У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Потерпілий та його роль у механізмі вчинення злочину
Количество страниц 117
ВУЗ ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Год сдачи 2019
Содержание ЗМІСТ

ВСТУП………………………………………………………………………...3
РОЗДІЛ 1. ІНСТИТУТ ПОТЕРПІЛОГО В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ
1.1. Історико-правові аспекти розвитку інституту потерпілого у кримінальному праві України……………………………………………………….5
1.2. Характеристика потерпілого в кримінальному праві…………………16
РОЗДІЛ 2. ПОНЯТТЯ, ОЗНАКИ, ВИДИ ТА ПРАВОВИЙ СТАТУС ПОТЕРПІЛОГО В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ ТА МІЖНАРОДНОМУ КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ
2.1. Поняття, ознаки та види потерпілого в кримінальному праві України……………………………………………………………………………...29
2.2. Правовий статус потерпілого у міжнародному кримінальному праві України……………………………………………………………………………...33
2.3. Роль потерпілого в механізмі злочинної поведінки…………………...39
РОЗДІЛ 3. МІСЦЕ ПОТЕРПІЛОГО В МІЖНАРОДНОМУ КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ ТА ЙОГО ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ
3.1. Окремі ознаки правового статусу потерпілого в міжнародному кримінальному праві……………………………………………………………….53
3.2. Правовий захист неповнолітніх потерпілих за нормами міжнародного права…………………………………………………………………………………61
3.3. Потерпілий в механізмі вчинення тяжкого насильницького злочину..68
ВИСНОВКИ…………………………………………………………….....105
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………….108




ВСТУП

Актуальність теми. Досить важливою складовою у механізмі вчинення злочину, що являє собою суттєве значення для кваліфікації злочинного діяння, є особа потерпілого.
Проблема потерпілого від злочину в кримінальному праві є ще недостатньо розробленою. Вона має комплексний і міжгалузевий характер. Якщо розглядати поняття потерпілого від злочину саме в кримінальному праві, то Загальна та Особлива частини КК України містить значну кількість статей, в яких вказано на певні види потерпілих від злочину (статті 8, 46, 67, 112, 170, 206, 431, 442 КК України та ін.).
Важливим є те, що вивчення окремих потерпілих неможливе без встановлення загального поняття потерпілого від злочину, виявлення загальних закономірностей, необхідних для конструювання закону про кримінальну відповідальність. Тому це дослідження, насамперед, спрямоване на розробку такого поняття, на визначення його істотних ознак.
Проблема кримінально-правового захисту потерпілого справедливо займає особливе місце в теорії кримінального права України та країн СНД. У різний час вченню про потерпілого від злочину присвячували свої праці вітчизняні та зарубіжні вчені, серед яких С. В. Анощенкова, В. Є. Батюкова, Ю. В. Баулін, В. І. Борисов, П. С. Дагель, А. В. Залозний, Є. В. Лащук, Т. І. Присяжнюк, М. В. Сенаторов, В. О. Туляков, І. А. Фаргієв та інші.
Об’єктом дослідження є норми кримінального права.
Предметом дослідження є поняття потерпілого в кримінальному праві.
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є розкриття поняття потерпілого в кримінальному праві.
Для досягнення зазначеної мети необхідно було розв’язати такі завдання:
- розкрити історико-правові аспекти розвитку інституту потерпілого у кримінальному праві України,
- виокремити зв’язок потерпілого із злочинцем при правомірній поведінці,
- вивчити гармонізацію прав злочинця та потерпілого в межах кримінально-правового конфлікту,
- висвітлити відшкодування збитків потерпілим від насильницьких злочинів,
- визначити роль потерпілого в механізмі злочинної поведінки,
- розкрити окремі ознаки правового статусу потерпілого в міжнародному кримінальному праві,
- вивчити правовий захист неповнолітніх потерпілих за нормами міжнародного права,
- розкрити поняття потерпілого в механізмі вчинення тяжкого насильницького злочину.
Методами дослідження виступають діалектичний, історичний, методи порівняльного правознавства та структурно-системного аналізу.
Структурно робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків та списку використаних джерел.
