У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Облік і аудит додаткового капіталу в ТОВ
Количество страниц 112
ВУЗ Киевская финансовая академия
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 5713.doc 
Содержание ВСТУП……………………………………………………………………………..5
РОЗДІЛ І. Теоретичний зміст категорії додаткового капіталу та його правове
Регулювання……………………………………………………………………….8
1.1. Додатковий капітал як компонент власного капіталу підприємства……8
1.2. Нормативно правове регулювання операцій з формування додаткового капіталу товариства з обмеженою відповідальністю………………………….23
1.3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ТОВ «Антал ПЛЮС»…………………………………………………………………………...28
РОЗДІЛ ІІ. Організація обліку додаткового капіталу…………………………41
2.1. Організація аналітичного та синтетичного обліку операцій з до оцінки активів……………………………………………………………………………41
2.2. Організація аналітичного та синтетичного обліку іншого вкладеного капіталу, до оцінених активів, безкоштовно одержаних необоротних активів та іншого додаткового капіталу………………………………………………..49
2.3 Шляхи удосконалення обліку операцій з додатковим капіталом на основі автоматизації……………………………………………………………………..61
РОЗДІЛ ІІІ. Аудит додаткового капіталу………………………………………76
3.1 Аналіз операцій з додатковим капіталом………………………………….76
3.2 Методика аудиту операцій з оцінки активів………………………………81
3.3 Методика аудиту іншого додаткового капіталу…………………………..86
3.4 Узагальнення результатів та складання аудиторського висновку………90
Висновки………………………………………………………………………..101
Список використаної літератури………………………………………………104
Додатки………………………………………………………………………….112


ВСТУП
Актуальність теми. Невпинний перехід України до ринкової економіки, розширення та поглиблення ринкового середовища у всіх сферах діяльності цілком закономірно викликає необхідність реформування обліку та контролю. Це зумовлює введення нових економічних категорій та уточнення раніше діючих. Одним із напрямків перетворень в аграрному секторі країни стало впровадження економічних відносин на основі приватної власності на землю та отримання селянами земельних і майнових паїв у процесі реструктуризації колективних сільськогосподарських підприємств.
В умовах аграрної реформи широкого розповсюдження набуває дослідження процесів трансформації відносин власності. Основним джерелом, де акумулюється та систематизується відповідна інформація, є бухгалтерський облік. Він відображає процес формування власності, обсяг прав власників підприємства, розподіл результатів його діяльності, особливості відносин власності. На сучасному етапі реорганізації аграрних підприємств і в майбутньому виняткове значення мають вдосконалення методики обліку реформування відносин власності та власного капіталу.
Незважаючи на те, що власний капітал як економічна категорія використовується досить часто, питання методики його обліку і аудиту залишаються дискусійними, що й обумовило дослідження даного питання стосовно аграрних підприємств. У розробку теоретичних і методичних проблем відносин власності, зокрема трансформації власності та реструктуризації колективних сільськогосподарських підприємств, значний внесок зробили українські вчені-економісти В.Я. Амбросов, М.Я.Дем’яненко, С.І.Дем’яненко, М.Й. Малік, О.М. Онищенко, В.В. Юрчишин. Проблеми обліку та його побудови в новостворених приватних підприємствах розглядали в своїх роботах Ф.Ф. Бутинець, С.Ф.Голов, В.М.Жук, О.О. Канцуров, Г.Г.Кірейцев, В.Г.Лінник, В.Б.Моссаковський, М.Ф. Огійчук, М.С. Пушкар, В.В.Сопко, Л.К. Сук та інші. Проте у підходах вчених існують відмінності стосовно методики відображення в обліку формування і руху власного капіталу, окремих його елементів. Отже, проблему розробки методології, конкретних алгоритмів обліку та аудиту вважати завершеною не можна, тим більше, що умови господарювання динамічно змінюються і висувають нові вимоги щодо вдосконалення системи інформації.
