Быстрый переход к готовым работам
|
Система контролю неплатоспроможних підприємствОдночасно у відношенні підприємства застосовується одна з процедур неспроможності: розпорядження майном боржника, санація (відновлення платоспроможності) боржника, мирова угода, ліквідація банкрута. Після прийому заяви про неспроможність господарський суд може ввести початкову процедуру неспроможності - розпорядження майном боржника. Після процедури розпорядження майном боржника, якщо підприємство не відновить платоспроможність, починається процедура санації боржника чи ліквідація банкрута. Перехід до процедури мирової угоди можливий за відповідних умов з будь-якої процедури.
При здійсненні розрахунків із кредиторами важливим етапом є контроль за правильністю і своєчасністю погашення заборгованості відповідно до реєстру кредиторів, що забезпечується застосуванням методів аудиту. Завдання при проведенні аудиторської перевірки кредиторської заборгованості при процедурах банкрутства складаються з: виявлення причин неплатоспроможності підприємства; перевірки порядку пред'явлення вимог до боржника відповідно до законодавства; аудиту дотримання українського законодавства про банкрутство органами управління боржника після введення процедури розпорядження майном боржника; перевірки правильності складання реєстру кредиторів, що включає контроль за:
Автором даного дослідження розглянуто нормативно-правову документацію, що регламентує аудит розрахунків із кредиторами при процедурах банкрутства, а також запропоновано внести в чинний Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» нормативний акт «Про тимчасові правила аудиторської діяльності в Україні», які буде показано в табл. 3.13.
Вся работа доступна по ссылке https://mydisser.com/ru/catalog/view/411161.html |
|