У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название ТРАНСФОРМАЦІЯ ФОНДОВИХ РИНКІВ КРАЇН ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ
Количество страниц 203
ВУЗ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Год сдачи 2008
Содержание ЗМІСТ
ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ………………………………….3
ВСТУП ………………………………………….........................................4
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ
ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СВІТОВОГО ФОНДОВОГО РИНКУ………….........................................................................................14
1.1. Фондовий ринок у сучасній ринковій системі………………….......14
1.2. Форми та напрями інтернаціоналізації фондових ринків…….....…24
1.3. Передумови та особливості формування світового
фондового ринку .........................................................................................43
Висновки до Розділу 1……………………………………………............56
РОЗДІЛ 2. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ КОМПОНЕНТИ
ТРАНСФОРМАЦІЇ ФОНДОВИХ РИНКІВ КРАЇН ЦСЄ …….........59
2.1. Специфіка становлення і ключові параметри фондових ринків
країн ЦСЄ ……………............................................................................…59
2.2. Взаємодія учасників фондового ринку та розвиток його
інфраструктури ...........................................................................................76
2.3. Еволюція систем державного регулювання фондових ринків
країн Центральної та Східної Європи ………………………………..….93
Висновки до Розділу 2 ………………………………………….….........109
РОЗДІЛ 3. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ……………………………………113
3.1. Організаційно-економічна динаміка та проблеми становлення національного фондового ринку………………………….…………......113
3.2. Стратегічні пріоритети і шляхи розвитку фондового
ринку України ............................................................................................124
3.3. Корпоративний компонент ефективності функціонування
фондового ринку України .................................................................……134
Висновки до Розділу 3 ……………………………………………...........157
ВИСНОВКИ ……………………..................... …………………………160
ДОДАТКИ …………………………………………….............................164
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ …………………………….173
ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ

ВСТУП

Актуальність теми. У сучасній світогосподарській системі фондовий ринок з його ефективними механізмами акумуляції і перерозподілу інвестиційних ресурсів є найбільш масштабним та динамічним сегментом фінансового ринку. Загальний обсяг світового фондового ринку значно перевищує світовий ВВП і на початок 2008 року оцінювався міжнародними експертами у 140 трлн доларів США.
За умов фінансової глобалізації рух цінних паперів суттєво динамізується: з одного боку, він активізує продуктивні інвестиційно-відтворювальні процеси, а з другого – породжує нові проблеми розвитку національних та міжнародної економік, що характеризується безпрецедентними переливами спекулятивного капіталу, дискредитацією макроекономічних пропорцій сектору світової економіки, критеріїв справедливої конкуренції, ефективності, стабільності та безпеки.
Теоретичні основи розвитку фондового ринку в умовах інтернаціоналізації та глобалізації розкрито в працях зарубіжних і українських вчених: Л.Антонюк, О.Аршавського, М.Берзоні, О.Бурєніна, О.Буянова, І.Вальтера, Б.Губського, П.Дуайєра, В.Євстигнєєва, Є.Жукова, Б.Колтинюка, Д.Лук’яненка, С.Матросова, М.Міллера, Я.Міркіна, М.Монтеса, А.Поручника, Б.Рубцова, Л.Руденко, Дж.Сороса, Ю.Фами, І.Фамінського, Л.Федякіної, Філіпа А. Фішера, Б.Ческідова, А.Шляйфера, У.Шарпа та багатьох інших.
Концептуальним питанням становлення та функціонування фондового ринку України присвячено праці вчених-економістів і практиків: С.Бірюка, С.Богачова, М.Бурмаки, Ю.Козака, Д.Леонова, Ю.Лисенкова, З.Луцишин, Ю.Макогона, О.Мозгового, В.Новицького, В.Оскольського, Є.Панченка, Є.Савельєва, О.Сніжко, А.Філіпенка, В.Шевчука та інших.
Незважаючи на досить значну кількість наукових публікацій з проблем фондового ринку та практичну реалізацію інституційно-регулятивних засобів, у країнах з економікою трансформаційного типу спостерігається певна законодавчо-нормативна формалізованість діяльності фондових ринків, а не їхнє ефективне функціонування у глобальному конкурентному середовищі.
Неабиякий науковий інтерес мають поглиблені дослідження трансформаційних фондових ринків країн Центральної та Східної Європи, у визначенні складу яких використовуються різні підходи залежно від ключової ознаки – політико-економічної чи суто географічної. Економіка більшості з цих країн динамічно розвивається, використовуючи переваги інтернаціоналізації та регіональної економічної інтеграції на основі ринкової відкритості та фінансової лібералізації.
У контексті євроінтеграційної орієнтації української економіки особливу увагу викликають центральноєвропейські країни – нові члени Європейського Союзу – Угорщина, Польща, Словаччина, Чеська Республіка, Румунія, Болгарія. Водночас важливо адекватно оцінити специфіку формування фондових ринків східноєвропейських країн – Російської Федерації, Білорусі, Молдови.
Концептуальна невизначеність щодо моделі українського фондового ринку, відсутність чіткої науково обгрунтованої стратегії розвитку обумовлюють суперечливість інтересів його учасників, низьку ефективність, нетранспарентність та тінізацію операцій з цінними паперами, їхній спекулятивний характер та провокують складні соціально-економічні проблеми.
Дані обставини визначили актуальність, об’єкт та предмет, обумовили мету, основні завдання та логіку дисертаційного дослідження (рис.).
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках міжкафедральних науково-дослідних тем «Управління міжнародною конкурентоспроможністю в умовах глобалізації економічного розвитку» (номер державної реєстрації 0101U002948) та «Ресурси і моделі глобального економічного розвитку» (номер державної реєстрації 0106U004357) факультету міжнародної економіки і менеджменту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Особисто автором досліджено процеси трансформації фондових ринків країн ЦСЄ в сучасних умовах (підрозділ «Фінансово-інвестиційні стратегії») та розроблено напрями розвитку інфраструктури та подальшої розбудови фондового ринку України (підрозділ «Формування привабливого інвестиційного клімату в країнах з трансформаційною економікою»).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є виявлення закономірностей та особливостей становлення фондових ринків країн ЦСЄ та обґрунтування запропонованих шляхів розвитку фондового ринку України з урахуванням пріоритетів національної стратегії економічного розвитку та тенденцій фінансової глобалізації.
