У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Організація і методика обліку, аналізу і аудиту інших витрат операційної діяльності
Количество страниц 133
ВУЗ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Год сдачи 2014
Содержание ЗМІСТ


ВСТУП…………………………….…………………………….………………………4
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ ТА АУДИТУ ВИТРАТ ІНШОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА…..8
1.1. Економічна сутність та класифікація витрат іншої операційної діяльності підприємства…………………………….…………………………..8
1.2. Порядок визнання та оцінка витрат іншої операційної діяльності…….13
1.3. Теоретичні основи аудиту витрат іншої операційної діяльності……….20
1.4. Характеристика нормативно-правової бази та економічної літератури з питань обліку, аналізу та аудиту витрат операційної діяльності підприємства……………………………………………………………………26
1.5. Організаційно-економічна характеристика діяльності та облікова політика підприємства ТОВ «БКВО»…………………………………………32
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ВИТРАТ ІНШОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ДОСЛІДЖУВАНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ТОВ «БКВО»……..42
2.1. Документальне оформлення обліку витрат іншої операційної діяльності підприємства……………………………………………………………………42
2.2. Синтетичний облік витрат іншої діяльності підприємства……………..47
2.3 Вдосконалення організації обліку витрат іншої операційної діяльності на досліджуваному підприємстві ТОВ «БКВО»………………………………...52
РОЗДІЛ 3. ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ ТА АУДИТУ ВИТРАТ ІНШОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ДОСЛІДЖУВАНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ТОВ «БКВО»………………….…………………………….……………………………….58
3.1. Інформаційне забезпечення аналізу та аудиту витрат і діяльності підприємства…………………………….……………………………………..58
3.2. Методика проведення аудиту витрат і діяльності досліджуваного підприємства…………………………….……………………………………..78
3.3. Загальний та факторний аналіз витрат іншої операційної діяльності досліджуваного підприємства…………………………….…………………...92
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ……………………………………………………...97
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ……………………………………….101
ДОДАТКИ…………………………………………………………………………....108







ВСТУП


Актуальність дипломної роботи. Основним мотивом діяльності будь-якого підприємства в ринкових умовах є максимізація прибутку. Отримання найбільшого ефекту з найменшими витратами, економія природних, трудових, матеріальних і фінансових ресурсів залежать від того, як підприємство вирішує питання управління витратами, котре передбачає пошук способів їх зниження. Витрати є головним фактором, який впливає на обсяг пропозиції.
Для ефективного управління витратами необхідно володіти достовірною інформацією про об'єкти витрат, яка може бути отримана при налагодженій системі обліку, аналізу і аудиту на підприємстві.
Пошук шляхів виходу з фінансової кризи у напрямі підвищення ефективності здійснення господарської діяльності спонукає підприємства переглянути її зміст, склад та умови здійснення. Безумовно, увага суб’єктів господарювання, в першу чергу, сконцентрована на тих операціях і процесах, що відносяться до основної діяльності підприємства і які пов'язані з виробництвом або реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг), тобто являються головною метою створення підприємства та забезпечують основну частку його доходу.
Разом з тим, зважаючи на значний вплив на результати господарювання тих видів господарської діяльності та операцій, які забезпечують здійснення основної діяльності або виникають внаслідок її проведення, тобто, діяльності та операцій, які, власне, є неосновними для підприємства, потребує детального вивчення наявність та доцільність для підприємства складових такої діяльності і їх результативності. В першу чергу, це стосується процесів і операцій, що безпосередньо супроводжують основну діяльність підприємства – іншої операційної діяльності, оскільки вона на сьогодні концентрує практично усі функції, що стосуються результатів продажу майна підприємства (за виключенням реалізації продукції, товарів, робіт, послуг, фінансових інвестицій та майнових комплексів), операцій з іноземною валютою, наслідків порушення умов господарювання, результатів списання оборотних активів та інших операції, вагомість дії яких на фінансові результати діяльності підприємства досягає значення впливу результатів основної діяльності.
