У нас уже 242733 рефератов, курсовых и дипломных работ
Заказать диплом, курсовую, диссертацию


Быстрый переход к готовым работам

Мнение посетителей:

Понравилось
Не понравилось





Книга жалоб
и предложений


 






Название Фінансовий менеджмент формування прибутку підприємства ПАТ КременчукМясо
Количество страниц 112
ВУЗ КГТУ
Год сдачи 2015
Содержание ЗМІСТ
ВСТУП……………………………………………………………………………..4
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА……………………………………………….6
1.1 Прибуток підприємства як економічна категорія та об’єкт управління…………………………………………………………………………6
1.2 Методика управління прибутком на підприємстві……………….....15
1.3 Сучасний стан м’ясопереробної галузі…………………………..…..22
Висновки до розділу 1………………………………………………………….31
РОЗДІЛ 2. ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ФОРМУВАННЯ ПРИБУТКУ ПАТ «КРЕМЕНЧУКМ’ЯСО»…………………………………………………..32
2.1 Техніко-економічна характеристика ПАТ «Кременчукм’ясо»……..32
2.2 Оцінка фінансового стану ПАТ «Кременчукм’ясо»………………...39
2.3 Організація процесу управління прибутком ……...............................47
Висновок до розділу 2…………………………………………………………...60
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ТА НАПРЯМКИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ НА ПАТ «КРЕМЕНЧУКМ’ЯСО»…………..61
3.1 Формування бюджету доходів і витрат та визначення беззбитковості підприємства………………………………………………………………….…61
3.2 Напрями покращення управління прибутком ПАТ «Кременчукм’ясо»……………………………………………………………....68
Висновки до розділу 3……………………………………………...………….81
РОЗДІЛ 4. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ…………………………………………………………………...82
4.1. Організація охорони праці на ПАТ «Кременчукм’ясо»………….82
4.2 Оцінка стану охорони праці на підприємстві………………………89
Висновок до розділу 4…………………………………………………………95
ВИСНОВКИ…………………………………………………………………….96
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………….……100
ДОДАТКИ………………………………………………………………………108






