У нас уже
17884
рефератов, курсовых и дипломных работ
Сделать закладку на сайт
Главная
Сделать заказ
Готовые работы
Почему именно мы?
Ценовая политика
Как оплатить?
Подбор персонала
О нас
Творчество авторов
Быстрый переход к готовым работам
Контрольные
Рефераты
Отчеты
Курсовые
Дипломы
Диссертации
Мнение посетителей:
Понравилось
Не понравилось
Книга жалоб
и предложений
Название
Застосування інноваційних освітянський технологій
Количество страниц
12
ВУЗ
Міжрегіональна Академія управління персоналом
Год сдачи
2010
Бесплатно скачать
20484.doc
Содержание
Зміст
1. Вступ 3
2. Системний комплексний підхід до запровадження інноваційних технологій навчання 4
3. Інтерактивні комплекси навчально-методичного забезпечення дисципліни (ІКМЗД) 8
4. Висновки 11
5. Список використаної літератури 12
Вступ
За роки незалежності у зв’язку з модернізаційними процесами у країні, і у вищій школі зокрема, зміною навчальних планів, напрямів і спеціалізацій, певний час існували проблеми з навчально-методичним забезпеченням нав-чальних дисциплін. Бракувало сучасних підручників, посібників, навчальних видань для самостійного вивчення програмного матеріалу. У цей період скла-лася своєрідна педагогічна “майстерність”, коли викладач був змушений дик-тувати зміст основних положень, а студент – його занотовувати.
Нині ситуація суттєво змінилася. З абсолютної більшості дисциплін існують сучасні підручники, посібники та інший методично-довідковий мате-ріал, часто підготовлений самими викладачами вищої школи.
Але виникла нова проблема. Окремі викладачі вже звикли до тієї, своє-рідної методики викладання. Одні на ній виросли, не знають і не хочуть зна-ти іншої. Деякі викладачі усвідомлюють всю порочність викладання під дик-товку, але не відмовляються від неї, оскільки вона не потребує особливих напружень з підготовкою спеціального навчально-методичного супроводже-ння дисциплін. Немало є викладачів, яким бракує досвіду, професійних нави-чок, знання сучасних методик і технологій викладання. Тут доцільно налаго-дити систему підвищення кваліфікації викладачів, особливо молодих на базі навчально-методичних відділів самих вищих навчальних закладів (організа-ція різноманітних систем навчання: “школа молодого викладача”, “школа підвищення педагогічної майстерності”).
За нинішнього зростання потоків наукової інформації репродуктивне засвоєння студентом необхідного обсягу знань стає неможливим. За таких умов зменшується частка прямого, зовні заданого інформування та розширю-ється застосування інтерактивних форм і методів роботи студентів під керів-ництвом викладача і повноцінної самостійної роботи в лабораторіях, читаль- них залах, на об’єктах майбутньої професійної діяльності, що особливо важ-ливо для системи дистанційного навчання.
Список литературы
Висновки
Участь України у Болонському процесі – це в широкому розумінні час-тина загального повороту держави обличчям до людини, оскільки, насампе- ред, індивідуальний підхід до студента якісно відрізняє європейську освіту.
Освітні трансформації відповідно до вимог Булонської декларації (кредитно-модульної системи) – це не лише і не стільки рівні, модулі, експерименти, рейтинги. Це-перш за все, нова філософія освітньої діяльності, нові принци- пи організації навчального процесу, новий тип відносин між викладачем та студентом, це нові технології опанування знань, повна прозорість навчально-го процесу.
Системний комплексний підхід до впровадження інноваційних техно- логій навчаня в усі елементи навчального процесу з повним сучасним мето-дичним забезпеченням, розвинутою інфраструктурою навчального процесу дозволить провести реструктуризацію навчального процесу (шляхом скоро-чення аудиторного навантаження) і запровадження нових концептуальних підходів до організації й контролю самостійної роботи студентів.Збільшення часу на самостійне вивчення (чи поглиблення) окремих модулів (тем) дис-циплін вимагає внесення змін і в оцінку знань студентів, введення нової сис- теми комплексної діагностики знань студентів.
Список використаної літератури
1. М.Ф.Дмитриченко, Б.І.Хорошун. Вища освіта і болонський процес. – К.:Знання України, 2007.
2. К.В.Корсак, І.О.Ластовченко. Вища освіта і Болонський процес. – К.:МАУП, 2007.
3. В.І.Байденко. Болонський процес: структурна реформа вищої освіти. – М.: Дослідницький центр якості підготовки спеціалістів, 2002.
4. В.Г.Воронкова, О.Є.Швець. Вища освіта і Болонський процес. – Запоріжжя, 2004.
5. В.Г.Кремень. Болонський процес: зближення, а не уніфікація// Дзеркало тижня №48(473) – 13-19-грудня 2003.
Стоимость доставки работы, в гривнах:
(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
100
Скачать бесплатно
20484.doc
Найти готовую работу
ЗАКАЗАТЬ
Обратная
связь:
Связаться
Вход для партнеров
Регистрация
Восстановить доступ
Материал для курсовых и дипломных работ
11.10.24
Сучасний документальний театр: новий тип сценічної репрезентації
11.10.24
Вербатім–наративи в контексті сучасної «Нової драми» і документального театру
11.10.24
«Нова драма» в умовах відновлення документалізму в театральній постдраматичній культурі нестабільного типу
Архив материала для курсовых и дипломных работ
Ссылки:
Счетчики:
© 2006-2024. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.