Загальновизнано, що підвищення якості управління економікою підприємства окреслюється доброякісністю інформації, яка його репрезентує, і у якій домінують показники, сформовані в системі бухгалтерського обліку, що надає актуальності проблемі організації обліку, аналізу і аудиту господарської діяльності, включаючи іншу операційну діяльність підприємства.
Аналіз останніх досліджень. Питання впорядкування інформаційного відображення видів господарської діяльності підприємств в системі бухгалтерського обліку за умов дії національних облікових стандартів підіймає переважна більшість відомих вчених-обліковців, зокрема, С.Ф. Голов, С.Я. Зубілевич, Н.М. Ткаченко, І.І. Сухарцева В.В. Сопко, Ю.А. Кузьминський, В.Г. Швець, колектив авторів під керівництвом Ф.Ф.Бутинця. Об'ємні пропозиції щодо перебудови ведення обліку господарської діяльності у структурному її розрізі висловлені О. Лишиленком. Разом з тим, потребує поглибленого розкриття зміст іншої операційної діяльності підприємства, як об’єкту обліку, аналізу та аудиту, систематизація її елементів щодо облікового відображення з позицій сучасного бачення місця та ролі облікової інформації в управлінні підприємством.
Питання прозорості і ефективності економічної інформації, зокрема інформації щодо інших витрат операційної діяльності підприємств, що формуються в системі бухгалтерського обліку для складання фінансової звітності, не є повністю вирішеним. Тому обрана тема дипломної роботи є актуальною як в теоретичному, так і в практичному аспектах.
Метою дипломної роботи є дослідження організації та методики обліку, аналізу і аудиту інших витрат операційної діяльності підприємства.
Відповідно до поставленої мети в роботі необхідно вирішити наступні завдання:
 визначити економічну сутність та класифікацію витрат іншої операційної діяльності підприємства;
 розкрити порядок визнання та оцінку витрат іншої операційної діяльності;
 дослідити теоретичні основи аудиту витрат іншої операційної діяльності;
 охарактеризувати нормативно-правову базу та економічну літературу з питань обліку, аналізу та аудиту витрат операційної діяльності підприємства;
 надати організаційно-економічну характеристику діяльності та дослідити облікову політику підприємства ТОВ «БКВО»;
 розкрити особливості документального оформлення і синтетичного обліку витрат іншої операційної діяльності підприємства;
 розглянути шляхи вдосконалення організації обліку витрат іншої операційної діяльності на досліджуваному підприємстві ТОВ «БКВО»;
 дослідити інформаційне забезпечення аналізу та аудиту витрат і діяльності підприємства;
 проаналізувати методику проведення аудиту витрат і діяльності досліджуваного підприємства;
 зробити загальний та факторний аналіз витрат іншої операційної діяльності досліджуваного підприємства.
Об’єктом дослідження дипломної роботи є інші витрати операційної діяльності підприємств, зокрема підприємства ТОВ «БКВО».
Предметом дипломної роботи є теоретико-методологічне дослідження організації та методики обліку, аналізу і аудиту інших витрат операційної діяльності підприємства, практичне їх використання в бухгалтерському обліку підприємства.
Методологічною основою дослідження є діалектичний метод пізнання, фундаментальні положення теорії бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту, сучасні концепції управління витратами. У процесі дослідження були використані такі загальнонаукові й спеціальні методи: теоретичного узагальнення; загальної теорії систем; економіко-математичні методи; системно-структурний, табличний, графічний і інші. Розрахунки здійснювалися з використанням табличного процесора Microsoft Excel.