Для досягнення поставленої мети автором були досліджені та вирішені наступні завдання:
- розкрити сутність та роль фондового ринку в сучасній економіці за умов її інтернаціоналізації;
- дослідити передумови та особливості формування світового фондового ринку та розкрити механізм його функціонування;
- виявити ключові параметри та дослідити специфіку трансформації фондових ринків країн ЦСЄ;
- здійснити порівняльний аналіз механізмів взаємодії учасників фондових ринків країн ЦСЄ;
- проаналізувати у євроінтеграційному контексті розвиток фондової інфраструктури у країнах ЦСЄ;
- дати порівняльну оцінку еволюції систем регулювання фондових ринків країн Центральної та Східної Європи;
- висвітлити умови сек’юритизації української економіки в період ринкової трансформації;
- оцінити організаційно-економічну динаміку та виявити ключові проблеми становлення національного фондового ринку;
- обґрунтувати шляхи та пріоритетні заходи організаційно-економічного та нормативно-правового забезпечення ефективного функціонування фондового ринку України в умовах глобалізації.
Об’єктом дослідження є процес трансформації фондових ринків країн Центральної та Східної Європи в умовах регіональної та глобальної фінансової інтеграції.
Предметом дослідження є система суб’єктно-функціональних та інституційно-регулятивних відносин, що формується в умовах трансформації фондових ринків у країнах ЦСЄ.
Методи дослідження. Методологічну основу дисертації складають фундаментальні положення економічної теорії стосовно функціонування фінансових ринків в умовах інтернаціоналізації та глобалізації, наукові праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених з питань формування світового фондового ринку. У роботі використані діалектичний та історичний методи дослідження еволюції фондового ринку у межах загальносистемного аналізу (Розділ 1). При дослідженні фондових ринків країн ЦСЄ застосовувався метод порівняльного мікро- і макроекономічного аналізу (Розділ 2). Статистичні і графічні методи було застосовано для аналізу інституційних змін фондових ринків країн Центральної та Східної Європи; метод моделювання – при якісних аналітичних оцінках світової, регіональної (європейської) та національної систем організації фондових ринків (Розділ 3).
Інформаційну базу дослідження стновлять Закони України, Укази Президента України, Постанови Кабінету Міністрів України, матеріали Міністерства економіки України, Державного комітету статистики України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР), Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (ДКРРФПУ), офіційні дані Євросоюзу, Світового банку, МВФ, ОЕСР, Міжнародної організації комісій з цінних паперів (IOSCO), Форуму європейських комісій з цінних паперів (FESCO), Міжнародної федерації фондових бірж, Банку міжнародних розрахунків, Міжнародної фінансової корпорації, звіти провідних закордонних біржових і позабіржових торгових систем, монографічні та періодичні вітчизняні та зарубіжні видання, дані з мережі Інтернет.
Наукова новизна одержаних результатів полягає в поглибленні теоретичних положень щодо передумов і особливостей становлення світового фондового ринку, дослідженні особливостей розвитку фондових ринків країн ЦСЄ та розробленні рекомендацій щодо підвищення ефективності функціонування фондового ринку України в умовах глобалізації.
Конкретні наукові результати, що розкривають особистий внесок автора у розробленні дослідницьких завдань та характеризують наукову новизну роботи, полягають у такому:
вперше:
• визначено структуроутворюючі фактори становлення національних, регіональних моделей та світового фондового ринку: ринкові з урахуванням умов та мотивації економічних транзакцій суб’єктів фондового ринку; інституціональні з пріоритетом механізму регулятивної взаємодії; інфраструктурні – спільні інформаційно-технологічні мережі функціонування ринків; обґрунтовано та запропоновано шляхи розвитку фондового ринку України у межах прогресивної структурної моделі в умовах міжнародної стандартизації та уніфікації, нормативно-правової гармонізації та глобальної інтеграції, які мають сприяти: сек’юритизації національної економіки, підвищенню рівня капіталізації та ефективності фондового ринку; стимулюванню динамізації вітчизняних та іноземних інвестицій, забезпеченню їх транспарентності та захисту; розвитку системи інструментів фондового ринку в сучасному інформаційному середовищі; створенню адаптивної до міжнародних принципів і норм інституційно-регулятивної фондової інфраструктури; інтелектуалізації професійної діяльності учасників фондового ринку та підвищенню рівня корпоративної культури;
• виявлено сучасні особливості функціонування фондових ринків: універсальні (консолідація торговельних та депозитарних систем на основі інформатизації та автоматизації; зростаюча роль інституціональних інвесторів; оптимізація взаємовідносин „держава – ринок”; міжнародна та регіональна інституалізація фінансових ринків); специфічні для трансформаційних економік країн ЦСЄ особливості (підвищення ролі фондового ринку в економіці як структуроутворюючого елементу фінансового сектору; обумовленість приватизаційними процесами; інтеграція в розвинуту фондову інфраструктуру; імплементація міжнародних норм та стандартів; модельна інституалізація); запропоновано систематизацію ключових параметрів розвитку фондових ринків за їх обсягами, структурою, динамікою, регулятивністю та ефективністю;
удосконалено:
• методологічні підходи до оцінки впливу фінансової глобалізації на національні фондові ринки через поглиблений аналіз відповідних кількісних та якісних тенденцій (створення глобальних торговельних і розрахунково-клірингових систем; інформаційно-фінансова технологічна інтенсифікація; універсалізація діяльності фінансових установ з орієнтацією на якість, швидкість та мінімізацію ризиків; зростання ролі інституціональних інвесторів у здійсненні фінансових інвестицій через фондовий ринок; вертикальна та горизонтальна консолідація корпоратизованих інституцій фондової інфраструктури, концентрація державних регулятивних функцій з утворенням єдиного мегарегулятора з одночасним підвищенням ролі їхнього саморегулювання в межах відповідних ключових компетенцій в умовах лібералізації фінансово-інвестиційного законодавства);
• якісні та кількісні характеристики механізму трансформації інфраструктури фондових ринків країн ЦСЄ завдяки: по-перше, універсалізації та уніфікації фінансового законодавства; по-друге, використанню інтегрованих технічних та інформаційних систем; по-третє, стимулюванню внутрішніх інституційних інвесторів при зростаючій експансії зарубіжних фінансових операторів (банки, інвестиційні страхові та пенсійні компанії, фонди).