Значимість вказаної проблематики та необхідність вирішення визначених питань обумовили вибір теми дипломної роботи та основні напрямки удосконалення обліку та аудиту додаткового капіталу товариств з обмеженою відповідальністю.
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є вивчення, критична оцінка діючих теоретичних та методичних засад відображення в обліку додаткового капіталу, узагальнення діючої практики і розробка на цій основі рекомендацій щодо вдосконалення системи обліку і аудиту формування й функціонування додаткового капіталу в товариствах.
Мета дослідження визначила основні завдання, спрямовані на її досягнення:
- дослідити і уточнити сутність категорії додатковий капітал та його структуру;
- визначити роль обліку і аудиту додаткового капіталу в системі управління підприємством при переході на форми господарювання, засновані на приватній власності;
- проаналізувати існуючі теоретичні і методологічні засади та практику відображення в обліку формування додаткового капіталу на підприємствах різних організаційно-правових форм господарювання;
- дослідити систему обліку додаткового капіталу у товариствах і внести пропозиції щодо її вдосконалення ;
- визначити напрямки використання інформації про наявність і рух додаткового капіталу для прийняття рішень, пов’язаних з діяльністю підприємств різних організаційно-правових форм господарювання;
- розробити рекомендації щодо вдосконалення методики аудиту додаткового капіталу у товариствах.
Об’єктом дослідження є облік і аудит додаткового капіталу в товариствах з обмеженою відповідальністю.
Предметом дослідження є комплекс теоретичних, правових, методичних та прикладних питань обліку і аудиту додаткового капіталу в товариствах.
Методи дослідження. Методологічною основою дипломної роботи є системний підхід до розкриття процесів формування і функціонування додаткового капіталу. Дослідження проводилось із застосуванням діалектичного підходу до вивчення теоретичних засад і сучасного стану обліку й аудиту додаткового капіталу в товариствах.
До основних загальнонаукових методів дослідження належать індукція і дедукція, системний аналіз економічних процесів та синтез його результатів, логічний та історичний підхід до вивчення економічних категорій і практики ведення обліку додаткового капіталу. При дослідженні методик проведення аудиту застосовувались методи наукової абстракції, порівняння, вибіркового обстеження та групування, монографічний та елементи економіко-статистичного методу.
Інформаційною основою дипломної роботи є законодавчі акти, міжнародні та національні стандарти обліку і звітності, інші нормативно-правові документи, інструктивні матеріали статистичних органів та державних органів управління, статистичні щорічники, дані первинного, аналітичного та синтетичного обліку, річні та оперативні звіти ТЗОВ, розробки науково-дослідних установ, роботи вчених в галузі обліку та аудиту, результати особистих спостережень практики ведення обліку додаткового капіталу у товаристві.
Список литературы ВИСНОВКИ
Результати дослідження теоретичних і методичних аспектів обліку і аналізу операцій з додатковим капіталом дають змогу зробити наступні висновки:
1. Розгляд поняття “ додатковий капітал ” в обліково-економічній літературі дає підстави стверджувати про дискусійність його визначення. Це зумовлено відсутністю єдиної теорії капіталу і відповідно трактування природи капіталу. Вивчивши різні точки зору можемо уточнити поняття “ власний капітал ” - як сукупність засобів, внесених засновниками підприємства та приріст засобів у вигляді прибутку за рахунок їх використання.
Додатковий капітал - власний капітал, але не розподілений між власниками. Його формування не пов'язане з внесками власників. Величина додаткового капіталу відбиває зміну власного капіталу за який-небудь період, але що пройшло без прямої участі фірми і її власників.
2. Сума, за якою власний капітал відображається в балансі, залежить від оцінки активів та зобов’язань. Як правило, сукупна сума власного капіталу тільки за збігом відповідає сукупній ринковій вартості акцій підприємства чи сумі, яку можна отримати шляхом продажу чистих активів частинами або підприємства в цілому на засадах принципу безперервності.
