Випуск 12., част. 1. - С. 51 - 54.
27. Радинський С. В. Аналіз закономірностей і тенденцій інноваційної діяльності в Україні / С. В. Радинський // Наукові записки : Зб. наук. пр. каф. екон. аналізу. - Тернопіль, ТАНГ : «Економічна думка». - 2002. - Випуск 11., част. 1. - С. 189 - 190.
28. Радынский С. В. Оценка инновационного потенциала предприятия / С. В. Радынский // Научно-теоретический и практический журнал «Современный научный вестник». - 2014. - № 25 (221). - Серия: Экономические науки. - С. 98 - 104.
29. Радинський С. В. Класифікація інноваційних стратегій підприємства [Електронний ресурс] / С. В. Радинський // Соціально-економічні проблеми і держава. - 2013. - Вип. 2 (9). - С. 277 - 285.
30. Радынский С. В. Типология инновационных стратегий / С. В. Радынский // Зайнятость молодежи : от ВУЗа до роботодателя : материалы международной научно¬практической конференции, г. Москва, 17-18 апреля 2014 г. - Москва : Российский экономический университет им. Г. В. Плеханова, 2014. - С. 26 - 32.
31. Радинський С. В. Складові інноваційного потенціалу підприємства/ С. В. Радинський // Сучасні організаційно-економічні механізми управління якістю і ресурсним потенціалом в умовах сфери послуг і виробництва (інноваційні аспекти) : матеріали третьої Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Тернопіль, 27 березня 2014 р. - Тернопіль : ТНТУ ім.І.Пулюя, 20І4. - С. 63 - 65.
32. Радинський С. В. Поняття та сутність інноваційного потенціалу / С. В. Радинський // Розвиток системи фінансово-облікового забезпечення функціонування підприємств та національного господарства : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Тернопіль, 6 березня 2014 р. - Тернопіль : ТШУ ім.І.Пулюя, 2014. - С. 194 - 197.
33. Радинський С. В. Сутність та складові інноваційного розвитку підприємства / С. В. Радинський // Сучасні тенденції та закономірності розвитку бухгалтерського обліку й фінансів : матеріали Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції, м. Тернопіль, 15 травня 2013 р. - Тернопіль : ТНТУ ім.І.Пулюя, 2013. - С. 19 - 23.
34. Радинський С. В. Наукові підходи у визначенні сутності та структури інноваційного потенціалу підприємства / С. В. Радинський // Теоретичні та прикладні аспекти розвитку економіки : матеріали ІІІ науково-практичної конференції факультету економіки і підприємницької діяльності, м. Тернопіль, 25 квітня 2013 р. - Тернопіль : ТНТУ ім.І.Пулюя, 2013. - С. 17 - 18.
35. Радинський С. В. Стратегія інноваційного розвитку суб’єктів господарювання / С. В. Радинський // Інноваційна і інвестиційна політика в Україні: сучасний стан та можливості її активізації : матеріали науково-практичної Інтернет - конференції викладачів та студентів, м. Сімферополь, 3 квітня 2013 р. - Сімферополь: КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», 2013. - С. 29 - 31.
36. Радинський С. В. Типологія інноваційних стратегій підприємства / С. В. Радинський // Збірник тез доповідей XV! наукової конференції Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, м. Тернопіль, 5 - 6 грудня 2012 р. - Тернопіль : ТНТУ ім.І.Пулюя, 2012. - Том.3.: Гуманітарні, соціальні та економічні науки. - С. 32 - 33.
37. Радинський С. В. Інноваційна стратегія підприємства: сутність, особливості формування та використання / С. В. Радинський // Стратегічний розвиток національної економіки, регіонів і підприємств : матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет- конференції, м. Донецьк, 15 - 17 листопада 2012 р. - Донецьк : Донецький державний університет управління, 2012. - С. 118 - 122.
38. Радинський С. В. Форми трансферту технологій / С. В. Радинський // Теоретичні та прикладні аспекти розвитку економіки : матеріали науково-практичної конференції, м.Тернопіль, 18 травня 2011 р. - Тернопіль : ТНТУ ім.І.Пулюя, 2011. - С. 44 - 45.
39. Радинський С. В. Аналіз теоретичних підходів до визначення сутності поняття «інновації» / С. В. Радинський // Соціально-економічні, політичні та культурні оцінки і прогнози на рубежі двох тисячоліть : збірник тез і текстів виступів VII Міжнародної науково-теоретичної конференції, студентів, аспірантів і молодих вчених, м. Тернопіль - м. Катовіце, 8 квітня 2009 р. - Тернопіль: Приват. вищ. навч. закл. «Ін-т економіки і підприємництва», Катовіце: Вища шк. маркетингового упр. та інозем. мов, 2009. - Випуск.7. - С. 175 - 177.