Список литературы ВИСНОВКИ

Отже, однозначно не можна сказати, які дії потерпілого здатні спровокувати вчинення злочину. Для одних злочинців активні дії потерпілого сприяють виникненню страху, що може спричинити відмову від злочинного задуму. Ті ж самі дії можуть привести іншого злочинця у стан афекту, який викликає сильні психомоторні реакції, небажані навіть для суб’єкта, оскільки згодом він може глибоко покаятися у вчиненому. За даними окремих досліджень, злочинці саме даного типу у більшості випадків (до 87%) звинувачують у скоєному потерпілу сторону.
І навпаки, бездіяльність потерпілого в одних випадках сприяє вчиненню відносно них злочинів, а інших - запобігає цьому. Потерпілому необхідно враховувати всі обставини конкретної ситуації та на рівні інтуїції обирати оптимальний план дій.
Між поведінкою потерпілого і злочинця існує зв’язок. Так, на потрапляння особи у категорію потерпілих впливають індивідуальні психологічні особливості особистості, які формують її поведінку. Для різних видів злочинів можна виділити основні психологічні типи жертв. Поведінка потерпілих від насильницьких злочинів характеризується як нейтральна - 24,7 % від загального числа потерпілих; позитивна - 10,1 %; негативна, включаючи прояви агресії зі сторони майбутньої жертви - 65,2 %. В особистісних характеристиках потерпілих визначальними є: агресивність - 24,5%, брутальність, невитриманість - 6,4 %, деспотизм у відношенні близьких, рідних - 4,3 %, нелагідність - 8, 6 %, алкоголізм - 37,6 %, статева розбещеність - 7,8%, нерозбірливість у виборі знайомств - 31,9%, жадібність, корисливість - 1,7 %, некритичність - 23,6 %. При зґвалтуванні виділяють такі основні типи потерпілої: потерпіла вибірково некритичного й разом з тим провокуючого типу; інший варіант - потерпіла вибірково некритичного (у ряді випадків з елементами пасивної або неусвідомлено провокуючої поведінки); суто пасивний тип потерпілої - жінка, що не винна в створенні небезпечної ситуації, але не робить опору ґвалтівникові, будучи здатною до опору, маючи до того реальну можливість; ініціативний тип потерпілої, поведінка яких є бездоганною і які чинять опір ґвалтівникові, як правило, це жінки фізично сильні, сміливі, рішучі. Потерпілі від крадіжок часто схильні до поведінки, яка включає уживання спиртних напоїв, нерозбірливість у зв’язках, недбале ставлення до схоронності майна. Шахрайство характеризується зокрема потерпілими з некритичною поведінкою, у структурі якої користолюбство, жадібність, егоїстичність. У цілому тип поведінки особи у конкретних ситуаціях може стати чинником скоєння проти неї злочину.
Нині міжнародне кримінальне право приділяє істотну увагу питанню захисту потерпілих від скоєння міжнародних злочинів та надає їм можливість здійснювати такий захист шляхом виступу в якості сторони у відповідній справі. Дана можливість є інновацією в міжнародному кримінальному праві, введеною Римським статутом МКС. Правила процедури і доказування МКС також містять визначення потерпілих, їхні матеріальні та процесуальні права і загальні засади отримання відшкодування завданої їм шкоди. Відповідні положення даних документів частково відображають здобутки Статуту та Правил процедури і доказування МКТЮ.
Римський статут Міжнародного кримінального суду передбачає доволі широке залучення потерпілих від злочину осіб до розгляду справи як для дачі свідчень, так і з метою розгляду справи про призначення їм належного відшкодування. Потерпілою особою, на відміну від положень вітчизняного кримінально-процесуального законодавства, може бути визнана як фізична особа, так і організація, якщо злочином їм завдано шкоду.
Для захисту потерпілих осіб Суд може вжити ряду заходів, серед яких вилучення імені потерпілої особи з судових документів, свідчення з використанням технічних засобів, призначення такій особі псевдоніму чи проведення закритих судових засідань.
Доволі серйозною проблемою для Міжнародного кримінального суду є неможливість з’ясування особи потерпілого через втрату документів. У такому разі Суд приймає будь-які інші документи, за допомогою яких можна встановити особу, а у разі відсутності документів може допустити до процесу потерпілого, особу якого з’ясовано за допомогою письмових свідчень інших осіб.