3. Результати дослідження показали, що поки не вирішено на законодавчому рівні питання оцінки внесків до статутного капіталу. Засновники господарських товариств можуть визначати критерії, за якими буде проводитись оцінка їх внесків (договірна оцінка). Головне, щоб це було оформлено відповідним актом оцінки і приймання-передачі до статутного капіталу (можливий інший документ, головне – правильне документальне оформлення даного факту). Враховуючи те, що така оцінка може відрізнятися від балансової чи ринкової, слід залучати експертів для її виконання. Отже, засновники при створенні підприємства можуть завищити (утворивши додактовий капітал) або занизити свої активи.
4. Згідно з чинним законодавством мінімальний розмір статутного капіталу регламентований лише для господарських товариств (акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства та ін.) та деяких специфічних видів діяльності, пов’язаних з фінансовими операціями.
5. Організація бухгалтерського обліку представляє собою систему практичного здійснення прийомів і способів відображення господарських операцій, яка повністю забезпечує дієвий контроль і всебічний аналіз господарської діяльності підприємства при мінімальних затратах праці і засобів на ведення обліку. Організуючи облік власного капіталу необхідно враховувати наступні фактори: форму власності; організаційно-правову форму господарювання; кількість засновників.
6. Основними завданнями організації обліку капіталу є: забезпечення обліку даних та узагальнення інформації про стан і рух власного капіталу; контроль за правильністю і законністю формування власного капіталу; своєчасне, повне, правильне відображення розміру і всіх змін власного капіталу; контроль за раціональним розподілом прибутку за відповідними фондами; організація аналітичного обліку на рахунках власного капіталу для своєчасного отримання достовірної інформації; правильне відображення в регістрах обліку і звітності операцій з власним капіталом.
7. Облік власного капіталу забезпечує не тільки інформацією про операційну діяльність, але й фінансову діяльність (зміни у складі власного капіталу, так і поточних, і довгострокових зобов’язань підприємства), при цьому об’єднуючи практично всі функції управління – облік, планування, координацію, контроль, аналіз, прийняття рішень.
8. Дослідивши коефіцієнти фінансової стійкості підприємства, ми прийшли до висновку, що слід використовувати такі : коефіцієнт автономії, коефіцієнт фінансової залежності, коефіцієнт маневреності робочого капіталу, коефіцієнт співвідношення залученого і власного капіталу, коефіцієнт фінансової стійкості, коефіцієнт концентрації залученого капіталу, коефіцієнт довгострокового залучення коштів, коефіцієнт довгострокових зобов’язань, коефіцієнт поточних зобов’язань, коефіцієнт страхування бізнесу. Підчас визначення основних коефіцієнтів слід пам’ятати, що структура власного капіталу є важливою ланкою при визначенні оптимального способу фінансування інвестиційних проектів, прогнозуванні цін акцій.
9. При комп’ютерній формі ведення обліку з метою полегшення і прискорення ведення обліку статутного, додаткового та вилученого капіталу пропонуємо шаблон для автоматичного розрахунку сум за типовими операціями з формування та змін статутного капіталу, а для резервного капіталу – шаблон, що передбачає відображення в обліку визначеного в установчих документах відсотку щорічних відрахувань від нерозподіленого прибутку підприємства.



1. Господарський Кодекс України. - К.: ЄУФІМБ, 2004.
2. Закон України "Про аудиторську діяльність" від 22 квітня 1993 р. // Голос України. - 1993. - 29 травня.
3. Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 p. № 996-XIV // Нове діло. 2000. - № 15 (34). - 13-20 жовтня.
4. Закон України "Про внесення змін і доповнень до статті 10 Закону України "Про аудиторську діяльність" // Відомості Верховної Ради України. - 1995. - № 14. - С. 88.