Інформаційну базу досліджень склали законодавчі акти й нормативні матеріали, сучасні методики обліку, аналізу і аудиту витрат діяльності підприємства, аналітичні матеріали і фінансова звітність будівельної компанії «Відродження Одеси». Дослідження базується на результатах новітніх теоретичних і практичних розробок вітчизняних і зарубіжних вчених у сфері обліку, аналізу і аудиту витрат операційної діяльності підприємства. В ході написання дипломної роботи були використані праці провідних учених-економістів в галузі бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту, матеріали періодичних видань і науково-практичних конференцій, інформаційний ресурс офіційних сайтів мережі Інтернет.
Структура й обсяг роботи. Дипломна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків. Роботу викладено на 133 сторінках друкованого тексту, що включає 27 таблиць, 15 рисунків, 10 додатків на 26 сторінках. Список використаних джерел включає 78 найменування, які займають 7 сторінок.
Список литературы ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Узагальнюючи все наведене в дипломній роботі, можна зробити наступні висновки.
За результатами теоретичного дослідження сутності інших витрат операційної діяльності, автором сформульоване власне бачення визначення іншої операційної діяльності підприємства: це неосновна діяльність підприємства, що відбувається в межах одного операційного циклу, а також операції, які протікають в обсязі операційного циклу і забезпечують або виникають в результаті проведення основної діяльності. В контексті запропонованого формулювання сутності іншої операційної діяльності чітко виділяються два її види: неосновна операційна діяльність підприємства та операції, що виникають при проведенні операційної діяльності.
Чільне місце в управлінні підприємством займає обґрунтована класифікація витрат, яка є дуже важливою для розуміння того, як ними управляти. Це забезпечує правильне визначення собівартості продукції (робіт, послуг) в ринкових умовах й формування кінцевих фінансових результатів для здійснення ефективної діяльності підприємств в конкурентному середовищі.
Запропоноване трактування змісту іншої операційної діяльності з позицій її ролі в операційному циклі та впливу на фінансові результати господарської діяльності підприємства дозволило здійснити її облікову систематизація, що, зокрема, включає виділення у складі іншої операційної діяльності неосновної операційної діяльності та операції, що виникають при проведенні операційної діяльності, акцентування елементів останніх та формування умов і алгоритмів облікового забезпечення, що сприятиме підвищенню якості облікової інформації в управління підприємствами.
Сучасні умови господарювання підприємств характеризуються збільшенням питомої ваги витрат іншої операційної діяльності у складі витрат діяльності. Фінансовий результат від іншої операційної діяльності на більшості підприємств є збитковим і перевищує суму прибутку від основної діяльності. Збитки від іншої операційної діяльності приводять або до зменшення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування, або до збільшення валового збитку. Тому, вважаємо за необхідне розглянути питання щодо здійснення розподілу фінансових результатів операційної діяльності на фінансовий результат від основної діяльності та фінансовий результат від іншої операційної діяльності, що дозволить здійснити більш повний аналіз формування фінансового результату загалом.
За сучасних умов господарювання проблема зниження витрат діяльності є найважливішим завданням діяльності підприємств та збільшення їх прибутку.
Недоліком діяльності багатьох вітчизняних підприємств є те, що не складається кошторис витрат іншої операційної діяльності, який би резервував непередбачені витрати, що виникають на підприємстві для прийняття управлінських рішень.
Раціональна організації внутрішньогосподарського аудиту інших витрат операційної діяльності на підприємстві передбачає визначення сутності, принципів організації, завдань, об'єктів і суб'єктів, методичних прийомів та джерел інформації.
Організація внутрішньогосподарського аудиту витрат іншої операційної діяльності на підприємствах будівельної галузі є необхідною, оскільки існування неналежної конкретизації об'єктів контролю витрат іншої операційної діяльності та невпорядкованість використання результатів аудиту для прийняття управлінських рішень породжує безліч проблем, однією з яких є несвоєчасне отримання вищим керівництвом інформації, необхідної для управління і попередження виникнення неефективних витрат.