Потерпіла особа може брати участь у слуханнях через представника. У разі, якщо потерпілих осіб значна кількість, Суд може для них призначити колективного представника. Основними вимогами до представника у такому разі будуть наявність достатньої кваліфікації та відсутність конфлікту інтересів.
Потерпілі від злочину особи можуть отримати відшкодування (репарації) як на індивідуальній, так і на колективній основі. Аналіз практики Міжнародного кримінального суду дозволяє виділити такі принципи визначення розміру репарацій як: доступність, недискримінація та консультації з потерпілими.
Аналіз установчих документів та практики Міжнародного кримінального суду дає змогу виділити ряд відмінностей у правовому статусі потерпілих осіб у кримінальному провадженні за вітчизняним правом та у провадженні перед Міжнародним кримінальним судом, що у разі ратифікації Римського статуту Україною створюватиме певні проблеми у імплементації, і тому відкриває перспективи подальшого наукового дослідження.










СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ:

1. Алексеев А.И. Криминологическая профилактика: теория, опыт, проблемы: монография / А.И. Алексеев, С.И. Герасимов, А.Я. Сухарев. - М.: НОРМА, 2016
2. Антонян Ю.М. Понятие и криминологическая классификация насильственных преступлений / Ю.М. Антонян // Современная преступность: новые исследования: сборник статей. - К., 2017. - С. 31.
3. Всеобщая декларация прав человека. [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/995_015
4. Герасимчук О. П. Професійний захист прав потерпілого / О. П. Герасимчук // Адвокат. - 2008. - № 2. - С. 44-47.
5. Гуценко К. Ф., Головко Л. В. Филимонов Б. А. Уголовный процесс западных государств.- М.: ИДК «Зерцало- М».-2016.
6. Декларация основных принципов правосудия для жертв преступлений. [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://www.un.org/ru/documents/decl_conv/declarations/power.shtml
7. Декларація основних принципів правосуддя для держав стосовно злочинів і зловживання владою від 29.11.1985 р. // Законодательство Украины. Компьютерная библиотека 2005 - «Инфодиск».
8. Джелали Т.И. Криминологическая характеристика вооруженных преступлений и их предупреждение: автореф. дис. ... канд. юр. наук: 12.00.08 / Т.И. Джелали. - Ростов-на- Дону, 2015.
9. Джига М. Права та суть потерпілого в системі учасників кримінального процесу / М. Джига, О. Михайленко // Вісник прокуратури. - К., 2016. - № 4. - С. 63-68.
10. Договір київського князя Ігоря з візантійським імператором 945 р. // Хрестоматія з історії держави і права України : навч. посіб. / [упоряд. : А. С. Чайковський (кер.), О. Л. Копиленко, В. М. Кривоніс, В. В. Свистунов, Г. І. Трофанчук]. - К. : Юрінком Інтер, 2013. - 656 с.
11. Еуцуляк Ю. Визнання особи потерпілого за редакцією Кримінального процесуального кодексу 2012 р. І Ю. Еуцуляк II Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 р.: кримінально-правові та процесуальні аспекти : тези допов. та повідомлень учасн. Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Львів, 19-20 вересня 2013 р.). - Львів : Львівський держ. ун-т внутр. справ, 2013. - С. 210-214.
12. Єдиний державний реєстр судових рішень [Електронний ресурс] Режим доступу:http://www.reyestr.court.gov.ua/ Page/3.
13. Закалюк А.П. Курс сучасної української кримінології: теорія і практика: У 3 кн. - К.:Видавничий Дім «Ін Юре», 2015.
14. Ильина Л. В. Уголовно - процессуальное значение виктимологии // Правоведение. - 1985. - № 3. - С. 122.
15. Калугін В. Права потерпілого при відкритті матеріалів кримінального провадження за новим КПК України І В. Калугін. - О. : ОДУВС, 2017. - 38 с.
16. Квашис В. Е., Вавилова Л. В. Зарубежное законодательство и практика защиты жертв преступлений.- М.- 2015.
17. Квашис В. Основы виктимологии. Проблемы защиты прав потерпевших от преступлений І В. Квашис. - М. : NOTA BENE, 2014. - 168 с.