5. Закон України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" від 26 січня 1993 р. // Голос України. - 1993. - 2 березня.
6. Закон України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність” № 996-XIV від 16.07.99.
7. Закон України „Про господарські підприємства” № 1577-12 від 19.09.91, з наступними змінами і доповненнями.
8. Закон України „Про підприємства в Україні” від 27.03.91, з наступними змінами і доповненнями.
9. Закон України від 28 грудня 1994р. № 34/94-ВР "Про оподаткування підприємств у редакції Закону України від 22 травня 1997 р. № 293/9 7-ВР (зі змінами і доповненнями) // Бібліотека "Все про бухгалтерський облік". - № 4. - С. 476-507.
10. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 5 „Звіт про власний капітал”, затверджене наказом Міністерства фінансів України № 87 від 31.03.99.
11. Положення (стандарт)бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затверджене наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2006р. №92, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.05.2006р. №288/4509 (зі змінами і доповненнями
12. Постанова КМУ від 28 лютого 2000 р. № 419 "Про затвердження порядку подання фінансової звітності" // Нове діло. - 2000. - № 15 (34). - 13-20 жовтня.
13. Постанова КМУ від 6 вересня 2000 р. № 1398 "Про внесення змін до Постанови КМУ від 23 квітня 1999 р. № 663 "Про норми відшкодування витрат на відрядження в межах України та за кордон" // Все про бухгалтерський облік. - 2000. - № 85 (510). - 15 вересня.
14. Наказ Міністерства фінансів України № 291 від 30.11.99 "Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку та Інструкції про його застосування" // Нове діло. - 2000. - № 15 (34). - 13-20 жовтня.
15. Абалкин Л. Бегство капитала: природа, формы, методы борьбы.// Вопросы экономики, № 7, 2003 г.
16. Абрютина М.С., Грачев А.В. Анализ финансово-экономической деятельности предприятия: Учеб.-практ. пособие. – М.: Дело и сервис, 2006.
17. Антология экономической классики. Состав. А. Столяров. — М.: Эконов- Ключ, 2000 г.
18. Аудит і ревізія підприємницької діяльності. Навчальний посібник/ Ф.Ф. Бутинець, та ін.
19. Аудит: Практическое пособие/ А. Кузьминский, Н. Кужельный, Е. Петрик, В.Савченко и др.; Под ред. А. Кузьминского. — К.: «Учётинформ», 1996. — 283 с.
20. Аудит: Учебник для вузов/ В.И.Подольский, Г.Б.Поляк, А.А.Савин, Л.В.Сотникова; Под ред. проф. В.И. Подольского. — М.: Аудит, ЮНИТИ, 1999. — 432 с.
21. Белуха Н.Т. Аудит: Учебник. — К.: «Знання», КОО, 2000. — 769 с.
22. Білик М.Д. Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств: Підручник. –К.:КНЕУ, 2004. –628 с.
23. Білоус В. Т., Єгарміна В. Д., Єрмолаєва Є. П., Каленський М. М., Калюга Є. В. Бухгалтерський облік в Україні (за національними положеннями): Навч.- практ. посібник для слухачів курсів підвищення кваліфікації, студ., аспірантів. - Ірпінь: Академія ДПС України, 2002. — 392 с.
24. Білуха М.Т. Курс аудиту: Підручник. –К.: Вища школа. – Знання, 2006.–574с.
25. Бондарева Е., Самарченко Е., Негода А. Национальные стандарты бухгалтерского учета: Пособие по применению плана счетов. — 2. изд., с изм. и доп. — Д.: Центр юридического и бухгалтерского сервиса "Аверс", 2002. — 156 с.
26. Бутинецъ Ф.Ф. Бухгалтерський фінансовий облік. - Житомир: ЖІТІ, 2000. - 608 с.
27. Бутинець Ф.Ф. Аудит: Підручник для студентів спеціальності “Облік і аудит” вищих навчальних закладів. – 4-те вид., перероб. та доп. – Житомир: ПП “Рута”, 2005. – 512 с.