40. Радинський С. В. Особливості фінансування інноваційної діяльності: Україна і світовий досвід / С. В. Радинський // Удосконалення системи обліку, аналізу та аудиту як складової інформатизації суспільства : збірник матеріалів міжнародної міжвузівської науково-практичної конференції, м. Тернопіль - м. Мукачево, 8 вересня 2004 р. - Тернопіль : Тернопільська академія народного господарства, Мукачево : Мукачівський технологічний інститут, 2004. - С. 294 - 296.
41. Радинський С. В. Інноваційний чинник конкурентоспроможності національних економік / С. В. Радинський // Наукові записки : Зб. наук. пр. каф. екон. аналізу. - Тернопіль, ТАНГ : «Економічна думка». - 2006. - Випуск 15., част.1. - С. 99 – 102.
42. Рогоза М. Є. Роль та сутність стратегії інноваційного розвитку в системі загальної стратегії управління діяльністю підприємства / М. Є. Рогоза, К. Ю. Вергал // Економіка: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. – Випуск 228 : в 4 т. – Дніпропетровськ : ДНУ, 2007. – Т. IV. – С. 968–972.
43. Рогоза М. Є. Вибір ефективної стратегії інноваційного розвитку засобами теорії графів / М. Є. Рогоза, К. Ю. Вергал // Економіка: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. – Випуск 235 : в 4 т. – Дніпропетровськ : ДНУ, 2008. – Т. IІІ. – С. 544–550.
44. Рогоза М. Є. Оптимізація процесу формування моделі стратегічного інноваційного розвитку підприємства: нечіткий багатокритеріальний аналіз / М. Є. Рогоза, К. Ю. Вергал // Модели управления в рыночной экономике : Сб. науч. тр. – Донецк : ДонНУ, 2008. – Спец. вып. – С. 399–405.
45. Вергал К. Ю. Комплексна модель стратегічного інноваційного розвитку підприємства / К. Ю. Вергал // Економіка: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. – Випуск 240 : в 5 т. – Дніпропетровськ : ДНУ, 2008. – Т. I. – С. 41–47.
46. Вергал К. Ю. Теоретико-методологічні основи розробки стратегії інноваційного розвитку підприємства / К. Ю. Вергал // Управління розвитком. – 2008. – № 19. – С. 27–28.
47. Рогоза М. Є. Теоретичні аспекти формування моделі стратегічного інноваційного розвитку підприємства / М. Є. Рогоза, К. Ю. Вергал // Економічний вісник Національного гірничого університету. – 2008. – № 3. – С. 91–96.
48. Вергал К. Ю. Інноваційний розвиток підприємства через інтеграцію стратегічного та інноваційного менеджменту / К. Ю. Вергал // Економічний вісник Донбасу. – 2009. – № 1 (15). – С. 162–164.
49. Вергал К. Ю. Механізм стратегічного інноваційного розвитку підприємства / К. Ю. Вергал // Проблеми економічної кібернетики : матеріали XII Всеукраїнської науково-методичної конференції, (3–5 жовт. 2007 р.). – Львів, 2007. – С. 31–32.
50. Вергал К. Ю. Особливості моделювання стратегічного інноваційного розвитку організацій споживчої кооперації / К. Ю Вергал // Економіка підприємства : теорія та практика : зб. матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції, (13–14 берез. 2008 р.). – К. : КНЕУ, 2008 – С. 216–218.
51. Вергал К. Ю. Модель стратегічного інноваційного розвитку підприємств споживчої кооперації / К. Ю. Вергал // Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, (26-28 берез. 2008 р.). – Луганськ, 2008. – С. 104–106.
52. Рогоза М. Є. Моделювання процесів вибору стратегії інноваційного розвитку підприємств споживчої кооперації / М. Є. Рогоза, К. Ю. Вергал // Методологія та практика менеджменту на порозі ХХІ століття: загальнодержавні, галузеві та регіональні аспекти : матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції, (15–16 трав. 2008 р.). – Полтава : РВЦ ПУСКУ, 2008. – Ч. І. – С. 102–103.