18. Кожевников В. В. Виды правомерного поведения // Юрист. — 2015. — № 5. —С. 7.
19. Конвенція про права дитини: Правове положення неповнолітніх в Україні: Збірник нормативних актів / Уклад. Кройтор В. Л., Євко В. Ю. - Харків: Еспада, 2016.
20. Конституція України від 28 червня 1996 р. К.: Українська правнича фундація.-1996.
21. Корецкий Д.А. Личность вооруженного преступника и предупреждение вооруженных преступлений / Д.А. Корецкий, Л.М. Землянухина. - СПб.: Юридический центр Пресс, 2017.
22. Корецкий Д.А. Понятие и признаки вооруженных преступлений / Д.А. Корецкий // Северо-Кавказский юридический вестник. - 2014. - № 4. - С. 92.
23. Котюк В.О. Теорія права. Курс лекцій. - К.:Вентурі, 2014. - С. 38.
24. Красиков А. Сущность и значение согласия потерпевшего в советском уголовном праве I А. Красиков. - М., 2015. - 124 с.
25. Криминология : приглашение к дискуссии / А. В. Баляба, Э. В. Виленская, Э. А. Дидоренко, Б. Г. Розовский. — Луганск : РИО ЛИВД, 2014.- С. 221.
26. Криминология: учебник/ под ред. В.Н. Кудрявцева и В.Е. Эминова. 3-е изд., перераб. и доп. _ М.: Юристъ, 2016. - 734 с.
27. Кримінальне процесуальне право України / [за редакцією професорів В. Г. Гончаренка та В. А. Колесника]. - К. : Юстініан, 2014. - 573 с.
28. Кримінальний процесуальний кодекс України : від 13.04.2012 № 4651-VI // ВВР. - 2013. - № 9-10, № 11-12.-Ст. 88.
29. Кримінальний процесуальний кодекс України. Науково-практичний коментар / [за загальною редакцією професорів В. Г. Гончаренка, В. Т. Нора, М. Є. Шумила. - К. : Юстініан, 2012. - 1224 с.
30. Кримінально-процесуальний кодекс України: Закон УРСР від 28.12.1960 № 1001-05 : за станом на 18 січ. 2012 р. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http:// zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1001-05.
31. Кримінологічна віктимологія: Навчальний посібник / Моісеєв Є. М., Джужа О. М., Василевич В. В. та ін.; За заг. ред. проф. О. М. Джужі.- К.: Атіка, 2016.- 352 с.
32. Кудрявцев В.Н. Способ совершения преступления и его уголовно-правовое значение / В.Н. Кудрявцев // Советское государство и право. - 2015. - № 8. - С. 67.
33. Кучинська О. П. Потерпілий у кримінальному судочинстві України / О. П. Кучинська, М. І. Гошовський. - К. : Юрінком Інтер, 2014. - 189 с.
34. Кучинська О. Проблеми захисту прав потерпілих в кримінальному процесі України І О. Кучинська II Адвокат. - 2015. - № 5(104). - С. 10-14.
35. Лесной С.К. Насильственные преступления, совершаемые против предпринимателей (криминологический и уголовно-правовой анализ): автореф. дис. ... канд. юр. наук: 12.00.08 / С.К. Лесной. - М., 2016.
36. Лобойко Л. Кримінальний процес : [підручник] I Л. Лобойко. - К. : Істина, 2016. - 432 с.
37. Лобойко Л. М. Кримінальний процес / Л. М. Лобойко. - К. : Істина, 2014. - 432 с.
38. Михайлов Н. Г. Международный уголовный трибунал по бывшей Югославии: компетенция, источники права, основные принципы деятельности: Монография. - М.: Издательский дом Шумиловой И. И., 2016. - C. 220.
39. Міжнародний пакт про громадянські та політичні права від 16.12.1966 р. // Законодательство Украины. Компьютерная библиотека 2015 - «Инфодиск».
40. Молдован А.П. Кримінальний процес України : [навч. посібник] І А. Молдован, С. Мельник. - К. : Центр учбової літератури, 2016. - 368 с.