дістало подальший розвиток:
• теоретично-методичний інструментарій оцінки ефективності фондового ринку України, враховуючи: диверсифікацію номенклатури цінних паперів; зростаючу роль нових учасників ринку (інвестиційні фонди, недержавні пенсійні фонди, страхові компанії, іпотечні інститути); конвергенцію національної та міжнародної систем фінансової звітності;
• система ключових мікро- та макромоніторингових показників для статистичного забезпечення регулятивної системи фондового ринку України з урахуванням етапності його становлення та розвитку: початок приватизації та становлення суб’єктів фондового ринку; негрошова (ваучерна) приватизація; грошова приватизація з пріоритетом стратегічного інвестування; становлення національних портфельних інвесторів.
Практичне значення одержаних результатів дослідження полягає в можливості їх використання як теоретичної основи для обгрунтування сучасної стратегії та шляхів розвитку фондового ринку України з урахуванням адаптивного досвіду країн ЦСЄ у контексті пріоритетів міжнародної економічної інтеграції.
Результати дисертаційного дослідження були впроваджені в роботі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку в частині аналізу особливостей функціонування фондових ринків країн ЦСЄ (довідка №2/01/2753 від 18.09.2007 р.) та Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України в частині підготовки проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» (довідка № 10368/11 від 12.09.2007 року).
Основні теоретичні положення та практичні висновки дисертації використовуються в навчальному процесі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» при розробці робочих програм та методичного забезпечення дисциплін: «Фондовий ринок» та «Міжнародна інвестиційна діяльність» (довідка від 19.09.2007 р.).
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є самостійно виконаною наукової працею, в якій викладено авторський підхід до трансформації фондових ринків країн у країнах ЦСЄ в умовах фінансової глобалізації. Наукові результати, викладені в дисертації, отримані автором особисто.
Апробація результатів дисертації. Основні положення і теоретичні висновки дисертаційного дослідження доповідались та обговорювались на чотирьох науково-практичних конференціях: IV Міжнародній науковій конференції студентів та молодих учених «Управління розвитком соціально-економічних систем: глобалізація, підприємництво, стале економічне зростання» (24-27 листопада 2003 р., м. Донецьк), I Міжнародній науково-практичній конференції «Науковий потенціал світу ’2004» (1-15 листопада 2004 р., м. Дніпропетровськ), VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Наука і освіта ‘2005» (7-21 лютого 2005 р., м.Дніпропетровськ), Міжнародній науковій конференції «Україна в системі міжнародних відносин в умовах глобалізації» (9 лютого 2005 р., м. Київ).
Публікації. За темою дисертаційного дослідження опубліковано 9 наукових робіт загальним обсягом 5,9 друк. арк., у тому числі 5 статей у наукових фахових виданнях і 4 тези доповідей у збірниках матеріалів наукових конференцій.
Структура та обсяг дисертації. Дисертація складається із вступу, трьох розділів і висновків. Загальний обсяг роботи становить 160 сторінок комп’ютерного тексту. Робота містить 8 рисунків на 5 сторінках та 15 таблиць на 10 сторінках, 12 додатків. Список використаних джерел налічує 195 найменувань.
Список литературы СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Аблов А.С., Беззуб’як М.Й., Гальперіна Л.П. та ін. Фінансові інструменти забезпечення міжнародної конкурентоспроможності в інституційній моделі: Монографія/ За ред. В.Є.Новицького К.: Аристей, 2006. – 220 с.
2. Абретова Н. Проблемы электронного документооборота депозитария // Депозитариум. – 2005. - №6 (28). – С.9-11.
3. Алехин Б. И. Рынок ценных бумаг: Учеб. пособие для студентов вузов. М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2006. – 461 с.: табл.
4. Баторшина А.Ф. Чинники розвитку фондових ринків у трансформаційних економіках // Формування ринкової економіки: Міжвідомчий науковий збірник. – Випуск 14. – К.: КНЕУ, 2005. – С. 219-228.
5. Баторшина А.Ф. Дослідження ефективності фондового ринку України // Міжнародна економічна політика: Науковий журнал. – № 4. – К: КНЕУ, 2006. – С. 101-121.
6. Белорус О. Г., Мацейко Ю. М. Глобальное устойчивое развитие. К.: КНЭУ, 2006. – 488 с.
7. Білорус О.Г., Лук’яненко Д.Г., та ін. Глобалізація та безпека розвитку. – К. :КНЕУ, 2001. – 300 с.
8. Білорус О.Г. Глобалізація і національна стратегія України. - К. :КНЕУ, 2001. – 301 с.
9. Білорус О.Г. Економічна система глобалізму. - К. :КНЕУ, 2003. – 357с.
10. Білорус О.Г. Криза глобалізації та перспективи корпоративного глобалізму // Економічний часопис XXI. - №1. – 2003. – С.12-18.
11. Бірюк С. О. Проблеми та перспективи діяльності компаній з управління активами у сфері недержавного пенсійного забезпечення // Фінансовий ринок України / Науковий журнал. - №10 – 2004.
12. Бірюк С.О. Стан та перспективи розвитку фондового ринку України // Матеріали XVI науково-практичної конференції , м.Ялта, 2004 р.
13. Бірюк С.О. Створення інфраструктури організацій, що обслуговують діяльність недержавних пенсійних фондів // Матеріали Форуму “Недержавне пенсійне забезпечення в Україні. Принципи. Стратегії. Можливості”, м.Київ, 2004 р.
14. Богомолов О. Т. Моя летопись переходного времени. – М.: Экономика, 2000. – 367 с.
15. Богомолов О. Т. Анатомия глобальной єкономики: Учеб. пособие. – М.: ИКЦ “Академкнига”, 2003. – 216 с.
16. Борисенко З. Світові тенденції злиттів і поглинань // Цінні папери України. – 2004. - № 5 (293). - 5 лютого. – С. 13.
17. Буренин А. Н. Рынок ценных бумаг и производных финансовых инструментов. Учебное пособие. – М., Научно - техническое общество имени академика С.И.Вавилова, 2002, - 348 с.
18. Бурмака М. О. Розвиток фондового ринку і політика державного дирижизму в України // Ринок цінних паперів України / Щомісячний науковий, виробничо-практичний журнал. - 2006. – №1-2. - С.3-11.