Узагальнюючи результати аналізу наукової літератури, ми дійшли висновку, що активна дискусія розгорнулася щодо визначення поняття «інші витрати операційної діяльності» в загальному контексті та «інші витрати операційної діяльності» як окремої складової статті досліджуваних витрат. Ми пропонуємо для уникнення тавтології в економічних поняттях «інші витрати операційної діяльності» в загальному контексті називати як «витрати іншої операційної діяльності», а складову статтю досліджуваних витрат – «інші витрати операційної діяльності», оскільки в ній знаходяться ті витрати, які не знайшли свого відображення на інших рахунках, але пов’язані саме з цією діяльністю.
Взагалі необхідно сказати, що проблемам обліку, аналізу та аудиту витрат підприємства вчені-науковці та практики приділяють надзвичайно велику увагу. Хоча, на думку автора дипломної роботи, не досить ґрунтовно розглянуто питання документального забезпечення витратних операцій. В той же час широко наведена класифікація витрат та основи обліку (характеристика витратних рахунків, кореспонденція). Щодо аудиту витрат на підприємстві, то ми бачимо, що серед вчених-економістів немає єдиної думки відносно методики його проведення. Основні показники аналізу витрат висвітлено в економічній літературі доволі ґрунтовно.
Дослідження організації обліку, аналізу і аудиту витрат іншої операційної діяльності в дипломній роботі було здійснено на прикладі будівельної компанії «Відродження Одеси». Автором досліджено документальне оформлення та з’ясовано особливості синтетичного і аналітичного обліку витрат іншої операційної діяльності підприємства. Проаналізовано склад та суми інших витрат операційної діяльності ТОВ «СКВО». Проведені дослідження свідчать, що на підприємстві ТОВ «СКВО» до складу інших витрат операційної діяльності входять всі витрати, які передбачено чинними нормативно-правовими документами, та у їх складі відсутні інші витрати (адміністративні витрати, витрати на збут), що непередбачені нормативно-правовими документами.
Автором внесені пропозиції щодо групування інших витрат операційної діяльності на підприємстві ТОВ «БКВО» у розрізі однорідних витрат на субрахунку 949 «Інші витрати операційної діяльності» для цілей внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, що надасть можливість суттєво покращити інформаційне забезпечення управлінських працівників необхідною інформацією про інші витрати операційної діяльності підприємства.
У третьому розділі роботи проведено аналіз та аудит витрат іншої операційної діяльності на досліджуваному підприємстві ТОВ «БКВО».
Підсумовуючи аналіз фінансового стану підприємства ТОВ «БКВО», зроблено висновок про нестійкий характер цього стану, основна причина якого вбачається у формуванні необґрунтовано великих обсягів поточних зобов`язань перед замовниками. Слід зауважити, що практика погодження з замовниками перенесення строків здавання об`єктів, що будуються, в експлуатацію досить поширена в будівельній галузі (з відповідним внесенням змін в договірні умови), що певним чином покращує фінансовий стан будівельних підприємств. Отже, з цими застереженнями можна визнати задовільним фінансовий стан підприємства ТОВ «БКВО». Про що свідчить і складений аудиторський висновок. Перевірка фінансової звітності ТОВ «БКВО» та її первинних документів свідчить, що вони достовірні, взаємоузгоджені і належно оформлені.
Автором проведено загальний та факторний аналіз витрат іншої операційної діяльності досліджуваного підприємства. Результати аналізу довели, що в досліджуваний період основні витрати підприємства, що обліковувались за рахунком 94 «Інші витрати операційної діяльності» були пов`язані з розрахунками з субпідрядниками, обліком собівартості реалізованих запасів внаслідок змін в технологіях будівництва, утриманням інфраструктури об`єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення, а також сплатою неустоєк за договорами.
Дані регістрів бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства вірно та правдиво, без викривлень інформації, відображали понесені підприємством інші оперативні витрати, що давало змогу менеджменту підприємства своєчасно приймати управлінські рішення з метою підвищення ефективності ведення бізнесу.







СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 р., № 2275-VI. [Електронний ресурс]. – Доступний з http://www.zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2755-17. – Назва з екрану.
2. Про аудиторську діяльність: Закон України від 22 квітня 1993 року №3125-ХІІ. [Електронний ресурс] – Режим доступу : http // zakon.rada.gov.ua.
3. Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні: Закон України від 16.07.99 р. № 996-ХІV [Електронний ресурс] – Режим доступу : http // zakon.rada.gov.ua.
4. Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій. Затверджено наказом Мінфіну України від 30 листопада 1999 р. № 291 [Електронний ресурс]. – Режим доступу до інструкції: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0893-99&p=1249293963784843.
5. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затверджене наказом Міністерства фінансів України від 31.03.1999 р. № 87. [Електронний ресурс] – Режим доступу : http // zakon.rada.gov.ua.
6. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати». Затверджений наказом МФУ від 31.03.1999 р. № 87 [Електронний ресурс]. – Режим доступу до положення: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi? nreg=z0397-99.
7. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси», затверджене наказом Мінфіну України від 20.10.1999 р., № 246. [Електронний ресурс] – Режим доступу : http // zakon.rada.gov.ua.
8. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджене наказом Мі-ністерства фінансів України від 31 грудня 1999 р., № 318. [Електронний ресурс]. – Доступний з http://www.minfin.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0027 %2D00&p=154500791191400. – Назва з екрану.
9. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 31 «Фінансові витрати», затверджене наказом Міністерства фінансів України від 28 квітня 2006 р., № 415. [Електронний ресурс]. – Доступний з http://www.minfin.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0610 %2D06&p=1154467260 800345. – Назва з екрану.
10. Методичні рекомендації з формування собівартості продукції (робіт, послуг) у промисловості. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0027-00.
11. Аудит і ревізія підприємницької діяльності. Навчальний посібник / Ф.Ф. Бутинець та ін., за ред. Проф.. Ф.Ф. Бутинця - Житомир: ПП «Рута», 2001. – 416 с.
12. Аудит: практическое пособие / А. Кузьминский, Н. Кужельный, Е. Петрик и др. Под ред. Проф. Ф.Ф. Бутинця - Житомир: ПП «Рута», 2001. – 283 с.
13. Білоусов А. Внутрішній аудит: Перспективи розвитку і методика організації на підприємствах України// Бухгалтерський облік і аудит. – 2001 – №2 – с. 45-48
14. Бурмистров Г. Затраты: от контроля к управлению [Электронный ресурс] / Г. Бурмистров. – Режим доступа к статье: http: //www.management. com.ua/ finance/fin124. html?print.
15. Бутинець Ф.Ф. та ін. Інформаційні системи бухгалтерського обліку: Підручник // Ф.Ф. Бутинець, С.В. Івахненков, Т.В. Давидюк, Т.В. Шахрайчук. За ред. проф. Ф.Ф. Бутинця. – 2-ге вид., перероб. і доп. - Житомир: ПП «Рута», 2008. – 544 с.
16. Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: підручник [для студентів вузів спеціальності 7.050106 «Облік і аудит»] / Ф.Ф. Бутинець. – 2-е вид., доп. і перероб. – Житомир: ЖТІ, 2000. – 640 с.
17. Бухгалтерський облік в Україні [Текст] : навчальний посібник / Мін-во освіти і науки України, Нац. ун-т «Львівська політехніка» ; ред. Р. Л. Хом`як. - 7-е вид., доп. і перероб. – Львів : Інтелект-Захід, 2008. – 1224 с.
18. Бухгалтерський облік: актуальні проблеми та рішення : монографія /Під загальною редакцією Герасименка С.С.- Суми: ДАБС, 2009. – 200с.