41. Музиченко П. П. История государства и права Украины : учеб. пособие / П. П. Музиченко. - 6-е изд., испр. и доп. - К. : Знання, 2015. - 588 с. - (Высшее образование ХХІ века).
42. Мясникова К.А. Характеристика орудий бытовых преступлений / К.А. Мясникова // Криминалистика: актуальные вопросы теории и практики. К., 2016. - С. 114.
43. Надтока С.В. Виктимологические аспекты профилактики насильственных преступлений: автореф. дис. ... канд. юр. наук: 12.00.08 / С.В. Надтока. - Ростов-на-Дону, 2015. - 20 с.
44. Нариси історії української революції 1917-1921 років. - К., 2015. - 312 с.
45. Николаев Е. И. Восстановление прав законных интересов потерпевшего в уголовном судопроизводстве / Е. И. Николаев. - М. : Юрлитинформ, 2016. - 208 с.
46. Об утверждении Основ уголовного законодательства союза ССР и союзных республик : Закон СССР от 25.12.1958 г. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http://pravo.levonevsky.org/baza/soviet/sssr6066.htm.
47. Панасюк Т. І. Захист свідків та потерпілих в кримінальному процесі України : дис. ... канд. юр. наук : 12.00.09 / Панасюк Тетяна Іванівна. - К., 2014. - 275 с.
48. Пожар В. Процесуальний статус потерпілого за новим Кримінальним процесуальним кодексом України: позитивні кроки та прогалини правової регламентації І В. Пожар II Юридичний часопис Національної академії внутрішніх справ. - К. : НАВС,2017.-№2.-С. 126-131.
49. Про Концепцію судово-правової реформи в Україні : постанова Верховної Ради України від 28 квітня 1994 р. № 2296-XII // Відомості Верхової Ради України. - 1992. - № 30. - 426 с. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2296-12.
50. Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди : Постанова Пленуму Верховного Суду України від 31.03.1995 р. № 4 [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v0004700-95.
51. Ревин В.П. Криминальное насилие: результаты его изучения в сферах семьи, быта, досуга / В.П. Ревин // Социальные конфликты. - М., 2015. - Вып. 8. - С. 164.
52. Рекомендации Европейского Комитета ООН 1985 г., Страсбург, 1985.
53. Репецкая А. Л. Виктимологическое исследование телесных повреждений и «вина потерпевшего» // Сборник научных трудов «Виктимологические проблемы борьбы с преступностью». - Иркутск, 2013. - С. 55.
54. Ривман Д.В. Криминальная виктимология: спб. Питер, 2015, - 304 с.
55. Римский статут Международного уголовного суда. - С. 47-48. [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://www.un.org/ru/law/icc/rome_statute(r).pdfhttp://www.un.org/ru/law/icc/rome_statute(r).pdf
56. Римський статут міжнародного кримінального суду від 17.07.1998. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http:// zakon2.rada.gov. ua/laws/show/995_588/parao249#o249.
57. Рогальська В. В. Змагальність у досудовому провадженні / В. В. Рогальська. - Дніпропетровськ : Дніпропет. ун-т внутр. справ, 2016. - 172 с.
58. Российское законодательство Х-ХХ веков : в 9 т. : - М. : Юрид. лит., 1985. - Т. 2 : Законодательство периода образования и укрепления Русского централизованного государства. - 520 с.
59. Статут Великого князівства Литовського 1529 р. / [за ред. С. Ківалова, П. Музиченка, А. Панькова] // Статут Великого князівства Литовського : у 3 т. - Одеса : Юридична література, 2012. - Т. 1. - 298 с.
60. Трофанчук Г. І. Історія держави і права України : навч. посіб. / Г. І. Трофанчук. - К. : Юрінком Інтер, 2014. - 384 с.
61. Туляков В. О. Віктимологія (соціальні та кримінологічні проблеми). _ Одеса: Юрид. літ., 2000, — 336 с.
62. Удалова Л. Суб’єкти кримінально-процесуального доказування : [навч. посібник] І Л. Удалова, О. Рибалка. -К. : КНТ,2015.- 160 с.