19. Бурмака М. О. Регулятивна гармонізація фінансових ринків та інвестування в умовах вступу України до СОТ // Зовнішня торгівля: право та економіка / Українська академія зовнішньої торгівлі. - 2006 - №4(27). - С.135-141.
20. Бурмака М. О., Борисюк К. М. Макроекономічні фактори формування та розвитку ринку іпотеки в Україні // Формування ринкових відносин в Україні: Зб. наук. праць / Науково-дослідний економічний інститут Міністерства України, Київ, 2006. - Вип.7(62). - С.38-44.
21. Быков Е. Ценные бумаги республики Беларусь // Рынок ценных бумаг. – 2002. – № 18. – С. 48.
22. Бычков А. П., Мировой рынок ценных бумаг: институты, инструменты, инфраструктура. - М.: Диалог - МГУ, 1998. – 164 с.
23. Бюллетень биржевой статистики Международной Ассоциации бирж стран СНГ 2004 г. // rus.mab-sng.org
24. Валко З. Рынок ценных бумаг Венгрии: характеристика и тенденции / З.Валко, Р.Захарян // Рынок ценных бумаг. – 2002. – № 2. – С. 26-30.
25. Варналій З. Фінансова безпека України в контексті глобалізації інвестиційних процесів // Банківська справа. - №3. – 2001. – С.54-56.
26. Вахненко Т. Зовнішні корпоративні запозичення та ризики для фінансової стабільності. Дзеркало тижня, № 6 (685) 16 – 22 лютого 2008. – С. 71.
27. Гайдуцький А. П. Міграційний капітал в країнах, що розвиваються. – К.: УкрІНТЕІ, 2008. – 296 с.
28. Гальчинський А.С. Суперечності реформ у контексті цивілізаційного процесу. – К.: Українські пропілеї, 2001. – 320 с.
29. Геєць В.М. Нестабільність та економічне зростання. – К.: Інститут економічного прогнозування, 2000. – 344 с.
30. Глобализация, рост и бедность. – М.: Весь Мир, 2004. – 206 с.
31. Глобальна торгова система: розвиток інститутів, правил, інструментів СОТ: Монографія/ Кер. авт. кол. і наук. ред. Т.М. Циганкова. – К.: КНЕУ, 2003. – 660 с.
32. Глобальний конкурентний простір: Монографія / О.Г.Білорус та ін.; Кер. авт. колективу і наук. ред. О.Г. Білорус. – К.: КНЕУ, 2007. – 680 с.
33. Глобальность: новое измерение человеческого бытия // Грани глобализации: трудные вопросы современного развития. - М.: Альпина Паблишер, 2003. – С. 31-57.
34. Горбачев М.С. и др. Грани глобализации: трудные вопросы современного развития. – М.: Альпина Паблишер, 2003. – 592 с.
35. Горяшко А. Мифы и реальность фондовых рынков // Рынок ценных бумаг. – 2006. – № 1(304). – С. 39-43.
36. Губайдуллина Ф. Прямые иностранные инвестиции, деятельность ТНК и глобализация // МэиМО. – 2003. - № 2. – С. 42-47.
37. Губський Б.В. Інвестиційні процеси в глобальному середовищі. – К.: “Наукова думка”, 2004. – 390 с.
38. Губський Б.В. Конкурентоспроможність економіки України: посттрансформаційна перспектива. – К.:ІВЦ “Діловий контракт”, 2004. – 344 с.
39. Делягин М. Г. Мировой кризис. Общая теория глобализации. – М.: 2003. – 768 с.
40. Державне регулювання ринку цінних паперів (запитання та відповіді): Практ. посібник / За заг.ред. С.О.Бірюка, М.О.Бурмаки, М.І.Звєрякова. - Одеса «Пальміра», 2006. - 562 с., С.94-122.
41. Державний комітет статистики України // Офіційний веб-сайт Держкомстату: www.ukrstat.gov.ua.
42. Евстигнеев В. Р. Финансовый рынок в переходной экономике: инвестиционные стратегии, структурная организация, перспективы международной интеграции. - М.: Эдиториал УРСС, 2000. – 240 с.
43. Евстигнеев В. Финансовая глобализация – явление и методологический инструмент // МэиМО. - №3. – 2001. – С. 74-76.
44. Економіка знань: виклики глобалізації та Україна. Під заг.ред. А.А. Гальчинського, С.В. Льовочкіна, В.П. Семиноженка. - К.: 2004. – 261 с.
45. Економіка України: стратегія і політика довгострокового розвитку/ Геєць В.М., Александрова В.П., Артьомова Т.І. та ін. - К.:Фенікс, 2003. – 1006 с.
46. Економічні проблеми XXI століття: міжнародний та український виміри / За ред. С.І. Юрія, Є.В. Савельєва. – К.: Знання, 2007. – 595 с.
47. Елизаренко Т. П. Интернационализация накоплений как материальная основа современной глобализации. М.: Научная книга, 2004. – 200 с.
48. Закон України “Про господарські товариства” від 19 вересня 1991 р. № 1576-12 // www.rada.gov.ua
49. Закон України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” від 30 жовтня 1996 р. № 448/96-ВР // www.rada.gov.ua
50. Закон України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” від 10 грудня 1997 р. № 710/97-ВР // www.rada.gov.ua
51. Закон України “Про цінні папери і фондовий ринок” від 23 лютого 2006 р. № 3480-15 // www.rada.gov.ua
52. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2002 рік. – Київ: Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, 2003.
53. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2003 рік // Офіційний веб-сайт ДКЦПФР: www.ssmsc.gov.ua
54. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2004 рік // Офіційний веб-сайт ДКЦПФР: www.ssmsc.gov.ua
55. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2005 рік // Офіційний веб-сайт ДКЦПФР: www.ssmsc.gov.ua
56. Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2006 рік // Офіційний веб-сайт ДКЦПФР: www.ssmsc.gov.ua
57. Зименков Р., Романова Е. Инвестиционная активность американских ТНК как субъектов процесса глобализации // Рос. экон. журн. – 2004. - № 2. – С. 42-56.
58. Иванов Н. Вызовы глобализации: экономический аспект // МэиМО. – 2002. - № 9. – С. 4-10.