28. Бутинець Ф.Ф. Аудит: Підручник для студентів спеціальності „Облік і аудит” вищих навчальних закладів. — 2-ге вид., перероб. і доп. — Житомир: ПП „Рута”, 2002. -672с.
29. Бутинець Ф.Ф. Войналович О.П., Томашевська І.Л. Організація бухгалтерського обліку: Підручник для студентів спеціальності 7.050106 “Облік і аудит” вищих навчальних закладів. / За ред. д.е.н., проф., Ф.Ф. Бутинця. – 4-е вид., доп. і перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2005. – 528 с.
30. Бутинець Ф.Ф. Івахненков С.В., Давидюк Т.В., Шахрайчук Т.В. Інформаційні системи бухгалтерського обліку: Підручник для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 7.050106 “Облік і аудит”. / За ред. Проф. Ф.Ф. Бутинця. – 2-е вид., перероб. Та доп. – Житомир: ПП “Рута”, 2002. – 544 с.
31. Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник для студентів вузів спеціальності 7.050106 “Облік і аудит”. – 3-є вид., доп. і перероб. – Житомир: ЖІТІ, 2003. – 440 с.
32. Бутинець Ф.Ф., Давидюк Т.В., Канурна З.Ф., Малюга Н.М., Чижевська Л.В. Бухгалтерський управлінський облік: Підручник для студентів спеціальності “Облік і аудит” вищих навчальних закладів. / За ред. Проф. Ф.Ф. Бутинця. – 3-тє вид., доп. І перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2005. – 480 с.
33. Бухгалтерский учет на предприятиях Украины с применением международных стандартов: Метод. пособие. - Х.: Основа, 2002. — 677 с.
34. Бухгалтерський облік та звітність в Україні: Зб. нормативно-правових актів: Станом на 1 липня 2001р. - К.: Атіка, 2001. — 752 с.
35. Бухгалтерський фінансовий облік: Підручник для студентів спеціальності “Облік і аудит” вищих навчальних закладів. / За ред. проф. Ф.Ф. Бутинця. – 6-е вид., доп. і перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2005. – 756 с.
36. Бухгалтерський фінансовий облік: Підручник для студентів спеціальності “Облік і аудит” вищих навчальних закладів. / За ред. проф. Ф.Ф. Бутинця. – 7-ме вид., доп. і перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2006. – 832 с.
37. Валуев Б. И., Лоханова Н. А., Кубик В. Д., Шерер И. Л., Илюхина Н. П. Теория бухгалтерского учета: Учеб. пособие для студ. экон. спец. - О.: Принт Мастер, 2002. — 272 с.
38. Голов С.Ф. Управлінський облік. Підручник. – К.:Лібра, 2003. -704 с.
39. Голов С.Ф., Єфіменко В.І. Фінансовий та управлінський облік. – К.: Автоінтерсервіс, 2006.–543с.
40. Гончарук Я. А., Рудницький В. С. Аудит: Навчальний посібник для студ. вищих навч. закл. — Л.: Світ, 2001. — 294 с.
41. Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: Навч. посіб. - 6-е вид. — К.: А.С.К., 2002. — 266 с.
42. Губачова О. Звіт про власний капітал // Бухгалтерський облік і аудит. - № 4. - 2000.
43. Губачова О., Кочовна Ю. Господарські операції та річна фінансова звітність за новим Планом рахунків і національними стандартами // Бухгалтерський облік і аудит. - №10. – 2000.
44. Давидов Г. М. Аудит: Навч. посіб. для студ. вищих навч. закладів. — 3. вид., стер. — К.: Знання, 2002. — 363 с.
45. Данилевский Ю.А., Шапигузов С.М., Ремизов Н.А., Старовойтова Е.В. Аудит: Учебное пособие. — 2-е изд., перераб. и доп. — М.: ИД ФБК — ПРЕСС, 2002.-544с.