63. Устав Международного уголовного трибунала по бывшей Югославии. [Электронныйресурс]. - Режим доступа: http://www.un.org/ru/law/icty/charter.shtml
64. Федорчук Н. Б. Захист прав та законних інтересів потерпілого від злочину в кримінальному судочинстві англо-американської системи права : автореф. дис. ... канд. юрид. наук / Н. Б. Федорчук. - К. : Академія адвокатури України, 2015. - 20 с.
65. Хрестоматия по истории государства и права / [сост. Ю. П. Титов]. - М. : Проспект, 2014. - 472 с.
66. Христенко В. Е. Моделирование психологических детерминант поведения жертв сексуальных преступлений: Автореф. дис. ...канд. юрид. наук: 12.00.08. X., 2015. _ 20 с.
67. Черепій П. М. Система і повноваження органів кримінального судочинства у ФРН і Україні : навч. посіб / П. М. Черепій. - К. : Центр навчальної літератури, 2013.-416 с.
68. Шаповалова Л. І. Потерпілий у судовому провадженні / Л. І. Шаповалова. - Донецьк : ДІВС, 2016. - 160 с.
69. Юрченко О. Ю. Роль віктимної поведінки потерпілих при вчиненні тяжких насильницьких злочинів проти життя та здоров’я особи в Україні: автореф. дис. канд. юр. наук / Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого. - Х., 2016.
70. Яновська О. Г. Концептуальні засади функціонування і розвитку змагального кримінального судочинства / О. Г. Яновська. - К. : Прецедент, 2015. - 303 с.—71
71. Forsythe David. Humn Rights in International Relations. - Cambridge, 2000. - Р. 221.
72. Hans-Peter Kaul. Victims’ Rights and Peace / T Bonacker and C. Safferling (eds.), Victims of International Crimes: An Interdisciplinary Discourse. - The Netherlands, The Hague; T.M.c. AsSER PRESS, 2013 - 318 р.
73. Rules of Procedure and Evidence of the International Criminal Tribunal for the former Yugoslavia, с. 74-77. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.icty.org/x/file/Legal%20Library/Rules_procedure_evidence/IT032Rev49_en.pdf
74. The Prosecutor v. Germain Katanga, Case Information Sheet, ICC-PIDS-CIS-DRC-03-011/15_Eng. [Електронний ресурс] - Режим доступу : http://www.icc-cpi.int/iccdocs/PIDS/publications/KatangaEng.pdf.
75. The Prosecutor v. Germain Katanga, ICC-01/04-01/07, Decision establishing the principles and procedures to be applied to reparations from 7 August 2012. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http://www.icc-cpi.int/iccdocs/doc/doc1447971.pdf.
76. The Prosecutor v. Germain Katanga, № ICC-01/04-01/07, ANNEX 1, ICC-01/04-01/06-2865-Anx1 from 18 April 2012. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http://www.icc-cpi.int/iccdocs/doc/doc1397008.pdf#search=2865.
77. The Prosecutor v. Jean-Pierre Bemba Gombo, Case Information Sheet (IcC-PIDS-CIS-CAR-01-010/14_Eng). [Електро-нний ресурс] - Режим доступу : www.icc-cpi.int/iccdocs/PIDS/publications/BembaEng.pdf.
78. The Prosecutor v. Jean-Pierre Bemba Gombo, Fourth Decision on Victims’ Participation from 12 December 2008, ICC- 01/05-01708. [Електронний ресурс] - Режим доступу : http://www.icc-cpi.int/iccdocs/doc/doc610092.pdf.
79. The Prosecutor v. William Samoei Ruto and Joshua Arap Sang, Case Information Sheet. (ICC-PIDS-CIS-KEN-01-012/13_ Eng). [Електронний ресурс] - Режим доступу : http://www.icc-cpi.int/iccdocs/PIDS/publications/RutoKosgeySangEng.pdf.
80. The Prosecutor v. William Samoei Ruto and Joshua Arap Sang, ICC-01/09-01/11, Decision appointing a common legal representative of victims from 23 November 2012. [Електронний ресурс] - Режим доступу : http://www.icc-cpi.int/iccdocs/doc/ doc1513301.pdf.
81. William a. Schabas. An introduction tot he International criminal court. Second edition. CambridgeUniversityPress, 2004. - 586 р. - 586 р.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
500





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.