19. Бухгалтерський фінансовий облік. Підручник/ За ред. проф. Ф.Ф. Бутинця: 3-е вид., перероб. та доп. - Житомир: ЖІТІ, 2006. – 672 с.
20. Васильева, Л.С. Бухгалтерский управленческий учет [Текст]: учебное пособие / Л.С. Васильева, Д.И. Ряховский, М.В. Петровская. – М.: Эксмо, 2007. – 368 с.
21. Ватуля, І. Д. Аудит [Текст] : практикум / І. Д. Ватуля, Н. А. Канцедал, О. Г. Пономаренко ; Мін-во освіти і науки України, Полтавська держ. аграрна академія. - К. : ЦУЛ, 2007. – 304 с.
22. Голов С. Ф. Управлінський облік : підручник / С. Ф. Голов. – К. : Лібра, 2003. – 703 с.
23. Голов, С.Ф. Бухгалтерський облік в Україні: аналіз стану та перспективи розвитку [Текст]: моногр. / С.Ф. Голов. – К.: ЦУЛ, 2007. –522 с.
24. Головко В.І. Економічний аналіз. – Підручник. / Головко В.І. – К.:ТзОВ «Курс», 2008. – 280 с.
25. Гончарук, Я.А. Аудит [Текст] : навчальний посібник / Я. А. Гончарук, В. С. Рудницький. – 3-те вид., перероб. і доп. – К. : Знання, 2007. – 443 с.
26. Горщар В. 1С: Облік витрат на виробництво продукції // Бухгалтерія – 2003-№35, - с. 34-36
27. Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посібник: 3-тє вид., допов. – К.: А.С.К., 2002. – 416 с.
28. Грекова В. Зв’язок показників операційних витрат у звіті про фінансові результати / Віта Грекова // Бухгалтерський облік і аудит. – 2010. – № 7. – С. 22-26.
29. Грещак М.Г. Управління витратами : навч. метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / М.Г. Грещак, О.С. Коцюба. – К. : КНЕУ, 2002. – 131 с.
30. Гура Н.О. Фінансові витрати: нова концепція визнання та порядок капіталізації / Н.О. Гура // Фінанси України : журнал. – 2010. – Вип. 12. – С. 89-96.
31. Дікань Л.В. Фінансово-господарський контроль : навч. посіб. / Л.В. Дікань. – К. : Знання, 2010 . – 395 с.
32. Дорош, Н.І. Аудит: теорія і практика [Текст] : навчальний посібник / Н. І. Дорош. - К. : Знання, 2006. – 495 с.
33. Дрозд І.К. Чечуліна О.О. Бухгалтерський облік та внутрішній державний аудит за міжнародними стандартами: навч. посіб. // Київ: УАЗБА, 2009. Ч. ІІ. – 312 с.
34. Завгородній В.П.: Автоматизація бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та аудиту. – К: .А.С.К., 2005. – 768 с.
35. Калюга Є. В. Фінансово-господарський контроль у системі управління : монографія / Є. В. Калюга. – К. : Ельга, Ніка-Центр, 2002. – 360 с.
36. Карпова Т. П. Управленческий учет : учебник для вузов. / Т. П. Карпова – М. : ЮНИТИ, 2010. – 350 с..
37. Керимов, В. Э. Бухгалтерский финансовый учет [Текст] : учебник / В. Э. Керимов. – 2-е изд., изм. и доп. – М. : Дашков и К, 2008. – 704 с.
38. Контроль і ревізія : підручник / Бутинець Ф. Ф., Бардаш С. В., Малюга Н. М., Петренко Н. І. – [вид. 2-е, доп. і перероб.]. – Житомир : ЖІТІ, 2000. – 512 с.
39. Кузнєцова С. Легітимація як напрям розвитку бухгалтерського управлінського обліку в Україні // Бухгалтерський облік і аудит – 2004 - №12, с. 27-29
40. Купалова Г.І. Теорія економічного аналізу: (Навч. посіб. з грифом МОН) – К.: Знання, 2008. – 639 с.