53. Вергал К. Ю. Специфіка формування поняття “інноваційний розвиток підприємств споживчої кооперації” / К. Ю. Вергал // Новітня цивілізація: проблеми становлення і трансформації : матеріали Міжнародної наукової конференції, (22–23 трав. 2008 р.). – Дніпропетровськ : ДУЕП, 2008. – С. 189–190.
54. Рогоза М. Є. Врахування факторів впливу при моделювання стратегічного інноваційного розвитку підприємств споживчої кооперації / М. Є. Рогоза, К. Ю. Вергал // Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки України : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, (22–24 трав. 2008 р.). – Дніпропетровськ : Національний гірничий університет, 2008. – Т. 2. – С. 169–170.
55. Вергал К. Ю. Багатокритеріальна оцінка ефективності інноваційної стратегії / К. Ю. Вергал // Проблеми економічної кібернетики : матеріали ХІІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції, (2–4 жовт. 2008 р.). – Донецьк : ТОВ “Юго-Восток, ЛТД”, 2008. – С. 42–44.
56. Вергал К. Ю. Дослідження стратегічного інноваційного розвитку підприємства методами системного економіко-математичного моделювання / К. Ю. Вергал // Дослідження та оптимізація економічних процесів “Оптимум – 2008” : труди VI Міжнародної науково-практичної конференції, (3–5 груд. 2008 р.). – Х. : НТУ «ХПІ», 2008. – С. 117–118.
57. Вергал К. Ю. Врахування фактору невизначеності в моделюванні стратегічного інноваційного розвитку підприємств споживчої кооперації / К. Ю. Вергал // Moderní vymoženosti vĕdy – 2009 : materiály V Mezinárodní vĕdecko-praktická conference, (27 січ. – 5 лют. 2009 р.). – Praha : Publishing House “Education and Science“ s.r.o. – Díl 3. – С. 18–20. – (Ekonomické vĕdy).
58. Вергал К. Ю. Оптимізація розподілу ресурсів в управлінні інноваційними проектами / К. Ю. Вергал // Моделювання сучасних економічних процесів та інформаційні технології : матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції, (9–10 квіт. 2009 р.). – Дніпропетровськ : ПДАБА, 2009. – Том 2. – С. 33–35.
59. Шумпетер Й. Теория экономического разви¬тия. — М.: Эксмо, 2007. — 386 с.
60. Грифін Рикі В. Основи менеджменту / Рикі В. Гри- фін, В. Яцура. — Л., 2001. — 605 с.
61. Бузько И. Р Стратегия управления инвестици¬онной и инновационной деятельностью предприятия / И. Р. Бузько, Е. В. Вартанова, А. А. Голубенко. — Лу¬ганск: Восточноукр. нац. ун-т, 2007. — 175 с.
62. Немчин О. Сучасний стан інноваційного розви¬тку України / О. Немчин, О. Бутнік-Сіверський // Інте¬лектуальна власність. — 2003. — № 1. — С. 32-39.
63. Землянкин А. И. Инновационно-инвестиционная стратегия развития региона // Соц.-экон. аспекты про- мышл. политики: региональная политика, организац. и экон. механизмы: Матер. докл. Всеукр. науч.-практ. конф. “Современные проблемы социально-экономиче¬ского развития регионов Украины (Донецк-Мелекино, 9-10 сент. 2002 г.). — Донецк: ИЭП НАН Украины, 2002. — Т. 1. — С. 307-313.
64. Ким Ч., Моборн Р. Стратегия голубого океана. — М., 2005. — 272 с.
65. Осыка А. П. Понятийный аппарат инноваци¬онной деятельности // Вісн. Східноукр. нац. ун-ту. — 2001. — № 1. — С. 166-170.
66. Закон України «Про інноваційну діяльність» № 40-ІV від 4 липня 2002 р. // ВВР України. — 2002. — № 36. — Ст. 266.
67. Шедяков В. Можливості та вимоги наукового прориву: організаційний аспект / В. Шедяков // Сучасна українська політика. Політики і політологи про неї. - К., 2011. - Вип. 22. - С. 17-¬29.
68. Марченко О.С. Національна інноваційна система як інтегратор знань / О.С. Марченко, О.В. Ярмак. - Х.: Видавничий Дім «ІНЖЕК», 2012. - 242 с.
69. Дубовиков М.М. Проблеми формування науково-технологічного та інноваційного потенціалу України / М.М. Дубовиков, О.В. Величко // Економічний вісник Донбасу. - 2011. - № 3(25) - С. 158-163.
