У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось

Книга жалоб
и предложений


 


Іміджування в процесі функціонування державної влади

Зростання ролі та значення громадської думки на сучасному етапі розвитку вітчизняної політичної системи виводить на авансцену політичних досліджень процес іміджування державної влади. Здійснення державного управління на засадах відкритості та прозорості сприяє встановленню конструктивного діалогу між владою та громадськістю, що виступає запорукою демократичних перетворень.

 Створення позитивного іміджу державної влади за рахунок залучення громадськості до процесу підготовки та прийняття політичних рішень відбувається через інституалізацію владного впливу. Іміджування впливу державної влади інституалізується в рамках різноманітних форм політичних практик, до яких можна віднести участь у виборах, підготовку експертних висновків та оцінок, проведення консультацій із громадськістю, публічне громадське обговорення політичних рішень і т. д.

 Іміджування в процесі функціонування державної влади, в першу чергу, направлене на досягнення консенсусу, суспільної згоди щодо нагальних суспільно-політичних, економічних, управлінських проблем. Позитивний імідж владних інституцій є визначальним чинником підвищення ефективності реалізації державно-управлінських рішень, а, отже – і легітимації владного впливу. Недостатня підтримка населенням дій та програм державної влади стає основою наростання деструктивних процесів, що передують стану політичної кризи.

 Переосмислення взаємовідносин між політикою та державним управлінням лягло в основу теоретичної концепції «нового державного менеджменту», відповідно до якої визначення головних цілей держави покладається на політичні органи держави, що володіють правом законодавчої ініціативи. Особливості нового підходу до співвідношення політики та управління знайшли відображення в понятті урядування «governance». Урядування в значенні «governance» використовується для демонстрації зміни традиційного значення терміну управління через урядові структури – «goverment» [231, р. 52]. Концепція «нового державного менеджменту» визначила основу для розгляду державної влади як сфери, що заснована на принципах конкурентності, розширення громадянського контролю над здійсненням державної політики. Принципово новий стиль професійного управління на основі методів виміру його ефективності та відповідності суспільним інтересам справив неабияке значення на розвиток іміджевих технологій в сфері владного позиціонування.

Вся работа доступна по ссылке https://mydisser.com/ru/catalog/view/296879.html

Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и УкраиныСсылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.