41. Лишиленко О. В. Бухгалтерський облік : Підручник / О. В. Лишиленко. – 3-тє вид., перероб. і доп. – Київ : Вид-во «Центр учбової літератури», 2009. – 670 с.
42. Лишиленко О. Напрями вдосконалення обліку та аудиту фінансових результатів / О. Лишиленко // Бухгалтерський облік та аудит. – 2005. – № 6. – С. 16-23
43. Лишиленко, О.В. Бухгалтерський управлінський облік [Текст]: навч. посібник / О.В. Лишиленко. – К.: Вид-во «Центр навчальної літератури», 2006. – 254 с.
44. Мансуров, П.М. Управленческий учет [Текст]: учеб. пособие / П.М. Мансуров. – Ульляновск: УлГТУ, 2010. – 175 с.
45. Мних Є. В. Економічний аналіз : підруч. / Є. В. Мних. – [2-ге вид., перероб і доп.]. – К. : Центр навч. л-ри, 2005. – 472 с.
46. Мосаковський В. Система контролю витрат виробництва за сучасних умов // Бухгалтерський облік і аудит – 2002 – №9, - с. 24-27
47. Мурашко В. М. Контроль і ревізія діяльності підприємств промисловості України : навч. посібн. / В. М. Мурашко, Т. М. Сторожук, О. В. Мурашко. – [2-ге вид., перероб. і доп.]. – К. : ЦУЛ, 2003. – 311 c.
48. Нападовська Л. Методологічні засади управлінського обліку // Бухгалтерський облік і аудит – 2004 - №4, - с. 38-40
49. Нападовська Л.В. Управлінський облік : підручник для студ. вищ. навч. закл. / Л.В. Нападовська. – К. : Книга, 2004. – 544 с.
50. Національні стандарти бухгалтерського обліку // Все про бухгалтерський облік. – 2007. – №18 (1295). – 112 с.
51. Немченко, В.В. Практичний курс внутрішнього аудиту [Текст] : підручник / В.В. Немченко, В. П. Хомутенко, А. В. Хомутенко ; Одеська нац. академія харчових технологій, Одеський держ. економ. ун-т. – К. : ЦУЛ, 2008. – 240 с.
52. Онищенко В.П. Національна система бухгалтерського обліку в контексті застосування МСФЗ та змін податкового законодавства / В.П. Онищенко // Фінанси України : журнал. – 2011. – Вип. 7. – С. 114-124.
53. Палий, В.Ф. Управленческий учет издержек и доходов (с элементами фінансового учета) [Текст] / В.Ф. Палий. – М.: Инфра-М, 2006. – 279 с.
54. Пархоменко В. Бухгалтерський облік фінансових витрат / В. Пархоменко // Праця і зарплата. – 2010. – 27 жовтня. – № 40. – С. 22-23.
55. Петрик О.А. Організація та методика аудиту підприємницької діяльності: Навч. посібн. / Петрик О.А., Савченко В.Я., Свідерський Д.Є.. – К.: КНЕУ, 2008. – 472 с.
56. Півнюк О. Вдосконалення методики визнання та класифікації витрат діяльності у зв'язку із введенням Податкового кодексу України / О. Півнюк // Економічний аналіз. – 2011. – Вип. 9. – Ч. 1. – С. 260-263.
57. Податковий Кодекс – 2011: вчимося жити по-новому з податком на прибуток // Політика і влада. – 2011. – 11 квітня. [Електронний ресурс]. – Доступний з http://www.analitic. ub.ua/1470-podatkoviy-kodeks-2011-vchimosya-jiti-po-novomu-z-podatkom-na-pributok.html/. – Назва з екрану.
