У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось

Книга жалоб
и предложений


 


Название Особливості правового регулювання космічної діяльності в умовах переходу країни до сталого розвитку
Количество страниц 27
ВУЗ КНЕУ
Год сдачи 2010
Бесплатно скачать 20433.doc 
Содержание Вступ 3
1. Традиційні правові механізми космічної діяльності. 4
2. Розвиток національного космічного законодавства на сучасному етапі. 13
Висновки 25
Перелік використаних джерел 27Україна — молода космічна держава. Однак ще за радянських часів вона здобула високу репутацію в галузі ракетобудування та в сфері надання високотехнологічних космічних послуг. Завдяки цьому нині світове співтовариство визнає Україну однією з провідних космічних держав. За своєю природою космічний простір, як правило, не може бути сферою діяльності окремих держав. Космічна діяльність здебільшого ґрунтується на міждержавній кооперації. Не стоїть осторонь загального процесу й наша країна. Вона є учасницею багатьох спільних космічних проектів і програм. Україна увійшла у третє тисячоліття як одна з провідних космічних держав світу. Космічну діяльність віднесено до державних пріоритетів України, що є важливим чинником інноваційного розвитку економіки. Дослідження та використання космічного простору є необхідною умовою розвитку науково-технічного, технологічного і виробничого потенціалу, забезпечення інтересів держави на тривалий період у сферах безпеки та оборони, підвищення рівня якості життя, участі України в розв'язанні загальних проблем людства. Космічна діяльність в Україні здійснюється відповідно до Закону України "Про космічну діяльність" ( 502/96-ВР ), міжнародних договорів та інших нормативно-правових актів. Виконання Державної космічної програми на 1993-1997 роки ( 371-94-п ) та Загальнодержавної (Національної) космічної програми на 1998-2002 роки ( 763/97-ВР ) сприяло становленню космічної галузі, забезпечило участь України в міжнародних космічних програмах.
До нормативно-технічного забезпечення належать: - правила космічної діяльності із створення та експлуатації ракетно-космічної техніки; - міжнародні, державні та галузеві стандарти щодо розроблення, виготовлення і сертифікації ракетно-космічної техніки, забезпечення контролю за якістю та надійністю технологій її виробництва; - міжнародні, державні та регіональні положення, класифікатори, інструкції тощо. Нормативно-технічне забезпечення повинно регулювати космічну діяльність як на державному рівні, так і на рівні виробників, постачальників, фахівців органів сертифікації, випробувальних центрів, споживачів тощо. На сьогодні значна частина нормативно-технічних документів галузі перебуває на стадії завершення розроблення або галузевого випробування. Розвиток, удосконалення та впровадження нормативно-технічних документів, що регламентують космічну діяльність, триватиме в рамках чотирьох проектів - "Стандарт", "Сертифікат", "Якість" та "Супровід". Космічна діяльність здебільшого ґрунтується на міждержавній кооперації. Не стоїть осторонь загального процесу й наша країна. Вона є учасницею багатьох спільних космічних проектів і програм. Україна увійшла у третє тисячоліття як одна з провідних космічних держав світу. Космічну діяльність віднесено до державних пріоритетів України, що є важливим чинником інноваційного розвитку економіки. Дослідження та використання космічного простору є необхідною умовою розвитку науково-технічного, технологічного і виробничого потенціалу, забезпечення інтересів держави на тривалий період у сферах безпеки та оборони, підвищення рівня якості життя, участі України в розв'язанні загальних проблем людства.
Список литературы 1. Конституція України: Прийнята на V сесії Верховної Ради України. – 1996.- № 30
2.ЗУ «Про космічну діяльність» Верховна Рада України Закони за №502/96-ВР від 15.11.1996
3. Международное космическое право/ Отв. Ред. Г. П. Жуков и Ю. М. Колоссов.- М., 1999.
4. Василенко В.А. Основы теории международного права. — Киев, 1988.
5. Камінський А. Вступ до міжнародних відносин. - Львів: Світ, 1995.
6. Тимченко Л.Д. Международное право. - Харьков: Консум; Ун-т внут. Дел, 1999.
7. Тодоров И.Я. Международное право и международные отношения. - Донецк, 1998.
8. Тускоз Жан Міжнародне право. - К.: АртЕк, 1998.
9. Черкес М.Ю. Міжнародне право. - К.: Т-во “Знання”, КОО, 2000. 10. Удовенко С. Україна на міжнародній арені. - К.: Юрінком Інтер, 1998.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
302
Скачать бесплатно 20433.doc 

Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и УкраиныСсылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.