ВСТУП
Актуальнысть теми. Прибуток являє собою кінцевий фінансовий результат господарської діяльності підприємства. Загальна економічна теорія визначає роль економіки так: „У реальній дійсності прибуток - кінцева мета і рушійний мотив товарного виробництва і ринкової економіки. Це головний стимул і основний показник ефективності будь-якого підприємства і фірми”. Дійсно, важко переоцінити значення прибутку в загальній системі вартісних інструментів управління підприємством.
Керівнику будь-якого підприємства на практиці приходиться приймати безліч різноманітних управлінських рішень. Кожне прийняте рішення, що стосуються ціни, витрат підприємства, обсягу і структури реалізації продукції, в остаточному підсумку позначається на фінансових результатах підприємства, тому розробка методології управління прибутком на підприємстві на сьогодення є однім з найбільш гострих теоретичних і практичних завдань для фахівців в галузі економіки і фінансів.
Метою даної дипломної роботи є розгляд теоретичних, методичних та практичних питань щодо фінансового менеджменту управління прибутком підприємства.
Поставлена мета обумовила необхідність вирішення ряду взаємозалежних завдань:
 розкрити економічну суть такого поняття як прибуток підприємства;
 виявити мотиваційний механізм здійснення управлінських заходів щодо прибутку підприємства;
 вивчити і виявити методи управління прибутком, що застосовуються вітчизняними суб’єктами господарювання;
 виробити практичні рекомендації щодо управлінням прибутком на підприємстві.
Предметом дослідження є теоретико-методологічні і прикладні проблеми організації управління прибутком на підприємстві.
Об’єктом дослідження є прибуток підприємства.
Теоретичною методологічною основою дипломної роботи являються основні положення і висновки, сформульовані в наукових фундаментальних працях вітчизняних і закордонних вчених-економістів.
Інформативною основою дослідження є праці українських і закордонних фахівців в області економіки підприємства; матеріали наукових конференцій; періодичної преси.
У ході дослідження використовувалися загальнонаукові методи, методи порівнянь, угруповань, спостереження, обстеження, комплексної оцінки, аналітичні процедури й ін.
Структура роботи. Дипломна робота складається з вступу, чотирьох розділів, висновків та додатків.
Список литературы ВИСНОВКИ
У даному дипломному дослідженні викладені теоретичні і практичні питання процесу управління прибутком на підприємстві. У менеджменті існує так називана організмічна теорія, відповідно до якої компанія порівнюється з живим організмом. Для обох головні цілі діяльності формуються в термінах виживання і розвитку. Прибуток порівнюється з киснем, необхідним для підтримки життєдіяльності живого організму. Однак одержання кисню людина не ставить як мету своєї діяльності. (Тут, щоправда, існує негласне припущення - кисень не є обмеженим ресурсом). Звідси випливає, що одержання, максимізація прибутку - це, скоріше, не ціль, а умова досягнення цілей виживання і розвитку.
Таким чином процес управління прибутком на підприємстві правильніше було б назвати процесом управлінням виживання підприємства на ринку.
Проведений в ході дослідження аналіз дозволяє зробити висновок, що значення прибутку полягає в тому, що він відбиває кінцевий фінансовий результат. Разом з тим на величину прибутку, його динаміку впливають фактори, що як залежать, так і не залежні від зусиль підприємства. Практично поза сферою впливу підприємства знаходяться кон'юнктура ринку, рівень цін на споживані матеріально-сировинні і паливно-енергетичні ресурси, норми амортизаційних відрахувань тощо. Певною мірою залежать від підприємства такі фактори, як рівень цін на реалізовану продукцію і заробітну плату, рівень господарювання, компетентність керівництва і менеджерів, конкурентноздатність продукції, організація виробництва і праці, його продуктивність, стан і ефективність виробничого і фінансового планування.
Перераховані фактори впливають на прибуток не прямо, а через обсяг реалізованої продукції і собівартість, тому для з'ясування кінцевого фінансового результату необхідно зіставити вартість обсягу реалізованої продукції і вартість витрат і ресурсів, використовуваних у виробництві.