46. Дерій В. А., Кізима А. Я. Аудит: Курс лекцій. — Т.: Джура, 2002. — 86 с.
47. Довідник з бухгалтерського обліку / Укладач Ценклер Н.І, Шляхта Й.Д., Штулер Г.Г.; за ред Ценклер Н.І. – Ужгород: ІВА, 2000.
48. Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація. — К.: Товариство "Знання" КОО, 2001. — 402 с.
49. Завгородний В.П. Бухгалтерский учёт в Украине (с использованием Национальных стандартов): Учебное пособие для студентов вузов. — 5-е изд., доп. и перераб. — К.:А.С.К., 2001. — 848 с.
50. Іванов В. Бухгалтерський облік формування та руху статутного капіталу // Все про бухгалтерський облік. - №43. – 12 травня 2000 року.
51. Івахненко В.М. Курс економічного аналізу. – К.: КНЕУ, 2000.
52. Івахненков С.В. Інформаційні технології в організації бухгалтерського обліку та аудиту. Навчальний посібник. К: Знання-Прес, 2003. – 349 с.
53. ілоусько В. С., Бєлєнкова М. І. Теорія бухгалтерського обліку: Навч. посібник для студ. екон. спец. вищих аграрних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації. - 2. вид., перероб. і доп. — Х., 2001. — 217 с.
54. Калюга Є. Контроль за правильністю складання Звіту про власний капітал (відповідно до ПБО №5) // Вісник податкової служби України. - №39. – 2000.
55. Каменська Т. Статуний капітал підприємства, що створюється: формування та облік // Все про бугалтерський облік. - №109. – 2000.
56. Кондратьева А. Ф., Собко Л. В., Розит Т. В., Панкратова Е. Н., Рубан Л. О. Теория бухгалтерского учета: Учеб. для студ. фак. "Бизнес-управление" по спец. "Экономика предприятия". — Х.: Фолио, 2002. — 272 с.
57. Кулаковська Л. П., Піча Ю. В. Основи аудиту: Навч. посібник для студ. вищих закладів освіти України І-ІV рівнів акредитації. — К.: Каравела, 2002. — 504 с.
58. Курсом реформ - облік 2000: Навч.-практ. посіб. - Дніпропетровськ: ТОВ "Баланс-клуб", 2000. - 256 с.
59. Лень. В.С., Гливенко В.В., Бочок М.П., Іванов Л.П. Бухгалтерська звітність. Підручник за ред.. Леня В.С. – Чернігів: ЧДТУ, 2002. – 359с.
60. Международные нормативы аудита: Сб. с коммент. - Вып. 5. - М.: Аудит-трейнинг, 1992.
61. Мельник Т.Г. Аудит та його місце в системі контролю //Матеріали науково – практичної конференції Міністерства фінансів України, Головного контрольно − ревізійного управління України, Державного казначейства України, Науково–дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України “Аудит фінансової та господарської діяльності бюджетних установ: проблеми та шляхи запровадження”. К.: Піраміда. – 2005. – С. 86-88.
62. Михайлов М. Г., Мельник О. А., Теслюк В. М., Телегунь М. І., Скрипнік Т. А. Національні стандарти в бухгалтерському обліку: питання використання: Навч. посібник для викладачів і студентів вищих аграрн. закладів освіти I-IV рівнів акредитації. - 2 вид. — К.: Вища освіта, 2002. — 400 с.
63. Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку. Переклад Т.Шарашидзе.К:.,2002, - 730 с.
64. Моделі і методи прийняття рішень в аналізі та аудиті. Навчальний пособник для студентов спец. 7.050106 «Облік і аудит». / За ред. д.е.н., проф. Ф.Ф. Бутинця, к.е.н., доц. М.М.Шигун. –Житомир: ЖДТУ, 2004. –352 с.