59. Ивасенко А. Г. Рынок ценных бумаг: Инструменты и механизмы функционирования : учебное пособие. - 2-е изд., перераб. / А.Г. Ивасенко, Я.И.Никонова, В.А. Павленко. – М.: КНОРУС, 2005.- 272 с.
60. Иноземцев В. «Глобализация» национальных хозяйств и современный экономический кризис//Проблемы теории и практики управления. - №3. – 2002. – С.18-23.
61. Иноземцев В. Л. На рубеже эпох. Экономические тенденции и их неэкономические последствия. - М.: Экономика, 2003. – С. 234, 457.
62. Иноземцев В. Глобализация: наивная мечта 20 века//Финансист. - №5. – 2004. – С.41-43.
63. Иноземцев В. Перспективы глобализации: оправданы ли риски? // МэиМО. – 2004. - № 2. – С. 123-127.
64. Кальченко Т.В. Глобальна економіка: методологія системних досліджень: Монографія. – К.:КНЕУ, 2006. – 248 с.
65. Канцеревичус Г. Рынок ценных бумаг Литвы // Рынок ценных бумаг. – 2002. – № 10. – С. 64-68.
66. Козак Ю.Г., Єхануров Ю.І., Ковалевський В.В. та ін. Міжнародні стратегії економічного розвитку: Навч. посіб./ За ред. Ю.Г. Козака, Ю.І. Єханурова, В.В. Ковалевського. – К.:Центр навчальної літератури, 2005. – 353 с.
67. Коллонтай В. Западные проблемы экономической глобализации // В кн.: Грани глобализации: трудные вопросы современного развития. – М.: Альпина Паблишер, 2003. – С. 147-192.
68. Колодко Г. Глобалізація і перспективи розвитку постсоціалістичних країн/О.М.Палій (пер. с. пол.). – К.:Основні цінності, 2002. – 248 с.
69. Колосінський І. Деякі питання сек’юритизації // Цінні папери України. – 2007. - № 48 (491). - 20 грудня. – С. 22-23.
70. Котляров С. Л. Депозитарні розписки: сутність, типи, перспективи розвитку, механізм випуску. // Ринок цінних паперів України / Щомісячний науковий, виробничо-практичний журнал.- 2002. – №7-8 - С. 57-72.
71. Котляров С.Л. Особенности развития фондовых рынков развивающихся стран в условиях интернационализации // Праці Четвертої міжнародної наукової конференції студентів та молодих учених „Управління розвитком соціально-економічних систем: глобалізація, підприємництво, стале економічне зростання”, 24-27 листопада 2003 р., м. Донецьк. Частина 3. - Донецьк: ДонНУ, 2003. – С. 206-209.
72. Котляров С. Л. Вплив інформації на поведінку інвестора на світовому фінансовому ринку // Економіка та підприємництво: Зб. наук. праць молодих учених та аспірантів. – Київ, :КНЕУ, 2004.- Вип. 13. – С. 94-100.
73. Котляров С.Л. Развивающийся финансовый рынок как механизм, порождающий информацию, и альтернативные стратегии рационального инвестора // I Міжнародна науково-практична конференція „Науковий потенціал світу 2004”, 1-15 листопада 2004 р., м. Дніпропетровськ. Том 11. - Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2004. – С. 31-34.
74. Котляров С. Л. Фондові ринки країн, що розвиваються, в умовах інтернаціоналізації та глобалізації. // Ринок цінних паперів України./ Щомісячний науковий, виробничо-практичний журнал.- 2004. – №1-2 - С. 7-18.
75. Котляров С. Л. Експорт капіталу та фондовий ринок в умовах інтернаціоналізації // Формування ринкової економіки. Міжвідомчий науковий збірник. - Київ, :КНЕУ, 2005.- Вип. 14. – С. 152-159.
76. Котляров С.Л. Зарубіжний досвід досконалості інфраструктури фондового ринку // VIII Міжнародна науково-практична конференція „Наука і освіта 2005”, 7-21 лютого 2005 р., м. Дніпропетровськ. Том 75. - Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2005. – С. 46-48.
77. Котляров С.Л. Зміни в структурі учасників фондового ринку країн Західної Європи та США в останні десятиріччя // Міжнародна наукова конференція „Україна в системі міжнародних відносин в умовах глобалізації”, 9 лютого 2005 р., м. Київ. - Київ: Європейський університет, 2005. – С. 198-205.
78. Котляров С. Л. Розвиток фондового ринку України в контексті євроінтеграції // Ринок цінних паперів України / Щомісячний науковий, виробничо-практичний журнал.- 2007. – №11-12 - С.3-7.
79. Криклій А.С. Фондовий ринок України: становлення, проблеми та етапи розвитку // Фондовый рынок. – № 35. – 2006. – С. 6-9.
80. Кузнецов О., Гейнц Д. Фондовый рынок: инвестиции в экономический рост // Рынок ценных бумаг. – 2004. – № 8 (263). – С. 38-41.
81. Лукашов А. В. ІРО от I до О: Пособие для финансовых директоров и инвестиционных аналитиков / Андрей Лукашов, Андрей Могин. - М.: Альпина Бизнес Букс, 2007. – 257 с.
82. Лук’яненко Д.Г., Бакаєв О. Глобалізація економічного розвитку: фінансова криза // Ринок цінних паперів України. – 2003. - №3-4. – С. 3-14.
83. Лук’яненко Д.Г., Мозговий О.М. Ринок цінних паперів: регуляторна структуризація в умовах глобалізації // Ринок цінних паперів України: Науковий, виробничо-практичний журнал. – № 9-10. – К.: КНЕУ, Український інститут розвитку фондового ринку, 2005. – С. 3-11.
84. Лук’яненко Д.Г. Економічна інтеграція і глобальні проблеми сучасності:Навч.посіб. – К.:КНЕУ, 2005. – 204 с.
85. Лук’яненко Д.Г., Мозговий О.М. Фінансово-інвестиційна асиметрія глобального економічного розвитку // Ринок цінних паперів України: Науковий, виробничо-практичний журнал. – № 11-12. – К.: КНЕУ, Український інститут розвитку фондового ринку, 2006. – С. 3-11.
86. Луцишин З.О. Трансформація світової фінансової системи в умовах глобалізації. – К.:Видавничий центр “Друк”, 2002. – 320 с.