70. Сафонов Ю.М. Принципи державної інноваційної політики України / Ю.М. Сафонов // Науковий вісник Національного університету ДПС України (економіка, право). - 2011. - № 1(52). - С. 81-87.
71. Дубовиков М.М. Проблеми формування науково-технологічного та інноваційного потенціалу України / М.М. Дубовиков, О.В. Величко // Економічний вісник Донбасу. - 2011. - № 3(25) - С. 158-163.
72. Конституція України від 28.06.1996 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80.
73. Постанова Верховної Ради України «Про Концепцію науково-технологічного та інноваційного розвитку України» від 13.07.1999 № 916-XIV [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/916-14.
74. Закон України «Про інвестиційну діяльність» від 18.09.1991 № 1560-XII // Відомості Верховної Ради України, 1991. - № 47. - Ст.646.
75. Теорія і практика забезпечення ефективного розвитку суб'єктів ринку: Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції (Полтава, 30 листопада 2013 р.) / МОН, ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі та ін. — Полтава: ІнтерГрафіка, 2013. - 227 с.
76. Ревенко М. Удосконалення державного регулювання розвитку аграрного сектору еконо¬міки // Економіка України.— 2011.— №12. — С. 51—55.
77. Інновації та наука: Статистичний бюлетень. — К.: Державна служба статистики України, 2012. — 45 с.
78. OECD (2010). Innovation to strengthen growth and address global and social challenges: Ministerial report on the OECD Innovation Strategy [Електронний ресурс]. – Режим доступу:www.oecd.org.
79. Гросул В.А. Проблеми інноваційної діяльності в Україні // Бюлетень Міжнародного Нобелівського економічного форуму.— 2010.— №1(3), Т. 1. — С. 76—82.
80. Стан розвитку науки і техніки, результати наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, трансферу технологій за 2012 рік: Аналітична довідка // Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України; Український інститут науково-технічної і еконо¬мічної інформації. — К., 2013 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: dknii.gov.ua.
81. Чабан В.Г. Інновації як умова підвищення конкурентоспро-можності аграрного сектору // Економіка АПК, 2006. - №7. - С. 68-72.
82. Музика П.М. Форми і методи розвитку підприємництва в аграрно¬му виробництві - невід'ємна складова інноваційної діяльності // Нау¬ка і методика: зб. наук.-метод. праць. - К., 2008. - №15. - С. 28-37.
83. Савицький Е.Е. Механізм управління інноваційними процесами аграрних підприємств / Е. Е. Савицький // Формування ринкових відносин в Україні. - 2012. - Вип. 1. - С. 65-69.
84. Лаврук В.В. Інноваційний продукт у сільському господарстві як ре¬зультат інноваційного процесу: [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://economy.nayka.com.ua/index.php?operation=1&iid=218.
85. Кудлай А.В. Інноваційний розвиток економіки: регіональна мо-дель // Економічний простір: Зб. наук. пр. - Дніпропетровськ: ПДА- БА, 2008. - №17. - С. 30-40.
86. Державне регулювання інноваційної інфраструктури на регіональному рівні: [монографія] / [О. Ю. Амосов, А. О. Дєгтяр, М. А. Латинін та ін.] ; за заг. ред. д.держ.упр., проф. А. О. Дєгтяра. - X. : Вид-во ХарРІ НАДУ “Магістр”, 2011. - 192 с.
87. Методичні матеріали для інформаційно-консультаційної підтримки об’єктів інноваційної інфраструктури та забезпечення їх взаємодії. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http:// dknii.gov.ua/2010-09-09-12-22-00/2010-09-09-12-25-43/235-2010-12-07-11-34-29.
88. Інформаційний лист технологічного парку “Агротехнопарк”. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: www.minagro.gov.ua/page/75777.
89. Закон України «Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків» від 16 липня 1999 р. № 991-XIV [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/991-14.
90. Гончаренко В. В. Становлення світової системи кредитної кооперації: теорія, методологія, практика : автореф. дис. ... д.е.н. / В. В. Гончаренко. - К., 2002. - 35 с.
91. Воробьева Е.И. Особенности инвестирования на предприятиях Автономной Республики Крым / Е.И. Воробьева // Економіка: проблеми теорії та практики: 36. наук. пр. - Дніпропетровськ: ДНУ, 2002. - Вип. 157 - С. 44-53.
92. Пересада А.А. Інвестиційний процес в Україні / А.А. Пересада. - К.: Лібра, 1998. - 392 с.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
500





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.