58. Почапська Л. Аналіз витрат виробництва видавничої продукції // Вісник КНТЕУ – 2002 – №3, - с.12-15
59. Пустовіт Г. Особливості обліку виробничих витрат і калькулювання собівартості готової продукції в малих підприємствах //Бухгалтерський облік і аудит 2004 – №5– с. 3-8
60. Пшенична, А.Ж. Аудит [Текст] : навчальний посібник / А. Ж. Пшенична ; Мін-во освіти і науки України, Полтавський ун-т споживчої кооперації України. – К. : ЦУЛ, 2008. – 320 с.
61. Рогожин П. С. Гойко А. Ф. Економіка будівельних організацій. – К.: Видавничий дім «Скарби», 2001. – 448 с.
62. Рясних Є.Г. Необхідність та проблеми впровадження бюджетування накладних витрат на сучасних підприємствах / Є.Г. Рясних, Є.М. Рудніченко // Вісник Хмельницього національного університету. Економічні науки. – 2005. – Т.1. – № 5. – Ч. 2. – С. 29-32.
63. Скрипник М. I. Розвиток бухгалтерського обліку і внутріпшього контролю витрат та калькулювання собівартості продукції: монографія / М.І.Скрипник. - Житомир, 2011. – 732с.
64. Сопко В. В. Бухгалтерський облік: [навч. посібн.] / В. В. Сопко. - [3-тє вид. перероб. і доп.]. -К: КНЕУ, 2000. - 578 с.
65. Сопко, В.В. Бухгалтерський облік в управлінні підприємством [Текст] / В.В. Сопко. – К.: КНЕУ, 2006. – 526 с.
66. Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік, оподаткування і звітність: Підручник – 2-ге вид. доповнене і перероблене. – К.: Алерта, 2007. – 954 с.
67. Усач Б.Ф. Контроль і ревізія : підручник / Б.Ф. Усач. – К. : Знання, 2007. – 263с.
68. Фаріон І. Д. Управлінський облік : підруч. / І. Д. Фаріон, Т. М. Писаренко. – К. : ЦУЛ, 2012. – 792 с.
69. Фінансова звітність підприємств: Навч. посіб./ Н.В. Чебанова, Т.Я. Чупир, Ю.А. Василенко, Х. :Фактор, 2006. – 434 с.
70. Хуторян А. Напрями вдосконалення обліку формування фінансових результатів / А. Хуторян // Економічний аналіз: Зб. наук. праць каф. економ. аналізу Терноп. націон. економ. ун-ту. – Вип. 3 (19). – Тернопіль : СМП «Тайп», 2008. – С. 324-327.
71. Шандова Н.В. Методичні аспекти організації управління витратами // Фінанси України – 2003 – №12 – с. 53-57
72. Шандова Н.В. Створення ефективної системи управління витратами підприємства// Фінанси України – 2003 – №7 – с.97-101
73. Швець В.Г. Теорія бухгалтерського обліку: (Підручник з грифом МОН) – 3-тє вид., перероб. і доп. – К.: Знання, 2008. – 535 с.
74. Шеремета О.В. Механізм бюджетування витрат операційної діяльності: дис.канд. екон. наук: спец. 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» / О.В. Шеремета. – Хмельницький, 2009. – 262 с.
75. Шквір В.Д., Загородній А.Г., Височан О.С. Інформаційні системи і технології в обліку: Навч. посіб. – 3-є вид., перероб. і доп. – К.: Знання, 2007. – 439 с.
76. Юрченко К. Внутрішньогосподарський (управлінський) облік витрат і звітність // Вісник податкової служби України – 2002. №20. – с. 38-39.
77. Юрченко К. Методи обліку витрат на виробництво продукції //Вісник податкової служби України – 2002 р. – №37 – с. 34-37
78. Яструбський М.Я. Фінансовий облік І: Конспект лекцій. / Яструбський М.Я., Струк Н.С., Левик І.С. – Львів: Вид-во Національного університету «Львівська політехніка», 2008. – 224 с.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
300





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.