87. Луцишин З. О. Сучасна світова фінансова архітектоніка: тенденції та суперечності розвитку в умовах глобалізації // Економічний часопис XXI. - №5-6. – 2005. – С. 17-22.
88. Майборода Т. Глобалізація інвестиційних процесів та фінансова безпека України // Цінні папери України. – 2001. - № 25 (165). - 5 липня. – С. 6-8.
89. Майер Джеральд М., Олесневич Даніела. Міжнародне середовище бізнесу: конкуренція та регулювання у глобальній економіці. – К.: Либідь, 2002. – 703 с.
90. Майер Л. та ін. Як глобалізація веде до кризи світової економіки//Економічний часопис XXI. - №2. – 2004. – С. 8-14.
91. Маковецкий М. Ю. Инвестиционный процесс и рынок ценных бумаг: механизм функционирования, современное состояние, перспективы развития. - М.: «Анкил», 2003 – с. 312.
92. Макогон Ю.В. Глобализация и Украина в мировой экономике. – Донецк: Альфа-Пресс, 2005. – 398 с.
93. Малюгин В.И. Рынок ценных бумаг: Количественные методы анализа: Учеб. пособие. – М.: Дело, 2003. – 320 с.
94. Матросов С.В. Европейский фондовый рынок. – М.: Экзамен, 2002. – 256 с.
95. Медведев В. Глобализация экономики: тенденции и противоречия // МэиМО. – 2004. - №2. – С. 3-10.
96. Меньшиков С. Глобальная экономика как важнейший феномен современности // Вопросы экономики. – 2004. - № 1.- С. 147-151.
97. Миркин Я.М. Рынок ценных бумаг: воздействие фундаментальных факторов, прогноз и политика развития. – М.: «Альпина Паблишер», 2002. – 624 с.
98. Мировой фондовый рынок и интересы России / [отв. ред. Д.В. Смыслов]; Ин-т мировой экономики и междунар. отношений. – М.: Наука, 2006. – 358 с.
99. Михайлов Д.М. Мировой финансовый рынок: тенденции и инструменты. – М.: Экзамен, 2000. – 768 с.
100. Міжнародна інвестиційна діяльність: Підручник / Д.Г. Лук’яненко, Б.В.Губський, О.М. Мозговий та ін.; За ред. д-ра екон. наук, проф. Д. Г. Лук’яненка. – К.: КНЕУ, 2003. – 387 с.
101. Міжнародні фінанси: Навч. посіб. / О.М. Мозговий, Т.Є.Оболенська, Т.В. Мусієць та ін.; За заг. ред. д-ра екон. наук, проф. О.М. Мозгового. – К.: КНЕУ, 2005. – 504 с.
102. Мозговий О.М., Баторшина А.Ф. Світові ринки акцій: досвід для України // Ринок цінних паперів України: Науковий, виробничо-практичний журнал. – № 11-12. – К.: КНЕУ, Український інститут розвитку фондового ринку, 2004. – С. 47-54.
103. Мозговий О.М., Баторшина А.Ф. Інституційна складова розвитку національного ринку цінних паперів // Ринок цінних паперів України: Науковий, виробничо-практичний журнал. – № 5-6. – К.: КНЕУ, Український інститут розвитку фондового ринку, 2005. – С. 47-58.
104. Моисеев С.Р. Глобализация финансовых рынков//Бизнес и банки. - №18. – 2002. – С. 14-15.
105. Назарчук М., Курбацький Г. Перехідна економіка і фондовий ринок України: порівняльний аналіз динаміки показників у 1996-2005 рр. // Економіка України. – 2006. –– № 10. С. 14-25.
106. Огляд діяльності відкритих ІСІ в Україні за 2007 р. // Цінні папери України. – 2008. - № 10 (502). - 13 березня. – С. 12-15.
107. Панченко Є.Г. Міжнародний менеджмент: Навч. метод. посібник для самост. вивч. дисц. – К.:КНЕУ, 2004. – 468 с.
108. Пахомов Ю. Взгляд на трансформации в Украине с позиций глобализации// Стратегія економічного розвитку України: Науковий збірник. – Вип. 1(8). – К:КНЕУ, 2002. – С.8-19.
109. Питання функціонування та вдосконалення інфраструктури фондового ринку України: Інформаційно - аналітичні матеріали /За ред.. к.е.н. О.І. Кірєєва, к.е.н. М.М. Шаповалової та к.е.н. Н.І. Гребеник – К.: Центр наукових досліджень НБУ, 2005. – 132 с.
110. Перехідна економіка: Підручник / В.М.Геєць, Є.Г.Панченко, Е.М.Лібанова та ін.; За ред. В.М.Гейця. – К.: Вища шк.., 2003. – 591 с.: іл.
111. Попов В.М., Маршавин Р.А., Ляпунов С.И. Глобальный бизнес и информационные технологии: Соврем. практика и рекомендации. – М.: Финансы и статистика, 2001. – 272 с.
112. Портер М. Конкуренция. Пер. с англ. – М.:Вильямс, 2005. – 608 с.
113. Портфельне інвестування: Навч. посібник / А.А.Пересада, О.Г.Шевченко, Ю.М.Коваленко, С.В.Урванцева. – К.: КНЕУ, 2004. – 408 с.
114. Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної програми розвитку Національної депозитарної системи України” від 21 грудня 2004 р. № 1707 // www.rada.gov.ua
115. Пріоритети розвитку фондового ринку // Цінні папери України. – 2005. - № 41 (381). - 13 жовтня. – С. 6-7.
116. Програма діяльності Кабінету Міністрів „Назустріч людям” та заходи її виконання. Постанова КМУ від 04.02.2005 р. Інвестиційна газета №21 (499), 24.05.2005 р. – С. 4-15.
117. Програма діяльності Кабінету Міністрів України „Український прорив: для людей, а не політиків”. Постанова КМУ №14 від 16.01.2008 р. // www.rada.gov.ua
118. Пропозиції Президенту. Нова хвиля реформ. Комісія „Блакитної стрічки” – Україна, 2005 р. Інвестиційна газета №5, 01.02.2005 р. – 48 с.
