У нас уже
17884
рефератов, курсовых и дипломных работ
Сделать закладку на сайт
Главная
Сделать заказ
Готовые работы
Почему именно мы?
Ценовая политика
Как оплатить?
Подбор персонала
О нас
Творчество авторов
Быстрый переход к готовым работам
Контрольные
Рефераты
Отчеты
Курсовые
Дипломы
Диссертации
Мнение посетителей:
Понравилось
Не понравилось
Книга жалоб
и предложений
Название
Розвиток ефектисності дій баскетболістів
Количество страниц
31
ВУЗ
Год сдачи
2010
Содержание
ЗМІСТ
Вступ 3
Розділ 1. Теоретичні основи вивчення проблеми визначення ефективності дій баскетболістів 7
1.1. Аналітичний огляд літератури 7
1.2. Вплив компонентів фізичної підготовленості на ефективність діяльності баскетболістів 11
1.3. Проблема індивідуалізації в спортивному тренуванні, можливість реалізації спортсменами своїх рухових можливостей 14
Розділ 2. Методи та методика дослідження ефективності дій баскетболістів 18
2.1. Система оцінки ефективності ігрових дій баскетболістів 18
2.2. Тести оцінки рівня фізичної, технічної підготовленості баскетболістів і точності виконання кидків м'яча в кільце 24
Висновки 27
Список використаних джерел 29
Вступ
На сучасному етапі розвитку спорту проблема оптимального керування тренувальним процесом, особливо в нашій країні, яка переживає великі труднощі в зв'язку з соціально-економічною кризою, стає дуже актуальною. Процес взаємозв'язаного вдосконалення всіх сторін підготовленості, як і цілеспрямований розвиток окремих рушійних здібностей, неминуче спирається на системне вивчення структури змагальної діяльності.
Баскетбол – одна із самих популярних ігор у багатьох країнах світу. В Україні баскетбол займає почесне друге місця після такої народної гри як футбол.
Для неї характерні різноманітні рухи: ходьба, біг, зупинки, повороти, стрибки, кидки і ведення м'яча, здійснювані в єдиноборстві із суперниками. Такі різноманітні рухи сприяють поліпшенню обміну речовин, діяльності всіх систем організму, формують координацію.
Баскетбол має не тільки оздоровчо-гігієнічне значення, але й агітаційно-виховне. Заняття баскетболом допомагають формувати наполегливість, сміливість, рішучість, чесність, впевненість у собі, почуття колективізму. Але ефективність виховання залежить, насамперед, від того, наскільки цілеспрямовано в педагогічному процесі здійснюється взаємозв'язок фізичного і морального виховання (Бєлов С.).
Баскетбол, як засіб фізичного виховання, знайшов широке застосування в різних ланках фізкультурного руху.
У системі народної освіти баскетбол включений у програми фізичного виховання дошкільної, загальної середньої, середньої, професійно-технічної, середньої спеціальної і вищої освіти (Портнов Ю.М.).
Баскетбол є захоплюючою атлетичною грою, що представляє собою ефективний засіб фізичного виховання. Не випадково він дуже популярний серед школярів. Баскетбол, як важливий засіб фізичного виховання й оздоровлення дітей, включений у загальноосвітні програми середніх шкіл, шкіл з політехнічним і виробничим навчанням, дитячих спортивних шкіл,
Список литературы
Висновки
Аналіз індивідуальних технічних прийомів баскетболістів при дослідженні якісних і кількісних особливостей змагальної діяльності у відповідальних змаганнях показав, що для гри баскетболістів характерно:
а) чітке розмежування ігрових обов'язків і спрямованість змагальних дій у баскетболістів за профілем функціональних обов'язків (амплуа);
б) значні розходження в ігровій активності баскетболістів в якості та різноманітності індивідуально виконуваних прийомів у стрибку спортсменами різного амплуа;
в) обумовлено, що найбільш результативними є нападаючі, які мають переважне значення у виконанні кидків, підборів, перехоплень.
Оцінка і аналіз системи підготовки і результатів виступу сильних спортсменів світу в багатьох видах спорту показують, що спортивні рекорди і видатні успіхи досягаються лише в результаті багаторічного тренування, тоді, коли необхідна для цього база створюється вже в дитячому віці.
Ефективність дій в баскетболі визначається рядом таких основних, щодо самостійних методичних положень:
- віком початку занять баскетболом;
- структурою і змістом тренувального процесу;
- закономірностями зростання і становлення різних сторін спортивної майстерності баскетболістів;
- індивідуалізацією підготовки спортсменів залежно від їх статі, віку, фізичного розвитку, ігрового амплуа, особових якостей;
- наявністю нетрадиційних методів тренування, високого рівня медико-біологічного забезпечення і відновлення.
Завершуючи розгляд теорії і методики визначення ефективності дій баскетболістів, підкреслимо, що в ході змагань, і особливо в тривалих багатоденних турнірах, відбувається послідовне зниження точності виконання кидків. Ці порушення пов'язані з настанням стомлення. Найчастіше вони виникають між 5 і 10 хвилинами першої і другої половини гри. «Збиваючий» вплив стомлення найбільшою мірою позначається на виконанні складніших в координаційному відношенні рухів – кидків з середньої і дальньої дистанції.
Стоимость доставки работы, в гривнах:
(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
120
Найти готовую работу
ЗАКАЗАТЬ
Обратная
связь:
Связаться
Вход для партнеров
Регистрация
Восстановить доступ
Материал для курсовых и дипломных работ
11.10.24
Сучасний документальний театр: новий тип сценічної репрезентації
11.10.24
Вербатім–наративи в контексті сучасної «Нової драми» і документального театру
11.10.24
«Нова драма» в умовах відновлення документалізму в театральній постдраматичній культурі нестабільного типу
Архив материала для курсовых и дипломных работ
Ссылки:
Счетчики:
© 2006-2024. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.