Прибуток також має стимулюючу функцію. Його зміст полягає в тому, що він одночасно є фінансовим результатом і основним елементом фінансових ресурсів підприємства. Реальне забезпечення принципу самофінансування визначається отриманим прибутком. Частка чистого прибутку, що залишилася в розпорядженні підприємства після сплати податків і інших обов'язкових платежів, повинна бути достатньою для фінансування розширення виробничої діяльності, науково-технічного і соціального розвитку підприємства, матеріального заохочення працівників і майстерність менеджерів підприємства виявляється в тому, щоб таким чином організувати процес управління та розподілу прибутку підприємства, який забезпечить досягнення перелічених вище цілей.
В процесі дослідження були напрацьовані деякі рекомендації досліджуваному підприємству для досягнення більш високих фінансових результатів діяльності, які ми хотіли би викласти на завершення даної роботи:
1. При веденні господарської діяльності необхідно виходити з того, що основними джерелами збільшення суми прибутку є збільшення обсягу реалізації продукції, зниження її собівартості, підвищення якості товарної продукції, реалізація її на більш вигідних ринках збуту;
2. На підприємстві, перш за все, необхідно дотримання високої виконавчої дисципліни, строге дотримання укладених договорів на виконання робіт.
3. Керівництву підприємства слід приділяти максимум уваги щодо проведення масштабної й ефективної політики в області підготовки персоналу, що являє собою особливу форму вкладення капіталу.
4. Необхідно більше уваги приділяти підвищенню швидкості руху оборотних коштів, скороченню усіх видів запасів, домагатися максимально швидкого просування готових виробів від виробника до споживача.
5. Слід поліпшувати якість продукції, що приведе до конкурентноздатності і зацікавленості вибору даного підприємства замовниками.
6. Скорочення витрат на виробництво можна досягти за рахунок підвищення рівня продуктивності праці, економічного використання сировини, матеріалів, палива, електроенергії, устаткування.
Виконання цих пропозицій значно підвищить одержуваний прибуток на підприємстві.
Основні напрямки удосконалювання механізму формування і розподіли фінансових результатів доцільно об'єднати в кілька груп, з врахуванням його внутрішніх і зовнішніх зв'язків у рамках фінансового механізму і системи управління прибутком на ПАТ «Кременчукм’ясо».
Основні напрямки удосконалювання механізму формування фінансових результатів включають:
 оптимізацію облікової політики підприємства;
 комплекс заходів, що забезпечують законне і правильне визначення розміру виручки від реалізації продукції, суми податку на додану вартість, сум податків які відносять на фінансові результати, а також розмірів витрат виробництва, що впливає на точність і вірогідність визначення фінансових результатів.
Основні напрямки удосконалювання механізму розподілу фінансових результатів включають:
 оптимізацію системи оподаткування прибутку; розробку такої системи ставок і пільг податку на прибуток, що буде стимулювати використання чистого прибутку підприємства, насамперед, на розвиток і удосконалювання власної виробничої бази;
 викорінювання непродуктивних витрат і втрат; розробку і реалізацію заходів, спрямованих на подолання кризи неплатежів з метою поступового зниження сум пені і штрафів, що сплачуються в бюджет і позабюджетні фонди;
 оптимізацію розподілу чистого прибутку, що залишається в розпорядженні підприємства, на фонди споживання і фонди нагромадження;
 комплекс заходів, що забезпечують доцільне й ефективне використання засобів фондів споживання і нагромадження.
Для поліпшення умов праці та усунення недоліків, з метою попередження травматизму та недопущення їх повторної появи необхідно:
1. Доручити інженеру по охороні праці, до початку весняно-польових робіт, провести заміну і оновлення необхідних засобів безпеки (вогнегасників, аптечок, спецодягу).
2. Завідувачу кадрами доручити переглянути посадові інструкції, по всіх працюючих, на наявність вимог по виконанню норм охорони праці ;
3. Покращити матеріально-технічну базу служби охорони праці (поновити плакати по охороні праці на місцях).
4. Своєчасно проводити інструктажі з охорони праці, особливо цільовий і повторний ;
5. Керівнику товариства разом із головою профспілкового комітету призначити уповноважених від трудових колективів для проведення першого і другого ступеня адміністративно - громадського контролю. Створити комісію з питань охорони праці і не рідше одного разу в квартал проводити перевірку стану охорони праці в товаристві із залучення до неї відповідних осіб.






СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Агапцов С. А. Мотивация труда как фактор повышения эффективности производственно-хозяйственной деятельности предприятия / Агапцов С.А., Мордвинцев А.И., Фомин П.А., Шаховская Л.С. – М.: Высшая школа, 2009. – 344 с.
2. Азарян О.М. Маркетинг: підручник для вищих навч. закладів / За ред. О.М. Азарян. – К.: НМЦВО МОіН України, НВФ “Студцентр” - 2011. – 400 с.
3. Азоев Г. Л. Конкуренция: анализ, стратегия и практика. учебное пособие / Азоев Г. Л. - М.: Центр экономики и маркетинга, 2009. - 208 с.
4. Баб’як Н.Д. Вплив амортизаційних відрахувань на результати фінансово-господарської діяльності підприємств / Баб’як Н.Д. // Фінанси України. – 2011. – № 11. – С.34-37.
5. Бай С.І. Менеджмент організацій / С.І. Бай – К.: КНТЕУ. – 2010. – 174 с.
6. Базілінська О.Я. Фінансовий аналіз: теорія і практика: навч. посіб. / О.Я. Базілінська. – 2-ге вид. – К.: ЦУЛ, 2011. – 328 с.
7. Бандурка О.М. Фінансова діяльність підприємства: Підручник 2-ге вид. перероб. і доп / Бандурка О.М., Коробов М.Я., Орлов П.І., Петрова К.Я. – К.: Либідь, 2009. – 384 с.
8. Батура О. Корпоративний капітал в умовах становлення і розвитку ринкових відносин в Україні / Батура О. , Корягіна Т. // Економіка України. – К. – 2012. – № 10 – С.23-28.
9. Безуглий А. Про вилучення частини амортизаційних відрахувань та використання потужностей підприємств / Безуглий А. // Економіка України. – 2011. – №1. – С.34 – 40
10. Білик М.Д. Управління фінансами державних підприємств / Білик М.Д. – К.: Т-во «Знання», КОО, 2011. – 312 с.
11. Бланк И.А. Инвестиционный менеджмент. / Бланк И.А. - Киев: МП «ИТЕМ» Лтд., «Юнайтед Лондон Трейд Лимитид», 2011. – 448 с.
12. Бланк И. А. Финансовый менеджмент: учебный курс / И. А. Бланк. – К.: Эльга, Ника-Центр, 20012. – 656 с.
13. Блонська В.І. Вдосконалення формування та використання прибутку підприємства / Блонська В.І. // Науковий вісник НЛТУ. – 2012. – №18. – С. 122-128.
14. Богодухов Д. Ефективна дивідендна політика акціонерного товариства: основні принципи, методи та практика використання в Україні / Богодухов Д. // Актуальні проблеми економіки. – 2012. – № 10. – С.41-47.
15. Богомолова В. В. Організація управління маркетинговою діяльністю підприємства // Матеріали // Матеріали ХV Міжнародної наукової конференції молодих науковці «Наука і вища освіта». У 3 ч. / м. Запоріжжя, 17-18 травня 2010 р. – Запоріжжя: ГУ «ЗІДМУ», 2010. – Ч. 2. – С. 54-55.
16. Болдуєва О.В. Стан забезпеченості фінансовими ресурсами інвестиційного процесу в Україні / Болдуєва О.В. // Науковий вісник ЧДІЕУ. 2010. – №4 – С.18-24.
17. Буряк Л.Д. Фінансовий менеджмент у малому бізнесі: навч. Посібник / Л.Д. Буряк. - Державний вищий навч. заклад "Київський національний економічний ун-т ім. Вадима Гетьмана" – К.: КНЕУ, 2010. – 432 с.
18. Ванькович Д.В. Оpганізація упpавління фінансовими pесуpсами підпpиємств у пеpехідній економіці Укpаїни (на пpикладі відкpитих акціонеpних товаpиств: автоpеф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. екон. наук. 08.02.03 / Ванькович Д. В. – Львів. нац. ун. ім. І. Фpанка. – Львів, 2010. – 20 с
19. Василик О.Д. Теорія фінансів: Підручник / Василик О.Д. – К.: НІОС. – 2011. – 416 с.