119. Професійна діяльність на ринку цінних паперів (запитання та відповіді): Практ. посібник в 2 Т / За заг.ред. С.О.Бірюка, М.О.Бурмаки, М.І.Звєрякова. - Одеса «Пальміра», 2006. – I т. - 316 с., С.14-36, ІІ т. – 460 с., С.65-73.
120. ПФТС: Торговельна система // www.pfts.com
121. Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми модернізації ринків капіталу в Україні” від 08 листопада 2007 р. № 976 – р // www.rada.gov.ua
122. Рокоча В. Глобалізація економіки як загальна тенденція розвитку світового економічного простору//Україна у світовому економічному просторі. – К., 2000. – С.5-22.
123. Рубцов Б. Б. Мировые рынки ценных бумаг. – М.: ”Издательство ”Экзамен”, 2002.- 448 с.
124. Рубцов Б. Б. Современные фондовые рынки: Учебное пособие для вузов – М.: Альпина Бизнес Букс, 2007. - 926 с.
125. Руденко Л.В. Управління потоками капіталу у січасній бізнес-моделі функціонування транснаціональних корпорацій:Монографія. – К.:Кондор, 2004. – 480 с.
126. Румянцев С. Залучення прямих іноземних інвестицій // Цінні папери України. – 2008. - № 9 (501). - 6 березня. – С. 11.
127. Румянцев С. Проблемні питання діяльності ІСІ // Цінні папери України. – 2008. - № 11 (503). - 20 березня. – С. 8.
128. Рынок ценных бумаг: Учеб. Пособие для вузов /Под ред. проф. Е.Ф. Жукова. - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2002. - 399 с.
129. Сичевська Н. Стратегія розвитку законодавства про цінні папери на шляху створення привабливого інвестиційного клімату в Україні // Цінні папери України. – 2003. - № 1 (239). - 9 січня – С. 6-7.
130. Сіденко В. Р. та ін. Україна а процесах міжнародної інтеграції/ За ред. д.е.н. В.Р. Сіденка. – Харків:Вид-во «Форт», 2003. – 280 с.
131. Сіденко С. Соціально-економічний вимір сучасної глобалізації – Міжнародна економічна політика, т.1. - №1. – 2004. – С. 72-93.
132. Скаленко А. К. Глобализация и информатизация – объективно неотвратимые волны современного мирового процесса // Екон. часопис XXI. – 2002. - № 10.
133. Скаленко А. К. Глобализация XXI: реалии и концепции // Діалог цивілізацій: протиріччя глобалізації: Матеріали II Всесвіт. конф. – К.: МАУП, 2003. – 376 с.
134. Скаленко О. К. Глобальна інформаційна стратегія України // ВІЧЕ. – 2004. - № 9.
135. Сніжко О.В. Ринок міжнародних акцій: тенденції та особливості розвитку. // Актуальні проблеми міжнародних відносин / Вип. 40, част. ІІ. – К.: ІМВ. – 2003. – С. 145-155.
136. Сніжко О.В. Механізми запобігання ризиків фінансової відкритості країн з перехідною економікою. // Вісник соціально-економічних досліджень. Вип. 17 / Одес. держ. екон. ун-т. – Одеса: ОДЕУ. – 2004. – С. 317-324.
137. Сніжко О.В. Чи існує особлива модель фінансової системи для країн з перехідною економікою? // Вісник: Міжнародні відносини. / Вип. 31. – К.: ВЦ “Київ. Ун-т”. – 2005. – С. 44-49.
138. Соколенко С.И. Производственные системы глобализации. – К.:Логос, 2002. – 352 с.
139. Соколенко С. І. Кластери в глобальній економіці. – К., 2004. – 847 с.
140. Сорос Дж. Новая глобальная финансовая архитектура//Вопросы экономики. - №12. – 2000. – С.56-84.
141. Спільний європейський економічний простір: гармонізація мегарегіональних суперечностей: Монографія; За заг. редакцією Д.Г. Лук’яненка, В.І. Чужикова. – К.: КНЕУ, 2007. – 544 с.
142. Стеценко Б. Перспективи вітчизняної приватизації // Цінні папери України. – 2008. - № 12 (504). - 27 березня. – С. 10-11.
143. Стігліц Дж. Глобалізація та її тягар/ Пер. з англ. – К.: Вид. Дім «КМАкадемія», 2003. – 252 с.
144. Стратегії економічного розвитку в умовах глобалізації: Монографія/ За ред. Д.Г.Лук’яненка. – К.:КНЕУ, 2001. – 538 с.
145. Субботин А. К. Границы рынка глобальных компаний / Предисл. Д.С. Львова. – М.: Едиториал УРСС, 2004. – 328 с.
146. Суэтин А.А. Международный финансовый рынок : учебник / М.: КНОРУС, 2007. – 264 с.
147. Томлянович С. Інфраструктурні можливості управління ризиками на фондовому ринку. – Фінансовий ринок України. – 2005. – № 12 (26). – С. 15-22.
148. Транснаціональні корпорації: навчальний посібник/ В.Рокоча, О.Плотников, В.Новицький та ін. – К.:Таксон, 2001. – 304 с.
149. Трансформація моделі економіки України (ідеологія, протиріччя, перспективи) / За ред. В.М.Гейця. – К.:ЛОГОС, 1999. – 500 с.
150. Україна і світове господарство: взаємодія на межі тисячоліть. Кер. авт. кол. - А. С. Філипенко. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів – М.: Київ «Либідь», 2002. – 470 с.
151. Управління міжнародною конкурентоспроможністю в умовах глобалізації економічного розвитку: Монографія: У 2 т. – Т.II/Д.Г. Лук’яненко, А.М. Поручник, Л.Л.Антонюк та ін.; за заг.ред. Д.Г. Лук’яненка, А.М.Поручника. – К.:КНЕУ, 2006. – 592 с.; Т.II/Д.Г. Лук’яненко, А.М. Поручник, Л.Л.Антонюк та ін.; за заг. ред. Д.Г. Лук’яненка, А.М.Поручника. – К.:КНЕУ, 2006. – 816 с.
152. Фондовий ринок України: законодавче регулювання: Навчально-методичний посібник / Бурмака М.О., Бутенко Д.С., Головко А.Т. та ін. – Видання 3-е, перероблене та доповнене. – К.: Фенікс, 2007. – 688 с.