65. Мултановская Т. В. Аудит: Учеб. пособие. - Х.: Издательство ХГЭУ, 2000. — 93 с.
66. Національні нормативи аудиту. Кодекс професійної етики аудиторів України. - К.: Основа, 1999. - 274 с.
67. Орлова В. К., Савич В. І., Костецька Л. А., Турій О. В., Сенчішак С. В. Бухгалтерський облік: Навч. посіб. для студ., які навч. за освітньо-проф. програмою бакалавра зі спец. "Облік і аудит". - 2. вид. — Івано-Франківськ: ІМЕ, 2001. — 272 с.
68. Остап’юк М.Я., Лучко М.Р., Денчук П.Н. Технологія бухгалтерського обліку на підприємствах малого бізнесу. – Тернопіль: Джура, 1998.
69. Партин Г.О. Бухгалтерський облік: основи теорії і практики: навчальний посібник. – К, 2000.
70. Партин Г.О.Бухгалтерській облік: основи теорії та практики: Навч. посіб.–К.: Т-во “Знання”, КОО, 2006.–245с.
71. Пархоменко В. М. Бухгалтерський облік в Україні: Нормативи. Коментарі. — Луганськ: "Футура" ДСД "Лугань", 2001. — 368 с.
72. Пархоменко В. М., Баранцев П. П. Реформування бухгалтерського обліку в Україні: Положення (стандарти) бухгалтерського обліку. Плани рахунків: загальний та спрощений. Регістри бухгалтерського обліку. Коментарі. — Луганськ: Футура, 2001. — 464 с.
73. Петрик О. Проблеми перевірки аудиторами початкових залишків за рахунками обліку і статтями балансу підприємства в період реформування системи бухгалтерського обліку та звітності в Україні // Біхгалтерський облік і аудит. - №11. – 2000.
74. Писаревська Т. А. Інформаційні системи обліку та аудиту: Навчальний посіб.— К.: КНЕУ, 2004. — 369 с.
75. Пупко Г.М. Аудит и ревизия: Учебное пособие. — Мн.: Мисанта, 2002. — 429 с.
76. Рудницький В. С. Внутрішній аудит: методологія, організація. — Т.: Економічна думка, 2000. — 104 с.
77. Скирпан О. П., Палюх М. С. Бухгалтерський облік: Навч. посібник для студ. екон. спец. вищ. навч. закладів III-IV рівнів акредитації. - 3. вид, перероб. і доп. — Т.: Економічна думка, 2002. — 495 с.
78. Сопко В. В., Сопко О. В. Бухгалтерський облік: основи теорії та концептуальні засади побудови: Навч.-метод. посібник. — К.: Товариство "Знання" України, 2002. — 231 с.
79. Сопко В.В. Бухгалтерський облік: Навч. посіб. - К.: КНЕУ, 2000. - 578 с.
80. Суйц В.П., Ахметбеков А.Н., Дубровина Т.А. Аудит: общий, банковский, страховой: Учебник. — М.: ИНФРА-М, 2000. — 556 с.
81. Теорія і практика незалежного аудиту в Україні: Збірник тез і текстів виступів на Всеукраїнській науково-практичний конференції. - К., 2001. — 186 с.
82. Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник для студ. екон. спец. вищих навч. закл. — 6.вид. — К.: А.С.К., 2001. — 770 с.
83. Чебанова Н.В. Василенко Ю.А. Бухгалтерський фінансовий облік: Посібник. К:”Академія”, 2002. - 672 с.
84. Шарманська В.М. Первинна документація і регістри бухгалтерського обліку: Навч. посіб.– К.:Знання-Прес, 2003.– 268с.
85. Шеремет А.Д., Суйц В.П. Аудит: Учебное пособие. — М.: ИНФРА-М, 1995. — 240 с.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300
Скачать бесплатно 5713.doc 





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.