20. Верланов Ю.Ю. Фінансовий менеджмент [Текст]: навчально-метод. посібник / Ю.Ю. Верланов. - Миколаївський держ. гуманітарний ун-т ім. Петра Могили комплексу "Києво-Могилянська академія". – Миколаїв: Видавництво МДГУ ім. Петра Могили, 2009. – 344 с.
21. Вівчар О.Й. Власний капітал як основне джерело функціонування підприємства / Вівчар О.Й. // Науковий вісник НЛТУ. 2009. – №19. – С. 146-150.
22. Волков О. И. Экономика предприятия / Волков О. И., Скляренко В.К. – М. – «ИНФРА», 2010. – 601 с.
23. Воробьев Ю.Н. Финансовый менеджмент: учеб. Пособие для студ. вузов, обучающихся по образоват.-проф. прогр. специалиста, магистра по направлению "Экономика и предпринимательство" / Ю.Н. Воробьев. - Национальнаяакадемия природоохранного и курортного строительства. – Симф.: Таврия, 2007. – 629 с.
24. Гайдук І.О. Класифікація фінансових ресурсів підприємства / Гайдук І.О. // Науковий вісник НЛТУ. – 2010. – № 15. – С. 204-208.
25. Гайдук І.О. Механізм формування власних фінансових ресурсів / Гайдук І.О. // Науковий вісник НЛТУ. – 2010. – № 15. – С. 326-328.
26. Ганієв А. Капітал акціонерного товариства: принципи формування, оптимізація структури: [Акціонерне товариство ( корпорація ) ] / Ганієв А. // Ринок цінних паперів України. – 2010. – № 7. – С.41-45.
27. Георгіаді Н.Г. Фінансовий менеджмент / Н.Г. Георгіаді. - Національний ун-т "Львівська політехніка". – Л.: Видавництво Національного ун-ту "Львівська політехніка", 2009. – 184 с.
28. Голов С. Управлінський облік як фактор зростання прибутковості підприємства / Голов С. // Податкове планування. – 2009 – №31. – С. 31-40.
29. Гpиньов А.В. Бізнес-планування pозвитку акціонеpного товаpиства: Автоpеф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. екон. наук. 08.06.01 / Гpиньов А. В / Хаpк. деpж. екон. ун -т. – Х., 2009. – 17 с.
30. Гребельник О.П. Основи зовнішньоекономічної діяльності / Гребельник О.П., Романовський О.О. – К.: Деміург, 2010. – 296 с.
31. Грудзевич У.Я. Фінансовий менеджмент на підприємстві: навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / У.Я. Грудзевич. - Національний банк України; Львівський банківський ін-т. – Л. : ЛБІ НБУ, 2010. – 192 с.
32. Длігач А. Інтеграційні стратегії у системі маркетингу / А. Длігач // Маркетинг в Україні. – №3. – 2010. – С. 9-11.
33. Довгань Л.П. Державне регулювання фінансової діяльності акціонерних товариств / Довгань Л. П. // Фінанси України. – 2010. – № 1. – С.52-58.
34. Дроздова Г.М. Менеджмент внешнеэкономической деятельности предприятия / Дроздова Г.М. – Донецк, 2009. – 154 с.
35. Євтуш О.Т. Фінансовий менеджмент для магістрів і не тільки: навч. навч. / О.Т. Євтух, О.О. Євтух. – К.: ЦУЛ, 2011. – 408 с.
36. Єрмошкіна О.В. Управління фінансовими ресурсами та фінансовими потоками: концепції проблеми перспективи / Єрмошкіна О.В. // Вісник національного гірничого університету. – 2010. – №13. – С. 33-38.
37. Зятковський І.В. Фінанси підприємств: Навч. посіб. для студ. екон. спец. вищ. навч. закл. / Зятковський І.В. — К.: 2009. – 365 с.
38. Ізмайлова К. В. Фінансовий аналіз: Навч. Посіб. / Ізмайлова К. В. – К.: МАУП, - 2010. – 152 с.
39. Іляшенко А. Х. Організаційні засади управління маркетинговою діяльністю підприємства / А.Х. Іляшенко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. – 2009. – № 6. – С. 110-113.
40. Іляшенко А. Х. Теоретичні основи маркетингового менеджменту / А.Х. Іляшенко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. – 2010. – № 5. – С. 106-111.