153. Фондовий ринок України: законодавче регулювання: Навч.-метод. посібник. Вид. ІІІ доп. та перероб. / Кер. авт. кол. Бурмака М.О. – К.: Фенікс, 2007. – 688с.
154. Хансон Дж. А., Хонохан П., Маджнони Дж. Проблемы интеграции и масштабов // Глобализация и нац. финансовые системы. – М.: Весь Мир, 2005. – 308 с.
155. Холопов А. Глобализация и макроэкономическое равновесие // МЭиМО. – 2004. - №2. – С. 3-10.
156. Червяченко Є.В. Фондовий ринок України – альтернативний об’єкт інвестування вільних заощаджень фізичних осіб // Фондовый рынок. – № 19. – 2002 р. – С. 16-20.
157. Шапран Н., Шапран В. Україна на світових фінансових ринках: жорсткої конкуренції не оминути // Цінні папери України. – 2002. – № 5. – 7 лютого. – С. 8-9.
158. Шапран В.С. Модель (структура) ринку корпоративних цінних паперів та його інфраструктура // Фондовый рынок. – 2002. – № 15. – С. 18-25.
159. Шапран В.С. Міжнародний ринок корпоративних цінних паперів: еволюція, поточні тенденції та вимоги до організації // Фондовый рынок. – 2002. – № 20. – С. 10-11.
160. Шапран В. Інформаційна концепція розвитку фондового ринку: // Цінні папери України. – 2002. - № 11. - 27 серпня. – С. 8-9.
161. Шапран Н. Мегарегулятор фінансового ринку: розвиток ідеї // Цінні папери України. – 2007. - № 28. - 02 серпня. – С. 18-20.
162. Шапран Н. Біржі світу: перерозподіл ринку триває // Цінні папери України. – 2008. - №9. - 6 березня. – С. 26-28.
163. Шапран Н. Американські ініціативи на глобальному ринку // Цінні папери України. – 2007. №8. - 8 березня. – С. 36.
164. Шаров О.М. Європейський фондовий ринок у період глобалізації // Журнал європейської економіки. – 2002. – Т. 1, № 1. – с. 128-139.
165. Шевченко В. Глобальна фінансова нестабільність:причини та впливи//Банківська справа. - №1. – 2004. – С.3-16.
166. Шевчук В.О. Взаємодія ВВП і промислового виробництва та зовнішні рівноваги у країнах Східної Європи та Балтії. // Європейські економіки. - 2004. – Том № 4. - C. 399-429.
167. Шевчук В., Атаманчук З. Іноземні банки як чинник лібералізації ринку фінансових послуг. // Вісник ТАНГ - 2005. -Вип. 5-1. - C. 217-223.
168. Шевчук В.О. Взаємодія зростання ВВП і рахунків платіжного балансу – поточного і фінансового. // Вісник НБУ. - 2006. - № 7. - C. 32-38.
169. Шишков Ю. Глобализация – враг или союзник развивающихся стран // МЭиМО. – 2003. - № 4. – С. 3-14.
170. Школа І.М., Козменко В.М., Бабінська О.В. Міжнародні економічні відносини: Підручник / За ред. І.М. Школи. – 2-ге вид., перероб. І доповн. – Чернівці: Книги – XXI, 2007. – 544 с.
171. Україна у процесах міжнародної інтеграції/ За ред. д.е.н., проф. В.Р.Сіденка. – Х.: Форт, 2003. – 280 с.
172. Хмыз О.В. Международные ценные бумаги – еврооблигации // Финансовый менеджмент. – 2003. - № 2. – с. 91-107.
173. Хорошковський В.І. Фінансова глобалізація: суперечності розвитку/Теорії мікро-макроекономіки. – К., Вип.11. – 2002. – С.133-138.
174. Хохлов М. Глобалізація економіки в ракурсі еволюції відносин власності//Економіка України. - №2. – 2002. – С.65-72.
175. Яременко Л.А. Фінансова глобалізація і національна економіка//Фінанси України. - №10. – 2003. – С.41-54.
176. Annual Report of the Executive Board for the Financial Year Ended April 30, 2007 // www.imf.org
177. Annual Report - Creating Opportunity 2007, IFC // www.ifc.org/
178. Credit Suisse Group Annual Report, Business Review and Corporate Citizenship Report 2007 // www.credit-suisse.com
179. French K. R., Poterba J. M., “Investor Diversification and International Equity Markets”, “American Economic Review, Papers and Proceedings”, May 1991.
180. Global Financial Stability Report Containing Systemic Risks and Restoring Financial Soundness. - April 2008 // www.imf.org
181. Globalization, Growth and Poverty: Building an Inclusive World Economy // World Bank Policy Research Report. – The World Bank, Oxford University Press, 2002. – 174 p.
182. IMF World Economic Outlook 2005 // www.imf.org
183. IMF World Economic Outlook 2006 // www.imf.org
184. IMF World Economic Outlook 2007 // www.imf.org
185. International Federation of Stock Exchanges Annual Report and Statistics 2006 // FIBV // www.world-exchanges.org
186. IOSCO Annual Report 2006 // www.iosco.org
187. OECD Factbook 2008: Economic, Environmental and Social Statistics // www.oecd.org
188. Polices for Corporate governance and transparency in emerging markets // Institute of International Finance. – December, 2007. – 65 p.
189. Prasad E., Rogoff K., Wei S.-J., Kose M. A. Effects of Financial Globalization on Developing Countries: Some Empirical Evidence // IMF Working Paper (Washington: International Monetary Fund). – 2003. – May 17. – 86 p.
190. Robert O. Keohane, Nye Jr. J. S. Power, Interdependence and Globalism, in: dies., Power and Interdependence, Aufl. – Boston, 2000. – P. 229.
191. Unctad Handbook of statistics 2007 // www.unctad.org
192. World Development Report 2008: Agriculture for Development
by World Bank, World Bank // www.worldbank.org
193. World Economic Outlook. - April 2006. IMF, Washington, 2006, p. 170.
194. World Economic Outlook Housing and the Business Cycle. - April 2008 // www.imf.org
195. The World in 2008, The Economist Intelligence Unit, Central Intelligence Agency, OECD Economic Outlook #82, IMF – World Economic Outlook, Morgan Stanley: CEEMA: Slower Growth, Resilient Inflation in 2008.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
50





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.