41. Іщенко Н.А. Особливості формування амортизаційної політики підприємства // Вісник національного економічного університету 2009. – 2 № 18. – 2 С. 36-42.
42. Карасева И.М. Финансовый менеджмент: учеб. пособие по спец. "Менеджмент организации" / И.М. Карасева. – М.: Омега-Л, 2010. – 335 с.
43. Качмарик Я.Д. Ефективність формування фінансових ресурсів підприємств / Качмарик Я.Д., Хуткий Р.І. // Фінанси України – 2009. - №10. – С. 138-144.
44. Кірейцев Г.Г. Фінансовий менеджмент: Навчальний посібник / За ред. проф. Г.Г. Кірейцева – Київ: „Центр навчальної літератури”, 2009. – 531 с.
45. Козін С. В. Організаційна схема збутової мережі торговельного підприємства / С.В. Козін // Маркетинг в Україні. – №3. – 2011. – С. 26-29.
46. Коноплянникова М. А. Відділ маркетингу в структурі організації: призначення, функції і завдання / М.А. Коноплянникова // Маркетинг в Україні. – 2010. – №1. – С. 44-48.
47. Kopiнєв В. Л., д-р екон. наук, проф. Оцінювання та планування фінансової діяльності підприємства / В.Л. Корінєв // Держава та регіони Серія: Економіка та підприємництво. – 2009. – № 4. – С. 142-146.
48. Крайник О. П. Фінансовий менеджмент: Навчальний посібник / О.П. Крайник. – Львів: ЛРІДУ НАДУ Інтелект-Захід, 2011. – 256 с.
49. Крамаренко Г.О. Фінансовий менеджмент: Підручник. - Київ: Центр навчальної літератури, 2009. - 520 с.
50. Мамедов А.О. Международный финансовый менеджмент в условиях глобального финансового рынка: монография / А. О. Мамедов, В.А. Слепов (ред.). – М.: Магистр, 2010. – 284 с.
51. Марченко А. Аналіз джерел формування фінансових ресурсів / Марченко А. // Фінанси України. – 2009. – №9. – С. 102-108.
52. Мещеряков А.А. Фінансовий менеджмент у банках навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / А.А. Мещеряков. - Дніпропетровська держ. фінансова академія. – Д.: ДДФА, 2011. – 159 с.
53. Момот Т. В. Фінансовий менеджмент. - Навч. Посібник. / За ред. Момот Т. В. - Центр учбової літератури, 2011. – 712 с.
54. Музиченко А. О. Методи оптимізації структури фінансових ресурсів / Музиченко А. О. // Економіка. Фінанси. Право. – 2012. – №6. – С. 12-15.
55. Пазинич В.І. Фінансовий менеджмент: навч. посіб. / В.І. Пазинич, А.В. Шулешко. – К.: ЦУЛ, 2011. – 408 с.
56. Петренко Ю.В. Оптимізація джерел фінансових ресурсів підприємств / Петренко Ю.В. // Фінанси України – 2010. – №6. – С. 91-95.
57. Поддєрьогін А.М. Фінансовий менеджмент: навч.-мет. посібник / А. М. Поддєрьогін, Л. Д. Буряк. – К.: КНЕУ, 2009 – 294 с.
58. Поддєрьогін А.М. Фінанси підприємств: Підручник / Керівник авт. кол. і науковий редактор проф. А.М. Поддєрьогін. 3-є вид., перероб. та доп. – К.: КНЕУ, 2009. – 460 с.
59. Познаховський В. А. Проблеми нарахування та виплати дивідендів в акціонерному товаристві / Познаховський В. А. // Українська держ. акад. водного госп-ва. – 2009. – С.45-51.
60. Попов О. Розробка і реалізація дивідендної політики акціонерного товариства / Попов О. // Фінанси України. – 2010. – №10. – С. 42-47.
61. Примостка Л.О.Фінансовий менеджмент: Підручник – 2-ге вид. доп. і перероб / Л.О. Примостка. – К.: КНЕУ, 2010. – 468с.
62. Пройда-Носик Н.Н. Фінансові ресурси підприємства / Пройда-Носик Н.Н. // Фінанси України – 2012. – №1. – С. 96-103.
63. Протопопова В. Особливості формування фінансових ресурсів акціонерних товариств / Протопопова В., Вожжова О. // Торгівля і ринок України: Темат. зб. наук. пр. з проблем торгівлі і громад. харчування. – Донецьк, 2009. – 2 Вип.12, т.4. – С. 99-103.
64. Родіонова О. М. Основи економіки/ Родіонова О. М. – К.: “Зодіак-Еко”. – 2009 р. – 244 с.
65. Рясних Є. Г. Основи фінансового менеджменту: навч. посіб. / Є. Г. Рясних. - К.: Академвидав, 2010. – 336 с.
66. Савчук В.П. Финансовый менеджмент / В.П. Савчук. - Практическая энциклопедия. – 3-е изд. – К.: Companion Group, 2008. – 880 c.
67. Сало Ш.В. Фінансовий менеджмент: Навчальний посібник / Ш.В. Сало. – Суми: ВТД «Університетська книга», 2011.- 314 с.
68. Семенов А.Г. Фінансова стратегія в управлінні підприємствами / А.Г. Семенов. - Класичний приватний ун-т. – К. : КПУ, 2008. – 188 с.
69. Терещенко О.А. Статутний фонд, як джерело формування власних засобів підприємства / Терещенко О.А // Економіка підприємства 2009. – № 2-3. – С.2-15.
70. Терещенко О.О. Фінансова діяльність суб’єктів господарювання: Навч. – метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / О. О. Терещенко, Я. І. Невмержицький, А. П. Куліш та ін.; За заг. ред. О. О. Терещенка. — К.: КНЕУ, 2009. — 312 с.
71. Томпсон А. А. Стратегический менеджмент. Искусство разработки и реализации стратегии. Пер с анл. / А.А. Томпсон. - Под ред. Л. Г. Зайцева, М. И. Соколовой. – М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 2005. – 576 с.
72. Третяк В. И. Научно-техническая информация в управленческой деятельности / В.И. Третяк. – К.: Техника, 2007. – 113 с.
73. Третяк Н.М. Безпека життєдіяльності на підприємстві / Третяк Н.М. // Вісник університету банківської справи Національного банку України. – 2012. – №3. – С.188-191.
74. Чеповой А. П. Система управленческого учета (концепция). Ключевые финансовые показатели. – http://www.chepovy.ukrbiz.net/article _05/art_0502.htm.
75. Цалко. Ю. С. Охорона праці на підприємстві: Навч. Посібник / Цалко. Ю. С. – К.: ЦУЛ, 2009. – 360 с.
76. Шевчук О.В. Менеджмент: навч.-метод. посібник для організації самост. роботи студ. та магістрантів екон. спец. / О.В. Шевчук. - Луганський національний педагогічний ун-т ім. Тараса Шевченка – Луганськ: Альма-матер, 2008. – 358 с.
77. Шелудько В.М. Фінансовий менеджмент: Підручник / В.М. Шелудько. – К.: Знання, 2010. – 439 с.
78. Школьник І.О. Фінансовий менеджмент: навч. посіб. / І. О. Школьник, Б. І. Сюркало, Б. І. Боярко. – Суми: Унів. книга, 2009. – 300c.
79. Яремко І.Й. Управління капіталом підприємства: економічний і фінансовий інструментарій: монографія / І.Й. Яремко. – Л.: Каменяр, 2011. – 176 с.
80. Яким Р.С. Охорона праці на підприємстві: Навч. посібник. - Львів: Бескид Біт, 2011. - 304 с.
81. ЯрошевськаВ.М. Безпека життєдіяльності: Підручник / В.М. Ярошевстка. - К.: ВД "Професіонал", 2009. - 560 с.
Стоимость доставки работы, в гривнах:

(при оплате в другой валюте, пересчет по курсу центрального банка на день оплаты)
600





Найти готовую работу


ЗАКАЗАТЬ

Обратная связь:


Связаться

Доставка любой диссертации из России и Украины



Ссылки:

Выполнение и продажа диссертаций, бесплатный каталог статей и авторефератов

Счетчики:

Besucherzahler
счетчик посещений

© 2006-2022. Все права защищены.
Выполнение уникальных качественных работ - от эссе и реферата до диссертации. Заказ готовых, сдававшихся ранее работ.